Zápisníček / Duben 2018

1.4.2018 v Aluška.org 101

Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku 🙂

Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

01.04.2018

Na Facebooku je teď profil, který funguje jako forma internetové prezentace mé práce(není to můj osobní profil, ani není soukromý, pozor na to). Najdete ho na této adrese:https://www.facebook.com/AluebutterflyKdo si ho chce přidat do přátel, klidně může, budu ráda. Kontaktujte mne však klasicky na e-mailu, pokud byste něco potřebovali.

Z daného profilu je znova založená stránka Aluška.org, kterou můžete sledovat tady: https://www.facebook.com/aluska.org/?pnref=lhc

Na této stránce Aluška.org vychází skoro denně aktualizace. Buď když vyjde nový článek na hlavním webu Aluška.org, ale také tam budou vycházet všechna nová videa, která nahraji na Youtube. Takže je to v podstatě další možná forma odebírání novinek. Blog.cz nabízí odebírání novinek do e-mailu, toto je druhá varianta odběru novinek přes facebook. Pro tuto stránku už je vložený proklikový banner se symbolem efka v levém menu. Ideálně bych to dala pod možnost odběru novinek mailem aby to bylo tématicky u sebe, ale technicky se to tak nedalo udělat, takže efko je hned pod počítadlem návštěvnosti.

Aluška.org, jako stránka, už tuto stejnou prezentaci na FB měla, ale mnoho let neaktivní. Dělala ji jedna čtenářka z vlastní iniciativy, přidávala tam články a lidem se to líbilo, ale vydržela to chvilku, pak ji to asi nějak přestalo bavit a mnoho let se tam nic nedělo. Možná tam byl i problém, že ji lidé kontaktovali v domnění že jsem to já, protože skutečnost že mi spravuje stránku někdo jiný, byla prostě matoucí. Takže pro přesnost, za znovuzaložením této stránky stojím já, v podstatě jen obnovuji starý projekt, co ležel u ledu.


Když jsem u toho odběru novinek mailem, možná některé z vás překvapí, jak to (ne)funguje blbě. Já nevím kolik lidí má přihlášený odběr do mailu, nikde k tomu nejsou žádná data, nemám k tomu žádný přístup, nic. Když ta funkce vypadne a nefunguje, tak o tom nevím, leda když mi někdo řekne, že mu to nechodí už dva-tři týdny a ať mu to zapnu (nemám jak). Občas mi někdo i psal ať mu to vypnu (taky nemám jak). Už jsem se setkala i s tím, že mi někdo nadával že ho cenzuruju, protože mu ty odběry (díky poruše) přestaly chodit a nechtěl si nechat vysvětlit, že já to nijak neovládám… Čili odběry do mailu zapínáte i vypínáte vy sami, já nad tím nemám absolutně žádnou kontrolu ani moc a nemůžu to ani vypnout, ani spravit, to mají v režii admini. Naopak nová forma odběru článků a videí skrz fb stránku Aluška.org by měla být spolehlivější a nemělo by to vypadávat (no, ale uvidíme, teprve jsme na začátku). A určitě nevěřte tomu, že když vám do mailu dva týdny nepřišel odběr z Aluška.org, tak že nepíšu, nebo že jsem umřela. Ne, pouze to vypadlo. Zase.

Když už jsem u toho co je tu blbě, tak pokud něco hledáte na stránce Aluška.org, nepoužívejte ten blbý vyhledávač nahoře, protože ten nikdy nic nenajde. Jděte raději na google, napište tam téma které hledáte, např. ,,Jak pracovat s Energiemi“ a za to napište ,,aluška.org“ a google vám ten článek vždycky najde. Je to taky rychlejší, než mi psát mailem, kam jsem ten článek zašantročila a pak čekat několik dnů na odpověď… Zdejší vyhledávač je prostě na okrasu.

Pokusně jsem ještě založila Skupinu Aluška.org, ale jelikož se teprve se systémem Facebooku seznamuji a přesně neznám všechny funkce a jejich účel, je to jenom pokus. Co se s ní dál bude dít, nebo jestli se tam vůbec bude něco dít, to se ještě vyvrbí. Kdyžtak napište si o tom myslíte. Skupina je zde: https://www.facebook.com/groups/1667773583310891/

A berte to i jako případnou omluvu předem, kdyby tam proběhly nějaké nelogické kiksy, tak jsem prostě jenom klikla někam, kde jsem neměla, nebo nastavila nějakou pitomost, co jsem nechtěla. Hlavní záměr je umožnit odběr novinek z webu další formou a vytvořit tam internetovou prezentaci své práce. Zatím spíš zkouším co to dělá a co to umí.

Objevila jsem fajn ,,internetové rádio“. Vysílá veselou optimistickou příjemnou hudbu, která připomíná léto u tropické pláže. Dobře se u toho pracuje i uklízí. https://www.youtube.com/channel/UCz24srq31kr8CyNT-oN1Dqw/featured

V seznamech videí má i uložené playlisty, jinak ,,vysílá“ nonstop živě.

Občas si někdo povzdechne, proč už nevychází série kuriozitek z mailů a diskuzí. Tak dneska udělám výjimku a jednu věc sem dám, na kterou jsem zůstala před pár dny hledět.

Dobrý večer Alu,

náhodně jsem objevil váš web. Mnoha lidem pomůže pochopit, že nemohou žít s vědomím „Po nás potopa“ bez odpovědnosti za své pozemské činy. Nejsem puritán, ale představa duchovních polonahých bytostí, které jsou na vašich obrázcích, myslím, že neodpovídá skutečnosti duchovního světa. Jde o ilustrace, samozřejmě, křídla jsou jen zhmotněním plné volnosti a svobodné vůle, ale svůdné křivky jejich těla?

Pěkný večer

J.

Dobrý den,

Moje kresbičky jsou otázkou mé fantazie a pokud se vám nelíbí, nebo se nad nimi pohoršujete, není to můj problém. 🙂

Pomáháte lidem ke světlu nebo k temnu? Myslíte, že ddráždění pohlavních pudů vede vzhůru? Pokud tuto věc nechápete je to smutné. Znáte knihu Poselství Grálu? Doporučuji. Snad se váš pohled na řadu duchovních věcí změní. Neodepisujte mi již.

Přeji vám vše dobré.

J.

….. Legenda praví, že pan J. trpí dodneška trvalým traumatem po zhlédnutí mých necudných kresbiček.

Nightwish připravují něco jako Best of. Výběr nejlepších skladeb od začátku až do konce v originálním znění se bude jmenovat Decades. Po dvaceti letech existence skupiny je to na místě. Tahle skupina nemá ve zvyku příliš opakovat své staré kladby na nových deskách, snad by tam Tuomas mohl vyplodit i nějakou novou. 🙂

….. Nedávno jsem našla zajímavý záznam, Marco s Floor zpívají Ave Maria. Marco na to moc hlas nemá, ale Floor je tam úžasná, poslechněte 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Hvw3dyYozYA

Tohle mě naposledy úplně zničilo… 😀 To jste vy, když se snažíte něco naučit podle internetového tutoriálu: https://9gag.com/gag/ax1MDqL

02.04.2018

Jelikož se vám včerejší kuriozitka líbila, tohle mi přistálo dneska o čtvrt na čtyři ráno do diskuze. Je to sice čest, že někdo raději místo aby spal tak tráví čas na Aluška.org, ale kvalita příspěvku tomu nevyspání odpovídá. Autor se raději ani nepodepsal, asi věděl proč.

,,Ahoj Alue. Můžu se zeptat, podle obsahu těch mailů se dá těžko uvěřit, že by ti někdo něco takového psal. Máš nějaký důkaz, že ti někdo psal a že ti dovolil to publikovat? Je neuvěřitelné, že by tady v diskusi se neohradil, když se tu tak do něj pouštíte. Myslím, že pár poznámek na to téma bylo jinde na síti, ale tam to bylo úplně jinak. A proč by někdo psal o Grálu. Vždyť grál, to je nějaká ptákovina ne? Hele snažím se ti uvěřit, dej si nějak slušně šanci. Mám trojité brnění, tak si do mě kopni, pokud ti to udělá dobře. Snažím se tě pochopit, proč takové texty vůbec publikuješ. Já být hvězdou, tak tohle nikdy neudělám. Hrozně to snižuje popularitu a ničí image publikovat něčí maily. Každý podobného jména se může cítit poškozen. Budeš mě bít?“

Proč jsem sem toho J dala? Jednak je to zajímavá sonda do psyché neznámého primáta, zadruhé by to mohlo jiné primáty odradit od vypisování dalších podobně hodnotných vzkazů. A zatřetí mám smysl pro humor a doufám, že někteří z vás také. Kdo smysl pro humor nemá a neumí se zasmát, nechť ráčí odvibrovat někam jinam, třeba do 8D a nekazí mi tady idylku.

Nedávno jsem objevila seriál Kočka není pes, tak si to pouštím z archivu ČT k práci. A už jsem viděla tolik Rudolfů Desenských jak radí s neposlušným pejsánkem, až se mi dneska v noci o tom zdálo, že krotím nějakého hafana pomocí jeho rad. Zblbnout ze zvířátek je velice snadné… mimochodem seriál doporučuji, kdybyste ho náhodou neznali.

Také jsem viděla film Pád do ticha. Je to skutečný příběh dvou horolezců, kteří přežili extrémní expedici v Andách v Peru. Velice zajímavý, napínavý a dobře fakticky podaný poučný film. Je drsný, ale nikdo neumře.

Minulý měsíc jsem začala své už klasické kolečko, že zhubnu zimního špeka, ale jelikož si moc tučná nepřijdu, úplně jsem do toho nešla naplno. Po měsíci je výsledek takový, že jsem nezhubla, ale ani nepřibrala. Zkrátka dodržovat napůl jídelníček a nesladit mi nestačí na redukci, alespoň to stačí na udržení váhy. Alušák se musí hlavně HÝBAT. Tak jsem se od prvního tohoto měsíce nakopla do zadele a šla do toho naplno. Po srovnání starších záznamů z června 2017 mi došlo, že mám o pět kilo víc, ale podle chytré váhy jenom tři kila z toho jsou skutečné špeky, zbytek vypadá na vodu. Což je fajn, tu vodu stačí vyskákat. Začala jsem klasické kolečko s Jillian na 30 dnů, takže tento měsíc mám o zábavu postaráno, ale instantně jsem opět ztěžkla o kilo a půl, jak se mi znova nafoukly svaly. Zajímavé je, že tělo je nafouklo kompletně, aniž bych zprvu zatížila ruce, hned mi znova naskočily svaly i na rukách a to stačilo jenom dělat chvíli shuffle, kde se ruce nezatěžují. Teď najíždím Jillian, takže počítám že ještě o půl kila ztěžknu, než začne váha opravdu klesat. A ještě jedno číslo bylo zajímavé, po 9-10 měsících kdy jsem prakticky vůbec nedělala silový trénink, mi klesl podíl svalové hmoty jenom o 0,01%. Takže údajný úbytek svalů bylo jen jejich vizuální splasknutí přes zimu. Připadám si trochu jako hříčka přírody, protože se mi zdá neuvěřitelné, že ty svaly zůstaly od léta úplně stejné… V rámci toho jsem se vrátila zpět ke kalorickým tabulkám (www.kaloricketabulky.cz – DOPORUČUJI). Zapisovat si jídelníček je opruz, ale zároveň to motivuje necpat se čokoládou. Mám doma na stole dva čokozajíčky a košík čokoládových vajíček, takže moje výzva je nesežrat to a počkat až to vyjedou návštěvy, abych si nepokazila tabulku. 😀

Cvičení vyplavuje směsici velice příznivých hormonů do krve, takže jak jsem doposud měla chronicky extra dobrou náladu, teď ji mám ještě lepší, takže už vydám ne za jednu, ale za dvě radioaktivní rybičky.

A ještě jedna dobrá zpráva ze života radioaktivní rybičky, konečně jsem sehnala potřebný papír a podala jsem si přihlášku do autoškoly, ale jelikož je to malé město, tak musím počkat, až se nám poskládá nová třída. Prý se většinou otvírá v půlce měsíce, tak budu doufat, že se nás takhle zjara sejde dost a nebudu muset čekat dlouho. Těším se, že už snad nebudu nesamostatná nepojízdná brambora.

5.4. 2018

Narazila jsem na zajímavý článek ,,Drsná předpověď Nostradama: Blíží se třetí světová válka, bude to strašné„, který předpovídá černou budoucnost pro celou Evropu. Podle nejčerstvějších zpráv které se dostaly interně ke mně, však třetí světová válka nebude. I když to v tuto chvíli nevypadá, údajně nakonec nepropukne. Avšak mnohem realističtější verze budoucna je pád měny, ten očekává mnoho lidí po celém světě, nějakým zázrakem se to pořád ještě drží. Avšak pád měny není žádný konec světa, i když i to bude nepříjemné.

Volejte sláva a pět dnů se radujte! Youtube kanál AlueButterfly dnes překročil hranici 20 000 odběratelů, což je úžasné. Děkuji vám!!! 🙂

11.4.2018

POZOR, STĚHUJI E-SHOP!

Milí čtenáři, posledních pár týdnů jsem pracovala na přípravě nového e-shopu, jelikož ten starý provizorní e-shop mi nevyhovuje, nelíbí se mi šablony a ještě se v něm vyskytují nežádoucí chyby. Stěhování už bylo opravdu nutné. Starý e-shop na adrese alueshop.webnode.cz bude v nejbližších hodinách a dnech měnit svoji podobu, začnou na něm mizet produkty a bude tam nepořádek. Nebojte, demolice je to řízená. E-shop nebude zcela zrušen, ale přejde na free verzi a postupně se z něj stane jen odkazová stránka, upozorňující na to, že e-shop byl přesunut.

VŠECHNY AKTUÁLNĚ ROZPRACOVANÉ OBJEDNÁVKY NADÁLE PLATÍ A V POŘÁDKU JE VYŘÍDÍM DLE PODMÍNEK JAK JSTE ZVYKLÍ.

Zbrusu nový e-shop bude provozován na již zakoupené doménové adrese, ale doménu musím nejprve převést a aktivovat v novém systému. Odhadem by mělo vše fungovat jak má za den až za dva. Takže mě čeká dočasné přechodné období. Do té doby buďte prosím trpěliví a držte mi palce. O plné aktivaci a zprovoznění nového e-shopu vás upozorním prostřednictvím nového článku na Aluška.org a také na dalších kontaktních místech, jako je Komunita Youtube a Facebook. Upozornění na novou adresu bude vypsáno také na starém e-shopu.

12.4.2018

Diskutovaná kauza cenzury nezávislých alternativních médií nabírá obrátky, poškozená strana podává žalobu a žádá majitele cenzurovaných mailových účtů o pomoc se sháněním důkazů.

,,Vážení! 24. 4. 2018 se bude na podvýboru pro svobodu slova probírat kauza naplňování skutkové podstaty § 182 TZ. Jsem tam pozván společně se zástupci centrum.cz a tiscali.cz. Dovoluji si vás proto požádat o všechny důkazy týkající se zásahů do soukromé elektronické pošty.

Před několika měsíci začaly poskytovatelé emailu společnosti Economia a.s. cenzurovat zprávy, ve kterých byly odkazy na mnoho nezávislých webů, jako např. aeronet.cz, nwoo.org, parlamentnilisty.cz, czechfreepress.cz a další. Mezi tyto poskytovatele patří např. Centrum.cz, Atlas.cz, Volny.cz, Quick.cz a Tiscali.cz

Vzhledem k tomu, že se jedná o porušení zákona § 182 TZ o listovním tajemství a článků 13 a 17 Listiny základních práv a svobod, je na místě trestní oznámení na společnost Economia, a.s.

Tento případ bude projednáván na Podvýboru pro svobodu slova v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR 24.4.2018″

Celou výzvu s podrobnostmi najdete zde: http://www.nwoo.org/2018/04/10/vyzva-pomozte-zdokumentovat-cenzuru-emailovych-zprav-s-odkazy-na-nezavisle-weby/

Nepovedená verze nové české hymny má dohru. Aktivista podal trestní oznámení kvůli „hanobení“

Lidové noviny informovaly o tom, že jeden z vlastenců, jak sám sebe Pavel Danys popisuje, podal na šéfa olympijského výboru trestní oznámení, neboť pokus o novou hymnu považuje za hanobení státního symbolu.

„Nevydržel jsem to a jako člověk s vlasteneckým cítěním jsem musel nějak reagovat. Jako důvod jsem uvedl, že mám podezření na hanobení státního symbolu,“ vysvětlil Danys, s jakými argumenty přišel na policii. Stížnost poslal prý už i na ministerstvo kultury.

Zajímavé je, jak záležitost komentovali Lidovkami oslovení právníci. Podle ústavního právníka Ondřeje Bultase je základní problém v tom, že se v českém právním řádě žádný trestný čin „hanobení státních symbolů“ nevyskytuje, jednání lze dle něj zařadit „pouze“ pod trestný čin výtržnictví. Pavla Danyse nicméně chápe, neboť se mu hymna taky nelíbí. Danysovo oznámení chápe spíše jako symbolické gesto.“

Celý článek zde: https://www.casopis-sifra.cz/nepovedena-verze-nove-ceske-hymny-ma-dohru-aktivista-podal-trestni-oznameni-kvuli-hanobeni/

Nejlepší je ten dodatek redakce na konci. 😀

NOVÝ E-SHOP ALUE.CZ JE V PROVOZU! 🙂 – ALUE.CZ –

16.4.2018

Aston vydal novou romantickou písničku lazenou ve 432Hz na svém youtube kanále. Poslechněte 🙂

Smutná dívko

https://www.youtube.com/watch?v=OLUOQGMT2Ds

21.4.2018

Milí čtenáři, na žádost jsem stáhla článek o dvou ,,tantrických učitelích“, kteří pohlavně zneužívají své klienty a vzájemně se kryjí. Píšu to sem proto, že vznikly menší zmatky a lidé se ptají, kam ten článek zmizel a proč.

Žádost přišla přímo ze strany zmíněného ,,učitele“. Zapírá a tvrdí, že ani nedělá tantru, přestože to všude inzeruje!!! Podle něj všichni lžou a jenom ho pomlouvají…

Článek jsem nestáhla proto, že by nebyl pravdivý, ale proto, aby mě tyto existence neobtěžovaly, jelikož s někým takovým nechci mít nic společného ani po e-mailu. Kdo zneužívá slabosti a bezbrannosti osob, které hledají pomoc a útěchu, není pro mne rovnocenná lidská bytost, ale odporná opice s pudem neandrtálce a nehodlám si s ní ani dopisovat. Dotyčné jsem si zablokovala jak na FB tak i v mailu s žádostí aby mi nic nepsali. Už v minulosti mi na ně přišlo několik referencí a něco z toho jste na Aluška.org i mohli číst, jenom jsme vymazali jejich jména.

Znova vás varuji, nechoďte na žádné tantra kurzy, dělají je jenom úchylové a zvrhlíci, kteří v případě že budete o svém zneužití mluvit, vše zapřou. Všimněte si, že tantru dělají většinou obtloustlí a škaredí chlapi středního věku co by si jinak normální ženskou nenabalili a jejich bývalé klientky, jelikož s nimi spaly a mají vymytý mozek ,,protože si je jejich guru jakože vybral“ jim říkají Igorku, Miloušku, Jiříčku. I nyní můžete na internetu najít v češtině autentickou zkušenost ženy která byla zneužita na tantra kurzu zmíněného ,,učitele“ (http://sonakolmanova.com/to-bylo-potom-co-me-znasilnil/) a dopis pana Kramera který jsem stáhla, mám pořád v mailu, kdo ho bude chtít vidět, klidně může.

Panu Kramerovi jsem psala ohledně tohoto incidentu a znova mi potvrdil, že to co napsal je autentické a lze to snadno ověřit.

Hello Alue,

My email was for the Sexological Bodywork community where almost everyone knows several people who have been sexually-abused by Richard. There is one easy sexual assault you can check out: contact Martina Weiser at Ananda Spa in Germany.

All the best,

Joseph

Ve zmíněném českém zdroji je přímo napsáno, že případ řeší policie. Je možné, že výsledek šetření se dostane na veřejnost. Kdo něco najde, nechť mi pošle echo.

23.4.2018

Nedávno se mi stala historka, která je tak plná otřepaných klišé a starých mýtů, že vám ji sem napíšu.

Byl u mne pán, něco potřeboval, asi jsem mu byla sympatická. Tak mi říká, ať někdy přijedu na Moravu do sklípku, že dáme vínko, až dodělám ty papíry v autoškole. (Jo tohle asi nevíte… já od pondělka minulého týdne dělám autoškolu.) A já mu říkám že nepiju. A ne že piju občasně a trošku, ale už absolutně vůbec, už si ani neloknu… A on kouká a kouká…

,,Ani víno?“

,,Už ani víno.“

,,Jako proč?“

,,No přece… Po alkoholu se tloustne. A taky mi je z něho blbě.“

Pán kouká… Vůbec to nevěděl. ,,Jako fakt?“

Říkám ,,Jo, alkohol se v těle prakticky promění na cukr a pak se dělá pneumoška, což jak asi vidíte, úplně nechci mít.“

,,To snad né…“ diví se.

,,No jo, a vemte si, že se z toho nenajíte, ani nenapijete, ani to není zdravé, akorát do sebe naládujete haldu cukru a máte z toho špeka, takže proč to pít a proč ten zlozvyk podporovat, nebo se to učit? Vždyť je to zbytečná věc.“

Pán se podíval na své bříško. Tlustý nebyl, ale měl toho klasického malého Milánka. ,,No, já teď po tom úrazu přibral tak 20 kilo, taky bych se sebou měl začít něco dělat… No ale z alkoholu že by byl člověk tlustej, to snad ne. To spíš že se nehýbu… No já vlastně ani nemám být po kom tlustej, my to nemáme v rodině.“

,,Tomu doufám nevěříte.“

,,Jako čemu?“

,,Že je tloustnutí o tom jestli to máte v rodině.“ Pán kouká, tak jsem přidala. ,,Tloustnutí je o životním stylu, stravě a míře pohybu, to je celé.“

Pán pak nějak ztratil zájem, asi jsem ho tak trochu vyděsila tím, že jsem poučující biožena co jí jenom saláty aby náhodou nepřibrala, takže si se mnou moc srandy neužije. 😀

A vlastně není moc daleko od pravdy, pít ve sklípku pro mne opravdu není zábava a druhak, když chcete vypadat dobře, nestačí vsázet na genetiku, musíte pro to něco aktivně dělat a musíte vědět co a proč děláte a to spoustu lidí děsí.

….. Lidé, co věří že tloustnutí je o tom jestli byla tlustá i naše mamka, jsou pro mě jako jednorožci. Věříte že někde jsou, ale nečekáte, že je opravdu osobně potkáte 🙂 Přitom je to tak strašně deprimující víra, která vám vlastně říká, že nad ničím nemáte kontrolu. Když jsem byla malá, tak mi to taky párkrát někdo řekl a já se furt bála kdy to jako přijde, než jsem si o tom něco zjistila.

25.4.2018

V pondělí jsem jela poprvé autoškolským autíčkem. Vypadá to, že jsem docela nadějný případ, sice se šušním v křižovatkách jako šnek a musím opatrně s brzdou, ale jinak jsme jeli celkem na pohodičku. Zdechlo mi to ,,jenom“ dvakrát, protože já jelito jsem zapomněla nohu přendat z brzdy na plyn při rozjíždění. Čučím jestli něco nejede a pak zapomenu na nohu… Ptala jsem se učitele, jak to se mnou vidí a pochválil mě, že na ženskou a ještě umělecky založenou to bylo dost slušný a že kdybych byla starší, tak si mě vezme. 😀 Byla to prča, 90 minut uteklo jak nic, těším se na další jízdu.

Potkali jsme i jedno silniční čuně, chtěl za každou cenu předjet autoškoláka na rovince, ale idiot se nepodíval jestli něco nejde v protisměru. A to jsem jela slušně předpisově. Nakonec vybral tu mezírku tak-tak protože jsem ubrala, jinak to v protisměru napálil a my asi do něho, protože to bylo fakt těsné. První hodina a už taková radost. Na světě jsou asi dva druhy řidičů. Jedni když vidí elko tak se chovají jako blbci aby mi ukázali jak to neumím a ti druzí když vidí elko, tak si od vás drží odstup, protože chápou, že budete jako neohrabaný šnek.

Narazila jsem na kuriozní případ jedné silikonky, která si chtěla nechat pomocí operace změnit barvu očí. Už měla silikonem narvané všechno a očividně nevěděla, jakou další pytlovinu by si ještě vymyslela, tak se rozhodla že bude mít modré oči. Dneska skoro nevidí…. Hloupost některých lidí mě nikdy nepřestane fascinovat. Nechápu, kdo ty blbiny pořád vymýšlí. Oční šperky, oční tetování, změna barvy duhovky… Bohužel se vždycky najde nějaký zvrácený řezník, který vám za peníze klidně udělá hadí jazyk nebo díru do tváře. Však co, on to nosit nebude, hlavně že si nahrabal. Že si někdo vymyslí takovou blbost je jedna věc, ale kde se berou ti pomatenci, co to na nich pak provádí, to mi hlava nepobere.

Více zde: https://www.mojezdravi.cz/novinky/bylo-to-nutne-modelka-po-zmene-barvy-oci-temer-nevidi-4161.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Sjíždím k práci sérii Červený trpaslík. Dneska byl zajímavý díl, který mluví o smyslu života. Podle tohoto dílu je jediný skutečný smysl života naložit se svým časem rozumně a prospěšně. V dílu pak běhá ,,inkvizitor“, který likviduje všechny budižkničemy, kteří za celý život neudělali nic dobrého, ani prospěšného. Červený trpaslík je komedie, ale občas jsou tam fakt zajímavé momenty, které mají svou hloubku. Je to díl S05E02

A nakonec jedna hezká krátká lekce o skutečné lásce v angličtině. Vzpomněla jsem si během tohoto povídání na mnoho lidí, na které to dokonale sedí. https://9gag.com/gag/ajE7qZR

29.4. 2018

Tak dobrý mno.. za deset minut odcházím pryč a sekl se mi zip na šatech přímo mezi lopatkama. A nejde ani tam, ani zpátky a šaty jsou pevné, takže nejdou ani servat. Když seš v loji, tak si zatleskej…

30.4.2018

Tak jsem se zrovna vrátila z druhé jízdy autem. Vychmátla jsem mladšího učitele a ten mě hodinu a půl v kuse zdrbával za blinkry a zrcátka. Nakonec mi ale řekl že to bylo na druhou jízdu dobrý. Jsem nakonec ráda, že mi takhle naložil, za pár dnů až mi to v mozku slehne, tak už to určitě půjde líp.

.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lori 2018-04-01 01:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď sme pri tých rádiách, môžete vyskúšať radio.garden

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-04-01 01:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten blbý vyhledávač nahoře by se měl dát oddělat, ni? Nebo ja tedy nevim jak je to teď, svůj blog jsem zrušil už před léty, ale pamatuju si, že šlo nastavit co tam bude a co ne.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-04-01 02:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan J. asi měl velkou potřebu být vzrušen, když ho to tak dráždilo. :-) Co je špatného na polonahých bytostech, vždyť se na ně tak krásně kouká, člověk se u toho ani nemusí přece vzrušovat, to je o té potřebě, jak píši :-).

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-01 08:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  vyhledávač tam je na okrasu, protože ho tam lidé chtějí mít, jinak nadávají že nemají co čím najít

Ikona diskutujiciho aston 2018-04-01 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

chudákovi pánovi ddráždí pohlavní pudy pohled na anděly a víly. tak to jsem ještě nečetl. :-x

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-04-01 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten pocit, když otevřu facebook a v upozorněních stojí: ,,Alue přijala vaši žádost o přátelství"

Ikona diskutujiciho fluttershine 2018-04-01 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chudinka pán, když nesnese pohled na tvé polonahé (příšerně svůdné! xD) kresbičky, co by se mu stalo, kdyby šel do galerie? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-01 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  asi by si tím vypíchl oko :D

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-04-01 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Takze ne pedofilie, ale esofilie?? :-D  :-D

Ikona diskutujiciho Verča 2018-04-01 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za kuriozitky!:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-01 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: propagace mé práce, jak už jsem psala v článku… já tam stejně nemůžu moc trávit čas ani kdybych změnila názor, to se nedá stíhat.

Ikona diskutujiciho Mel 2018-04-01 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslim ze fb skupina je skvely napad!:)

Ikona diskutujiciho Zouy 2018-04-01 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znate prosím dobrou věštkyni ,nebo kartařku ,co napíše na email ? :-)

Ikona diskutujiciho Verča 2018-04-01 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:jasně chápu ..

Ikona diskutujiciho Kuník 2018-04-01 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"To jste vy, když se snažíte něco naučit podle internetového tutoriálu" hele Alu, to jako, že jsme všichni úplně blbí ?? :-D  :-D  :-D

Ikona diskutujiciho JAB 2018-04-01 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to jasný, Alue je alternativní deviantka, vyžívající se v kresbičkách jemnohmotných bytostí.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-02 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  jop… ještě nevím k čemu skupiny slouží, ale kdo se chce přidat klidně může :D

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-04-02 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"…, nechť ráčí odvibrovat někam jinam,…" To je naprosto senzační a asi to začnu používat :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-02 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Ano, mám to vypsané v podmínkách používání, na které je proklik v patičce.

Ikona diskutujiciho Jenny 2018-04-02 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pád do ticha je také velmi zajímavý, na podobné téma, pokud někdo ještě neviděl, můžu doporučit film Everest z roku 2015, je to podle skutečné události, kdy v roce 1996 tragicky zahynulo několik lidí z expedice vedené Robem Hallem (on sám také zahynul), když je zastihla bouře..je to velmi poutavý film, i když bohužel smutný..ale je to snad dalo by se říct můj nejvíc oblíbený film z těch co byly natočeny v poslední době, nějakým způsobem na mě hodně zapůsobil.. no filmy jsou zkrátka moje veliká záliba tak mi to nedá nedoporučit :-))

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-04-02 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Já jsem si to říkala, že jsem to tu četla :-) Je to naprosto pochopitelné. A primáty to neodráží, neboť podobní primáti podepisují smlouvy bez přečtení podmínek apod. – což je podobný princip. Pak jen kopou kolem sebe.

Ikona diskutujiciho Zouy 2018-04-02 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Také mě to přišlo divný Alu,  že chceš být na face..je to opravdu zlo a ty jako taková bytost co je citlivá na určité energie a bytosti jde na face..nesedi mi to k Tobě. Změnit takto silně názor je divný.Neposlouchala jsi tu divnou hymnu dříve ? Třeba ti něco vtloukla do mozku ???

Ikona diskutujiciho Auri 2018-04-02 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kočka není pes je super, ale od dílu, kdy paní pořídila morče svým kočkám "na hraní", jsem to přestala sledovat, jak mě tím namíchli. :-x

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-02 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  V článku je jasně napsané, že to není můj osobní profil. Mám na FB propagaci svého webu a netrávím tam čas. Řeči o tom jestli mám něco na mozku si Zouy laskavě odpusť, porušuješ tím pravida slušné diskuze.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-02 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Taky mě to namíchlo.

Ikona diskutujiciho Zouy 2018-04-02 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Omlouvám se Alue, takto jsem to psát neměla.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-02 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Díky.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-04 02:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zcela mimo téma, ale;

Ikona diskutujiciho hanka 2018-04-05 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: já vyhledávač potřebuju! Občas fakt nemůžu nějaký článek najít tak hledám

Ikona diskutujiciho hanka 2018-04-05 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: To věřím, ten se mi nelíbil nikdy. Mimochodem nedávno jsem si říkala, že jsem díky tobě (nechávala jsi tu někde odkaz) našla hudbu Axela Floventa a jsem z něj nadšená. Taková čistota, upřímnost a barevnost, je to fakt mimořádně talentovaný člověk. Tak dodatečně děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Andi 2018-04-05 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuju na výklad z palmových listů, byl to ten jakýsi pán v brýlích, ten řekl, že od 40. let bude Evropa skutečně spolupracovat mezi sebou, konstruktivním směrem … tedy ev, státy 🙂 Paráda

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-05 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Vážně? To mě moc moc těší! :-) Jeho hudba je fakt úžasná, obecně tahle "alternativní neznámá" hudba je často něco vážně nádherného, jen to najít. Já byla taky jak urvaná ze řetězu, když jsem to objevila. Přeji pěkný poslech. :-) A jinak doporučuji i kanál "sleepmusic", tam se často najdou  podobné krásy.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-05 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O a jinak – Alu, gratuluju k úspěchům na youtube:) Já osobně morčíka nemám, ale stejně tvá videa ráda sleduju, jsou krásně uklidňující.

Ikona diskutujiciho BED 2018-04-05 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čítam hore vyjadrenie pana J. – "Nejsem puritán, ale představa duchovních polonahých bytostí, které jsou na vašich obrázcích, myslím, že neodpovídá skutečnosti duchovního světa." – S týmto súhlasím, vôbec neodpovedá, čo som Ti už Alue napísala dávno, že anjeli s pushupkami nie je dobré vyjadrenie,neexistujú. ten pán J. myslí tuším obrázky, ktoré si nemaľovala TY ale ktoré pridávaš, tie sladučké…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-06 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  Tak to je vážně ,,problém" se kterým se nehodlám nijak ztotožňovat. :D

Ikona diskutujiciho BED 2018-04-06 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: ano, to je vážne problém – bez uvodzoviek. Tvoj problém, lebo sama vieš, že bytosti sú nehmotné a to infantilné znázorňovanie energií je výplod ľudskej fantázie.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-06 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  BED, upřímně je mi úplně jedno, jestli se ti tady nějaké obrázky nelíbí. Do očí bys mi ,,je tě škoda" neřekla, no klávesnice snese každý tvůj emoční výron, když jsi doma v teploučku schovaná za anonymní klávesnicí a jelikož nic veřejného evidentně nebuduješ, nemáš ani s čím porovnat a taky nic neriskuješ. Tvé psychické problémy, jsou nad rámec mé kompetence a určitě nad nimi nebudu ztrácet čas, tím bych uzavřela tuto dementní debatu o prsatých andělíčcích.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2018-04-06 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem, díky za inspiraci k shuffle dance, dneska jsem to zkoušela prvně a sice jsem si připadala jako pošuk, asi to nebylo tak příšerný… Ještě jsem nezvládla side step, ale první krok už vypadá líp, než když jsem ho zkoušela na začátku :D Je to zábavnější a náročnější, než jsem čekala :D Tož uvidíme, jak budu pokračovat.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-06 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-? Ježovka má nyní jistou povinnost a chuť napsat další kilometrový komentář, takže, tu je:

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-06 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem mě dostává, jak furt má spoustu lidí potřebu pod tíhou svého nalomeného ega vidět v Alue satana a já nevím, co ještě všechno… Mluví, jakoby ji znali do posledního smítka, jejich život byl bezchybný a mohli si ji dovolit soudit. ZKUSTE SE JEDNOU NEZAMĚŘOVAT NA NI ALE NA TO, CO SE VÁM SNAŽÍ PŘEDAT, PROSÍM!!! A osobní život nechte dané osobě – a sobě taky nějaký vybudujte :-) Vždycky je čas se zachránit, když člověk aspoň trochu chce.

Ikona diskutujiciho BED 2018-04-07 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Ale si sa naježila :-D.  Beriem tvoj názor ale musela som sa nad niektorými pasážami zasmiať. Kostoly /po reformácii sú aj prázdne, bez obrazov, bez balastu/.  Priznanie jehmotnosti "anjelov" ale urputné obhajovanie telesnosti v znázorňovaní navonok.

Ikona diskutujiciho Choco 2018-04-07 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vtipné je, jak někomu dokážou znepříjemnit život… prostě jen obrázky :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-07 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  BED, jestli jsi opravdu tak namyšlená a arogantní že ti to připadá vtipné, tak upřímně nevím co na mém webu děláš. Jeden by doufal že se alespoň zastydíš za své chování. Jelikož opakovaně porušuješ pravidla použití stránek, budu nadále podle toho s tvými příspěvky zacházet a to jsi měla druhou šanci. Třetí nedávám.

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-04-07 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tomuto videu jsem se smala asi 111111211113221 let :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-07 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Od toho jsem Ježovka :-D I když, prakticky řečeno, ty se naježit nemůžou, už naježené jsou. Prázdné? Fakt? Zajímavé. Mě když dřív občas někdo dotáhl do kostela, byly tam vždy obrazy. Teď tam už nelezu, tam nevím. Smát se můžeš, konec konců, ráda ti zlepším den :D Do toho jak já co v sobě či na sobě/nebo snad dokonce své tělo/přijímám, nikomu nic není, nesouvisí to s tématem. A pro informaci se mám ráda… Jak říkám; vzhledem k tomu, že jsem umělec, mám na tohle ještě i jiný názor. To, že někdo znázorňuje krásu lidského těla ještě nemusí nutně znamenat, že si něco kompenzuje nebo je hned perverzák. To je to samé jako když spoustu lidí nechápe focení aktů… Nojono.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-07 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nah, teď když to čtu znova… Poselství grálu? Jako fakt? :-? No nic, už na to kašlu :D Proč jsme se nad tím nemohli fakt jen zasmát…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-04-07 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:  Mno evidentně nemohli, BED je zakomplexovaná babka a prostě ji ty hezké ženské vadí. To je ten celý problém a soudě podle těch příspěvků co pořád píše jí vlastně vadí úplně všichni a všechno. Neustále nespokojená a v ofenzivě, na to fakt už nejsem zvědavá a fakt už mě to nebaví ani číst. Buď jsem někde rád, nebo tam nelezu.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-04-08 01:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: :-(  :-( Rozumím ti, taky by mě to nebavilo. Ale jinak každopádně pokud je to fakt tak, že má dotyčná paní/žena komplexy ze svého vzhledu, doufám, že se na to časem vykašle a pokusí se s tím něco udělat(okej, je mi sice blbý ji tu takhle rozebírat, ale…)… Protože si tím člověk hrozně kazí život. Jako mladší jsem to zažila a je to fakt na houby. Přitom člověk často ani není fakticky ošklivý, je to jen ten blbej pocit. A nikomu to nepřeju. Vím, že na mě BED nejspíš už kašle, ale myslím to dobře, kdyby si tenhle koment ještě přečetla – každý je krásný svým originálním způsobem, fakt. A takřka všechno se dá spravit. Znala jsem holky, co si myslely, že jsou ošklivé a tak chodily nic moc oblečené a ani si nedělaly nikdy nic s vlasy – pak se náhodou zalíbily nějakému klukovi, zjistily, že vlastně ani ošklivé nejsou, začaly nosit sukně a vytvářet si sem tam nějaký účes(A ZAČALY SE USMÍVAT!) a ono lup, najednou to byla pěkná fajn holka. Však chlapi nepotřebují zas tak moc. Rozhodně ale nespokojenost se vzhledem nepřeju nikomu. Je to na houby a zbytečný. No a pokud je se svým vzhledem spokojená a má nějaký jiný problém, snad bude řešitelný, kdyby ho někdy řešit chtěla. Ta zapšklost za to fakt nestojí. Je to jen v hlavě. Však za co život stojí, když si ho sami kazíme a sami od sebe všechny odháníme… Vždyť jsme jedna rodina, každý má něco. Někdo vzhled, další talent a jiný vysoké IQ nebo třeba talent na sporty.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-04-08 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před dlouhým časem mě napadlo to samé, co toho pána v kuriozitce (že jsou ty nehmotné bytosti pro některé kluky asi příliš sexy), ale neřešila jsem to, protože mě se např. ženská prsa líbí (že jsou krásná) a tu sexualitu nevnímám, umím si užívat krásu sexuálních věcí bez sexuality, pouze z hlediska krásy. Toto umí většina holek a menšina kluků (tedy doufám, že aspoň nějací kluci to umí). Takže kdysi mě napadlo "chudáci kluci, kteří neumí vnímat krásu bez sexuality, a vidí tyto obrázky", ale pak jsem si řekla, že to je jejich problém a ať si to případně vyřeší sami, co bych se jim do toho pletla.

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-04-08 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, budou ještě dotazníky? Máš stále z čeho čerpat? 🙂 Dotazníky mám ráda a doufám, že je stále budeš ještě vydávat 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek