Vílí Poselství -Tajemství zhmotňování

3.2.2010 v Bytosti 6

Opis z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.:

(Zelený text jen označuje slova víl, pro lepší přehlednost textu.)

_____________________________________

,,Chcete s tebou sdílet tajemství materializace – vědomého zhmotňování tvých přání.”

Cože? Musela jsem usnout, protože toto vílí prohlášení mě vyplašilo. “Jak myslíš, že uspokojujeme své potřeby?” pokračovaly víly. “Nemáme žádné obchody, ani továrny, ale přesto vlastníme spousty oblečení, jídla a hudebních nástrojů. Dokážeme si totiž zhmotnit vše, co potřebujeme. Tebe chceme naučit totéž. Když dokážeš předat lidem naše tajemství materializace, nebudou muset ničit přírodní zdroje na Zemi, aby si vyrobili potřebné věci. Budou si je pak moci jen tak stvořit, jako to děláme my.”

,,S náležitým respektem a vděčností za vaši laskavou nabídku”, odpověděla jsem, ,,Jsou vaše výtvory skutečné nebo jde jen o výplody vaší fantazie?” Myslela jsem na spoustu historek

o lidech hledajících El Dorado. Naplnili si kapsy zlatými mincemi od víl, a když se pak vrátili, zlato bylo pryč.

Víly četly mé myšlenky a trpělivě pokračovaly ve svém výkladu. ,,To zlato bylo pravé v naší dimenzi, ale neodpovídalo mnohem hustší dimenzi lidského světa. Jeho energie nebyla ve vašem světě viditelná, tak jako nejsme pro většinu z vás s netrénovanýma očima viditelné my. Jestliže tedy něco materializujeme, provádíme to v naší vlastní dimenzi a předměty pak odpovídají naší duchovní frekvenci. Naučíme tě zhmotňovat na tvé vlastní úrovni, takže situace, lidé a věci budou vypadat jako zcela skutečné.”

,,Ale já chci věci, které jsou skutečné, ne které jsou jako skutečné!”

,,Přesně tak,” odpověděly mi víly.

Jejich hádankovitá řeč mě začínala unavovat. Co myslíte tím, přesně tak? Naléhala jsem na ně vnitřním hlasem. Mluvte prosím jasně.


,,Díky, žes nás na to upozornila. Bez tvojí zpětné vazby nemůžeme vědět, zda nám rozumíš. Chceš to tedy říci po lopatě? Tak poslouchej.”

Dobrá. Když budete hovořit v jednoduchých pojmech, kterým jasně porozumím, bude pak pro mě lehčí učit ostatní.

“Nádavkem k tvému pochopení principů materializace chceme, abys je sama zažila.” Dobře, souhlasila jsem.

“Teď dobře poslouchej. Prvním krokem ke zhmotňování je očištění štítu ve tvém srdci, který pak použiješ jako malíř užívá plátno k převádění snů ve skutečnost. Tento štít lze vyčistit vyjasněním a uzdravením vzpomínek z minulosti, které ovlivňují současnost.


Existuje mnoho způsobů očišťování a léčení a ty jsi zakusila jeden velmi důkladný a účinný. Každý z nás se může vypravit do přírody, kde rostou divoké rostliny, stromy nebo keře, a požádat tam o pomoc stromo-či keřolidi. Posaď se vedle rostliny, keře nebo stromu, jenž tě zaujme, a pokus se navázat vnitřní kontakt s duchem, který jej obývá. Požádej svým srdcem o pomoc a nikdy nebudeš odmítnuta. Duch rostliny, keře nebo stromu vytáhne bolest z tvého srdce, mysli i těla. Jak už ti strom vysvětlil, jeho energie zesílila tvé rozjitřené pocity a vyplavila je na povrch.

Během tohoto procesu můžeš pocítit fyzické chvění, třes, náhlé změny tlaku a svalové křeče. Jsou to silné, ale příznivé fyzické reakce na odcházející staré a negativní emoce. Jakmile očišťovací proces skončí, tvé tělo se zklidní. Můžeš se dokonce na chvíli cítit bez vlády a dočasně neschopná pohybu. To je správný čas na odpočinek a rozjímání nad léčbou.


Procesu očišťování se není třeba bát. Navíc je to jeden z kroků nezbytných ke zhmotňování.


Jakmile je jednou srdce očištěno a restaurováno v čisté plátno, je možné na něj kreslit nové obrazy. Druhýk krokem k manifestaci je uvědomění, že vše ve tvém životě, každý vztah, situace, předměty, je v něm proto, že jsi to očekávala. Stejně jako těhotná žena jsi i ty tohle všechno očekávala. Očekávaní je početím, které zrodí výsledek.”

To znamená, že vše ve svém životě jsem očekávala? Znělo to děsivě, ale bylo mi jasné, že ta slova jsou pravdivá.


,,Z velké části tomu přispěla skutečnost, že tvé srdce bylo zahlceno starými bolestmi. Připomíná to malování na plátno, na němž jsou ještě vrstvy staré malby, které pak prosvítají do nového. Abychom mohli namalovat nový obraz, je třeba začít na čisté plátno. A ty sis takové plátno vytvořila tím, že jsi dovolila stromočlověku vyčistit tvé srdce od starých lásek.”

To je úleva! Zvolala jsem vděčně. Teď jsem konečně připravena na šťastný vztah!

,,Přesně tak. To je další krok v procesu zhmotňování: Ujištění se o vlastní připravenosti a pocit, že si zasloužíš vyplnění svých tužeb.”

Jak si ale mohu být jistá, že jsem připravená a že to, co chci, si zasloužím? Zeptala jsem se.


,,Poznáš to podle to podle své schopnosti spolehnout se na učitele ve tvém nitru. Každá bytost si je vědoma přítomnosti a působení tohoto vnitřního vůdce, ale pouze ti, kdo mu důvěřují a nechají se jím věst, jsou připraveni ke zhmotňování svých tužeb. Ti, kdo připraveni nejsou, obvykle svůj vnitřní hlas ignorují nebo mu nevěří.”

,,Ano, jistě to tak bylo i se mnou a také mnoho mých klientů a posluchačů mi vyprávělo, že trpí tímto problémem.”

“Každá pozemská bytost si prožila pocity nedůvěry a nepřipravenosti na to nové, co přichází do jejich životů. Jinak by přeci ke zhmotňování nebylo potřeba podnikat žádné kroky, tedy ani ten první spočívající v očištění a hojení, ani ten druhý, kterým žádáme o to, po čem toužíme, ani ten třetí, který se rovná schopnosti vše přijmout. Vstřícné srdce dokáže zhmotnit cokoliv. Většina bytostí však není připraveno přijmout dobro bez předsudků, a proto vás učíme těmto krokům.”

Neváhala jsem a zaznamenávala si do sešitu každý detail z tajemství procesu materializace, jak mi jej víly sdělovaly.

“Žádáme vás všechny, aby vyšli do přírody s tužkou a papírem. Pak se stačí posadit vedle stromu či keře, zavřít oči a chvíli jenom dýchat. Nechte svět plynout a nesnažte se proces urychlit.”

Další obrázky Víl – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho CQQL Vanessa 2010-10-10 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jsem to dost dobře nepochopila Alue .Tady píšeš o tom jak si člověk může zhmotnit věc co by potřeboval(doufám).Napsala jsi tu jak si vyčistit srdce ale jak mám pak tu věc zhmotnit.Promin že se tak blbě vyptávám

Ikona diskutujiciho Alue 2010-10-11 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To NEPÍŠU já. Cituji první řádek článku:

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-12-22 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Materializace myslenek je inu prevelice jednoducha ;). Staci k tomu obycejna fletna a otevreny duch.

Ikona diskutujiciho Tina 2011-02-23 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekný článok a cítim, že je v ňom veľa pravdy. Akonáhle príde o chvíľu jar a stromy sa začnú prebúdzať, tak to určite vyskúšam :)))

Ikona diskutujiciho Sherry 2011-03-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky to jdu vyzkoušet, až bude více teplo. A pak sem možná napíšu, co jsem dokázala. :-)

Ikona diskutujiciho Tomáš 2011-09-27 05:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek