Vykládání karet – podvod, nebo skvělá metoda?

30.11.2009 v Spiritualita 0

Ptáte se, zda vykládání karet funguje? – Ano.

Ale má to celé takový malý háček…

Při vykládání karet funguje jeden ze základních principů vesmíru (Odkaz na článek: ,,Zákony Vesmíru“), který funguje na základě přenosu stejné rezonance.

Nač myslíš, to přitahuješ / Čeho se bojíš, to přitahuješ / Jakou energii vysíláš, takovou energii dostaneš.

– Každý z nás má ve svém nitru schovaný celý vesmír a ve své bytosti má všechna potřebná data. Z pohledu vesmíru žádný čas neexistuje, jen my vnímáme čas lineárně. – Tedy vše se děje v jediný okamžik a to je důvod, proč jsou v nás zakodované i všechny události, které nás čekají a které se odehrály.

Jen málokterý člověk se dokázal odtrhnout od matrixu a změnit již naprogramovanou cestu svého života.

Pokud vy sami vykládáte karty bez pomoci nějakých bytostí, bude to fungovat, protože vy v sobě jíž všechna potřebná data máte a automaticky vaši ruku přitáhne karta, na které rezonujete. – Karta, která je pro vás důležitá a má vám co říci, nebo karta, která mluví o tom co se již dělo, nebo děje právě ve vašem životě. – Při vykládání karet bez pomoci jemnohmotných bytostí vše funguje na základě přenosu stejné rezonance, tedy na zákonech vesmíru. – Je to přirozené a je to naprosto v pořádku.

– Takové karty mívají klasické kartářky, které mívají takové ty ohmatané s kostlivci a podivnými obrázky, takové karty se netýkají kontaktu s jemnohmotnými bytostmi a člověk se v nich musí umět vyznat a musí znát jejich kombinace. (většinou)

Jiný druh karet jsou karty s vílami a s andílky, které používá většina ,,kartářských laiků” na svůj vlastní soukromý výklad, který funguje absolutně bez problémů každému a nemusí za nic platit kartářce.

Před použitím takových karet je třeba poprosit bytosti, které by měly při výkladu pomáhat, aby vedly vaši ruku. – Ony to rády udělají.

Potom už jen stačí si zalistovat v malé knížečce a přečíst si, ,,Co vám vzkazuje anděl Michael” apod. – Takové výklady jsou také v pořádku, podle zákonů vesmíru a fungují.

Co je ale ten pomyslný háček u výkladu karet jsou právě kartářky.

Teď nemluvím o šarlatánkách a podvodnicích. – Ty jsou všude.

Opravdových kartářek je hodně, pravda, svoje umění ovládají dokonale a skutečně umí z karet vyčíst mnoho pravdy, když se na vás napojí. Ale v zájmu svých kšeftů dělají jednu levárnu. – Řeknou přesně to co chcete slyšet, abyste byli spokojení, dali jim víc peněz, nebo se k nim znovu vrátili.

A to vážení dělají skoro úplně všechny kartářky. Pokud narazíte na nějakou, která mluví za všech okolností pravdu, tak jste narazili na obrovskou výjimku a absolutní poklad.

Dodneška si živě pamatuji jednu šarlatánku, která uměla tak maximálně ty karty vyložit… řekla přesně to, co chtěl slyšet tenkrát ještě budoucí manžel mojí máti. – ,,Vy jste osudová láska, vy se budete mít jako v ráji! Vy jste pro sebe jako stvoření!” – ,,Mno počkejte, ale já si nejsem jistá, on přecijen občas má ty svoje tendence…” – ,,Kušuj, slyšíš, že se k sobě přece hodíme!” – Skutek utek, větší hovadinu máti udělat nemohla, než se si ho fakt vzala.

Kartářka vyfasovala pěknou sumu za to, že řekla budoucímu manžílkovi jak je dokonalý a jak se musí vzít, máti odešla poněkud rozčarovaná… ještě si postěžuju, kartářka mě nutila odříkávat jakýsi blábol, že mám toho jejího manžílka přijmout… ( jasně.. někdo kdo umí akorát po mě řvát a ničit mi život a já ho ještě budu ,,přijímat za svého milovaného otce”.. leda takovýhle. Biologickýho otce mám, žije, mám ho moc ráda a nechápu, jak někdo může mít tu drzost vnucovat se někomu do vyřešení jeho problémů, když očividně nespolupracuje ). Samozřejmě že když s něčím nesouhlasím, tak to říkat nebudu, nejsem žádná lhářka, což zvedlo pěknou vlnu nevole, že ,,Mám furt nějakej problém!” 😀

Takže moje návštěva kartářky, ke které jsem byla jaksi přinucena v domnění, že všechny trable odčaruje, dopadla nevalně.

Ještě mě strašně pobavilo, jak nad jakýmsi nákresem pořád LEVOTOČIVĚ 😀 točila rychle křišťálovým kyvadlem a u toho se snažila rozpouštět nějaký bloky v rodině nebo co… mno já jsem z toho mrtvá ještě dnes, jak taková blbost může fungovat. – Samozřejmě to nezabralo 😀

Paní uměla vykládat karty, zhodnotila, řekla to co chtěl manžílek slyšet, přidala k tomu nějaké hlouposti ohledně rozpouštění bloků a mlácení do tibetských mís, abysme měli pocit jaký je machr, vyfasovala peněz jako šlupek a s úsměvem se loučila 😀 – Však takovej kšeft, no neberte to 😀

Já osobně neznám kartářku, která by říkala pravdu, jen znám jednu moc hodnou paní, která čte z kávové sedliny a ta je boží, ta říká vždycky pravdu, i když se to týká intimností. A vždycky se perfektně trefí.

Takže abych to shrnula, na kartářky které neznáte a které vám nikdo nedoporučil jako ,,pravdivě vykládající” se vykašlete. Zkoušet je namátkou se nevyplácí, raději si sežeňte nějaké ,,Andělské kartičky”, které jsou populární, doma si sedněte, doma si poproste, doma si vyložte, doma si zkonzultujte. – Potom neriskujete, že vypláznete peníze na někoho, kdo vám řekl to co jste chtěli slyšet a tím vám vůbec nepomohl.

A pravdivých kartářek si važte, těch je fakt strašně málo.

Ještě takové malé doplnění, pokud máte doma karty, které požíváte pro své výklady, snažte se, aby vám na ně nikdo moc často nesahal, aby karty nepřevzaly příliš mnoho odlišných rezonancí, které by mohly ovlivnit výsledek vyložení. (Když si někdo cizí vybere sám jednu kartu, o tom nemluvím, myslím takové ty chvíle, kdy si z nich někdo jde skládat ,,domeček z karet”, nebo listuje půl hodiny a prohlíží si každý obrázek. – To už ovlivňuje energii v kartách a na výklad to má vliv, pamatujte na to.)

(- Další malby od Josephine Wall ZDE -)

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek