Zápisníček / Duben 2017

1.4.2017 v Aluška.org 58

Aktualitky, zprávičky, myšlenky, dění ve světě a vedlejší obsah… vítejte v Zápisníčku 🙂

__________________________

1.4.2017

Poslední týden pomalu přidávám na svůj e-shop oblečení z druhé ruky. To jsou vyřazené kousky z mého šatníku, které jsou prakticky nové, nebo téměř jako nové a z různých důvodů nenošené. Najdete tam pár krásných šatů, triček, i jiných kousků za pár korun. Vše řadím do rubriky Bleší trh. Naspod stránky je malá šipečka pro listování v nabídce.

Čtěte pozorně popisky, pečlivě jsem vše změřila a opsala, abyste věděli přesně, co kupujete. U modrých šatů mi foťák u některých snímků zkreslil odstín, proto jsem slepila více fotek dohromady. Náhledové obrázky jsou malé, ale když si je rozkliknete, zobrazí se vám přes celou obrazovku v plném rozlišení, kde uvidíte i detaily.

Tady máte pro potěchu oka jedny z šatů, které prodávám…

Oblečení si můžete prohlédnout zde: http://alueshop.webnode.cz/blesi-trh/

Dejte si pozor při nákupech, pokud sáhnete na účtenku, co nejdříve si pořádně omyjte ruce mýdlem a nesahejte si jimi na obličej, nebo ústa.

Drzá Klára: Účtenky jsou jedovaté, obsahují Bisfenol A, který způsobuje neplodnost!

https://www.youtube.com/watch?v=JhG4hH5QeHo

Není to hoax, Klára má pravdu. viz:

,,…Bisfenol A je látka akutně toxická pro vodní živočichy a je považována za vysoce nebezpečnou látku pro vodní prostředí. Může mít vliv na normální vývoj živých organismů a může ovlivnit i vývoj jejich potomků. BPA vstupuje do životního prostředí ve velkém množství, a vzbuzuje tak obavy, že by mohl mít okamžité nebo dlouhodobé škodlivé účinky na živé organismy včetně člověka.

…Produkce bisfenolu A i jeho použití stále rostou. BPA je využíván hlavně při přípravě polykarbonátových plastů, které slouží k výrobě kojeneckých lahví, CD a DVD nosičů, nádob na potraviny, vnitřních ochranných povrchů konzerv, ale také ve stavebnictví, elektronice nebo v medicíně. BPA je také součástí termopapírů (např. v účtenkách z pokladen supermarketů), najdeme ho i v reprografii, v některých plastových zubních plombách, v kávovarech, v hračkách, v počítačích nebo v mobilních telefonech. Může být i součástí smaltů nebo epoxidových lepidel.” (zdroj)


4.4.2017

Energie Bovis stále stoupá. Vzhledem k tomu, že jsem je přestala sledovat systematicky, jsem také už dávno vypadla z jejich systému číselného značení a má teď smysl dívat se už pouze na grafy, které jsou pro základní přehled dostačující. Toto je logaritmický zápis růstu bovisů ke dni 5.4.:

Jsme stále v procesu, je neuvěřitelné, že to takhle konstantně roste už od roku 2012, kdy měření začalo.

Mám přečtenou knížku Vaše morče. Moc se mi líbila, ale recenzi tady na web asi dělat nebudu.. nebooo. Nevím. Řekněte sami. Prostě knížka pro chovatele. Vyhmátla jsem ji v Brně v Bauhausu úplně náhodou, za dvě stovky. Za dva dny byla přečtená, velice odpočinkové čtení s krásnými obrázky morčátek. Tam jsem se dočetla, že morčata mají ráda zelenou barvu ze všech nejvíc a bílá je naopak stresuje a protože je mám u bílé zdi, tak mě napadl pokus. Udělala jsem jim z papíru zelenou tapetu s trojlístky. Vypadá moc krásně. Jednoduše jsem to vytiskla na tiskárně a slepila dohromady, aby to bylo metr dlouhé. A nalepila zezadu na plexisklo. Morčátka vypadají spokojeně, nejvíc ale reagovala Vanilka, která si tapetu dlouho prohlížela a pak měla dva dny strašně dobrou náladu. I teď se mi zdá klidnější a víc se nechá hladit. Další dvě morčinky tak velkou radost z tapety buď neměly, nebo to neumí dát tak výrazně najevo. Ještě jim chci udělat druhou tapetu na druhý metr klece, ale vyberu jiný motiv 🙂 … Jinak jsem se tam asi nic jiného nového nedočetla, leda jsem našla několik nepřeností a chyb, ale jsem ráda, že mě to přivedlo na tak geniální nápad, jak chlupatým pupíkům vylepšit bydlení.

Jsem moc ráda, že přes e-shop už odešla část z vystaveného oděvu… Mám ještě hromádku, kterou tam chci postupně nasázet, ale je to hodně časově náročné, takže mi to potrvá delší dobu. 🙂 Všechno se musí pečlivě vyfotit, naměřit, popsat… piplačka.

6.4.2017

Dneska jsem měla zajímavý telefonát ohledně vaginálních tamponů, na které jsem psala doporučení. Ozval se mi shop greenworld Brno, ze kterého jsem to koupila a který je také uvedený mezi několika e-shopy kde se to dá sehnat, s poděkováním za doporučení. Taková věc se mi stala poprvé 🙂 Ještě mi děkovali z Lékárna.cz, ale mailem. Že by si někdo mé recenze vážil natolik, že zvedne telefon aby mi to řekl, to je opravdu potěšující. Dostala jsem i nabídku nějakého speciálního členského programu, ale na tyhle věci jsem nikdy moc nebyla a hlavně jsem to sepsala nezjištně pro lidi, ne s vidinou nějaké odměny. Tož tak… Mám radost, když vidím kolem sebe radost. 🙂

….. A plnohodnotnou recenzi na morčičí knížku tedy nakonec napíšu.

7.4. 2017

Dostávám maily od lidí, kteří jsou hodně rozbití po všelijakých zasvěceních a žádají o pomoc/radu. Tento jeden mě zaujal, nedá mi to, přečtěte si ho:

Ahoj, dobrý den,
máte pěkný blog..už dlouho….zasvětila jsem se dost do různých
energií…bylo to v blbým období, ve chvíli, kdy jsem padala a hledala
pomoc. klasicky…
potrhalo mi to úplně auru…”rozteklo” se mi do té doby celkem pevné
tělo..a materiálně jsem o vše přišla, celkem o dost…v průběhu 3 let.
Nicméně, asi jsem to musela prožít..astrologie mi dpovídá, že je to
karmická lekce.
Chci Vás poprosit o radu a pomoc.
Chci se zase dát dohromady…po asi 5 letech. Myslím, že se mi to celkem
daří…ale stále se mi nedaří dostat se do stabilní fyzické formy jako
dřív, abych například necítila obrovskou bolest hlavy při pedikůře u
paní, co stále tvrdí, že čte z akáši.
To je jen jeden příklad…cítím se celkem blbě i u rodičů, jsou tradičně
nastavení hmotaři, což jsem taky…ale ne za každou cenu.
Pokud Vás nezdržím moc, děkuji za odpověď a přeji krásné jaro a krásný
víkend.
E

Přesně tak. Člověk přijde o zdraví, peníze, a duševní rovnováhu. Buďte opatrní než na něco půjdete. Tento měsíc mám na téma zasvěcení připravený velice výživný článek.

Jelikož jste všichni jistě velice zvědaví na moje vlasy a nemůžete se dočkat až nahodím update, aby bylo jisté jestli jsem fakt blondýna 😀 (ano stále narážím na tu starou konverzaci), zde přikládám dnešní obrázek. V únoru jsem hodně stříhala, ale za 2-3 měsíce už nebude poznat rozdíl. Zbytky barvy tam pořád ještě jsou, v koncích smíchané se zoxidovanou hennou.

12.4. 2017

Na Alueshop.webnode.cz mám nyní vlastní favicon v podobě svého loga a přidala jsem tlačítko pro sdílení přes FB, které je v levém menu a také naspod stránky. Kvůli nutnosti zvětšení možnosti přenosu dat na měsíc se mi při dokoupení dražších prémiových služeb otevřela i spousta dalších možností jak stránku spravovat a doplnit, ale nechtěla jsem ji úplně přeplácat, tak jsem se pro větší překopání neodhodlala 🙂 http://alueshop.webnode.cz

Zítra dokončím 30 Day Shred a vrhnu se rovnou na šestibuchtový program. Sbírám komplimenty jak skvěle vypadám a lidé už se mě neptají proč to dělám, ale JAK to dělám… koupila jsem si konečně kolo, abych mohla i přes léto řádit. Tenhle týden už by mělo být dokončené a budu ho moct poprvé pořádně projet 🙂 V létě to je se cvičením špatné, protože nedávám vyšší teploty, tak budu jezdit po okolí na zajímavá místa, kam jsem se zatím pěšky nedostala.

17.4.2017

Moje nové kolo už je hotové a mám ho pěkně projeté. Je to paráda, konečně po tolika letech mít vysněné kolo. Ale zadel z toho bolí ještě tři dny potom :-/ S vycpávkou se mi moc drandit nechce. 😀

30 Day Shred jsem úspěšně dokončila a připadám si jako skála. 🙂 Oproti loňsku to je velký rozdíl. Teď dělám program na šest buchet, ale dneska si – nejenom kvůli svátku – dávám pauzu. Mám trochu namožená záda.

Letos jsem byla aktivnější, než loni. Nadělala jsem v cibuli spoustu krásných vajíček a zmohla se na super čokoládovou buchtu. Musím si jí pořádně užít, jelikož konzumace sladkého pečiva se převelice bije s mojí aktuální životosprávou. 😀 O to víc si člověk pochutná, když je mu to vzácné. Doufám, že letos budete mít všichni stejně příjemné Velikonoce, jako já.

20.4.2017

Dneska ve snu jsem se objevila na střední škole, byl tam nějaký test a já nemohla najít stranu v učebnici. A když už mi ji učitelka ukázala, tak tam byly úkoly jako lehni si na břicho a vypouštěj bublinky, prostě totální nesmysly…. Tak jsem to zahodila a řekla, že nic dělat nebudu, že jim na to prdím, ať mi klidně dají pětku… Ten sen byl dlouhý, absolvovala jsem několik hodin a bylo to docela zajímavé… Pak mi došlo, co vlastně v té škole dělám, že spím!

Tak jsem opatrně vstala – učitel zpozorněl a kouká na mě – a nevím jak mě to napadlo, zkusila jsem ho poškádlit. :,,Zdar ne, vole… du pryč!” A čekala jsem, že se naštve, ale on mi zamával, vystrčil pánev vbok a odpověděl mi se širokým úsměvem: ,,Zdar vole!”

Začala jsem se řehtat, proběhlo ještě pár volů, potykali jsme si a odešla jsem ze školy s úsměvem… Nevím, proč jsem to udělala, nějak mě přepadl pocit uspokojující rebelie. Vždycky jsem si ve škole přála poslat učitele někam, nebo podrýt jejich autoritu, ale nikdy jsem si to nedovolila, protože jsem byla vzorný spolupracující ustrašený uzlíček nervíků. Ale teď ve snu jsem velká hrdinka, když vím že za to není postih.

Před školou jsem poznala snovou scenérii části centra Brna, byly tam trochu rozměrově nepřesné školy, budovy, kašna a silnice z dlažebních kostek. Jenom jsem tak šla a dívala se, co v tom snu všechno je…. A chodilo tam strašně moc lidí, každý v oblečení z jiné doby, někteří jeli na koni, bylo to velice různorodé. Fascinovalo mě je všechny sledovat. Foukal mírný vítr a byl tam takový harmonický příjemný klid… Pak jsem chtěla letět a řekla jsem si, že chci vysoko, co nejvýš!

A razantně jsem vystřelila do ohromné výšky a letěla prudce vpřed. Ta rychlost byla tak ohromná, až mě to polekalo, chtěla jsem níž a tak mi stoupl adrenalin, že mě to z toho snu vykoplo ven. 😀 … V normálních snech je lítání strašně těžké, ale v lucidním je asi naopak potřeba to dávkovat trochu opatrněji, protože když člověk chce co nejvýš, tak fakt jede co nejvýš, ne jak v normálním snu, že ho to táhne dolů.

23.4.2017

Píše mi teď jeden člověk s obdobnými problémy, jako mám leta letoucí i já… Jak už jsem psala mockrát a napíšu to znova, všichni lidé na světě kteří jsou vidět řeší stejné problémy, speciálně tady v Česku. Závist a pomluvy…. A je jedno, jestli jste spisovatelka co se jí podařilo prorazit, nebo televizní moderátorka, pořád je to to samé dokola. Pochopit vás může jenom ten, kdo to sám zažil a tak není divu, že se ke mně občas pomlouvaní a šikanovaní utíkají schovat pro radu a pochopení. Nebudu zveřejňovat celé dopisy, jsou osobní a citlivé, ale jeden úryvek mě dneska obzvláště zaujal o povaze Čechů, je moc zajímavý:

,,Ahoj,

zvláštní je, že Němci, když nás okupovali, udělali si posudek na vlastnosti Čechů, aby je mohli lépe ovládat. je to známo jako německá typologie Čecháčka. Víš, co je šílený, že to byla naprostá pravda a platí dodnes. A tak Němci věděli, že mezi typ. vlastnosti většiny Čechů patří na 1. místě závist, doslova sžírající závist po majetku souseda nebo druhého, pokrytectví, lživost, šmírování, nepřejícnost a pomluvy. Co na to říkáš? To byly 30té roky. A také lživé přesvědčení, že všichni mají mít stejně a nikdo nesmí vynikat postavením nebo úspěchem nebo penězi. Pokud vyniká, je možno ho o výsadní postavení připravit, nejlépe lživou pomluvou, která jej zdiskredituje, tj. poníží na úroveň těch darebáků. kteří tě pomluvili. Jednoduchá logika.

Vím o mnoha lidech, kteří kvůli šikaně pomluvami v bydlišti nebo na netu , hl. facebooku, skončili v psych. léčebně nebo i sebevraždou. Jenom proto, že je ti debilové závistiví šikanovali, aby je pošpinili…..”

28.4. 2017

Dostala se ke mně zajímavá zpráva, že právě teď v období od 20.4. po další dva týdny jsou velice destruktivní energie a po celém světě se dělají masivní satanistické rituály, zahrnující i oběti. Údajně by se mělo jednat o velice energeticky náročné období, které můžeme prožívat podobně nepříjemně, jako temnotu která přichází na Vánoce…

Cítíte rozdíl? Já ani moc ne. Jediné co mě štve, je studené počasí a jinak se raduji, že zase roste tráva a můžu venku trhat popenec u zídky. 😀

Dneska bylo veselo s morčátky, večer jsem zastřihovala drápky a čím dýl ty morčinky mám, tím víc mám pocit, že mi rozumí. Tak s nimi nad každým drápečkem strašně diskutuju a vysvětluju jim, nebo se je snažím rozptýlit povídáním o loukách a morčičích samcích… Nejdivočejší je Vanilka, ta mi neustále skákala pod svetr a na všechno nesouhlaně brumlala, ale nejvíc to nakonec zandala Mája. Ta mi při závěrečné fázi luxusně pomočila tepláky… Zjistila jsem totiž, že moje dvě morčinky mají na pacičkách vepředu takové jakoby růžky. Vypadá to jako další dráp rostoucí přímo z packy. Vygooglila jsem to, protože jsem to ještě nikdy neviděla. Prý to není dráp, ale zrohovatělá kůže, která se sama neoddělila a může se to normálně ustřihnout s tím, že by se u pacičky měl asi 1mm nechat, ten je živý… A morčinky si to zuby nehty nechtěly nechat ustřihnout i když to měly dlouhé, tak jsem přemlouvala a přemlouvala, až Mája povolila svěrač. Trvalo to fakt strašně dlouho… A je to fakt kůže, normálně to jde zlomit mezi prsty… Fascinující. Celý život mám morčata a stejně mě nakonec ještě něčím dokážou překvapit. Jsem jedině ráda, že to není nic vážného a že je to jenom kůže. Už jsem se bála, že tam mají nějaké výrůstky co by se musely zoperovat a… No, prostě se mi ulevilo, že je to další věc, co v klidu ucvaknu doma a nikam s tím nemusíme běžet.

Včera jsem dočetla Naomi Aldort.. recenze určitě bude. 🙂

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martynko 2017-04-01 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vešketý termopapír obsahuje nejenom bisfenol A také i jiné nebezpečné látky, podle mne je zbytečné se vyvarovávat tohoto jelikož ve světě ke styku s nebezpečnými látkami dochází velmi často a ve velikém množství od plastů (vše je plastové až po jedy ze vzduchu), jsme stejnak předurčený k depopulaci, proto nemyslet na hnusy a prostě si užívat právě dokud je ta možnost za pár let už ta možnost nebude :-(  PS: pěkné šatičky, chtělo by to už jen přišpendlit nějaká kvítka :-P

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-04-01 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To skoro aby člověk chodil v gumových rukavicích i třeba do restaurace. O_O

Ikona diskutujiciho Anchor 2017-04-01 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se na to oblečení podívala, ale nějak se mi tam nezobrazují ty fotky O_O

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-01 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  … protože se na to díváš z mobilu a ne z PC, že ano?

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-04-01 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem si poprvé všiml tvého "upozornění", že tvé stránky jsou chráněny symbolem Věčného slunce a vrátí vše, co člověk vyšle. Geniální :-D ! Přemýšlím, co to vlastně znamená, už dlouho. Devět paprsků- říkal jsem si, že to je záměrně symbol spojení s konstruktivními silami.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-01 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Znamená jednoduše to, že ten kdo bude chtít mě a mé stránky zničit, bude sám zničen a mně přitom neublíží. Ale ten, kdo mě a mé stránky bude podporovat, bude podporován a bude se mu dobře dařit. .. jeden z důvodů, proč moji čtenáři říkají, jak se vždycky mají dobře/lépe když moje stránky čtou, aniž by cokoliv konkrétního dělali. Je to nastavené tak, aby to podporovalo a chránilo dobré lidi a naopak odpuzovalo špatné, nenávistné.

Ikona diskutujiciho Anchor 2017-04-01 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Tablet! :D

Ikona diskutujiciho Hmmmm 2017-04-02 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Troška od veci, ale čo je s osud.cz. Už nejakú dobu tá stránka akoby neexistovala.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-04-02 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Souhlas.

Ikona diskutujiciho Arleta 2017-04-02 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bisfenol na uctenkach…vsechno do sebe tak krasne zapada! EET, povinnost davat uctenky, co vic – loterie za udavacstvi…a pan Babis mezitim nakoupi vsechny reprodukcni kliniky…

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2017-04-02 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Pravda v tom bude, protože jak du na tento blog, stačí se dívat jen na stránku a k tomu vnímám barvy tak je mi hned líp. Je pravdou i, když mám někdy depky, tak hlavně víc na tyto stránky chodím a je mi po tom i fajn.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-04-02 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Osud.cz už nejakú dobu nefunguje a už ani nebude, keďže ten tlstý pán sa presťahoval na iný web (nič proti nemu no už mi vypadlo jeho meno i toho nového webu, platené weby moc nesledujem).

Ikona diskutujiciho Shairin (Amon) 2017-04-05 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, myslím, že recenze na knihu je dobrý nápad. Budu se těšit a doufat, že ji napíšeš.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-05 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  díky 🙂 jsem ráda… těšit se určitě můžeš, ale nevím na kdy…

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-04-05 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co Aluško, kdy dle tvého názoru dojde ke vzestupu do zlatých časů lidí ? :-)

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-06 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko chci se zeptat. Mohu zkusit AC, kdyz jsem mela psychicke problemy na ktere beru leky a jsem ted v pohode? Jsem stastna a v pohode kdyz je beru a chci zkusit AC (cestuju behem spanku psala jsem ti o tom maila) Myslis, ze to mohu zkusit? Nechci si ublizit. Dekuji za odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-06 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  můžeš nemůžeš …. to není skutečná otázka. Pokud cestuješ, tak už  cestuješ. Pokud necestuješ, tak nemáš cestovat.

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-04-07 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nuž, ale čo potom už s tím, keď sa človek pomocou nevhodnej pomoci dostane do problémov?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-07 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Mno, to je otázka… Jediné ideální řešení je vůbec na tyhle zasvěcení nechodit a přemýšlet předtím, než něco neuváženě uděláme.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-04-07 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jarda 2017-04-07 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Smích? Přejde. -) Dej sem raději Borata v plavkách. -)

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-08 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zkousim AC a pri velkem uvolneni mam takovy tlak v rukach jakoby se oddelovaly, ale mam pocit, ze hybu fyzickyma rukama, u nohou a u zbytku tela nic moc necitim, ale ty ruce to je neco. Ve dne z toho strach vubec nemam. Doufam, ze se mi to povede 🙂 Drzte palce.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-10 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jeste k AC. Zkusila jsi se pri vycestovani z tela nekdy podivat do zrcadla? Videla jsi neco? Moc me to zajima 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-11 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Díky 🙂 V AC jsem se viděla v zrcadle a popisovala jsem to v jednom ze svých článků tady na webu. Bylo to zajímavé, ale vypadala jsem jinak.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-11 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Neni zac. Jdu ten clanek najit a precist si ho 🙂 Dekuji za odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho Arael 2017-04-13 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, slyšela jsi už o Modré velrybě? Mně to připadá strašné 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-13 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  O tom čtu poprvé… to je vážně někdo takový dement, aby tohle hrál? Co je tohle za svět? Nejsem tu na blbé adrese?

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-13 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Taky jsem to cetla a videla v televizi, hruza. Zrovna jsem se sem sla podivat, jestli ti tu o tom  nekdo psal a jak vidim, tak jo.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-04-14 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: A existuje ta hra doopravdy? Skutečně s ní ty sebevraždy souvisí?

Ikona diskutujiciho Arael 2017-04-14 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Taky nechápu… ty úkoly jsem četla je to zvrhlé, to určitě nemohl vymyslet člověk, který to má v hlavě v pořádku…

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-14 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Podle toho co jsem videla a slysela, bohuzel ano.

Ikona diskutujiciho zimniku 2017-04-14 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď je tolik informací, mezi kterými je obrovské množství hoaxu, manipulačních, odvádějící, vypadajících naprosto důvěryhodně, že je dosti těžké se v tom orientovat. S tím jak jsme od příchodu sem masírování, vychovávani, drezůrovaní, cvičení, hodně obtížné. Dobré je, že se máme o co opřít.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-04-16 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Vypadá to. Ale každopádně si myslím, že je největší problém to, že se o tom pořád mluví. Takhle to bude chtít spousta (především) dětí zkoušet, jakože ze zvědavosti a tak – když je to v televizi, novinách, mluví o tom kamarádi…

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-04-17 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jé, krásná vajíčka! Cibul, silonka a rostlinky ze zahrádky – to je the best 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-17 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  jo, není nad přírodu 🙂

Ikona diskutujiciho Ali 2017-04-18 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neboj je to jenom hoax. Původně to sloužilo jenom k propagaci jakési sítě.

Ikona diskutujiciho merlin 2017-04-19 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá aluško, pochopil jsem správně,že AC znamená astrální cestování? Pokud ano,tak musím podotknout,že mnoho lidí si plete astrální cestování s mentálním cestováním. Mentální cestování je jednoduché, ale astrální cestování neboli Exteriorisace,to je jiná liga,to jen tak někdo nesvede. Podrobný návod jak astrálně cestovat a také s velkým upozorněním na co si má člověk dávat pozor, najdete ve vyjímečné knize od Františka Bardona-Brána k opravdovému zasvěcení. Dá se stáhnout zdarma na ulozto.cz Přeji krásný den. S úctou a láskou merlin. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-19 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  AC je astrální cestování a to mám na mysli.

Ikona diskutujiciho merlin 2017-04-19 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, neztrácej čas(i když neexistuje,momentálně je to ta nejdražší komodita :-) ) a přečti si Bardona, ta kniha je opravdu vyjímečná, hodně ti otevře oči,srdce,duši i ducha.A kup si i druhý a třetí díl. Když jsem před léty přečetl druhý díl a pochopil ho, tak jsem se ocitl mentálně ve vesmíru a naši sluneční soustavu jsem měl na dlani. Nikdy na tento silný zážitek nezapomenu. Byl úžasný. :-)

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-04-20 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Já jsem tu knížku od něj četla, ale jen kousek, ne celou. Upřímně jsem byla dost zklamaná, proto jsem ji ani nedočetla. V předmluvě nebo úvodu (nejsem si jistá) mluvil o tom, jak tato jeho kniha je nejlepší a nejpřesnější, jak čtenáři otevře cestu k Boží prozřetelnosti atd a to se mi osobně dost příčilo. Přišlo mi to hrozně narcistické a místy až přehnané. Ale tak jsem si říkala budiž, četla jsem dál a našla jsem tam pár nesrovnalostí, co nekorespondují s tím, co jsem se sama intuitivně naučila, nebo co jsem se dozvěděla z jiných zdrojů. Nového jsem se tam ale nedozvěděla vůbec nic. Proto jsem velice brzo knihu přestala číst. Možná si ji ale teda zkusím přečíst celou a třeba na to teď s odstupem času budu pohlížet jinak, ale pamatuju si, že z některých částí jsem byla skoro až naštvaná jak ty informace byly nepravdivé. Nebo jsem je alespoň jako nepravdivé tehdy vnímala.

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-04-23 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosím, jak se jmenuje ten přípravek, co jsi doporučila pro lepší spánek? Nemohu to dohledat a ráda bych ho pořídila mamce. Děkuji, V.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-23 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  L-Tryptofan. Já beru od značky Brainway.

Ikona diskutujiciho Jaromír 2017-04-24 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: lepší je sex,po něm usnu hned. -) :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-24 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:   ….. a která varianta je levnější? :D

Ikona diskutujiciho m17 2017-04-24 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně tu i dost vadí, že se každý stará o každého, namísto aby řešili své rozbité životy a nesplněné sny. Rýpají do druhých a přitom ti i obyčejný život nabízí tolik možností, k dělání věcí ve volnu nebo témat, než jsou pomluvy. Protože, co je jiného "vypravování" co někdo udělal, když ten dotyčný je mimo skupinku. ;-)

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-24 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musim Vam sdelit zajimavy zazitek co se mi dnes stal 🙂 Problem je, ze nevim jestli to byl sen nebo to bylo skutecne.

Ikona diskutujiciho Jaromír 2017-04-25 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]:pro mě jednoznačně třetí varianta -slivovička.

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-04-26 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Děkuji,V.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek