Z dopisů čtenářů

19.4.2014 v Čtenáři 2

Po delší době přichází nový výběr nejkrásnějších dopisů, které mi v poslední době od vás přišly.

Za všechny nádherné a motivující odezvy Vám všem moc děkuji! 🙂

1.

Ahoj Alue,
včera jsem dočetla Svět za oponou a nevycházím z úžasu 🙂 .
Moc Ti děkuju za obě knížky, které jsi vydala. Když jsem je objednávala, nečekala jsem, že mi tolik změní život, ale opak je pravdou.
Když jsem začala číst Svítání, dostaly jsme se k němu při povídání s kamarádkou. Doporučila jsem jí, aby zkusila mluvit večer před spaním ke svým andělům. Od té doby má prý lepší pocit a cítí, že jí někdo ve spoustě věcech pomáhá :). Když si tento poznatek uvědomila, poprosila mě, abych jí ho půjčila.

No… bylo by toho hodně k tvým knížkám, proto to shrnu do jedné věty.. Jsou prostě úžasný, nikdy jsem takové knížky nečetla, a doufám, že jich bude víc 😀 :). Každopádně moc Ti děkuju za všechno, co jsi uvedla v knížkách i na webu.

Měj se hezky a s úsměvem 🙂 Monika…

2.

Ahoj Alue

pro začátek jmenuji se Viktor, je mi 21 let. Tématem duchovního rozvoje se zabývám asi 1 rok a něco,

touhle cestou jsem se vydal díky Teal Scott, viděl jsem interview s ní a Jurajem jeho web kdybys chtěla nakouknout: http://www.novazem.info/ no a od té doby tak nějak poznávám různé osobnosti, a od každé si něco málo přeberu, něco zas ne a tak.

No a asi před měsícem jsem narazil na tvůj blog, a musím říct, že to je pro mě zatím nejlepší zdroj

informací vůbec. Hlavně když čtu tvé články mám pocit že to píšeš od srdce je to takové čisté průzračné,

zatím co třeba u Teal už mi to teď příde takové umělé.

Tvůj Blog už mi pomohl v mnoha směrech upravil jsem jídelníček, na základě tvých článků a cítím se fyzicky lépe :). Koupil jsem si prsten atlanťanů, se kterým jsem moc spokojený.

Taky jsem měl svůj první astrální zážitek a spoustu dalšího. Chtěl bych ti proto vyjádřit obdiv, že jsi v takovém věku

tolik osvícená, moudrá a úspěšná se svým blogem a knihami, které se chystám koupit příští měsíc. Už se na ně moc a moc

těším. Naše země by potřebovala více takových skvělých učitelů jako jsi TY. Děkuji ti za všechno, přeji ti hodně štěstí s

dalšími knihami, hodně lásky

Ahoj Viktor


3.

Ahoj Alue!

Právě dočítám Svítání. Ta knížka je skvělá. Cítím, že mi moc pomáhá, je to pro mě taková učebnice,

klidně bych ji dětem ve škole zařadila do povinné četby, myslím, že by hodně lidem ulehčila orientovat

se v životě. Mám takový pocit, že ji nečtu poprvé a k některým kapitolám se budu podle potřeby vracet, popřípadě, některé tvé rady budu šířit mezi lidi, když uvidím, že je třeba a člověk na to bude dostatečně otevřený…

Víš, všimla jsem si, že jsi se hodně zlepšila ve svém psaném projevu. Jde to i vycítit na tvých stránkách (starší-novější články). Jako bys psala o něco lehčeji… No jo, zkrátka je na tobě vidět ta tvrdá dřina. Každý den článek plus dvě knížky…

Gratuluji ti, obě tvé knížky jsou, co se týče obsahu naprosto unikátní a jazyk kterým píšeš je pořád lepší a lepší, přitom

nechci říct, že bys předtím psala špatně. Jsi talentovaná. Snad mi rozumíš (já tolik praxe v psaní nemám:-) Je to přesně

jak říkáš: talent + tvrdá dřina. Zkrátka, nejsi kovářova kobyla:-)

Aluško, ještě mě něco napadlo… párkrát jsi psala, že někteří lidé by si rádi od tebe koupili nějakou z tvých kreseb, ale

ty nemáš to srdce prodat svou vypiplanou kresbičku a navíc by to bylo drahé a tak vůbec… Chápu.

No a co mě napadlo…

Je spousta malířů, kteří, jako ty, se nechtějí vzdát svého originálu. Zároveň si jsou vědomi, že moc lidí nemá na to, aby

si pořídili domů nějaké originální umělecké dílo. A tak co ti malíři dělají? Udělají kopie:-) Kresbu/malbu přenesou do počítače, občas trošičku poupraví (světlo…) a vytisknou. Můžou použít různé typy a rozměry papírů, aby docílili různých efektů a hnedle mají cenově dostupné dílko, který si může pořídit více lidí… Tento postup se docela běžně používá…

Tak jsem si říkala, že by se ti to třeba zamlouvalo, pokud jsi o tom předtím neuvažovala…

Děkuji Aluško za tvou práci a tvé knížky, ze kterých můžu čerpat cenné rady a inspiraci

Měj se pěkně

Hanka

4.

Drahá Alue, již dlouho jsem Ti chtěla napsat. Původně jsem Ti tento dopis chtěla poslat až přečtu celou Tvou knihu Svítání, kterou jsem dostala k Vánocům, ale pak jsem se rozhodla, že Ti napíši dnes.

A proč Ti tedy píši? Odpověď je jednoduchá. Neprosím o Tvou radu.

Chtěla bych Ti poděkovat. Za co? Za to, že jsi mi změnila náhled na život. Je pro mne těžké psát o své minulosti, přestože jsem nic špatného neudělala. Přesto bych ji Tobě a Tvým čtenářům chtěla přiblížit.

Má změna nastala o Vánočních prázdninách v předešlém roce 2013. Ve škole kam chodím, nemám příliš mnoho kamarádů. Většina dětí z mé třídy mě neměla ráda. Ne že by mě šikanovali, ale většinou mě nebrali. Byla jsem téměř sama a až na jednu kamarádku z mé a jednu kamarádku z nižší třídy, se se mnou skoro nikdo nebavil. Trápila jsem se tím, nevěděla jsem, co jsem jim udělala, přišla jsem si ošklivá a nehezká. ( V té době jsem už četla Tvůj blog.. ) Pak jsem si přála k Vánocům Tvou knížku Svítání. A ta mi kompletně změnila náhled na můj i cizí život. Teprve nyní jsem pochopila (ačkoliv mi to už dříve říkala moje skvělá a úžasná maminka, které bych taky chtěla moc poděkovat), že jsem krásná, že se sama sobě vlastně líbím. Smířila jsem se se všemi svými nedostatky, řekla si, na kterých chci a můžu zapracovat. Uvědomila jsem si, že můj život je skutečně jen a jen MŮJ a že já si ho budu řídit. Došlo mi, že pokud jde o mě samotnou, o to, jak vypadám, můj názor je nejdůležitější. Jen já se znám dokonale, jen já vím, co se mi honí v hlavě. Ne ti ostatní. Ti si jen o mně udělali obrázek, který je bohužel mylný. Kterému jsem já bohužel věřila. Teď už ale vím, že jsem se mýlila. Začala jsem potlačovat ten hlásek v mé hlavě, který jsem pojmenovala Vnější Zlý. To proto, že ten hlásek představoval okolí, které mě sráželo na kolena a házelo mi klacky pod nohy. Začala jsem se řídit svým Vnitřním hlasem. Díky Tobě a tomu, co jsi mi pomohla si uvědomit, jsem se stala sebevědomější. Už se nebojím projevit svůj názor. Můj život se stal najednou živější. Barevnější a ostřejší, jasnější. Zjistila jsem ,že jsem najednou plná energie a optimismu a jen málo co mi ji dokáže odebrat. A za to bych ti chtěla Aluško poděkovat. Za to, že jsi mi ukázala jak je život báječný, že může být lepší. Ukázala jsi mi, že si mohu věřit. Udělala si ze mne lepšího člověka. A teď, když jsem plá energie a elánu, chtěla bych taky pomoct jiným. Chci jim ukázat, jako Ty jsi ukázala mně, že život může být lepší. Jen ho tak člověk musí začít vidět.

Celou Tvou knížku ještě nemám přečtenou, protože čtu jen to, co momentálně potřebuji, nebo chci vědět. Ale už teď vím, že Tvá kniha je úžasné dílo, které by si měl přečíst každý člověk na planetě. Protože by pak pochopil, co jsem pochopila já. Že není sám. Že je jedinečný.

Děkuji Ti Alue, za všechno co jsi pro mne a pro ostatní udělala. Děkuji, protože mám za co. A doufám, že Ti to jednou budu moct říct s úsměvem do očí.
Tvoje čtenářka Aneta

5.
Dobrý den, moc Vám Aluško děkuji za Váš článek o Reiki. Ani nevíte jak mi to pomohlo. Již dvanáct let jsem byl zasvěcen do tohoto systému a slepě mu věřil. Poslední léta však jako by mi ubývalo sil, po aplikaci mi bylo ještě hůř a pomalu jsem neměl sílu cokoli dělat. Musel jsem se do toho silou vůle nutit. Bylo mi řečeno, že prožívám transformaci.

Mně se ale po nějakém čase tato interpretace mého zdravotního stavu přestala líbit a tak jsem zkusil hledat něco v tom smyslu na internetu. A tak jsem našel Vaše články a zprvu jsem se zděsil, ale vzápětí jsem zkusil z celého srdce požádat archanděla Michaela, pomocí kterého své zkušenosti dělím.

Byl to tak silný zážitek, jako zrušení zasvěcení do reiki, a co se nedělo. Za pár minut jako bych byl jiný člověk, svět zazářil, přišla radost a v oblasti srdce jsem cítil, jak se mi vnitřní síla, duševní i fyzická, navrací. Toto jak tu píši je pravda. Jako bych se znovu narodil a žil další život. Toto se mi stalo před třemi týdny a dnes pohlížím na ta léta v systému Reiki pozitivně, byla to dobrá zkušenost.

Moc a moc Vám děkuji za otevření očí.
S pozdravem Mirek.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-04-19 03:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem byl jako malý přímo Reikově znásilněn. Taky s tím budu muset něco dělat.

Ikona diskutujiciho Stáňa 2014-04-25 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek