Záhadné praskání v nábytku rozřešeno

23.8.2009 v Spiritualita 0

Často mi chodí na mail otázky a připomínky na tohle téma.

Skoto vždy to vyznívá, jako byste na to narazili v nějakém mém starším článku, kdy jsem se o tom zmínila, ale nevysvětlila jsem co to je, třeba z toho důvodu, že jsem to tenkrát ještě nevěděla.

Na jednu stranu takovým z vás patří pochvala, že čtete i ty starší články (tedy zážitky), na druhou stranu je v tom potom trochu nepořádek, protože vy při čtení nesledujete datumy a neuvědomujete si, že všechno se mění.

I já postupem času zjišťovala další a další věci a od pouhého popisování zážitků, kterým jsem sama tenkrát ani moc nerozuměla, jsem postupně přešla do té podoby stránek, které znáte vy. To ovšem bylo až potom, co jsem se dostala k datům.

Změnila se míra mého vědomí, změnily se podmínky a pravidla na základě kterých píšu, změnil se styl vyjadřování, změnila se slovní zásoba, změnila se moje povaha… s láskou k sobě tedy mohu poznamenat, že rozhodně to bylo vždy k lepšímu. Za ta léta mě i to pouhé psaní stránek hodně dalo a hodně naučilo. O tom jsem ale mluvit nechtěla.

Drazí a milí, já už docela dlouho vím, co to je to praskání v nábytku, už mi o tom nemusíte říkat a nemusíte spekulovat.

Odpověď je totiž velice jednoduchá.

Způsobují to duchové. – Mohou být dobří i špatní, podle toho, co jste si do ložnice natáhli.

Poslední dobou se děje mnoho chyb v matrixu, jemnohmotný svět má možnost více se projevovat v naší rovině. Není tedy divu, že tomuto neunikli ani duchové, kteří dostávají nástupem nových energií možnost více se tu projevovat.

Praskají skříně, posunují se květináče, zavírají se koše, nazdvedávají se košile a květiny.

To vše je naprosto v pořádku, duchové to prostě dělají.

Dobří duchové někdy bouchání ve skříni používají jako způsob, jak s vámi souhlasit. Vedete s někým velice důležitý dialog a vždy když se odmlčíte, aby vaše důležitá myšlenka měla možnost doznít v hlavě posluchače, ozve se ,,bum!” – a víte, že duch vám přitakává, když vidíte, že takto bouchne pokaždé, když vysolíte něco velice důležitého.

Někdy duchové bouchají, když na sebe chtějí upozornit, nebo když vás z nějakého důvodu prostě nechtějí nechat spát. Znáte to, pokaždé když už skoro začnete zabírat bouchne ve skříni, to vás probudí a to se opakuje klidně i pětkrát.

Spíš než ve skříni, zlí duchové bouchají v televizích. Z nějakého důvodu je to asi přitahuje, možná proto, že televize lidem taky škodí.

Takže klid, bouchání ve skříni je občas docela dobrá pomůcka, nejsou to červotoči 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek