Vidím koutky oka ,,kostičky”. Co je to?

17.2.2013 v Poradna 37

Dotaz:

Dobrý den Alue,

prosím velmi o radu ohledně mého nynějšího stavu. Týká se to situací, kdy jasně koukám na předmět či osobu před sebou a koutky očí se mi začíná svět kostičkovat, jakoby rozkládat a skládat…

Připomíná mi to obraz v televizi, kdy je na obrazovce počítač a my sledující vidíme zakrytá data těmi podobně skákajíci a blikajícími kostičkami.

Budu velmi vděčná za pár slov

Děkuji, Se Světlem

Eva


Odpověď:

Dobrý den,
Vy máte tzv. Digitální vidění. Nejde o nemoc, vidíte do jiných dimenzí.
Vzpomeňte si na film Matrix, jak Neo viděl zakodovaný svět už ne jako obrázky, ale jako zelená čísla. Je to v podstatě to samé. Ve filmu je to znázorněné jako čísla, ale vy to vidíte jako kostičky. – Jste vlastně takový reálný filmový Neo.

Svět, ve kterém si myslíme že žijeme a o kterém si myslíme, že je skutečný, je pouze jedna obrovská, naprogramovaná iluze. Je teoreticky dokonalá, ale má svoje díry, přes které se různí lidé dostanou a potom vidí za mantinely, které máme nastavené. Ty pomyslné mantinely není nic jiného, než hmotná ,,realita”.
Za mantinely už se nachází jiné dimenze, jiné bytosti, andělé, duchové, energie, 5. dimenze….

Vše nehmotné ,,za mantinely” je nežádoucí a nechtěné pro nastolený systém, protože lidé, kteří vidí za mantinely (jako vy), jsou přirozeně moudří, vidí dál a je problém s nimi manipulovat, ovlivňovat je, programovat jim myšlení, podsouvat jim nesmysly. Lidé, kteří jsou citliví a vymykají se standardu, jsou nebezpeční, protože nechtějí podporovat systém, kde je všechno o hmotě, penězích, moci a věcech. Intuitivně vědí, že člověk má mnohem větší možnosti a snaží se tyto možnosti najít a uplatnit v životě.
Bádají na vlastní pěst a chtějí si vytvořit svoji vlastní alternativní verzi života, která bude lepší, než to co nabízí ,,moderní” společnost.
Proto jsou potlačovaní, utlačovaní a okolí se jim vysmívá, označuje je za hlupáky a blázny. – Systém totiž říká, že kdo vidí za mantinely, je blázen…. A kdo je ve společnosti označen za blázna, kterého nikdo nebere vážně, nemá už takovou šanci něco na tomto shnilém systému, který nadržuje pár milionářům zatímco ostatní dřou bídu, změnit.

Ostatní populace to nevidí, protože byla domestifikována ve školce, škole, od rodičů a v práci. Hodně se aktuálně populace domestifikuje i televizí. Je jim nadiktováno co je pravda a co není, jak se mají a nemají chovat, co si mají a nemají myslet. Cokoliv mimo je ŠPATNĚ. Mají nastavené kodexy, za kterými už nic být nesmí. A oni to dodržují. Dokonce dodržují program, že kdo je jiný, toho je nutné znemožnit a udupat.
Člověk, který vidí dál, se domestifikovat nedá, při samotném procesu hodně trpí, je na okraji kolektivu a když dospěje, přirozeně se snaží od toho trhnout. – A to systém samozřejmě nechce.

Jestli si tedy do budoucna chcete ušetřit blbé řeči od okolí, mluvte o tom jenom s někým, komu můžete důvěřovat a kdo je podobným věcem nakloněný, ideálně se o ně sám zajímá. U primitivů by takové zjištění mohlo způsobit, že vás budou mít za bláznivku a budou se k vám podle toho i chovat.

Zkuste kostičky pozorně sledovat v různých situacích, zkuste sledovat jak a jestli reagují na vaše myšlenky a přání. – Zkrátka snažte se jakkoliv testovat, jakým způsobem se dají kostičky ovládat a měnit. Když na to přijdete, můžete se dostat HODNĚ daleko za nastavované mantinely. Potenciál vidět jinam už máte. Teď ho jenom správně využít…

Ještě by bylo dobré doplnit takový malý návod na vaše oči, tedy důvod, proč vidíte kostičky zrovna koutky oka:
Vaše oko vysílá zvláštní druh fotonů, které rezonují při kontaktu s okolím a díky tomu vidíte. Uprostřed oka – tam kde je váš přímý pohled – jdou fotony pomaleji a kmitají pomalu, protože míří rovně.
(Co jde rovně, to je vždy pomalé a ztrácí to energii. Co se točí, rotuje či zahýbá, to zrychluje a nabírá to energii.)

V periferním vidění a obzvláště na koutcích vašeho oka, vysílané fotony zahýbají do obloučku směrem ven. Díky tomu nabírají rychlost a i rychleji kmitají. To způsobuje, že takto rychle kmitající fotony mají vyšší frekvenci než hmotná realita, která kmitá pomalu, asi tak jako fotony v přímém pohledu oka. – Rychleji kmitající fotony se dostanou ZA hmotnou realitu, pronikají skrz ni a vy poté vidíte do jiných dimenzí, za hmotu.

Díky tomu většina lidí vidí anděly i duchy hlavně koutkem oka. Přímo před sebou je vidí málokdo, ideálně je k tomu nutný nácvik. A proto se vaše kostičky drží na bocích. Vidíte je díky těm fotonům vašeho oka, které vysíláte nejrychleji.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-02-17 06:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knížka od Roberta Holdstocka Les Mytág (tam taky jedna postava pozorovala bytosti perifernim viděním) nebo ještě s tím zakřivením a urychlením, nabíráním energie je hezky ukryto i ve filmu Wanted (2008).

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2013-02-17 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vada zraku. Já na jednom oku zase vídám zrnka prachu a šedé šmouhy, které se pohybují a jsou to změny na sklivci.

Ikona diskutujiciho Verča 2013-02-17 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue mám jeden dotaz. Co migréna s aurou? Má to taky něco společného s tímhle?

Ikona diskutujiciho jannynda 2013-02-17 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mne se tiez stava ze vidim koutkem oka, no  su to take svetelne gule niekedy je mensia  niekedy vacsia, niekedy pri ludoch a niekedy len tak vo vzduchu, vacsinou to jenom preblikne no minule :-D mi to doslova letelo cez izbu …. sranda no….minule som to chcela aj odfotit ze ci daco spatrim ale to kym by som vytiahla fotak…mozna nekdy

Ikona diskutujiciho light7 2013-02-17 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm to je zajímavé s těmi kostičkami. Já občas vidím koutkem oka, jak kolem mě něco prosviští.

Ikona diskutujiciho Levi 2013-02-17 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě napadlo – u lidí, co nosí brýle se pohled očí fixuje právě na přímý pohled.

Ikona diskutujiciho Andy 2013-02-17 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, dík za článek.

Ikona diskutujiciho Zdenek 2013-02-17 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měl jem tento problém taky a oční specialista mi řekl,že je to v souvislosti s makulou a mělo by se to léčit.Dostal jsem vytamíny a po týdnu jsem byl bez problémů

Ikona diskutujiciho spusy 2013-02-17 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se občas v perifejním vidění vlní obraz, vypadá to jako fatamorgána nebo jako když se při velkém žáru vlní vzduch nad silnicí. V okamžiku, kdy se na to zaměřím, vlnění zmizí, což odpovídá tomu, co napsala Aluška

Ikona diskutujiciho pavel 2013-02-17 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zeptej se Evo táty, jestli tě třeba digitálně nevytvořil. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-17 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ji určitě ne, zato ty jsi asi z plastu, viď? 🙂

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-02-17 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže jsem měla pravdu, když mě před pár dny napadlo, že člověk v podstatě vidí stejným způsobem jako netopýr, jen k tomu používá jiný druh vlnění? O tom, že lidské oko vysílá fotony, slyším úplně poprvé.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2013-02-17 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Také mám migrénu s aurou a také vídám kostičky, kolečka, kuličky a jiné podobné věcičky :o) Nepočítám do toho různé a jiné bytosti a stíny…Takže je možné, že to má něco společného i s migrénou s aurou ;o)

Ikona diskutujiciho Verča 2013-02-17 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Mě by právě zajímalo, jestli je skutečně tohle vidění dobré. Dočetla jsem se, že při zablokování šesté čakry často dochází k migrénám, bolestem hlavy a poruchám zraku. Není mi to tedy celé jasné…

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-02-17 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já koutkem oka vidím takové různé světelné  pohybující se útvary, někdy je to žluté, bílé nebo modré… Kolikrát se mi stalo, že se mi přímo před očima objevily i takové bílé třpytky, zazářilo to a pak hned zase zmizelo. Jednou jsem dokonce šla po pokoji a najednou jako by se mi něco rozzářilo nad hlavou – byl jakoby takový malinký ohnostrůjek, bylo to sříbrné, strašně moc jiskřiček, které pomalu mizely.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-17 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak oko vysiela fotóny, nemali by sme vidieť aj v tme?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-17 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Mohli, ale infravidění máme zámerně blokované v mozku. Stejně tak jako telepatii, jasnozření, nebo levitaci.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2013-02-17 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: a máš ji zablokovanou? Na migrénu mám trošku jiný názor, teda pokud mohu mluvit o sobě…co jsem tak za ty roky vypozorovala :o)

Ikona diskutujiciho Farah 2013-02-17 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad komentar 6> napada me taky s tim, kdo je treba kratkozraky, tak ma zmenseny zorny uhel, tudiz periferni videni je tomu cloveku dle tohoto schematu orezano…nevim ale JAK a jak hodne se to projevuje u lidi, co maji dioptrie tak 1-2 a  u lidi s dioptriemi 4 a vice… to by chtelo asi podrobne mereni… ale jak ctu o tech migrenach- videni aury v dobe migreny je a muze byt jeden z doprovodnych priznaku krom nevolnosti…jo a pokud to tak je, pak radeji nechat zmerit nitroocni tlak, migrenici maji vic predpoklady k tomu ho mit vyssi a jsou statisticky nachylnejsi k zelenymu zakalu.

Ikona diskutujiciho Pavel 2013-02-17 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, jen by mě zajímalo, kdy se od Alue nějakého "nemysteriozního" názoru. Přecijen, přijde mi, že za vším hned vidíš něco ezoterického, i když víš, že "prosté" vady zraku nejsou nijak sporadické u dnešních lidí. Není všechno zázrak, co se stane zdejším čtenářům. Jen to prosím neber jako nějaký útok, tvé články čtu moc rád, jen chci konstatovat že může jít jen o nějaký menší problém s očima.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-17 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to co vidíme náš hmotný svět, je vlastně již minulost, protože máme rychlost za určitý čas. světlo letí na bunky, tam se složitě přetransformuje na elekrické a elektrochemické procesy, pak se mění zase na světlo, otázka dnešní vědy, která je degenerovaná, je to místo zobrazování. Světlo, nebo i zvuk.vlnění, si uvědomujeme vždy v místě vzniku tohoto vlnění.vědci totiž ještě nepřijali, že na zobrazování se nepodílí schopnost mozku zobrazovat, mozek pouze transformuje, ale to promítací plátno je vědomí, a navíc není nutně závislé na mozku, ale naopak důkaz, že vědomí je ještě jemnější energie za světlem nezávislé na mozku je ten, nebot vjemy vnímáme také mimo tělo v místě příslušného vzniku vlnění a to je důkaz, že vědomí není vázáno jenom na prostor těla-mozku-lebky , ale jsme si schopni uvědomovat vlnění přímo u zdroje tohoto vzniku vzruchu -vlnění tedy naše i kolektivní čisté vědomí existuje i mimo tělo. Je všude v časoprostoru, protože jej i samo vytváří, leží i tzv mimo časoprostor, je to stav našeho vědomí. pro někoho zatím skryté, někdo se pohybuje pouze v iluzorním světě mimosmyslového rozšířeného vědomí vnímání světel a to potom zamění za sebe za čisté vědomí-pozornost, která je zdrojem všeho.Proto si lidé myslí, že je to přínosné a chtějí si tzv rozšířit obzory, jenže toto všechno dokáže nahradit naše rozšířené vědomí, protože je to naší podstatou. iluzorní mimosmyslové světy sice dají další kvantum poznání, nedají nám však vědomí nás samách, tedy tím, čím skutečně jsme-láskou, mimo ni je vše iluze, i když ji máme dnes za jakoukoli realitu-skutečnost. Vědomí je skutečně všude, je rychlejší než světlo, protože proniká vždy ve všem, akorát si to neuvědomujeme. Odrazem této kolektivní síly vědomí je naše čistá síla v nás, síla Kundaliní, a když je s ní naše vědomí sjednoceno, pak i to kolektivní vědomí-láska bude v nás i mimo nás. Mozek je tedy závislý na vědomí, vědomí ale není závislé nutně na mozku, to je jen orgán k transformaci našeho vědomí. V soušasné době naše mozky zdegenerovaly právě nepochopením sama sebe a žene se do další iluze, byt jemnější. Měli bychom tedy zaměřit pozornost do sebe k podstatě, pravda je v každém z nás a musíme poznat-uvědomit si nejprve naše duchovní tělo-čakry, jinak půjdeme vně, a tam je ta iluze opravdu hodně maskovaná. Vizualizace není dobrá cesta, ale hold když máme dnes hen ten mier, může si každý robit co chce. Do jakéhokoliv směru se podíváte, tam něco vnímáte, je jedno jestli blízko nebo daleko, prostě uvědomovat si můžeme leccos i mimo tělo, mysl.Důležité je to samotné promítací plátno-náš život. pravdivý nebo lživý. být či nebýt, toť naše volba.Kolektivní mysl je iluze(agja čakra), kolektivní vědomí je pravda(sahasrara čakra) proto vnímáte ten tlak, bolest a teplo v sahasráře, protože obranný mechanizmus duchovního života nepouští k sobě každého. To jsou železné neměnné zákony podstaty. Hledejme podstatu a bude to ok. Pravda osvobozuje, howg.

Ikona diskutujiciho Sora 2013-02-17 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:: Já jednou prožila kolizi s jakýmsi super-jasně-bílým energetickým shlukem, kterej okolo mně profrčel.. ucho mi brnělo eště asi půl hodiny :D

Ikona diskutujiciho Gore 2013-02-17 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že se z části nachází v dimenzi nazvané minecraft.

Ikona diskutujiciho Hanka 2013-02-17 23:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To myslíte vážné, nebo si jen děláte srandu? Oko, jako takové nemůže vysílat fotony.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-18 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Ještě je mnoho věcí, které nás ve škole nenaučili a jsou i mnohem závažnější, než vědění o očních fotonech.

Ikona diskutujiciho JJJ 2013-02-18 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

19;Pises o mysterioznich-nemysterioznich nazorech a vysvetlenich pouze formou esoteriky,al uz sis nekdy polozil uplne jednoduchou otazku,proc nas mozek pracuje na pouhych 8-10% a co dela ten zbytek,nebo proc se nase telo sklada z nekdo pise ze 70%vody jinde jsem cetl dokonce z 90% to se mi zda taky docela mysteriozni,co dela zbytek mozku a jak to,ze se nezozpadneme neboli co nas drzi pohromade?

Ikona diskutujiciho JJJ 2013-02-18 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

24,coz se takhle podivat na detsky animovany seria"byl jednou jeden zivot"na youtube pod nazvem OKO,tam se o fotonech mluvi.

Ikona diskutujiciho zni 2013-02-18 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam tento blog rada, ale tady tenhle clanek mi teda nesedi. Informace o Matrixu a podobně, o mantinelech, jsou zajimave a urcite prospesne k sireni mezi lidi. Ale pani by si spis mela zajit na ocni – a nechat si vysterit nitoocni tlak kvuli galukomu. Nebo take muze mit nizky tlak – nedeje se vam to hlavne pri rychle vstavani treba ze sedu, lehu? Vubec to nic menusi byt, jen pro jistotu… neni to zadne invazivni vysetreni, ja jsem citlivy na vse neprirozene a to mereni nitroocniho talku je v pohode – neboli to, dela se to uplne bezne pri kontrolach. Dale se mi moc nezda vysilani fotonu okem. Cim to to oko vysila? V oku nema co zarit a vydavat energii – oko fotony "prijima" – fotony, ktere vydava svitici objekt, ty se pak odrazi od predmetu a pak dojdou do naseho oka – mozek pak na tomto zakladu sestavi obraz. Nechci se k tomu hned stavet negativne, ale mohla bys to nejak vysvetlit kdyztak?

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-19 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:jenže věda nedovede vysvětlit to zobrazování, totožnost, uvědomění, které se děje mimo tělo-mozek v místě vzniku vlnění-zdroje, lidem to  interpretují jako schopnost mozku zobrazovat, jenže dnes už každý pochopí, že to nepochopili nomenklaturní inkvizitoři a tak řeknou schopnost mozku, kterou ale nedovedou popsat, jenže ezoterika to popsat dovede, a i dovede dát nástroj, jak zájemce toto provede, protože právě některé věci jsou dokazatelné pouze tehdy, že si to dotyčný musí zkusit a ověřit na vlastní triko sám, protože tyto věci jsou nepřenositelné, pokud nejde o hypnozu, která je subtilnějším ovlivněním -agresí vůle pro ovlivnění ovládaných lidí. Věda to nechce pochopit proto, protože by dotyční museli k tomu pustit druhé a přišli by o tak chráněné svoje prebendy-materializmus. a o to tu jde především, o koryta.Není to schopnost (to zobrazování)mozku a vědomí. Mozek není orgán generující vědomí, ale mozek je nástrojem vědomí, a to je už podstatný rozdíl, víme?

Ikona diskutujiciho Verča 2013-02-19 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: To já právě nevím a snažím se zjistit…jaký názor ?

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2013-02-20 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Přemíra informací nebo dat (jak je libo) :o) a potom pár jiných věcí…pokud budeš chtít, tak mi napiš na e-mail

Ikona diskutujiciho AChantall 2013-02-21 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: myslím, že nie…migréna je o inom…

Ikona diskutujiciho horedole 2013-02-21 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco na tom všem je. Hlavní je pochopit, jakým způsobem člověk tu iluzi vnějšího světa utváří. Vtip je v tom, že využíváme 100% kapacity mozku k tomu, abychom udržovali realitu, ve které se nám jeví, že využíváme jen 10%. Je to něco jako magický přelud, který na jedné úrovni čarujeme a na jiné prožíváme. Čím více jsme si vědomi obou potenciálů, tím tvárnější svět je a můžeme si doslova hrát s tím, jak energii interpretujeme. Každý má fyzicky v mozku "vypěstované" určité symboly a koncepty, které se můžou hodně lišit člověk od člověka, ale přitom často odkazují na stejnou informaci, která je nehmotná – mentální, cítíme ji emočně. Ta informace je defakto druh energie a každý ji intepretuje jinak – jak už tu někdo psal, samotná interpretace, symbolika není tak duležitá jako ten samotný efekt na naše vědomí. Někdo získává informace skrze symboliku snů, skrze různé mýtické bytosti, jinému stačí přečíst si pár zenových mouder, aby došel ke stejnému uvědomění. Takže všechno záleží na tom, jak se člověk cítí, když vidí nějaké věci – co se mu tím jeho podvědomí snaží sdělit. Je dobré si uvědomít, že z paralelních realit a jiných dimenzí děláme všechno proto, abysme sami sebe kontaktovali v této realitě a navedli sami sebe… takže to chce myslet a mířít tak nějak do neznáma a přitom vědět proč.

Ikona diskutujiciho Lily 2013-02-21 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: a dá se to vůbec nějak odblokovat? 🙂

Ikona diskutujiciho tarantule* 2013-06-30 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za tenhle článek. Mě se to stalo 2x a šíleně jsem se vyděsila, že mám něco s očima, ale jak jsem přešla do jiné místnosti, tak to zmizelo. Uf to se mi ulevilo. 🙂

Ikona diskutujiciho Irčulie 2015-06-02 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

svět je iluze takže my vastně neexistujeme?

Ikona diskutujiciho BE 2015-11-09 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ku kostičkám :

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek