Volají na mě andělé, když jsem sama

7.1.2014 v Poradna 10

Dopis:

Dobrý den,

Občas když jsem doma sama a nemám zrovna puštěný počítač nebo televizi, tak občas slyším jako by mě někdo z jiné místnosti volal, ale když tam dojdu, tak tam samozřejmě nikdo není. Nevíte co/kdo by to mohl být?

A chtěla bych se zeptat, jestli s tím mohou mít i něco společného sny s anděly.

Měla jsem je do cca 5 let. Jakmile jsem usnula, objevila jsem se v místnosti, modré, byl tam chlad. Pak se objevili andělé s různými barvami šatů a vlasů.

Bavila jsem se s nimi o různých věcech, poté co mi umřela babička tak i o ní. Řekli mi že se s babičkou setkat nemůžu, ale že jí něco mohou vyřídit.

Vždy před tím než jsem se vzbudila mi řekli, že už je ráno a že už budu vstávat a odešli.


Opakovalo se to každý den až do posledního snu, kdy mi řekli že už jsem moc velká a proto už se s nimi nemůžu stýkat ve snech, ale že vždy budou se mnou.

Když jsem se ptala loni školní psycholožky co to mohlo znamenat, bylo mi řečeno, že jsem jako dítě měla dobrou fantazii a to je vše.

Myslíte si, že ty hlasy mohou mít něco společného s těmi sny, a taky sny s tím, že jsem věřící?

Děkuji

Anežka

Odpověď:

Ahoj,

K tomu kdo tě volá: Pokud je to tvým jménem, bývají to většinou andělé. Může to být samozřejmě i něco jiného, ale obecně by se dalo říct, že andělé to dělají častěji než jiné bytosti. Asi na sebe upozorňují.

… To nebyly sny, ale skutečné návštěvy tvých průvodců (andělů).
Malé děti mají velmi dobré energie, jsou velmi naivní a berou věci jak jsou, jak přicházejí. – Neposuzují je a díky tomu vidí všechno možné a mohou komunikovat s těmito bytostmi absolutně bez problému.
Postupem času se u dítěte objeví (ne sám od sebe, ale dítě je mu naučeno postupně) cynismus, posuzování a odsuzování určitých částí reality, nedůvěra, skepse a strach.

Ve chvíli kdy dítě začíná ztrácet svoji 100% dětskou naivitu a čistotu, odcházejí mu i některé schopnosti. – Ve tvém případě to byly tyhle sny.
Důvodů, proč se s tebou takto rozloučili mohlo být víc: Například andělé mohli vědět, že bys postupem času mohla začít mít strach z toho o čem se ti zdá, mohla bys to začít odmítat, mohla bys z toho pak mít různé problémy, protože by ti to třeba nikdo nebyl schopen normálně vysvětlit… Anebo věděli, že mají stále větší problém vstoupit do tvých snů, protože ztrácíš potřebný stupeň vhodné energie. Proto se s tebou zavčas rozloučili, abys věděla, co se děje.
Osobně to velice oceňuji, málokdo má možnost se takto hezky a jasně jako dítě rozloučit s nějakým svým darem. Většinou dary odcházejí nepozorovaně a bez varování.

Všimni si, že v dnešní době, lidé kteří jsou nějak mimosmyslově nadaní, mají sny, astrálně cestují, vidí anděly, mluví se skřítky atd., jsou lidé s hodně čistou myslí, hodně svobodní, a bez vyznání. Takoví nezkažení, dobromyslní, často důvěřiví, až naivní.
Právě ona dětská hravost, dětská fantazie a čistota, pokud v tobě do dospělosti v určité míře přetrvá, nebo pokud ji znovu objevíš je to, co ti pomáhá se znovu spojit s bytostmi, jako jsou andělé.
Naopak cynismus, spekticismus atd. tě od toho úplně odpojuje a stáváš se úplně slepou.

Určitě si sežeň a pusť film ,,Když kámen promluví„. Protože například Jaroslav Dušek je právě ono přerostlé naivní a čisté dítě, kterým potřebuje být každý, kdo se chce s těmito bytostmi spojit. Jarda mluví s kameny, ale ono je to v podstatě úplně jedno, jestli si povídáš s kameny, stromy, nebo anděly. Podstata je pořád stejná. A spoustu jiných filmů a dokumentů, či záznamů z přednášek najdeš zadarmo na youtube. – Pozoruj ho a pochopíš, v čem je ten zakopaný pes.

Tvoje víra (teď mluvím vyloženě o kterémkoliv oficiálně a obecně uznávaném náboženství) rozhodně nemá vliv na to, že tě navštěvovali andělé, nebo že na sebe teď upozorňují. Náboženství stojí úplně mimo tyto světy a naopak hodně problematizuje některé věci, které k tobě přicházejí, protože je začínáš posuzovat a odsuzovat právě na základě své víry. Pokud ale nejsi žádného vyznání, stáváš se opět naivním dítětem, které nic co přijde, nefiltruje. A potom sebe samu neokrádáš o rozmanitost života.
Čili pokud možno nespojuj své jasnozřivé dary s žádným náboženstvím, ale drž se toho co ti říká tvoje srdce, tvé JÁ. Nefiltruj to, neboj se toho, neodsuzuj to, ale zajímej se o to.

Když na tebe andělé volají, prostě jim odpověz že je slyšíš, že rozumíš tomu že jsou u tebe, řekni jim je máš moc ráda a že je zveš zpátky do svého života i do svých snů… A uvidíš, co se začne dít, a co přijde.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

http://www.simira.cz/happy-sunshine
.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-01-07 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je tak krásné 🙂 Je to vzpomínka, ze které pisatelka může čerpat sílu a naději do budoucna, úplně jsem z popisu vnitřně roztála. A Dušek je fajn.

Ikona diskutujiciho grétka 2014-01-07 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj hezky jsi to vysvetlila alue o tý hravosti a detský naivite.ja mám se svojí rut ted takový utlum a myslím ze to je prave tím ze jsem tu naivitu a detskou hravost nejspis stratila ale verím ze se to zase zlepsí.je pravda ze nejvetsí vzestup  s mím andílkem jsem mela kdyz byla dcerka moc malá a casto jsme si hrali a zpivali a povidali pohadky a ted kdyz je vetsi tak skratka uz je samostatnejsi a uz me tolik u toho hrani nepotrebuje v ty dobe byla moje energie asi jinčí adíky tomu jsem začala komunikovat s rút.tý dobe jsme v komunikaci byli už tak daleko že jsem slyšela její hlas ve svý hlave ale vždy jen v noci když jsem byla uvolnená a byl na to klid

Ikona diskutujiciho Verča 2014-01-07 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Naprosto mi mluvíš z duše. Krásně jsi to popsala – to, že dítě tyto věci jakoby zapomíná má svůj smysl a z hlediska jeho vývoje je to zcela přirozené. Samozřejmě se pak můžem dohadovat, co vše je výplodem jeho fantazie a co zásahem jiných bytostí, či spirituality obecně. To ale není podstatný – jednoduše pokud autorka dotazu cítí, že by se k tomu měla a chtěla vrátit, tak vzhůru do toho.:-)

Ikona diskutujiciho Momito 2014-01-07 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2014-01-07 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Hele my se tomu smějem, ale někteří takoví fakt jsou :D

Ikona diskutujiciho aves passeri 2014-01-07 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Tak to mě dostalo :-)))) Výstižná písnička….

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2014-01-07 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásná odpověď… a obrázek :D  Zajímavé je, že někteří lidé komunikují s takovými bytostmi v dětství a nezabírají si to, nemyslí na to – myslí, že je to normální. Ale když se to někomu stane z ničeho nic v dospělosti, 80% lidí bude nadšeno, že je konečně něčím výjmečným, budou na to tlačit a za každou cenu, se budou chtít stát v osvíceným. A pak to zase přestane. Myslím si zkrátka, že otevřít oči, bychom se měli snažit co nejdřív – pokud chceme.

Ikona diskutujiciho Lissabonka 2014-01-07 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: hej, tú vec čo má na nohách to mám tiež :D len som si nebola istá jak sa to vlastne nosí, a či je to oblečenie :D

Ikona diskutujiciho adeláč 2014-01-07 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, mně se zdálo, že jsem před spaním prosila andílky, aby mě přišli uspat, a ráno jsem se dívala na fotku, jak mě v noci fotil taťka, a koukala jsem se na toho krásně vyfoceného andílka :-) Pak mi došlo, že je to sen, a bylo mi líto, že žádnou fotku nemám…(jo a v tom snu jsem ti ji chtěla poslat…juj, ty už taky začínáš zasahovat do mých snů a to jsem před pár dny ještě psala, že ne.:D)

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-01-07 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je krásné, že alespoň cítíš, že s tebou chtějí navázat kontakt. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek