Viděl jsem anděly zalité zlatou energií

5.5.2015 v Poradna 6

Dotaz:

Ahoj, dnes jsem narazil na tvou stránku po tom, co jsem vyhledával něco o andělíčcích / zlaté energii která mi včera v noci kroužila nad postelí. Mám dojem, že se mi otevírá vnitřní zrak. Není to tak, že bych neměl ani páru o jemnohmotných energiích a najednou se to stalo.

Před nějakou dobou (4,3 roky) jsem začal „upadat“, nedostatek spánku, stres, únava, začal jsem hodně hodně kouřit, pít alkohol, nesnídal jsem, nedodržoval jsem pitný režim, ze stresu jsem mělce dýchal a neustále jsem byl ovládán negativními myšlenkami, strachem, začal jsem být nevrlý (vždy jsem byl optimista a došlo mi, že vše vidím v tom nejhorším světle)… nevím přesně co bylo způsobeno čím ale věřím, že jedno si podalo ruce s druhým.

Po nějaké době babička onemocněla rakovinou a v mém tehdejším stavu jsem se téhle „nemoci“ začal obávat i já. V té době jsem se dočetl, o rostlinné stravě. Začal jsem se více zajímat o potravu. Postupně jsem stravu pozměňoval, s tím přišel určitý nával energie, přišlo více pohybu, lepší okysličení těla.

Nicméně stres a strach setrval až do doby, co jsem dostudoval školu a dá se říci i nějakou dobu po škole, co jsem sháněl práci. V té době jsem si již ovšem pročítal různé články o energetických polích člověka, reiki, vnitřním zraku. Hrozně se mnou tyto záležitosti rezonovaly… přišlo mi mnohem méně pravděpodobné, že to celé je výmysl.


Zkusil jsem nahmatat energii mezi dlaněmi a zahlédl jsem jakýsi bílý plamen nebo mlhu… asi můžu napsat energii. Ale jak jsem to zahlédl, zmizelo to… ,,to se mi něco zdálo“, říkal jsem si.

Jenže možná měsíc na to se to stalo znovu… Tehdy jsem se začal zajímat o vnitřní zrak/šišinku…. Nyní, po zhruba roce co probíhá taková řekl bych tělesně-psychicky-duševní očista se cítím nejlépe co jsem se kdy v životě cítil. Jako bych ještě do nedávna žil život někoho jiného.

Včera jsem při usínání měl hrozně dobrý pocit a začal jsem myslet na anděly… zkusil jsem tak nějak rozostřit zrak a pak to přišlo. Měl jsem pocit, že se mi oči posunuly doprostřed a jakoby se spojily v jedno…. a viděl jsem, jak nade mnou víří zlatavá energie… jakoby nademnou poletoval andílek, mám pocit, že ne jen jeden.

Měl jsem z toho dobrý pocit, jako by mi dávali najevo, že ze mě mají radost. Něco mi říká, že na mé „očistě“ měli nemalý podíl, děkoval jsem jim.

Mohla bys mi k tomu prosímtě něco napsat? Cokoliv…. Řekl jsem o tom jen jedné kamarádce a jednomu kamarádovi a to jen okrajově, nechci před nimi použít slovo andělé a také… chtěl bych si o tom hrozně moc promluvit s někým, kdo s podobnými záležitostmi má nějaké zkušenosti. Budu moc rád když odepíšeš. Děkuju

Honza

Odpověď:

Ahoj,
Tvoje zkušenost je úžasná. Ušel jsi moc dlouhou cestu, určitě jsi na sebe za tolik pokroků hrdý. Rozhodně máš být na co hrdý, je krásné číst o člověku, který se z neštěstí a ničení svého těla postupně a sám dopracoval k lepšímu životnímu stylu a začal se osobnostně rozvíjet. Je to opravdu skvělé, gratuluji ti, vedeš si parádně a kontakt s anděly si jistě zasloužíš jako málokdo.

Zlatá energie je energie ochranná. Vždy když ji uvidíš třeba na začátku dne po probuzení, buď celý den velice opatrný. Když se kolem tebe nakumuluje, a hlavně když dostane tvar koulí/sluníček, můžeš předvídat, že tě andělé před něčím právě ochraňují.

Pokud jsi měl pocit/viděl/cítil v této energii andělské bytosti, věř tomu, drž se toho. Je to strašně cenná zkušenost, na které můžeš dál růst a dál se rozvíjet. Náhlé velice příjemné pocity ,,bez přímého důvodu“ způsobují andělé, když se s tebou snaží mluvit. Promlouvají k tvé duši, do tvého srdce a je pro ně nejjednodušší napojit se na tvé emoce a ty rozvibrovat jejich energií. Takže najednou se cítíš šťastný a v bezpečí, ani nevíš pořádně proč, ale intuicí cítíš, že jsou s tebou a tak si na anděly vzpomeneš. Je to provázaný systém.

Doporučuji ti, aby sis tyto zážitky zapisoval, protože dokud pro tebe nejsou běžnou skoro každodenní záležitostí, budeš mít tendenci je zapomínat. Mozek na co není běžně nastavený, to filtruje i proti naší vůli. Ideální je nejpozději 24hodin po zážitku ho sepsat, i kdyby jen stručně.
Je to dobrý záchytný bod, když se náhodou něco pokazí a ty se cítíš špatně, nebo budeš cítit zmatek v mysli. Můžeš mít v budoucnosti i období, kdy budeš chtít s anděly mluvit, ale nepodaří se. Ne vždy je spojení hladké, jasné a možné. Naše citlivost se časem mění, rozvíjí, občas utlumí, jindy zesílí. Proto je dobré mít se k čemu vrátit, mít si co po sobě přečíst a ujistit se o tom, že s tebou jsou, mluví, že tě milují.

Také ti doporučuji, vybrat si nějaké andělské karty, pokud se pro tebe andělská podpora stane důležitou. Karty ti mohou mnohdy usnadnit kontakt s anděly, něco si ujasnit, nebo dostat jejich vzkaz z podvědomí do bdělé mysli, pokud ti zrovna nepůjde kontakt hladce a přímo. Je to skvělá pomůcka, určitě by se ti mohla hodit.

Pokud občas zahlédneš i energii mezi rukama, jde vidět, že v sobě objevuješ nový dar. Ne každý toto umí, je mnoho lidí co se o to snaží a za celý život žádnou energii nezahlédnou a věřit mohou ostošest. Nebo lidé, kteří by za spojení s anděly dali všechno a několik let se přesto nedaří a nedaří…. Ty to máš ale v sobě. Takže zapisuj, rozvíjej se a věř. Je to obrovská hodnota v životě, kterou ti nikdo nikdy nevezme, pokud se nenecháš.

Hodně štěstí

Alue

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bogy 2015-05-05 06:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj! Pouzivam online andelske karty. Nechci tu delat reklamu, tak odkaz nebudu psat, ale urcite je najdes. Myslim si, ze jsou lepsi nez klasicky karty, protoze ti andilek muze pod tu tvou vybranou kartu "podstrcit" to co ti chce rict 🙂 a muzes si s nim povidat i treba v tramvaji a kazdej vi ****. I kdyz ja na to mam radsi klid.. Mam ho moc rad!!! ahoj 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-05-06 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Andělské karty nejsou snad ani tak lepší než klasické, jako spíše jsou jiné, slouží k něčemu jinému.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-05-06 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dosáhl jsi otevření 6té čakry Adžny-intuice. Při koncentraci na Adžnu-Třetí oko-se napojíš na 7čakru-Sahsránu-Andělé-Ježíš-Budha a zažívaš stav nejvyšší blaženosti-nirvánu-Boží království-osvícení. Mrkni na:

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-05-06 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéj, to jsem si připoměla vlastní zážitek. Je to už dávno. Byla jsem na tom špatně. Ničemu pořádně nevěřila, ale zato jsem dostala pěknou "facku", která mě přiměla se podívat dovnitř a co jsem viděla, se mi tuze nelíbilo. A uvědomila jsem si, že situaci, ve které jsem, už nedokážu zvládat. Možná snad týden, než budu definitivně v nenávratnu a utéct není kam.

Ikona diskutujiciho no one 2015-05-10 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když má maminka onemocněla rakovinou a lékaři naznali, že je to terminální stav, protože má osteolytická ložiska v obratlových tělech, šla jsem v noci na zahradu, lehla si tam na zem a prosila celá v slzách o pomoc… a taky, jestli mě někdo slyší… ležela jsem tam, pak se uklidnila a šla domů. Vzala jsem sílu a prostě se to snažila nějak rozjet se špičkami v onkologii a snažila se najít i léčitele (léčitel – jeden ruský doktor, mě ale odbyl, že když jsou to metastaze, tak to je konec a nebude to dělat) V pokojíku jsem začala volat anděly a plakat, pak jsem se už na vše chtěla vykašlat, ten pocit byl hrozný… Zvedla jsem hlavu a okolo mě bylo spousty zlatých světýlek, velké asi jako duhové kuličky a poletovaly a blikaly… Uklidnilo mě to a věděla jsem, že nebe je při mě. Mamku jsme vzali do jiné nemocnice doslova přes násilí a známé … tam se zjistilo, že to není terminální /pro znalé MM/ a tedy po roce jí tu mám chodící a pracující, spokojenou. Léčitele máme také, ale jiného. Druhý můj zážitek je s tetou, kde je rakovina jak "brno" a vypadá to fakt blbě… ale když jsem s ní jela do nemocnice, tak jsem za ní vyšla a okolo mě bylo spousty malinkatých jiskřiček a létaly si křížem krážem… tak jsem si řekla, že je to znamení… Jsem zvědavá na výsledek, protože tohle zatím vypadá taky moc špatně. Jo a třetí zážitek, kde opravdu nevím, jestli to někdo byl :-). Popíjela jsem si kafe ve fast foodu a přišel si ke mně sednout pán oblečený jako z jiné doby. Sednul si a po chvíli se mne zeptal, co to čtu (mluvil tak divně). Já ukázala knihu – Magikus. On, že to taky četl a řekl něco z té knihy. Pak ukázal na svůj obličej, kde já mám pihu a řekl něco jako, že je to hezký. Ten pán byl hrozně starý, hodně! Znovu jsem koukala do knihy a snažila se s nim nebavit… on pak ale jestli mluvím francouzsky… že mluví francouzsky a začal tak mluvit. Já jen zakroutila hlavou. Po zdálo se že plynné francouzštině opět nastoupil zvláštní dialekt češtiny. Řekl že byl voják a že ví, že to není dobrý… něco jsem řekla a on že špatně slyší. Je pravda, že když mluvil i hýbal rukama, jako kdyby snad i znakoval – to já ale neumím. Pak začal mluvit, že jsem hezká a hodná… tak jsem radši vstala a šla předčasně na vlak, jenže on mi natáhl ruku a hrozně mi ji chtěl podat. Podala jsem mu ji tedy, on se mi podíval do očí a řekl."Buďte na sebe opatrná." Šla jsem pryč a bála se otočit, protože jsem si říkala, že jestli tam už nebude, tak jsem blázen nebo nevím.

Ikona diskutujiciho River 2015-05-15 12:40:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek