Vyvolání pocitu lásky k něčemu, co je vám milé – cvičení

3.2.2010 v Bytosti 1

Soustřeďte se na něco – věc nebo osobu, například růži, zvířátko, dítě – o čem víte, že je vám to milé a že je lehké to milovat. Vstupte do stavu lásky k tomu, co jste si zvolili. Dávejte svou lásku. Když je to například růže, obdivujte její krásu, těšte se z její vůně. Prociťte své spojení s ní. Vnímejte, jak moc ji milujete a jakou z ní máte radost.

Když v sobě vyvoláte intenzivní pocit lásky, přeneste ho na sebe. Postupujte úplně stejně. Sívejte se přímo na své tělo. Nepoužívejte zrcadlo. Projevte mu uznání. Dívejte se nejdříve na ty části, které máte v oblibě, potom na ostatní. Dotýkejte se jich. Vnímejte jeho povrch. Uvnitř těla jste vy. Jemně se pohlaďte. Zkuste, jak jednotlivé části těla voní. Prociťujte, kolik radosti vám tělo dává. Milujte jej. Mluvte k němu něžně. Denně procvičujte až do chvíle, kdy to bude pro vás lehké.

Zdroj: Zjevení světla od Barbary Ann Brennan

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Johnatan 2011-09-26 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek