Zápisníček / Květen 2017

2.5.2017 v Aluška.org 54

Aktualitky, zprávičky, myšlenky, dění ve světě a vedlejší obsah… vítejte v Zápisníčku 🙂

__________________________

1.5.2017

Ráda bych vám doporučila k přečtení velice krásný a moudrý článek na téma hodnoty ženské menstruace, ovulace a poznávání sebe sama:

http://www.kalisek.cz/menstruace-HA-antikoncepce.php

Stále mě překvapuje, že i když tato doba ženám nabízí v podstatě neomezený přístup k datům, pořád je u mnohých lidí zakořeněný sebedestruktivní program, který menstruaci odmítá jako něco špatného, otravného, špinavého, nebo nepotřebného. Přitom je tak moc důležitá pro fyzické i emoční zdraví ženy. A může ženě mnoho nabídnout, pokud se naučí dobře pracovat sama se sebou… Jsem moc ráda, že se takové články objevují na internetu.

Pro ty, kdo ji ještě nečetli, bych doporučila k tématu i knihu Rudý měsíc. Která velmi podrobně i ze spirituálního hlediska vysvětluje problematiku ženských lunárních cyklů. Je to opravdu nádherná kniha, kterou by měla znát každá žena. (Ale mnohdy i muž… Občas když slyším ty předpotopní primitivní názory, tak nevím jestli se smát, nebo plakat…) Recenzi najdete tady: Rudý měsíc

Podívejte, jak se vzájemně zlobí rybičky v akvárku – Je to neuvěřitelně vtipný záběr, ale také mě přivádí k zamyšlení, jestli mají malé rybičky smysl pro humor, nebo jsou dokonce zlomyslné?? https://9gag.com/gag/aWmdO2x


6.5. 2017

Úspěšně jsem absolvovala nákup spodního prádla v Brně. Zajímavé, že jsem byla čtyřikát nakupovat a nekoupila jsem ani prd, nic mi prostě nebylo. A na pátý pokus jsem natrefila ne na jednu, ale hned na čtyři kousky a ještě jsem splašila plavky, které mi perfektně sednou. Protože jak jsem zhubla, tak mi nic není, ve všem plandám a jak je teplo, tak už se to nepadnoucí prádlo nedalo schovat pod vrstvami oblečení. 😀 Akorát mě žere, že jsem loni koupila dvoje plavky, jsou prakticky nové, ty jedny jsem stihla na sobě mít jednou a teď už mi nejsou… sakra.

Asi poprvé v životě jsem byla v kabinkách spokojená. Obvykle tam dojdu, svlíknu se a pod tím umělým světlem šíleně vystoupne každý faldík, každá nedokonalost, každá celulitida, že to člověku úplně pokazí náladu. Ale teď to bylo přesně naopak. Úžasná změna a úžasný zážitek. 🙂 Cítím se fakt skvěle, i se ráno budím s mnohem lepší náladou než obvykle. Za poslední měsíc jsem sundala další trochu špeku a to jsem se moc nesnažila, spíš jsem tomu nechávala volnější průběh… muhehe!

Po cestě zpátky bylo veselo, nejely mi vlaky a musela jsem použít náhradní autobus, tak jsem trochu zmatkovala, ale dopadlo to dobře. A když mě po dalším přestupu vezl vlak domů, natrefila jsem na dědulu, co se opitý vracel z Mikulova a jel kamsi na chatu a strašně ho zblbly výluky. Tak vynadal paní průvodčí, když se ho jenom slušně zeptala, jestli má jízdenku (ta na mě přitom hodila výraz stylu ,,POMOC. PROČ JÁ.“) a do toho měl takové hlášky, že jsem dostala záchvat smíchu. První jsem se snažila nesmát, abych ještě nedostala za uši, ale nedalo se to vydržet. Ode mě dostal záchvat smíchu zbytek vlaku, tak to odlehčilo atmosféru a průvodčí se taktně odpařila. Dědula začal tasit a nabízet slivovici, rozkecal se ještě víc a to jsem už fakt šla do kolen…. Ještě druhý den jsem se řehtala. Původně jsem byla naprdnutá že je výluka a já jedu dvě hodiny domů, ale nakonec jsem byla ráda za kuriozní zážitek.

Dočetla jsem knihu od Gordona Livingstona: Příliš brzy starý, příliš pozdě moudrý. Je pěkná, moudrá. 30 krátkých kapitolek o názorech autora, jeho zážitcích, o jeho poznatcích z praxe psychiatra a snaží se čtenáři předat nějaké poznatky, závěry a moudra pro život. Nejvíc se mi líbil asi začátek knihy. Pak jak to šlo dál, mi některé kapitoly přišly depresivní. Že se rozebralo téma, nějaký problém a byl konec kapitolky a čtenáři nebylo nabídnuto žádné rozhřešení, ani povzbuzení, ani úleva. Asi třikrát jsem si poplakala, tak to byly tři silné momenty, dvakrát jsem se zasmála, ale často pro mě kniha byla spíše deprimující, protože popisuje různé typicky lidské problémy sice realisticky, ale bezvýchodně. A ne vždy jsem s knihou souhlasila. Například tvrzení, že lidské emoce často nejsou vůbec logické, že je za tím nějaký zautomatizovaný program a lidé s toxickým chováním ani nevědí, proč se tak chovají… Přitom není žádné tajemství, že všechno na světě má smysl, nic na světě není náhoda a každé chování, i když se na první pohled zdá nelogické, má nějaký svůj smysluplný a vysvětlitelný základ. Ať už je to potlačený strach, nebo zasuté trauma z dětství, vždycky za tím něco je, co dává smysl, ale člověk nesmí mít strach se do té hlubiny ponořit a začít ty souvislosti v sobě hledat… Speciálně deprimující byl pro mne autorův popis lásky. V podstatě o ní nebylo řečeno nic moc hezkého. Je popsána jako jakýsi typ chorobné posedlosti, která pokud není opětována, se otočí proti člověku a může ho totálně zničit…. Což je bohužel pravda. A náhle je konec kapitoly. Přesto se mi kniha četla dobře, měla jsem ji probranou v rekordním čase a poskytla mi mnoho témat pro zamýšlení.

7.5.2017

E-shop s biokosmetikou končí, dává na vše 20% slevu ve výprodeji

Kontaktoval mě majitel e-shopu Ubinero.cz, že končí s projektem a po dobu příštích 1-2týdnů tam probíhá výprodej. Všechny produkty jsou o 20% levnější. Pokud máte zájem o výhodný nákup zlevněného zboží, určitě nakoukněte: https://www.ubinero.cz/esencialni-oleje/

Dobrý den,

jmenuji se Marek Le Xuan a provozuji eshop Ubinero.cz s přírodní kosmetikou, drogerií a bio produkty. Původně jsem chtěl psát se záměrem možné spolupráce, nicméně situace se změnila a já se rozhodl provoz eshopu ukončit. Nabízím nyní výprodejovou akci na veškeré skladové zásoby (sleva 20%). Akce bude probíhat ještě zhruba 10-14 dní nebo do vyprodání zásob.

Chtěl jsem vás pouze kontaktovat s touto možností získat výhodně přírodní kosmetiku a jiné produkty, protože to odpovídá tématu vašeho blogu a tak by to vás nebo vaše čtenářky (či čtenáře) mohlo zajímat.

Děkuji za chvíli času a přeji hodně štěstí

S pozdravem,

Marek Le Xuan

Soutěž o volné vstupenky na přednášky o knihovnách palmových listů proběhla nad očekávání rychle. Z toho důvodu se pořadatelé rozhodli ji ještě jednou zopakovat. Vše proběhne úplně stejně, akorát s jinou soutěžní otázkou. Takže kdo to předtím nestihl a má zájem, stále je možnost. Soutěž začíná už zítra v 00:54 hodin.

11.5.2017

Pořád cvičím a pořád mě to bavíííí!

Uvědomila jsem si, že level 1 na Six pack pro mě začíná být nějaký podezřele pohodový. Dokonce i side plank, který jsem nikdy nezvládla dodělat na pravou ruku bez zranění, najednou šel (dělám místo toho bezpečnější variantu na loktech). Tak jsem koukla do kalendáře, jak dlouho už to vlastně cvičím… A helemese, celý měsíc a uplynulo to jako voda 😀 Tak jsem přitlačila na pilu a dala si dneska dvojku a zdá se mi, že je to tak akorát na moji výdrž. A neuvěřitelně se u toho nasměju, protože loni jsem tento program také cvičila a nikdy jsem dvojku nedala bez krátké přestávky, jinak bych zvracela. A letos už jsem přestávku nepotřebovala.

Jillian Michaels mě prostě baví. Vždycky ráno naběhnu s činkama, zapnu video a prohlásím: ,,DNESKA MĚ NEDOSTANEŠ!!“ 😀

Jak se mi mění tělo, měním se i já. Jsem sebevědomější, klidnější, veselejší, volnější a hlasitější. Také mám lepší motoriku a postřeh. …. Odpoledne si dělám projížďky na novém kole, a je to paráááááda.

Už se nesnažím hubnout, ale protože dál vařím zdravě a dál omezuju cukr a lepek (fakt mi nedělají dobře), tak to jde nějak samo od sebe. Zajímavé ale je, co dělá váha. Když třeba 3 dny cvičení úplně vynechám, protože mi není dobře, nebo mi to někdo překazí a nestihnu, tak jsem lehčí o půl kila. A když si jeden den zacvičím, tak ten další den jsem najednou o půl kila těžší. Ty svaly se nafouknou, splasknou, nafouknou, splasknou. 😀

Před pár dny se mi fakt moc líbilo toto video o sourozeneckých sporech, které by vás mohlo také obohatit. Paní v podstatě aplikuje ohleduplné metody ,,výchovy“ Naomi Aldort. Má s ní dokonce i natočený rozhovor. Je to moc pěkné, nějak jsem ale nepochopila debilní komentáře, co má pod skoro každým videem, že je autorka prdlá a extremistická. Zrovna pod tímto videem to není, ale u ostatních mi zůstává rozum stát… Tolik nepochopení a přitom tak krásné téma a tak hezky zpracované! Možná je to důvod, proč už rok na tomto kanále nevyšlo nové video. Možná ji odradil neúspěch u běžného publika. Neumíte si představit, jaké to je, dělat přípravu, piplat se s tím půl dne a pak si v diskuzi přečíst, že to je hovadina. Jde vidět, že jsme jako celková společnost nedozráli do stádia, kdy bychom mohli tyto věci uplatňovat ve velkém, že to pochopí jen někteří lidé s určitým druhem myšlení…

Pokud se vám video líbí, jukněte na další: https://www.youtube.com/channel/UCrQkqRnQbJu_XbeqcuLEl1w

Jak vyřešit sourozenecké spory bez řevu a tahanic

https://www.youtube.com/watch?v=Wb30aHfbAtU

Zkouším nový vlasový pokus, po každém klasickém mytí hlavy si úplně na konec umyju hlavu co nejstudenější vodou snesu. Je to trochu akrobatický kousek, protože se zakloním tak, aby to šlo jenom od hlavy do vlasů a do odpadu a neteklo mi to po zádech, protože takový hrdina zatím nejsem. To snesu spíš v létě, ale zatím dávám studenou vodu jenom na ty vlasy a pokožku hlavy… A je fakt, že jsou nejenom lesklejší a líp se češou, ale taky jsem si všimla, že se mi o poznání méně mastí hlava. Normálně už je mám druhý den splihlé, ale po pár studených sprchách vydrží vlasy krásné, načechrané a neumaštěné delší dobu. Nevycházím z údivu.

16.5.2017

Nedávno jsem měla velice rušivý zážitek a nemohla jsem kvůli němu vůbec usnout. Převalovala jsem se dvě hodiny v posteli, úplně rozrušená, rozbitá a neschopná vypnout tok myšlenek, které byly rozkopané, disharmonické a absolutně mě nenechaly spát. Nemohla jsem se prostě uklidnit a v záplavě toho toku jsem se cítila opuštěně a ztraceně… Kolem jedné ráno mi došla trpělivost, takhle bych mohla šrotovat až do rána. Tak jsem jen 3x zavolala Laureje. Nahlas… Zajímavé je, že se ozvalo zašustění, zacinkání a najednou se mi úplně změnily myšlenky, jakoby je někdo překryl jemnou látkou, nebo zalil do oleje. Všechno se najednou vyhladilo, zklidnilo a místo stresového šrotování jsem najednou měla v hlavě jenom hezké pastelové barvy, co se všelijak kruhovitě přelévaly a pocit samoty mě úplně opustil. Laurej mi neříkal vůbec nic, ani já jsem nemusela nic říkat jemu. Asi za 10 minut jsem usnula…. Funguje mi to takhle celý život, ale pokaždé mě to dokáže překvapit a fascinovat, jak geniálně funguje toto napojení na spirituální Zdroj.

Zlatuška dostala zánět plic. Začala chrchlat, špatně dýchat, hodně ležela v domečku a když vstala, byla malátná a celá pomuchlaná, se zarudlýma očičkama. Tak jsem jí začala podávat kapátkem přímo do tlamičky koloidní stříbro a dávám jí homeopatika proti zánětu. Je neuvěřitelné, jak morčata reagují citlivě a rychle. Na všechno, i na léčbu. Po první dávce stříbra úplně otočila, prakticky přes noc, druhý den začala být čilá, veselá. Teď už jí dávám homeopatika tak snadno, že ji ani nevytahuju z domečku. Ona si sedne a počká, až jí to natřu na uši a na zátylek, vůbec se tomu nebrání… Ale první den léčby, to jsem si všimla že má na čumáku zaschlé hleny, trochu jsem se zděsila a chtěla ji vytáhnout a zkontrolovat, tak Zlatuška okamžitě věděla o co jde, že jsem objevila že jí není dobře, kulila očima a zdrhala co jí síly stačily. Výborně rozumí všemu co řeknu… Už je to čtvrtý den a dýchá čistě, ale doléčíme to.

Dostala jsem doporučení na zajímavé video. Zpěvačka a hudebnice, která ohluchla když jí bylo 18, stále pokračuje v hudbě. Skládá písně a zpívá čistě, protože cítí hudbu v podobě rezonance v okolí. Na hudební nástroj hraje podle paměti svalů. Během produkce hudby nenosí boty, záměrně stojí naboso, aby mohla lépe cítit vibrace z hudby… Má vlastní YT kanál, kde si můžete její hudbu poslechnout. Například TADY.

Tato hudebnice používá rezonanci země, aby mohla zpívat.

https://www.youtube.com/watch?v=oFxu0QdwX_8

17.5. 2017

Dneska v noci jsem ve spánku byla v kuchyni a vařila špagety. Najednou se v celém snu udělalo úplně temno… Začala jsem rozsvěcet, ale všechny žárovky svítily strašně slabě, že jsem docílila jenom toho, že bylo šero, i když jsem rozsvítila tak sedm světel v jedné místnosti (mám jich v kuchyni hodně). Uvědomila jsem si, že spím, protože takhle se normálně žárovky nechovají… Zkoušela jsem ještě chvilku vařit a pokračovat ve snu, ale světla pořád ubývalo, až jsem na to neviděla vůbec. A když už byla úplná tma, uvědomila jsem si, že to prostě nedovařím, protože už ani po tmě pořádně nenahmatám, kde mám kečup.

Chvíli jsem stála v kuchyni a přemýšlela, co budu dál dělat. V té tmě mi bylo nepříjemně a cítila jsem něco zlého. Že to není dobře… Ale zároveň jsem zůstala klidná, protože jsem věděla že spím a že ať se stane cokoliv, tak mi to stejně neublíží. A fyzické tělo spí s kartičkou, takže tomu se taky nic nemůže stát… Vydala jsem se nahoru po schodech do své ložnice.

Když jsem vešla do svého pokoje, nestihla jsem se ani rozhlédnout jak to tam vypadá. Předtím se v temnotě dalo celkem orientovat, ale v tu chvíli se udělala dokonalá tma a už jsem neviděla nic.

Něco mě chňaplo zezadu za vlasy a začalo mě to za ně táhnout. Chvilku jsem byla překvapená, tak jsem čekala co se dál bude dít a přemýšlela jsem, jak se toho zbavím. Najednou mě to za vlasy vytáhlo nahoru. Strašně to bolelo, cítila jsem jak mi to škube vlasy a už jsem pod nohama necítila zem. To už jsem se začala bránit.

Ruce jsem měla volné, tak jsem je zvedla a nahmatala, co mě to drží. Byly to veliké silné chlapské ruce s naběhlými svaly. Na zbytek té bytosti jsem nedosáhla, ani jsem ji neviděla. Chytla jsem se za předloktí té bytosti, vytáhla se nahoru k jejím rukám a zahryzla se do nich, co nejsilněji jsem mohla. Chvilku jsem na něm takhle visela, zakousnutá jak doga. Najednou to povolilo a já se vzbudila, ještě jsem měla zatnuté žvýkací svaly… No to vám povím, já mám sice pro strach uděláno, ale na chvilku jsem si musela rozsvítit lampičku, než jsem se uklidnila… Že by to bylo z toho článku, co jsem vydala předevčírem? Ten je musel hodně naštvat.

18.5. 2017

Včera přišlo na řadu nelítostné měření. 😀 Podle mé chytré váhy to vypadá, že jsem během posledních dvou měsíců nabrala kilo svalů a sundala asi 2-3 kila špeku… Což se mi moc nezdá, připadá mi totiž, že to jsou velká čísla. Ale teď mám 31,8% kosterního svalstva na poměr mé váhy a předtím to bylo 29,6%.

Všelijak to skáče, podle toho jak se najím a jak moc ten týden cvičím, tak jsou čísla trochu orientační. Ale potěšil mě viscerální (útrobní) tuk. Moje váha mi obvykle ukazuje čtyřku, když si na ni stoupne štíhlá žena. Je to nízká úroveň útrobního tuku, chlapi s pupíkem mají třeba číslo 12-15. Maximum je 30. Všechny moje pěkné kámošky mají taky čtyřku. A já měla taky čtyřku, celé poslední dva roky se to číslo ani nehlo… pozor, avšak pouze do včerejška. Teď mám level útrobního tuku 3, takže jsem nehubla jen pod kůží, ale zhubly mi i vnitřní orgány. A ty hubnou jenom při vysoké fyzické zátěži, což je HIIT. Který dělám. Je to prostě paráda 🙂 Tak mám ze sebe radost… Je tu vůbec někdo, kdo taky podobným způsobem blbne, nebo jsem v tom sama? 😀

23.5.2017

Kdyby vás náhodou zajímalo, jak se mám:

Poslední 4 dny jsem skoro vůbec nebyla doma a neměla jsem čas se ničemu věnovat. Ani mailům, ani shopu, ani úklidu. Nasadím turbo pohon a budu se snažit všechno rychle dohnat. Tento týden už nikam daleko nejdu a nejedu, totálně se mi nechce. Taky chci udělat další video s morčatama, ale nevím kdy se k tomu dostanu.

Některé z vás možná potěší zpráva, že jsem měla poslední sobotu rodinné setkání. Díky návštěvě svých babiček a dědů předminulý týden, jsem se zase dostala do kontaktu i se zbytkem rodiny a neodmítla jsem pozvání na další setkání. Vypadá to, že se hrany po letech obrousily, vztahy se ozdravují a harmonizují. A že to všichni po letech vidí úplně jinak, než tehdy a uvědomili si zpětně co jak bylo… až na mě. Já to vidím všechno pořád stejně. Měla jsem z toho sice obavu, ale byl to krásný den, cítila jsem se dobře a jsem za to fakt ráda. Obrovské štěstí pro mě bylo slyšet, že jsou na mě prarodiče hrdí a že se chlubí všem kamarádům, že mají vnučku spisovatelku. Vůbec jsem to netušila… Teda babička z mamčiny strany říkala už před lety že je z toho ,,unešená“, ale ono je to takhle i u druhých babiček. A další knihy co jsem dovezla darem je ohromily, protože měli jenom tu první. Je to pro mě obrovská úleva, vidím v tom nový čerstvý start.

V neděli jsem byla na přednášce manželů Valentových, výklad z palmových listů pro Českou republiku. Sál nebyl plný, protože je fakt obrovský, ale lidí přišlo hodně. Praha bude ještě narvanější, ale tam už nebudu. V podstatě by se to dalo shrnout tak, že to bylo klidné a že čtení neodkrylo v blízké budoucnosti (do roku 2025 mám dojem že to bylo) žádné zvláštní nebo extrémní katastrofy. Jsou tam dobrá i horší období, ale nic jako válka, mor, krach měny a podobné atrakce nejsou… Celkově je výklad velmi příznivý, pokud se obáváte zásadních katastrof. Pro mě je to úleva, protože to že padne měna a bude válka poslouchám nonstop a už mě to fakt unavuje, takže jedna dobrá čerstvá zpráva mi přijde vhod…. A vzhledem k tomu, že se mi můj osobní palmový list plní, věřím i této předpovědi a věřím tomu, že budeme v pořádku. Ale nevím jak to bude potom. To už neříkali… Záznam z přednášky by měl být v podobě videa i jako text poskytnutý volně na internetu, ale nevím jak dlouho bude zpracování materiálů trvat. Každopádně někdy v budoucnu se na to budete moct podívat, až to vyjde, hodila bych to na stránky.

Včera jsem od pěti od rána do osmi večer byla na cestách a stihla jsem toho strašně moc. Mimojiné i ukořistit novou knížku o morčatech 😀 Tak jsem ji ještě včera do půlnoci louskala, ale už není tak dobrá jako ta od pana Birmelina.

Pod můj článek o chlapských vadách na kráse mi přistálo pár velice ošklivých komentářů, kde mi anonymové, co z jedné IP adresy psali pod různými jmény (já stejně vidím že jste to vy, tenhle trik na mě nefunguje), psali dost sprostě. Prý že jsem zakomplexovaná stará panna, feministka a dokonce lesba… Ta lesba mě překvapila úplně nejvíc, protože kdybych byla, tak přece nechodím na schůzky s chlapama ale s ženskýma. Dost mě to překvapilo, evidentně se v tom článku nejeden ňouma poznal a nevěděl, jak jinak si svůj vztek vyventilovat. Upozornění, že je článek pro pobavení a že se má brát s nadsázkou, podobným omezencům vůbec nepomohlo 🙂 Ale jinak měl článek velký úspěch i čtenost. Až na těchto pár blbů jsem si v diskuzi početla ráda… Ale i když je ,,jakože pro pobavení“, tak musím uznat, že jsem si nic nevymyslela a že všechno co jsem tam napsala, reálně popisuje moje zážitky. Těch je teď méně, protože jsem na podobné schůzky přestala chodit už před pěti/šesti lety (dostala jsem totiž rozum), ale i tak se seznam rozšiřuje. ,,To já dělat nebudu to je ženská práce“ je dokonce úplně čerstvý bod a ten mě pěkně dožral. 😀

Pár lidí mi psalo, ať udělám ještě další díl, ale na ženské… A já tu myšlenku původně měla taky, ale pak jsem si uvědomila, že vlastně nevím co bych tam měla napsat. Já s ženskou na rande nikdy nebyla, nemám z čeho čerpat a se svými blízkými kamarádkami obecně nemám žádné problémy, protože si je vybírám dobře a když mi nějaká nesedne, tak se s ní prostě nekamarádím a neřeším to. Leda udělat díl co je blbý na ženských obecně, ale napadají mě max. tři věci a dál fakt nevím. To by musel napsat nějaký chlap.

24.5.2017

Právě jsem otevřela zatraceně děsivý mail. Nedá mi to a prostě musím kousek dát sem na web. Berte to jako doplnění k článku ,,Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem ,,Ježíš Kristus“ a ,,Archandělé“ / DOPORUČUJI!

Když jsem to viděla, normálně mě polil studený pot… Tyhle věci už začínají být přes čáru.

,,Moj kamos je prirodzene citlivy na duchovne veci, je to dobry clovek a co viem, vzdy bol a je otoceny „ku svetlu“. Ale pred par rokmi sa mu stala vec, ze vo sne vraj otvoril nejake dvere za ktorymi bola temnota a tak ich hned chcel zavriet, ale jeden temny duch stihol prejst a nalepil sa nanho, hovoril mi vtedy o tom, ze ma depresie, je muz cinu takze som mu uverila ked vravel, ze keby nasiel na povale povraz, obesi sa. Mrzi ma doteraz, ze som mu nijak nevedela pomoct, ale hlavne, ze to dopadlo dobre, pomohla mu svagrina, ktora tiez prirodzene vraj vidi „batohy“ na ludoch ale aj svetle bytosti. Vravela, ze sa to skerilo na nu a nejak sa im podarilo sa toho zbavit, celu noc z toho vracal, ake to bolo silne. Potom vravel uz len, ze uz teraz sa nicoho neboji, lebo presiel tym najhorsim. Pisem ti to preto, ze vravel aj meno tej bytosti, chcela som nato zabudnut, ale nejde to. Ide o tu bytost, o ktorej pises – Azazel.“

26.5.2017

Včera jsem kápla na Rybízák. Byli jsme pozvaní na flašku něčeho velice zajímavého, víno z černého rybízu. Úžasně ovocně to voní, je slaďoučké, jemné a plné vitamínů. Jak mi víno už před delší dobou přestalo chutnat, tohle do mě padlo jako do sudu, to ostatní koukali. Má to 10-11% alk. a vůbec z toho není špatně, ani po tom nebolí hlava… Kam se hrabou hrozny.

Něco takhle dobrého jsem nepila, ani nepamatuju. Asi bude dobré nasyslit si to na zimu do almary, když je to tak výživné.

Našla jsem jejich e-shop na netu, abych nakoupila lahve a pár jich rozdala po blízkých, aby náhodou nikdo nepřišel o tak skvělý zážitek. 😀 Kdybyste chtěli také poznat rybízové blaho, jukněte tady. Ceny jsou lidové: http://www.rybizak.cz

Ještě jsem tam vzala rakytníkové víno co nabízeli, to neznám, tak poznám… když bude dobré, poreferuju 🙂

POZOR: Varovala jsem vás přes Hadí sílou a probouzení Kundalini, že je to nebezpečná praktika, ale pořád se tady jeden čtenář snaží o její propagaci prostřednictvím diskuzí. Vůbec to nevidím ráda, protože nechci, aby někdo prostřednictvím mých stránek naváděl lidi k sebedestrukci. Tyto stránky mají být podpora a pomoc lidem, ne jejich likvidace, takže mu nepropustím všechno. Mám taky dojem, že občas píše příspěvky pod vlivem drog, nebo něčeho podobného, protože někdy vůbec nedávají smysl, nebo mají dost sexuální kontext… Dneska se ale pěkně podřekl, cituji část z jeho komentáře, který poslal dnes 26.5. pod poslední vydaný dotazník.

,,….. třeba jedné známé při vyvedení Kundalíníshaktí do vyšších čaker, se automaticky zvedne pravá ruka a na koho dvěma prsty ukáže a nemá očištěné jemná energetická těla, padne k zemi do bezvědomí. Podle mě takto budou fungovat andělé v hodině Posledního soudu.“

Nenechte se zblbnout, to není o žádné čistotě energetických těl, je to obrovská destrukce, kterou vyšle na člověka a ta mu ublíží. Ukázková černá magie v praxi. Od těchto věcí ruce pryč!

27.5.2017

Aluška.org má článek na titulce. Že děkuji! – No jasně, co jste čekali jiného? Samozřejmě, že je to populární článek 20 věcí, které mě odpuzují na chlapech 😀 Slízla jsem tam další várku celkem pikantních nadávek. Nebudu se ale nimrat v tom, kolik lidí se v mém článku poznalo a urazilo. 🙂

Ráda bych udělala pokračování, co se mi líbí. Dopředu vím, že to nebude čtenářsky tak úspěšné, protože lidi mají nejraději humus bláto a hejty.

28.5. 2017

Kvůli vedrům jsem přerušila program na Six pack od Jillian Michaels. Prakticky jsem přestala ve chvíli, kdy udeřila vedra. Loni jsem byla zažranější, to jsem vydržela s Jillian až do půlky června. Teď jsem ve fázi, kdy hledám něco, co není HIIT a dalo by se to zvládat i ve vedrech, abych to nemusela úplně pověsit na hřebíček a čekat do podzimu. Kamarádka mi poslala tohle Boho Beautiful a moc se mi to zamlouvá, tak se do toho pustím a uvidím, jak mi nový styl sedne.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-05-02 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já beru menstruaci jako otravnou první dva dny, kdy mám zvýšenou teplotu a celej svět je mi jaksi protivnej :D. Ale pak je to už v pohodě, hlavně od doby co mám kalíšek 8-)

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-05-02 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte by som odporučila knižku "ženy, které jedí ve svitu luny"

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-05-02 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ok, dám si panáčka a orčitě si to přečtu. -)

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-05-02 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takové články bych doporučil naprosto samozřejmě i pro muže. Vždyť tenhle systém je vůbec projevem převahy mužské polarity, často až… debility.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-05-02 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte pred niekoľkými rokmi mala hormonálna antikoncepcia výbornú povesť. Bez akýchkoľvek obáv po nej siahali ako mladé dievčatá, tak aj zrelé ženy. Avšak dnes je situácia diametrálne odlišná. Dnes počet predaných balení hormonálnej antikoncepcie a samozrejme aj ich užívateliek klesá, informuje portál Lidovky.cz. Stále väčší počet žien totiž tvrdí, že „tú chémiu brať nebudú“.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-05-03 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho :) 2017-05-03 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já znám ještě cyklickou ženu knihu 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-03 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Taky si ji plánuji koupit… určitě bude moc zajímavá.

Ikona diskutujiciho Petra 2017-05-04 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:jj, a po šestinedělí šup zase hormonální antikoncepci, kojení nekojení, je to smutný a častý.

Ikona diskutujiciho Olča 2017-05-04 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To nemůže být náhoda, výše uvedený článek jsem si přede 2 dny přečetla taky a nadchl mě. Já teď řeším, jestli má moje dcera brát HA, samozřejmě, že po přečtení článku nechci, aby ji brala, ani náhodou! Já už mám svůj cyklus a menstruaci moc ráda, jsem ráda, že ji ještě vůbec mám a nejsem ještě v přechodu :-D  a baví mě pozorovat jak jsem opravdu každý týden jiná

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-04 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Podívej se na tohle. Počítač, který ti spočítá plodné a neplodné dny, ovulaci etc…. Koukám na to už pár dnů a přemýšlím… http://www.naturcomp.cz/product/pearly/

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2017-05-04 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kalíšek mi příjde děsně nehygienický. Jaká to náhoda, zrovna mám menstruaci a bolesti mám vždy 2-3 dny

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2017-05-04 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Jo já měla i obilní aplikaci – menstruační kalendář, taky vše vypočetl

Ikona diskutujiciho jirik 2017-05-04 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Menstruační kalíšek

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-05-04 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Kaíšek a nehygienický? Vůbec! To zas mě přijde nechutné sedět na vložce s krví a nechat to tam 'hnít'. Nebo co teprve tampon….fujky :-!

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-04 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Kalíšek je naprosto čistý, uvnitř nemá přístup ke vzduchu a krev se v něm nerozkládá… oproti tomu tampon v sobě má vzduch a krev kterou zadrží se rozkládá už ve tvém těle…

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-05-05 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue mam na tebe prosbu. Nevis o nejake strance nebo knize o symbolech (ktera je podle pravdy)? Chtela bych vedet jake jsou ochranne symboly a symboly celkove, moc me to zajima, pokud mi neco doporucis, budu ti vdecna 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-05 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  neznám takovou knihu.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-05-05 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Když si postupně s časovým odstupem přečteš všechny symbolické rozbory od tm popřípadě když Aluška v dotazníku napsala význam nějakého symbolu…..tak to ti postačí pro začátek, potom už se dá spousta domyslet, protože budeš "naladěn na správné vlně". :-)

Ikona diskutujiciho Tapír 2017-05-06 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, když teď tolik čteš, doporučila bych ti knížku Vědomé snění od Roberta Mosse. Byla pro mě jako zjevení, když jsem jí před pár lety objevila v knihovně a letos už udělali asi po šesti letech druhé vydání, roky vždycky byla všude beznadějně vyprodaná, takže kupuji! Je to zase nový náhled na sny, různé návody jak je chápat a rozklíčovat podle starých nefreudovských metod a některé případy jsou úžasné! Třeba šamanské rituály s bubny, při kterých se můžeš vrátit do svých starých snů (a to bez drog). Nepamatuji si všechno, je to asi 8 let, kdy jsem to četla, ale pořád na tu knihu vzpomínám, je to poklad. A autor má ještě plno dalších knih, takže se na ně asi postupně vrhnu.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-06 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  díky, to zní moc zajímavě 🙂 Teď zrovna čtu Znovuzrození, včera jsem ji rozbalila, tak uvidím, co v ní najdu.

Ikona diskutujiciho Daisy 2017-05-10 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,moc děkuji za tip na slevu v e-shopu s bio kosmetikou-nakoupila jsem hlavně prostředky Yellow Blue,které mám moc ráda+soli do koupele -paráda! !Moc díky!!

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-10 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  Není zač, to byla maličkost 🙂

Ikona diskutujiciho :) 2017-05-11 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alus tak už jsem našla toho sympaťáka s těma videama s minitestama https://youtu.be/xctZd-4eoQo :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-11 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Toho znám… ten je dobře jedlej. :D

Ikona diskutujiciho Dara 2017-05-12 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta paní je z Nevýchovy, její myšlenky se mi taky moc líbí, je to celý výchovný komplex…:)(mají vlastní internetový web)

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-05-13 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, chtela bych se zeptat. Cetla jsem ze v LD muzu byt treba s kamaradem, ale jak se k nekomu do snu dostat? Jeste nemam nejak velke zkusenosti a stale trenuji, ale i tak by me to zajimalo. Zkousela si to nekdy? A ten s kym chci ve snu byt musi taky umet LD?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-13 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Ano, musíte být spolu domluvení a oba musíte být na expertní úrovni, aby se to povedlo. Jinak to nejde… já to nezkouším, cestuju spontánně a neplánuju to.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-05-13 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Dekuji za odpoved 🙂

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-05-13 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, ta Katka Králová mluví nádherně! A to je Mgr. et Mgr… podle mě je tohle jeden z vzácných případů, kdy člověk ještě zůstal člověkem. Upřímně nechápu, kde na to otřesné "studium" (=vymývání mozků) ti "lidští" lidi berou energii. Hluboký respekt.

Ikona diskutujiciho Fotografka 2017-05-15 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Ahoj Gabby,pokud bys chtěla opravdu dobré ochranné symboly, tak nejlepší jsou StaroSlovanské. najdeš je na webu:

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-05-15 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli to tu už někdy padlo, ale zadávala jsem do gematrix.org různý jména, slova atd. a vyšlo mi v English Gematria Equals Alue stejně jako angel… hezká "náhoda" :-)

Ikona diskutujiciho irca 2017-05-16 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč voláš Laureje 3x? Ne třeba 5x? :D Není trojka číslo hmoty?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-16 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  3x mi to stačí.

Ikona diskutujiciho Janča 2017-05-16 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, hluchá holčina je fakt šikovná. Má krásnou barvu hlasu. A už se s novou situací asi sžila, překvapuje mě, že nemá tendenci být hlasitá, když se neslyší..

Ikona diskutujiciho Wendy 2017-05-17 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3 dny tmy?

Ikona diskutujiciho All 2017-05-17 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si včera večer čítala komentáre k tomu článku a tak ma rozbolela hlava ako už dávno nie.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-17 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:  No většinou je první až druhá část cvičebního programu na youtube a když tam není celý, tak ten zbytek najdeš na uložto. Mám postahováno v PC, ale našla jsem na netu.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-05-17 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky. Jak se ti někdo muže až takhle dostat do snu? je to mazec a teda na tohle člověk musí být dost silný. Kdyby si měla krystal, třeba i s kartou (což společně to asi neni dobré ) tak by na tebe ta bytost nemohla?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-18 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: To je pravda. Dřív to takhle časté vůbec nebylo… asi někomu hodně vadím.

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2017-05-18 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: chápu, ale tak je teda důležite, že ti nemohou ublížit. No a jakým způsobem to na tebe někdo muže poslat? To mi hlava nebere. To musí byť někdo obzvlášť  šikovný tohle zvládnout udělat… :-?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-18 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  Já nevím jak se to přesně dělá, tyhle praktiky jdou mimo mě. O někom vím, kdo tohle dělá a má s tím určitě něco společného, ale nechci ho tady přímo jmenovat.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2017-05-19 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem objevila bezva věc 🙂 Začala jsem běhat na boso, po lesních cestičkách, a je to úplně skvělý! Stačí mi tak třetinová vzdálenost, co běhám normálně, a cítím svaly jak po maratonu. Při tomhle běhu mi sílí svaly, co jsou uvnitř těla, ne ty vnější. Navíc lehce našlapuju na bříška prstů, kde se váha jemně a přirozeně přelévá na klenbu (na klenbu, ne na celou plosku jako normálně) a na patu člověk nedošplápne úplně, noha ho jednoduše nepustí. Přorozeně tak u toho nohu posiluji. Cítím velký rozdíl v působení na klouby, vůbec si nenamáhám kolena, naopak mám u tohoto pohybu pocit, že je posiluji zevnitř! No samá výhoda :)) Na závěr si nožky ošplouchám v ledovém potůčku a je to 😉 Jo a taky se cítím bezva, jako pevná součást přírody, žádný vzletný pocity, to ne, ale jistotu a jen sebe. Příjemný. Vůbec teď nechápu, k čemu jsou všechny ty vytuněný botasky..

Ikona diskutujiciho Mára 2017-05-21 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluško, po hodně dlouhé době se mi o Tobě zdály hned dva sny :D začnu tím dnešním méně zajímavým.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-05-23 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, udělalo mi velkou radost, že ses viděla s rodinou a že vztahy jsou fajn, sice se neznáme, ale tato zpráva mě moc potěšila. Držím ti palce. Nedivím se, že jsou na tebe babičky pyšné! ;-)

Ikona diskutujiciho jirik 2017-05-23 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Petr Janda v jednom rozhovoru co se mu na ženách nelíbí odpověděl –

Ikona diskutujiciho micka 2017-05-25 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue jestli se neurazíš, je to takový vlastně docela dotaz na soukromí – zlepšují se i vztahy se sourozenci? O tom nikde nic nepíšeš a je to podle mě taky hodně důležitý… :-|

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-25 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:  Vypadá to skoro komplet dobře.

Ikona diskutujiciho micka 2017-05-26 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: super :-)

Ikona diskutujiciho Mariam 2017-05-27 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli náš Yoga with Adriene ale ta o kundalini občas mluví v pozitivním slova smyslu. Tak by mě zajímalo jestli je ta yoga nějak škodlivá

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek