Zápisníček / Prosinec 2018

2.12.2018 v Aluška.org 50
Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku 🙂
Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.
_____
1.12.2018
Mnoho odborníků tvrdí, že Afrika je v chudobě udržována uměle a záměrně je také pomocí HAARPu vysušována, aby tam byl hlad a nemohla se postavit na svoje nohy. Přestože má Afrika obrovská nerostná bohatství která se těží, stejně zůstává chudá, protože civilizované země vykupují tyto suroviny za nula nula prd. Své vám o tom poví Mallence Bart Williams.
Mallence Bart Williams o systematickom vykorisťovaní Afriky Západom (SK HCtit)
https://www.youtube.com/watch?v=xOrJqbcS_KA

11.12.2018
Zajímavý online test, pokud chcete zjistit, jestli u vás dominuje více levá, nebo pravá mozková hemisféra. Test je zdarma: https://www.arealme.com/left-right-brain/cs/
13.12.2018
Renata napsala velmi trefný komentář pod poslední vydaný Dotazník, týká se energie kundalini. Můžete si zde všimnout znaků, které doprovází spojení a kontakt s temnými entitami: Pocit nadřazenosti nad ostatními, těšení se na skázu ostatních, víra že jenom já jsem ten osvícený a jen já budu spasen a všichni ostatní jsou blato. Takto se může člověk zfanatizovat nejčastěji prostřednictvím náboženství, ale jak vidíte, jde to i touto cestou. Vyhýbejte se podobným systémům myšlení/víry, jsou nebezpečné pro vás a později i pro vaše okolí. Se skutečným osobnostním nebo duchovním rozvojem to nemá nic společného, je to jen sebestřednost, egoismus a fanatismus.
A jak správně Renata píše, energii citelnou nad temenem hlavy má přirozeně každý člověk, je to ono neustále připomínané napojení na Zdroj, na svoji duši.
,,Alusko zase si mi utrafila s temou kundalini, na ktoru musim reagovat. Ako som uz minule pisala, kamoska ma toto , hovori tomu pozehnanie – prebudila si tu hadiu silu, robi sa to na pockanie, len prilozenim ruk od toho, kto to ma…. Udajne je to uz tak, ze niekedy staci prejst okolo “realizovaneho” v obchode a prebudi sa to spontanne…Vysvetluje mi, ze je to najvzacnejsi dar a ja jej zas vyvsvetlujem , ze dakujem, ale toto nie, ze si nemyslim, ze ked sa clovek topi v srackach a zrazu mu jedneho dna niekto “pozehna” a prebudi v nom silu a on uz vidi svet inak, ze to je len tak, bez prace na sebe, ze to mi teda nesedi. Vcera som sa bavila s jej znamym, ktory je tiez takto orientovany a jemu uz nic nevadi co sa tu deje, on ma v pazi, on je v spojeni s matkou /Zemou/ cez kundalini a rozprava sa so Shivou a uz 3 x videl, ako sas tu zatopi cely svet obrovska tsunami a ze sa na to tesi. Tak som mu povedala, aby toho Shivu nepocuval, ze je to Boh destrukcie a v CERNe pod jeho sochou robia satanske ritualy, aka nahoda….Nic konstruktivne by ti predsa neukazovalo nejaku potopu sveta. Predtym rozpraval o vzostupe, ze len ti prebudeni /kundalini/ maju sancu… Uz som fakt nevladala a vysvetlila mu, ze nie je o nic lepsi ako nejaka neinformovana babicka, kdesi na vsi, s dobrym srdieckom co nema kundalini a ani vedomosti co sa deje na svete a ze to cele bude o cistote duse. No vidim, ze je cas s niektorymi ludmi prerusit kontakty /a ja tomu vraj nerozumiem :D/. Udajne mam aj ja tuto energiu prebudenu /spontanne/ lebo citim pravou rukou vanok nad hlavou, ze to je ono..Lenze citila som to aj nad muzom aj nad dcerou, podla mna to ma kazdy /macky a pes nie, skusala som/.”
16.12.2018
Veselé příhody ze života Alušky motoristky
Světla
Postupně spravuju autíčko, ale shánění náhradních dílů je komplikované a zdlouhavé. Tak bylo 14 dnů v opravě a stejně ho tam budu muset ještě vracet na dodělání. Jak vidno, když jste začátečník, tak 14 dnů bez auta už udělá rozdíl. Vyjela jsem od dílny, tma jako v pytli a šinu si to tak pěkně vesničkou. A u toho si říkám sakra to je ale divný, proč mi nesvítí budíky. Když jsem jela sem, tak to ještě svítilo… Nějak jsem na to nemohla přijít, protože pouliční osvětlení bylo dobré a krásně jsem viděla před sebe, tak jsem si řekla že to už řešit nebudu, dojedu dom takhle a zabývat se tím budu zítra, ráno moudřejší večera…. Ujela jsem takhle asi dvě stě metrů. A tu na mě protijedoucí auto zabliká. Nechápu proč, tak zkouším bliknout taky, ale moje auto dvakrát bliklo, zhaslo… Teprve tehdy mi došlo, kdo z nás je tady ten debil a zapla si světla 😀 – Vteřinu na to se za mnou ozvala houkačka a vidím modrý světlo. Styděla jsem se jako blázen a říkala si to je jasný. To jsou policajti, celou dobu jedou za mnou, čekají až mi to konečně dojde a teď si mě tady odstaví a úplně nejvíc mě setřou. Baba za volantem jede s černýma budíkama. Ti si mě dneska vychutnají. Tak už jsem se s tím začala smiřovat, když nakonec se to přiblížilo a byla to jenom sanitka. … Takže nová věc, když nesvítí budíky, máte vyplý světla. Nádhera. 😀
Sezame sezame otevři se
Jindy jsem zase měla za úkol vyzvednout kamoše v servisu. Sraz byl v 11 dopo. Tak si hezky v pohodě vylezu z baráku o třičtvrtě. No říkala jsem si, že možná na rozmražení auta je to trochu pozdě, speciálně když jsem to nikdy nedělala, ale co už, rychleji mi to nešlo. Jsem teď přes zimu jako zpomalený film. To jsem hrubě podcenila, protože autíčko už pět dnů stálo před domem a vždycky na něj zasněžilo, roztálo, zasněžilo. Takže auto pokryté rampouchama, čelní sklo sněhem a ledovkou. To by ale ještě šlo, horší problém byl, že nešly otevřít dveře. Šla klika, dveře cukly, ale dál se neotevřely. Postupn
ě jsem zkusila přední, zadní a nic. Plnou silou jsem za to nervala, abych si úplně nezničila těsnění, ale tahala jsem za to dost. A prd.
Tak tahám za kufr. Ten byl sice taky přimrzlej, ale je to jiný mechanismus, takže stačilo víc zabrat a otevřel se. Uvnitř jsem zjistila, že mám tak dvoumilimetrovou vrstvu námrazy i na oknech zevnitř. Paráda. Tak jsem první dala studený vzduch na okno, s tím že počkám až se mi ohřeje motor a šla ven škrábat. U toho jsem se bavila představou, že by mi nešel otevřít ani kufr a čekali bysme do jara.
Sousedi ze mě museli mít pěknou čurinu, protože nakonec auto stálo třičtvrtě hodiny před barákem a já lítám dovnitř kufrem a z kufru ven. Chvilku škrabu led venku, chvilku sedím uvnitř a snažím se vyrazit dveře, bez výsledku. Narazila jsem si temeno jako blázen, když jsem při jednom vstupu přes kufr podcenila nízký strop, úplně se mi zamotala kebule, ale pokračovala jsem v provozu, akorát jsem byla o to víc na nervy.
Samozřejmě jsem se nemohla nikam dovolat, takže celou dobu nerv, že budu za pobudu co jezdí pozdě. I když už byl motor ohřátý, stejně jsem musela nechat kufr otevřený, takže nějaké vnitřní vytápění moc nebylo, spíš jenom roztálo přední sklo.
Bylo půl dvanácté a přišlo dilema. Sedím tak v kufru a říkám si jak teď.
Dveře jsou zamrzlý, jediná cesta ven je kufr. Když si ho teď zevnitř zabouchnu, tak už se přes něj nedostanu ven. A budu buď bydlet v autě tak dlouho dokud dveře nepovolí, nebo někdo musí otevřít kufr zvenku. A pustit mě. Lol. A když ty dveře za takovou dobu neroztály, jakou mám jistotu, že roztajou za 20 minut až tam budu? – Tož tak nějak ho odchytím, snad se dovolám a poleze do auta kufrem a pak tam budem zavření oba… ?
Moc domyšlené jsem to neměla, nakonec jsem si kufr zevnitř zabouchla a vyjela jsem. Samozřejmě že napůl pootevřené dveře, kde byly odjištěné páčky ale zamrzlý rám, mi celou dobu pinkaly. Zabouchnout zpátky prostě nešly, tak jsem jela s otevřenýma na hulváta.
Dojedu na místo a jako první zkouším dveře. NAŠTĚSTÍ ŠLY OTEVŘÍT. Paráda. Nemohla jsem se totiž dovolat a na místě nikdo nebyl, takže kdyby nešly, musela bych z otevřeného okýnka odchytávat kolemjdoucí domorodce, aby mi otevřeli kufr, abych mohla jít ven z auta, abych mohla jít hledat kamoše dovnitř do servisu.
Bylo to strašný… prý na to existuje nějaké mazání, tak ho musím ještě koupit.
20.12.2018
Novinky v e-shopu Alue.cz:
Vážení zákazníci,
děkuji za váš zájem o křišťály z Madagaskaru. Dnes vyšla na Alue.cz nová skupina, ze které můžete vybírat. Každý kousek byl pečlivě osobně vybírán.
….. s láskou a úsměvem Alue ….
21.12.2018
Pěkný rozhovor s Mnislavem Zeleným o multikulturalismu a pádu moderní společnosti: https://www.youtube.com/watch?v=Y47r6sBqEV4
Dobrý vtípek, který mi přišel do mailu v podobě originálního PFka:
Proč tak málo prší??? Záhada rozřešena!!!
I řekl Hospodin Noemovi:
“Za šest měsíců na zem sešlu déšť, který bude trvat 40 dní a nocí. Voda zaplaví celou zemi, hory i údolí, a všechno zlé bude zničeno. Chci, abys postavil Archu a zachránil pár zvířat od každého druhu. Tady na ni máš plány.”
Šest měsíců uplynulo jako voda. Obloha se zatáhla a začal padat déšť. Noe seděl na dvorku a plakal.
“Proč jsi nepostavil Archu, jak jsem ti přikázal?” zeptal se ho Bůh.
Odpusť mi, Pane,” řekl Noe. “Snažil jsem se, seč jsem mohl, ale stalo se tolik věcí. Plány, které jsi mi dal, město neschválilo, a tak jsem musel nechat udělat nové. Pak jsem měl další problémy, protože město tvrdilo, ze Archa je nepovolená stavba, takže jsem musel běžet na katastr sehnat si k ní povolení. Lesní správa požadovala povolení ke kácení stromů a byl jsem žalován ochránci zvířat, když jsem se snažil pochytat ta zvířata. Ministerstvo životního prostředí požadovalo vyjádření o ekologických důsledcích záplavy. Vnitro ode mě chtělo předběžné plány šíření vody. Na finančním úřadě zablokovali má aktiva, protože tvrdili, ze se snažím vyhnout placení daní tím, ze opustím zemi. Úřad práce měl podezření, že ilegálně zaměstnávám Ukrajince, takže jsem musel dokazovat opak. Je mi líto, Pane, ale nemohu Archu dokončit dříve než tak za pět let.”
Najednou přestalo pršet, obloha se vyčistila a vysvitlo slunce. Noe se podíval vzhůru a zeptal se:
“Pane, znamená toto, že nebudeš ničit náš svět?”
“Správně – úřady to už udělaly za mě.”
Přišel mi tip na pěkný hudební videoklip s neobvykle vydařenou vizuální složkou:
Zlata Ognevich – Gravity (Ukraine at Eurovision 2013) – official music video
Opět došlo mailem:
24.12.2018
K dnešnímu pěknému dni přicházím jako správný hnidopich s krátkým článkem o škodlivosti alkoholu. Užívejte svátků s rozvahou, rozumem a střízliví :))
Vědci z University of Cambridge ve Velké Británii zjistili, že alkohol poškozuje DNA v lidských kmenových buňkách a nezvratně mění jejich strukturu, což podporuje i rozvoj onkologických onemocnění. Výsledky výzkumu byly publikovány v časopise Nature.
V průběhu výzkumu vědci podávali laboratorním hlodavcům zředěný alkohol a následně metodami sekvenování DNA a analýzy chromozomů sledovali vliv acetaldehydu na jejich geny.
Podle zjištění vědců tato toxická látka, jakož i jiné neurotoxiny, vzniká v důsledku zpracování a rozkladu alkoholu v lidském organismu. Toxin způsobuje nevratné změny v DNA, což zvyšuje riziko rozvoje minimálně tří typů rakoviny včetně rakoviny prsu a střevního traktu. (zdroj)
27.12.2018
Novinky v e-shopu Alue.cz:
Vážení zákazníci,
dnes byla nabídka e-shopu rozšířena o téma ,,Fantazie”. Aktuálně jsou zde překrásné výrobky s motivem jednorožce a andělské svíčky.
Brzy se také můžete těšit na novou kolekci extra silných energetických krystalů.
….. s láskou a úsměvem Alue ….
Pěkný odpočinkový film ,,Vánoční přání”
najdete zdarma na youtube zde: https://www.youtube.com/watch?v=0-_e_IC9Ods
29.12.2018
Novinky v e-shopu Alue.cz:
Vážení zákazníci,
dnes v e-shopu Alue.cz přibyla nová nabídka extra silných energetických krystalů. Tentokrát z Ametystu a Růženínu. Aktuální výběr si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-extra-silne
Děkuji za váš zájem o jednorožce. Peněženky jsou v tuto chvíli vyprodané, ale pokud se vám líbily, během ledna bude nabídka opět obnovena v trošku hojnějším počtu. Sledujte průběžně Novinky na Alue.cz, nebo Zápisníček na Aluška.org, kde bude návrat jednorožčích výrobků ohlášen.
….. s láskou a úsměvem Alue ….
31.12.2018
Milí čtenáři, děkuji vám za přízeň v uplynulém roce a přeji pěkného Silvestra. Nezapomeňte se v tento den vyhýbat nadměrnému pití alkoholu, abyste do nového roka vstoupili v dobré kondici a čistou hlavou. 🙂
…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Cestovatelský Mág 2018-12-03 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta černoška absolutně nemá pravdu a její řeč je trochu, nebo spíš více mimo i když to zní důvěryhodně a kdo tomu moc nerozumí, tak si může myslet, že západní svět vykořisťuje Afriku.

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-12-03 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele! Tohle jsem objevila… Docela mi to tak nějak zapadá do mého pohledu na ženy a muže. V čem jsou rozdílní… Koukněte sami:

Ikona diskutujiciho Simona 2018-12-04 01:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcela by som upozorniť na jeden článok o DNA a genetike, ktorý ku mne dnes dorazil. Rada by som znovu otvorila tému o zdraví.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-12-11 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já mám levou hemisféru 48% a tu pravou na 52%. To není špatný výsledek.

Ikona diskutujiciho ginze 2018-12-11 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý test 🙂 Mně vyšlo 36% levá, 64% pravá :D

Ikona diskutujiciho Brusinka540 2018-12-11 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hmmm, jsem skoro půl na půl, 56% a 44%, malinko víc do leva…

Ikona diskutujiciho im 2018-12-11 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Levý mozek 36%  64% Pravý mozek  prima test :-)

Ikona diskutujiciho Stenly919 2018-12-12 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý testík, s těma mozkvýma hemisférama, ale podle mě to moc objektivní není, vyšlo mi 48 % na pravou a 52 % na levou, můžeš prozradit Aluško, kolik vyšlo tobě ?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-12 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Já mám relativně vyrovnané.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-13 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně výrazně dominuje ta pravá a vím to už dlouho, není to překvápko :D Nejsem hloupá/alespoň se domnívám, hehe/, ale logika mi občas jde pomaleji – prostě ostatní to vidí a já ne! – matika je zlo.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-14 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"You're the Universe looking at itself."

Ikona diskutujiciho Václav 2018-12-14 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

napřed je kundalini špatná a nyní ji tedy má každý,to je rozporuplné. je to tím, že lidé si vytvořili o tomto mýty. v oblasti duchovní to nefunguje tak že se otočí vypínačem a něco je hotovo, projevy kundalini mají různé fáze, protože každý je jiný. dříve nebylo možné aby byla kundalini aktivní, dokud se člověk plně nevyčistil. evoluce pokročila a nyní má každý tuto možnost pokud to myslí se sebou skutečně vážně(i vesele)-protože odpuštění, milosrdenství.  je to skutečné :-)

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-15 03:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

??? Potřebovala jsem něco dodělat před spaním a totálně tu usínám… Fakt jsem nemohla vydržet už ani minutu, tak jsem poprosila nahoru o konstruktivní energii a jako kdyby mi někdo dobil do půlky baterku ??? Přestaly se mi zavírat oči a v pohodě. Jak lusknutím prstů jsem se probrala, úplně jsem cítila, jak to do mě "vběhlo". Na "placebo" v tomhle případě nevěřím, byla jsem tak ospalá, že se to takhle samo ze sekundy na sekundu spravit nemohlo.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-12-15 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazila jsem teď na článek na novinkách:

Ikona diskutujiciho kalia 2018-12-15 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy mi připadá, že jediná práce kterou můžu dělat skutečně dobře je ležení v trávě a nekonečné přemítání o nesmyslné nesmrtelnosti chrousta :-? kdyby mi za tohle někdo platil, budu fakt dobrej pracovník. Dokážu přemítat fakt dlouho o věcech, nad kterýma jiný mávne rukou nebo nad nima vůbec nikdy takhle nepřemýšlí :-| ale jsem si jistá, že to dělá i spoustu dalších lidí.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-15 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: jaj… k tomuhle komentáři bych dodala jen to, že včera jsem procházela Lidlem a před kasami mají ta velká skleněná okna. Podívala jsem se a zrovna v tu chvíli projela velká dodávka PPLky s nápisem "Nechte to na nás!"

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-16 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Jsem teď přes zimu jako zpomalený film." No :-| povídej mi o tom. Mně všechno trvá dvakrát tak dlouho, nechápu.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-12-17 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nejlepší je mít auto v garáži, pokud ta možnost je. Bych doporučil se kdyžtak poohlédnout jestli nemáš někde v blízkosti garáž k pronájmu, ony nejsou drahé. 🙂 A mimochodem, kufr by se měl dát otevřít i zevnitř ? Vím, že v USA je nařízení, že se kufr musí dát otevřít i zevnitř, v případě že tě někdo unese tak si prostě otevřeš. Tak snad by to mělo být i v Evropských autech.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-17 23:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: "Vím, že v USA je nařízení, že se kufr musí dát otevřít i zevnitř, v případě že tě někdo unese tak si prostě otevřeš." Týýýo, o tom ani nevím! :O

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-17 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Už bychom obě byly dolarové milionářky, tomu věřím :-D

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-18 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Shánění Vánočních dárků/v mém případě jako vždy na poslední chvíli/ všichni známe. Chodí mi teď posledních pár dnů maily ohlašující jak a co, která zásilka kam přijde apod. A polovina těch mailů přišla v např. 10:33, 14:33, prostě samé něco:33 ! Miluju znamení :D "Oni" si vždycky najdou další originální způsob a cestu, jak o sobě dát vědět.

Ikona diskutujiciho Aneska 2018-12-18 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško! Co prosím tohle znamená?

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-18 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježovkaspam je zpět :-? lol.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-19 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  To je světelné halo, optický jev.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-19 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-20 04:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajn článek 🙂 Jen na to opět musíte umět aspoň trochu ájinu:/

Ikona diskutujiciho radsi nikdo 2018-12-21 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak ten posledni vtip me dostal, protoze ja prave ted jsem na zachode XDDDDD

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-12-21 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Tak to si zabil :D

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-22 05:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Five Finger Death Punch… Další pořádná metalová kapela s úžasnou hudbou! ale totálně blbou symbolikou… :-|

Ikona diskutujiciho Aneska 2018-12-23 02:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Pravda. No i tak je ráda poslouchám

Ikona diskutujiciho Slovѣn 2018-12-24 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V DOLINÁCH

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-24 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Taky. Tak kvalitní hudbu jsem neslyšela už ani nevím. Jedna z mála dobrých kapel/dle mě/.

Ikona diskutujiciho Jana 2018-12-25 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekna piesen a Alue, mozno poznas slovenskeho interpreta menom Žiarislav, ale zatial som tu tip na jeho piesen nezaregistrovala. Preto mi napadlo, ze sem napisem jeho meno. Ma skladby duchaplne, odporucam: Stupaj, stupaj; Postoj chvilu; Jarna; Lada… Take slovanske :-)

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-12-25 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle si brouzdám na instagramu na účtu NASA a ty komenty mě dostávají, kolik lidí věří, že je to fake.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-12-26 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, kamarád ti na ty dveře doporučoval silikonový sprej.

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-12-28 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za upozornění na e-shopu. Chtěla jsem se zeptat, nešla by zavést plazba předem? Přijde mi zbytečné cpát poště další peníze za dobírku.. V.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-28 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti jednorožci jsou tak nádherní! Neskutečné…to jsou určitě tvoje potisky, že 🙂 budou v nabídce dlouhodobě nebo je to jen nárazové? Přemýšlím, jestli si objednat radši hned:)

Ikona diskutujiciho kalia 2018-12-29 02:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našla jsem krásné (přezpívané) písničky na youtube:

Ikona diskutujiciho ginze 2018-12-29 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, já ty peněženky vůbec nepostřehla a to zrovna sháním novou 🙂 Tak jestli v tom lednu budou, tak hned objednávám :-) Jsou nádherné obě :-)

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-30 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: JÉ HELE! Já je všechny znám! jéj! to je tak super vidět, že někdo, obzvlášť na Alušce, taky sleduje co já. Nikoho takového neznám :') Holly má strašně zvláštní hlas, hezký a originální. Connie už vůbec znám vážně dlouho, zpívá už dlouho a má fakt silný hlas. O Reneé ani nemluvím, ta je úžasná. Jak já se nemůžu dočkat, až začnu taky s covery :-| neb když něco chcete ale nejsou na to finance, to je vždycky radost. Snad už si brzy řeknu o pomoc těm nahoru, i když bych si toto měla umět zařídit sama…. Jelikož do mě furt ryje vyšší vedení, ať dělám co mám dělat – no jo, jen mě v tom teď blokuje nedostatek financí.

Ikona diskutujiciho marcela 2018-12-30 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… na peněženku s jednorožcem se už moc těším  :-)

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-30 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při večerním bloumání myslí všude možně mi došla jedna jednoduchá pravda…. indigové děti o sobě dávno vědí, že jsou "indigové děti", stejně jako pozemští andělé vědí, že jsou "pozemští andělé". Ty bytosti to vědí od narození a proto jsou opravdu veškeré takovéty články typu "zjistěte, zda jste pozemským andělem" opravdu jen udičky akorát živící EGO čili ničení lidské bytosti. A co třeba článek "zjistěte, jak úžasné jsou možnosti lidské bytosti bez blokovaného mozku, přečtěte si sami o sobě již dnes"….. mně nikdy téma indigových a bůhvíjakých dětí nezajímalo, jen jsem se nad tím začala zamýšlet když zde mluvila Aluška o vtělených andělích a Doreen Virtue(mimochodem mi přišly teď k vánočkám karty Kouzelných jednorožců a jsou NÁDHERNÉ!! Má to tak krásnou energii, jedna z nejhezčích věcí, které jsem kdy v ruce držela).

Ikona diskutujiciho kalia 2018-12-30 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: a já si říkala "to tady nikdo nebude znát!" (znáš i toho posledního?)

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-31 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: ano taky mě to napadlo, s tím internetem. Taky se zamýšlím nad tím, jak z toho vesmírného internetu čerpat, intuicí. Zdá se mi, že když se začnu zajímat o nějakou novou oblast a studuju to, vyhledávám si data, tak potom se mi otevírají dveře do té oblasti vesmírného internetu a můžu čerpat. (samozřejmě ne v takovém množství jako bych četla knížku, ale že prostě najednou určité věci vím i když jsem je nikde nečetla, nebo když se zamyslím, dostanu odpověď sama od sebe, která nevyplývá ze znalostí ani z logiky.) Jinými slovy kdybych si nepřipravila půdu svým zaměřením na určitou oblast dat, tak by mi tam to napojení nefungovalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-31 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:  moje potisky to nejsou, našla jsem je náhodou, budu mít jen pár kusů a budou k dispozici pouze do vyprodání

Ikona diskutujiciho lenka 2018-12-31 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, děkuji Ti za celoroční přísun informací, za zápal a nadšení, které do toho vkládáš a přeji Ti vše, co si jen sama dokážeš přát. :-)

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-31 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: jé tak jak zase budou v nabídce tak musím fofrem objednat.

Ikona diskutujiciho Lulu 2019-01-01 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šťastný nový rok :D

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-01 00:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Hezká úvaha :-) Nejhorší je, že takových udiček živících ego je hlavně na internetu spousta a lidi to žerou. Moje známá zase věří v karmu z minulých životů a hodně na to svádí věci, které se jí v životě dějí, pak hodně jede dvouplameny, spřízněné duše – tyhle dvě mi přjdou taky takové zvyšující ego, v určitém slova smyslu. Přitom je to tak jednoduché – pochopit, že všechno v sobě člověk má a může to přirozeně rozvíjet…a často se tohle pozná podle toho, jak člověk žije – pokud se chlubí, že je silně duchovní a přitom je vidět, že má pořád v životě problémy a nedokáže je ani pořádně řešit, tak to o něčem vypovídá.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-01 00:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Ještě jsem zapomněla – náš pes má na známce číslo, které končí 540 :-)  :-D Teď nevím, jak přesně to je, ale vím, že mě to zaujalo hned :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek