Zapeklité otázky o reinkarnaci a vývoji Andělů a Duší

5.5.2009 v Poradna 0

Nedávno jsem zveřejnila doplňující článek, ve kterém jsem vám dala možnost navrhnout téma článku, nebo vznést zapeklité otázky, že z nich udělám článek a všechny odpovím, pokud to nebude nějaká secret věc… tak jsme u první várky 🙂

(Odkaz na článek, kde se vás ptám vám bohužel nedám, protože tento článek už neexistuje. Dobře víte, že články, které pouze doplňují nějaká data, kde kladu otázky týkající se chodu stránek mažu, protože nemají žádný dlouhodobý účel, pouze vsuvkový a zjišťovací.)

Dostala jsem tuto várku:

,,Aluško,
reaguju na tvou výzvu – pár nápadů (nebo spíš nejasností) bych měla :) Třeba mi vrtá hlavou, jak je to s duší ohledně inkarnací (to je téma samo o sobě) a to hlavně tohle: u Zdroje se setkáváme všechny duše ze všech dimenzí a planet, že? A všechny jsme vlastně “neutrální” rodíme se do různých forem života, na různé planety a dimenze. Tak proč se třeba říká, že je někdo Sírian, Plejáďan.. atd? A někdo, že je “původní” člověk-pozemšťan? Přece, i ten, kdo je dnes už v jemnohmotném světě, mohl být někdy v těle reptiliána. Nebo ne? Jsou nějaké zákonitosti, kam se duše může a nemůže vtělit?
A může se duše, která prochází inkarnacemi, stát andělem? Anděl je určitá část vysokého stupně osvícení (vývoje-nebo jak to nazvat?) a pokračuješ pak zase ve vývoji dál, a nebo je to prostě daná entita, ve které je bytost celé trvání času? Jakože třeba z kamene se sotva kdy stane žížala. Tak že prostě jako anděl existuješ navždy.”

Vezmu to pěkně popořádku, protože mě samotné čtení trošku zamotalo, budu muset u odpovědi trochu přemýšlet 🙂

Vezmem si tento kousek:

u Zdroje se setkáváme všechny duše ze všech dimenzí a planet, že? A všechny jsme vlastně “neutrální” rodíme se do různých forem života, na různé planety a dimenze. Tak proč se třeba říká, že je někdo Sírian, Plejáďan.. atd? A někdo, že je “původní” člověk-pozemšťan? Přece, i ten, kdo je dnes už v jemnohmotném světě, mohl být někdy v těle reptiliána. Nebo ne? Jsou nějaké zákonitosti, kam se duše může a nemůže vtělit?

Tohle téma je strašně složité na vysvětlení a strašně jednoduché pro toho, kdo ho chápe, takže hrdě do toho 🙂

To s tím zdrojem bych lépe vysvětlila. Spíš než zdroj bych řekla vesmír. Je tedy myšleno to všeobjímající vědomí, veškerá existence, řídící se právě Těmito zákony. – Otázka je velice rozumná. A je skutečně pravda, že všechny duše vznikly právě v toho všeobjímajícího universa. Nejsme ale stejně staří, ani nemáme stejné vývojové cestičky.

Původní vývoj duše je od pouhé existence po člověka. Týká se této a dalších čtyř planet, které jsou jako tato. Je to vývoj:

kámen – rostlina – zvíře – člověk. – Přitom duše projde všemi druhy rostliny i zvířete…

kámen – bytí

rostlina – bytí, přijímání,vylučování, vědomí

zvíře – bytí, přijímání,vylučování, vědomí, možnost tvořit vlastní rozhodnutí (možnos pohybu apod)

člověk – bytí, přijímání,vylučování, vědomí, možnost tvořit vlastní rozhodnutí, velké mentální schopnosti – člověk=bůh.

Kámen prostě je. – obsahuje duši.

Rostlina už je více vědomá. – Když rozřežete strom na kusy, vznikají nové duše. Proč? – kámen a strom mají jednu věc společnou: Vědomí obsahuje celé jejich tělo, celá jejich materie.

Když roztříštíte kámen, rozdělíte i jeho vědomí, které v něm zůstává tak dlouho, dokud kámen nezanikne v prach.

Kdyždělíte rostlinu, dělíte taktéž vědomí, s tím rozdílem, že rostlina nedokáže existovat bez prostředků. Tedy vědomí v rostlině zůstává tak dlouho, dokud rostlina žije. Dokud neusychá a neumírá i s kořeny.

Zvíře a člověk už je jedno vědomí. Když uříznete zvířeti nohu, či člověku ruku, tak v tom uříznutém kusu žádné vědomí není. – Tedy je to vyšší stupeň vývoje duše.

Nám podobných planet je mnoho a tímto koloběhem prochází duše, přičemž bez problému střídají tyto planety.

Každá duše se vždy na základě svého vlastního rozhodnutí vydává na individuální životní cestu.

Všichni jste součástí jednoho celku – Jednoho vědomí zvaného vesmír, kde čas a prostor neexistuje, takže z pohledu vesmíru jsme všichni dokonalí, i ten kámen.

Vnímáte sami sebe jako individualitu, kterou napůl jste, napůl jste ale stále součástí jednoho celku, do kterého se jako lidské duše můžete kdykoliv vrátit a můžete se od něj i kdykoliv oddělit.

Mnohokrá jsem viděla vznikatale duši z čisté energie, jako vědomí. – To jsou třeba víly. Dokonce i démoni tato vznikají, vylézají z nahromaděné destruktivní energie.

Víly vznikají stejně jako démoni. – z energie. Ale není pro mě problém se někde do něčeho vtělit. – Podle toho, co je to za vílu a jaké má záměry.

Moje duše je například velice stará. Vím, že jsem vznikla tam kde jsem byla ve svém minulém životě. Ten svět se snažím zuby nehty v tomto životě zachránit. Zároveň ale vím, že jsem v hmotném těle úplně poprvé. Tedy vyvstává otázka, kde a na jakých úrovních jsem se asi vyvíjela já? – nevím. musela bych se podívat do minulosti. Zatím k tomu ale nemám nutkání, zas až taková minulost mě nezajímá 🙂

Spíš teď raději sleduji po večerech obrazy z budoucnosti a ty které vypráví o tomto systému. Jsou strašné, ale aktuální.

Když je někdo ,,plejáďan”, byl v minulých několika životech prostě na plejádách. (týká se to ale pouze jeho minulého života.) – ale bacha. Plejády jsou sídlem šedivců (ti malí zlí bioroboti, co se nemohou rozmnožovat a pomáhají reptilům a jiným destruktivním elitám. Takže být plejáďan, raději se tím moc nechlubím, obvzlášť před lidma, kteří mají nebezpečné vědomí)

To samé platí o ,,lidských duších” apod… prostě užněkolikrát prošel životem člověka na této planetě…

Duše si nese energetický otisk, kody a vzpomínky z minulých životů a dle toho je lze ,,zařadit”.

Zákonistosti vtělení duše nejsou. Vše záleží na duši samotné, pro co se rozhodne. Obecně ale platí, že duše si vybírají inkarnace podle své rezonance. Kdo rezonuje na destrukci, jde do reptila, šediváka (do Obamy :D).

dále:

,,A může se duše, která prochází inkarnacemi, stát andělem? Anděl je určitá část vysokého stupně osvícení (vývoje-nebo jak to nazvat?) a pokračuješ pak zase ve vývoji dál, a nebo je to prostě daná entita, ve které je bytost celé trvání času? Jakože třeba z kamene se sotva kdy stane žížala. Tak že prostě jako anděl existuješ navždy.”

– A teď pozor: Andělé vznikají jako víly, ale v mnohem vyšších dimenzích. Ale veliká část z nich, možná že dokonce většina jsou původní lidé. – Proto andělé ve skutečnosti nemívají křídla ve své pravé podobě.

Lidé, kteří objevili to nejvyšší a stali se osvícenými, již zakončili svůj proces a nepotřeují se již nikdy nikde vtělovat. Stávají se pak aděly lidí, duchovními ochránci a průvodci. Není ale problém pro tuto osvícenou duši v těžkých časech planety země vlézt zpátky do člověka, aby tu pomohla učil lidi, kteří se nemůžou vymotat z kolotoče tohoto systému, který každým okamžikem končí.

Je ale velice málo takovýchto pravých andělů. Lidé, kteří jsou ve fórech pozemských andělů a říkají o sobě, že jsou andělé, mají pravdu. Potože každý z nás je anděl, málokdo to o sobě ví. Nejsou ale anděly v tom smyslu, ve kterém si to o sobě myslí. – Pravého anděla z minulých životů poznáte tak, že toho ví nějak moc a sežral vtipnou kaši. – Bohužel dnes málokdo ví, co je pravda a co ne. A hodní milí lidé, kteří jsou krásní, vstřícní, pomáhají ostatním a nazývajá se vtělenými anděly, mají k těm původním, skutečným, pouze dost blízko 🙂

Asi jsem vás docela zamotala, že? – Tak běžte do lednice, otevřete si chlazený pivko, (ale jenom jedno) popřenýšlejte a uvidíte, že to až tak moc složité není 🙂

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek