Vzpomínka ze skončení ZŠ

19.5.2009 v Zážitky 0

Jentak jsem zkoukla staré ,,spolužáky”… vidím, že co jsou všichni na středních školách, je tam docela mrtvo, akorát si tam domlouvají nové chlastačky.

Všimla jsem si také nových fotekv galerii. – Je zajímavé, že je tam mnoho fotek z posledních dnů, kdy se fotil každý s každým – dokonce i se mnou, což je vážně zázrak! – tyhle fotky tam přibily, je zajímavé, že ale v celé, asi sedmistránkové, galerii třídy není žádná moje fotka, ani ta z těch dob, kdy to bylo těsně před koncem devítky. – Ani se nedivím, byla jsem pro ně všechny vzduch… jako bych nikdy do té třídy nechodila…?

Ale našla jsem tam dvě ze dne kdy se slavnostně končila devítka. Pamatuju si ještě, jak jsem měla chuť se jim všem na nějaké debilní slavnostní zakončení vyprdnout. Máti mě ale přinutila tam jít a pět minut po tom co jsem vypadla, za mnou poslala toho jejího Michala, aniž bych o tom věděla.

Ten jen co mě tam zastihl, mě zdrbal za to, co mám na sobě?!? 😀

Víte já tam tak nechtěla, že jsem si nechala ležér na doma 😀 – Mamka, když už jí bylo blbě a nemohla mě tam doprovodit, tak mi za to nadávala, ale nic nezmohla. – Lidi po mě koukali, protože všichni byli v oblecích, v sukýnkách, v plesových šatech, s kyticemi, drahými účesy a podobnými blbostmi a já si tam napochodovala prostě jentak!

Prostě na truc a abych ukázala, u čeho mi ta celá škola a třída je a že je mi úplně jedno, že moje spolužačky vyhodily za účesy a půjčovnu šatů celé tisíce.

Vlastně tyhle dvě fotky co vám ukážu, jsou úplně jediné, které na spolužácích máme, na kterých jsem já… ono skupinových fotek je hodně, ale já na nich vždy chyběla, protože mě buď nechtěli, nebo nepozvali k focení.

Ani na rozlučák jsem nešla. Dívat se na ožralé spolužáky, kteří mi životě nepřinesli nic dobrého se mi nechtělo a něco mi říkalo, že to stejně nemá cenu. – A taky že jo. Jejich rozlučák dopadl hrozně, protože se jim tam přifařili cizí lidi, kteří se tak ztřískali, že je majitel pronajatých prostor uprostřed noci vyhodil na ulici a ještě na ně zavolal policii. A to většina z nich ještě původně chtěla na tom rozlučáku spát, prosím pěkně… chacha 😀

A nyní k důkazům o mém zločinu:

To jsem ale nevychovaná, co? 😀

Matrix měl ten den šok… dokonce jsem se pak úplně vykašlala na nějakého Michala, co mě tam akorát obtěžoval. – Odešla jsem se známým o několik let starším, nasedli jsme do jeho červeného autíčka, on to pořádně nakopl, až pneumatiky slavnostně zakvílely a už se valilo na čaj k jeho kamarádovi…

Tak toť vše z krátkého zavzpomínání… to čučíš Erisku, co? – Jak umím bořit dogmata i v reálu.. nejsi jediný, kdo si umí napatlat bahno na gesicht 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek