Z Matrixu ven a zase zpátky

4.1.2013 v Aluška.org 86

Jsem zpátky
Vážení čtenáři, jsem zpět s trochu delší prodlevou, ale přece. On ten návrat nešel tak úplně hladce podle mých představ 🙂 … A taky jsem po pravdě řečeno nikam nespěchala, protože jsem se měla velice dobře.

Asi by mnoho lidí rádo vědělo, kde jsem byla, ale kdybych napsala pravdu, stejně byste mi nevěřili. Každopádně mám pro vás zprávu, která se týká prozatím bezúspěšné možnosti vzestupu lidstva. Můžete to brát jako malý dodatek k seriálu o připravování se na tento vzestup, ale s tím rozdílem, že doposud byla citována slova jiných lidí, tato zpráva je ale moje:

21.12.2012 je pro mne obrovským vnitřním zklamáním. Absolvovala jsem hodně příprav, stálo mě to spoustu energie, námahy a samozřejmě i nervů. Přesto k příchodu nové doby zatím nedošlo z jednoho jediného prostého důvodu: Uvědomění lidí.
Už několik týdnů před 21.12.2012 mohli lidé cítit zvláštní energie, které sem přišly. Jinak zvoní, jinak vypadají a tak zvláštně se člověku dostávaly do vědomí. Uklidňovaly a vyprávěly spoustu krásných obrazů a myšlenek.
Jenomže nic není jentak. Z jedné strany byla možnost otevřená, ale rozhodující a zásadní krok museli udělat lidé…


Dělala jsem všechno pro to, aby jich bylo co nejvíce. To jediné, co se po každém člověku chtělo, byly dvě věci:

Za prvé bylo potřeba, aby dotyčný věděl a aby si poté i uvědomil, že má možnost přejít do lepší doby. Někdo tomu říká 5. dimenze, někdo tomu říká Zlatý věk lidstva, pro někoho je to Konec matrixu. Všechny pojmy jsou správné…

Za druhé bylo potřeba, aby si tento člověk přechod do Zlatého věku přál ve svém srdci. To bylo vše.

Nebylo nutné, aby byli uvědomělí úplně všichni lidé. Zapotřebí byla pouze určitá ,,masa” energie, která by stačila pro sepnutí celého procesu. Jenomže uvědomělých lidí bylo příliš málo.
Když se říká, že v jednotě je síla, platí to na tuto situaci naprosto perfektně. – V jednotě našeho vědomí je síla. A pokud vědomí strachu a nenávisti převážilo vědomí o lásce a přání lepšího světa, nemohlo k vzestupu dojít. Lidé si vybrali cestu naprosto jasně.

Psali jste mi, že já vím víc, ale nechci vám to říct. – To není pravda. Všechno důležité, co jsem měla, jsem vám dala. Naservírovala jsem to na zlatém podnose a doufala, že přispěji co nejvíc k potřebné hodnotě uvědomělých lidí.
Měla jsem radost, když jsem viděla, jakou vlnu zájmu moje články probudily. Doufala jsem, že takto se dostanou k těm správným lidem, kteří si budou přát to, co je potřeba.
Nakonec se to celé ale zvrhlo v mediální peklo. Na vidle si mě nabrala všechna možná i nemožná média, televize, internetové zpravodajské portály. Posílali jste mi jeden odkaz za druhým, kde se o mně píše jako o šílené ženské, která mate lidi, předpovídá konec světa a v hysterii nabádá lidi, aby se připravili a jedli jenom konzervy.

O tom, že ve skutečnosti varuji před několika možnostmi, píšu že může přijít vzestup do zlatého věku v souvislosti s trochu delší tmou, a že si to máme přát, o tom ani slovo.

Média všechno překrucují, osekají všechna sdělení o to důležité, překroutí zbytek a potom se tomu co vydedukovala, posmívají. A s nimi celé obecenstvo a celý sál lidí, kteří médiím důvěřují a naivně si myslí, že je jim předkládána skutečnost. Lidé už si nic neověřují, všechno chtějí instantně a nad ničím se nechtějí zamýšlet.

Vím, že jsem zburcovala obrovskou hromadu lidí. Ale češi nejsou celý svět. Po celém světě sice jsou skvělá kvalitní média, která mají dobré kontakty, navzájem přebírají to důležité, ale když lidé nejsou jednotní, je to pramálo platné.
Nutno podotknout, že ne všechna proroctví a slova vizionářů se shodovala. Scénářů byla hromada a některé se vzájemně absolutně vylučovaly, takže člověk byl pak zmatený a nevěděl, co si má vlastně o tom všem myslet. Drtivá většina z nich však měla jedno společné: Zprávu o 5. dimenzi. Naději na nový věk, kde už se lidé přestanou nenávidět a přestanou mezi sebou pořád jenom válčit.
Ale tuto zprávu nikdo neviděl. Všichni viděli jenom ohně, tmu, popel, přízraky, falešné mimozemšťany co nás přijedou ,,zachránit” a kdoví co ještě. To podstatné jim uniklo.

Jak se říká: ,,Co má člověk nejvíc před očima, to nikdy nevidí”. Možná kdyby se to lidem neservírovalo na stříbrném podnose, tak by si toho spíš všimli… Ale jenom někteří. Ti pozorní, moudří a ti trpěliví. Ostatní by zase nadávali, že se mluví v šifrách, ať se to řekne polopatě v kostce a pak by to celé zatratili jako ztrátu času.

Jedna dobrá zpráva ale je, že některé moudré kontakty hlásí, že možnost vzestupu stále máme, energie tady pořád je. Dokonce přišla zpráva, že máme možnost až do března.

Ale já se ptám:
Jak dlouho už to lidé vědí? Jak dlouho už se o 5. dimenzi píše? Kolik videí o tom vzniklo? Když si to lidé neuvědomili za ty desítky let, když se za celou tu dobu ani trochu nezlepšili, když jsou naopak generaci od generace horší a horší, uvědomí si to během těch pár dnů, možná měsíců, které ještě zbývají? – Odpovězte si každý sám za sebe…
Co by lidé ještě chtěli? Jak moc špatně by se ještě museli mít a jaké peklo si tady musí prožít, aby konečně zatoužili po něčem lepším a měli zájem o věci mezi nebem a zemí? Co ještě lidé chtějí?
Člověk by řekl, že už teď je to zlé a že lidé už toho mají dávno dost, že se snaží s tím něco dělat… Ale je jich málo. Ten zbytek si pořád uřezává větev, na které sedí a u toho se posmívá těm, kteří varují, že ta větev jednou žuchne dolů.

A co se děje dál? Místo aby lidé zpokorněli, obrací se s nenávistí na ty, kteří se jim snažili pomáhat a kteří si předávali slova proroků, kteří pro nás sepsali své vize o lepších časech.
Teď se hází kamením, ale zlobit se lidé mohou jedině a pouze sami na sebe, protože na nich bylo konečné rozhodnutí. Ne na těch pár lidech, kteří se snažili mnoho let dopředu burcovat, varovat a uvědomovat. Na nich to opravdu neleží a oni o tom nerozhodují.

Sáhněte si lidé do svědomí. Kolik z vás se snažilo svému okolí předat myšlenky, že může být lépe? Kolik z vás pro to něco udělalo? Kdo má v této věci svědomí čisté a může říct, že se snažil, že si to přál a že to dával dál i s tím rizikem, že bude za blázna? – Kolik z vás si připravilo zásoby, kdyby náhodou bylo zle?
Já osobně žiji neustále v přesvědčení, že na mém webu se scházejí samí dobří lidé. Ti kteří vědí, chtějí vědět, mají dobré srdce a kterým má smysl předávat hodnotné vědění. Ti lidé tady skutečně jsou, je jich hodně, znám jich spoustu osobně… Ale když přijde na lámání chleba, vynořují se kolikrát z jejich řad někteří s takovou hrůzou, nenávistí a takových chováním, které bych nikdy v životě nečekala… Jedno velké lámání chleba už tady bylo a jen si vzpomeňte, kolik lidí, místo aby si přálo 5. dimenzi, psalo že se strašně bojí, že tomu nevěří a nic nebude?


Otázka je, co teď bude… Že by za ten krátký čas, co nám ještě zbývá, lidé došli k uvědomění, to by byl opravdu hodně velký zázrak. Jedině by se ještě musel stát nějaký jiný scénář, ale to by musel ukázat čas. Něco bude, ale otázkou je, co to bude. Třeba přijdou v ten správný čas zase jiná poselství, která nám to řeknou.
Nebudu raději spekulovat, jakou budoucnost předpovídám já. Dám vám jednu malou hádanku: Zkuste hádat, jak mocní lidé tohoto světa vždy řešili situaci, kdy se jim začalo hroutit společenství, přišla hospodářská krize, lidé neměli peníze přes všechny zbytečné poplatky a jakékoliv snahy dát to celé dohromady přišly vniveč? – Postavili systém znovu, ale hádejte, jak ukončili ten původní, který přestal fungovat? – Odpověď vůbec není hezká, představa je ještě horší a raději na to ani nemyslet… A pak se mi lidé divte, že jsem se tak snažila, aby k tomu nedošlo.

Zatím se ale zdánlivě nic neděje, takže můžu pokračovat dál v tom, co mám rozdělané. My všichni půjdeme dál.

A tak než někteří lidé budete chtít házet kamením po všech, kteří se vám to snažili dopředu říct a kteří si přáli lepší budoucnost, zamyslete se první sami nad sebou, jestli ten kámen nepatří spíš tomu, kdo ho chce hodit… Lidé kteří burcovali, jistě nemohou za to, že se to nestalo.

A vy kteří jste pochopili o co tady jde, neházejte flintu do žita, neklesejte na mysli. Držte v sobě pořád přání a myšlenku o lepší budoucnosti. Vizualizujte si ji a snažte se uvědomovat své okolí o tom, co se tady děje. Zatím máme čas, ale moc ho nezbývá. Jestli i vy ztratíte naději a své sny, hádejte, co bude…

Nezlobte se na lidi, kteří drží svým myšlením dál systém v tomto nefunkčním stavu. Myslete konstruktivně a snažte se mezi nimi najít někoho, kdo poslouchat bude. V zahraničí vyjdou podobné výzvy, najdou se další lidé, kteří to řeknou a přeloží dál… Lidé už by neměli být laxní a měli by začít poslouchat, co se kolem děje. Staré hodnoty se totiž hroutí a ztrácí smysl.

Že k bleskovému přesunu nedošlo není důkaz toho, že slova proroků a vizionářů jsou bludy. Je to důkaz toho, že lidstvo nebylo připravené, nebylo jednotné. Neuvědomilo si a nepřálo si to, co mělo. Všichni diskutovali o velké senzaci, o velkém halooo, ale zapomněli si z toho vzít to nejdůležitější. Nezaměřili se na tvorbu naší budoucnosti.

Dodatek

… Mimochodem čirou ,,náhodou” jsem narazila také na článek zde: http://pravdu.cz/konec-sveta/vzkaz-mimozemstanu-konec-se-blizi, kde se píše, že nám do kruhu v obilí bytosti z vesmíru zakodovaly toto poselství již dávno předem. A tam se můžeme dočíst následující:

,,Jak se lidstvo může zachránit

Podle “skupiny vědců”, píše autor článku Kód kruhů v obilí prolomen: Blíží se posun pólů Gregg Prescott, jsou piktogramy v obilí projevem mimozemských civilizací, které předpovídají tři obrovské přírodní katastrofy, které budou předcházet závěrečnému globálnímu kataklyzmatu, jaké si lidská paměť nepamatuje. Mezi dvěma prvními katastrofami má uplynout jen krátký čas. V článku je jedna důležitá věc: lidstvo se může zachránit, může uskutečnit cosi, co se nazývá Přechod. Ten ale bude možný jenom tehdy, když dostatečný počet lidí bude o katastrofě vědět a spojí se na úrovni vědomí, a tak projde do vyšší dimenze”.

… Což se zatím nestalo.

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nasgol 2013-01-04 05:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych se třeba velice rád dozvěděl, kde jsi byla Aluš :)), ne- jeden člověk měl o tebe strach

Ikona diskutujiciho Teresa Xeina 2013-01-04 05:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela by mě zajímalo, kde jsi byla :)) jen tak pro zajímavost, mohla bys to písnout. A ser na lidi, co nebudou věřit. Jinak doufám, že vše dobře dopadne … Svým myšlením se to budu snažit podpořit.

Ikona diskutujiciho eva 2013-01-04 07:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

lidi neblnete a prejme si lepsi svet..lepsi budoucnost

Ikona diskutujiciho Václav 2013-01-04 07:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….Dokonce přišla zpráva, že máme možnost až do března…..

Ikona diskutujiciho Lucka 2013-01-04 07:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja bych to prave videla ted velmi optimisticky, protoze v prosinci se spousta lidi zamerovalo na "konec sveta",vsichni se silene bali, proto nebylo dostatecne mnozstvi konstruktivity … ted na "konec sveta" lidi zapomneli a my muzeme uplatntit sve vize :-)

Ikona diskutujiciho Farah 2013-01-04 07:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za prve- opru se na oplatku do medii- totiz, kdyz umeji toliko osekavat fakta, tak je proste bonznu, JAK hodne 😉 Bylo to v lete, tu v Praze u metra Kacerov (jo jasne, tady se podobne veci stavaji pomerne casto), nekdo spadl do koleji. Kamoska toho byla svedkem, jak to probehlo. Cca 14lety kluk uklouzl (stal predtim na perone v miste vjezdu vagonu na stanici, pritom souprava, co ma stovky tun pri rychlosti chuze umi zabit). Jeho rodice tam byli s nim. Ten kluk mel rozdrcenou lebku a pokrouceny koncetiny= neslucitelne se zivotem. To videla kamoska, co prisla a mluvit zacla asi po pul hodine, kdy jsem se ji ptala, co je…

Ikona diskutujiciho Luz 2013-01-04 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vítej zpátky, Aluško.

Ikona diskutujiciho Black Blako 2013-01-04 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj keď su tvoje články, hrozne dlhé, stále ma baví ich čítať až do konca. A s tým, že si ľudia mysleli že príde apokalypsa, budú padať meteority, atď. máš pravdu, každý z môjho oolia si koniec sveta predstaavoval ako "koniec všetkého" čiže zomieme a bodka…

Ikona diskutujiciho Míša 2013-01-04 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná bychom stejně rádi slyšeli, kde jsi byla. Ne kvůli zasahování do soukromí, ale protože to má souvislost se články tady. Nebudeme se ale zlobit, když nám to neprozradíš.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-04 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Mám dlouhé články, protože mám co říct.

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-01-04 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naděje umírá poslední… Já se budu snažit. Už několik týdnů cítím hodně zvláštní energie, které mi proudí tělem od hlavy až k patě a které jsou velmi silné a cítím krásný pocit u srdce každý den… Věřím, že bude líp a přeju si to!

Ikona diskutujiciho Lucidité 2013-01-04 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, Alue. Chápu tvé rozhořčení, ale tohle trochu připomíná boj s větrnými mlýny. Nicméně si myslím, že správný impulz příjde a že opravdu bude líp. A myslím si, že tahle energie, která kolem nás je, by mohla lidi motivovat konstruktivně myslet. Apoň mě to připadá 80 x snadnější. Pletu se?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-01-04 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych to neviděla tak, že se od teď do března "něco stane", aspoň ne ze dne na den. Co jsem pochopila z článků na Orgonetu, jde hlavně o to zbavit se strachů, které nás svazují a brání nám být sami sebou a naplno využívat svůj potenciál, který je mnohem větší, než si dnes většina lidí dokáže představit.

Ikona diskutujiciho Karel 2013-01-04 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na 21.12. jsem se připravoval. O půlnoci na 21.10. jsem se nepohodnul s přítelkyní do té míry, že jsem ztratil motivaci s ní dopoledne být (musela jet plánovaně pryč na celé dopoledne, chtěl jsem jet s vybaveným batohem s ní). Cítil jsem, že o mě ztrácí zájem. Odpoledne to vygradovalo a city ke mně jí opustily úplně. V přeneseném slova smyslu pro mě nastal konec světa. Prakticky 3 dny temna a následné doznívání až doteď… Vzpomínám si na jeden komentář, co jsem četl. Někdo psal o tom, že 3 dny temna jsou alegorie a že to bude pro každého jiné… Já ten den neberu jako náhodu, pro mě to nastalo a ten den si budu pamatovat… 🙁

Ikona diskutujiciho Sandy 2013-01-04 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vítej zpátky, Aluško, ahoj všichni!

Ikona diskutujiciho Vlado von Jesenik 2013-01-04 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidska hloupost mne pekne uzemnila. domnival jsem se, ze nebude treba planu b, postupne Vsechny prosim, nenasilnou formou podavejte informace hlavne o filmu Nas Domov (NosSolar)… co ma prijit, prijde. Osud prebyra vyssi vedomi, uz ne lide s malym l. Zeme je vyssi forma a drancovani ma nyni deathtime limit, trebaze s obetmi. Svetlo ve vas uda smer

Ikona diskutujiciho Kiki 2013-01-04 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do páté dimenze se lidé snaží dostat už tisíce let….

Ikona diskutujiciho Vlado von Jesenik 2013-01-04 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti kteri chapou, pracuji a usiluji o vzestup, jeste prosim. Cinte, citte, vyzarujte a delejte vse tak jako by bylo jiz vse v nebi… z meho sveta do vaseho

Ikona diskutujiciho Auri 2013-01-04 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alusko,konecne jsi se nam vratila :-)

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-01-04 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že tys tam, na chvilku byla a pak se zase vrátila sem? 🙂

Ikona diskutujiciho pavel 2013-01-04 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna včera jsem četl v knize Utajené dějiny Čech v kapitole o Karlu Čapkovi, cituji: " Před svým vnitřním zrakem zřetelně vidí strašlivý výbuch sopky na Tichomořském ostrově Krakatoa a najednou si jasnozřivě uvědomuje, že podobný  výbuch je schopen vyvolat i člověk…"

Ikona diskutujiciho Skřítek 2013-01-04 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vítej zpět, Alue. Ten dodatek s katastrofami a pohormami.. Asi mi nepomůže když o tom nikomu nebudu říkat, nebudu na to myslet, a tím pádem se o tom nedozví tolik lidí a prostě se to nestane..? :)) Jinak v noci z 20. na 21. 12. to byl mazec i pro mě – a to jsem docela dokonalé energetické poleno…

Ikona diskutujiciho Markéta 2013-01-04 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebyla Alue někde v jeskyni? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-04 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je super, že to všichni vidíte tak dobře… Mě ještě pořád to obrovské zklamání nepřešlo, protože nic co je tady, nemá takovou hodnotu jako to, kde jsme měli být.

Ikona diskutujiciho Že by já? 2013-01-04 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si myslím, že tento "přechod do jiné dimenze" se nemůže odehrát ze dne na den – možná to bude trvat rok, možná dvacet. Navíc každý si tu pomyslnou "hranici" musí najít sám. Cítím určitou změnu, nejspíš to bude tou energií, kterou lidé do toho osudného dne vložili. Že jí nebylo dost? Na změnu celého světa možná ne, ale myslím, že vnímavějším lidem to stačilo. I kdyby u nich mělo jít o nějakou formu uvědomění, určitě to nepřešli bez povšimnutí. 🙂

Ikona diskutujiciho Anne 2013-01-04 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To si teda piš, že bych ti věřila a určitě nejsem sama 😉

Ikona diskutujiciho Khalia 2013-01-04 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu, z čeho jsou lidi tak zklamaní. Myslím si, že kdo má aspoň trochu stabilní hodnoty ve svém nitru, tak ho nemůže sebrat vůbec nic. Fakt nevím, co jste všichni čekali nebo snad nedej Bože ještě čekáte..? Že vás spasí převibrování a pak budete žít tzv. "šťastně až do smrti"? Myslím si, že takhle utíkat od zodpovědnosti za svůj život není úplně nejideálnější.

Ikona diskutujiciho Auri 2013-01-04 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Alusko, ze ty jsi nakoukla nekam, kam nam se nepovedlo? Treba do 5. dimenze?

Ikona diskutujiciho -M 2013-01-04 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsme tam asi neměli ještě být, když tam nejsme.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-01-04 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Přečti si dnešní Lúmennčin článek. Vyskočila mi tam paralela k tomu, co prožíváš. Je to zdánlivě jiné téma. Ale ta  intenzivní touha po jiném, lepším světě je  společná. Ale ona se kvůli tomu málem zabila. Proto jsem měl obavy, když jsi se tak dlouho nehlásila. Celé Vánoce jsem se těšil, až se vrátíš a diskuse tu zase ožijí. Já ohledně 21.12. vůbec nic nečekal, neviděl jsem k tomu totiž reálné podklady. Příběh o mnichovi, který kdo ví, jestli existuje a nějaké chanellingy, to prostě nebyl pro mě relevantní důkaz chystané změny. Takže jsem byl fakt v klidu. Musím ale napsat vtipný sen, co jsem měl z 24 na 25.12. Zdálo se mi, že je nikoli 21., ale 24.12., v mém pokoji je najednou šikmá podlaha jaho na lodi. A já sedím na posteli, koukám na GPS navigaci a tam  je místo mapy zeměkoule, která padá velkou rychlostí Vesmírem a každou chvíli se roztaví. A já volám "Omlouvám se Aluško, mělas pravdu". To se mi fakt zdálo, nekecám. Každopádně jsem rád, že jsi zpátky. A vzhledem k tomu, že máš pořád co dělat, tak tě myšlenky na to téma zas přejdou. Dřív nebo později.

Ikona diskutujiciho Ver 2013-01-04 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, prosím napiš kde jsi byla. Nevím proč bychom ti nevěřili, to spíš ty neveříš nám, že neuveříme. :-)

Ikona diskutujiciho mk 2013-01-04 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím, alue! zdravím všechny!

Ikona diskutujiciho jannynda 2013-01-04 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo vole sme kreteni, sposuta lidi, no ja jsi myslim ze je vsechno tak jak ma byt proste kdyz mas ist treba do 5 tridy tak na to musis mat urcitej predpoklad kdyz ne co bys tam potom delal….samozrejme su tady aj bytosti co by uz mali treba aj na vyssi tridu no co z toho kdyz nas je malo tak sa rocnik neotvori, potom je jasne co delat, doucovat ostatni aby se rocnik otevril :-)

Ikona diskutujiciho Melory 2013-01-04 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Matthew, 29. prosinec 2012,zdroj Orgo-net.

Ikona diskutujiciho Melory 2013-01-04 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nenechme se proto zviklat žádnými zcestnými, negativními a zavádějícími informacemi. Věřme svému srdci,co cítíte když čtete jakékoli informace týkající se tohoto tématu? Čemu věříte?

Ikona diskutujiciho František 2013-01-04 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,děkuji Ti za tvoji upřímnost a city,které si vyjádřila ve slovech a nemohu nenapsat nic víc než jen,že máš pravdu,jen bych chtěl dodat k diskusi,řekl bych,že jsme citlivější,možná je to jen můj dojem sebe sama,jelikož se tak cítím,cítím se totiž jako bych byl životem,jeho opravdovou součástí a to vnímám i u lidí,tak nevím.Děkuji Alue za slova,která jsou pohlazením na duši.

Ikona diskutujiciho Tania Morgain 2013-01-04 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mě se nejvíc stalo 23. 12. kdy jsem na Osudu.cz viděla diskusi Igora Chauna s Tondou Baudyšem. Část té diskuse jakoby byla přímo pro mě. Pochopila jsem cestu svého života, to jak jsem po ní šla a proč. Bylo to tak nádherné, a ještě lepší je to, že mě ten pocit ještě nepřešel 🙂 .

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-01-04 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten den se opravdu něco stalo. Jakoby mi najednou spadl nějaký obrovský kámen ze srdce, jsem najednou vnitřně šťastnější, cítím příval nové energie, neuvěřitelné chuti do života a lásky ke všemu kolem sebe . Nic nepůjde samo od sebe ráz naráz. Myslím, že to započalo a teď toho musíme jenom správně využít… Vím, že se ve mě něco změnilo a teď to musím začít rozvíjet. A ani mě nenapadne, abych myslela na nějakou černou budoucnost 🙂

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-01-04 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doufala jsem, že se něco stane, ale na druhou stranu – jak by se něco mohlo stát, když 90% lidí o ničem nevědělo? Všude v médiích vykřikovali akorát o "konci světa" a o vzestupu ani slovo. A přecejen všichni nejsou takoví, že by si hledali informace i jinde.

Ikona diskutujiciho Karel 2013-01-04 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, co bránilo tomu, aby tyto řádky byly k dispoyici před 21.12.2012. Gěkuji za odpověď a jsem z láskou v srdci.

Ikona diskutujiciho Black Blako 2013-01-04 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Nechcem to tu rozoberať, ale od začiatku to bolo celé pofidérne…

Ikona diskutujiciho MarekP 2013-01-04 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue a všichni. Snažím se to vidět pozitivně a slyšel jsem a věřím tomu, že 21. jen něco začalo. Znáte-li Celestýnské proroctví, vzpomeňte si, jak Redfield píše o "kritickém množství". Mám pocit, že kolem mne si další a další lidé změny uvědomují a někdy to přichází od lidí, od kterých bych to nečekal. Pokud se to bude zrychlovat a vív a víc lidí si bude uvědomšlých, tak se nám podaří vytvořit společnou vizi světa 5. dimenze.

Ikona diskutujiciho Angelique 2013-01-04 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Taky si to myslím a dnešní situace se velmi podobá období, které je na začátku starého zákona – o potopě, že lidi byli zlí… že se odvrátili od (podle mě tam nešlo přímo od Boha) ale od víry. Bible mi připadá jako zašifrovaná učebnice pravdy.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2013-01-04 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já si říkala, proč se nic ten den nestalo. Byla jsem docela zklamaná, i jsem zkoušela astrální cestování (absolutně neúspěšně). Nemohla jsem se pak dočkat, až se vrátíš, protože jsem byla zvědavá, co k tomu řekneš :D Takžes byla v 5. dimenzi?? Nebo jinde?? Napiš nám to, jsme zvědaví :))

Ikona diskutujiciho SiMiKa 2013-01-04 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja osobne mozem odpovedat na tvoje otazky ANO..dufala som, tesila som sa na ten datum, mala som pripravenych par veci a zapojila som aj rodinu…kamaratka tiez…obe sme si vraverli ze bude lepsie…ked sa nic nestalo, boli sme sklamane, to mozem povedat..ale stale jaksi verim, ze vsetko bude lepsie! 🙂 raz to obratenie proste prist MUSIII

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-01-04 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám díkybohu svědomí čisté :D. S kamarádkou jsme si z toho nakonec dělaly trochu srandu, seděly jsme v mém zatemněném pokoji v očekávání třech dnů temna, kolem svíčky, zásoby… Jak trubky, všichni do nás ryli, ale byla to vlastně docela vtipná situace :D.

Ikona diskutujiciho AChantall 2013-01-04 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška vitaj! Som rada, že si sa nám vrátila, už som sa o teba bála trošku..a hlavne že si v poriadku 🙂

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-01-05 00:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to škoda, že v 5D nejsme, taky jsem z toho trochu zklamán….

Ikona diskutujiciho Ľubošš 2013-01-05 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je mi to luto, mila alue ktovie co pride ale ajtak si myslim ze to co nam hovorili bolo "zadarmo" ak mame postupit dalej tak to bude skor moznostou skusky…ajtak myslim ze dnesny vek je plny moznosti a volby preto sa mu hovori zlaty – ziadne uzasne veci..

Ikona diskutujiciho Keylock 2013-01-05 03:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mam pro tebe zpravu z mych zdroju… to ze mame cas jen do brezna tohoto roku je jen iluze, kterou nám chteji vnutit Reptiliani za ucelem vyvolat v nas opet paniku a strach, ze mame malo casu, ktery se cim dal tim vic krati… ale pravda je, ze oni se obavaji toho co prijde… naseho probuzeni a pravda je, ze to muze trvat jeste nekolik let, ale Reptiliáni jsou už teď porazeni a boji se o svoji budoucnost, proto se vnas snazi na posledni chvili jeste vyvolat strach a paniku… jejich snaha je vsak marna… mozna jeste tento proces nejakou dobu potrva, ale jak se rikava: Kdo si pocka, ten se docka… a i tak nejak to bude s nami 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek