Zápisníček / Březen 2017

1.3.2017 v Aluška.org 61

Aktualitky, zprávičky, myšlenky, dění ve světě a vedlejší obsah… vítejte v Zápisníčku 🙂

__________________________

1.3.2017

Nedávno jsem měla dost podivný zážitek. Večer jsem se dívala třetím okem. (Psala jsem o tom moc pěkný článek, pokud vám utekl, doporučuji se k němu vrátit, a všechno pochopíte: Jak jsem našla vstupní bránu do nadvědomí)

Dívala jsem se skrz světlo, uvolnila se a viděla jsem obrazy. Sama nevím, kam ty vize vedou, kam se vlastně dívám, je to intenzivní, rozmanité a spontánní. Skoro vždy vidím přes to světlo krásné věci. Ale ten večer jsem uviděla muže, co měl zelenou hlavu, šupinatou pleť, oči s hadími zorničkami a přes tvář mu šly takové zemitě hnědé čáry, nevím jestli mu to tak roste, nebo to bylo malování… Prohlížela jsem si ho a začala uvažovat kdo to je, nebo co to znamená.

Chvíli se díval někam jinam a něco říkal, ale nevím na koho mluvil, tak široké zorné pole přes třetí oko nemám. Vidím jenom omezený kruhový výsek, co se umí rozšířit pouze do určité velikosti, když se soustředím, ale nevidím širokoúhle. A pak se jakoby zastavil, zarazil, chvilku počkal – čekala jsem co bude dělat dál – a prudce na mě upřel ty svoje hadí oči. Měly žlutou panenku… Pak se zatvářil dost nepříjemně a já pochopila, že to není jenom obrázek, že mě fakt vidí. Lekla jsem se, hrklo ve mně, přestala jsem se do toho světla dívat, a zvláštní je, jak vidění sláblo delší dobu. Ještě tak pět vteřin jsem viděla ve tmě, jak se ten ksicht rozpadá na čárky a mizne. Vždycky se mi to zavírá pomalu, když to přeruším.

… Nikdy předtím jsem reptiliána na vlastní oči neviděla, nebo si to alespoň nepamatuju. Myslím, že tohle bylo pro mne poprvé. Neměl protáhlý obličej, jak mi popisují jiní lidé. Tento měl lidský tvar hlavy. A myslím, že začínám pomalu zjišťovat, kam ty obrazy vedou. Pokaždé někam jinam.


Žijeme v multidimenzionálním světě, kde se jednotlivé světy prolínají. Reptiliáni na rozdíl od nás mohou dimenzemi procházet vědomě a jsou vysoce inteligentní a logičtí. Takže to je možné? Dá se takto třetím okem nahlížet do jiné dimenze jako klíčovou dírkou a být odhalen? Jsem si jistá, že jsem nespala, ale byla jsem v uvolněném stavu vědomí. Nebyl to sen, tak rychle usínat neumím, zato přes světlo ve třetím oku se dají vidět věci dost rychle… Neuvěřitelné věci.

Mám moc a moc otázek ohledně světa ve kterém žiju, na které mi nikdo nedokáže odpovědět. Ale věřím tomu, že jednou všechny odpovědi najdu. Od dívání mě to určitě neodradí, chci vidět kam až králičí nora vede a co všechno se dá přes to vidět.

Nedávno jsem si také dělala novou čtecí kávu. Vypadá to, že moje snaha nese ovoce a že se úspěšně učím, i když to jde těžko. Duchové Vesmíru neodpovídají na blbosti, takže člověk musí využít každou příležitost, aby cvičil svůj zrak. Povedlo se mi v obrazech vidět odpověď, ale bylo to těžké. Moji první kávu mi duchové Vesmíru namalovali tak, že obsahovala jen tři snadno srozumitelné veliké symboly. Takže to šlo dobře a já byla ráda, že vzali v úvahu, že nejsem expert.

Ale tentokrát mi vymalovali složitější obraz. Sice nepomalovali celý hrnek, ale i tak mi to dalo zabrat. Musela jsem se k hrníčku načtyřikrát vrátit a soustředit se na něj a pokaždé jsem tam při dalším návratu viděla to, co mi předtím uniklo. Až jsem na to nakonec přišla… Nejsem tak dobrá že vidím hned všechno (znám lidi co to umí), ale jsem ráda, že začínám objevovat svůj vlastní čtecí styl 🙂 Příště vím, že budu kolem hrníčku chodit tak dlouho, až to nakonec najdu.

Zatím co jsem z kávy vyčetla, mě nezklamalo, tak jsem zvědavá, jak to bude tentokrát. Protože i teď se budu řídit podle toho, co jsem tam našla.

Minulý měsíc jsem vám představila českého umělce Pillaie, který tvoří konstruktivní hudbu s líbivým textem a duchovním poselstvím. 8.2. vydal novou skladbu, která je velice krásná a určitě stojí za to si ji poslechnout!

Nebeská

https://www.youtube.com/watch?v=589OYnihaBw#t=24

Na stránce jsem provedla dvě droboučké úpravy:

1. Zrušila jsem hodnocení článků hvězdičkami. Ta funkce mě nějak nebaví, jsem vždycky radši, když lidé vyjádří svůj názor v komentáři. Když se někomu něco líbí nebo nelíbí, ráda si přečtu i PROČ. Protože PROČ je to, co mě inspiruje, poučí a posouvá. Líbí/nelíbí mi neříká nic.

2. Povolila jsem v komentářích používání emotikonů a spustila nabídku na vkládání emotikonů do komentářů. Je to takový pokus. Spoustu let jsem smajlíky vůbec nechtěla, ale možná je čas na změnu a třeba se nám to bude líbit.

Dostavba nového webu Aluška.org – ZMĚNA

Původně jsem ji odložila, protože mám hodně práce. Po dopsání knihy jsem si naložila na záda další rozsáhlý úkol, kterému se musím věnovat, je to piplačka a už jedu na doraz. Ale dostala jsem dobrou nabídku, a měla jsem pocit, že určitě nemám říkat ne. Takže jsme si plácli. Práce na webu pokračují, dala jsem svým zachráncům volnější ruku při tvorbě a modlím se ke konstruktivní síle Vesmíru, aby mi štěstí byl tentokrát nakloněno a plody dobré práce též. 🙂

Čeká mě jarní zástřih… potřebovala bych min. 5 cm a trochu probrat konečky i v délkách. Ale nechce se mi opouštět tu super délku, tak nevím, jak to vlastně dopadne. Barvené konce už nejsou tolik poznat podle barvy, ale jsou výrazně řidší, než nebarvené vlasy. Kdybych nebyla bačkora, tak bych měla ustřihnout min. 15cm, abych se těch barvených zbavila.

Už jsem delší dobu nedávala hennu, takže se mi zase o něco víc vymyla. Už asi hennovat nebudu, protože co beru vitamíny na vlasy, mi přestaly padat a chci si nechat svou přírodní blond. Líbí se mi… ale henny nelituji, i když mi trošku ztmavila vlasy, tak jako podpůrná léčba během odrůstání splnila svůj účel a na padání fakt celkem funguje.

7.3.2017

12. března tady vyjde speciální článek ,,FAQ“, soubor nejčastěji kladených dotazů. Bude to vyloženě funkční stránka, hodím si na ni proklik dolů do patičky a když se mě znova někdo na ty samé otázky zeptá, buď mu to zkopčím odtud, nebo ho tam pošlu. Z toho důvodu pod tím nebude diskuze, tak si to případně nespleťte s dotazníkem. Je to jenom takové souhrnné info a moje pracovní pomůcka, která by mi měla ušetřit čas. Navíc nemá finální podobu, počítám že tam postupem času ještě nějaké odstavce přidám.

Od 10. března začíná slíbený seriál fyziognomiky. Knihu mám oskenovanou, tak můžu pomalu začít sázet stránky. Chtěla jsem s tím začít hned na začátku měsíce března, ale zdrželo mě shánění kontaktů na zodpovědné osoby a autora knihy, abych se ujistila, že to opravdu už není v prodeji a že nikoho neoberu o zisk z prodeje…. Ale co bychom chtěli, originál je starý 30 let, opravdu už to nikdo nevydá.

8.3. 2017

Dneska jsem dokončila level 1 30 Day Shred… Cvičím znova to samé co loni a mám v plánu opakovat i celý Six Pack. Akorát víc šetřím kolena a cviky které je likvidují, dělám jinak. Takže mě z toho nic nebolí. Zítra jdu na dvojku. Přidávat si první level nebudu jako loni, protože je na mě už podezřele lehký. Stačilo překonat první týden chcípání a bolestí, ale člověk se do toho dostane rychle zpátky.

Věříte tomu, že jsou kočky sobecké potvůrky? Potom by vám určitě neměla uniknout následující nahrávka. Kočička vytáhne štěně z propasti, ze které se nemohlo samo dostat. Taková skvělá kočička! Úplně mi to připomnělo domácího kočku Elenku, jak odkudsi zachránila vyhublé černé kotě a žije s ním doteď. Nejvíc hrdinských příběhů koluje o psech, ale kočky mají na kontě také mnoho úžasných skutků. Akorát že nejsou pokaždé přistiženy s kamerou… Jsou to hrdinky v utajení, pracují skrytě 🙂 http://9gag.com/gag/aLD0Qwx

V Zambii (Afrika) se údajně odehrálo pozorování velké humanoidní postavy, která se vznášela v mracích. Později se ukázalo, že jde o něco jako draka, který se nafoukne a pouští po nebi. Jmenuje se to Spirit man kite, na google je to mnohokrát vyfocené a tak se ukázalo, že jde ve skutečnosti o podvrh. (https://pbs.twimg.com/media/C6Leb1YWYAAqbit.jpg)

Všechno není vždycky tak, jak se zdá na první pohled… http://9gag.com/gag/aNAY7K6

11.3. 2017

Tohle mi dneska došlo mailem:

Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu. Na pánech je obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy.
Tam nikdo, tak hups tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi může být?
Na prvním je „TV“ – „že by televize?“

Obrazovku nevidí. „Nevadí, zkusím to.“
Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození.

„Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit. „Na druhém knoflíku je „HV“ – „že by horká voda?“ „Tak to vyzkouším.“ Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. „Hmmmm, to si taky musíme pořídit, strašně si libuje. Na posledním knoflíku je „AOT“ – „co by to mohlo být?“
„Tak to vyzkouším!!!“ Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho:
„Pane, co jste prosím vás dělal?“
„Byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel.
„A Vy jste zmáčkl i ten poslední?“ ptá se zděšeně sestřička.

„No, asi ano, už si nic nepamatuji, co to bylo zač?!“ „Pane, „AOT“ je automatický odstraňovač tampónu.“

„Penis máte pod polštářem.“

14.3.2017

V rámci jarního restartu jsem kromě cvičení udělala více úprav. Posunula jsem si například večerku. To je moje dohoda sama se sebou, že když budu večer zažraná do nějaké webové stránky, tak si určím, kdy nejpozději musím počítač vypnout. Protože když se někde začtu a zažeru, tak pak chodím spát pozdě a modré světlo blokuje tvorbu melatoninu, potom hůř spím. Tak si na to dávám pozor… Nově jsem ,,zlozvyk“ čtení u počítače do noci, přeměnila na dobrý zvyk čtení knih před spaním. Prostě před spaním vždycky něco čtu, ale už se snažím, aby to nebylo před obrazovkou…. Takže jsem si pomalu posunula vypínací večerku z půl jedenácté na desátou, poté na půl desátou a čas navíc, který mám v posteli, věnuji četbě knih. Ještě bych si ji mohla postupně posunout na devátou. Vypínací večerka v devět, to byla moje dohoda před lety, než jsem zvlčela a pak si uvědomila, že to je blbost a nějaký čas se prostě dodržovat musí a začala si ji zase posunovat zpátky 😀

Takže si každý večer asi 20-45 minut čtu než jdu spát. Jednak mám poté kvalitnější spánek když to dodržuji, ale hlavně KONEČNĚ MÁM ČAS ČÍST KNÍŽKY… Protože jsem si ten čas udělala. Taky díky dobře nastavené vypínací večerce vstanu ráno už v 7-7:30, víc toho stihnu, mám pak lepší náladu a jsem přes den produktivnější. Epic WIN.

Takže jsem za posledních pár dnů přečetla dvě knihy, na první už mám napsanou recenzi, tu druhou mám ještě v plánu sepsat… Teď mám rozečtenou brožurku o asertivitě, ale je hodně tenká a pomalu si říkám, co dalšího přelouskám, protože knihovny mám celkem přebrané. Tak jsem si na netu objednala pět titulů, co mě zajímají a těším se na večerní čtení a recenzování. 🙂 Už řadu let si chci přečíst knihu od Naomi Aldort, tak s tou začnu. Konečně se k ní dostanu… Jo já vím, že nemám děti. Ale mě obecně velice fascinují témata kolem dětí, mateřství, výchovy, přístupu k dětem, porodu atd., VŠECHNO mě to zajímá. Protože start našeho života rozhoduje o tom, co se s námi dál bude dít a pomáhá mi to lépe chápat sebe, své nastavení, svou minulost a svět kolem. Proto mě toto období lidského života fascinuje a hltám materiály i články na toto téma… Musím rychle dorazit tu asertivitu, než mi dojde Naomi 🙂

TIP pro pěstitele a zahrádkáře: Od pondělka tento týden je vhodná doba pro výsev semínek, protože v neděli byl úplněk. Zasejte teď do kelímků a rostlinky by vám měly celý rok lépe prospívat a plodit.

16.3.2017

Došla jsem na youtube, že si pustím k práci pohádku… A nabídlo mi to tuhle parodii, kterou prostě musíte vidět. Je to sice už staré, ale mně to nějak uteklo. Čeština v cizích písničkách:

No a jak to tak bývá, jednou rozkliknete blbost a už vám youtube cpe další… takže jsem ještě našla tohle:

,,Moderátor vědomostní soutěže The Chase Bradley Walsh neustál otázku týkající se německé sjezdařky Fanny Chmelar. V češtině by se jmenovala Fany Chmelařová a nikoho by její jméno zřejmě nepobavilo. V angličtině ale zní o poznání veseleji.
Fanny znamená v překladu zadnice nebo hovorově ženské přirození. Chmelar zní v angličtině jako „smeller“ tedy ten, kdo smrdí. Je tedy zřejmé, co se moderátorovi vybavilo.
Svůj smích se nejdřív snažil dusit. Položil otázku, jaký sport Fanny Chmelar provozuje. Když soutěžící prohlásil, že plavání mu k ní nejde, moderátor už nevydržel.“

😀 😀 😀

19.3. 2017

Úspěšně jsem dočetla knihu Poznej muže beze slov. A nebyla jsem spokojená. Čekala jsem oddechovku typu populární psychologie, u které se pobavím a trochu poučím, ale ve skutečnosti kniha obsahuje hlavně co největší obrázky, naprosté minimum textu a text je zejména o řeči těla s troškou fyziognomiky. Měla jsem to prolítlé za dva večery a to jsem pomalý čtenář… Do takové trošičky textu se nedá nacpat vůbec nic komplexního, takže je to úplně stručné, jde to jenom po povrchu problematiky a nedozvěděla jsem se vůbec nic nového, ani jsem se nepobavila. Knih zejména na téma řeči těla mám za sebou celou řadu a velice podrobných, proto mi to nic nedalo. Tak mě to zklamalo, že na knihu raději nebudu psát žádnou recenzi na titulku, nechce se mi plivat na něčí práci, ale fakt jsem za ty peníze čekala víc. Sice je to pevná vazba se záložkou plná ilustrací, což zvyšuje hodnotu knihy, ale kniha je přece hlavně o čtení. Jestli má obrázky nebo je tvrdá už je vedlejší. Korektury taky nic moc, na prvních 20ti stranách jsem našla pět výrazných hrubek. Na tu trošku textu dost odfláklé.

Teď mám ale rozečtenou tu Naomi Aldort a líbí se mi moc moc moc. Jsem na prvních 25 stranách a dost u toho plaču. Úžasná kniha. Tu určitě vychválím do nebes, až ji dočtu.

23.3. 2017

Připravuji pro vás nové téma, jak se odnaučit chutím na sladké… chtěla jsem z toho udělat jeden článek, ale zase jsem se nějak rozepsala, takže ten návod bude minimálně na dva díly… Možná na tři, ještě to nemám dopsané. Bude tam kopa tipů a přesné pokyny co a jak dělat. Co si koupit a jíst a co už nekupovat a nejíst, aby vás ty chutě úplně opustily a aby to šlo pokud možno snadno a v pohodě. Najdete tam i rozepsané jaké beru doplňky stravy, vím že jste se mě na to dost ptali.

Úspěšně pokračuji ve cvičení. Až se trošku víc oteplí, chci začít pořádněji běhat. Loni to bylo jenom takové šolíchání, neměla jsem ještě fyzičku a staré tenisky jsou tvrdé… Koupila jsem si svoje první boty určené na běh, tak se moc těším, až v nich budu drandit. Je v nich krásně lehký krok, kupovala jsem podle doporučení a internetové recenze jednoho maratonského běžce, co dělal článek o dostupnějších běžeckých botách. Takže jsem vzala Kanadie od Adidasu a moje velikost byla navíc ve slevě a poslední kus 🙂 Ještě jsem přibrala krásné leginy a sezona může začít. Držím se teď pořád jedné značky.

Pochopitelně kouzlím v kuchyni. Sleduji sacharidy a hlídám bílkoviny. Teď moje snaha přinesla první ovoce, za posledních 10 dnů jsem zhubla 1,1 kg tuku a zvýšila 0,5% svalové hmoty, ale podle výpočtů se mi procento zvýšilo díky úbytku tuků. Jinak mám svalů pořád stejně měřeno na kila. Tím že se zmenšil tuk, si ale stejně připadám nabušeněji, protože víc vystupují. 😀 Už se nakrucuji v zrcadle, ohmatávám… mám ze sebe obrovskou radost a cítím se skvěle. Zítra cvičím naposledy druhý level z 30 Day Shred a potom už jdu na třetí level.

26.3.2017

V noci ze soboty na neděli jsme přešli na letní čas (+1hodina). Nezapomeňte si přeštelovat hodiny 🙂

Ze série o odvykání na sladké budou nakonec tři díly… Měla jsem toho tolik co říct, až se tomu sama divím 🙂

28.3.2017

Takže ne… Budou to čtyři díly. 😀

Dneska jsem byla poprvé běhat. Nové tenisky jsem konečně naostro prošlápla a jsem s nimi spokojená, jsou fakt výborné. Dala jsem svou trasu dvakrát, ale s přestávkami. Jde poznat, že potřebuju rozlepit plíce a trochu si na ten pohyb navyknout. Koneckonců jsem přestala loni v létě, to je hodně dlouhá pauza. Ale myslím, že se do toho rychle dostanu zpátky 🙂 Dnešek měl být odpočinkový, abych zregenerovala břišní svaly po Jillian Michaels než si ji zítra dám znova, ale zničilo mě to teda pořádně. Kardio je můj zabiják, ale doufám že už dlouho nebude.

Jinak ze mě asi leze malý narcis, pořád obdivuju svou novou postavu, protože jsem se sobě nikdy tak moc nelíbila. Jsem jak v Jiříkově vidění a mám pocit, že výsledky přicházejí velice rychle a mnohem snadněji než loni. Strašně mě ty změny fascinují a nemůžu se vynadívat, připadám si jako v krásném snu 🙂 Úžasný pocit.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-03-01 05:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se kdysi dočetl, že večer přes tlumené zvuky z venku se dá doposlouchat do jiných dimenzí, ani nevim kde jsem to četl. Ale před pár dny jsem to zkusil a měl jsem podobnou zkušenost, velice "příjemná" :D Znělo to něco jako "zvuky z pekla" co se údajně nahrály při Kolském vrtu ( 0:27 to začíná https://www.youtube.com/watch?v=uU2HFFCr71k ne pro slabé nebo bojácné povahy! )

Ikona diskutujiciho Marie 2017-03-01 07:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Jo, to je nějaký druh chyby, co už je na serveru tak 5-6 let a dodneška nikdo nebyl schopný ji opravit. Obvykle zmizí po třetím F5 načtení a znovuodeslání komentu. Neskutečně otravná věc.

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-03-01 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé! A co udělat menší návod na to, jak se čte z kávové sedliny? Zajímalo by mě, jak se na lopatě sedí…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Mohla bych… nechám si to projít hlavou.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-03-01 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě je možné vidět takto do jiných dimenzí, ale člověk k tomu musí mít nějaké předpoklady, nějaké to nadání. Já mám podobnou zkušenost ze základky, akorát jsem tenkrát neviděla reptiliána, ale šedivce. Možná to teda nebyl šedivec, ale já myslím že se jim tak říká? V mimozemšťanech se moc nevyznám, zkrátka byl šedý, měl velké černé oči. A viděla jsem jich víc, bavili se spolu nějakou řečí, prostě takovou divnou. A pak přestaly a jeden se otočil a podíval přímo na mě. A pak na mě ukázal. Tenkrát ve mně z toho uplně hrklo. Několik dní jsem pak měla vcelku strach že mě unesou mimozemšťani nebo něco. Jak na mě ukázal tak jsem viděla, že má na rukou jen 4 prsty. Já se do té doby o mimozemšťany nijak moc nezajímala ale tenkrát jsem po tom zážitku měla dobrou schízu a projížděla celý internet a hledala všelijaké info.

Ikona diskutujiciho Radomír 2017-03-01 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím si, že vypnutí hvězdiček bude lidi motivovat k tomu, aby se vyjádřili slovy. Když někoho napadnou slova, která by chtěl sdílet, napíše je; nezávisle na přítomnosti/nepřítomnosti hvězdiček.

Ikona diskutujiciho Kirma Lee 2017-03-01 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To čtení z kávové sedliny a otevření třetího oka mě opravdu zaujalo 🙂 Ale to, jak jsi vyprávěla o zjevení reptiliána, mě docela vyděsilo, jelikož jsem si to dokázala živě představit.

Ikona diskutujiciho radka 2017-03-01 15:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera v noci jsem mezi bdĕním a spánkem k ránu zaslechla jakoby z jiné dimenze krásnou orchestrální hudbu. Jako kdybych ji slyšela jen ve sluchátkách. Když jsem se soustředila na ten poslech, pokračovala melodie, když jsem se na ni přestala soustředit a usínala jsem, tak utichla.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-03-01 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš moc hezké vlasy :D Smajlíci jsou fajn a vtipní :D A tvůj zážitek je zase pecka, to ses dívala normálně na světlo na stropě? Zajímalo by mě, co se mu honilo hlavou, když najednou uviděl ve vzduchu cizí obličej :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:   To byli určitě šedivci. Málokdo ví, že skutečně mají čtyři prsty. Pátý prst – malíček – máš ty jako člověk proto, že souvisí s šišinkou mozkovou. Mimozemšťani, kteří nemají šišinku, nikdy nemají pátý prst. Tvoje zkušenost se dost podobá té mé popsané, nepochybuji o tom, že se ti to nezdálo. Mně ten reptilán taky uviděl…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Taky mi to dělá.. někdy ale i před usnutím a někdy ji mám přímo ve snech. Naposledy se mi dokonce zdál symfonický metal (což se běžně nestává) a mohla jsem ho vůlí skládat, ovládat jak bude hudba pokračovat dál… předtím jsem jenom pasivně poslouchala, ale ono to reaguje i na tvoej myšlenky.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Ne. Na světlo co vidím, když v noci zavřu oči.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  ano.. proto mě hvězdičky nezajímají.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-03-01 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dost děsivý, ale určitě poučný zážitek. To je přesně ten důvod, proč se bojím zkoušet nějaké vidění – co kdyby se to opravdu povedlo a viděla bych toto? Posledních pár dní mi stačilo, co jsem viděla normálně :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  Asi na délku ženského palce. Počítám, že do července to bude zpátky. :D

Ikona diskutujiciho Lori 2017-03-01 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlasy máš krásne. Aké vitamíny na vlasy berieš, prosím? Tiež by mi nejaké určite padli vhod. A na podstrihnutie sa veruže odhodlávam i ja posledné týždne :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-01 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Haar Vital Komplex – koupíš v drogerii DM za 100kč

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-03-01 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě se jednou zdál folk metal. V tom snu jsem si ho pouštěla na youtube. Netuším, jak se ta kapela jmenovala a snad si ani nepamatuju melodii té písně. jen začátek videoklipu. Ale tak nějak jsem věděla, že je ta kapela ukrajinská a že zpívají o tom, že všechna náboženství vznikla jen proto, aby vlády donutily lidi makat. Tak to stálo i v popisku videa. A vlastně to není tak marná myšlenka.A pak že se ve snu nedá číst. Naopak. Čtu i rozmazaný slova s písmenama na přeskáčku. A ani si neuvědomím, že je na tom něco divného.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-02 07:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  no… aspoň bych to měla rychle za sebou haha :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-03-02 08:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Haar Vital beru asi 2 měsíce a růst se opravdu o dost zrychlil a vlasy jsou takové lesklejší, pevnější. První 3 týdny skoro nic a tento druhý měsíc mám přírůstek o 2cm! Jsem z toho nadšená, protože předtím mi taková délka rostla min. 3x delší dobu a všimlo si toho i pár přátel. Tímto tempem bych je do léta mohla mít až do pasu 🙂 Děkuji za doporučení.

Ikona diskutujiciho martin jeřábek 2017-03-02 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zdravím Alue. V první řadě…vlasy máš super-jako chlap to mohu posoudit:-)))

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-02 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Cvičím se v tomto umění proto, že jsem zjistila, že to velice efektivní a podrobná pomůcka, díky které nejenom můžu přijít na důležité odpovědi, ale také mi tam namalují souvislosti a věci skryté v pozadí.

Ikona diskutujiciho martin jeřábek 2017-03-02 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je skvělé a moc prosím a smutně koukám ;-) nemohla by jsi mi někoho doporučit-abych nešlápl vedle-tedy pokud nechráníš své kontakty…předem Moc děkuji a ještě jednou velké díky co pro nás děláš :-)

Ikona diskutujiciho hanka 2017-03-07 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na fyziognomiku se moc moc těším 🙂 děkuji:)))

Ikona diskutujiciho Kataklyzma 2017-03-07 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: jen skoukni tohle video před spaním

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-03-08 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Též by me to zajímalo 🙂 a smajlici jsou super :-)

Ikona diskutujiciho Aďuša 2017-03-09 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte. Dnes sa mi stala taká vec. Sedela som v obývačke, pila čaj a niečo tlmene buchlo na skrinke. Pozrela som tým smerom a len zaevidovala také rýchle mihnutie niečoho tmavého, veľkosť tak polovička dlane , presne v kvetináči pri kvete a jeden list sa kýval…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-03-09 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: To isté sa mi kedysi stalo u babičky. Ako keby preletel nejaký vták/tieň a rozkýval jeden list. Trpaslík to v mojom prípade asi nebol, tí asi nelietajú.

Ikona diskutujiciho Aneta 2017-03-12 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: ten zvuk je odporny :-!

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-03-14 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu,co říkáš na živení se Manou?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-14 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  Jenom jsem o tom něco četla, nemám s tím zkušenost. A nešla bych do toho.

Ikona diskutujiciho S 2017-03-14 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden slovensky autor Jozef Banas vydal nedavno knihu Kod 7, ktora je zasadena do Bhutanu a hoci dost odkazuje ma budhizmus, ide skor o velmi pekne myslienky v nej. Hovori tam o velmi zaujimavych veciach, energiach, vibraciach, dobrote a podobne. Podla vela ludi je ako rozpravka pre dospelych, no podla mna by sa tebe mohla pacit 🙂 je to volne pokracovanie dalsich 2 knih, ale to vobec nevadi. Ak teda budes rozmyslat nad nejakymi dalsimi knihami, skus pozriet aj tuto!:)

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2017-03-15 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, doporučujem túto aplikáciu na počítače: http://jonls.dk/redshift/

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-15 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  Zkoušela jsem, málem mi z toho jeblo. Obrazovka nepříjemná, nečitelná, pak jsem to furt nemohla odinstalovat, držela tam jako zažraná… Hrozný krám. Už nikdy více, lepší je dodržovat večerku  a nakoupit si knížky. :D  :D  :D  :D  :D

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2017-03-15 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: eh, tak to ma mrzí. Ja to mám teda na linuxe a krása, odinštalujem v pohode. A jedným tlačítkom vypnem. Ak chceš dá sa aj na Mac nainstalovat linux :-P ale jo, knižky pred spaním su najlepšie 8-O

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-03-15 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezká knížka o mateřství je od Zdeňky Jordánové – Tvoje dítě jako šance pro tebe. Doporučuji prečíst. V.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-03-16 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosím tě v jakém programu si psala knihu? :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-16 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  Normální word. Knižní .pdf formu tomu stejně dá až sazba.

Ikona diskutujiciho Amon 2017-03-16 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, dneska jsem si byla vyzvedavat toaletní vodu s ruzickami na obalu a vzpomněla jsem si na tebe, jak miluješ všechno s ruzema. Tak jsem si rikala, že malý tip by se ti třeba líbil. Šla jsem si pro Sedutctive Musk od Oriflame. Ma nádhernou jemnou vůni. Já už měla doma jen zbytek od předchozí lahvičky, vydržela mi cca 2 roky. Úplně jsem se zamilovala ♥ Tak třeba můj růžový tip uvitas 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-16 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  joj… :3 budu dělat že jsem to nečetla, protože mám půlku zrcadla v koupelně zaskládané parfémy. Už jsem si nic delší dobu nekoupila, zakázala jsem si to, pokud nevypotřebuju co už mám :D

Ikona diskutujiciho ay776 2017-03-16 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Doporučuji jógu s Lizou Koshy https://www.youtube.com/watch?v=jzXo9uqDzM4 :-D :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-03-19 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo, ke čtení bych se taky měla vrátit, už jen proto, že někdy brzo budeme odevzdávat čtenářský deník a hlavně proto, že mi to celkem chybí, jenže se k tomu nějak nemůžu dostat, mám hromadu jiných aktivit, a když mám čas, nechce se mi xD

Ikona diskutujiciho Radomír 2017-03-21 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na regulaci modrého světla mi vyhovuje program f.lux, mění barvu postupně celý den, aby to odpovídalo slunečnímu světlu. Po soumraku nechá červenou, je možné nastavit jak silnou.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-03-21 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u toho Měsíce, tak v jaké fázi mám vyrábět lapač snů, aby mi fungoval?

Ikona diskutujiciho jirik 2017-03-22 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlasy až na zem

Ikona diskutujiciho fred 2017-03-23 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: K tématice vlasů až na zem jsem si vzpomněl na písničku Vlasy z roku 1984:

Ikona diskutujiciho Mary 2017-03-25 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: doporucila bych ti davidoff sea rose, jednou jsem ji nasla ve skole se valet a od te doby si nekupuji jiny parfem, spis si ona nasla me :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-25 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:  Ááá! :D :D :D

Ikona diskutujiciho Lizzy 2017-03-26 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašně se na ten seriál těším, jsem na sladkém závislá jak na droze a několikrát se to i projevilo kandidózou… snažila jsem se odvyknout několikrát, ale marně, tak doufám, že mi tohle pomůže 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek