,,Věř a víra tvá tě ochrání“

21.2.2015 v Zážitky 7

Nedávno se mi stalo něco zvláštního během astrálního cestování, na co nejsem zvyklá.

Měla jsem sen, že jsem byla na nějakém veletrhu zdravé výživy, kde byla spousta lidí. Většinu z nich jsem znala a byli jsme k sobě přátelští. Pamatuju si dokonce, že tam bylo nějaké jídlo od firmy Logona (zvláštní, že? přitom je to značka přírodní kosmetiky, o tom že by vyráběli jídlo nic nevím :D)) a strašně moc mi to ve snu chutnalo, mohla jsem se toho ujíst a pořád jsem říkala, že si to musím jít koupit, ještě než mi zavřou… Najednou byl jakože konec veletrhu a já stojím v nějaké místnosti, kde je spousta věcí. Něco jako šatna.

Jsem u dřevěného věšáku, pod ním kopa tašek, je tam několik mých bund a já se ze začátku snažím všechno pobrat do rukou.

Nevím proč, ale občas mám nepříjemný sen o tom, že mám spoustu věcí, které musím někam s sebou vzít, mám problém to pobrat a když to konečně poberu, najdu další a tak se to se mnou vleče. Třeba mám sen, že skončil školní rok, já jsem malá holka, mám skříňku plnou krámů a musím to všechno hned odnést domů, než školu zamčou…

Ale tentokrát jsem se nenechala oblbnout, protože jsem si všimla, že na tom dřevěném stojanu visí moje modrá kabelka. – Překvapeně koukám na své levé rameno, kde taktéž visí ta samá kabelka. Dvě ale nevlastním a na co bych si je brala na veletrh? – Takže se vyskytla logická chyba, která byla i pro můj – jindy velmi alternativní – mozek až moc divná i ve snu. 😀


V tu chvíli mi došlo, že mám zase sen o tom, že musím pobrat spoustu věcí. Pak jsem začala přemýšlet, jak to udělám… ,,No je to sen, takže buď můžu v tom snu pokračovat zase dál, vezmu si jenom něco, zbytek tady nechám a na fyzický život to nebude mít vliv, když tady u věšáku něco zapomenu… Hm… zajímavý nápad.

Anebo se na to můžu vykašlat úplně, nechám tady všechny věci a půjdu do astrálního cestování… Hm?“

Chvilku jsem si fakt říkala, že budu asi dál pokračovat dějem snu a přejdu to jakoby nic, ale pak jsem si to rozmyslela. Odložila jsem všechny věci, nechala je být a šla rovnou ke dveřím ven z místnosti, že se alespoň trošku porozhlédnu kolem, než ten sen skončí.

Nestihla jsem ani vyjít ze dveří a bylo po snu.

Probrala jsem se v posteli, ležela jsem na zádech a bylo naprosté ticho. Nic mě ani netahalo z těla ven… Chvilku jsem počkala a pak jsem se úplně normálně na posteli posadila.

Vtip je v tom, nezatínat svaly, když si chcete sednout astrálním tělem. Ale pouze si to sednutí přát, nebo si představovat, jak si sedáte. A potom, když už vylezete ven z těla, na to myslet nemusíte. Pak už se pohybujete normálně skoro jako ve fyzickém. Ale ve chvíli, kdy ještě v těle ležíte a samo od sebe vám to nejde, nesmíte nic zatnout, jinak k výstupu z těla nedojde. A když nefunguje jedna technika pro vystoupení z těla, musíte zkusit jinou. Hlavně nezapínat svaly.

Byla jsem zase jako vždycky slepá, tak jsem začala ohmatávat roh postele, kousek koberce a pak jsem přešla ke knihovně. To prohloubilo moji fázi (Bohužel ji mám často moc mělkou, takže neudržím snadno stabilitu. Závidím jiným lidem jejich tvrdý spánek.).

Po chvilce, jak jsem tak stála u knihovny a osahávala ji, se mi konečně otevřel zrak. Netrvalo to ani moc dlouho a bylo to takové krásné, plynulé…

Celá místnost byla překrásně zalitá sluncem, dozlatova, ale i trošičku dozelena. (dozelena nevím proč)

Nevěděla jsem proč to tak bylo, ale připadalo mi to zajímavé. Jednou už jsem v astrálním světě dokonce viděla bouřku za tmy, takže se tam opravdu střídá počasí. Většinou tam však bývá klid a denní světlo, nebo šero.

A jak se mi otevřel zrak, najednou slyším hlas, který zněl jako ten můj. A neslyšela jsem ho nikde zvenku, že by mi někdo něco říkal do ucha, ale zaznělo to jakoby ve mně, nebo skrze mě. Slyšela jsem to svým tělem a v hlavě.

A ten hlas řekl: ,,Věř a víra tvá tě ochrání.“

Trochu mě to zarazilo, zamyslela jsem se nad tou větou a povídám nahlas: ,,Cože? Spíš uzdraví, ne? Tak se to říká….“ A pak mě napadlo, že to není jen tak nějaké pořekadlo, ale že je to spíš poselství pro mě.

Jenomže v astrálním světě člověk nesmí dlouho zůstat nehybně na místě, jinak se mu zruší stav. Tak jsem si to jenom zapamatovala a šla dál. Prohlížela jsem si svůj pokoj a zaujalo mě, že přes dveře ani okna není nic vidět, že jsou tam jenom šedé plochy.

Zajímalo mě, co je za nimi, co uvidím za šedými plochami, jaký asi bude výhled? – Tak jsem se vydala rovnou k oknu, že si ho otevřu a třeba si z něho i vyskočím, když to půjde.

Moje stavy bývají různé, občas jsou i dostatečně hluboké, že se dostanu dál, ale často se bohužel peru s problémem, který mě potkal i teď:

Najednou se všechno okolo mě zavlnilo, obraz zešednul a já skoro nic neviděla. – Silou vůle jsem ovládla automatické nutkání, otevřít oči (to bych otevřela fyzické) a místo toho jsem hned začala dělat svoji nejosvědčenější techniku pro upevnění fáze, což je osahávání okolí. Jednou jsem s tím dokonce i zvládla oddálit tah zpět do těla.

Problém ale je, že skříň u okna je víceméně povětšinou hladká a nefungovalo to. Nechápu proč, ale technika funguje podle toho, jaký povrh osahávám. Pokud cítím bohatou strukturu a povrch má zajímavější reliéf, funguje tato technika pro upevnění stavu naprosto perfektně. Jenomže na téměř hladké skříni technika skoro nefungovala, a tak jsem se chtě nechtě i přes rychlou a správnou reakci, vrátila zpět do těla.

Vůbec to nebolelo, neštípalo, ani se nic netočilo. Šlo to krásně hladce.

Otevřela jsem oči a zjistila jsem, že je ráno, ale nějak podivně šero.

A začala jsem být zvědavá: Jak je sakra možné, že jsem v astrálu měla tak překrásně slunečno v celém pokoji, když tady je tak šero? – Pak jsem na to ale přišla. Jednak moje okna byla zatažená, zasypaná obě hromadou sněhu, ale když jsem vyšla ven a vykoukla z okna, tak na východní straně domu bylo úplně přesně to překrásné slunečné ráno, jaké bylo v mém AC! – Takže to opravdu je nějakým způsobem propojeno. A nemohla jsem si to sama naprojektovat, většinou v AC automaticky očekávám normální den a jinak ze začátku tmu. Když se dostanu v AC dál a fáze se prohloubí, udělá se i ze tmy den, jakoby se během cca pěti vteřin rozední.

A když tak uvažuji nad poselstvím které jsem dostala, uvědomuji si zpětně, že je velice pravdivé.

Protože to jediné a hlavní, co mě celý život drží a s čím překonávám všechny problémy, je moje víra. Víra v konstruktivní sílu Vesmíru, víra ve své schopnosti, víra v ochranu andělů, víra že zase bude líp, víra že vše překonám, víra že když něco potřebuju, tak to přijde v tu správnou chvíli, víra v mé přátele… Všechno je to vlastně o mé víře. Bez ní bych si ani neškrtla.

Když člověk ztratí víru, ztratí vedení a tím i sám sebe. Takže víra je i moje ochrana.

Tak jsem zvědavá, jestli ještě někdy dostanu takhle vzkaz přímo od svého vyššího Já.

V AC se mi tohle stalo poprvé.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zážitky: Astrální cestování“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luz 2015-02-21 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezké a pravdivé! To mě obzvlášť oslovilo, před 2 týdny jsem totiž taky obdržela vzkaz trochu podobným způsobem je to pro mě velmi cenné (byl to zatím jediný případ, kdy se mi tohle stalo). Jen u mě to neznělo jako můj hlas; snad Bůh či anděl?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-02-21 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často se ale stává, že lidé dneska říkají, že "ví" a přitom věří v nějaký nesmysl…

Ikona diskutujiciho BE 2015-02-21 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teraz mi došlo, prečo v návode na ukončenie autogénneho psychotréningu, ktorý som sa vo fáze "velkého neklidu " naučila , je na záver vedomé napínanie rúk ! Tam sa uletí do iných vibrácií, svetlo, apod. , a treba sa prebrať.

Ikona diskutujiciho marie 2015-02-22 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak procesu astrální cestování ?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-02-22 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: nechápu smysl napsané věty

Ikona diskutujiciho Znamení ve snu 2015-02-24 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"

Ikona diskutujiciho marie 2015-02-24 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mělo tam být Jak provedu  astrální cestování ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek