Viděla jsem víly?

3.7.2012 v Poradna 2

Dotaz:

Ahoj Alue,
asi před 14 dny jsem objevila Tvoji stránku a od té doby se od ní nemůžu odtrhnout. Nikdy jsem se nezabývala anděly, nehmotnými bytostmi, ale myslím si, že mám docela slušnou intuici.

Ale mám strach vidět duchy a podobné démony. Takže je sice nevidím, ale cítím určité špatné energie a vibrace.

Je mi 29 a dnes jsem zažila něco, co v životě ne. Byla jsem u rybníka v lese a lehla si do trávy. Přemýšlela jsem o tom, jakým životním směrem mám jít a jaké skryté vlohy o kterých nevím mám a koukala do nebe. Zničehonic se mi objevily před očima takové stříbrné létající tečky a že jich nebylo málo. Následně se začaly objevovat jak to nazvat – létající objekty, které měly nějaký tvar a to buď jakou kruh, ovál a některé měli křídla a jiní ne. Byly jako kouř, jako pára a nepostály na jednom místě, vždycky sletěly do trávy.


Můžeš mi prosím Tě říct, co jsem to viděla? Docela dost by mě to zajímalo.
Děkuji za odpověď.

Přeji Ti sílu, pozitivní energii a úsměv na tváři do každého dne.
J.

Alue:

Ahoj,
Viděla jsi malé víly, dávaly ti znamení.
– Rychle se pohybující, mlhavé a někdy okřídlené, to jsou přesně ony.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Dotaz:

Ahoj Alue,

moc Ti děkuji za odpověď, ale ještě něco by mě přece jenom zajímalo. Vím, že máš určitě svých starostí víc než dost a email máš určitě zahlcený podobnými otázkami, ale nevím na koho jiného se mám obrátit. Budu psát stručně:
1) Dneska jsem je viděla zase, jak poznám co mi dávaly za znamení? I když jsem přečetla celý tvůj web od A až do Z, tak jsem nikde nenašla zmínku o tom co by to mohlo být za znamení.
2) A jak je možný, že jsem nikdy nic podobného neviděla a najednou vidím víly?
3) A jakým způsobem jim můžu rozumět, co mi povídají? Já je jen pouze vidím.

Děkuji Ti moc za odpověď.
Ať se Ti daří a stále píšeš takové krásné články, člověka to strašně pohladí po dušičce.
J.

Alue:

Ahoj,

1. JAKÉ konkrétně dávají znamení? Na to neexistuje úplně konkrétní poučka, ale pouze rámec. Z toho důvodu, že záleží hlavně na situaci, ve které zrovna jsi a na co zrovna myslíš, co řešíš.
Pokud se ti třeba ukázaly, aniž bys cokoliv řešila, potom chtěly, abys věděla, že tu jsou, že tě slyší. – Zkrátka že EXISTUJÍ. To je veliká věc.
A když něco řešíš a ony se ti ukážou, tak ti tím chtějí říct, že tu jsou s tebou a můžou/chtějí ti pomoci. – Snaží se s tebou zkrátka komunikovat, ať už jde o jakoukoliv situaci.

Nehmotné bytosti jsou aktuálně v nepříjemné situaci, protože byly odsunuty od uctívaných božstev do pohádek, na které nikdo nevěří. Proto se lidem ukazují, chtějí se vrátit zpět do našeho povědomí. Dřív lidé věděli o přírodních bytostech. Často je prosili o pomoc, nejenom při pěstování na políčku. Nyní už to nedělají a podívej, kam to celé postupně zašlo.

2. Jak je to možné? – Zkrátka jsi už připravená. Vnitřně jsi dozrála a tím pádem ,,máš právo”, nebo chceš-li ,,zasloužíš si” je vidět. – Je to celé jenom o tobě, čemu jsi v danou chvíli otevřená. Ty o tom rozhoduješ. Když otevřená nejsi, neuvidíš nic.
Kdybys to teď odmítla, už je nikdy vidět nemusíš, vnucovat se ti nebudou. Když to ale přijmeš, ideálně se na to místo vrátíš a půjdeš jim poděkovat, že se ti ukázaly, uvidíš, jak se najednou svět začne měnit. Budou totiž všude, začneš je cítit. – To ti mimochodem doporučuji, jít jim poděkovat.

3. Rozumět jim začneš, když utišíš vlastní mysl a zaposloucháš se do jejich existence. – Tyto bytosti fungují na emocionální rovině a budou k tobě proto zezačátku mluvit hlavně prostřednictvím emocí. Potom myšlenek, a nakonec je můžeš začít slyšet normálně. – Zkus to, určitě sama snadno pochopíš, co mám na mysli. Opravdu to není složitá věc, je jenom potřeba praxe. Nic si nepřibarvovat, nic nedomýšlet a vypozorovat to.

Děkuji 🙂

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: Poradna: Nehmotné bytosti” – ZDE

Další obrázky víl – Zde

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho denusch 2012-07-03 03:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc krasne 🙂 Alue, ty vis, proc to pisu 🙂 hezky dnik

Ikona diskutujiciho Farah 2012-07-03 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lide tyto bytosti odsunuly pravdepodobne tez z obav, ze se jim vyjevi, co nechteji. Jsou jine a lide dnes se cehokoliv jineho obavaji/ soucitim s bytostmi, protoze je to smutne a chapu je, kdyz se ozvou poprve, tak je tam z jejich strany jisty citeni toho, ze ten clovek to vyslysi ci bude schopen to svym mozkem zpracovat. Tak snad ted…anebo priste, komu? Halo? Halooo? Ahh tak nic, tak treba jindy nebo jinde.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek