Zápisníček / Prosinec 2015 (2.díl)

14.12.2015 v Aluška.org 43

….. Aktualitky, zprávičky, myšlenky, zážitky a vše, co se okolo mne mihne zajímavého ….

30.12.2015

Včera mi přišla 3x zpráva do datové schránky. Trvalo mi 7 minut, než se mi podařilo najít moje přístupové údaje do té blbosti, kterou jsem potřebovala naposledy před rokem. Pak mi trvalo asi 10 minut, než jsem pochopila, že obsah zprávy se nezobrazuje v prohlížeči, ale je v příloze kterou je nutno stáhnout…. Trvalo mi 3 minuty, než jsem zjistila, že všechny tři zprávy mají úplně stejný obsah. Pak mi trvalo dalších 5 minut, než jsem pochopila, že ta zpráva není pro mě. 😀

Pak se mi kousl počítač. Trvalo mi 10 minut, než jsem ho zprovoznila a vlezla do mailu. Na příslušný úřad jsem napsala zprávu následujícího znění:

Dobrý den,

Dnes do mé datové schránky přišla výzva k zaplacení správního poplatku 600
kč. Zdvořile vás upozorňuji, abyste si udělali pořádek v dokumentech,
protože jsem na Úřad průmyslového vlastnictví žádný požadavek nepodávala a
dotyčný adresát kterému je zpráva určena se mnou má společné pouze příjmení
v názvu společnosti. Zprávu o které je řeč posílám v příloze.
Najděte si správné ID datové schránky, protože já za cizí společnost určitě
správní poplatek platit nebudu 🙂


s pozdravem
K. Loskotová
www: https://aluska.org/
mail: [email protected]
e-shop: http://alueshop.webnode.cz/

Dnes mi z příslušného úřadu přišlo poděkování za upozornění a omluva…. Já věděla že datové schránky jsou blbost, ale že mi do nich budou chodit cizí zprávy, to teda fakt ne-e. …. Daniela Loskotová je ale hezké jméno, viďte? 🙂

Nakonec jsem strávila hromadu času nad úplně zbytečnou věcí. Vivat datové schránky.

29.12. 2015

Jak jsou na tom přípravy nového webu: Programátor číslo jedna byl už vyplacen a propuštěn do služeb svých ostatních zákazníků, protože dle svých slov dokončil svoji práci. Zůstaly mi stránky jakš takš celkem funkční, ale nedodělané, kde řada věcí ještě chybí, řada věcí nebyla dokončená a stránky se načítaly extrémě pomalu, že byste při každém kliknutí vytekli… Ale vypadají krásně, protože jsou dělané podle mě. heč. Alespoň tohle se fakt povedlo…. Takže to teď dostal do ruky druhý kluk, který tam spravuje chyby a dodělává chybějící funkce.

Zkrátka u ledu to není, dělá se na tom pořád, stěhovat budeme… Ale je to na dlouho, protože se to teď opravuje úplně od základu. Říkám si že snad tak ještě ten jeden měsíc a pak už by to mohlo být hotové. Nevím, co všechno je třeba opravit, co ani nevidím, ale další vývoj už vidím optimisticky. Přestože jsem chtěla být hotová na začátku listopadu. ehem 🙂 ehem….

Dneska jsem našla něco hezkého, v čem se určitě také poznáte:


26.12.2015

Ráda bych poprosila čtenáře, aby mi neposílali žádná slušnostní blahopřání k Vánocům ani k novému roku. Nic mi to neříká a protože je toho hodně, nebudu odpovídat. Leda kopírovat ,,Dobrý den děkuji” a cmd+c cmd+v postupně vkládat. Ráda bych strávila čas něčím užitečnějším. I když vím že to myslíte dobře, přesto je to pro mne žrout času.

25.12. 2015

V prosinci vyšlo/vyjde na Aluška.org celkem 35 článků, přitom 31. článek nevyjde, jeden nechám na dva dny… Takže to byl velice plodný měsíc. Všiml toho vůbec někdo, že byl obsah denně i s bonusy?

Na daší dotazník se nakonec otázky poskládaly, měl by vyjít 30. prosince… A pak se uvidí, co dál.

Pod stromeček jsem dostala tričko od The Mountain s obličejem morčete. 😀 Říkám si že by bylo fajn dát po jednom morčeti na rameno, Máju radši do náruče aby se tak nebála, oblíct to triko a udělat fotku. Ale na provedení by byl potřeba asistent, tak nevím jestli to uskutečním 😀

Na youtube jsem náhodně našla nádhernou čínskou hudbu. Podle komentářů je to dokonce soundtrack k filmu The Myth… já ho už kdysi viděla, a mám dojem že se mi fakt líbil. Proto je mi hudba tak povědomá 😀 Asi se k němu znova vrátím.

https://www.youtube.com/watch?v=KmTmKdHOzGk

Tak když už jsou dárečky rozdané, je na čase znova připomenout, co vlastně Vánoce jsou… Na titulce jsem s tím pobuřovat nechtěla, tak vás alespoň pobouřím tady:

https://www.youtube.com/watch?v=SOiIH2P2S3I

21.12. 2015

Dneska jsem odnesla hromadu balíků na poštu a docela stresing. Už se těším na 23. To mám večeři a 24 si dám nohy na stůl a už nebudu muset nic řešit 🙂

Dneska jsem si vzala Vanilku ke krbu a dala jí půl papriky. A byla jsem velice překvapená. Já morčátkům odkrajuju z papriky to srdíčko, dávám pryč semínka a krmím je jenom dužninou, ale Vanilka zjistila že je to tentokrát celá půlka papriky. Chvilku koukala, čuchala, přemýšlela a pak šla a cíleně vyjídala jenom ty semínka, dužninu úplně nechala, takže jsem jim to pak pokrájela do misky. To je ale chytré morčátko, že? Pozná intuitivně co je v plodu nejdůležitější a blbá Alue to vykrajuje a hází do koše! – Tak ode dneška zavádím papriku i s vnitřkem a semínka dávat pryč nebudu.

Tak jsem dneska zjistila, že pan Uhlíř, na jehož písničkách jsem v podstatě vyrůstala (Svěrák a Uhlíř pro upřesnění) má na kontě následující písničku: (neptejte se mě kde na ty ptákoviny chodím)

Feťácká hymna od Uhlíře a Šípa.

https://www.youtube.com/watch?v=nSD27n6pASw

????? 😀 – Dole je však vševysvětlující komentář: ,,Skončil bolševik a neotravovala evropská unie. Byla svoboda slova.”

Jako ano, chápu že když někdo dělá písničky pro děti tak to z něho nedělá Ježíše a taky chápu že si dělali prostě srandu ale… A jak si to tam zpívají ty maminy s trvalou… Pro dnešek bylo internetu už dost.

19.12. 2015

Dneska jsem hladila Máju a najednou se jí u hlavičky krásně modře zablýsklo. Tak na to hledím a po chvilce zas. A zas! Fakt zajímavé 🙂 Já se jí občas ptám jestli je kouzelné morčátko co plní přání a bydlí v muchomůrce… Přitom sama nevím jestli si jenom dělám srandu, nebo trochu i mluvím vážně. Protože mě fascinují její oči, které jsou na morče obrovské. Jakoby byla namalovaná, nebo jakoby vypadla z pohádky. Tak jsem si u ní přála nové přání, snad mi ho morčinka splní 🙂

Dneska jsem pustila Vanilku se proběhnout a ta měla fakt radost, tak pěkně rejdila. K ní jsem po chvíli dala i Zlatušku v naději, že se třeba trochu otrkala a tentokrát se nerozpláče ale trochu se projde… No ušla asi 5 šmatlavých kroků pod ratanové křeslo, které po deseti minutách začala hryzat… 😀 Sice je to pokrok, ale raději jsem ji uklidila do domečku. 🙂

Včera sedím v pracovně a najednou slyším úplně šílený kočičí řev. Tak vykouknu ze střešního okna, vykloním se a vidím Morista jak se krčí a syčí na Divočáka, který je nad ním ve výhružné pozici. Ukázala jsem na divočáka prstem a říkám hlasitě: ,,Já tě vidím!!” A Divočák se podíval nahoru, trochu sklopil uši jakoby věděl že něco provedl, sedl na zadek a koukal na naštvaného Morista a pak zase upřel očiska na mě. ,,Ne*er!” Podívám mu… No a byl klid. Už se ho ani nedotkl a to stačilo jenom pohrozit z okna. 😀

Jak starý je vlastně Putin?? 😀

Tohle jsem včera vyhrabala na těch internetech. Tak mě to rozesmálo, že jsem se začala dusit:

Kočka mýho kámoše teda není moc fotogenická.

… Vypadá jako Zeman po litrovce Bechera. Úplně si to říká o nějakou pěknou fotomontáž s lahví.

17.12. 2015

Znova jsem najela na svůj starý návyk a používám kurkumu na čištění zubů. Namočím kartáček, prcnu trošku pasty a plácnu do kurkumy, klidně 2x když naberu málo. A čistím pečlivě a pomalu… No a hádejte kdo má zoubky jako perličky, hádejte komu kurkuma krásně stáhla zbylé zabarvení od čajů. – MNĚ! Cho cho… Vůbec nechápu proč jsem s tím někdy přestávala, vždyť je to tak parádní a s pastou to ani nechutná špatně.

Asi mám pro vás trochu blbou zprávu 🙂 Dotazníky už možná dál nebudou, došly vám totiž otázky, mám jich jenom 8 k zařazení. Na další díl nemám střelivo 😀 Holt všechno asi jednou musí skončit.

Dneska jsem zkusila, co si k Divočákovi můžu dovolit, tak jsem ho začala drbkat, dostala jsem se mu rukama pod bříško a trochu jsem ho nadzvedla, tak o 15 cm nad zem. A Divočák to zažil poprvé v životě, tak byl úplně dezorientovanej, roztáhl packy jakoby plachtil ve vzduchu a jenom s nima trochu motal, jak kdyby se nacucal piva. Tak jsem ho zase položila… Ale vrnět nepřestal a packou jsem nedostala. 😀 Myslím ale že dneska bude mít na kočičím sněmu co povídat, byl to pro něho asi zážitek 😀

Trochu jsem zase prolezla ty internety a našla něco, co by vás mohlo pobavit:

Když budeš zírat na tento obrázek, tak po chvíli zmizí.

A ještě jeden na zamyšlení:

16.12. 2015

Leze vám vaše dítko na nervy a zlobí? – Přečtěte si co mi přišlo do mailu a budete ho rázem milovat… Z tohoto se mi chce zvracet!

Vážená redakce aluško přečetl jsem si Váš článek,který mne velice zaujal.Protože prožívám zrovna to co je psáno.po úmrtí manželky jsem se stal nepohodlnou osobou poněvadž jsem se stal věcným a hlavně nepohodlným břemenem pro moji dceru a jejího přítele.Nahráli na mne přes známého psychiatra psychickou nemoc a dle zákonů české republiky s diagnózou mi určenou mafiánským soudním psychiatrem nejde ven k takzvanému uzdravení. Ačkoliv se chovám jako každý jiný slušný člověk tu nálepku nemoci nemůžu nijak z hatit poněvadž znalec si trvá nasvém . A proč by ne vyšel vstříc penězům , ale dokažte to když důkazy se těžko z jišťují . dcera mi napřed rok a tři měsíce kradla invalidní důchod a soud misto aby trestal krádež tak určuje ochranou léčbu oběti krádeže a ještě příjdu jako věcné břemeno o bydlení , tak to je také léčba psychiaktrie v naší republice. Co vy na to?
Děkuji za pozornost a přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci P.P.

Dneska je to poprvé za já nevim kolik měsíců, kdy se mi podařilo vyprázdnit mailovou schránku a nehnijí mi tam 2-4 týdny staré zprávy. Ale že mi to dalo zabrat… uf :-/

Byli jste někdy na soutěži v pojídání chilli papriček? Já ne, proto jsem se zaujetím sledovala vítěze následujícího klání:

https://www.youtube.com/watch?v=PbG2RuQsAO4

Nebudu vám kazit radost a neřeknu kdo to vyhraje, ale na konci si taky budete říkat ,,No jo jistě, však to bylo jasný že to vyhraješ ty” 😀

Ale jinak klobouk dolů před těmi lidmi, jakou mají plechovou hubu s prominutím. Já bych nedala ani první kolo a na konci soutěže bych mohla jít tak akorát zametat podium a utřít stolky 😀

Dneska jsem otevřela e-mail z e-shopu tohoto znění:

Dobrý den paní Laskotová,

děkuji za info. Objednávku jsem upravila a dnes posíláme na Vaši adresu.

S pozdravem,

Nikol Š

Připomnělo mi to tu zábavnou historku, jak mě po rozvodu dali do nové školy, táta udělal takový divný cancourek místo S v mém příjmení a já pak byla celé prázdniny vylepená v seznamu žáků na nový rok jako Lojkotová. Pak jsme to museli jít do ředitelny vysvětlit, protože mě neměli v seznamu 😀

Dneska mě parádně dostal další díl One man show, kde chudák Kazma, aniž by to věděl, za svoje prachy obletěl svět v tom co měl na sobě… Podívaná je to opravdu fascinující, zábavná, ale upřímně kdyby to někdo takto navlíkl na mě, vůbec bych z toho asi nevyšla živá, protože tři dny nespím na novém místě, dávám pouze nouzové šlofíky, resp. upadám do komatu ve fázi úplného vyčerpání. Myslím že někde tak v půlce bych lehla a už by mě neprobudili 😀 … Ale Kazma stihl i několikrát zapařit, dokonce v Gay baru a dal to, až na pár rozčilování se. Opravdu mě udivuje, jak je to odolný člověk.

https://www.stream.cz/onemanshow/10008438-jedinecny-experiment-co-se-stane-kdyz-10-dni-na-vsechny-vyzvy-odpovidate-ano#nejnovejsi

Tohle teď koluje po mailech. Je to údajně něco, co napsal Jirka M. Mašek… No po přečtení jsem zůstala hledět v němém úžasu. To nemohl napsat stejný člověk, jakého znám. Svět se v prd*l obrací… Nebo si Jirka chystá podhoubí, aby ho vynechali až nás tady budu mačetama obracet na víru, jak vyhrožují teď občanům ve Švédsku (lidé tam dostávají do schránky dopis, aby se okamžitě obrátili na Islám, nebo si pro ně přijdou a podřežou je… nedělám si srandu. Akce je spuštěna, nebo je to jen krutý žert nějakého idiota co si připadá děsně vtipně? To se dozvíme možná už za pár dnů)????? – A třeba už to opravdu není on. Vůbec nevím jak tohleto mám chápat.

15.12. 2015

Na streamu vyšlo nové video, které ukazuje jak výroba palmového oleje – který je v potravinách velice nezdravý a vůbec by se neměl jíst – likviduje planetu Zemi, likviduje deštné pralesy, zabíjí zvířata i lidi. A jak zdejší pěstitelé vypisují odměny na zabité orangutany, kteří jim chodí jejich palmy ožírat. Hnus, svinstvo, zvěrstvo… Musela jsem koukat na dvakrát, chtělo se mi brečet.

– Katastrofa jménem palmový olej –

A v návaznosti na tento příspěvek se ptám: Jak mám být na této planetě šťastná, když vidím, co se tady děje?

Jak pokračují přípravy nového webu?

Myslím že mobilní verze webu je skoro hotová, nebo to tak alespoň vypadá 🙂

4. kolo oprav je hotové. – No ještě se kouknu jestli je tam potřeba dodělat něco dalšího.

Teď mě čekají dodělávky s druhým pomocníkem, který bude i nahrávat obsah Alušky.org včetně diskuzí automaticky.

Zkrátka práce jsou neskutečně zdržené a postupují pomalu, tak mi držte palce, ať ty dodělávky už jdou rychle a můžeme se konečně přestěhovat… Neboť zdejší buzerace blogu.cz co mi nechce uložit v adminu článek o Islamistech, nebo který mě na stížnosti a závistivé sliny bloggerů co mi nepřejí úspěch vyhodí z autorského klubu přestože i vyhraju hlasování o své nevinně a právu tam zůstat, který mi vyhrožuje zrušením když si půjčím obrázek ze stránky kterou má bůhvíproč zařazenou mezi špatnými, který mi vyhrožuje zrušením za dávání odkazů na filmy online, už mi dost leze krkem.

13. prosince 2015

Tohle mi přišlo e-mailem, ale na samostatný článek se to zdá příliš krátké… Tak tedy něco malého na zamyšlení pro všechny sluníčkáře, co všem realistům ucpávají ústa nálepkami XENOFOB RASISTA ISLAMOFOB:

Z rozhovoru prof. Pavla Pafka pro Parlamentní Listy

Uznávaný chirurg, profesor Pavel Pafko mj. říká: Když se díváme na média, musíme si položit otázku, kdo vlastně utíká. Lidé neprchají jen ze zemí, kde se bojuje, ale i z řady zemí, kde se vůbec nebojuje jako třeba z Bangladéše.

V televizi vidíte sedmdesát pět až osmdesát procent mužů a jen zbytek žen, občas kamera ukáže ženu s dítětem v náručí. Jde v naprosté většině o mladé, ostříhané kluky, vidíme, jak někteří z nich kouří nebo telefonují.

Když sleduji, že naprostá většina imigrantů jsou mladí, zdraví muži, přemýšlím o tom, kdo se v jejich zemích zlu postaví, když tihle všichni odejdou? Ženy, které tam zbyly? Ty se asi na odpor nepostaví. Utekli jsme my všichni za protektorátu?

Lékaři patří mezi lidi, kteří mají sociální empatii a i já bych chtěl pomoci těm, kteří to potřebují. Ale zcela jistě bych nedával jídlo těm, které vidím pokuřovat, protože ti jistě mají na to, aby se najedli.

Jakmile imigranti uvidí velmi vstřícné podmínky, počet lidí mířících do Evropy bude čím dál větší. Byl jsem v Zambii a viděl bídu zblízka. Ti opravdu chudí lidé nemohou ani uvažovat o cestě do Evropy!

Nepatřím k žádným xenofobům, ale když jsem si četl korán, kde je uvedeno, že muž může fyzicky napadnout manželku a zbít ji, tak takového souseda bych mít nechtěl. Multikulturalismus ano, ale aby soused mlátil ženu a řekl, že věří v korán, to je špatně.

I multikulturalismus má podle mého názoru hranice, jinak ovlivní naši kulturu také negativním způsobem. Máme dbát o to, abychom zachovali určitou úroveň, kterou nám zanechali naši předkové. Vývoj jde dál, ale je špatné neohlížet se zpátky a nebrat to pozitivní z minulosti.

Před pár dny jsem publikovala článek jenom s fotkami svých morčat… Jednak se tedy určitě úspěšný chovatel chtěl pochlubit se svou rodinkou, druhak mě celkem otravují kdejací sluníčkáři, co mi píšou že dávám destruktivní články. Přitom se jenom snažím lidi datovat, pomáhat. Tak je snad jedno které téma si vyberu, všechno je to o pomoci a to ani nemám pocit že bych se zabývala samou destrukcí… Tak na fotky morčat alespoň nikdo neslintal.

A dala jsem tam bonusovou fotku, kde má Vanilka u sebe komentář:

Jeden čtenář se toho chytil a poslal mi odpověď tohoto znění:

😀 😀 😀 😀 😀

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dan 2015-12-14 08:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takový kočičí komiks, to by se dalo číst každý den :-)

Ikona diskutujiciho J. 2015-12-14 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miluju tvoje morčata, Alue. Jsou naprosto boží 🙂

Ikona diskutujiciho jarka 2015-12-14 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tým fotkám – neviem po anglicky, nemôžem sa zasmiať. Môžete to preložiť? Ďakujem.

Ikona diskutujiciho BE 2015-12-14 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… aká čistučkááááá :-D

Ikona diskutujiciho Farah 2015-12-16 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak mám být na této planetě šťastná, když vidím, co se tady děje? …nápodobně, Aluško. A omlouvám se za ten mail, kdy jsem prostě musela upustit páru (přitom Ti nechci nakládat ještě víc). Sama nemám totiž zpracované hranice, takže mi občas energie nezbývá a staví mě to do obranné pozice. A potkávám právě informace, které vskutku potřebuji. Dnes jsem rozklikla tenhle článek: http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/jsem-dite-hvezd/osobni-hranice-zachrani-nas-i-svet-.html (hlavně ten odstavec o osobních hranicích je stále má achilovka). Proto se pak ve svém zájmu musím stáhnout a vyhnout se možným konfrontacím, protože v tu chvíli je zpracovat nedovedu. Výzvu pak musím odložit, až naberu dech. Posledně jsem nerozdejchávala hlavně fakt, se kterým sem ti uprchlíci chodí- s tím, že budou mít mobily a značkové oblečení. Doufám, že sis mě nezaškatulkovala, to bych nerada 😉 To bys podpořila jen mé pnutí k tomu pořád ukazovat a dokazovat, že je to jinak :D a tudy cesta nevede, protože pak se setkám se soudcem uvnitř sebe, který mě kárá, odsuzuje a já ho podporovat nechci (chvíli se mi to v hlavě cuká a logicky před tím soudcem ospravedlňuje, proč jsem udělala to a tamhleto a proč takhle a ne jinak, pak se zarazím a řeknu stop, trvá to sice několik minut, ale stále to tam je v té hlavě). Příliš dlouho kličkuji v jakési aleji mezi jedním a druhým pólem. A ta alej se poslední dobou povážlivě zužuje a není mi uvolněně.

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-12-16 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

http://www.osud.cz/jirkovou-optikou-240-kdyz-misto-srdci-mluvi-hlavy-misto-lasky-manipulace           Asi takhle zřejmě to myslel v druhé části píše o spojování do jednoty, o co se snaží. Jen to sem dávám jako jednu z možných odpovědí na tvojí poznámku, že nevíš jak to chápat. Za sebe doufám, že se Vesmír nepostará o harmonizaci tak, že v Evropě začne platit šaríja.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-12-17 01:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, a já si tu jen čekám na dobu, až nahota přestane být tabu a ztratí tak sexuální podtón a nikoho to už nebude rozrušovat, že má holka o cenťák kratší sukni a hlubokej výstřih na zkoušce jí nebude k ničemu, protože holt budou hoši zvyklí, tak jak jsou dnes zvyklí na bazéně… Na to si taky století postupně zvykali, takže to od nich nemůžem chtít z fleku, ale co se dá dělat, holt nás měli příliš dlouho rádi zabalený jako dárečky jen pro soukromou potřebu… Snad jednou dojdeme do fáze, kdy oblékání ztratí morální rozměr (zdá se to jako pitomost jen mě, že kus hadru má nějaké morální či snad spirituální atributy?) a oděv bude pouze funkčním nástrojem ochrany těla… I když, ve světle nového vývoje – podpořme národní identitu znovuobnovením ducha adamitského hnutí! (jen tentokrát prosím ne jako křesťanskou sektu. Jo, a vím, že to nebylo české specifikum) A u toho se dle počasí budem hezky otužovat, takže se staneme hezky odolnými a patřičně excentrickými, takže od nás každej zabšklej pseudomoralista raději uteče :D A myslím, že veřejné pohoršení by se taky dalo nějak zvládnout, udělat to jako náboženský hnutí, to by mohlo projít, jen by do toho muselo jít ze pár lidí se mnou, abysme to zaregistrovali :D Špageťáci to zvládli a můžou se na občanku fotit s cedníkem.

Ikona diskutujiciho a 2015-12-17 01:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan Mašek má o harmonizaci, o které píše, pravdu (to se islámu jako fanatickýho náboženství netýká a ani to tam neslučuje). Morálka těla upadla kamsi do.. S tím islámem to myslí ze srandy,je tam smajlík. Vzdyť i ty tu píšeš o svých intimnostech (mimochodem kozy je s ypsilon podle vzoru žena) a pak se divíš,že přitahuješ úchyly,kteří na tvém exibicionismu rezonujou:(

Ikona diskutujiciho Vojta 2015-12-17 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uvedený mail od Jiří Maria Maška je podle mého názoru hoax, který ho má diskreditovat. Také občas chodím na osud.cz

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-17 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ježiš zas jeden co nerozumí vtipu.

Ikona diskutujiciho Raja 2015-12-17 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, tohle je tak strašně složité téma… Uprchlíci, islám, nová evropa… Dle mého názoru, je to do jisté míry oboustranná štvavá propaganda. Nestavím se k tomu nijak radikálně, nehodlám se účastnit tohoto sociálího experimentu vyvolání znesváření v evropské společnosti. Jisté je jen, že už nic nebude stejné jako dřív. Co se týče transformace ženství, myslím že už bylo na čase. Nepochopení vztahu muž žena v islámském světě je v Evropě už letitou tradicí, vychází z naprosto odlišného přístupu k původním tradičním hodnotám. Znám mnoho velmi slušných muslimských mužů a ano nestojí o naší emancipaci ( která je i nám samotným už na škodu a byla zřejmě cíleně vykonstruována se záměrem rozložit základ naší společnosti – rodinu, kdy další generaci nevychovává matka, ale po svém nějaký ústav, momentálně se už nacházíme v absurdním stavu téměř bezpohlavní společnosti, pokud se podíváš na západ od našich hranic…) ani sexuální stres z kterého mají západní muži sexuální dysfunkce, z nových vědeckých poznatků je patrné, že se podílý na čímdál častějším výskytu rakoviny prostaty u našich mužů ( v muslimském světě existující v minimální míře). Ano, muslimský muž ženě ruku nepodá, protože úctu a náklonnost ženě prokazuje naprosto jiným způsobem, pro mne příjemným, nestojím totiž o to být muži parťákem s kterým bude chodit do hospody a fotbal))))) Roli ženy v mužském světě vnímám trošku jinak;) Až budeš mít jednou děti uvidíš sama jak jste "jeho" a možná budeš ještě ráda;))) Být mámotáta totiž dost přetěžuje ženskou psychiku a tím i energie, což samozřejmě ve výsledku vede k začarovanému kruhu nemužských mužů a neženských žen, kteří se v tomto stavu navzájem čím dál více utvrzují ( i energeticky) a ve výsledku je v tomto sebepopření rozlišuje už jen fyzická pohlavní odlišnost. Následuje  samozřejmě onemocnění na fyzickém těle, i na společnosti celé. Mimochodem asi víš, že muslimové nepijí alkohol a nejedí vepřové?))) Nejsou to žádní zaostalci jak je nám předkládáno, je to nepochopení, jen to mají postaveno jinak;) Druhá věc je samozřejmě to, že je nám sem z části posílán hlavně odpad, bohužel a spustila se lavina, stěhování národů) Nu což, když to tu nepůjde, taky můžem zabalit kufry a vydat se do přívětivějšího podnebného pásma))))) Místa tam bude dost)))) Žertuji samozřejmě, částečně;) Chtěla jsem vlastně vyjádřit, že poslední co zde potřebujeme jsou ještě sváry mezi původními obyvateli, chtělo by to spolupracovat abychom to nějak zvládli a nenechat se rozeštvat. Je to jak to je, tak nám asi nic jiného nezbývá, myslím, že možnost jinak ovlivnit situaci k lepšímu je nulová. A nechceme přece vylít vaničku i dítětem;)

Ikona diskutujiciho Raja 2015-12-17 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Amelin, to je krásná myšlenka, ale naštěstí není možná))))))) Nastuduj si hormonální funkce lidského těla, na fyzické úrovni fungujeme zcela jasně. Pokud mužské tělo reaguje na podmět vyrábí hormony, mentálně to ovlivnit nelze, pouze fyzickou reakcí koordinovat, tj. odsunout do podvědomí. Hormony vyplavené ovšem zůstávají v oběhu. V přírodě jsou takoví to "neúspěšní" samci s neustálou reaktivní hladinou hormonů samovolně odstraňováni z populace na tělesné a buněčné úrovni, tzv. přirozený výběr přírody samotné. Na co by byli v populaci samci s kterými je něco špatně, že je žádná samice nechce;) Příroda holt moc nechápe naši dnešní společnost a neumí si to správně vyložit)))

Ikona diskutujiciho Raja 2015-12-17 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Mimochodem, hodně jsi mně pobavila)) Nějak se mi vybavila, scéna z Slunce seno)))))) "Mámo svlíkej se")))))))))

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-12-17 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jako jo, reálně vzato bysme u nás umrzli 🙂 A to MHD… Už to vidím, povinné jednorázové spodní prádlo v roličkách jako sáčky na zeleninu :D Akorát, opravdu si teď nejsem jistá, jaký je pro mužský systém rozdíl v tom, vidět atraktivní přitažlivou ženu oblečenou a neoblečenou. Oblečenou ji stejně svlíká pohledem a třeba dřív stačil takový kotníček a jak to letělo. Naopak byly doby, kdy ženská hruď nebyla vnímaná sexuálně a bylo vcelku pohodový, aby se ukazovala s obnaženými ňadry (resp jen jedním. Obě, to bylo na pořádné faux pas :D). A vlastně mi v té myšlence jde i o ono estetické hledisko. O co méně by se tělo soudilo, považovalo v některých verzích za "nechutné", kdybychom byli celý život obklopeni jeho mnoha přirozenými variantami v jejich nezakryté, skutečné podobě? Kdyby například dospívající holky jasně věděly, jak vypadají doopravdická prsa na doopravdický ženě a nečekaly balony jak z na tajňačku ukradených pánských časopisů? Oblečení jako takové není problém. Problém je tabu spojené s jeho absencí, které mi skutečně pro společnost přijde zbytečné.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-17 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten komentár Jiří Maria Maška (ak ho písal on) Myslím že v podstate len rieši obliekanie (skôr vyzliekanie) a uvolnené mravy žien. Ide o to že západné ženy toho až príliš ukazujú, čím narušujú rovnováhu. A Vesmír sa to môže snažiť vyrovnať tak, že na západ privedie opačný štýl, viac zahalujúci. To už sa deje, moslimských žien v európe pribúda. Ale zase nebude to tak že by sa v celej Európe zaviedla šaría, zámerom Vesmíru neni obliecť všetky ženy do džihábu či burky. Vesmír to vyrieši tým, že populácia žien zostarne, bude teda viac starších žien ktoré už nikomu nič nenarušujú, než mladých nemravníc narušujúcich rovnováhu.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-17 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: No mě fascinuje jak jsou lidi domestifikovaní. Děláte z lidského těla něco sprostého a problém krvelačných islamistů zkoušíte házet a záda Vesmíru. To je přece úplně postavené na hlavu… lidské tělo je božské, není na něm nic hnusného ani sprostého co by bylo nutno z pohledu vesmíru schovávat, to jsou jenom dogmata ve vašich hlavách!

Ikona diskutujiciho Raja 2015-12-17 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ani bych neřekla) O ničem sprostém jsem nehovořila) Problém ale je, že běžně poslední dobou potkává spoustu variací na to jak člověk přirozeně rozhodně vypadat nemá a nikdy by za "normálních podmínek" nevypadal. Naštěstí oblečené))))) Jinak spousta těch "dogmat" je vědecký podložených, nikoli na základě nějakých pochybných sociologických genderových průzkumů a studují))) Vesmíru to jedno být může) My jsme ale lidí)

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-12-17 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Myslím, že se s nimi vzájemně můžeme o vztahu k tělu leccos naučit. Na obou stranách jsou výrazně nezdravé procesy, nevyrovnanosti, ale taky cosi dobrého – tak se to buď vyruší nebo umocní nebo se z toho udělá další zábavná matoucí směska. Každopádně hadr ctnosti nečiní.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-12-17 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: [16]: Nikto nevraví že je na ženskom tele niečo hnusné. Len vychádzam z toho čo píše Mašek, či to je pravda alebo nie, to my nemôžeme vedieť, ako pracuje Vesmír.

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-12-17 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alušinko, závidím vyprázdněnou mailschránku…to mně tam "hnije" nepřečtených asi 11.000 zpráv- nekecám…jedna bývalá kolegyně v důchodu přeposílá hory příloh a občas chce i reakci…no a já jsem schopna tak 1x týdně od ní projít asi 3 přílohové zprávy, něco si ukládám do pc nepuštěné a mail smažu, nemám už ani chuť proto častěji do pošty chodit a občas mi proto něcouteče…budu si asi muset založit jinou mailschránku…..

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-17 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Založ si novou  a kolegyni nic neříkej… to máš jednoduché 🙂 Já to mám horší, prokousávat se tím vším musím, patří to k mé práci a navíc je tam často materiál co je super na web :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-12-18 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to, že ten obrázek zmizí???! Nechápu. Jinak dotazníky mě fakt mrzí, ty mě baví hodně. Nechceš třeba udělat jeden vlastní díl ve stylu "na co se mě ještě nikdo nezeptal?" 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-12-18 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ou, pojídat chilli papričky by v mém případě nešlo, protože mám občas pocit, že je něco ostré, i když tam není pomalu žádné koření :D

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-12-18 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Clanek od JMM je nepochybne autenticky, od navstevy Indonesie loni se z nej stal naprosty muslimofil. Bohuzel. Neuvedomuje si ten zasadni rozdil v chovani a mentalite jejich kultury a nasi. Jsou to nekompatibilni svety a nasilnym a rychlym smichanim nemuze dojit k nicemu jinymu, nez nestesti. Kriminalita, znasilnovani, vytrznosti a obrovska financni zatez vsude, kam prijdou.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-18 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: … nebo udělat psaný Tag? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-18 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: zkus poslat, stačí i 3-4 🙂

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-12-18 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte.

Ikona diskutujiciho Aďuša 2015-12-18 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Predchádzajúci koment, ak bude zverejnený som chcela napísať do Transformácie. Ospravedlňujem sa. ?

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-12-20 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Souhlas, akorát k těm výtržnostem a kriminálním činům nebude docházet jen z jejich strany; někteří naši evropští spoluobčané jim budou ochotně vyrovnávat skóre.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-12-20 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mohla bych tě poprosit o sdílení tohohle videa:

Ikona diskutujiciho tsp 2015-12-21 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujal mě komentář toho Maška. Teď už konečně chápu, proč je v muslimských rodinách tolik harmonie mezi mužem a ženou a proč jsou muslimské státy tak plné míru, klidu a všeobecného blaženství. Ty kecy o těch bitých, násilím provdaných, kyselinou poleptaných a za vlastní znásilnění kamenovaných ženách,to bude jen lež od nějakého závistníka. Akorát pak nechápu, proč se z toho ráje na zemi hrnou ty miliony lidí, aby třeba násilím a úplně nelegálně všichni nalezli do naší disharmonické Evropy, žejo.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-21 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: No oni sem jdou šížiť lášku a švětýleško :D

Ikona diskutujiciho mia 2015-12-21 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: To,co Mašek komentoval, snad nemá s islámským fanatickým radikalismem nic společnýho.

Ikona diskutujiciho mia 2015-12-21 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou zas hlody, vypdá jak Zeman po litru Bechera:D

Ikona diskutujiciho do dotazníku 2015-12-21 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možný vidět kolem měsíce auru?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-21 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: ,,Vypadá jako Zeman po litru Bechera" – Alue 2015

Ikona diskutujiciho Luz 2015-12-22 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten prispevek JM vubec nedava smysl. Cudnost je dobra vec (ale musi k tomu dospet clovek sam svym uvedomenim, donucovani moc nefunguje). Mit nejake uvedomeni, ze je rozdil a hranice mezi soukromym a verejnym. Ale co daleko zavaznejsi libustky spojene s politickym islamismem, to uz autorovi nevadi? Diskriminace nevericich ci jinak vericich, potlacovani svobody – obzvlast prave zen, trestani odchodu od nabozenstvi. A i ohledne te cudnosti, trochu potiz je, ze neexistuje univerzalne platny standard. Pojeti typicke pro Blizky Vychod, kde se povazuje za nepatricne mit odhalene paze nebo vlasy, je pro vetsinu Evropanu nepochopitelne.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2015-12-26 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 Koukni na tohle, to tě bude zajímat. Našla jsem nějaký materiál do tvé rubriky o záhadách :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-26 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Perfektní tip, děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho jmm 2015-12-28 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Á, koukám, že jsem zde na pranýři.. no, když všude, tak všude. Tak pár slov k tomu, ano, je to můj autentický citát. Ano, je to opět mírná nadsázka, jak je u mne častým zvykem. Ano, pojednávalo se o energetických principech, řada lidí vidí Islám nebo Muslima a dělá se jim rudo před očima.. Pokud se nad něčím měl čitatel zamyslet, pak nad úlohou západní ženy. Takže, pokud vás to nějak všechny pobuřuje, nechte to být, příspěvek asi nebyl určen pro vás. A těch pár dalších plivanců myslím zase nějak přežiju. Děkuji, konec hlášení. 🙂

Ikona diskutujiciho Mia 2015-12-30 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To video o Vánocích,to je opět bujná americká mysl. Zdobení stromečku je starý germánský zvyk na počest boha Odina, jehož tradice byla vzkříšena v době německého obrození v 19. století. Z Německa se zvyk dostal do Ameriky a pak se rozšířil všude. Do té měli lidé na křestanské Vánoce jen jesličky.

Ikona diskutujiciho mia 2015-12-30 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tos byla docela hodná, že jsi je na omyl upozornila. Taky ses na to mohla vysrat a měli by solidní průser oni,až by došlo na lámání chleba.

Ikona diskutujiciho Myšák 2015-12-31 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věčná škoda, že ti to přišlo o dva dny dříve před Silvestrem :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek