Vyděsilo mě andělské zjevení. Co to znamená?

21.4.2015 v Poradna 14

Dotaz:

Dobrý den Aluško, stala se mi nedávno taková věc, na kterou musím pořád myslet a ráda bych znala odpověd.

Už jsem si přečetla spoustu věcí o andělech a astrálních bytostech, pořád jsem nevěděla jestli tomu věřit nebo ne. Ale před několika týdny jsem se v nocí vzbudila, měla jsem takový zvláštní pocit, nemohla jsem se pohnout a na protější zdi naproti postele stála postava, celá jakoby zlatě zářila a měla jasné obrysy anděla s křídly.

Dost mě to vyděsilo, hlavně pohled do tváře té bytosti, měla strašně nepříjemný, zlý pohled, úplně jsem se jí bála. V té době jsem se dost často v duchu obracela k andělům o pomoc, měla jsem a stále mám dost osobních problémů, které se mi nějak nedaří řešit a které mě moc trápí a v nouzi člověk hledá pomocnou ruku, kde se dá.

Měla jsem za to, že andělé strážní jsou milé bytosti a tento zážitek mě dost rozhodil. Nevíte, co to mohlo znamenat. Od té doby se nic podobného nestalo.

Děkuji moc za odpověď.

Lenka


Odpověď:

Dobrý den,
Patrně šlo o útok temné bytosti. Démoni mají schopnost maskovat se a nalhávat člověku, že jsou něco jiného. Vydávají se běžně za vyvolané mrtvé příbuzné i za anděly, kterými nejsou. Jejich skutečnou identitu ale vždy poznáte podle toho, že setkání s nimi ve vás vyvolává strach (lásku a životadárné světlo nikdo zfalšovat nedokáže), nebo lžou, jejich řeči nedávají smysl, případně se některá jejich tvrzení později ukazují jako nepravdivá a dokonce škodlivá.

Každý jednotlivý člověk, který obrátí svoji pozornost ke skutečným dobrotivým andělům, je pro ně nebezpečný, zhoubný a nechtěný, protože když se do toho dostane pořádně, nedá se s ním už manipulovat, protože se napojí na silné vedení.
Já si podobnými útoky prošla také, trvaly několik let a byla jsem z toho opradu hodně vycukaná. Přestaly ve chvíli, kdy jsem pochopila, že se nemám čeho bát a v případě dalších útoků jsem se vždycky maximálně rozčílila, nebo to úplně ignorovala, místo abych se vyděsila. Tehdy nade mnou ztratili úplně moc. Když se jich člověk nebojí, nedostanou z něj energii a nemají ho už jak zastrašit, nebo odradit.

Aby se to už nestalo, každý večer před spaním poproste:
,,Prosím Konstruktivní Síly Vesmíru, aby chránily můj spánek a odvedly ode mne pryč všechny destruktivní bytosti a energie. Prosím o energetickou ochranu a krásné sny. Děkuji.“
Když se takto budete před spaním ,,modlit“ (nikdy neříkejte ,,amen“ na konci modlitby!) a budete to tak upřímně myslet, uvidíte, že budete mnohem lépe spát a špatné bytosti vám dají pokoj. Musíte ale věřit tomu, co říkáte, ale protože síla vaší vůle a víra, je klíčový spouštěcí mechanismus pro všechno. Pokud byste dělala něco čemu nevěříte, nebude to mít účinek.

Pokud toužíte po spojení s anděly, zkuste si sehnat andělské karty, ideálně od Doreen Virtue, podle mě jsou nejlepší KOUZELNÍ JEDNOROŽCI (sada pro děti). Hodně vás to podpoří v začátku.

Pamatujte si, pokud ve vás jakékoliv setkání s nějakou bytostí vyvolává nepříjemné pocity, není to žádný anděl, ale jedná se o útok.
V tu chvíli je potřeba umět se bránit. – Ono i stačí, přestat s danou činností, úplně to ignorovat, jít se ven projít, nesoustředit se na danou bytost, která ve vás vyvolává zlé pocity. Když jim nebudete dávat svoji energii, dají vám pokoj a uvolní prostor těm, o které doopravdy stojíte. Někdy i funguje přímo říct že ,,Absolutně nemáte zájem o komunikaci s nízkými bytostmi a žádáte, aby okamžitě odešly.“ – Na ty slabší to většinou funguje. Na ty silnější funguje lépe úplná ignorace.

Když jste smutná, něco vás hodně trápí, máte depresi, nebo myslíte na někoho zle, přitahuje to destruktivní bytosti, které se na tom přiživují. Dávejte si proto pozor na své myšlení, je silnější než atomová bomba. Doslova. Když máte splín a není vám dobře, snažte se odreagovat, nebo to vychoďte venku, poplakejte si u stromu v lese, ale snažte se večer usínat s co nejvíce čistou hlavou.

s pozdravem

Alue

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-04-21 03:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím. Démoni neexistují. Démon je člověk-jeho myšlenky a ego.-)

Ikona diskutujiciho BE 2015-04-21 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Súhlasím. :-)  Pekná afirmácia…

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-04-21 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek.Také komunikuji s anděly.Od té doby vídám modré světélko nejčastěji levým okem.Vídám ho při jakékoliv příležitosti a za jakýchkoliv světelných podmínek-tedy za světla i v úplné tmě. Začalo to tak,že mi nejprve přeběhl roj modrých světélek po posteli.Což mi hned došlo,že to nemohla být statická elektřina,protože spím ve 100% bavlně.Tak jsem se začala více soustředit na tyto světélkové vjemy a viděla jsem je třeba i pod peřinou a pak už vlastně kdekoliv a kdykoliv.A ještě jsem si všimla toho,že je vidím levým okem,což nevím,jestli má nějaký význam,ale já jsem spokojená.Usoudila jsem totiž,že je to můj anděl strážný,který se mi takto dal poznat a neustále mi připomíná svou přítomnost. Jednou jsem to vyprávěla rodině a slyšela to moje mamka.Řekla mi ať to nikde radši nevyprávím nahlas,aby mě nezavřeli do blázince:))).Mě to teda nevadí,vždyť je to můj soukromý zážitek-takový dárek,jenom pro mne,tak co je komu do toho.Navíc díky tomu,že komunikuji s anděly jsem daleko šťastnější a vyrovnanější.Odpadly úzkosti a strachy,které mě dříve trápily.A za to všechno vděčím taky Tobě Aluško,díky tobě jsem získala odvahu s tím vším začít.Díky ti za to co děláš,za tvou práci a čemu se pro nás(čtenáře)věnuješ.Přeju ti moc štěstí a pohody do života.

Ikona diskutujiciho Dominik 2015-04-21 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojťe ja viďim skôr fialove až ružové a modre ale občas sa my stane že zahlednem take zlate akoby jyskry alebo ako to mam nazvať.Ťie modré výdavam v noci a tie ruzové a fialove viac cez deň.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2015-04-21 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, taky se mi stalo, že se jeden otrapa přestrojil za mého anděla v astrálu, dost mě to poznačilo a dlouho jsem se z toho vzpamatovávala, ale nakonec jsem to překonala. Hlavně se tím nenech odradit od komunikace s anděli, protože o to těm šmejdům jde. Jak říká Alue, to rozhodně anděl nebyl. Nemusíš se nikdy bát, že by tě nějaký oblafnul. Na mě ve spánku pravidelně útočí jedna čarodějnice a převléká se za moji mamku. Vždycky ji ale poznám podle její energie, podle toho co vyzařuje – strašnou nenávist a chlad, následně, když ji odhalím i zuřivou zlobu. Poprvé, když jsem se s ní setkala, jsem vyběhla z pokoje za mamkou a brečela jí: "Mami, ta čarodějnice se vydávala za tebe a chtěla mě uvěznit ve snu a dostat se přeze mě ven." A tehdy jsem tomu skutečně naprosto věřila. A víš jak jsem se z toho prvního setkání s ní dostala? Řvala jsem na ní s naprostou ocelovou jistotou: "Mně nemůžeš ublížit! Já jsem chráněná!" Si pamatuju jen ten její zuřivej vztek, když si uvědomila, že mám pravdu. :D Co z toho vyplývá? Že víra je všemocná. Když budeš věřit, že jsi chráněná celým svým srdcem, tak chráněná budeš, ať se děje cokoli, nic na tebe nebude moct. Ale temnou bytost prostě vždycky poznáš, když se soustředíš na její podstatu. Vím, že je to stresující a děsivé, umím si to živě představit. Ale andělé jsou milující, úžasné bytosti a když budeš žádat o ochranu a budeš v ni pevně věřit, nemáš se čeho bát! 🙂

Ikona diskutujiciho Tara 2015-04-21 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci vypadat nevzdělaně, ale fakt to nevím. Proč se nemá na konci říkat amen?

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-21 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomělo jeden sen. Zdálo se mi o jedné mé známé léčitelce, která říkala, že to v sobě taky mám. A já v lidech uviděla spoustu vlákýnek – zlatá, pulzující, ale i černá, odcházející kamsi do hlubin. A přišla jsem na to, že ty černé jde prostě "odseknout". Ti lidi mi říkali, že co až na to "oni" přijdou, že od nich nic nedostávají. Tak říkám, že ať "je" pošlou za mnou a já je pošlu do háje. Tak jsem tak pokračovala a tu jsem kolem sebe měla tři chlapy jak hory, že vybírat dluhy. Začali mi vyhrožovat, jak mi zlámou všechny kosti, stáhnou z kůže a tak dál. Mě hned trklo, že pouští hrůzu, ale ani se mě nedotkli. Tak jsem se jen usmívala a provokativně přikyvovala, protože mi došlo, že pokud neuvěřím, že mi můžou ublížit, tak to mám na háku.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-21 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Je to zvývání destruktivních sil. Psala jsem o tom jak se správně modlit, ale teď to nemůžu najít.. ,,Správně" znamená v souladu s tím co míním. Modlitba nefunguje, pokud něco myslím a u toho říkám opak, i když si to neuvědomuju. Tělo a mysl musí být vždy za jedno.

Ikona diskutujiciho Tara 2015-04-22 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Štěpánka 2015-04-22 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-04-24 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Já myslím, že jsem sama přišla na to, proč je slovo "amen" při modlení nevhodné. Protože "amen" znamená česky konec. A když  něco prosíme, nemůžeme při tom říkat "konec". To totiž zní, jako když prosíme o konec toho, co v modlitbě zmiňujeme.

Ikona diskutujiciho clario 2015-04-25 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tohle by mě docela zajímalo. Hebrejské slovo Amen má vyjadřovat jistotu a na konci modlitby se používá ve smyslu "staniž se!" či "tak se staň!". Odkud jsi prosím tě přišla s informací, že jde o vzývání destruktivních sil?

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-04-26 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: No já bych to viděl, protože jsi poučená, to zdůratnůji, tak bych to neviděl jako chybu, AMEN, jako symbol ukončení modlitby. Ale já se můžu mýlit jako každý člověk. Je ale fakt, že je podle mě je to fakt "hnusně" zapsané v morfogenetických polích. Můj názor, nic víc.

Ikona diskutujiciho anonym 2016-10-08 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer dnes večer jsem zůstala sama v praci něco me nutilo tam zůstat  déle  byla jsem tam úplně sama byla tam tma jen svicka  A hrálo radio po te jsem z profilu  zahlédla na dveřích svetlo kdyz sem se zahledela  pořádně byl to anděl nevim co to znamena ale sla jsem domu s tím ze to musím někomu říci ale nikdo mi nevěří

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek