Vidí naši domácí mazlíčkové Pokémony? Brána do jiné dimenze, o které jste neměli tušení

10.10.2017 v Energie 26

Hráči Pokémon Go z Japonska tvrdí, že jejich domácí mazlíčkové vidí virtuální příšerky. Přišli s fotkami jako důkazy.

Že kočky vidí duchy, jste už asi slyšeli. Pravdou je, že pokud doma máte kočku, víte, že je schopná zírat na cokoli poměrně dlouho, jako by to byla ta nejzábavnější věc na světě. Co když ale třeba na té čistě bílé zdi něco opravdu je? Třeba Pokémon! Japonci začali fotit svoje kočky, jak sledují Pokémony, které podle školní logiky nemohou vidět!


Kočka je jedno z nejzajímavějších zvířat, jaké se zde vyskytuje. Žije totiž částečně tady a částečně v jiných idmenzích zároveň – do kterých také vidí! Když kočka zírá na místo, kde to vypadá že vůbec nic není, ona vždy něco vidí.

Proto se kočka může snadno stát naším spirituálním průvodcem, který přináší mnoho znamení a také léčitelem, protože stahuje z člověka destruktivní energii.

Samozřejmě, že i jiná zvířata vidí často duchy a jiné dimenze, není však jasné, jestli je kočka vidí nejlépe, nebo to zkrátka dává nejvíce okatě najevo, případně je to u ní možná nejlépe vypozorované, protože koček je hodně a pochopitelně i majitelů koček, kteří si toho mohou všimnout. Pokud jste milovníci zvířátek, jistě mi dáte za pravdu, že nejenom vaše kočky reagují na dění v jiných světech.

Snad by se tedy hodilo nějaké vysvětlení k tomuto fenoménu – jak je možné, že kočky vidí Pokemony ze hry Pokemon GO? Když trochu zahledáte, zjistíte že podobných fotek jako jsou tyto je na internetu opravdu dost. Je to pouhá náhoda? – Nemyslím si.

Na tomto videu můžete vidět sbírku fotek kde se zvířata dívají na pokemony. Nejsou tam pouze kočky, ale i psi, králík, papoušek…

People Are Posting Proof That Pets Can See Pokèmon Go And The Evidence Is More Than Convincing

https://www.youtube.com/watch?v=oNteClx81RQ

Když jsem psala články o tom jak je Pokemon GO nebezpečná hra, občasný protiargument mého stvrzení zněl, že je to ,,jenom hra“. Jak však ukazují všechny tyto fotografie, není to pravda.

Mám pocit, že už jsem to kdysi na web psala, ale pro ty kdo nečetli, zopakuji: Když jsem byla úplně malá (6-8 let, spíš myslím že to bylo těch 6, nevím to vůbec jistě, prostě jsem ještě neměla z věcí rozum), vrcholilo v ČR nadšení z Pokemonů. Já se na ten seriál ani nedívala, ale začala jsem sbírat jejich obrázky do malého deníčku. Považovala jsem to za nevinnou zábavu… Brzy poté jsem začala trpět na hrozné noční můry, ale takové, že jsem se bála jít večer spát.

Svěřila jsem se otci a ten měl zrovna nějaké dobré tušení, či snad intuici. Řekl mi, ať mu ukážu ten deníček s obrázky, kterému se poslední 1-2 měsíce tolik věnuji.

Krátce si ho prohlédl a poté mi řekl, že to nejsou žádné pohádkové postavičky, ale démoni a ďáblové, že moje noční můry pocházejí z nich a že mám deníček zahodit a bude mi zase dobře. Bylo mi líto vyhodit mou sbírku obrázků, ale udělala jsem to, protože klidné spaní mi rozhodně bylo milejší a za pokus to určitě stálo.

Zajímavé také je, že otec mě k tomu nenutil, jednoduše mi to poradil s vážným obličejem, ale nestál nade mnou jako dráb. Jakoby vnitřně věděl, že to musí být moje osobní rozhodnutí, jinak by to nefungovalo.

Od toho dne se moje problémy spravily a dodneška si pamatuji tu chvíli jak jsem stála nad košem, nechtělo se mi to zahodit, ale když jsem to konečně hodila do koše, jakoby ze mě spadla tíha a já ze svého skutku najednou měla radost. Od té doby jsem na obrázek Pokemona ani nesáhla, abych nebyla v kontaktu s tím zlem, které mi ublížilo.

Pokémoni nejsou jen imaginární postavičky z pohádky. Je v nich zadokované neuvěřitelné zlo a v nějaké nám neviditelné rovině bytí skutečně existují. Naše zvířata je v této rovině vidí a vy se na tuto destruktivní dimenzi napojujete prostřednictvím hry Pokemon GO.

Jediné štěstí je, že tato hra je konečně na ústupu a lidé z ní vychladli podobně rychle, jako to šílenství náhle propuklo. Nemyslete si ale, že tím je situace vyřešená. Nikdo neví, jaké destruktivní a nebezpečné programy mají bývalí hráči aktuálně nahrané v mozku a jak to ovlivní jejich chování a rozhodování do budoucna.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-10 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože? tak o tom slyším prvně… no tedy to jsou emergetičtí paraziti nebo co, když je vnímá zvíře..

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-10-10 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je docela děsivé. Pamatuji si, že jak ta hra začínala, taky jsem ji chvíli hrála, ale byla to blbost a díky tm a Alušce bych ji ani už nehrála. Dokonce jsem chtěla sledovat i ten seriál :-!

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-10-10 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak můžou na jiné rovině bytí existovat? to je vážně možné?Jsem si myslela, že si to někdo vytvořil, udělal z toho anime a najedou by to mohl existovat? Že by to bylo až takové, mě celkem děsí 8-O

Ikona diskutujiciho LucTuc 2017-10-10 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak moc funguje napojení technologie, jak ji známe, na duchovní sféry. Jak je to prostě možné? Technologie funguje stejně? Jen je rozdíl v tom že ona je neživá a umělá?

Ikona diskutujiciho David 2017-10-10 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám iní vysvetlenie pre to. Tým, že človek zameria svioju pozornosť na určité miesto vv rálnom priestore, kde vidí virtuálnu postavu, tak ju tam sformuje ako elementárnu bytosť. Jednoducho mačky vidia nie pokemonov z hry ale ich elementárnu podobu vytvorenú ludmi.

Ikona diskutujiciho Vea 2017-10-10 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nevím jak je to teď v nejnovější verzi hry – pokemony na mobilu už nějakou dobu nehraju – ale když je hrála, bylo to tak že toho pokemona si člověk mohl s troškou šikovnosti dát v podstatě kam chtěl (okruh ve kterém se daný pokemon dá chytnout je přeci jen měřený spíš na metry, krom toho když si ho člověk nakliknul aby ho chytil, mohl s ním poodejít klidně až domů a pořád ho člověk mohl chytit, případně s ním vymýšlet blbůstky typu dát ho na záchod apod.) takže si myslím, že minimálně velká většina těch fotek a videí je prostě jen dílo lidí, kteří to považují za legraci (což uznávám, poprvé, podruhé to sranda je, posté a potisícé už moc ne-e), je ale dost možné že na to mám prostě jen jiný pohled než většina zde přítomných už jen proto že už jako malý škvrně jsem ujížděla na pokemonech a kartiček jsem měla (a stále mám, moje sbírka pořád roste) stovky, teď už i tisíce (tzv. "falešné" kartičky které stojí asi desetinu originálů a ulehčování známým co z nich vyrostli od jejich starých sbírek, když by se někdo divil kde jsem na to vzala) takže jsem tímhle "destruktivním programem" asi dost ovlivněná.. :D

Ikona diskutujiciho Verča H. 2017-10-10 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malá jsem na Pokémony chvíli čučela, ale pak jsem o ten seriál přestala mít zájem a jsem ráda 🙂 zlaté naše české vecerníčky, jako třeba Broučci 🙂

Ikona diskutujiciho Psychopathic-rainbow 2017-10-10 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já jako malá měla raději digimony :D ale stejně mě tyto blbosti velmi rychle omrzely :)….já trávila čas raději venku

Ikona diskutujiciho jirik 2017-10-10 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se tu rozebírají hen ty pokémoni, tak kdysi byl v pořadu Petra Novotného, Jan Čenský a měl scénku asi s Yvettou Blanarovičovou na téma pokémoni (bylo to období, kdy tady začaly být populární).

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-10 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chvíľku na to čumím kým mi došlo o čom to je. Už som zabudol že nejaká Pokémon GO hra existuje. Ak zvieratá vidia Pokémona prečo po ňom viac nejdú a nepokúšajú sa ho loviť? A tí pokemoni sú aj u ľudí doma? Myslel som že sú len vonku na verejných miestach.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-10 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Viděla jsem i nějaká videa s kočkama, jak po nich šly.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-10-10 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, na Pokémony vzpomínám taky. Když jsem byla malá, taky mi z nich hrabalo. Musela jsem mít všechny kartičky, často na nich byl vyobrazený pěkný destruktivní hnus, ale to mi nevadilo, já to neviděla – připadá mi, že to způsobovalo závislost, jinak si to totiž neumím vysvětlit. Jako malá jsem z toho neměla rozum a koukala pořád na Disney pohádky(klidně i jednu osmkrát za sebou, to způsobovalo závislost na tuty) plus sbírala tyhle kartičky… No a z téhle doby si pamatuju, že jsem byla neskutečně zlé dítě. Přitom já jinak nejsem(doufám) špatný člověk, pomáhám zvířatům, na lidi hnusná nejsem, ráda pomůžu, následuji zákony Vesmíru… Ale tehdy jsem byla zlá a destruktivní a už moc dobře vím, z čeho to bylo. Stejně tak ty noční můry, ve kterých mě jako malou vždy pronásledovala ta samá podivná, destruktivní stvoření. Když jsem v pozdějším věku přestala s věcmi jako je Disney, Pokémoni a tak podobně, srovnala se mi psychika(i když si tím přijdu ovlivněná do teď) a noční můry přestaly, dokonce se mi zesílilo vidění prány… Fascinující, co dokážou podprahová data s lidmi. Ale alespoň dnes vím, co bych nikdy nepustila/nedala do ruky svým dětem.

Ikona diskutujiciho **J** 2017-10-10 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Studoval jsem reklamy a tvorby reklamních kampaní na přednáškách a praktických cvičeních. A více méně všude se shodují, že nejlepší a nejdražší kampaně bývají, že dáte vše do jednoho stylu, dáte tomu příběh a pak celé to provází maskot, který má zapojit diváka do děje, co nejvíc, třeba 5D kino, nebo hra, kvíz a podobně.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-10 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci článek nějak zpochybňovat, ale z toho videa mi spíše přijde jak už někdo psal, že je to výtvor spíše hráčů. Kolikrát se to zvíře dívá úplně jiným směrem nebo se nachází mimo. Ale je to jen názor na toto video, jiné jsem neviděla.

Ikona diskutujiciho Jindra 2017-10-11 00:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak na tohle muze nekdo skocit. Ty animovane postavicky jsou zobrazeny jen v tom telefonu, v realu neexistuji. Vzit fotku svyho mazlicka a v editoru tam pred ni nakopirovat figurku snad umi kazdy.  Ach jo.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-11 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tvůj komentář mě moc zaujal – ty poznámky k pozadí reklamního průmyslu…díky:-)

Ikona diskutujiciho df 2017-10-11 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fotky mi přijdou jako montáž, ale rozhodně je nehodlám zpochybňovat a tím i článek. Nedávno jsem na něčem pracoval a rozhodl sem se to vyfotit pro kamaráda, když sem se pak na fotku podíval v notesu, tak sem doslova čuměl jak puk. Bytost nebo předmět která nebo který byl před zrakem skrytý, naprosto v pohodě zachytil objektiv. A já si uvědomil, že už pár dní doma cítím nepohodu a mě to normálně vůbec nedošlo, že mám doma egregora až když sem ho uviděl na vlastní oči. Fotku hodlám zaslat tomášovi, pošlu ji celou, ale zveřejnit se dá pouze výřez. Snad to do konce tohoto týdne stihnu zrealizovat a tobě aluško dávám svolení ji pak třeba taky uveřejnit. Rád bych k tomu napsal nějaký obšírnější komentář až to budu posílat, ale pořád mi sem někdo něco nosí na opravu a tak zítra snad doopravím to poslední PC a budu se tomu moct věnovat.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-10-11 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle mi připadá dost přitažené za vlasy :D když už nic, tak pokemoni vypadají na démony trochu moc roztomile 🙂 jako malá jsem se na seriál nesměla dívat, ani jsem nechtěla, hru jsem chvíli hrála ze zvědavosti, ale přestalo mě to bavit. Je to dobrý způsob, jak se odreagovat a nechat hlavu odpočinout, ale zároveň to člověka přivede do bojové nálady :D což může být i nálada na hádky. Nehraju to už dlouho, jestli to na mě kdy mělo nějaký vliv, dávno ho necítím 🙂

Ikona diskutujiciho Peace 2017-10-11 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nevím, nějak ve mě roste pocit, že Alue sem musí/chce dávat dezinformační články jako třeba tento. Naprostý nesmysl. Ani ty důkazy, úplně o ničem. Jak by mobil mobil mohl zobrazovat jiné dimenze? A nebo, že by daná dimenze kopírovala co je v mobilu? Navíc zkuste s více mobily hrát tuto hru a dívat se na jednoho pokémona, pokud telefony nekomunikují navzájem mezi sebou, tak se nikdy nebudou hýbat stejně a nebudou na stejném místě, dáno algoritmy jakými je hra udělaná. Tak ja by to pak bylo v té dimenzi? By se ten pokémon rozmnožil na daný počet mobilů co ho snímá, nebo by se choval dle jednoho mobilu a ostatní by tedy ukazovali něco jiného?

Ikona diskutujiciho Mára 2017-10-11 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty fotky jak kočka kouká na pokemona je strašně jednoduchý zfejkovat. Zajímaly by mě videa jak kočka útočí na pokemona, ale i to jde zfejkovat, stačí aby kočka útočila například na červené světýlko laseru, a pak tam místo světýlka vrazit Pikachu :D

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2017-10-11 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… :D Jakožto někdo, kdo sám takovou fotku s kočkou a Pokemon GO pořídil, to vidím tak, že to takhle ti lidi vyfotili naschvál. Kdyby k té mojí fotce někdo napsal komentář, že to je síla, že je ta kočka fakt vidí, asi bych se hodně nasmála.

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-10-12 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, takže to, že někdo nahraje fotku, kde se zvíře dívá na pokémona, kterého lze do fotky snadno doplnit v editoru je pravda. Ale to, že Země je kulatá, o čemž existuje nekonečné množství materiálů pravda není. To zaslouží Nobelovu cenu za logiku.

Ikona diskutujiciho kalia 2017-10-12 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto mě kdysi taky na internetu zarazilo (mini článek s fotkama o tom, že kočky vidí pokemony) a intuice mi řekla, že to je pravda.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-14 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasné že by sa taká fotka dala urobiť vo fotoeditore, ale zdá sa že Japonci tomu skutočne veria, tak predsa nespravia podvod a nebudú tomu svojmu podvodu aj veriť. Jedine že všetci tí Japonci klamú a robia si prdel.

Ikona diskutujiciho Agent Provocateur 2017-10-18 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žádné virtuální pokémony jsem nikdy neviděl, a to vidím, slyším a cítím výborně.

Ikona diskutujiciho Newman 2021-08-12 03:37:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokemon Go – in English Gematria equals: 666 : p96o90k66e30m78o90n84 0g42o90

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek