Viki -Má osobní Víla

29.4.2009 v Bytosti 0

Viki

Viki je přírodní víla, vysoká asi dvacet centimetrů. Září světlem s nádechem žluté a zlaté barvy, okolo těla jí obíhají různé malé zářivé energetické koule, které jí slouží jako ochrana jí samotné, ochrana moje a také jsou výbornou pomůckou při léčení a předávání energií.

Viki je velice zvláštní víla. Když se mi někam nechce, Viki se tam taky nechce. Když je mi smutno, Viki je taky smutno. – Je to výborná společnice a kamarádka.

Večer usíná někdy na mém nočním stolku, někdy na mém polštáři, ráno se probudím a citím a vidím ji rozvalenou na mých rukách. – Když čtu, Viki obvykle sedává se mnou v křesle a čte taky.

Když někde pobíhám, většinou mi poletuje nad levým ramenem. Je tiše a dohlíží na mě 🙂

Tako krásná zářivá víla má rozdílnou povahu od andělů. Nikdy mě nepoučuje, spíše vždy vyčká, co na danou věc říkám já a se vším se snaží hned pomoct.

Připadá mi zároveň jako malá křehká holčička, ale zároveň se občas projeví jako pořádná bojovnice.

Článek, ve kterém popisuji zážitky s touto rozkošnou vílou, najdete ZDE. – Taky se tam dovíte, kde se u mě vlastně Viki vzala, proč za mnou přišla a jaký má úkol.

Také již jsem napsala článek o tom, jak jsme se s Viki seznámily.

Viki je krásná, blonďatá, s vlasy ani ne do pasu a s nádhernými nařasenými šaty. Na hlavě má korunku ze zlatavých lístků záhadné rostlinky a křidélka má jak jinak než vážčí a zlatavá.

Je to krásná, milá a tichá společnice a jsem velice ráda, že je se mnou 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek