Zápisníček: Květen 2019

2.5.2019 v Aluška.org 33

Krátké zprávičky ze světa, či ze života. Vítejte v Zápisníčku! 
Příspěvky jsou řazeny sestupně.

01.05.2019
Na AlueButterfly vyšlo nové video o morčátkách… ano, je to vážně o morčičím zadku 😀 V plánu jsou v blízké době i videa na nemorčičí téma, ráda bych to střídala.

Mazová žlázka u morčete: Co to je a jak to čistit

Morče má u zakončení páteře na zadečku mazovou žlázu, která produkuje maz. Některá morčata vyžadují občasné očištění této žlázky. V dnešním videu se dozvíte, kde žlázku najdete a k čemu slouží, jak poznáte jestli vyžaduje vyčištění nebo ne, návod na čištění a názornou ukázku. U tohoto videa nejezte!! 😀 Není to zrovna chutné téma.


Odběry článků ma e-mail už by vám teď měly chodit

Funkce nebyla správně donastavená, nakonec jsem se v tom nadvakrát povrtala a podařilo se. Pokud by vám něco někde nefungovalo, určitě mi to znova nahlaste.

Aktuální graf Bovis:


30. dubna byla rekordní schumannova rezonance:

 

02.05.2019
Zajímá vás telekineze? Uvažujete, jestli je reálná  a má smysl se ji učit? Youtube mi nabídl moc pěkné video slečny, která se naučila točit s psy wheel a moc hezky o tom mluví. Mám v plánu se k tématice telekineze ještě vrátit a věnovat jí na Aluška.org více obsahu. Je super vidět mladé lidi, kteří nemarní svůj čas, aktivně na sobě pracují a mají takto pěkné výsledky. Držte slečně Dixie palečky, napište jí nějaký milý komentář a pokud něco hezkého zase vyrobí, určitě vám to sem šoupnu 🙂

 

A když už jsme u nadějných mladých lidí, dnes mi také přistál moc hezký komentář na youtube pod autorské čtení z knihy Anděl strážný:

,,Ahoj. Je to sice staré video, ale stejně sem napíšu komentář, stal se mi kdysi totiž velmi zajímavý zážitek. Jmenuji se Sára. Tu noc, kdy se to stalo, byl zrovna táta na noční směně a já se bála spát sama, tudíž jsem si vlezla za mamkou do postele. Chvíli jsem ležela, skoro jsem spala, když v tom jsem zaslechla mužský hlas, podobný tátově hlasu, jak říká nahlas ,,Sáro”. Skoro, jako kdyby mi to říkal rovnou do ucha. Otevřela jsem oči a pátrala po tátovi, ale ten nikde nebyl. Myslíš, že by to mohlo být znamení? Dnes mi je dvanáct, tehdy mi mohlo být tak sedm-osm.”

Příhodné, speciálně když víte, že zrovna ve zmíněné knize popisuji stejné zážitky.

Energetická situace na planetě:
– Schumannova rezonance je dnes klidná, 4-8hz

– Bovisy dnes rostou skokově:

4.5.2019
Schumannova rezonance je poslední dva dny klidná. http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

Bovisy jako vždycky rostou mílovými skoky:

5.5.2019
Zajímavý článek o očkování dětí, pokud se vás téma týká: Nezaočkované deti nepredstavujú pre nikoho žiadne riziko, hovorí imunologička z Harvardu

Přednáška pana Honzáka na téma střevního mikrobiomu (video). Má to přes hodinu, takže opravdu studijní materiál, na který je potřeba udělat si prostor. Každopádně takto dlouhé materiály mají šanci něco člověka skutečně naučit, protože pochopí širší souvislosti a probere téma do větší hloubky. Ten dnešní trend, kdy se vydávají články o jednom odstavci, je naprosto otřesný, z toho se nikdo nic nenaučí.  MUDr. Radkin Honzák: Střevní mikrobiom aneb duše v břiše

6.5.2019
Dnes jsem obdržela obraz, který pro mě namalovala čtenářka. Je to olejomalba. Obraz musel půl roku schnout, než se dal poslat poštou 🙂 moc děkuji!


Mohla jsem si vybrat téma obrazu, takže jsem si samozřejmě vybrala jednorožce 😀 Už jsem zezadu na rám přidělala očka pro zavěšení a našla mu super místo.

7.5.2019
Včera jsem vydala další morčátkové video… Je to zvláštní, vždycky myslím na to, že další video bude nemorčátkové (nápadů mám dost, jsou zajímavé i se na ně těším), ale skoro vždycky nějak záhadně skončím u morčátek 😀
Video mělo velký úspěch, na to že jsem ho dala až v šest večer, už má tři a půl tisíce zhlédnutí. Točit o morčátkách je fajn vděčná práce, okamžitě je tam sto komentů a já hned vidím, jestli se to lidem líbilo.

Taky jsem udělala novou grafiku kanálu, protože ta původní se mi už zdála nějaká okoukaná. Chtěla jsem to původně mít minimalistické, jenom jednoduchý bílý popisek a pod tím barva, představovala jsem si dokonce světle růžovou… Moc se mi růžová líbí, ale evokuje ve mně beauty tématiku a to já nejsem. Tak jsem nakonec dala svoji typickou modrou. Byl to nezvyk, trvalo mi asi hodinu po nastavení, než jsem zjistila, že se mi to moc moc líbí 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCN5OvJFRI-JqTDCzL21tnYA

9.5.2019
Odjela jsem na dva dny do Práglu na zajímavou terapii o které jsem slyšela. Říkala jsem si, že to bude bžunda, že to může být fajn prevence a třeba mi to něco dá… Bylo to extrémě náročné, brzo vstávat, pořád sedět v autě a pořád v cizím prostředí. První den jsem se úplně vyčerpala, v noci jsem nespala a druhý den jsem byla naprosto zničená. Pálily mě oči, třeštila hlava, nohy se mi motaly, já prostě tohle cestování a ještě velká města naprosto nesnáším. I přesto, že mi bylo tak moc nedobře a byla jsem nevyspaná, jsem dostala k terapii i měření fyziologických funkcí a energetického stavu. A byla to fakt sranda. Jeden program se jmenoval Onyx, druhý Lotos. EKG jsem měla lepší než ideální vzor, meridiány, čakry, aura, všechno jelo na plné kule, energetický stav, stav nervů, ozvy, neurohumorální, adaptabilní i kognitivní funkce, všechno ideál, nebo na plné kule. Aura na plné kule. 92% ze sta, normální stav je přitom 50%… Kde byl normální stav 50%, jsem měla 85-100%. PH krásně zásadité, biologický věk o pět let mladší 😀
Když to terapeut viděl, tak řekl, že už naměřil kdeco, ale takové výsledky fakt ještě neviděl. 😀 A jak byl zvědavý a překvapený že nic nenašel, tak jsem dostala zadarmo ještě i Oberon. Měření i nápravné frekvence… Oberon našel pár drobnějších prdků, ale v podstatě téměř nic. Zajímavé bylo, že tam vyskočilo, že mám alergii na penicilin. V tu chvíli mi to nedošlo, ale pak jsem si uvědomila, že penicilin jsou vlastně antibiotika (žádný acylpyrin ani paralen, nene…). Jedny jsem vybrala povinně, když mi bylo 6 a vždycky jsem plakala, že to nechci. Je zajímavé, že ještě po dvaceti letech si to moje tělo pamatuje jako zátěž a hlásí, že na to má alergii. Tak si říkám, jaké to už tehdy muselo být svinstvo.
Narovinu mi řekl, že kdyby mě měřil předtím, tak mě klidně pošle dom, že žádnou korekci nepotřebuju, protože mám hodnoty nad maximem a už se ani nedá jít výš.
Měla jsem čas a prostor si všechny svoje hodnoty pořádně prohlédnout, pochopit, zapamatovat, srovnat s jinými lidmi a jejich výsledky měření a vlastně mi to udělalo takovou radost, že jsem si říkala, že jsem ani nejela na terapii, ale jela jsem si pro ujištění, že jsem tak zdravá, že mi absolutně nic nemůže nikde být a že mě budou ve stopadesáti odstřelovat, zatímco budu svižně skákat přes potůček. Tak jsem byla fakt ráda, že mi moje metody tak pěkně vycházejí.
Teda musím se přiznat, měla jsem na krku svůj energetický krystal a kartičku tm a na měření jsem je nesundala, protože mi bývá vždycky z cestování a z Prahy tak strašně zle, že bez toho nejdu ani na krok. Je možné, že to ovlivnilo výsledky, ale to moje vyčerpání, záření z wifin a nevyspání také, tak to asi nakonec vyjde šul nul.
Zkontrolovala jsem okruhy, které jsem trochu podezřívala, jestli nechtějí někde posílit, ale srdce i srdeční čakra 100% plná hodnota, ledviny i meridián ledvin taky na plné kule… prostě nic.
Říkala jsem si, ještě aby to nebylo na plné kule, když pořád jedu vitamíny, doplňky, spím dost, cukr nejím, alkohol niet, cvičím, piju vodu, léčím se sama. Tak to by bylo, aby tam ještě něco bylo! 😀
Tak jsem jela domů a celou dobu jsem si říkala že jsem naprosto zdravá, naprosto vitální, naprosto funkční, naprosto dvacetiletá a že všechny moje buňky ať si to laskavě zapíšou za uši a jedou podle toho. 😀

11.5.2019
Dneska nad ránem jsem se vzbudila a říkám si, že ještě ne, ještě usnu… A jak jsem byla uvolněná, tak cítím, jak mi něco chytlo nohy a zvedlo je do vzduchu. Zaměřila jsem tam pozornost a normálně fakt. Kde je šlapka a nárt, tak mě tam držely dvě lidské ruce, šly cítit i jednotlivé prsty. Snažila jsem se nad tím moc nepřemýšlet, aby se to nezrušilo a naopak jsem se snažila co nejvíc uvolnit a vypnout myšlenky, abych spadla do polospánku.
Bylo to zajímavé, protože jsem byla docela dost při vědomí a musela jsem tomu záměrně pomoct. Uvědomila jsem si v tu chvíli, že jsem noc předtím říkala Laurejovi, aby mi pomohl vylézt do astrálu, že jsem už nějakou dobu nebyla a že se mi stýská… Chvilku jsem počkala a pak, jakoby Laurej přesně věděl, kdy má za ty nohy zatáhnout.
Ozvalo se ,,šššššššššš” jak jeho ruce zabraly a vytáhly mě ven z těla.
Složilo mě to na zem a byla jsem v tu chvíli dvakrát. Ještě jsem měla polovinu vědomí ve fyzickém těle, takže jsem pořád čekala a uvolňovala mysl, abych se dopřesouvala do astrálního těla. Když už jsem vnímala líp astrální, začala jsem šmátrat po zemi a otevřel se mi zrak. Nebyla jsem ve své ložnici. Byla jsem na nějakém oranžovo žlutém koberci v nějaké veliké budově plné lidí, vypadalo to jako škola nebo nějaké jiné centrum. Se smíchem jsem se tam rozeběhla a šla se se všemi pozdravit. Bylo zvláštní, že všechny bytosti co tam byly, jsem znala a se všemi jsem se plácala po zádech.

V e-shopu Alue.cz jsou nové energetické krystaly https://www.alue.cz

Energetická situace
Schumannova rezonance za posledních pár dnů je v normě, dnes mírně zvýšená.


Stav hodnot bovis:

12.5.2019
Dneska jsem konečně dodělala sekci VYŠLO KNIŽNĚ, na kterou je proklik v hlavičce. Nějak jsem v kolotoči úkolů pozapomněla, že to nemám sepsané 🙂

17.5.2019
Na AlueButterfly, je nové video týkající se problematiky a prevence týrání morčat. Oproti prvnímu dílu je to vážně masakr, ale už přilétají první vlaštovky. Řada dětí mi píše, že svá zvířata týrali a nestarali se o ně, ale když začali sledovat moji morčátkovou sérii, úplně je to změnilo a udělali obrat. 🙂 To je ono. To je důvod, proč ty morčátka točím. Aby se pomohlo morčátkům a aby měly děti konstruktivní vzor při péči o ně 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=Av9tVzlIuMw

Energetická situace na planetě:
Skokový růst Bovisů:


Schumannova rezonance do 16.5.: Hodnoty jsou posledních pár dnů vysoko nad normálem.

Schumannovy rezonance jsou zvýšené hodnoty v pozorovaném spektru velmi nízkých frekvencí elektromagnetického záření, zachytitelné na povrchu Země (či jiných planet s ionosférou). Vznikají v atmosféře jako globální resonance elektromagnetického záření, způsobeného blesky. Hloubka průniku vln takové frekvence při skin efektu do mořské vody je přibližně 100 metrů. Jsou pojmenovány po německém fyzikovi Winfriedu Ottovi Schumannovi , který je teoreticky předpověděl v roce 1955. Jejich základní frekvence se pohybuje kolem 7,83 Hz, další resonance jsou pak 14,3 Hz, 20,8 Hz, 27,3 Hz a 33,8 Hz. Hodnota základní frekvence je dána počtem oběhů elektromagnetické vlny kolem obvodu Země za 1 sekundu.

21.5.2019
Dnes máme opět velký růst Bovisů:


Schumannka se trochu uklidnila:

24.5.2019
Aktuální stav Bovis:


Aktuální schumannka k dnešnímu dni je okolo 24 Hz, zvýšená. (http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7)

28.5.2019

Dnes jsem přidala do nabídky e-shopu extra silné energetické krystaly z ametystu a jeden růženínový.
Můžete si je prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-extra-silne

Bovis prudce roste:

26.5.2019 byla extrémní schumannova rezonance (pár lidí psalo že je jim blbě, ale u mě klid :D)

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-02 03:52:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi se mi právě stalo něco docela zajímavého 😄 Stojím ve sprše a poslouchám hudbu z mobilu, která se různě náhodně přehrávala. Pak začal hrát Man in the mirror. Ten text je stejně pořád úžasný, nechápu, že to tolik lidí s klidem ignorovalo… No a v jeden moment jsem se z nějakého důvodu podívala dolů na zem, kde se z trochy pěny vytvořilo nějaké zvíře(viděla jsem to hned a nevím, jak mě to napadlo). Vypadalo to jako koník se zvláštním ocasem, až pak mi došlo, že takový ocas mají jednorožci. Voda to pak trochu rozmázla, ale zase se to zcelilo zpátky a vypadalo jako jednorožec ještě víc. “Make that change! Man in the mirror!” znělo na pozadí. “Jednorožec – konstruktivní symbol!” pomyslela jsem si hned. Tak jsem vyjukaně vypla sprchu a přemýšlela, co se to jako zase děje 😀 Jestli jsem si z to z ospalosti a psychické únavy nevykonstruovala, tak tohle bylo asi normálně znamení abych se fakt pustila do toho, co pořád chci, že je ta změna konstruktivní a dobrá a fakt někam vede. A taky možná chtějí říct “teď nebo nikdy!” – protože se cítím, že když se do toho něčeho teď hned nepustím, tak ztratím svojí cestu. Asi to bude pravda… O znamení jsem si ani neřekla a ono přijde tohle, to je hezký. “Náhoda” 🙂 Tohle jednoho nakopne. Asi viděli, že potřebuju podržet. A pak že tu pro člověka nejsou. Pro mě teda furt – když potřebuju podporu, začnu ihned vidět všude 44řky. Kde bych byla, kdyby neexistovaly hodiny? Andělé přes ně umí komunikovat úplně výborně.

[Vůbec jsem sem nechtěla zase psát nějaký komentář o sobě, ale zrovna tohle bylo zvláštní. Mimoto jsem neměla ponětí, že morče má nějakou takovou žlázu – to chci fakt vidět, jak jí Konrádovi vyčistím, nesnáší sahání na zadek. A sahání obecně 😅]

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-05-02 10:30:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to ja včera zas viděl samý 5 tobyla ezpezetka 555 hodiny 555 v reklamě 555 co se týká těch bowisu jde to do extrému vesmír to žene asi do extrému sem zvědav kám až to zajde

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-05-02 13:05:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta telekineze! To je tak krásný!

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-02 18:49:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsi mě dostala – já jsem si myslel, že by alobalem Dixie mohla nevědomky hýbat pomocí tepla z okolního prostředí (ruce….). Nevím, jestli jsi to už taky viděla – ale jestli se ti líbila Dixie, tento génius tě úplně položí: https://www.youtube.com/watch?v=cbCSZ56Pn0Q

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-02 19:30:49
Ikona diskutujiciho
sipka

lol 😀 no neboj Astone, už si píšem 😀

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-02 20:36:46
Ikona diskutujiciho
sipka

To je krása :D!!!!!

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-11 06:15:47
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mě zajímalo, jestli je to u něj přirozený dar nebo jestli praktikoval sungazing 🤔 Můj sen byl taky vždycky umět telekinezi, často to praktikuju ve snech, je to pocit jako když hodně zapojíš mozek – fakt na 1000% až se skoro “přehřeje”. A pak se může okolo hýbat cokoliv chceš a jde to i transformovat do něčeho jiného(ale vyžaduje to fakt velkou koncentraci, aspoň pro mě ve snu teda jo) a podařilo se mi takhle ve snu i teleportovat při útěku před agenty, ale to bylo fakt z nouze… Bylo to hrozně živé, nešlo o hezký zážitek 😀 To tak umět. Jenže nejdřív to chce i jen stabilní a zdravou psychiku, to je absolutní základ všeho. A to si vezměte, že spoustu “spirituálních” lidí si tím “spirituálnem” zkouší spravit psychiku a dohnat komplex méněcennosti… To je brané úplně z druhého konce a nemůže to fungovat. Navíc se zdravou psychikou a dobrou rezonancí se často tyhle, pro lidi vlastně přirozené, schopnosti začínají postupně pomaličku rozvíjet samy od sebe. Vždyť Aluščiny knížky jsou vlastně návodem na kompletně a od základů zdravou, funkční lidskou bytost – jelikož mít funkční šišinku mozkovou je pro nás kompletně přirozené, není to nějaká věc “pro vyvolené”.

– Ale co to tu sakra vysvětluju jako kdyby to bylo něco nového, vždyť tohle tu všichni vědí 💁

Ikona diskutujiciho michal 2019-05-02 21:21:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mě se zase dneska zdál velmi divný sen. Trval hrozně dlouho a byl strašně živý. Byl jsem venku se spolužákem na ulici, najednou mi začlo být strašně blbě, slinil jsem, dusil jsem se kroutil jsem se, snažil jsem se mu dát najevo že potřebuji vodu, ale on mě schválně nevnímal, ještě se naštval a jakoby se mu spíš líbilo že trpím. Souběžně s tímto snem se mi prolínal ještě druhý, velmi podobný sen. Moje vlastní mamka, která byla nahatá na mě ležela a snažila se mi zabodávat takový černý plastový několikaúhelník, byla o hodně mladší a v tom snu jsem jí neviděl do obličeje. Hrozně to bolelo a pocit z bolesti stejný jako u prvního snu. Trvalo to dlouho a nešlo se z toho probudit. To bylo strašně divný, když se mi zdály jiný hnusný sny, tak třeba když jsem v tom snu umřel, probudil jsem se hned, ale tady ne. Když se mi podařilo probudit se byl jsem vystrašenej k smrti, poprosil jsem Konstruktivní síly vesmíru o ochranu a šel jsem zase spát. Všechno si pořád pamatuju a to je už večer. Nevíš co by to mohlo být? Stalo se mi to poprvé.

Ikona diskutujiciho Liliene 2019-05-04 15:11:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂
Chcela by som ti Aluška doporučiť (a ostatným čitateľom,hlavne ženám) tento youtube channel jednej veľmi milej dievčiny, ktorá rozpráva o ženskosti,tradičných hodnotách a iných veciach:

https://www.youtube.com/channel/UCOYm0tm472SIMVan6KSOuKg

Ide z nej veľmi príjemná energia 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-05 08:18:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tip, mrkla jsem se na ni a je vážně velice inspirativní! S ženskostí má naprosto pravdu, tyto hodnoty jsou dneska spíš vysmívané, a přitom tolik potřebné. Myslím, že pro mnoho žen nebude takový životní postoj atraktivní protože se s ním nedá dělat rozruch a strhávat na sebe pozornost, je to spíš cesta střídmosti, klidu, práce na sobě, rozvážnosti i v intimním životě…a toto dneska holky moc nechtějí slyšet. Takovou moudrou maminku jako je Caitlin bych si bývala přála:) i když ta moje mi předala taky zajímavé hodnoty, no, sice úplně opačné, ale aspoň mám na čem pracovat:o)

Ikona diskutujiciho Lucka 2019-05-04 15:23:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zatím mám jedno krátkosrsté morčátko a plánujeme koupit druhé… otázka zní může být “normal” morče se skinny morčátkem? Diky za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-04 16:48:07
Ikona diskutujiciho
sipka

můžou být spolu 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-10 01:04:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Procházím Pinterest a najednou mě toto praštilo do očí 😀 nedalo se to přehlédnout. Vypadá jako ty – nebo je aspoň dost podobná. Ten obličej prostě 😄

http://jyxo.info/uploads/D3/d311363f49e85fb3f3723219110ee69d5ca3ae2a.jpg

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-11 01:13:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue je hezčí

Ikona diskutujiciho Hana 2019-05-13 16:44:41
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=RZ03bxgDhlk já zase narazila na tohle video a hned první účinkující mi přijde nápadně podobná Alue 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-13 20:13:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Neříkám že ne, ale TA PODOBA 😀

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-10 09:54:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten OBRAZ!!!! Páni, to je nádhera, to snad ani není možné – muselo to dát takovou práci, olejomalba je jedna z nejtěžších technik…. a tak se povedl!

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-11 06:01:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zakladatelé “FreeMasonic club pub” v Praze si zvolili pro to podnikání fakt jedlou symboliku teda… Teď jsem to tam “náhodou” objevila 😀 By mě zajímalo, jestli vědí, co vlastně dělají; a jak to tam tak pročítám, tak to vypadá, že i jo. Se nebudu divit, když už brzo někdo založí klub s vyloženě satanistickou symbolikou. Třeba to existuje, ale nehodlám to zjišťovat 😀 Hej a Iluminátská restauračka by nebyla??? Víte co, jako aby bylo něco pro všechny. lol. To už radši Moonclub – taky v Praze(v Dlouhé ulici), taky to mají uvnitř lízlé elitářskou symbolikou(náhoda??), ale jinak to tam mají moc pěkný a fakt dobrou nabídku jak pití tak i jídla… – To vypadá jak placená reklama 😀

https://www.freemasonic-pub.cz/

Vždycky mi přijde zpětně vtipné, když si vzpomenu na to, že kdybych nenašla tebe a nezačala se aktivně zajímat, skončila bych asi u kabaly… Měla jsem tehdy doslova na výběr mezi dvěma stranami 💁 A teď jdu vzpomínat jinam, než tu zas napíšu článek.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-11 09:09:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo, nápad je to vtipný, ale mám trochu obavu, že jim do života přinese jen nemoci a smůlu, protože tam mají i bafomety na zdi a to už není sranda…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-12 21:54:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě no. I když je fakt, že v dnešní době na tohle lidi možná právě půjdou 😀

Ikona diskutujiciho Kiyu 2019-05-15 14:14:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych si už měla koupit Svítání 🙂

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-15 16:10:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Ćím dřív tím líp, lidé kteří ji nemají nebo nechtějí absolutně neví, o co přicházejí!

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-15 21:28:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj je to jedna z nejlepších knížek o osobním rozvoji, četla jsem ji několikrát a pořád se k ní vracím a pokaždé si při čtení uvědomím něco nového. Jako by ta knížka měla vícero rovin, nebo možná já konečně s časem chápu o čem je řeč 😉

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-19 00:08:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukal jste někdo na Eurovizi? Normálně… Tývado… Madonna zabila. Jako symbolicky. Tragédie. Fuj. Ale čekala jsem to. Ona je prostě fakt výsledek… I kdyby tam žádná zlá symbolika nebyla, tak ta show byla děsivá; ale jak říkám, ono se od ní nedá nic jiného ani čekat.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-19 09:55:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, 16. 5. jsem si schválně zapsal do deníku, že si to tu pak zpětně zkontroluji – spal jsem v noci cca 4 hodiny a další den 16. ráno jsem musel brzy vstávat kvůli VŠ praxi a jsem byl cestou autobusem relativně svěží, což vůbec nedávalo smysl! Pokud spím tak krátkou dobu, vždycky jsem extrémně unavený a to jsem nyní nebyl, takže poprvé v historii sledování bovisů podezřívám jako důvod mé svěžesti jejich nárust.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-19 12:25:59
Ikona diskutujiciho
sipka

To se mi taky v poslední době stalo. Spala jsem jen 4 – 3 hodiny a vzbudila se svěží. what.

Ikona diskutujiciho marmaris 2019-05-19 23:42:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám takový dotaz. Už velmi dlouho praktikuji hinduistické duchovní meditace. Napojuji se na akášu a hovořím se svým gurudévem. To je všechno v pořádku. Jenže jóga je dost krutá k fyzickému tělu. Když jsem procházela posledním zasvěcením, které je opravdu hodně vážné, postihla moje tělo trombóza, čili krevní sraženina, protože tělo bělocha je méně odolné vůči oněm energiím, než tělo Inda, je to vlastně nepřirozené. Sraženina se nevyléčila a je tam pořád a navíc cítím, že se další tvoří i v druhé noze. Dostala jsem informaci, že mám být trpělivá. To je sice pěkné, ale já musím normálně v životě fungovat a bez stahovací punčochy mi noha nateče jako slonovi. A teď asi i druhá. Lékaři tvrdí, že je to vyléčené, ale to je blbost, protože jinak by mi ta noha tolik nenatékala. Nevíte prosím o nějaké účinné bylině, která by tomu pomohla? Mám různé čaje, ale jde to pomalu. Na lékaře jsem se vykašlala, stejně jenom lžou a je jim to putna.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-20 07:45:29
Ikona diskutujiciho
sipka

zkusila bych www.autopatie.cz a na ředění krve se používá česnek a kurkuma…. bohužel ti přes internet nikdo moc neporadí, protože by se musela vědět příčina toho problému. že to máš od meditací, tomu upřímně nevěřím, sázím na tvoji životosprávu a predispozice

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-05-20 19:43:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš u tohoto být specifičtější? *Když jsem procházela posledním zasvěcením, které je opravdu hodně vážné*
a jak dlouho už ty meditace praktikuješ?

Tromboza:
jitrocel kopinatý
kopřiva
kostival
měsíček lékařský
švédské kapky

Lepší, že problém trombozy odeznívá pomalu než kdyby vůbec anebo moc rychle – sraženina by ti mohla kamkoliv v těle zaplout krevním řečištěm……

Tromby:
česnek – tinktura
svída – macerát
vinná réva červená – nálev

Otoky:
podběl
sléz lesní a přehlížený – použít třeba při prodělaném zánětu žil
použití viz kniha od Marie Treben najdeš na uložto

Joga daný problém mohla pouze aktivovat..tzn. problém byl, ale joga ho pouze urychlila, aby se dřív dostal na svět.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-22 19:45:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych sdílet povídání o následcích hormonální antikoncepce, video od Markéty Frank, ona je teďka docela populární youtuberka.

https://www.youtube.com/watch?v=EW441oh76m0

Je dobře že se o tom mluví, tohle by holky měly určitě vědět. Ve zkratce o čem mluví, tři roky hormonální dysbalance, deprese, chybějící menstruace a šílené akné, cysty na vaječnících. Prostě horor. Taky mluví o tom co jí pomohlo. Doktoři na tyhle problémy po vysazení doporučují HA znovu nasadit. To je fakt neuvěřitelné.

Ikona diskutujiciho Danny 2019-05-24 20:00:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tu jsme se s kamarádkou nedávno dívaly. Říkaly jsme si, že dneska je tolik informací na netu o tom, jaké je HA svinstvo, ale holky si to pořád nechávají předepisovat. Pak brečí, že mají zdravotní problémy. Samozřejmě holčině přeju, že se dala znovu do pořádku a třeba její video od braní HA někoho odradí 😉

Ikona diskutujiciho niky 2019-05-24 19:58:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dámy a pánové, musím se s vámi podělit o svůj zážitek s extra silným energetickým krystalem:
dneska jsem měla v práci od odpoledne až do večera docela dost silnou migrénu.
Když jsem teď večer přišla domů, dala jsem si na čelo extra silný energetický krystal – varianta křišťál, tak si ležím asi 10 minut a ejhle najednou se divím, jaktože už je mi z ničeho nic tak dobře a hlava mě vůbec nebolí i přecitlivělost na světlo a na hluk, jak to tak u migrény bývá, mě přešla. Což je úžasné, že mi energetický krystal tak rychle pomohl, stačilo přiložit na čelo. A to mi přitom na migrénu, kterou občas mívám, vždycky zabíralo jen se z toho pořádně vyspat, anebo když se z nějakého důvodu spát nedalo, tak si dát hodně silný kafe. Takže teď už vím i o dalším způsobu, který zázračně pomůže za deset, patnáct minut, díky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-24 21:05:25
Ikona diskutujiciho
sipka

zkus taky každý den alespoň chviličku cvičit, hlavně cviky na záda. hlava nejvíc bolí od skřípnutýho nervu, napjatých svalů (stres) a od toho se to pak rozjíždí

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek