Ve dnech 2.-3.6. nás ovlivnily záhadné frekvence. Bylo vám špatně? Zdaleka nejste sami!

7.6.2019 v Paranormální jevy 41

Koncem minulého týdne a začátkem tohoto týdne probíhaly nějaké elektromagnetické pokusy. Sešly se ve větším množství výpovědi osob z různých koutů ČR, které hlásily podivné zdravotní potíže, které za normálních okolností nemají. Bylo by určitě dobré, pokud toto zažijete a budete to hlásit, napsat také odkud jste. Pravděpodobně bude větší předpoklad ve městech, zejména pokud bydlíte poblíž vysílače. Některé vzkazy jsem viděla i zde. Nikdo přesně neví o co šlo, já potíže nezaregistrovala, ale to bude asi tím, že jsem se právě z těchto důvodů už před lety vystěhovala do vidlákova, jelikož se už tehdy v okolí Brna nedalo normálně fungovat. Cosi tam zapli, neptejte se mě co, ale vyhnalo mě to z domu. Mám strach, že s příchodem 5G zjistím, že už nebude kam utíkat. Snad jenom maluju čerta na zeď. Přeju si, abych neměla pravdu a aby strach z 5G byla jenom zbytečná hysterie. Studie a pozorování však bohužel zatím ukazují na pravý opak.
Mimochodem v uvedeném období 3.6. mi došlo také hlášení, že rezonovaly i domy na vesnicích (vidlákovy kde by tedy teoreticky mělo být ,,bezpečno“), zděné i dřevěné (od kdy dřevo rezonuje, že?), zhruba do výšky 2,5 metrů, bylo to také naměřeno Kubešovým přístrojem. Jmenuje se KIR, koho by zajímalo zařízení blíž, zde je k němu archivní povídání. Pan Kubeš už totiž není a svůj patent si vzal s sebou, ale poslední KIRy se ještě dají sehnat. Taky jsem si zavčas jeden opatřila, hodí se mi to taky když ob pár let sháníte nějaké nerezonující bydlení. O KIR ZDE

Následující článek s přilehlým výběrem zážitků vyšel 3.6. na tadesco.cz. Jeví se to tak, že nešlo o bovisy ani schumannku, že zdroj záření byl umělý.Uvádím několik pozorování, které jste mi napsali do mejlíků. Mohu Vám potvrdit, že jsem také naměřil zajímavé hodnoty pulzních signálů. Odkud přicházejí, je zatím záhadou. Prosím napište vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy.

Doporučení na níže uvedené případy a platí také všeobecně:

Jestli máte možnost, jděte na zahradu či na louku, lehněte si na zem a pořádně se uzemněte. Většinou také pomáhá jít do lesa a objímat stromy. Pak je škodlivý efekt také pryč. V noci to samozřejmě pro mnohé není možné a proto doporučuji náhradní řešení. Pro ty, kteří mají krystaly, je nutné chytit do každé ruky jeden krystal a třeba s ním i spát. Bolesti a nevolnosti v tomto případě vždy poleví. 

Po terapii je ale nutné krystaly ráno vymýt pod tekoucí vodou minimálně 15 minut….

Jeden čtenář mně napsal do mejlíku 3.6.2019 následující:
,,Dnes ráno jsem nabídl sousedce, že jí změřím RGP. (Kubešovým přístrojem)
Vytáhl jsem si pak měřák ze šuplíku (cca 10:30?) a nestačil se divit…!

Podotýkám, že jsem měl trochu pocit tlaku v hlavě a v uších šum, jako bych byl u moře a poslouchal vlnky! Když jsem pak kubešův detektor zapnul, tak se málem zbláznil. Prvotně jsem se domníval, že díky tomu, že byl asi půl roku/rok v klidu, tak se něco zaoxidovalo a blbne to.

Pak jsem si odskočil na WC a šel udělat ristretto, to už jsem byl relativně v klidu. Po kávě jsem mašinku zapnul znovu, s tím že zkusím očistit kontakty na baterce atd. nechápal jsem, pípák pípal spořádaně pouze u zásuvek/vypínačů!
OK, může se stát, že…?!
Před cca 5’(11:25) se tlaky v hlavě opět ozvaly a tak jsem to z legrace zapnul. A i bez držení kovového trackballu to opět pípalo jako vzteklé…! Kdybych trpěl stihomanem, tak bych se utvrdil v tom, že po mě jdou!

Chvíli pak byl klid (prošel jsem barák i terasu s výhledem na vysoké napětí a stožáry s anténami) a nyní 11:36 se návaly do hlavy zopakovaly a měřák = zase pískal a blikal “jako divý”.
TAKŽE to jede ve vlnách! Buď něco připojují, nebo už napojili a “pulzují to do nás”!!!“

Jenom pro vysvětlení, Kubešův přístroj měří škodlivé geostatické pole v daném místě a v okolí.

Další čtenář napsal:

Pane Marný, prosím napište co se děje. Nemohu spát, potím se celou noc, je mi od žaludku moc špatně. Zvracím, i když nemám co, už třetí den a tři dny nic nejím. Je to divné. Víte o něčem co na nás vysílají? Děkuji Tomáš

tm radí: když je Vám tak špatně jak píšete, mnohdy pomůže mátový čaj na uklidnění žaludku. Lidé, kterým jsem poradil pít mátový čaj, mají s tím vynikající zkušenosti. Jinak jsme zatím nezjistili, o co se jedná….

V diskuzi jste napsali:

Nikča Dobrý den všem, nevím jestli někdo měl podobné problémy, dneska jsem normálně snídala a z ničehonic se mi udělalo šíleně zle a zvracela jsem a to aspoň 10x od půl 8 do teď a pořád mi není úplně nejlíp. Zažili jste také něco podobného tento týden? Moje sestrenka toto měla v sobotu celý den 🤔
M.G. Reakce na uživatele Nikča. Kolega měl tohle v pátek a celou sobotu. Nebyl schopen nic sníst, jen pil vodu

 

A mnoho dalších podobných do mejlíku. Jak je vidět, je to skoro celoplošně přes EU. Byl jsem v neděli v Rakousku a skupina lidí, se kterou jsem se setkal, měla úplně stejné problémy, o kterých jsme diskutovali. Hlášení bylo od lidí z měst: Salzburg, Linz, Melk a další vesnice. Mnozí nebyli ani schopni jít do práce po několik dní…..

Prosím tedy a zopakuji větu z úvodu: Prosím napište Vaše pozorování a jestli jste měli podobné problémy….
(Napsal tm – zdroj)

Výběr z ohlasů:

Anan:
,,Díky TM za rady. Mám podobné problémy už delší dobu. Hlavně po ránu ne každý den bezdůvodné pocity na zvracení i zvracení. Jeden den – minulý týden mi bylo celý den divně – špatně od žaludku, divné bolení – tlaky v hlavě, neschopnost se soustředit. Jsem v Praze. Taky se v noci probouzím. Myslíte, když pošlete svoje naměřené zjištění na Ministerstvo zdravotnictví a životního prostředí, že se tím budou zabývat? Měli by. Doporučila mi to ČOI po mé stížnosti na instalaci vysílačů 5G.“

Vlaďka:
,,Stavy otřesné a trvá toto moře týdnů,snad i měsíců. Tlaky v uších,až bolest,pískání,stavy jako po *opici*,únava šílená,neschopnost nic udělat,ztráty rovnováhy,neschopnost něco jíst a jen špatně a špatně,pocity na zvracení a dávení,průjmy a není z čeho,deprese až nebezpečné,pravidelně to začně 2.30 ráno a spíte třeba teprve hodinu a probudí vás tlak v hlavě,srdce bije jak zběsilý…bojím se každého druhé dne.Žádná radost ze života.Na Barandově hlásily,že je průdký nárust rakoviny mozku 900 případů,ale přeslechla jsem za jakou dobu a doporučují při náznacích *něčeho*okamžitě k lékaři,že je to fatálníJe 7.23 hod ráno a už to zase začíná..praskání a tlak v uších,jak kdyby jste byly hluboko pod vodou a strach,pořád strach,úzkost a nejde to ovlivnit,Ani lexaurin nezabere,nic… kam jít a žádat vysvětlení,co s náma provádí?Vždyť nás vraždí,je to úmysl.“

tm v reakci na Vlaďku: (neboť opakování je matka moudrosti, varování před mobilními telefony není nikdy dost)
,,Milá vlaďko,
buď tak laskava, sepiš vše a pošli, jak jsem radil anan na Ministerstvo zdravotnictví a na ČOI = Českou obchodní inspekci. S tou rakovinou mozku to pravda je. Neustále jsem už před 20 lety vykládal na přednáškách a také lidem při návštěvě či setkání, nechť si mobil NEDÁVAJÍ K HLAVĚ. Že dostanou rakovinu mozku!!!!! Mnoho známých, které jsem varoval, jsou po rakovině mozku v jiné dimenzi. A je jich mnoho. Velmi mnoho. Ano je to cílená likvidace lidstva. Ale lidstvo si nenechá poradit. Vlastně od roku 1991 to říkám lidem, kdy jsem četl TOP SECRET dokumenty u firmy Siemens…..
Podívej se milá vlaďko, kolik článků jsme napsali o škodlivosti mobilů a nechť lidé přestanou tento ďábelský stroj používat. Stalo se něco? Né nestalo. Nestalo se naprosto nic. Lidé si kupují každý rok modernější a modernější mobily s vyšším výkonem, vyšší frekvencí radiace a ozařují se nadále. Když neposlouchají a nemají zájem si nechat poradit, mají smůlu. Zemřou. Příliš brzy jako mladí opustí hotel jménem Země…..
Minulý měsíc právě dva dobří známí, jeden v Německu a jeden ve švajzu odešli do jiné dimenze a to díky výmluvě: NO BEZ MOBILU BYCH NEMĚL PRÁCI A MUSÍM HO POUŽÍVAT. Říkal jsem jim a co ti bude platná práce, když dostaneš rakovinu mozku. Přesně to se stalo a už zde nejsou. Je to smutné se dívat kolem sebe, jak dobří známí, ještě k tomu s „dobrým srdcem“ nás zde opouštějí kvůli tomu, že práce je pro ně důležitější. Smutné. Nejlépe odejít do lesa někam na chalupu a nic nedělat, popřípadě jen výpomoc někde na statku za minimální mzdu, kde se mobil nepotřebuje. Nevím co jinak lidem poradit. Nenechají si v ničem poradit a pak tak smutně končí. Někdy za velkých bolestí až k zešílení…..

p.s. musím ještě doplnit, že je to cílená likvidace lidstva, o které neustále píšeme a vše bylo uvedeno v TAJNÉ SMLOUVĚ. Osobně jsem v minulosti měl na tohle téma stovky přednášek a zjistil jsem, že málokdo si vzal řečené k srdci. TAK JAKO NYNÍ O 5G SYSTÉMU. Toš tak.
Se smutkem u srdce tm…..“

Milka
,,Neviem, či to s tým súvisí, ale od včera 3.6. je zákaz návštev na detskom odd. FN Nitra, údajne k vôli tráviacim ťažkostiam“

svalovidoslava
,,Na mně „něco“ působí už dlouhodobě, akorát v Ne večer až do Po odpoledne to bylo zase silnější – silnými vedlejšímu účinky, takže vše výše popsané kromě zvracení.“

M.G.
,,Je utery,a kolega do sebe od patku nedostal nic nez k obedu polovicni polevku.Uz si z toho trochu dela srandu a premejsli ze uz to protahne a udela si z tohodle stavu půst:-)“

Možnosti ochrany, abychom si ve zkratce připomenuli, jsou na výběr. Nejúčinnější je vystěhování na vesnici, kde není nic a nikdo. Protože se moc nevyplatí pouštět to na místa, kde je málo lidí. Někteří mají výborné zkušenosti se šungitovými čepičkami (výborné i na blbou náladu a bolest hlavy), je dobré mít také silné orgonity. Funguje uzemňování v přírodě, držení silných přirodních křišťálů, nebo energetické krystaly na krk. Pokud se vám zničehonic udělá echt špatně a nemáte vůbec nic, pomáhá studená sprcha (revitalizuje buňky) a urychlený útěk do přírody mimo město, postavit se tam bosky na holou hlínu. Rozhodně to nezahánějte alkoholem, ani ničím podobným, jenom se to tím zhorší.


připravila aluška.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-07 07:02:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Ano bolo to veľmi silné. Totálne myšlienky na samovraždu. V znení „Načo som tu, vśetko je zbytočné a podobne.“ Zľakla som sa samej seba, že čo to má znamenať. To predsa nie som ja. Našťastie chodím na Tadesco a sem k tebe Alue a prvé čo som si pomyslela bolo “ Oni isto niečo vysielaju inak to nie je možné vysvetliť.“ Keby som nemala tieto informácie od Vás asi zošaliem z toho. A ten tlak na celé telo akoby že sa už nevládzem ani nadýchnuť, triašky na celom tele, úzkosť, strach vůbec žiť, zrazu neopodstatnený strach z budúcnosti, nevidieť cieľ svojho bytia na Zemi, přitom ja mám cieľ a som šťastná takže je to silné žiarenie. A žijem v Prahe ale šla som aj na Slovensko a cestou ma to chytilo tiež a šla som aj cez Brno tam to máte teda silné ale v Žiline na slovensku to nebolo lepšie. Dokonca mám dojem že v tej Prahe to bolo najmenej cítiť.

Ikona diskutujiciho Hana 2019-06-07 07:26:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bydlím na vesnici asi 15km severně od Prahy a asi nic neobvyklého jsem nezaznamenala, alespoň myslím..jen včera jsem se cítila s příchodem bouřky malátná a unavená a usla už v půl osmé večer.To bylo tou příjemnou změnou počasí. Léto mám svým způsobem moc ráda, má svoje kouzlo, ale když je horký den zakončený bouřkou, je to moc fajn..navíc přes léto v noci kvůli teplu špatně spím, než si tak nějak zvyknu, tak mě ten menší spánkový deficit po těch pár dnech horka včera dohnal no 🙁 ale to je trochu mimo téma..😄

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-06-07 07:51:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě hlavně zaujal komentář Anan o stavu v Praze. Protože přesně to se mi děje! V Praze studiji, jsem tam od neděle večer do čtvrtka cca 12. A tak od začátku května mi začalo být na určitých místech hrozně špatně. Nikdy jsme nezvracela, ale mnohdy k tomu nebylo daleko. Naštěstí se teď učím na zkoušky a jsem teď doma ve vidlákově, tady je „zázračně“ všechno v klidu. Už předem se ale děsím návratu do Prahy…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-07 07:56:25
Ikona diskutujiciho
sipka

🙁 tak to je patová situace… v praze jsem nedávno byla a dávala jsem se z toho dohromady tři dny 🙁 bylo mi tam nehorázně zle a to ani nebyly tyhle dny.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-06-07 22:03:55
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě teda konkrétněji k článku, celý týden byl v pohodě až na středu (5.6.), to jsem se probudila s úplně šílenou migrénou, dokonce jsem si musela vzít Ibalgin, který fakt beru, jen když má pocit, že umřu, tak jednou za půl roku. Úplně to nezabralo, ale mohla jsem aspoň trochu přes den fungovat.

Ikona diskutujiciho Tereza 2019-06-07 08:34:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potvrzuju neděli (severně od Prahy, kolem 8. ráno). Malátnost, nevolnost, pocit na zvracení, podrážděnost, blbá nálada, depresivní myšlenky. Z ničeho nic. Přešlo to v pondělí kolem poledního jako lusknutím prstů. Myslela jsem, že to mám k menstruaci, proto si to vybavuju, občas přijde dřív a chová se zvláštně 🙂 Ale ne, prostě jen tyhle pocity. Nebýt tohohle článku, pustím to z hlavy.

Ikona diskutujiciho aťa 2019-06-07 08:58:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepoznané príznaky mne začali v stredu, 5.júna.Po desiatej večer, kedy som už bola v posteli, som pocítila také silné žalúdočné kŕče, že ma hneď prebrali a potom ráno som sa nevedela prebrať, bola som ako omámená a bolela ma hlava, pritom mňa hlava nebolieva. V práci mi to isté povedala kolegyňa.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2019-06-07 11:39:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z 2. na 3. 6. jsem cca od jedný do pěti v noci nemohla spát, jsem z vidklákova na Vysočině. Ale spíš to svádím na nervy ze zkoušek.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-07 12:00:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

!! A já nechápala proč mi ten jeden den bylo tak šoufl, těžko a skoro na omdlení! Aha! Pískání v uších jsem měla taky. Jsem z Libereckého kraje, poblíž Turnova.

Ikona diskutujiciho Eva 2019-06-07 14:57:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, jsem z Královéhradecka, poblíž Jičína, ale pracuji v Liberci. CCa před dvěma až třemi měsíci mi začalo ráno být špatně, dávení nasucho nebo jen po napití vody z kohoutku. Teď se mi navaluje už jen z pachů – lehce zatuchlo v koupelně, když do WC naliji čistič, nebo když se cca do půl hodiny po vstávání nenajím (přitom mi nevyhovuje jíst brzy po vstávání, takže trochu patová situace) – tohle všechno hlavně po ránu, přes den tyhle stavy náhlé nevolnosti nemám. Na jídlo nemám moc chuť a nedokážu si ho užívat tak krásně jako dřív. Někdy bolení hlavy, párkrát chvilkové stavy mžitek před očima a prázdna v hlavě. Myslela jsem si tehdy, že mám nervy z nové práce, ale když to přetrvává tak dlouho? Teď se mi rýsuje jiné možné vysvětlení.
Zítra jedu do Prahy, tak si na to dám pozor a uvidím, co vypozoruji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-07 16:23:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve dodě z kohoutku ti může dělat špatně ten chlor, kup si nějaký filtr, mně z té kohoutkové bývá taky špatně… možná jsi na to teď citlivější než předtím.
WC čistič už roky nepoužívám běžný, buď koupím od značky Frosch nebo Sonett, jsou přírodní a nedusím se po nich. Frosch ani není moc drahý, používám od něho na domácnost skoro všechno.

Ikona diskutujiciho 🙂 2019-06-07 15:01:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak se ani neptejte jak je tenhle tejden mě, cejtim se jak před kolabsem 😣Alu řeknu ti tohle sem nezazila už několik let… Na zvracení, malatnost, tresou se mi ruce, nic v nich neudržím, Bolej mě hlavně ledviny a hlava ta je jak ve sveraku, a do toho v práci? Vypadalo to že to působí na všechny, zaměstnanci mezi sebou neprijemny, nervni, psychicky úplně v háji a pořád se něco kazilo, vypadavala nám elektřina, pak zase chybělo spoustu věcí, chyby sme dělali a já vracela zákazníkum úplně nesmysly částky, protože jsem nebyla schopna vůbec uvažovat, úplně rozhozena… Vůbec sem nechápala co se deje☹️zkolilo nás to vsechny Teda slusne.. Jsem Mladá Boleslav

Ikona diskutujiciho chulinkaa 2019-06-07 15:06:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Syn – 3 m, ten den horečka 38,4. Nevrlý, celý hořel, nepomohlo ani přiložení k prsu ( a to je nadšený dudlan :-)). Naštěstí to v noci přešlo.

Ikona diskutujiciho Linda 2019-06-07 16:44:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bydlím v Mladé Boleslavi a 3.6. v cca 19:00 mě začala hrozně bolet hlava a bylo mi špatně úplně z ničeho nic. Šla jsem si lehnout a druhý den, ani potom, už mi nic nebylo. Vsázela jsem na to, že to byly právě nějaké ty frekvence a čekala jestli o tom nenapíšeš článek. No a stalo se moje předpoklady se potvrdily.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-06-07 16:57:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, já právě poslední dva měsíce začala cvičit, což mi dává šíleně moc energie, ale poslední dny se mi třeba úplně otočí žaludek a je mi na zvracení…kamarádku zase pořád bolí hlava.
Je fakt, že ty nevolnosti mám až teď poslední dobou…stravuji se zdravě, nejím žádné blafy a jedy a problémy s nevolností v podstatě nemívám. Ale nejspíš mi moje intuice poradila dobře, protože před nějakou dobou jsem byla ve zdravé výživě, a ani nevím proč, jsem si koupila zázvorové bonbony..takže ty mi teď pomáhají. A máta na mojí zahrádce 🙂 Také poslední dobou pociťuji zvláštní únavu…není to každý den, ale někdy si jdu zacvičit a mám pocit, že jsem úplně slabá a nedávám to. Přitom jindy mám energii na rozdávání.
Teď jsem si ještě vzpomněla, že mi před pár dny psal kamarád, že nedávno mu bylo 3 dny zle – zvracení, zažívací potíže atd.

Ikona diskutujiciho Lenka 2019-06-07 17:55:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bydlím v Boleradicích,a tyhle dny mi bylo neskutečně zle,myslela sem že to je páteř ale nebolela mě páteř jen lopatky,bylo mi na zvraceni chvilemi sem myslela že se pozvracím i cestou do práce…no tak divně mi nebylo dlouho …

Ikona diskutujiciho Peter 2019-06-07 18:37:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Rezonovali i domy na vesnicích zděné i dřevěné“ – při frekvenciích používaných při 5G rezonuje cokoliv co obsahuje vodu, i malé množství.
Ochrana je jedině tam prostě nebýt. Anebo nějak tlačit na zastupitele, politiiky úřady atd., přinejmenším na to aby byly 1) vysílače viditelně označovány a 2) zřizovány bezsignálové zóny.
https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-07 20:30:24
Ikona diskutujiciho
sipka

takže chceš říct, že pokud rezonuje do dvou metrů výšky dům ze dřeva, je to určitě 5G? – protože to se asi stěhuju na mars!!

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-06-07 21:00:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kde teda bývajú tí čo 5G dovolili. Politici a ostatní ktorí riadia celý ten proces. To majú nejaké rušičky? Predsa týmto by škodili aj sebe. A ak to dovolili vedia seba chrániť. Ale ako? Taký Babiš napríklad.

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-06-08 13:31:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekl bych, že takové osoby si nevidí pro peníze ani na špičku nosu, tak to asi moc neřeší…a kdo o tom ví, tak má už koupený nějaký ostrov s bunkrem. Tak se věc má…

Ikona diskutujiciho kalia 2019-06-07 21:29:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tento článek jsem na tadescu asi přehlédla.. Už jsem tam doplnila komentář, že mi nic nebylo, ale přes noc spím s náramkem a v tomto týdnu jsem pár hodin přes den seděla na trávě a nebo když jsem byla u pc, tak jsem si vzala uzemňující náramek i ve dne.

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-06-07 22:53:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nebojte se a čelte metrixu vždyt vaše myšlenky ho můžou roztrhat na kusy jen je správně nasměrovat skuste si představit že ty vysílače spadnou nebo že nebudou fungovat myšlenka se dycky projeví ja sem si to představil a o týden později do vysílače nabouralo auto hledejte slabiny metrixu je jích mnoho

Třeba peníze představte si třeba padne naká duležitá finanční instituce která spusti dominový efekt vznikne ohromná krize ktera vyvrcholí rozpadem systému nebo zavedením nové měny

dále uvědomovat lidi že svými myšlenky mohou tvořit a ovládat realitou tím vytváříte další lidi kteří se časem postaví taky proti systému chcete zničit 5g zjistite si kdo jí vyvýjí jak postupují a podle toho namiřte své myšlenky do slabiny a tím tento projekt pak zhroutíte

Ikona diskutujiciho Jindra 2019-06-08 00:32:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslední době přece vypustili ty satelity Starlink, pro 5G síť. To je jediný, co je známo oficiálně. Jinak to co tady už máme a operátoři to inzerují jako 5G internet, je ve skutečnosti jen starší 4G (LTE). Pouze přešli na frekvenci 3,7 GHz. Někdy loni se to začalo rozšiřovat a letos to má masivně expandovat po republice. Nemá to ale nic s tím 5G budoucnosti, co má propojovat „Internet věcí“ a dosáhnout všude po celé planetě.

Ikona diskutujiciho coccinelle26 2019-06-08 01:47:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uplne to stejne. Navzdory super pocasi, ktere v tu chvili bylo…schovala jsem se pod perinu a brecela a spala. Bylo mi zle a moje nicotnost by se dala krajet. Nedavno jsem tu reagovala na clanek a poznala se v panicke atace. Priznaky byly stejne. Akorat byl rozdil v tom, ze z niceho nic. Souvisi to? Tezko rict…je to najednou stav z pohody stav na sra*ky😑Chci umrit, buseni srdce, nedostatek kysliku…jak psal nekdo vyse, je to hlavne stav po probuzeni…cca hodinu. Jidlo pomuze, ale presne jak se psalo, rano nejim. Je to masakr to zvladnout😯

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-08 06:37:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pocit, že jsem v pondělí měla pár hodin pocit, že nemůžu dýchat, že mě bolely plíce… možná to nebyla náhoda, možná to byla taky reakce. Asi budu muset začít dýchat sůl.

Ikona diskutujiciho MICHAL73 2019-06-08 02:11:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím alu a další..u mě až dnes ,,bolehlav,, od 7.6. cca 14-15h…trvá i ted 2.00 ráno..večer zkusil krystaly co mám doma a našel..lehce zmírnilo..ale trvá…OTÁZKA ŠLA NAHORU A PROSBA CO POUŽÍT? TEDY:
..vykouřit, aromatizovat byt, pokoj pradávnými bylinkami..JALOVEC, ŠALVĚJ, PELYNĚK..I pětiprsťák, či česká kopřiva..off. název neuvedu:) vždy to zabralo..otázkou je, zda to dělá emg. smok, radar, či jiné tech. zařízení…nebo nějaké entity, temného systému..či nerovnováhy organismu v nás…pitný režim i jídlo je ok..hodně zdaru, M*CHAL

Ikona diskutujiciho Dana 2019-06-08 09:16:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny, od neděle nespím, bolí mě každá kost v těle, jsem unavená….a stále to trvá…

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-06-08 13:06:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem z Ostravy a musím říct, že negativní pocity zažívám taky, ale u mě je to tak měsíc v kuse. Jsou to stavy jako deprese, duševní únava, sebevražedné myšlenky a takové nepříjemné bodání u srdce. Jako kdyby někdo vzal nůž a začal vám s ním rýpat do srdce. Jinak například mamka měla bolesti hlavy a cítí se unaveně. Babička byla úplně dezorientovaná a šla na cestu když svítila pro ni červená a málem ji srazilo auto. Druhý den měla problémy se stabilitou a musela být hospitalizovaná do nemocnice. Těch náhod je prostě hodně a je to dost děsivé. Život v téhle dimenzi bytí není lehký, ale tohle už je moc. Už chápu výrok z bible: „Živí budou závidět mrtvým“.Jestli je to všechno způsobeno tím 5G, tak to vypadá, že nás budou pomalu grilovat. Mezitím budu dál bojovat a zaměřím se více na sport a meditaci v přírodě. Snad to pomůže.

Ikona diskutujiciho 🙂 2019-06-09 13:28:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Moudra vrba – z Oztravy bych utíkala svinskym krokem, tam je to neskutečny mor, já tam přišla jen na návštěvu a pokaždé jsem tam onemocněla, otřes energetický podle mě nejhorší místo snad na celým světě. Byt tam dyl nebo tam bydlet tak si dávám tak půl roku ani ne.

Ikona diskutujiciho michal 2019-06-08 20:43:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. V ty dny jsem žádné změny nepociťoval. Ale poslední 2 dny se mi hůře spí a budil jsem se v noci se špatnými sny. Moje sestra taky. Nevím jestli to s tím nějak souvisí, ale poslední 2 dny mi taky nejde internet, prý že něco předělávají…..

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-06-09 10:48:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, zda to někomu pomůže…jediný stav, který u mne přetrvává je ten, že pro mě už většina věcí přestala mit smysl. Zkrátka děláme pro druhé víc, než pro sebe a to je podle mě kámen úrazu. Plníme sny cizím lidem a ne sobě a na naše sny nám zbývá už jen minimum energie a peněz..Řekl bych, že nám i duše a příroda dává najevo, ať to zastavíme a věnujem se konečně věcem a lidem, kteří mají v životě smysl. Zkuste se přestat napojovat myšlenkama na lidi, kteří jsou jiní, než my a raději je dáme sobě a lidem, na kterých nám záleží. Zkuste vypustit i skutečně toxickou rodinu. Záměrně píšu, nezaměřujte se na špatné lidi, protože tohle je přesně ten rituál, kdy šálíme už od malička svoji mysl, že se na to vlastně zaměřujem, ale chceme věřit tomu, že ne…
Zkuste si visualizovat, jako když z předklonu jdete do roviny a vzpříma. To znamená, že opustíte hranice druhých a sami budete pouze ve svých hranicích. Tohle vše je způsobeno právě tím, že děláme pro druhé víc a zasahujeme do jejich hranic, protože sami jsou ještě slabí to zvládnout, proto doplňujem jejich nedostatky. Proto za ně děláme plno věcí, které buď „neumí“ nebo ani „nechtějí“ zvládnout..Jelikož jsme naprogramování, že musíme být zdravý a ok a děláme to za druhé, aby to neničilo nás, i druhé..zkuste dát volnost druhým a sami ji získáte..ale hold budete je třeba i nuceni opustit, protože většina lidí žije v sebelítosti, aby každý viděl, jak jim bylo ublíženo a jak je to bolí.
Pokud je Vám nevolno, zkuste se zamyslet proč a z koho, z čeho..popř se zaměřit na uvonění..Řekl bych, že už jsou dny, kdy soustředěnost myšlenek je silnější a projeví se to víc, než kdy předtím. Toť mé pozorování…

Ikona diskutujiciho Teri 2019-06-09 14:06:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já potvrzuji Nymburk, minulý víkend mi bylo blbě i po trošce jídla, jablku, každé jídlo šlo málem ven, neměla jsem energii, cítila jsem slabost…

Ikona diskutujiciho Luk 2019-06-09 23:01:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, já chci napsat něco, co nebude mít tolik souvislost s tímhle článkem, ale mám pocit, že se čas strašně zrychil. Nepozoruji to nějak ohledně těchto datumů, ale prostě teď mi přijde popravdě nejrychlejší za celý můj život. Pozoroval jsem nyní nebe hvězd a prostě ty hvězdy plynou po milimetrech za půl minuty oblohou. Prostě kdysi mi to přišlo rozhodně jiné, teď stačí sedět pět minut a hvězdy se posunou po centimetry nebem. I dnes ráno mi přišlo, že si na chvíli sednu, probouzím se a slunce se rychle přemysťuje. Velmi rychle běží čas

Ikona diskutujiciho coccinelle26 2019-06-10 15:28:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Uplne souhlasim. Cas bezi jako blazen. Ja zase takhle koukam na mesic, jak se posouva mega rychlosti…

Ikona diskutujiciho myší královna 2019-06-11 07:52:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéje, vzpomenout si zase, co jsem dělala… 😀 Když nevím, jak mi bylo včera.
Chm, ale jen jedna věc: můj partner je ajťák = lesan = ezop… Nemáme doma ani wifinu. A o wifi říká, že 5GHz mu vadí míň, než 2.4 GHz. Že je to neuvěřitelně tupá frekvence, detaily moc nevím. Ale i když nám doma wifi jela, tak jen 5GHz. Takže si nemyslím, že je pravidlo, že vyšší číslo je automaticky škodlivější. Ale když je vám z toho blbě…

Ikona diskutujiciho kalia 2019-06-11 21:01:04
Ikona diskutujiciho
sipka

5GHz je něco jiného než 5G

Ikona diskutujiciho Milan 2019-06-11 22:35:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný den. Zkuste kapalabhati a moje je metoda dýchání od nohou směrem nahoru při nádechu . Milan

Ikona diskutujiciho Emily 2019-06-13 00:30:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, som zo Slovenska – Levice a všetky popisované príznaky: tráviace problémy, nauzea, hnačka, závrate, triašky, pískanie v ušiach, zažívam od piatku, ten bol kritický (myslela som, že skončím na pohotovosti) a odznieva to ešte aj tento týždeň doteraz, úľavu pociťujem len pri práci so zemou na záhradke. Bývam v paneláku a zachytila som aj tie rezonancie, až som nechápala čo sa deje… Som veľmi dobrý spáč a napriek tomu som 2 noci nemohla spať z nedele na pondelok, plus na utorok a tie nočné grilovačky sú neskutočné, pritom nie som potivý typ…

Ikona diskutujiciho Dan 2019-06-14 15:49:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezacalo to uz tak 19-15.5. ?

Ikona diskutujiciho F1ll4ndr08 2019-06-24 23:36:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co tento měřák na elektro smog, když ten kubešův nejde sehnat? https://www.conrad.cz/meric-mikrovlnneho-zareni-voltcraft-mwt-2g.k101326

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-25 07:48:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten se mi zdá dobrý… ale nemám s ním zkušenost. Kubešův se zatím sehnat dá, jenom se člověk nesmí bát zeptat. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek