Vyčtěte si svůj osud z dlaně. Naučíme vás to!

6.11.2014 v Zajímavosti 28

Co čekat od přicházejících dnů a na co si v životě dávat pozor, to touží vědět snad každý. Přinášíme vám jednoduchý způsob, jak to zjistit – z linií na vaší dlani.

Chiromantie, věštění z ruky, je jeden z nejznámějších způsobů, jak předpovědět budoucnost. Je důležité si uvědomit, že čáry na ruce se mění tak, jak vy měníte svá životní rozhodnutí – proto to, co z dlaně vyčtete, vypovídá o tom, kam váš život směřuje právě teď. Vy jste pány svého osudu a vždy je ve vaší moci ho ovlivnit.

Na první pohled

K věštění se obvykle používá levá ruka. Než začnete s výkladem konkrétních čar, je dobré prohlédnout si ruku jako celek:

Delší, užší dlaň ukazuje na přemýšlivou povahu a umělecké založení.

Krátká a široká pak na praktickou, přímou osobu.

Výrazné čáry napovídají, že si člověk mnohé prožil, smutek i radost. Nejasné linie ukazují na člověka povrchního a nezkušeného, který byl zatím před během života chráněn.

Je dobré sledovat i poměr čar hlavy a srdce – delší čára hlavy ukazuje na racionalistu, který se spoléhá hlavně na rozum, delší čára srdce pak na emocím oddaného jedince s vyvinutou intuicí.


1. Čára života

Nejdůležitější a obvykle nejvýraznější linie dlaně.

Lze ji rozdělit na třetiny, každá představuje asi 25 let vašeho života.

Začátek čáry života bývá spojen s čárou hlavy – tam, kde se rozdělí, došlo k emočnímu osamostatnění od rodičů.

Zřetelná a hluboká čára bez přerušení naznačuje bohatý život prožitý na sto procent, bez vážnějších zdravotních problémů. Čára se může měnit v řetízek nebo mít tuto formu po celou dobu – to ukazuje podlomené zdraví. Tazatel by se na ně měl více soustředit v době, kdy mu to čára napovídá.

Drobné čáry mezi linií života a hlavy jsou znamením dosažených úspěchů, čím jsou hustější, tím lépe. Pokud čára života někde mění směr, čekejte taktéž životní změny, spíše radikálního charakteru. Zlom v čáře pak naznačuje vážnější komplikace, se kterými se budete potýkat.

2. Čára osudu

Čára osudu či štěstí na některých dlaních nebývá příliš zřetelná. To znamená, že si tito lidé musí v životě všechno zasloužit, máloco jim padá do klína jen tak. Naopak, pokud je linie silná a výrazná, hledíte do dlaně šťastlivce, kterému osud hraje do karet.

Konec čáry osudu může naznačovat, co vám překáží ve štěstí. Pokud končí u čáry srdce, asi vám život komplikují emoce puštěné ze řetězu. Pokud končí u linie hlavy, moc nad vším přemýšlíte a neumíte se spontánně rozhodnout.

3. Čára hlavy

Výrazná, dlouhá a hluboká čára hlavy ukazuje na jedince hloubavého a intelektuálního. Pokud nabírá výrazný sklon směrem dolů, jakoby podélně čáře osudu, naznačuje člověka, který občas svou inteligenci užívá pro něco nedobrého.

Může se stát, že se čáry hlavy a srdce spojí v jednu – je to velká výjimka, takoví lidé jsou skutečnými osobnostmi, které společnost považuje za geniální, pobyt v jejich přítomnosti vás rozhodně obohatí.

4. Čára srdce

Pokud je tato linie silná a výrazná, jedná se o člověka emočně vyzrálého, s velkou schopností intuice a vcítění, pro kterého hrají emoce v životě velkou roli.

Jde o osobu striktně rozlišující dobré a zlé, člověka, který se neumí pohybovat v šedé zóně.

V dnešní době bývá tato linie méně výrazná než čára hlavy, protože jsme zvyklí srdce strkat do pozadí a jednat spíše rozumově.

Čáry manželství/lásky

Tyto čáry se mohou a nemusejí vyskytovat u kořene malíčku v různém množství. Poukazují na počet osudových lásek, které se hluboce zapíšou do duše dané osoby. Jejich hloubka pak odkazuje na sílu tohoto vztahu.

Co o vás říká vaše dlaň?

Zdroj článku: http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/tajemno/39926-vyctete-si-svuj-osud-z-dlane-naucime-vas-to

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lúthien 2014-11-06 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak koukam jak puk na ten popis čáry hlavy a srdce,  páč já je mam spojene do jedne silne rovne čáry, ktera vede pres celou dlaň horizontálně… Jeste jsem to u nikoho dalšího nevidela….  :) a nikdo koho jsem potkala zatim taky nevidel takhle ty čáry spojené…zajímavé, mate to nekdo taky tak?

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-11-06 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Tak to seš velká osobnost, gratulace:)

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-11-06 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Osobně to takto nemám, ale jeden můj kamarad to tak má. A je to tedy přiznám se docela pecka, koukat na takovou dlaň. Když mi to poprvé ukazoval, koukala jsem jak puk… Navíc tu čáru má HODNĚ hlubokou. A jinak… je ho hodně silná a moudrá osobnost, velmi zajímavý člověk.

Ikona diskutujiciho Lúthien 2014-11-06 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: ti děkuji, ale nejsem o tom skálopevně přesvědčená :)…… Už nekolikrat jsem zkoušela hledat co to znamená, když jsou takhle spojeny, ale nikdy sem pořádně na nic nenarazila,  až v tomhle článku…. je možné, že jsem hledala špatně… Dnes sem se na jinych strankach dočetla taky verzi, že lidé, kteri je maji takto spojené čáry, trpí např. Dawnovym syndromem nebo jinyma neurologickyma problemama,  ale že to take není pravidlem…  Tak nevim nevim,  zkusím se pídit dál….  :)

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-11-06 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám velmi dlouhou čáru živta. A taky moc zajímavou. Úplný začáčátek je dost rozvětvený a tři malinké čárky. Pak je kousek řetízkovitý, a zbytek je hluboký plný až do konce.

Ikona diskutujiciho Andoriana Eamë 2014-11-06 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle sedí a to dost přesně. Všechny linie mám hluboké a jasně zřetelné – mám jich tam hodně a některé tu vůbec nejsou popsané. Čáru osudu mám hlubokou a rovnou, začíná dole vedle čáry života.

Ikona diskutujiciho Nikol 2014-11-06 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak až na to, že přemejšlím kde je kořen malíčku to sedí úplně perfektně! Sestra měla knížku čtení z ruky, ale takhle dobře to tam popsany fakt nebylo. Jinak jsem dle čáry života zjistila, že asi umřu zdravá!:D pokud teda nejsem nesmrtelna:D ale je až zarazejici ze problemy se zdravim se mi ukazuji zejmena na zacatku zivota a presne tak to bylo a jeste i ted je…prave s tim bojuju, pak uz to vypada dobre, njn casem a zkusenostma clovek proste dojde k vecem a zjisti, co a jak a zaridi se podle toho;)

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-11-06 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý nápad 🙂

Ikona diskutujiciho Lúthien 2014-11-06 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tak to ráda slyším, že u vašeho kamaráda se to potvrzuje :)… docela by mě zajímalo jestli se tady na blogu najdou další lidé, kteří je mají spojené, nebo kteří někoho takového znají

Ikona diskutujiciho ginze 2014-11-06 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám čáru života docela dost dlouhou, v podstatě téměř od zápěstí až na bok ruky.Na tom boku je celkem rozvětvená – do sedmi čar.

Ikona diskutujiciho Sisi 2014-11-06 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám čáru hlavy rozpojenou na dvě polovičky přičemž ta první se skoro dotýká čáry srdce. Mám to pouze na levé ruce. Nikde jsem nenašla, co to vlastně znamená.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-11-06 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám čáru srdce kapku výraznější než ty zbylé a docela sedí že se rozhoduji spíše emocionálně nežli rozumově, ale trvalo to než se mi to aspoň z části podařilo :D

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-11-06 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám zajímavou čáru osudu (lepší než popis by kdyžtak byla fotka) a jinak mám všechny 3 čáry řetízkovité, u čáry hlavy jde na konci do normální rýhy dříve, než na čáře srdce 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-07 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych se měla dožít velmi vysokého věku a mám to napsané dokonce i na ruce. Čára života je extra dlouhá… nevím jestli je to dobře nebo blbě, to posoudím až budu stará a ohlídnu se přes rameno…

Ikona diskutujiciho VS 2014-11-07 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat co to může znamenat , když se mi čára 3 rozděluje a hlubší se spojí se 4 a druhá pokračuje, ale je podstatně slabší.

Ikona diskutujiciho Foxie 2014-11-07 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čáru srdce mám zdaleka nejvýraznější, čeká mě dost úspěchů a umírat budu zdravá, heureka! :D Ale teda než jsem našla svou čáru osudu, to bylo, já teda miláček štěstěny rozhodně nejsem :D

Ikona diskutujiciho Arriane 2014-11-07 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Začátek čáry života bývá spojen s čárou hlavy – tam, kde se rozdělí, došlo k emočnímu osamostatnění od rodičů." Zajímavé, u mě nejsou na začátku spojené vůbec. Každá začíná samostatně. Co to znamená? že bych byla odmalička odcizená? (Asi by to odpovídalo-jinak rodiče mám, vlastní)

Ikona diskutujiciho Alue 2014-11-07 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: U mne na ruce se tyto dvě čáry vůbec nedotýkají, ba dokonce je tam ještě prostoru dost.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-11-07 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tohle znám trochu jinak a podrobněji 🙂 Jinak to sedí dost dobře. Měla bych podle ruky mít extra dlouhý život, tak ještě aby se mi to nelíbilo :D Jinak mě docela překvapilo, jak se ruce můžou změnit. Naposledy jsem výklad zkoušela ještě před velkými změnami v mém životě a teď koukám, že mám půlku čar posunutou. Myslím….. už si minulý výklad přesně nepamatuju…. :D

Ikona diskutujiciho VS 2014-11-07 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:O tom ,že se osud vepsaný do dlaní může změnit jsem už slyšel od jedné "čarodějnice" těsně po revoluci v televizi. Bude to tím , že máme možnost volby. Je to hezké jak všechno se vším souvisí…

Ikona diskutujiciho Naty 2014-11-07 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám čáru života možná nějak moc dlouhou :D Mám jí od zápěstí až za dlaň, do poloviny prstu z boku. Pak mám hrooozně moc tlustou čáru srdce a celkem i dlouho, což by u mě spíš nesedělo, většinou totiž poslouchám hlavu než intuici a emoce a čáru osudu skoro vůbec nemám… Zajímavé 🙂

Ikona diskutujiciho Dawe 2014-11-08 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: A nemáš čáru osudu na pravé ruce?

Ikona diskutujiciho Maruška 2014-11-08 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svoji čáru osudu jsem hledala opravdu hodně dlouho! Už jsem si myslela, že tam vůbec není :D a ještě k tomu je rozdělená na hoodně malých čárek. Tvoří vlastně takový velký řetěz. A vlastně je pravda, že si všechno musím, dá se říct, vybojovat :/

Ikona diskutujiciho Nikol 2014-11-09 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Tak, ale snad se snažíš žít tak aby když se ve stáří ohlédneš sis řekla, jo, tenhle život mi stál za to!

Ikona diskutujiciho Šárka 2014-12-14 23:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlásím se k dalším "raritám". I já mám obě čáry spojené, a bohužel se mi nedaří dohledat žádné bližší info o významu. V podstatě jsem našla jen už uvedené info – možnost Downova syndromu a neurologických problémů. Tak nevim – osobně se cítím celkem vyrovnaná, i když poslední dobou je náročnější období :-/

Ikona diskutujiciho Elii 2016-04-04 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zvláštní, většina těhle testů na mě perfektně sedí, ale tenhle vůbec… Jsem docela dost chytrá, uspívám v IQ testech a testech logiky, a čáru hlavy mám krátkou. Už teď si plánuju osamostatnění od rodičů, a čáry se mi oddělují až tak ve třetině. Nevěřím, že něco jako zlo vůbec existuje, že za každým činem je nějaký důvod. A přesto je čára srdce u mě nejvýraznější. Asi neumím číst…

Ikona diskutujiciho Kaja 2016-12-27 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám neuvěřitelne krátkou čáru života kdyby se měla rozdělit na třetiny podle ideální délky tak obsahuje jednu třetinu a Kousek další a to samé platí o care osudu je velmi krátká zřetelná na začátku rozdvojená a v rozdvojené casti bledá a v bledě části přerušena čára osudu je tak půl centimetru od čáry života a končí vedle sebe, čára života je mírně zakřivená hodně krátká a působí ostre jakoby jste se oni mohli píchnout četl jsem že krátká čára života a osudu není nic dobrého tak se chci zeptat jestli je to pravda nikoho jsem s tímhle znamením neviděl 🙂

Ikona diskutujiciho Záviš 2017-08-19 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také to mám na obou dlaních a nikoho jiného jsem s tím neviděl… :-) Záviš.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek