Z deníčku o pobytu v rakousku – díl 4. – Viki vypráví o svém původu II.

14.4.2009 v Zážitky 60

…Odpoledne došla kopa lidí. Anne pořád má někoho na návštěvě. Většinou zve furt někoho na oběd. Dneska se tu vystřídaly snad 4 návštěvy. – Všichni se mezi sebou bavili, ale já spíš koukala na své milované mravence, jak si to utíkají přes klády. Přišlo mi líto, že si nemůžu povídat… nikdo z nich neumí anglicky. – Lítost po chvíli vystřídal pocit trapnosti. Všichni okolo se vesele bavili, smáli se a já seděla jak pecka a čuměla na mravence. – Napadlo mě, že místo poslouchání té podivné hatlamatilky můžu dělat něco užitečnějšího. – Sebrala jsem se a šla k sobě do pokoje. Rozdělala jsem si bavlnky, rozpletla náramek, rozečetla novou knížku, rozmalovala obrázek, a pak jsem usnula.

Nespala jsem dlouho. Otevřeným oknem mě rušil hlasitý hovor. – Ležela jsem na posteli a koukala do stropu. Začalo se mi stýskat po domovu a začala jsem se užírat… a jak už to tak bývá, když je mi smutno a jsem sama, vyplavaly staré ošklivé vzpomínky z minulosti a dožadovaly se pozornosti… a jak jsem tak nad nimi přemýšlela, bylo mi pořád hůř a hůř.

Ale ve chvíli kdy jsem cítila, že mi vlhnou oči, utnula jsem své trápení, protože se ve mě ozvalo vnitřní světýlko… můj neviditelný pohon 🙂

,,Alucha prober sa! – Co tady kňouráš? Jsi na výletě, Anna je na tebe hodná, nemusíš chodit do školy, nemusíš snášet žádnou buzeraci… tak co se ti zase nezdá? – Co by jiní dali za takovej život. – Nehraj si tu na zdechlinku a začni se chovat normálně.”

– V tu ránu jako když do vran střelí. – Sladce jsem se usmála, protože mi došlo, že se chovám jako der idiot.

Raději jsem zavolala Viki. – Objevila se mi nad levým ramenem… chvilku jsme hloubaly, co budeme dělat. Pak Viki navrhla: ,,Možná bych ti mohla povyprávět něco o mém původu.”

– Zpozorněla jsem.

,,Joo, to bys mohla :)”

,,Tak zavři oči.” – Řekla Viki a po chviličce se mi před očima začaly míhat obrazy. Letěla jsem velkou rychlostí nějakou nádhernou zalesněnou krajinou a přede mnou se míhala různá zvířata… pak se ale ukázali šediví mamuti. – Vyjekla jsem nadšeně: ,,Bože! Mamuti! – Viki! Ty jsi z povrchu!”

– Víla se jen spokojeně usmála.

,,Jo, jsem. Žila jsem v krásném lese. Starala jsem se o něj. Jednoho dne mě však srdce povolalo k Tobě, protože se po tvém boku velice uplatním. Přesun z povrchu planety sem, dovnitř tohoto systému nebyl jen tak jednoduchý, protože ty sama dobře víš, že jsou určité bariéry… ale Spojili jsme se s Laurejem a on mi pomohl přenést moji energii dovnitř planety.. andělé prostě mají jiná těla, vládnou trošku v jiné rovině a přesun tohoto druhu nebyl pro zkušeného Laureje problém… jsem mu velice vděčná. Velice nyní rezonuješ na vílách, to byla další věc, která mě přitáhla zrovna k tobě. Nemohla bych se tu uplatnit, kdybych se přidala do party jentak k někomu. Potřebovala jsem určité energie, které by mě chránily, podpořily a kde by mi bylo příjeně. V opačném případě bych ztrácela energii a postupně bych zanikla. Zbyla by ze mě jen hromádka energií, která by se vytratila do vesmíru a z velkého poslání by sešlo. Ty okolo sebe naštěstí máš Přesně ty energie, které potřebuji. Jsem velice ráda, že Laurej souhlasil s mojí transformací sem… spolu prožijeme mnoho zázraků, protože s vílami nabývá život nový rozměr.”

,,Viki, to je úžasné. Vyprávěj, jaké to tam bylo?”

,,No jsou tam spousty nádherných čistých potůčků. Tam nejsou takové nemocné vodní plochy, jako tady. Žádné ošklivé smetí a žabince… ani žáby nemají rády špinavou vodu… libují si v čisté. Však se podívej, jak tu žáby chudinky z toho lidského odpadu mutují. Je to hrůza. A nejen žáby.”

,,To je pravda… a co jsi tam vlastně tenkrát v tom lese měla za úkol?”

,, Nemám rozměry ani na květinovou vílu, ani na velikou, která v lese pobíhá… mým úkolem bylo energetizovat les.”

,,Jak jsi to dělala?”

,,Zašla na nějaké silně energetické místo, nebo jsem stáhla sílu z vesmíru. Tu jsem transformovala a pak ji vnášela do lesů, kde se tímto zpúsobem udržuje harmonie. Dodávala jsem energii ne rovnoměrně, ale tam, kde bylo třeba.”

– ale najednou náš něco vyrušilo. Vikiin zvonivý hlásek ztichl, protože nás obě překvapil nepříjemný pocit, že tady za námi někdo přišel, co tu nemá co dělat. – Otočila jsem se a uviděla jsem démona.

,,Pche. Nepřítel vždy chodí zezadu.” Napadlo mě…

(*kdo se bojí, nesmí do lesa. – slabší povahy raději přeskočte jeho popis, aby vás to večer nestrašilo.*)

______________________________________________________________________________

Měl vykulené lidské černé oči, zasazené do napůl lidské a napůl dračí hlavy. Byl celý černý a vypadal, jako drak mutovaný s člověkem. Tělo mělo tvar vyhublého lidského těla, ale kůže byla černá, šupinatá a nechyběl veliký, dlouhý ocas. Jeho ksicht byl jen půl metru ode mě. (blíž si netroufl.) – Z deformované tlamy mu čouhaly alabastrově bílé tesáky, typické pro draky. Níc neříkal, jen na mě valil krví podlité temné oči a spoléhal na to, že dostanu strach jen z pohledu na něj…

______________________________________________________________________________

Vím, proč přišel. Systém vždy varuje, když děláte něco, co se mu nelíbí. A po mé poslední přednášce, kdy se na mě přišli podívat ti dva chlapi s kožemými kufříky, jsem si jistá, že si na mě už dávají určité entity bacha. Znamení jsem dostala víc než dost. Ale přece se nenechám převálcovat jedním debilním drakem, který nic nedělá a jen blbě čučí?

– Takového démona jsem ještě nikdy neviděla. – Vykulila jsem překvapeně oči, pak jsem vykulila oči na Viki, která si nezitím stoupla, zatla pěstičky, dala ruce v bok a tvářila se bojovně. – Zavolala jsem Laureje. – Napravo ode mě se zhmotnil bílý obláček, který začal zářit. V něm se zhmotnil Laurej v podřepu. Ani mě nepozdravil, okamžitě jak se objevil vyrazil proti démonovi bílý paprsek řezavého světla. – Já vytvořila v rukou znak pro soustředění energií, zavřela jsem oči a vytvořila si na zádech bílý štít, kterým jsem tu potvoru izolovala od mých energií. – Přitom jsem soustředěně sledovala vnitřním zrakem, co se děje. – Viki neváhala a mezitím co Laurej zaháněl démona světlem, vzlétla a píchla ho do očí, až jiskry lítaly. – Holt, Viki je bojovnice, je co je pravda. – Pomodlila jsem se k vesmíru, aby nám pomohl se ho zbavit. – Otevřela jsem nad námi sloup světla, přes který jsem nabírala energii do středu hrudníku. Začala jsem potom okolo sebe do kruhu vysílat vlny energií. – Velice dobrá ochrana, kterou jsem vyvinula sama 🙂 – vypadalo to, jako když hodíte kamínek do vody. – Za pár minut bylo po démonovi.

Velká akce a energetické výboje vyvolaly rozruch v Aniné zahradě. Víly to viděly a přišly se podívat… po chvilce jsem viděla, jak oknem do mého pokoje přilétají víly v podobě malinkých jiskřiček… posedaly si okolo nás, Laurej vzal jednu vílu do náruče a zavřel spokojeně oči…

,,Vidím Viki, že umíš dobře bojovat s démony.” – Neodpustila jsem si uznalou pochvalu.

,,U nás neznáme strach, ani démony. Spoléháme se na sílu.” – Zazubila se Viki spokojeně…

Zespoda už nebylo nic slyšet. Řekla jsem si, že pro dnešek bylo už duchaření až až a sešla jsem si dolů pro večeři.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-14 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

btw u článků o kerien a laurejovi přibily další obrázky jejich kreseb 🙂

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezky popisuješ svoje zážitky Aluš-jen tak dál :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-14 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

plus přibily kresby do složky ,,mé kresby"

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chce to taky víc fotek Alue… :-)

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško-nechtěla bys připsat do složky ..Moji kamarádi" někoho dalšího??

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A víc videí koukej přidat :-D!!!!!!!!!!!:-D :-D :-D

Ikona diskutujiciho Drak 2009-04-14 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drak skříženej s člověkem?? Zajímavá představa…. ale je tak zajímavě obtížná, že si to asi nepředstavím :D

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda démony nevidím a je to špatný…Občas prostě VÍM,že mně pronásledje démon…Volám k sobě anděly a modlím se,ale ten pocit přestane až když jdu někam kde je nějakej jinej člověk…Je to hrůza…Vždycky mně obklopí hrozně moc strachu ale já se snažím nebát se :-)

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Příště to chce démona zatahat za jazyk a dát mu vééélkou pusu plnou Lásky :-)

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: ok

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha…no to je ono!!!! :-D

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já myslím, že se mu Alue hrozně líbila a chtěl jí dát hubana.

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to víte hoši….

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-14 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

eriku.. i ty čunče 🙂 – a petr pan to samy v blede modrym :D

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-14 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jéé….

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem nejslušnější slušňák pod sluncem, no dovolte! Za všechno může Alue, rošťanda jedna.

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 23:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Alue a Vlaďka kaďka =o)

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Erik: Úspěch mé mise bude silně záviset na tom, kolikrát ti já tu samou slečnu koupím, než se podvolíš :). S takovou slečnou padají časem různé zábrany…

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začínám se trochu bát… Slib mi, že na ni budeš něžný :-).

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se mnou dělá divy víno značky Alue, ale čím je víno zralejší, tím stojí víc peněz, nemohu si ji dovolit :(. Asi prodám ledvinu, jedna stačí.

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-14 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Petr Pan

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-14 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děláš dobře, ty jsou ještě mladý a poslušný, na šestnáctky už aby měl člověk chůvu (ledničku).

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2009-04-15 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Erik a opilý? Ně možno!

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-15 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Alis-Mary

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2009-04-15 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opilý láskou přeci! To se může :).

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-15 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, já se jednou ztřískala na žal :D – nechutný. – a předevčírem jsem se opila taky. na žal. :D – ale jen dvě skleničky. ale už to se mnou mávalo.

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-15 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-15 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Vlaďka kaďka =o)

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-15 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic…Vůbec nic….

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-15 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děcka, v jednom má vladi pravdu. tyhle úchylné srandičky si zdělujte jinde, nehodí se to pod takové články ani na takové stránky… čeho moc, toho moc 🙂

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-15 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Alue a Vlaďka

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-15 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D :-D

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2009-04-15 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Erik: no jasně, že si tím projde asi každý, jenom si pamatuju, že jednou jsi prohosil poznámku, že jsi se někde zastavil a spolužačky byly zlitý jako pr.. (prasátka?) – tak se mi mihlo: Aha, to by mi Erik asi ani nepodal ruku, kdyby viděla, jak už jsem se za svůj život taky stačila párkrát ztřískat :D

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2009-04-15 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlaďka: tvůj výraz "rozpinďouřili se" je naprosto kouzelný :-))) S tvým dovolením ho občas použiju, je to fakt vtipný :-))

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-15 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alis-Mary:

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-15 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude tu veselo, spolužáci objevily Alue blog. Už su sektář a Alue prej hulí trávu s Aiko :-)

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2009-04-15 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlaďka: díky, počkám si na vhodnou chvilku a pak to hodím někde do placu 🙂 Představ si ale, že takový lidi jsou, co si nárokujou slova, melodie… Zvláštní svět, že?

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2009-04-15 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Erik: zajímavý… Zrovna když jsem psala ten předchozí příspěvek (o alkoholu) a zmínila jsem tvoje spolužačky, tak jsem na vteřinku zaváhala (co když si to tady přečtou?)

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-15 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-15 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ERIKOVI

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-15 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

VLADI

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-15 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… ale dýchám solný roztok.. to se počítá?

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-15 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro: Alue

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-15 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak až je pozdravíš, tak je pošli někam :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek