Kokosový olej

15.8.2009 v Doporučení 0

Na internetu se můžete dočíst:

_______________________________________

Panenský kokosový olej patří mezi SUPERPOTRAVINY* čiště přírodního charakteru. Kokosový olej je získáván šetrnou mechanickou metodou z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů, které se pěstují v režimu ekologického zemědělství. Panenský kokosový olej je jedním z nejoblíbenějších BIO výrobků. Není se čemu divit, výčet využití kokosového oleje se zdá být až neuvěřitelně široký.
Nově kokosový olej nabízíme v ekologičtějším skleněném obalu.

* jako superpotraviny označujeme čisté přírodní produkty, které mají významné blahodárné účinky na organismus, a to většinou v několika oblastech působení

_________________________________________

Panenský olej z kokosové dužiny, získávaný bez tepelné úpravy. Panenský kokosový olej má široké spektrum využití, od kosmetické péče o tělo, obličej i vlasy, až po zdravou náhradu za olej na smažení. Panenský kokosový olej je skvělý i jako koupelový a masážní olej s nádhernou jemnou vůní, stimuluje metabolismus, pomáhá při diabetu, nadváze, poruchách štítné žlázy i při léčbě podvýživy

________________________________________

Panenský kokosový olej je v zemích Jižního Pacifiku po staletí používán pro tradiční kuchyni i péči o pokožku a vlasy. Nerafinovaný kokosový olej je přirozeně bohatý na nasycené mastné kyseliny a další zdraví prospěšné látky, často bývá dokonce nazýván “nejzdravějším olejem na Zemi”.

Více o účincích a vlastnostech kokosového oleje se můžete dočíst zde: Panenský kokosový olej BIO

______________________________________________________________________________

Asi nejlákavější účinek kokosového oleje není pouze to, že je jedlý a velice zdravý, ale při pravidelném mazání odstrańuje celulitidu, hojí strie a pomáhá jim předcházet.

(Za předpokladu, že jste přestali jíst aspartam, který pomerančovou kůži vytváří a nejen to. O nebezpečnosti Aspartamu se dočtete zde: ,,Aspartam podruhé, aneb Tráví vás jako krysy!!!!!”)

Velice dobře působí na pokožku, obsahuje mnoho výživných látek, ovšem pozor, je hodně mastný, je lepší se s ním pomazat na noc, aby se stihl vsáknout.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek