Vidím duše, anděly a energie. Od kterého konce začít, abych to mohla rozvíjet?

18.3.2013 v Poradna 24

Dotaz:

Ahoj Aluško,

na tvoje stránky jsem narazila dnes v noci “náhodou”. Čekala jsem, že se nic moc nedovím jako na podobných stránkách, které jsem si pročítala. A byla jsem v šoku jak jsem se spletla. Pustila jsem si i tvoje video, kde vysvětluješ jak to u tebe vše začalo a ani jsem u toho nepípla. Téměř jako bych poslouchala svůj život. Jen s tím rozdílem, že já to mám posunuté o pár let jinak 🙂

Chtěla jsem tě požádat o radu.

Už nevím na koho se obrátit. Každému se dějí jiné věci, ale nikomu takové jako mě, takže už jsem byla zoufalá kdo mi k tomu řekne více a pomůže mi se v tomto duchovním světě orientovat.

Nikdy jsem nebyla věřící, na Boha nevěřím, z kostela se mi dělá vnitřně špatně. Ale věřím, že je něco nad náma, věřím na energie, anděly, karmu atd…

Dějí se mi zvláštní věci – pro tebe naprosto normální. Ale pro ostatní lidi je to nepochopitelné, protože se s tím nesetkali, tak jim asi připadám jako blázen.

Ve zkratce – vidím mrtvé lidi, děda mi i řekl co se mi narodí (což se stalo), chodil za mnou dlouhou dobu, dokud jsem se nesmířila s tímto darem. Cítím jak se mě někdo dotýká, mluví, slyším pískání v uších, šustění, umím se dostat do druhého člověka a vím, jaký je uvnitř, cítím jeho povahu jako bych byla v jeho těle.

Vidím světla, paprsky, různé barvy, v hlavně někdy slyším co se stane a ono se to pak doopravdy stane, viděla jsem anděla (poletoval, byl zlatý a zářivý, malinký asi 10-15 cm) atd…. Ale dlouhou dobu jsem se toho bála a říkala si, že třeba si to jen namlouvám a nevidím skutečné věci. Teď vím, že vidím správně.


A teď dotaz – nevíš co znamenají světla, které vidím?

Můžu mít otevřené oči, nebo i zavřené a pak vidím jednu větší (no někdy i menší ) kuličku, která září určitou barvou. Někdy fialová, modrá, červená, bílá. To jsou nejčastější barvy. Proč to vidím? Co mi to má říct? Nechápu to.

Můj syn (5 let) mi dnes řekl, že vidí někdy fialová světla. Já mu o svých neřekla, takže to nemohl okopčit ode mě. A taky, že vidí pouze na hodinách v ložnici 2 zářivé meče, které spálí hodiny. Nevíš co to je? Můj syn Samuel viděl i dědu, když umřel a bavil se s ním, slyšela jsem je přes dveře (i dědu).

Hodně lidí mi říká, že mám dar a měla bych ho rozvíjet. Zatím jsem se bála, ale teď cítím, že je ta správná doba. Jen stále tápu a nevím jak zjistit svůj pravý potenciál. Co si přečíst? Protože hodně knih mě neoslovilo (tedy spíš psaní na internetu). Chtěla bych začít vykládat karty – andělské. Ale taky jsem se koukala a je hodně druhů. Prostě v tom tápu a plavu a nevím od čeho se odpíchnout.

Napsala jsem toho hodně, takže pokud jsi se dostala až jsem, tak ti moc děkuji za trpělivost a ochotu. A budu moc ráda pokud mi odepíšeš a napíšeš mi nějaké rady. Díky.

Tvůj blog je skvělý a já ti moc děkuju za to, že se takhle veřejně odhaluješ. Já se na začátku bála, abych nebyla za blázna, ale už se nebojím 🙂

Měj se krásně, K.

Odpověď:

Ahoj,
Skláním se před tvými úžasnými dary a schopnostmi. Gratuluji 🙂

Pokud vídáš jednu kuličku, která září určitou barvou, vidíš svoji ochrannou energii. Vypadá to jako malé sluníčko, které kolem tebe létá. Někdo je má bílé, zlaté, ale i fialové, růžové, zelené… žádná barva není ,,špatně”. – Já často vídám světelné jiskření, jako když jsi obklopená mračnem světlušek, je to opět ochranná energie.
Má ji u sebe každý člověk. Často se zjevuje, když nám chce dát najevo, že je u nás, nebo že na nás dohlíží andělé. Může to být pokus o komunikaci. Upozornění. – Někdy se tato energie zjevuje, když hrozí nebezpečí.
Když to vidíš, je dobré poděkovat této energii (je vědomá) a zároveň zpozornět, jestli náhodou před něčím nevaruje.

Jak rozpoznat druhy energií?

Podobenství dvou zářivých mečů nechápu, neumím si to nijak vysvětlit. Ale když jsem byla dítě, vídávala jsem pravidelně také velmi zvláštní ,,věci” a pozorovala jsem děje, které po čase vymizely, asi jak se formovalo moje racionální myšlení. Dodneška když si vzpomenu, nedokážu to pochopit, ani pořádně slovy popsat. Viděla jsem zvláštní věci vždy v určitý čas a na určitých místech. Opakovalo se to. – Pamatuji si jen ty obrazy a svůj údiv. Vždy to bylo velmi příjemné a dodneška na to ráda vzpomínám, i když si to nedokážu přeložit. Je možné, že ty meče spadají to této kategorie. Myslím si, že nejde o výjevy z tohoto světa, syn může vidět i něco z jiné dimenze. Patrně se to ztratí, až trošku povyroste… což je škoda, ale tak to bohužel bývá.

Ohledně karet, myslím si, že se svými schopnostmi je ani moc nepotřebuješ, že bys byla schopná mluvit s anděly přímo, ale jestli opravdu toužíš začít s nějakou berličkou, velmi ti doporučuji karty od Doreen Virtue ,,Kouzelní Jednorožci”. Osahala a zkusila jsem už hodně druhů karet, ale tyhle mi přijdou úplně nejlepší a nejpříjemnější. Sice jsou převážně určeny dětem, ale možná je to právě to kouzlo, které vidím speciálně v tomto balíčku. Také je dobrý balíček ,,Andělé a svatí”, opět od Doreen V., ale Jednorožci ho jednoznačně převyšují.
S jiným balíčkem už ani nedělám. Někdy si na tazatele v e-mailu vytahuji kartu, když se nedá odpovědět jednoznačně ani po dlouhém hloubání a když hledám něco ,,speciálně pro něj”… a perfektně to funguje. Všichni vždy dostali co hledali, včetně mě.

Jaké knihy číst… no 🙂 – Já, jak by se dalo očekávat, bych ti doporučila svoji knihu Svět za oponou. Jelikož v podobnostech popisuje určitou velkou část mého života a mé začátky. Je to samozřejmě poupravené do příběhu, ale čtivé a na data velmi výživné. Kniha má tři roviny, takže se tam vždy najde něco nového po každém dalším přečtení.
Většina čtenářů po dočtení píše, že jim kniha pomohla se odpíchnout, získat větší jistotu v tom co cítí a že se s příběhem velice ztotožnili, protože se v něm poznali. – Zkrátka moje kniha patří hlavně lidem s určitými dary, kteří chtějí příběh, ve kterém se poznají a který je provede hlavně na začátku. První půlka je hodně objevující a naučná, druhá polovina už je taková ,,akční”, takže si tam každý přijde na své. Možná nejsem úplně objektivní, jelikož jsem ji napsala, ale vím, že ta kniha rozhodně stojí za to a má každému co říct. Jinak bych se do tvorby ani nepustila.

Dále doporučuji knihu ,,Vaši duchovní společníci” (Napsala Sonia Choquette). Je to podrobný a velmi citlivý návod na to, jak začít komunikovat s anděly. Určitě by se ti líbila. Já u ní celou dobu rozjímala, je to úžasně napsané.

Hodně štěstí! 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-03-18 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní by si těch schopností měla vážit, i když ze začátku může být těžké to všechno pochopit…

Ikona diskutujiciho Myšák 2013-03-18 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ráda, že existuje i někdo další, který se dokáže vcítit do druhé člověka. Nejdříve jsem myslela, že jen nedokáži ovládnout vlastní emoce, ale nakonec tomu tak není. :-)

Ikona diskutujiciho Luz 2013-03-18 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky vídám ty jiskřičky, je to vždy takové potěšující, když se objeví.

Ikona diskutujiciho Merrie 2013-03-18 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pani má teda veľký dar, naozaj bude skvelé ak bude schopnosti rozvíjať 🙂

Ikona diskutujiciho Ivísek 2013-03-18 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek! Můžu rovněž doporučit knížku "Chlapec, který viděl pravdu" – úžasná knížka psaná ve formě deníku. Chlapec má podobné schopnosti jako tazatelka :-)

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-03-18 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kéž by mi tak někdo mohl předpovědět jaká čísla padnou v pátek na šťastných deset….To by byla paráda

Ikona diskutujiciho Lekno 2013-03-18 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skus zacat s antihelmintikami

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-18 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jiskřičky jsem asi taky viděla, dvakrát. Byly namodralé, lítaly velkou rychlostí a bylo jich hodně. Asi jako když se rojí včely. Pokaždé jsem se hrozně lekla, že mám něco s očima, protože jsem najednou viděla úplně jinak než normálně, a jak jsem se snažila rozkoukat, tak zase zmizely.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-03-19 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Andělské a temné duše k poznání sebe nedovedou. Tyto věci pocházejí z kolektivní mysli-mimosmyslového světa, tam spojení s pravdou neleží. Leží v kolektivním vědomí. oblast sjednocení s kolektivním vědomím není v oblasti našeho mimosmyslového vnímání. K naším běžným lidským smyslům a běžné mysli bychom v sobě měli probudit další smysl, tím je síla-energie, která je ještě jemnější jako energie mimosmyslová. Toto mimosmyslové vnímání se dnes zaměnuje za projev sil podstaty. Nejprve bychom měli ustanovit svoji výšku, né rozvinout sebe do šířky. Je to sice možné, ale kdo hledá sjednocení s podstatou, tak mimosmyslové efekty k tomu nedovedou. Odraz podstaty musíme probudit v sobě. Mimosmyslové síly jsou síly z vnějšku a narušují naše síly naší bytosti. Tím se naše ego ještě posílí, neboť člověk se pak cítí jako něco více a něco výjmečného, než běžný člověk, který toto nevnímá. Toto ale běžný člověk ke svému duchovnímu vzestupu nepotřebuje. Tomuto člověku stačí v sobě probudit v sobě svoji duchovní čistou sílu kundalini, ta oživí naše duchovní tělo k tomu, abychom věděli zda jsme jako člověk v rovnováze, nebo ne. Hodnocení našeho, nebo cizího ega, zda jsme skutečně v rovnováze je vždy mylné právě proto, že naši pozornost toto ego směřuje k sobě a né k podstatě. A v tom je velký rozdíl.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-03-19 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ještě doporučím knihu Pravda mezi nebem a zemí. Psal jsem to sem sice už víckrát, ale ne každý to zná. Je to geniální dílo, fakt jsem z toho byl nadšený, i lidi, kterým jsem to půjčil. http://www.kosmas.cz/knihy/141626/pravda-mezi-nebem-a-zemi/?gclid=CIqTpPPkiLYCFcRQ3god4lsAFA

Ikona diskutujiciho Tošny 2013-03-20 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslím že obrázek nahoře seš celá ty aluško :))

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2013-03-20 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádhernej článek, gratuluju K., zažívá úžasný věci a díly Tobě, Aluško, věřím, že už se jich nebojí ;-) Fantastický!

Ikona diskutujiciho Václav 2013-03-21 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] Soustředění, neboli vkládání pozornosti na cokoli není přemýšlení-myšlenka. Pozornost je dynamická složka čistého vědomí a má svoji sílu. Bez pozornosti bychom nemohli vnímat svoje smysly a i mysl. Pozornost má každý takovou, jaké hodnoty preferuje, to znamená, čemu věnujeme pozornost, to žijeme.Pozornost můžeme vkládat i mimo tělo, můžeme ji i rozšířit a zjemnit natolik, že člověk nejenom vnímá tělo a mysl, ale může vnímat i svoji třetí úroven svojí bytosti, a tou je jeho jemněhmotný systém v těle, tedy čakry a kanálky. Tyto vjemy ukazují, jestli člověk žije životem v rovnováze nebo ne.

Ikona diskutujiciho Jiří 2013-03-22 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, jak takové schopnosti rozvíjet je dobrá otázka. Ale neměla by to být otázka první a ani není to ta nejdůležitější. Aspoň tedy podle mě :-).

Ikona diskutujiciho jajinka 2013-04-11 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Jenom bych chtěla vědět jméno spisovatele té knihy. děkuji

Ikona diskutujiciho Ivča 2013-05-19 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Želimír 2013-07-05 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravým Tě,jsem jeden z vás který ten dar má,každý ho má opravdu jinak nastavený a dokáže něco jiné vnímat a ovlivnit v moci co máme.Chtěl bych Tě odpovědět na na tvojí otázku na tvůj pravý potenciál odpovět Ti PŘÍJDE ZHORA odkut máme tento dar vydrž,mě přišel po mnoha letech.Kuličky mám též za sebou,mé děti mají také tento dar,já jsem jim to vysvětlil a netajil.ale at je to mezi námi co ten dar mají,v uších mi též šumý.

Ikona diskutujiciho Martina 2013-11-11 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit, jestli nemáte náhodou mail na paní K.,co Vám psala,že se dokáže dostat do těla druhého člověka?Je možné,že by mi to hodně pomohlo.Moc děkuji.

Ikona diskutujiciho mejsa 2014-02-02 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, v poslední době jsem začala vidět se zavřenýma i otevřenýma očima malé fialové nebo bílé zářící světýlko, například při meditacích jich je víc, ale většinou bývá jen jedno. Značí to tedy ochrannou energii? Nemůžu si to vysvětlit, ale když ho vidím, tak jsem ráda ani nevím proč… co to je atd. máte někdo další podobné zkušenosti? Nečetla jsem diskuzi, ale zajímalo by mě to 🙂 děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Bogy 2015-07-25 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně 🙂

Ikona diskutujiciho Míša K 2017-08-27 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné, vážně. Nedokážu si to ani představit ?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-27 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Internetové karty určitě ne-e, rozhodně papírové.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-27 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  … tyhle neznám, ale knihu jsem četla a byla skvělá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek