Začala jsem vidět energie?

5.1.2012 v Poradna 19

Dotaz:

Ahoj Alue,

promiň, že Tě obtěžuju, ale stalo se mi něco zvláštního, s čím si nevím rady.
Je mi 17 a nikdy jsem se nezajímala o energie, či něco podobného, jenže teď mám důvod a zájem si o nich něco zjistit.

Asi před měsícem jsem tak seděla u kamarádky a povídaly jsme si. Najednou jsem si všimla jakéhosi světla…nebo obalu…okolo ní. Měl žlutou barvu přecházející do modra. Nejdřív jsem si myslela, že mám snad halucinace, nebo je to nějaká hra světel, ale bylo to tam. Asi o dva týdny později jsem to samé viděla ve škole u své spolužačky s tím rozdílem, že obal byl žlutý. Mohla by to snad být aura..?


A teď to, co mě zajímá ještě více. Stalo se to tento čtvrtek a právě tohle mě donutilo ti napsat. Ležela jsem venku na lavičce a prostě přemýšlela. Když jsem otevřela oči, všude po nebi a okolo mě byla spousta jiskřiček a světýlek. Napadlo mě, že sněží. Stoupla jsem si a sledovala to ještě asi 5 minut. Pak to zmizelo. Troufám si hádat, že to byla nějaká pozitivní energie, protože jsem se cítila nádherně, šťastně.

Prosím, jestli bys mi to nějak nevysvětlila. A jsou-li to energie, tak proč je vidím až teď? Proč jsem je neviděla už dřív? A mají barvy aury nějaký význam?

Předem Ti děkuji za odpověď, a omlouvám se, že Tě otravuju, ale nevím, koho jiného se zeptat.

Odpověď:

Ahoj,

Ano, ty dva obaly byla jasná aura.
Jiskřičky u lavičky byla ochranná energie, která na sebe upozorňovala. Bylo by dobré dodatečně jiskrám poděkovat, že se ti ukázaly, protože reagují na tvoji myšlenku.
Mám na webu o různých základních energiích, co lidé běžně vidí, článek, kde jsou popsané blíž.
Najdeš ho tady:

,,Jak rozpoznat druhy energií?“

Proč vidíš energie až teď, na to si budeš muset odpovědět sama.
Mnoho lidí různé ,,schopnosti“ a zážitky postupně sbírá. Někdo zkrátka vnitřně dozraje do určité kvality, že si to jednou ,,zaslouží“ vidět. Možná pro tebe začíná nová životní etapa, kdy budeš tyto věci trochu objevovat a zajímat se o ně. Ve tvém případě, když u tebe začalo vidění energií, bych vyzkoušela třeba tento seriál:

,,Jak pracovat s energiemi?“
Je to postupný bezpečný návod, jak pracovat s energií. Může se ti to líbit a můžeš se na tom kdeco ještě přiučit.

Barvy aury mají samozřejmě význam, nejlepší barva je žlutá, ale u člověka se to každý den mění. Podle toho jak jsi na tom zdravotně, nebo s náladou, se mění i tvoje barva. Nikdo ji nemá celý život stejnou. Barvy aury jsou různě na internetu popsané, můžeš si o tom počíst, ale výklady se dost různí.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-01-05 03:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám kamarádku, která takhle jednou za pár let vidí světelné koule, které kolem ní proletí.

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-01-05 06:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, první bych si snad taky myslela, co jsem to za blázna, ale už jsem o tom něco četla. Jen škoda, že mi to nejde vidět. 🙂

Ikona diskutujiciho Farah 2012-01-05 06:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kazdopadne jsem si jista, ze tazatelka energie vidi. Spoustecem, proc ted muze byt cokoliv- do psychickych pres telesne i duchovni zmeny. U me prisly veci take  v 17letech– to jsem poznala astralni cestovani a ty aury prisly tak rok po tom. Mela jsem to podobne, jak ctenarka popisuje. Braska- a mluvil velmi zapalene o zraku a tom, jak se koukat periferne atd…

Ikona diskutujiciho Azure 2012-01-05 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

šťastná to holka :)…

Ikona diskutujiciho Michalinda 2012-01-05 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje mamka taky auru vidí, stejně tak jako anděly. Je to dycky zvláštní, když mi to říká, když je vidí okolo mě. Ona sama má i tři stupně reiky a několik stupnů schambaly.

Ikona diskutujiciho katrin 2012-01-05 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaktože je nejlepší barva aury žlutá? Já viděla jednou barvy okolo těla, ale shodovaly se s barvama čaker (a i byly na tom místě) – to je aura? To by pak ale neměla jednu barvu ale mnoho. Okolo těla kde je srdeční oblast jsem viděla zelenou, pak nahořejc světle modrou a nad hlavou směrem vzhůru bílou. Už si to moc nepamatuju, ale byly to krásné barvy (ty odstíny), takové tady na Zemi nelze vidět normálním zrakem.

Ikona diskutujiciho Krasivija 2012-01-05 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já chci taky vidět energie. Třeba se mi taky poštěstí.

Ikona diskutujiciho Babe 2012-01-05 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je žlutá nejlepší, protože třetí čakra je žlutá a tam sídlí duše?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-01-05 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé (nespravodlivé) že sa to stane ľudom, ktorí o to ani nestoja.

Ikona diskutujiciho Arien 2012-01-05 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Myslím že tvrdit že žlutá barva je nejlepší bylo od Alue mírně přehnané. Každý vidí(nebo nevidí) aury různým způsobem a výklad každé barvy se liší nejen u toho, čí je to aura, ale i podle toho kdo se na ni dívá. (já když vidím člověka s blankytně modrou, tak je zpravidla spokojený, v klidu apod., ale může tato barva znamenat u někoho jiného i něco jiného).

Ikona diskutujiciho Iv 2012-01-05 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-01-05 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji jí to. Vidět energie je opravdu nádherná věc!

Ikona diskutujiciho Shini 2012-01-05 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt zaujimave … to som este nepocula :/

Ikona diskutujiciho KSM. 2012-01-05 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím… ono tady tak ani nejde o to jestli někdo začal vidět energii (tak jak je napsáno v nadpise) jako spíše o to, k čemu konkrétně to je prospěšné. A to prosím je jen otázka…takže v tom nehledejte něco víc… 🙂

Ikona diskutujiciho Titine 2012-01-05 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Teda ono zrovna co do průkaznosti aury na fixách před bílým pozadím, tam se obávám, že půjde spíš o unavení čípků v lidském oku – začneš vidět okolo barvu doplňkovou. Pokud se barva doplňková ovšem kryje s barvou aury, tak mlčím a začínám mít ráda šmouly, protože ti mají všici do jednoho žlutou auru :-)

Ikona diskutujiciho Farah 2012-01-06 07:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

14) zdravim, tak zaznelo tu, ze je i spis dobre to citit, jaka aura ma jaky vyznam, tedy pro nekoho modra-to je docela tmava, tak ten clovek neni dobre naladen…bane braska byl primo uzasnej v tu chvili, kdy jsem ten obal spatrila. Vidim to, jak u koho, kde barva kolisa, prip. pole je ruzne intenzivni.

Ikona diskutujiciho Anonym 2012-08-12 00:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aura není špatná nebo dobrá. Není lepší nebo horší. Aura prostě je. Tvrdit, že lidé s tmavě modrou barvou jsou negativně naladěni, je dle mého názoru dílem ega – "my jsme ti lepší, tamty jsou takový a makový atd." Aura jen vyzařuje určité vlastnosti, které opět bez myšlenky jen jsou – je jen na vás, jakou nálepku jim dáte (např. pokud se mi zdá, že v auře vidím namyšlenost, můžu člověku pomoci tím, že ho začnu bezpodmínečně milovat, neboť uvnitř té sebejisté skořápky je uplakané a vyděšené dítě, toužící po porozumění). Když se probudí energie kundalini, barvy čaker se smíchají a aura je zlatá. Žehnejte i těm, kteří si to podle vás nezaslouží, protože právě ti to nejvíce potřebují. A pokud nevidíte auru, nekomunikujete s anděly, nezoufejte. Nic z již zmíněných věcí z vás neudělá lepší bytost. Jsme všichni dokonalí, jen si to neuvědomujeme a občas se hádáme (myslíte si, že "duchovní" člověk se nikdy nerozzlobí?). Ono je dobré si taky uvědomit, že pokud bych jen viděl auru bez toho, aniž bych dotyčnému nějak byl schopen pomoci, je to jen přáníčko ega, aby to z vás udělalo něco víc. Toto vše je můj subjektivní názor. A mimochodem – už jsem viděl spoustu lidí, kteří i přestože s anděly komunikují, nejsou s životem spokojení…

Ikona diskutujiciho Strážce tmy 2015-11-25 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem tak trochu experimentoval s drogama.

Ikona diskutujiciho Jarmila Rozholdová 2017-01-17 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím mám dotaz nedávno jsem byla na přednášce o zdraví a stala mi taková zvláštní věc přednášející stála před bílou zdí a já po chvíli začala kolem ní vidět jakoby stín který se měnil od bílé přes krémovou jakoby zlatou a mírně žlutou. Byla to aura? Ráda bych věděla víc. Děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek