Zápisníček – Červen 2019

1.6.2019 v Aluška.org 35

Krátké zprávičky ze světa, či ze života. Vítejte v Zápisníčku! 
Příspěvky jsou řazeny sestupně.

1.6.2019
Letos jsem objevila ,,novou” bylinku, když jsem sháněla rostliny k vysazení na balkon. Mají ji teď v Brně v centru, v Hornbachu. 
Je to Salvia Officinalis, tedy Šalvěj lékařská, je velice voňavá. Její listy voní jako bonbony. Jako když cucáte šalvějovou hašlerku. Asi jsem se k této odrůdě šalvěje nikdy zblízka nedostala, jenom jsem na ni koukala zdálky přes plot, takže moct si ji očuchat a osahat bylo dobrodružství a fakt mě překvapilo, jak moc mi voní. Původně jsem nechtěla kupovat šalvěj, protože nevím jestli mi na balkoně nechcípne a šalvěj královská mi v květináči moc nešla… Ale nemohla jsem se od té vůně odtrhnout… Jak silně voněla, tak jsem na ni dostala chuť a říkala si, že ji asi potřebuju, když mi tak sedne. Nakonec jsem koupila dvě rostliny, hned večer letělo pár listů do čaje. Úžasně voní, úžasně chutná a nechává v puse moc příjemnou nasládlou chuť. Nakonec jsem litovala, že jsem jich nekoupila víc, protože ty dvě rostliny asi brzo vypiju… Jestli tam půjdete, nebo ji najdete v nějakém květinářství, tak ji berte.


Dostala jsem na Vánoce drobnou mastičku s vůní růžiček, která mi fakt moc sedne. Výrobce je Martina Gebhardt. Krásně voní, je velice mastná, v podstatě směs olejů s troškou včelího vosku, s přídavkem stříbra a zlata. Vždycky si večer navlhčím obličej růžovou vodou aby se mast líp vstřebala a dávám ji na pleť. Vůbec neucpává póry, vůbec nemám akné co ji na sebe mažu a je tak jemná, že si ji večer v pohodě natřu na oční víčka i na rty a nemám nikde žádnou nepříjemnou pachuť, ani z toho neslzím. Je prostě perfektní a taky krásně voní. Jestli dáváte rádi na obličej mastné krémy, oleje (já dávám nejčastěji olej na vlhkou pleť) a máte hodně citlivou pleť nebo z běžných krémů slzíte, tak by se vám mohla líbit. Tady je o ní napsáno víc. Prodává se i v Německu a je tam levnější.

Objednávala jsem jako vždycky svůj oblíbený protein u Vitalvibe a koukám, že mám v košíku jakýsi bonus s názvem ,,Strom k objednávce nad 1500kč” ….. Tak to rozkliknu a vidím tohle: https://www.vitalvibe.eu/cs/home/838-strom-pro-prirodu.html
Takže firma Vitalvibe 2x do roka sadí stromy a za každého zákazníka, který udělá objednávku nad 1500kč, zasadí jeden v okolí Babího Lomu. No super 🙂 Na Babí Lom jsem chodívala na procházky a budu moc ráda, když tam za moje prachy něco poroste. Hurá 🙂 Dokonce se dá ještě strom za stovku přikoupit, kdyby zákazníkovi jeden nestačil, takže letos za mě zasadí dva a příští rok mi snad za protejňáky zasadí další… jestli ten projekt vydrží delší dobu. Snad jo.
Tenhle nápad se mi moc líbí. Jestli nakupujete protejny, kupte to u nich, ať má letos Vitalvibe co sázet. Je to fakt sympatická firma. Mám s nimi dobrou zkušenost i při reklamaci, když mi došel žluklý protein, tak jsem dostala druhý hned na výměnu a ještě jedno balení úplně zadarmo, to jsem koukala fakt hodně.

Stav Bovis: Rostou typickým tempem


Schumannova rezonance: Včera byla výrazně zvýšená až na 120Hz

6.června 2019
Stav bovisového pásu: Mezi 4.-5. červnem došlo ke skokovému růstu.


Dnešní schumannova rezonance dosahuje extrémních hodnot, více než 140Hz!


Připomínám, že normální klidná hodnota je okolo osmičky (sloupec vlevo)

13.6.2019
Jsem ráda, že se vám nejnovější články tolik líbí 🙂 Hodně jsem se snažila, aby byl teď obsah kvalitní a nabušený daty. Mám teď hezky připraveno na pár nů předem, takže se budu snažit nadělat nová videjka. Teď jsem poslední dva týdny neměla na točení prostor. Holt pořád je co dělat.

Aktuální hodnoty bovis:


Schumannka se na pár dnů zklidnila, ale tato souhrnná tabulka ukazuje jenom do 10., ještě není aktualizovaná k dnešnímu dni. Jinak se ve dnech 11. a 12. pohybovala cca v hodnotách 24Hz, podle Ruského zdroje.

Poslední dobou mám takový dojem, že jsou na mě všichni až nějak moc podezřele hodní. Neobvykle. Přemýšlím, co mi tím chce matrix říct, nebo jestli začínám být paranoidní, protože si pokládám otázku, jestli jsou tak hodní protože jsou prostě takoví, nebo se jim pozdávám, nebo mě prostě znají z youtubu…? Byla jsem pro Asan morčátkům (Vanilka má potíže, přešla jsem z hoblin na koberečky a je kolem toho spousta nakupování) a paní za pokladnou byla neuvěřitelně milá, neumím si představit, že by zdlouhavě přála dobrý užitek a krásný den atd. každých dvacet minut každému zákazníkovi, to by jí za chvilku upadla pusa. No ale její kolegyně mě loni poznala a ptala se jestli jsem ta slečna od morčátek, že na to koukají… Tak to možná byl ten důvod.
Byla jsem taky Vanilce pro kapičky do očiček v lékárně, paní se zeptala jestli je to veterinární recepis, říkám že jo, že to mám pro morčátko. A paní byla jak rozkvetlá růžička a zase velmi úslužná, s přáním ať se morčátku dobře vede a ať se máme krásně atd. No to jsem opravdu koukala jako puk, hlavně jak to bylo upřímné a srdečné. Úplně jsem si říkala, jestli si to vůbec zasloužím… No a dneska mi dojel z Německa žitný chleba, byly to dva balíky plné pecnů, protože jsem kupovala pro okruh lidí dohromady, s tím že se podělíme. A pán byl strašně zvědavý. Koukl na mě, hned se začal smát od ucha k uchu a říká, že mu musím říct, co v tom mám, jinak mi to nedá. Tak koukám že je tam nalepený Deutsche post, tak mu říkám, že to mi přijely chleby z Německa. A pán byl strašně zvědavý, tak si nechal povyprávět proč mi jede chleba z takové dálky a jestli se nedá koupit levněji v Česku. A jaký že je tam koření a jak že se to jmenuju, a že zná nějaký Loskoty zubaře odsud, jestli jsme teda příbuzní. Tak mu říkám, že jsem jenom náplava a že Loskotů je všude kopec. No nakonec řekl, že ho mám někdy pozvat na topinku a na tatarák když jsou to tak speciální dobré chleby a ještě mi to odnesl, protože to bylo šíleně těžký. Tak jsem z toho taky dost vyvalená. No a to není všechno, staly se mi ještě zvláštnější věci, mnohem mnohem mnohem větší. Pomalu jako kdyby se mě matrix snažil uplácet, nebo za něco odměňovat.
A jinak Vanilka má problémy s očičkama, ale vypadá to na dobré cestě, od rána do večera ji vypiplávám. Posledních pár dnů právě zvažuji, jestli s tím mám vůbec zatěžovat diváky na youtube, protože toho že je Vanilka ulepená od mastiček a bydlí na koberečku, si v pozadí nevšimne jenom slepej. Moc to nemá cenu zapírat, leda nastavit kameru na druhý kotec, kde je všechno při starém. Nemám problém říct že řešíme nemoc, to prostě k životu patří. Ale zase jsem nechtěla vypadat, že se lituju a šířit na ostatní smutek, nebo strach. Tož uvidím. Chtěla jsem točit dneska, ale nevím jak to dám, teď jsem zavalená balíkama a chlebem a už nemám auto (technická… nedali nedali! 🙁 ), takže o zábavu je postaráno. Každopádně chlápek co mi dneska dovezl chleba, mi jednoznačně zpestřil den. Jsem zvědavá, co na mě ještě matrix připraví.

18.6.2019
Je to jak jsem řekla. Při cestě na koupák jsem přímo na silnici našla kopu peněz. Jako fakt. Hromada drobáků, dvacetikoruny a desetikoruny, přímo před mýma nohama. Jakoby tam někdo vyklepnul šrajtofli, nevšiml si toho a šel pryč. Bylo tam tak 100kč. Kdybych tohle našla když mi bylo 10, tak bych byla šťastná, že jsem našla poklad. Pamatuju, jak jsem byla vždycky nadšená i z blbé pětikoruny zašlápnuté do trávníku 😀 Ale toto, to jsem teda ještě nikdy neviděla. A to bylo skoro poledne, je divné že si toho nikdo přede mnou nevšiml a nevysbíral to.
Postála jsem nad nimi a říkala si, že mě matrix teda začíná hezky uplácet, bůhví co na mě zase štrikuje. Nechala jsem ten poklad ležet s myšlenkou, že ho tam nechám pro někoho, kdo ho potřebuje víc než já. A navíc jsem den předtím slyšela pravdivou povídku o zvláštním pánovi, co vyhazoval drobné oknem a dveřma se mu vracely miliony, tak mi to připadalo jako hodně podezřelá náhoda a říkala jsem si, že budu jako ten pán a třeba mi přijde za ty drobné něco, co doopravdy potřebuju.
Pak jsem to vykládala kamarádovi, ten se zasmál a řekl, že jsem měla na tu kopu přihodit ještě drobné ze své šrajtofle, ideálně přihodit hodně, že by to bylo ještě lepší… no bohužel mě to nenapadlo :-/ Až zase najdu poklad, tak na něho řádně přisypu.

Na netu se objevil kamerový záznam s mimozemšťanem u benzinky. Zdroj neuvádí, kde se to přesně stalo a nenašla jsem jiné zdroje, kde by bylo řečeno víc o záběru. Je teda pěkně odpornej: https://tv.idnes.cz/lifestyle/skret-dobby-existuje-video-videly-miliony-lidi.V190612_173646_idnestv_salv
,,Bezpečnostní kamery zachytily, jak kolem domu proběhla malá postava, která nápadně připomíná skřítka Dobbyho z Harryho Pottera. Vivian Gomezová to viděla na vlastní oči a nevěřila tomu, co vidí. Potvrdila si to ale na kamerovém záznamu, který hned sdílela na internetu. Video viděly už miliony lidí a vášnivě o něm diskutují. Podle některých je to jen dítě, ostatní v tom vidí kamerový trik. Ti, kteří věří, že kamera zachytila nadpřirozené stvoření se buď vyděsili a nebo se radují, že Dobby žije. Posuďte sami.”

Aktuální bovisy: (prudký růst)


Aktuální schumannka: (klid)


22.6.2019

Na youtube mám nový vlog ohledně morčátek. Mimochodem Vanilka se lepší, očička se jí krásně hojí 🙂 A koberečky co mi měly dojít byly úplně otřesné, jely obratem zpátky a už jsem vybrala jiné, tak zase čekám. Ale jinak spokojeně koberečkuju 🙂 … jo a kukuřičné ,,granule” (nadrcené středy vyloupaných klasů) stály úplně za houby, dneska jsem vysypala zbytek toho pytle a už to znova nekoupím. Takže budu zkoušet zase jiné podestýlky.

V e-shopu Alue.cz jsou nové brazilské křišťály, extra kvalita. Můžete se na ně kouknout tady: https://www.alue.cz/?collection=brazilske-kristaly


Stav Bovis: prudký růst

Schumannka: Za poslední dva dny se naměřené hodnoty pohybovaly cca do 24 Hz

25.6.2019
Taky vám dneska zblbla elektronika?
Ráno zapínám telefon. Má mi volat dopravce. Telefon prvně naskočil normálně a pak se začal sám od sebe opakovaně restartovat a poblikávat. Měl málo energie, na chvilku umřel, pak se sám zapnul… vypla jsem ho natvrdo a dala na nabíječku.
Po chvilce ho znova zapínám a zkouším co udělá. Byl v režimu offline, který jsem nezapínala, ani jsem nevěděla že tam ta funkce je 😀 Nějakou dobu mi trvalo, než jsem zjistila, že to není tím že nemá signál, ale že má zapnutý režim bez signálu. Ok ok… No tak jsem dala, aby se zapnul normální režim. Mobil mi vyhodil hlášku  VLOŽTE SIMKARKU. Tak jsem otevřela zdířku a vynípla ven simku. Mobil se sám opět restartoval, mezitím jsem nacpala simku zpátky, dala pin, mobil se mě zeptal jestli chci vypnout režim offline. Dala jsem běžný a telefon jede. Už jsem si říkala, že možná chcípl, že už má pár let za sebou, ale nene… Byl prostě úplně zblbnutej.
Tak a teď hledám logické vysvětlení. – Přerušil se kontakt mezi starou simkou (je na ní ještě nápis Oskar :D) a mobil ji nezaznamenal, tak blbnul? Může se to možná stát, ale jak mi vysvětlíte, že se sám vypínal a zapínal?

Aktuální stav energie Bovis: růst


Schumannka: dnes se pohybuje zhruba v hodnotách 80Hz, v porovnání s předešlými dny stoupla.

26.6.2019
Novinka v e-shopu Alue.cz: Nové křišťály z Madagaskaru

Vážení zákazníci,

děkuji za váš zájem o křišťály z Madagaskaru. Dnes vyšla na Alue.cz nová skupina, ze které můžete vybírat. Každý kousek byl pečlivě osobně vybírán.

Nová nabídka je k dispozici zde: https://www.alue.cz/?collection=kristaly-k-madagaskaru

Zatím neprodané křišťály z předešlé kolekce byly výrazně zlevněny. Najdete je v odkazu výše, nebo v sekci Slevy: https://www.alue.cz/?collection=slevy

….. s láskou a úsměvem Alue ….


Na Sibiři byl nalezen pozůstatek zmrzlého vlka: Údajně by měl být 40 000 let starý, čemuž se jen těžko věří, vypadá jakoby umřel teprve před měsícem. Holt Sibiř je asi geniální mrazák. Zde je video nálezu: https://9gag.com/gag/ayBbLO8

Už jste někdy viděli kočku, jak se zjeví z jiné dimenze? To je další zajímavý úlovek, který jsem našla naprostou náhodou! Je to záznam z kamery, kde jdou dvě kočky za sebou, poperou se a z jejich chumlu se vynoří třetí kočka, která se do rvačky přidá. Její zhmotnění je na záznamu velmi dobře patrné… Pamatujete si, jak jsem kdysi psala, že je kočka velmi zajímavé stvoření, že nejenom že vidí do jiných dimenzí, ale také umí mezi dimenzemi prostupovat? Tady je to potvrzené na kameru: https://9gag.com/gag/az9W8Wp

28.6.2019
Bovis energie: má teď mírný růst oproti obvyklému vývoji:


Schumannova rezonance: Docela v klidu, cca 25 Hz dneska a do 40Hz včera.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho df 2019-06-01 15:58:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šalvěj lék. mám ve stínu pod višní a prosperuje moc dobře, mamka ju má na přímém slunci v záhoně s osatními bylinkami a taky si nestěžuje, myslim že tě bude taky dobře prosperovat, akorát v květníku nebo truhlíku bude potřeba zalívat, na záhoně je to jiné. Šalvěj divotvorná už je v květníku trochu oříšek, tu teda nemám, nepotřebuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-01 22:21:36
Ikona diskutujiciho
sipka

dneska byl čaj ze šalvěje a hluchavky, opravdu výborné

Ikona diskutujiciho Nikča 2019-06-01 17:47:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
šalvěj moc doporučuji k rybám. Doma děláme pstruha na másle a do něj vždy vložíme pár lístků šalvěje. Opravdu vynikající 🙂

Ikona diskutujiciho Luk 2019-06-01 20:04:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsme u toho čaje, chci se zeptat zda li zelený čaj má stejný efekt jako čaj černý na šišinku mozkovou 😮 V knize máš napsáno, že černý čaj k správnému fungování nepomáhá, jaký čaj lze tedy pít? 😀

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-02 17:59:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našel jsem zajímavost – devítistěn a slunce s devíti paprsky na 5-ti eurové minci – že by někdo znal symboliku při jejím vytváření? http://www.numin.cz/clanky/rakousko-5-euro-land-des-wassers-_-74a1.jpg

Ikona diskutujiciho Khira 2019-06-03 16:05:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za Vitalvibe se taky podepisuji. Přesně taky tak když jsem si objednávala protein, tak na mě vykoukl ten příspěvek a nemohla jsem věřit svým očím, že by někdo měl tak dobré srdce a rozjel takovej krásnej projekt. Jednou jsi to doporučila v zápisníčku, tak když jsem nějaký chtěla zkusit, tak jsem si vzpomněla na ten eshop. Stejně tak když jsem potřebovala pomoct s nějakým cvičením a posilováním a ty jsi doporučila Jillian, tak ta byla jediná, co mi vydrželo. 😀 U Vitalvibe jsem si objednala i b-komblex a když kápnu trochu do protejňáku, tak to tam nejde ani cítit.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-03 22:24:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, já jsem byl ale neznalec! Právě jsem zjistil, že včely umí své žihadlo po vpíchnutí po chvíli vykroutit a mohou žít dál! Tak co, kdo je taky masochista a bude vždycky čekat? 😀 https://www.youtube.com/watch?v=G-C77ujnLZo

Ikona diskutujiciho kalia 2019-06-04 18:49:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo hustý:) To jsem nevěděla – ale včely na nikoho neútočí, když nemusí.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-10 00:17:33
Ikona diskutujiciho
sipka

(A teď jsem ještě polichocen oceněním od samotné Kalii 😄)

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-06-04 08:36:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím se pochlubit 😊 Mám brigádu na 999% jasnou, vesmír mi pomohl! Už se nemůžu dočkat až si koupím krystal! Mám i vybraný 🙂 Strašně se mi líbí ten v atypické tvaru co má dírku přímo v krystalu. Já už se tak těším 😂😊

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-06-04 13:02:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeeee! Gratuluji!!! 😊 Krystaly jsou boží a silně návykové. Až ho budeš mít, nebudeš chtít sundat, cha cha 😊

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-06-04 18:42:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji 🙂 Jak dlouho už ho máš? 🙂

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-06-05 17:46:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Cho, cho! No už to budou snad tři roky?!!

Ikona diskutujiciho ginze 2019-06-07 17:02:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jů, ta šalvěj zní zajímavě! O víkendu se chystám do zahradního centra u nás ve městě, tak jestli ji uvidím, hned ji beru! Akorát když jsem tam byla minule, tak měli bylinky dost mizerné :/
Mně se tento rok na zahradě daří a mám z toho radost. Máta přežila již druhou zimu a je z ní pořádný porost. Navíc jsem nedávno byla v Tescu a měli tam zlevněnou mátu v květináči na 8kč a přitom jí nic nebylo…tak jsem vzala dvě a šoupla je tam…má trochu jiný tvar listů a chuť, tak budu mít teď takový mix 🙂
Tento rok se mi podařilo si na zahrádce udělat krásný květinový koutek, o který se pečlivě starám a chodím se na něj dívat a kochat se. Na jaře jsem si koupila rododendron a bála jsem se, jak mi poroste….a ono super, krásně kvetl, teď už je odkvetlý, ale zato má spoustu nových listů, z čehož mám nesmírnou radost. Akorát mi ho napadly molice, tak se je teď snažím přírodním způsobem odstranit…stejně jako mšice na růžích 🙁 Mám právě novou velkokvětou rudou růži – bude se hodit na rituály s růží 😀
Tohle období, kdy všechno roste a voní, mám moc ráda 🙂

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-06-14 09:45:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ty si přece ale zasloužíš, aby byli na tebe lidi hodní a milí! Vždyt’ lidem neustále pomáháš a radíš…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-14 10:06:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno já to myslela tak, že přijdu jako no name zákazník, jakých ten člověk denně potká stovky, není na mě nic spešl, takže není důvod prokazovat mi nějaké speciální projevy úcty. A děje se mi tohle. Prostě na to čumím. Nebo že by lidi už transformovali? 🙂

Ikona diskutujiciho Khira 2019-06-14 17:28:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná trochu mimo téma, ale vrtalo mi hlavou, když bych měla někomu darovat obraz, který jsem namalovala, tak i kdyby na tom obraze měla být jen nějaká krajina, nedávám tak tím možnost k napojení přes energetický kanál? Když jsem tím způsobem vložila energii do obrazu. Obdarovaný člověk je neutrální daleký příbuzný, ale vrtá mi hlavou, proč zrovna tak váhám u něj. 😐
Chtěla jsem tento dotaz vložit do dotazníku, ale zároveň bych potřebovala, jestli by mi někdo neporadil co nejdřív. Pěkně prosím 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-14 18:52:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo tak na to bacha, já jednou chtěla darovat svou kresbu a kdybych to udělala, tak bych měla vážný problém, protože bych měla trvalý kanál k někomu, kdo byl ale pro mne energeticky nebezpečný. Takže jestli je ten člověk destruktivní, tak mu nic nedávej. Pokud je v pohodě, tak nevidím problém.

Ikona diskutujiciho Khira 2019-06-24 12:08:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď. Rozhodla jsem se nic nedávat. Normálně bych to asi neřešila, ale tady jsem z nějakého důvodu pořád váhala a asi bylo proč.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-18 16:49:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta chůze toho pastvoření je komická, chodí jako vodník nebo přerostlá žába – a ještě jak u toho potřepává rukama :D. Ale jestli je to vážně jeden z “nich”, tak je to fakt brutální, takhle kvalitní záznam jsem možná ještě nikdy neviděl….

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-18 16:51:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale přijde mi hodně zvláštní, že se pohybuje sám, bez ostatních členů své rasy a ještě mu nedojde, že ho může zachytit kamera. Nebo si možná říkal, že je mu to jedno, že jsou lidi stejně blbí a na nic nepřijdou…..

Ikona diskutujiciho hanka 2019-06-18 20:52:16
Ikona diskutujiciho
sipka

No fuj..tohle se přede mnou projít a jsem po… mimochodem po městě visí plakáty nějakého rádia a je na nich mimozemšťan, do detailů vykreslený, zploštělá hlava, velké oči, šedá barva. Asi ať si lidi zvykají.

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-06-19 22:17:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

výpadá to na šedivce podle vzrůstu šedý taky je otázka je co děla tady na zemi pravděpodobně ho tu zapomněli tedka tam někde běhá dávám mu tak dva tří dny života než to někde umře poslední dobou mám pocit že mě ufo sleduje před dvěma týdny v sobotu když sem šel domu bylo 11 hodin večer tak se viděl na nebi poletovalo to jako satelit neblikalo to jenom jasnější poletující světlo jak mile mě napadla myšlenka ufo začalo to lítat ze strany na stranu a eště více zářit pak sem si pokladal otázky co tady dělají určitě sou to ti z povrchu na to ufo zmizlo tak sem došel domů a šel se spát druhy den odpoledne když sem byl na procházce sem spatřil na nebi bílě světlo bylo vysoko a jak mě napadla myšlenka o ufo fouk a bylo pryč

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-20 08:13:13
Ikona diskutujiciho
sipka

třeba utekl z area 51 ze zkumavky

Ikona diskutujiciho Kiyu 2019-06-20 12:16:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.bety.cz/krasa-a-moda/clanky/30745/Modre-svetlo-z-mobilu-a-pocitacu-urychluje-starnuti-pleti
Nevím jestli to tu někdy bylo, každopádně tohle na mě vybaflo když jsem večer na mobilu projížděla net 😀

Ikona diskutujiciho kalia 2019-06-22 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně, toto by měli zavést všude:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zrusme-oteviraci-hodiny-aby-si-lide-mohli-delat-co-chteji-projde-prvni-bezcasova-zona-na-svete-74618

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-06-23 16:12:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neni to len reklama na Rowlingovej nové knihy, ten škret Dobby? Prečo je to video tak krátke, zaujímalo by ma kam to išlo ďalej…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-24 12:53:56
Ikona diskutujiciho
sipka

No přesně 😀 resp. bála bych se, kam to šlo dál 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-24 15:04:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a… Třeba nic není za tím, že jsi našla ty peníze. Třeba sis je prostě zasloužila, tak ti je Vesmír nabídl 🙂

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-25 10:32:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty kokos, ty máš ještě Oskara? To si nech vydražit :D!
Taťkovi zase blbnul nejnovější samsung – sám mu zhasnul displej. Nepomohlo vyndání SIMky, nabíjení, obrazovka furt černá…. Tak jsem náhodou přišel na délku přidržení tlačítka pro tvrdý reset a pak zase naběhl.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-06-25 22:17:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Film “parodie/komedie” o podprahových datech v hudebním průmyslu, kde to je humornou formou podané (ale zároveň ukázali, jak to chodí):
https://www.csfd.cz/film/29967-josie-a-jeji-kocicky/prehled/

Víc narovinu už to říct nešlo, a přesto dle pár komentářů, které jsem si přečetla, si nejsem jistá, jestli většině lidí vůbec došlo o čem ten film je.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-06-27 22:50:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Třetí kočka se k nim přidá ze spodní hrany gifu, je to tam celkem dobře vidět, rozhodně nevyskočila z jiné dimenze omg.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-06-28 03:17:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi? Tohle mi prostě nedá. Velmi zjednodušeně řečeno mi do života teď přišla udička. Hodně otravná udička. Jde o člověka z mojí minulosti a vídám ho teď znovu skoro každý den, je to příšerný a příšerně lákavý, otravný, bylo by to tak jednoduchý po tom prostě skočit a na nic nemyslet… Rozptyluje mě to od mých cílů a je to prostě takový ten klasický vzorec – blbina, kterou hrozně chcete(ani nevíte proč!) i když víte že nikam nevede a mohla by vám pěkně ublížit nebo vás rovnou vcucnout hluboko do Matrixu(vím moc dobře, že by z toho nic dobrého nebylo a možná by pak bylo těžké se z toho dostat, přitom se mi poslední dobou docela daří a i když jsem dost pozadu s dost věcmi, tak furt stíhám). ale chcete to a je těžké to odehnat, i když víte, že je to blbost a šlo by jen o potěšení na chvilku, nic prospěšného ani perspektivního. víte, že je to blbost, ale nějaký pitomý základní pud je jako “JÁ TO CHCI A HNED!” a je těžký to umlčet. nechápu.

hm. no a teď večer jsem nad tím dost přemýšlela stylem “že jako jestli mi to fakt připadá tak blbý, jestli je to fakt tak špatný nápad, nebylo by to fajn? přeci jako… vážně by mě to tak moc pozastavovalo v práci? nebylo by to fajn, na chvíli vypnout? třeba bych na to i našla čas a sílu i možná peníze, třeba by to ničemu nevadilo, nic neovlivnilo” – v ten moment jsem rozklikla youtube a co vidím? ŽENU V ČERVENÉM ! Úplně mě to uhodilo do očí :O achjo, to nebude náhoda. nesmím se nechat oblbnout. myslela jsem, že přeháním, ale ono se opravdu něco děje a opravdu je to udička. pěkně pitomá, moc dobře vypadající udička. ale nesmím… dostalo by mě to někam, kam opravdu nechci, mezi lidi z minulosti od kterých už jsem se dostala a jsem bez nich šťastná, je to za mnou. nejsou příliš… ehm, konstruktivní. byla jsem šťastná, že už se nevídáme a můžu se tak vyvíjet svým směrem. prostě by to byla slepá ulice.

(to se nedalo neofotit)
http://jyxo.info/uploads/80/80e9ca17274d1f6c770c972e3552b7355b5d6e06.png

3:11 – týpek v tv: “možná, že se fakt něco děje” 😃 lol, to je moc

Ikona diskutujiciho kalia 2019-06-28 20:10:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kočky uměj “vstoupit” do něčí reality (tzn. aby dotyčný kočku viděl a vnímal) a zase z ní vystoupit (tzn. jako do “jiné dimenze”). Potkávala jsem na jednom místě, kdykoli jsem tam šla, jednu kočku (ať už jsem šla v pět ráno nebo v devět večer). Já kočky většinou pak začnu krmit, když na ně narážím častěji. Jenže tato kočka někomu patřila (měla obojek proti klíšťatům a byla vždy na jednom místě u rodinných domků, takže tam určitě u někoho žila). Tak jsem jí nakonec řekla, že jí nikdy nenakrmím, protože má svého pána, který se o ní stará, a mě by se taky nelíbilo, kdyby moje zvíře někdo cizí krmil (například něčím, co neschvaluji – s konzervanty atd.). No kočka mě chvíli přemlouvala ať jí krmím ale poté, co jsem odešla, jsem jí už nikdy nepotkala.. (a to přes to místo stále občas chodím, se stejnou frekvencí jako dřív, a vyhlížím ji všude kolem když tam jdu).

Jiná kočka za mnou kdysi chodila a doprovázela mě kus cesty kudy jsem chodila. Já šla normálně po ulici a pak po náměstí a ona se držela u zdi a chodila hlavně pod lavičkama. Kousek náměstí ale musela taky přeběhnout. No a lidi, co běžně jdou, jí neviděli (pokud ona sama nechtěla). Pokud jsem ji někomu já ukázala (např. tím, že jsem jejím směrem důrazně koukala a např. na ní mluvila), tak ji pak už také viděl/vnímal (ale kočce se to nelíbilo, chtěla si lidi sama vybrat). Někdy ji lidi neviděli, i když byla úplně viditelná na tom náměstí (že jí nic nezakrývalo, nebyla pod lavičkou a daný člověk se nedíval do mobilu a procházel kousíček od ní – nevšiml si jí i když dokonce koukal jejím směrem). Ona to dělala hlavně energeticky, že “nebyla vidět”. Ale reálně, když nechtěla, abych ji já viděla, tak jsem mohla chodit celý den kolem místa, kde se většinu dne zdržovala (a kde dostávala jídlo), a prostě jsem jí nepotkala, i když mi pak někdo říkal, že ten den tam byla. Nemyslím si, že by se přede mnou ten den kočka schovávala třeba do křoví (i když i tam jsem se dívala – prohledala jsem to tam všude), spíš jsem ji nemohla vidět.

No a jiná kočka zase byla taková, že jsem na ní narazila jenom tehdy (ale taky né vždy), když jsem šla na dané místo a u toho na ní myslela a požádala jí, ať se tam setkáme (tak tam pak na mě čekala na tom místě, které jsem si s ní domluvila – pokaždé to bylo trošičku jinde).

Ikona diskutujiciho Andy 2019-06-30 22:44:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj :), teď jsem četla moc pěkný článek o životě … ale je tak jiný, takový jsem ještě nikde neviděla.
Je to úplně skvěle vymyšlené 😀 a celkově má slečna, sice už na neaktivním, blogu spoustu zajímavých myšlenek a super článků, zejména ty na seberozvoj, i když ne se vším co slečna píše, samozřejmě souhlasím.
Jó a taky je z Ostravy, vůbec by mi nevadilo jí poznat.
Návod na hru The Life od společnosti Universe:
http://tajemne.blog.cz/1611/zivot-je-hra-aneb-jak-funguje-duchovni-rust-z-pohledu-hrace

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek