VIDEO: Charles Shelton z USA údajně natočil anděla

12.10.2013 v Zajímavosti 7

Tato zajímavá zajímavost se udála v srpnu 2013, média publikovala následující zprávu:

,,Americký kněz Charles Shelton tvrdí, že se začátkem srpna probudil ve tři hodiny v noci, aby se pomodlil. Sešel po schodech do obývacího pokoje a prosil Boha, aby mu dal znamení své přítomnosti.

Za pár hodin ho bezpečnostní systém upozornil, že se děje něco neobvyklého před jeho domem. Kamera nad vchodovými dveřmi zachytila pohybující se zářící kouli.

Charles Shelton prý v ten moment pocítil posvátnou bázeň a naskočila mu husí kůže. Bylo to silné, ale nebylo to nepříjemné. Kněz prý v tu chvíli pochopil, že je svědkem něčeho velikého.

„Byl jsem velmi překvapený. Pán mi zjevil svého posla,“ říká dnes dojatý muž. Video umístil na youtube.com prý proto, aby se lidé v této těžké době nad sebou zamysleli.


‚Angel‘ Captured on Camera by Minister Charles Shelton

http://www.youtube.com/watch?v=S21tTFbvprs

Poznámka Alue:

Mnoho lidí video považuje za podvrh a výmysl poblázněného faráře. Jedna věc však jasně ukazuje, že se o podvrh nejedná.

Pokud se člověk modlí k vyšší síle a prosí o vedení a nějaké znamení, je mu vždy vyhověno. Bez ohledu na jeho vyznání. Konstruktivní síla Vesmíru podporuje všechny lidské bytosti, které ji osloví a nedělá mezi nimi rozdíly. Každý z nás má právo zažít zázrak na vlastní kůži. – Charles dostat tohle znamení, za což si zaslouží hlavně gratulaci.

Proč video nevypadá jako podvrh?

Už jsem měla možnost vidět soukromě mnoho záznamů s podobnými jevy (na internetu je jich také dost, ale soukromé archivy stále nabízejí neskutečné perly, i vzácnější a navíc u toho máte jistotu, že to nikdo nefalšoval za účelem publicity. Když se vám podaří něco natočit a dostanete z toho strach, tak to většinou buď smažete, anebo schováte).

Čeho jsem si všimla, tak platí, že před jakýmkoliv zjevením se energie předem koncentruje. Čili než například vidíme na videu anděla, nebo nějakou zářivou kouli, chvíli předtím jsou téměř vždy vidět taková malá světélka na záznamu, kterých si málokdo všimne.

Tato světélka se ukazují hned na začátku i u tohoto videa, pusťte si to vícekrát a jistě je uvidíte.

Pochybuji o tom, že by nějaký farář měl buňky na falšování videa a pochybuji o tom, že by to uměl zfalšovat tak dobře, aby to dodrželo i základní principy při zjeveních zachycených na kameru.

Kdyby tam byl jen holý bílý flek, dalo by se o tom diskutovat, avšak tato zářivá koule při pohybu dokonce jakoby pulzuje.

Není moc důležité, jestli se anděl zvejí v podobě světelného útvaru, nebo v lidské podobě. Obě formy jsou možné a platné.

– Sdílejte dál, tohle video je velmi konstruktivní.


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho ly 2013-10-12 06:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nádherné. co vše se ještě dá zachytit takto na kameře?

Ikona diskutujiciho lenka f 2013-10-12 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohoto videa jsem si před časem taky všimla na youtube. Bylo by zajímavé tam být a vnímat tu energii.

Ikona diskutujiciho Anděla 2013-10-12 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kosmonauti na ruské stanici Mír mají mnoho takovýchto zážitku. Popisovali průběh asi takto: K jejich stanici se z vesmíru blížili velké světelné koule. Vzrušeně to hlásili na středisko. Koule změnily svůj tvar a oni uviděli obrovské bytosti s křídly, podobné lidem, jen průzračnější. Několik jich stanici doprovázelo a pak jednoduše zmizeli. Jak vyprávěli kosmonauti, když se vrátili na zem,  byli podrobeni psychiatrickému vyšetření a pak jim bylo doporučeno mlčet. Podobné žážitky mají také američtí astronauti. Kdo z vás umí rusky, dávám níže odkaz.

Ikona diskutujiciho Farah 2013-10-12 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To video jsem videla asi chvili po te, co jsem se 5.zari okolo 3:15 probudila-uz bych si myslela, ze jen tak a ze se otocim na druhy bok a zas usnu…pak ale pul metru predemnou se nad stolem vznaselo svetelko prumer asi 15cm, bylo jak zive, zdalo se, ze tim, jak se uvnitr hybe, ze se tim pohani a pluje vzduchem. To uvnitr melo takovou strukturu v bilem fialkovo blede modre co se tam michalo jako ruzne tekutiny drzici pri sobe. Uzasna krasa trvala 5vterin a pak zmizela a me zustal nekonecny, nesmrtelny pocit- posileny jeste tim videem a napadlo me: ten pan farar videl i natocil vlastne to same, akorat jeste vetsi! <3 Ackoliv pri takovych videich byvam skeptik, tohle proste bylo jine, asi i proto, ze jsem to nedavno prozila a chodi mi kazdy den veci, ktere muzu k necemu pouzit ve smyslu pomoci lidem v nalezani svobody a sebe samych- to nebyla nahoda, ze jsem na tohle video narazila.

Ikona diskutujiciho Veronika ♥ 2013-10-12 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, díky moc… Video opravdu žádný podvrh není. Jde z něj velice velice konstruktivní energie. Může to potvrdit i můj půlroční syn, který skoro celé video trpělivě pozoroval, usmíval se a na začátku se hezky zastyděl, jako když se zastydí některých lidí, když se na něj dlouho dívají :o) Nedávno jsem podobnou "kouli" viděla přistát mezi stromy. To byl žuchanec. Bylo mi jasné, že je to čest, vidět ho přistát. A s těmi lítajícími flíčky, na začátku, když se energie koncentruje mám taky zkušenost, jeden mi proletěl, když jsem před pár dny natáčela. A tyto flíčky vidím hrozně často neustále okolo, hlavně teda v našem pokoji… Asi si nás hodně opatrují, viď, Aluško? :)) Ještě jednou moc děkuji… Zaplavil mě teď nááádherný pocit…A malého zjevně taky :D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-12 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Když už jsme u toho, na mých videích, jak teď točím, už jsem dvakrát viděla proletět světýlko. Ale je to jenom na dvou záznamech, nikde jinde a jenom chvilka.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-10-12 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už som sa pokúšal vyvolať aniela prosil o znamenie ale nič sa neobjavilo. Neviem či to na videu môže byť aniel, podvrh, alebo technická vada, podobných videí je veľa a určite niesu všetky pravé. Jedno viem ale iste, kým to sám neuvidím, neuverím.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek