Vidím siluety a kruhy koutkem oka. Co je to?

28.10.2010 v Poradna 11

Otázka:

Milá Alue,
máš moc hezké stránky, každý den se těším, až si večer budu moc na chvilku sednout k počítači a přečíst si na tvých stránkách nové články. Chtěla bych se tě ale na něco zeptat:
Poslední dobou (už asi tak čtyři týdny) se mi stává, že koutkem oka vidím velké světlé záblesky připomínající siluetu člověka nebo kruh. Když  se na to pokusím zaměřit, zmizí to. Přemýšlela jsem o tom, ale opravdu nemám tušení, co by to mohlo být. Mohla bys mi prosím, poradit?

Mockrát děkuji a přeji ti hodně štěstí do života.

Odpověď:

Ahoj,

Víla

Lidské oko je citlivé na nehmotné dění, pokud daný jedinec má možnost něco vidět. Vtip je v tom, že naše oči jsou nejvíce vnímavé na nehmotné věci právě koutkem našeho zorného pole. Čili přímý pohled je přesně ten, kterým většinou nehmotné věci nemůžeš vidět. Proto se říká, že lidé mají oči, aby neviděli. Nehmotné věci právě většinou člověk zaznamená koutkem oka. Když něco uvidíš, automaticky má člověk reflex, který ho donutí podívat se přímo. To něco zmizí a člověk si řekne, že to nic nebylo. Lepší je zarazit pohyb oka. Někdy to co vidíš mizí při přímém pohledu pomalu, takže jsi schopná to ještě nějakou dobu sledovat. Nehmotné věci vidí přímým pohledem většinou už plně jasnozřiví lidé. Ti co vidí takové šmouhy a náznaky většinou vidí koutkem a pak to mizí.
U tebe to vypadá, že umíš částečně vidět některé duše a energie. To, jak to vidíš teď se může časem rozvinout, když se na to zaměříš. Může to stagnovat, když ty v ,,duchovní” cestě nikam nepostoupíš a může to zmizet, kdybys ztratila úroveň energií a propadla se níž. Takže to máš ve svých rukách. Siluety můžeš určit hlavně podle barvy. Bloudící lidské duše mívají barvu šedou. Vyloženě bílí bývají andělé a jiní hodní duchové. Bílá mlhovina bývá světlá energie, někdy má i podobu záblesku. Akorát přemýšlím nad těmi kruhy. Nejsou to spíš takové jakoby zářivé koule? Ty jsou zase ochranná energie. Každý člověk má energetickou ochranu. Někdo ji má lepší, někdo horší, podle toho kdo jak na tom je a co potřebuje. Když tyto ochranné koule vidíš, znamená to, že ti dávají najevo, že je potřebuješ. A proto je dobré být v tu dobu opatrnější a určitě poděkovat, že se ti ukázaly. Ony totiž na tvoji myšlenku reagují. Taky můžou vypadat jako jiskřičky. Klidně bílé, zlaté, nebo duhové. To je taky energetická ochrana.
Možná by se ti mohl pro doplnění hodit tento článek: Jak rozpoznat druhy energií

Hodně štěstí 🙂
Alue

linka

Další obrázky Víl – ZDE

Další články z rubriky otázek a odpovědí – ZDE

Zeptejte se také na něco – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jess 2010-10-28 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásnyyy blog :-D

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-10-28 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkné. Přeju, ať se Ti to daří rozvíjet, ať vše vidíš co nejjasněji 🙂

Ikona diskutujiciho Marry 2010-10-30 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vidím to také ale vidím černé tečky takže nevím ale myslím si že je na mě nasáklá temná bytost…

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-10-30 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to vidim taky .) Je to asi tak hvezdy na nebi jsou videt jakoby ze jsou daleko……..ale pres treti oko pak vidite vsechny hvezdy a galaxie jakoby uplne kousek kolem sebe .)

Ikona diskutujiciho kája 2010-10-31 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych vám každopádně nejdřív doporučila zajít k očnímu. Šedý a zelený zákal mají stejné příznaky. Teprve když je lékař vyloučí, uvažujte o těchto vidinách.

Ikona diskutujiciho Saimoneus 2011-05-01 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj Alue, kto sú "tyčinky" podobajuce sa orbom? Priesvitné, priehladné na po okrajoch všetky farby spektra, široké cca 5 mm a "tancujúce fazulky"? :D prepáč ale neviem ich lepšie prirovnať.. Vyzerajú ako fazulky, svetelné a farebné, cca 7-10 akurát že sa ukážu ihneď a priamo pred pohlad očí, pohybuju sa ako sa im chce, nie ako tie "tyčinky" ktoré sa pohybujú súbežne s pohladom očí..

Ikona diskutujiciho Anonymka.I 2011-10-25 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám stejný problém,když se na to otočím přímo zmizí to… nedávno to byla bílá postava,nejhorší na tom ale je,že to vidím i celým okem ve starém sklepě od kamarádky,zprvu to byl muž který na mě mluvil a vztahoval ruku,opakuje se to pokaždé ale bez mluvení,poté to je zase malinký chlapec obojí je šedé.. nemáte někdo zkušenost co to může být?Děkuji…

Ikona diskutujiciho NiKi 2011-10-27 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám uplně to samé počítala jsem to a za den jsem to viděla 18krát

Ikona diskutujiciho NiKi 2011-10-27 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když si to tak čtu,jsem v nějákem nebezpečí když vidím bíle koule už asi dva měsíce a poslední dobou je to jak už jsem psala i 18??

Ikona diskutujiciho VeruxD 2011-11-22 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj…prosím chtěla bych se na něco zeptat…docela se bojím duchů…ale zároveň se o ně zajímám….existujou nějací dobří duchové a dá se s nimy komunikovat ? děkují …:) Verča

Ikona diskutujiciho slayer 2012-04-21 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U tebe to vypadá, že umíš částečně vidět některé duše a energie

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek