Vysvětlení určitých utajených zákonitostí….. / autor: Tomáš Marný

1.12.2010 v Poselství 36

Pozn. od Alue:

Tento článek byl jako první uveřejněný na OSUD.cz, s dovolením autora textu dnes už i na Aluška.org v původním znění. Další šíření tohoto článku je zakázáno.

Pod článkem byly i připsané recenze, které jsem dostala doporučeně, abych je přiložila.

___________________________________________________________

Pozn. jm: Když jsem se dotazoval TM, zda je mu cosi více známo o nových motorech, které údajně Roll-Royce montuje do nových velkokapacitních letadel, usmál se a začal vyprávět. Usoudil jsem, že by to bylo jistě zajímavé i pro naše čtenáře, a jsem rád, že z toho nakonec vznikl další článek od TM pro vás. Díky!

Vysvětlení určitých utajených zákonitostí…..

Eto mnogo let tomu nazad, kdy jsem se setkal několikráte s jedním skvělým člověkem jménem Grebe….. Vše se odehrálo v Novosibirsku. Byl to velice skromný, moudrý, nesmírně chytrý a pokorný člověk. Měl jednu velkou výhodu oproti ostatním lidem. Nevystudoval žádnou střední ani vysokou školu. Přesto jeho vědomosti v oboru fyziky, matematiky a přírody byly až nepochopitelné. Právě v přírodě je získal. Od dětství ho zajímali jenom broučci a živá příroda. Trávil zde většinu dní a volného času. Mnoho let strávil studiem každého broučka v přírodě, každého jednotlivého dílu krovek, nožiček, těla a mnoho jiného a váhy těchto stvoření.

Není smyslem popisovat jeho jednotlivé studie, ale to co po mnoha letech objevil. Jedním zajímavým pokusem zjistil (bylo to zcela náhodou), že oddělená křidélka jednoho broučka ve zkumavce s jedním dílem krovek broučka jiného, při silném zatřepaní ze zkumavky zmizí. Bylo to naprosto nad jeho chápání a pokus opakoval mnohokráte, aby tyto mechanismy pochopil.

Tento vynikající přírodní vědec pokusy zjistil, proč někteří broučci, jako například čmelák nebo beruška sedmitečná a mnoho jiných mají možnost létat. Je všeobecně známo, že čmelák díky své váze, rozpětí a velikosti křídel, podle fyziky nemůže létat.

Tajemství u popisovaného hmyzu objevil právě v jejich krovkách, či struktuře křídel a hexagonálním uspořádání (tak jako u plástve medu) „mikrokomůrek“ které mají buď v křídlech nebo v krovkách. Při roztaženi krovek nebo křídel se ještě nic neděje. Teprve v momentě pohybu křídel určitou frekvencí začne odhmotnění tělíčka daného živočicha a umožní mu vzlétnout. Bez těchto „mikrokomůrek“ vzlet je nemožný.

Nyní se ptáte co se vlastně děje v těchto zmíněných „mikrokomůrkách“. Začneme ale někde jinde. Možná jste již ve svém životě viděli mnoho vosích či sršních hnízd. Určitě jste si všimli, na jaké tenoučké nitce jsou zavěšena. Pevnost je skoro veškerá žádná a lehce ji přetrhnete jemným tahem. Položme si otázku: Jak je možné, že tolik sršňů či vos mohou mít tak těžké hnízdo na tak tenké niti?

Odpověď je velice jednoduchá. Rozhodně nikoliv ale pro vědce. Nepřitahuje nás na planetě zemi magnetismus a gravitace, tak jak to nalévají všem lidem do mozků ve školách na celém světě. ( Z tohoto důvodu ještě nikdo neobjevil, co to vlastně gravitace je). Veškerá hmota na planetě zemi je nabita určitým nábojem, který způsobuje přitažení veškeré hmoty k zemi. Když tenhle náboj u nějakého předmětu porušíte, nebo ho odstraníte, začne se automaticky pohybovat směrem nahoru. Začne se propadat k černé hvězdě. Bylo by dobré se podívat na diskuzi o duté zemi, kde jsem daný jev popisoval a ukazoval na lifterech. Tajemstvím jsou hexagonální komůrky, které vyruší určitým jednoduchým principem náboj na daném předmětu a ten se začíná propadat směrem nahoru. Můžete ale taky zredukovat jeho hmotu, třeba 1000kg na 1 gram.

Tento náboj je vytvářen černou hvězdou a nabíjí zde, jako kondenzátory, veškerou hmotu. Na tenhle úkaz přišel i mistr Grebe……., který popisované objevil. Sestrojil si velice jednoduché zařízení, kterým se dokázal pohybovat v prostoru bez jakéhokoliv pohonu i několik set metrů nad městem.

Domnívám se, že popsané pro mnohé stačí a zkuste objevit výše uvedené někde na internetu. Nevím, třeba budete mít i štěstí. Kdo hledá, NAJDE.

Popisovaná technologie je použita, jak jste nyní mohli vidět i v letadlech a zapnutím určitých frekvencí, které působí na hexagonální komůrky, můžete odhmotňovat letící stroj v oblacích až na pár kilo a snížit spotřebu na neuvěřitelné minimum. Nevím samozřejmě, zda o téhle možnosti posádky daných strojů jsou informovány. Technologie je ale již vestavěna a těžce budou vyvracet nevyvratitelné. Naskýtá se otázka, proč najednou mají se všemi motory problémy, že by se nesnášela najednou explozivní technologie s implozivní?????

Když budete trochu přemýšlet jiným směrem, zjistíte, že podobné pokusy si můžete vyzkoušet i doma. Dají se využít dokonce i k léčebným účelům…..

Opět Vás žádám a prosím, pište pouze a jenom, máte-li co říci.

Vždyť příroda je tak jednoduchá. Nic přece není zakódované. Proč na tohle nepřišli již všichni rozumbradové, kteří zde diskutují o nesmyslech a dávají si navzájem samé jedničky s hvězdičkou a prsty nahoru?????

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Dodatek k vlastnímu článku:

Pokus, který můžete sami udělat doma, je velice jednoduchý. Nasbírejte aspoň 14 papírových plat od vajíček, nejlépe ty velké na 30 kusů. Potom je slepte tak, aby každé dvě plata vytvořila komůrky. Všech sedm slepených kousků potom nalepte na sebe. Zavěšte je ze stropu směrem dolů tak, aby visela vodorovně. Sedněte si na židli pod vámi vyrobený produkt. Měli byste ho mít nad hlavou asi tak 20 centimetrů. Pozorujte účinek na váš organismus. Máte bolesti hlavy, budete je mít velice rychle pryč.

Další pokus:
Potom si vezměte fixku a namalujte na veškerá plata šipky směrem nahoru (Šipky budou směřovat směrem do stropu) a opět se posaďte pod váš výrobek. Šipky by měly být v poměru 4:1 a horní úhel šipky 90°. Čili každá úsečka šipky svírá úhel s přímkou 45°. Pozorujte na sobě energie které budete určitě každý vnímat..

Pokus 3:
Otočte plata tak, aby šipky směřovaly směrem dolů a opět se posaďte pod plata na židli. Vše si zapisujte a pozorujte na sobě energie.

Byl bych rád, kdybyste udělali tyhle pokusy. Potom můžete v diskuzi, kde Vám dám jiný návod diskutovat o zkušenostech z dnešního článku. Ani nebudete věřit, na co vše tyto jednoduché komůrky účinkují a jak Vám zadarmo pomáhají.

Máme Vám co říci. Prosím, držte se v diskuzi pouze uvedeného tématu. Trolové a ostatní s destruktivními energiemi v sobě se budou snažit zase odvádět diskuzi do kanálu a diskutovat o ničem. Určitě jste si všimli, že to bylo a je pár jedinců, kteří se snaží diskutovat jenom mezi sebou a napadat druhé….. To nejlepší je je ignorovat….

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Důležitý dodatek…..

Šipky je důležité udělat na všech čtyřech stranách uprostřed. Je možné je taky namalovat na papír a ten na každý jednotlivý díl přilepit. I tak je zaručená funkce. Důležité jsou i maličkosti…..Omlouvám se za nepřesnost v návodu…..

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

A pro všechny zpochybňovače duté země a hlavně pro ty, které to zajímá, prosím podívejte se na satelitní snímek filmu o otvoru a výstupu z naší planety, dřív než ho vymažou z YOU TUBE:

http://www.youtube.com/watch?v=hvHY1X08YA0&feature=player_embedded

Energie vystupují z černé hvězdy způsobují Aurora Borealis právě v průchodu na severním pólu, kterou ve filmu můžete pozorovat. A nyní opět můžete všichni mudrovat…..

P.S. nezapomeňte na důležitou věc, že konkávní zobrazení vidí lidské oko konvexně a konvexní konkávně!!!!!

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….

Komentáře

Ikona diskutujiciho Janča 2010-12-01 07:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý! Děkuji pane Marný za neskutečně zajímavé informace:)

Ikona diskutujiciho martin 2010-12-01 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro upřesnění – onen pán se jmenoval V. S. Grebenikov a byl to entomolog,tedy vsokoškolsky vzdělaný člověk. Nevím, proč TM toto pozměnil. Jinak vše jest zaznamenáno i knižně – alespoň úvodní informace v knize "Bez gravitace a neviditelní" od G. Fosarová a F. Bludorf. S pozdravem Martin

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-01 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ahoj Martine, to je schválně zkrácené, aby lidé taky trošku hledali. A tys hledal 🙂 Totiž když všechno dostaneš na zlatém podnosu, tak většinou z toho nic moc dobrého není, je potřeba se vždycky trošku do věcí angažovat. Takže děkuji za doplnění 🙂

Ikona diskutujiciho Fipo 2010-12-01 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím lidi, Alue ty jsi zastáncem teorie duté země?

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-12-01 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

škoda, že TM nenodal i kresby. Video je zajímavé, ale trošku rozmazané…nazvala bych ho "zpětný chod"

Ikona diskutujiciho katrin 2010-12-01 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak před půl rokem se mi zdály sny že už je vyvinutá antigravitační technologie a že elektřina začne vypadávat a pomalu přestane fungovat.

Ikona diskutujiciho Branqo 2010-12-01 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale no ták 🙂 Nechcel by som nikoho napádať, ale propagovať myšlienku, že MY žijeme VO VNÚTRI dutej zeme je naivná hlúposť.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-01 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ano, jsem. Když jsem byla malá, věděla jsem, že žijeme uvnitř. Ve škole mě potom přeučili, ale naštěstí mám zvláštní dar, že si pamatuji hodně své ranné dětství, včetně prenatálního života. Takže jsem takový malý chodící důkaz. Jsem opravdu ráda, že se to začalo na internetu propírat.

Ikona diskutujiciho Jenda 2010-12-01 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Jen trošku nechápu, když vlastně žijeme uvnitř, proč snímky z vesmíru ukazují že žijeme na povrchu? Přeci satelity jsou snad nad náma a vidí Zemi z vrchu ne? Nebo nám snad všem lžou, když jsme tam nikdy nebyli? Myslím to úpřímně 🙂

Ikona diskutujiciho Fipo 2010-12-01 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Takže podle tebe žijeme uvnitř planety? A to co se nám jeví jako hvězdné nebe je jen projekce?

Ikona diskutujiciho martin 2010-12-01 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Rozumím, souhlasím, i když to byla zbytečná "pohádka" o muži bez vzdělání, jenž moudro v lesích našel! A já jsem nehledal, "náhodou" mám tu knihu právě na stole. Jen jsem chtěl pomoci. I když – je zase pravda – každý ať hledá, jak může! S pozdravem – Martin

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-01 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho deyf 2010-12-01 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: A to sem chtěl zrovna na ty sránky odkázat, to je pro mě nemily překvapení že sou zrušeny. Myslím že prvopodstata byla jediná kde to bylo podrobněji rozebráno, na osudu toho bohužel zas moc není, spíš jen ty divoky diskuze. Ale pamatuju si žes tam psala že na tohle téma něco nachystáš když je o to zájem nebo sis to rozmyslela?

Ikona diskutujiciho katrin 2010-12-01 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo prvopodstata už nefunguje!Poslední sen o budoucnosti lidstva se mi zdál ještě horší, ale snad se to zase změní.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-01 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nerozmyslela, to byla pravda. Chytrý kamarád něco vypočítal  a já ho uvrtala, ať to sepíše. No, a protože mám svoji Alušku.org až moc ráda, tak jsme to raději dali na Osud a udělali radost JM. Přecejen on je větší zvíře :D

Ikona diskutujiciho deyf 2010-12-01 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ajo, už vím co myslíš, sem nevěděl že je to vono :-) Jinak teda doufám že to ještě rozjede, byly to dobry stránky …

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-12-01 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Když jsem byla malá, tak jsem si to taky myslela (že žijeme uvnitř)

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-12-01 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem velice rád,že se Alue začala pouštět i do takových témat.Ano,je potřeba to vyvažovat a Alue to dělá skvěle.U JM to nejde.Nemůže vykázat lidi kteří mu platí a přitom mu vrážejí nože do zad"".Procitáme,jsme zvědaví na všechno!A myslím že tohle jsou hodně důležité věci".Bylo by smutné kdyby lidé věděli o andělích a nevěděli co vše se děje kolem nich.Díky za odvahu Alue

Ikona diskutujiciho Verča 2010-12-01 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žijeme uvnitř Země? Tak o tom slyším poprvé. Ráda bych si o tom přečetla víc, takže jestli autor prvopodstaty založí nové stránky, byla bych ti moc vděčná, Aluš, kdybys o tom informovala.

Ikona diskutujiciho svetlo-)lej 2010-12-01 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-01 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jacques Bergier vo svojej knihe „Ráno kúzelníkov“ mimo iné píše „Učenie o dutej zemi sa zrodilo v Amerike na počiatku 18.teho storočia. 15.4.1818 dostali všetci členovia Kongresu Spojených štátov, rektori univerzít a niekoľko veľkých vedcov takýto list. :

Ikona diskutujiciho ivan 2010-12-01 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…zaujímavé, že pokaždé keď sa vraciam sem z "potuliek kade tade", prichádzam na guľatú Zem zvonku ako na guľu a nie dovnútra….,…no, niečo tu zrejme hoooodne nepasuje…

Ikona diskutujiciho koudy 2010-12-02 00:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zoltane já mám pocit že Vás znám. Proč pořád navštěvujete "tyhle weby" a šíříte kolem sebe negaci ? Já to prostě nechápu .. Když jste si založili na facebooku skupinu Illumináti, tak proč se tam nebavíte se svými "kamarády" o vlastních teoriích a pořád se pokoušíte někoho shazovat a organizovaně "prudit" .. Mám pocit že se vezete na dosti !zlé! vlně, tak si to prosím buďto uvědomte a nebo táhněte k čertu kam beztak veleúspěšně směřujete .. Aů – dej si na toho člověka pozor prosím ..

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-02 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Aha? Takže jsem stále pod palbou? Tak to abych taky trochu zakročila.

Ikona diskutujiciho Pepř 2010-12-02 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zakročila? Alue, jak to píšeš, jak to přemýšlíš? Abych byl na špatné adrese? Myslel jsem, že tady píše víla vesmírná, ztělesnění lásky a dobra… a tím se i řídí, jak říká jedno přísloví: Kdo do tebe kamenem, ty do něj chlebem. Špatné třeba přece oplácet dobrým, nebo andělé tě učí něco jiného? A všechny ty kecy o lásce jsou jen prázdná slova??? Podle mě by bylo vhodné JÍT PŘÍKLADEM když už se pokládáš za bytost světla a za něj bojuješ. Měla bys jít příkladem, protože tvé jednání může ovlivnit hodně, mnohem víc než jen prázdná slova …

Ikona diskutujiciho Alue 2010-12-02 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Prosimtě když vůbec nevíš o co tu jde, tak se do toho nezapojuj. Nechápu kde jsi vzal takové nesmyslné řeči.

Ikona diskutujiciho vasek 2010-12-02 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Tady jsou nějaké informace o výzkumu V. S. Grebenikova. Je to ale v AJ. http://www.uloz.to/6772513/an-anti-gravity-platform-of-v-s-grebennikov-pdf

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-02 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Pepř.

Ikona diskutujiciho Michal 2010-12-02 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Pepř.

Ikona diskutujiciho vasek 2010-12-02 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další materiály k V. S. Grebenikovovi:

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-12-02 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak teď tomu taky moc nerozumím, protože mi přijde sice logické, že by planety byly duté, ale pokud my žijeme uvnitř nějaké planety, co je potom okolní vesmír? měsíc, slunce? A pak kolik má ta naše planeta vrstev a co je nad tou nejvyšší vrstvou? A jsou pro tohle všechno nějaké důkazy? Zastávám názor, že země je opravdu dutá, ale vždy jsem měla zato, že my žijeme na jejím povrchu a jiní "lidé" žijí uvnitř? Jak to tedy je? (bohužel nemám předplatné osudu, většina článků mě tam totiž nezaujala a za pár dobrých si nemůžu dovolit platit, má někdo materiály, které by mi kdyžtak mohl poslat na mail?) díky.

Ikona diskutujiciho Verča 2010-12-02 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Hm, zajímavé. Ostatně jako spousta tvých komentářů. Díky, že jsem se o tom mohla dozvědět trochu víc.:-)

Ikona diskutujiciho MementoMori 2010-12-03 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: taky jsem spíš toho názoru, že žijeme na povrchu, než uvnitř..

Ikona diskutujiciho Pišta 2011-02-03 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A je pre Náš život vôbec podstatné, či je zem dutá lebo nie?

Ikona diskutujiciho Majo 2012-04-14 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

cely princip dutej zeme chapem tak ze vsetky planety su v podstate ako bubliny  plavajuce vo vesmire ktore su obyvane z vnutra a kazda ma svoj nulovy bod ten nulovy bod je stred bubliny… cely vesmir ktory vidime je v strede nasej planety(nulovy bod) a my sme vo vnutri… vychadza to principu tvorby reality v univerze… dovod preco sa nam zda ze zijeme na povrchu je opticky klam ktory vznika ohybanim svetla a tym sa nam javi ked sa pozerame z vesmiru ze zijeme na poverchu a ze sa vzdalujeme od zeme ale my sa v skutocnosti dostavame cez stred zeme(nulovy bod) do vesmiru…. cele je to len oticky klam. ten ohyb svetla sposobuje ze ten maly vesmir ktory je v strede nasej bubliny sa rozprestrie na celu oblohu a prave ten lom svetla moze za to ze vidime oblohu na celej oblohe:) samozrejme je to dost tazke na pochopenie. ak to chceme pochopit nemozme mysliet trojdimenzionalne… ja to takto nejak chapem.. neviem mozno ze sa mylim

Ikona diskutujiciho jirka 2018-01-20 03:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,je mozne ze jste skoncili v dubnu 2012?,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek