Vidím na nebi jiskry a pohyb. – Co je to? / Zdál se mi o tobě sen

26.6.2010 v Poradna 11

(Otázka)

Ahojky Alue,

Christian Riese Lassen

je to zajímavé, ale zdál se teď kterýsi den o tobě sen. Mluvily jsme spolu a tys mě učila o práci s energiemi v rukou. Na ten pocit kdy se mi ruce tak moc moc zahřály nezapomenu, byl to zvláštní sen, hodně živý. Chtěla bych se na něco zeptat… Často když se podívám rychle nějakým směrem nebo na někoho, vidím to zvláštně, jakoby se hýbal vzduch kolem člověka nebo se to zamlžilo, těžko se to popisuje. Párkrát se mi to stalo, ikdyž tam zrovna nikdo nestál. Jsem si jistá, že to není jen nějaký přelud. Je možné že vidím energii? Ale pročpak a jakou ? Mám ještě jednu věc a vůbec nevím jak o tom začít mluvit. Jako malou mě bavilo pozorovat nebe, pak jsem z toho “vyrostla”. Miluju mraky. Poslední dobou mě zajímají hodně. Zjistila jsem že když se dívám na nebe, vidím ho úplně jinak než zbytek světa. Když se dívám déle, vidím všude jiskřičky, menší i větší a je jich všude. Po chvilce vidím něco zvláštního přímo v mráčkách. Jakoby v nich něco běhalo. V mráčkách rychle, když je úplně zataženo tak pomaleji. Někd větší někdy menší, v každém místě jinak. Čím déle se dívám, tím víc toho vidím a lépe. Nevím co všechno bych viděla, kdybych se dívala třeba půl hodiny. Moc nad tím přemýšlím. Nevíš co to je? Jsi jediná, komu se s tímto svěřuji. Říkám si, že vidím buď proudy vzduchu mezi mráčky a v mráčkách nebo nějakou energii. Ale co ty jiskřičky? Jsem z toho trošku zmatená.

Moc Ti děkuju, že sis tohle přečetla, budu moc ráda když odepíšeš, ať už napíšeš cokoli.

Měj se moc hezky.

_____________________________________________

(Odpověď)

Ahoj,

S tím snem tě asi čeká trošku šok. První ti raději vysvětlím následující: Když mi lidé říkají věci stylu ,,Jsem tvé osudové setkání / jsem tvé duchovní dvojče / zdál se mi sen a vím, že se musíme setkat, protože z toho bude láska až za hrob / jsem ze stejného místa jako ty.”, pouštím to jedním uchem tam a druhým ven, protože v drtivé většině případů jsou to jen fantasmagorie.
U tebe je to ale něco jiného. Před pár dny jsem měla sen, že jsem učila nějakou ženu pracovat s energiemi. Někde jsme seděli a já mluvila. Nepamatuji si podrobnosti, ale vím jistě, že když jsem se ráno vzbudila, říkala jsem si věci stylu: ,,Už mi hrabe z těch mých stránek, já už učím lidi aji ve snu, fakt už to není zdravý, takový divný sny…” Nechápala jsem pořádně, co to mělo znamenat a teď mi to tady píšeš ty.

Christian Riese Lassen

Mám takový pocit, že ve tvém případě to žádná fantasmagorie nebyla a že jsme se opravdu ve snu potkaly.

Co se toho mlžení okolo lidí týče, je nutné to upřesnit. To mlžení vnímáš spíše jako součást člověka, nebo něčeho, co se okolo něj vyskytuje? Já vídám u lidí energie v podobě právě popisovaného pohybu vzduchu a také bílé zřetelné obrysy, které se hýbou přesně za člověkem, který se nějak pohybuje. Pokud vidíš spíše mlhu a je jedno, jeslti tam člověk je nebo není, můžeš vidět duchy, nebo nějaké jiné bytosti, které se ve tvé blízkosti objevují.

Tvůj vztah k mrakům dává smysl. S největší pravděpodobností rezonuješ na tomto živlu, proto ráda pozoruješ nebe. Tedy vzduch.
Ty jiskřičky, které vidíš, je tzv. energie nulového bodu. Nepoužívá se na práci s energiemi jako takovou, ale jsou již dnes mnohé druhy přístrojů, které tuto energii umí stahovat přes magnetismus. Jedná se o perpetum mobile, poháněné tzv. volnou energií. Tyto přístroje vlastní mnoho tajných složeb, ale nám lidem je nikdy nevydají, protože by přišli o peníze, které jim z vysávání lidí plynou. Bez přístroje, který tuto energii stáhne a použije je pro tebe prakticky nedosažitelná. Krom jiskřiček ji někteří lidé mohou vidět také jako obdélníky a trojúhelníky různých barev, nejčastěji zelené a žluté.

To co v mracích pobíhá už není energie nulového bodu, ale bytosti vzduchu a větru, které se o tento živel starají. Jejich úloha spočívá hlavně ve vytváření energetické rovnováhy. Konkrétně bytosti větru umí řídit jeho směr a sílu. Také jsou bytosti, u kterých si lze ,,objednat” určité počasí (pokud to člověk umí!), ale vždy záleží na nich, zda-li ti vyhoví. Většinou vyhoví 2-3krát po sobě (tedy 2-3dny), ale pak už se na tebe vykašlou, protože vědí, že příroda má svůj rytmus, který je nutné držet v pohybu.

Hodně štěstí
Alue

Christian Riese Lassen

Další díla od Christiana Riese Lassena – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho ok 2010-06-27 17:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: to co říkáš o jiskrách poněkud nekoreluje s mým poznáním. Jiskry popisoval už Reich při zkoumání orgonu. Podle něho to je právě orgon nebo projev orgonu v atmosféře, což je právě vitální energie potřebná k životu. Ta rychlost pohybu kolísá s počasím, sluncem atd., takže to nevypadá na projev KONSTANTNÍ energie vakua. Předpokládám že tvůj názor vychází z názoru Nufa – byl bych rád, kdyby k tomu něco řekl 😉

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-27 20:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Pojem orgon je mi neznámý. Buď popisuješ něco úplně jiného, nebo to samé jinými slovy.

Ikona diskutujiciho ok 2010-06-29 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak se právě musíme zeptat Nufa:) A je divný, že jako odbornice na nulagramovo nevíš co je orgon…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-29 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Mě je to jedno. Já žádnej orgon nesleduju a nepoužívám, takže ho neznám. Na tom nic divnýho není.

Ikona diskutujiciho Daja 2010-07-03 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky vidívám to co popisuje 😉

Ikona diskutujiciho Bastet 2010-07-03 20:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak já asi vidim tu energii xD ae je to takový divný většinou je tak 2-3cm okolo člověka… a občas když se člověk rychle pohne tak ta "energie" nebo co to je chvíli zůstane na místě…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-04 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ano, zůstane na místě a potom třeba toho člověka ,,doběhne" 🙂

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-07-04 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těma jiskrama na obloze to znám, vídám je taky, ale četla jsem o tom prá článků a podle všeho to vidí úplně všichni lidi a je to prý optický klam. Ne že by to ale nebylo krásný:)

Ikona diskutujiciho irena 2010-11-21 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to s vašima snama bylo krásné! 🙂

Ikona diskutujiciho Nasgol 2010-12-07 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Já ty jiskřičky vidím i když se dívám do černé, bílé zdi…Teď jsem si všiml, že jich vidím mraky ve sněhu napadeném na zemi :oP…Takže ne, jen v obloze

Ikona diskutujiciho Barbora 2013-07-14 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného taky na obloze vídám, akorát že to jsou kruhy co neustále pulzují. Nebo také velké množství energetických proudů různě velikých. Vypadá to jako bouře 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek