Video-upoutávka k nové knize SVÍTÁNÍ

18.9.2013 v Vyšlo knižně 22

A je to tady!

Dovolte mi vážení a milí čtenáři, abych vám představila svoji novou knihu. Zatím ,,jen“ formou krátké video-upoutávky, ale mám toho ještě v plánu více, takže se máme pořád nač těšit. Oproti minulému roku udělám s představováním pár výraznějších změn, další videa budou ještě k dispozici.

Obálku knihy a další podrobnosti uvedu později, jen co to bude možné… Kniha je velice pěkná. Vyvedená v modré barvě, s krásným kresleným motýlem.

Kniha se jmenuje Svítání a vychází v říjnu 2013 (dle našich výpočtů), bude k dispozici přes e-shop www.kramky.cz/alue

To znamená, že ji kdokoliv může mít pod stromečkem, jak jste si přáli 🙂 Dala jsem do ní jen to nejlepší a jsem ráda, že takto dobře stíháme.


Velmi dobrá zpráva pro Slováky (a další čtenáře mimo ČR): Jednáme o možnosti zasílat knihy do zahraničí. Jen co domluvíme všechny podrobnosti a jen co budou knihy k dispozici, můžete objednávat také. 🙂 ,,Kde, přes koho, jak a za kolik“, uvedu včas na webu. Mám radost, že se tato možnost naskytla. Není ještě jisté, jestli to půjde také přes můj shop, nebo jestli bude kontakt úplně externí… Vyčkejte tedy prosím na další pokyny.

Alue K. Loskotová – Svítání / trailer

http://www.youtube.com/watch?v=cdZQIVsezr8&feature=youtu.be

– Upoutávka má velmi dobrou kvalitu, klidně přepněte na fullscreen a užívejte si atmosféru 🙂


Čeká mě ještě malá aktualizace designu těchto stránek a vydání pár nových článků ke knize Svítání, takže až zaznamenáte nově vydané nadpočetní články bez diskuzí, to jsou přípravné podklady ke knize, které budu postupně ještě budovat a upravovat.

Aktuální vzhled stránky nebudu opouštět. Jsem s ním velice spokojená a jsem na něho zvyklá, takže v tomto případě je řeč pouze o ,,aktualizacích“. Pokusím se do toho sáhnout jen decentně a přizpůsobit obsah aktuálnímu vývoji. Přece jen, je to namalované před dvěma lety, za tu dobu stránky opět prošly určitým vývojem a tomu je potřeba trochu přizpůsobit vzhled.

Aby v tom byl pořádek, dostala každá kniha vlastní rubriku.

V menu nyní najdete nově rubriku VYŠLO KNIŽNĚ a v ní má každá moje kniha své místo a své články. Do budoucna budou rubriky jen přibývat…. Například námět na třetí knihu mám v hlavě už poslední půlrok. A hodlám se do ní pustit, hned jak to bude možné a hned jak se mi v hlavě doladí všechny podrobnosti. Takže rozhodně nekončím, teprve se rozjíždím.

Zhruba na jaře roku 2014 budu také dělat 2. vydání své knihy Svět za oponou. Protože má úspěch, moc se líbí a jde hezky na odbyt… Jenomže sklad není bezedný, musí se prostě doplnit zásoby 🙂 Hned jak našetřím, tak to dám natisknout.

Krátká aktualitka z mého kanálu Youtube: Když vidím, jaký úspěch měla moje krátká komedie s kuriozním dopisem, rozhodla jsem se, že z toho můžu udělat seriál a natočit videí více. Už mám asi tři další nápady na podobnou show, akorát v tom už nebude figurovat žádný dopis. Je to pouze v přípravě, jen co budu mít více času, jen co bude kniha hotová, jen co budu více stíhat, tak se do toho pustím.

Nemám v plánu být klasický ,,vlogger“, spíš mi přijde škoda schovávat si svůj humor na doma, když vás to tak baví… Jo – a děkuji všem, co u mne mají odkliknutý obděr… Vážím si toho 🙂

linka

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho v 2013-09-18 06:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem prinašaš Radosť

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-09-18 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Waaaau, Alue, to je úžasý! Nemám slov, tenhle článek mě naprosto uchvátil, jen tak dál! 🙂 Děkuji za všechno, co děláš, a přeju Ti, aby Ti pořád všechno krásně vycházelo a abys pořád byla takovým úžasným a veselým světýlkem v našem světě 🙂

Ikona diskutujiciho Auri 2013-09-18 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uz se moc tesim a na rozcvicku ctu snad asi po desate Svet za oponou. =)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-18 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Týjo, fakt? Klobouk dolů.

Ikona diskutujiciho nann 2013-09-18 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se moc těším Alue, krásný trailer! A protože mám dneska narozeniny, tvůj příspěvek byl pro mě obzvlášť potěšující;-) už se těším, až si knihu koupím…děkuji za tvou práci, kterou pro nás děláš, klobouk dolů!

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-18 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To jsme od sebe jenom týden, já je mám 25. :D … A taky na ten den chystám speciální překvapení.

Ikona diskutujiciho Inalyn 2013-09-18 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé Alue tak to si mi spravila radosť, že budeme môcť objednávať aj my Slováci 🙂 Som doma chorá a úplne mi to rozveselilo deň 🙂

Ikona diskutujiciho aves passeri 2013-09-18 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta první knížka mě moc nelákala, ale tahle… vypadá to velmi zajímavě. Jsem na ni strašně zvědavá. I podle těch článků, které jsi o ní napsala už předtím. Když člověk po sobě něco čte a sám se diví, kde k tomu přišel, a pořád se i sám od sebe něco učí, tak to musela ta knížka vzniknout ve vzácném propojení s tím něčím vzácným v tobě :-)

Ikona diskutujiciho Auri 2013-09-18 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Oboje. Az me to samotnou udivuje, ze pri kazdem cteni vidim to, co jsem predtim prehledla, i kdyz si pamatuji, ze jsem tu pasaz cetla. Vzdycky narazim na nejake "ahaaa!" efekty. =D Obcas knizku nekomu pujcim, aby si ji taky vychutnal a kdyz se ke mne vrati, tak ji musim precist znovu "na udobrenou" za to, ze jsem ji dala pryc =D Taky se mi libi, ze jsem pri kazdem cteni druhe poloviny napla jak guma u gati, prestoze uz vim, co prijde a jak to dopadne. To je asi duvod, proc se ke knize casto vracim: da se do ni rychle vzit a cteni cloveka pohlti, ne kazda knizka to tak ma. Proste kvalitni prace, Alus ;-)

Ikona diskutujiciho Lori 2013-09-18 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prenádherné scény! :3  riadne sa teším, rovno si zaobstarám aj Svet za oponou 🙂 nech máme obe naraz, bude dvojnásobná radosť :D

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-09-18 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jupí, jupí, už se moc těším, až ji budu držet v rukou… Trailer se povedl 🙂

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-09-18 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těším se, těším :)))

Ikona diskutujiciho eveline 2013-09-18 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkná upoutávka, jsi opravdu šikulka! :-) Věřím, že se knížečka bude dobře prodávat a skvěle číst. Já bohužel nečetla ani Svět za oponou, doufám ale, že se mi v budoucnu poštěstí a budu mít tu čest přečíst si obě dvě :-)

Ikona diskutujiciho malé srdce 2013-09-18 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velké DÍKY Aluško, že řešíš možnost zaslání knížek i na Slovensko! Jak jsem byl do krve smutný, že to asi nepůjde, tak teď jsem úplně moc, moc šťastný, že se k ní přeci jen dostanu. Juchů, juchajdá:-)Pomalu čtu Tvou první knížku, která je naprosto úžasná. Až si ji přečtu celou, tak Ti na ni napíšu recenzi. Já ji čtu pomaloučku, protože ji nečtu, ale PROŽÍVÁM – zcela tak jako v nekonečném příběhu. A klobouk před Tebou, co všechno jsi už v mladém věku dokázala. Opravdu velký RESPEKT! Na cestě už druhá kniha a v hlavě si už neseš knihu třetí. Teda, chtěl bych říct všem Tvým závistníkům a tlučhubníkům, ať dokážou nejdřív to co Ty a potom ať záviděj a tlučhubujou:-D Držím Ti palce – vždycky!

Ikona diskutujiciho Petr 2013-09-18 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak už podruhé se člověk nedočkal článku, na kterej netrpělivě vyčkával a byl avizovanej, hrůza :).

Ikona diskutujiciho Petra 2013-09-18 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Aluško,moc se již těším,až si budu moci knihu objednat.Jsi krásná duše.Díky. ☼♥

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-19 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: ,,Co vás čeká" je pouze orientační nástin budoucího obsahu, s tím je holt potřeba se smířit. Prohazuji to podle potřeby.

Ikona diskutujiciho Domča 2013-09-19 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Juchů!!O:-)já četla místo Svítání Stmívání:D

Ikona diskutujiciho Susan 2013-09-19 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue napsala by jsi sem do komentářů název písně, prosím? Jinak gratuluji k nové knize! :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-19 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Tuším je to Sungaze… Od Two steps from hell. To je interpret, co vydal hromadu alb s epickou hudbou, každé album je na jiné téma.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-09-19 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Už taoisté kdysi dávno říkali, že když je něco moc černé, že se to zase začne pomalu měnit v bílé. Takže je to jedno jestli Stmívání nebo Svítání, po noci zase přijde den a vysvitne sluníčko 🙂

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-09-22 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skoro jsem na článek neklikl, protože jsem si nechtěně vybavil STMÍVÁNÍ, nikoli SVÍTÁNÍ :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek