Výklad symbolického sdělení od Google (dodatkový 3.díl) – Vznášedlo Viktora Grebennikova

20.2.2018 v Symbolika 9

3.díl

Co Vám bylo ukázáno v reklamě na AERO MEXIKO (pilot, který je v oblacích na „koloběžce“) a následně potom v reklamě UNICEF-OSN? Povznesení lidstva chlapcem „odjinud“ (který vyzvedl tři děti na pódiu pomocí vizualizace) znamená, že se začínají prolamovat ledy. Dávají lidem najevo, že stará technika je minulostí. To stejné platí o AUDI, které vlastně nepotřebujete, to byly hned na začátku prvního dílu.

Veškerá utajená data postupně poskytuje 144 000 světelných bytostí zde na Zemi, pro lepší budoucnost lidstva.

Po celém světě začínají vylézat skryté objevy a ukazuje se, že lidstvo bylo učeno (byl jim vymýván dokonale mozek) vědou, která je naprosto zavádějící.

Upozorňuji, že vše souvisí i s obálkou časopisu The Economist. Pro lepší pochopení je nutné následující objasnit.

A V TÉTO ÚZKÉ SOUVISLOSTI UVÁDÍM ZAŘÍZENÍ, O KTERÉM ZATÍM NIKDO NECHCE MLUVIT A HLAVNĚ ZÁDNÝ VĚDEC TO NEUMÍ VYSVĚTLIT. PROTO TICHO PO PĚŠINĚ.

Přestože jsem už jeden článek o Grebennikovi před nějakou dobou napsal, povíme si dnes více.


Jedná se o „koloběžku“ (nebo si zařízení pojmenujte jak chcete), kterou vynalezl v Rusku vědec, jménem Viktor Grebennikov. Podívejte se sami na zařízení, jak vypadalo kdysi a jak vypadá dnes. V podstatě je to ale úplně jedno. Zařízení Grebennikova je ovládáno mozkem člověka, který na „koloběžce“ stojí a má ruce vodivě propojeny na určité zatím (utajené, nezveřejněné) zařízení.

Na co myslíte, tam letíte. Pevně se chytnete za „řídítka“ = přenos myšlenek, zvolíte si destinaci, rychlost, a výšku na zařízení…. a letíte.

Všechno se přenáší přes morfogenetická pole (pro lidi zatím neznámý interface), jehož prostřednictvím se dostanete kamkoliv (na planetě Zemi). Grebennikovo zařízení dosahovalo zhruba 3600 km/h. Dnešní zařízení, která jsou o trochu vylepšena, dosahují rychlosti v morfogenetických polích zhruba 4500 km/h.

Vy vše z výšky vidíte, ale od 100km/h Vás nikdo nevidí. Neexistují pro Vás žádné překážky, jako stromy, domy, ptáci, dopravní letadla, odpor vzduchu a turbulence. Letíte v jiné dimenzi. Vážení, tohle není sci-fi, ale tvrdá realita. Lidem se doposud tají.

Podívejte se, jak jednoduché bylo původní zařízení Grebennikova. Jeho koloběžka unesla zhruba 150 kg.

Při překročení rychlosti nad 100 km/h začnou kolem Vás létat světelkující blesky a najednou jste neviditelní. Letíte v jiné dimenzi, kterou také vnímáte. Při překračování rychlosti od 80 do 100 km/h jste jakoby bržděni. Létají kolem Vás malé blesky. Brždění je podobné pocitu, když letíte dopravním letadlem které sestupuje na přistávací dráhu a vysune vztlakové klapky (FLAPS) na 45°. Pocítíte náhle brzdící efekt v sedadle. Na „koloběžce“ máte podobný pocit a najednou veškerý odpor přestane a jste v multidimenzionálním prostoru. Jste naprosto svobodni. Blesky pak přestanou kolem koloběžky létat. Jsou ve vzdálenosti asi 1-2 metrů.

Zde je obrázek, pro ty, kteří nevědí, co jsou flaps:

Podobné blesky byly v předchozím díle reklamy AERO MEXIKO, když chlapec vykopnul míč do výšky. Názorně vám ukázali něco, co si lidé neumějí vysvětlit, co ty blesky vlastně znamenají. Překračování kritické rychlosti a přechod do multidimenzionálního prostoru.

Po překonání rychlosti 100-120km/h se nacházíte v multidimenzionálním prostoru a zde necítíte zrychlení, zpomalení, vítr, teplo či zimu. Osoba na „koloběžce“ se nachází jakoby v ochranném obalu, jak je níže znázorněno. Nemůže se Vám nic stát.

A nyní video, které ukazuje takovou „koloběžku“ v akci. Bylo by dobré si povšimnout hadice, která vede od helmy směrem k „řídítkům“. Je to propojení mozku se zařízením, které s Vámi letí, z důvodu lepšího přenosu dat z Vašeho mozku na ovládací systém.

Vznášedlo Viktora Grebennikova

https://www.youtube.com/watch?v=MGh5Ry-VU_A

Zařízení, které zvládne obletět celý svět a uletět třeba 9000 km za dvě hodiny, by v budoucnu mohli vlastnit lidé a nepotřebovali by žádná letadla, žádná auta a jiné předpotopní stroje. Byli by svobodní a ušetřili by čas. Dnešní koloběžky unesou hmotnost 500 kilogramů.

A na závěr dnešního článku Vám mohu Vážení čtenáři prozradit, že v oblasti Alp se nacházejí někteří „skalní lidé“, dobří přátelé, kteří zařízení dle návodu, který jsem jim poskytl, postavili a mají skutečnou svobodu. Mohou se podívat kam je libo. Jako ptáci, kteří neznají hranice. Pro ně také neexistují hranice. Disclaim modus (mód neviditelnosti) od určité rychlosti ( cca 80-100 km/h) je u tohoto zařízení automaticky dosažen a zaručen. Nepotřebují letecký průkaz, žádný výcvik a hlavně žádné dlouhé školení, nemohou havarovat, pokud by si to sami nepřáli a jsou volní jako ptáci. Je však nutné dávat pozor na svoje myšlenky!!!!!

Několikrát jsem s koloběžkou cestoval, mohl se podívat kamkoliv a je to nádherný požitek. Skutečně super.

Zde se podobné zařízení použilo na odhmotnění letadla. JE TO ALE NAPROSTO JINÁ TECHNOLOGIE, I KDYŽ VELMI PODOBNÁ! Maximální vzletová hmotnost letadla Boeing 777 je zhruba 350.000 kg čili 350 tun a mohou ho odhmotnit třeba na 70tun i méně. V tom případě si mohou dovolit udělat manévry, jaké uvidíte níže na obrazovce. Je to tak zvaný raketový start, který ale v běžném dopravním provozu určitě nebudou používat. Letadlo doslova „visí“ na turbínách a má neuvěřitelné manévrovací schopnosti. Od vteřiny 0:20 vidíte tak zvaný rocket start, neboli raketový start, který za normálních okolností není možný. Pouze za použití odhmotnění letadla pomocí voštin. Pamatujte, gravitace neexistuje a tímto to dokázali. A úhel náklonu letadla na skoro 90° je za normálních okolností u letadel NEMOŽNÁ. Je to ukázáno v minutě 01:42.

https://www.youtube.com/watch?v=1XEsSRqnOwc

Při odlehčení letadla na 10-20tun, není problém odstartovat na 100 – 200 metrechch. Letadlo visí na turbínách, jak jsem už psal…..

https://www.youtube.com/watch?v=T5uVakGGNCU

Lidé mají vymyté mozky fyzikou, existují zde úplně jiné zákony a technologie (přírodní), akorát se lidem tají…..

Další pokračování bude v seriálu, který dekoduje symboliku obálky časopisu The economist…..

napsal tm

opravila Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Katerina 2018-02-20 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A proc nam tm taky neposkytne navod, ze bychom to vyzkouseli? Ono by to asi nefungovalo, ze?

Ikona diskutujiciho Sisi 2018-02-20 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné, chcem to zažiť :-)  ;-)  :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-20 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Už takhle je dost s podivem, že to na internet vůbec napsal.

Ikona diskutujiciho armag 2018-02-20 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napsat článek a dát k dispozici kompletní návod na výrobu i  s nákresy by bylo něco jiného. To už by bylo divné.

Ikona diskutujiciho Teri 2018-02-20 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tedy možné, že pokud překonáme překáky a lidstvo opravdu dosáhne poznání, bude nám odkryto to co je nám tajeno, budeme se takhle všichni pohybovat?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-02-20 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Návod na výrobu https://youtu.be/Du85J2qyCKk

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-02-20 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je tohle pravda, tak krachnou všechny cestovky. :-)

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-20 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím to je, neviem sa dostať na aktuálnu stránku Tadesco , asi tretí deň.. ?

Ikona diskutujiciho dexter 2018-02-21 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 8: Smázni si cache prohlížeče, máš tam uloženej nějakej bordel – na tdesco se lze dostat zcela normálně.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek