Zápisníček / Říjen 2015

3.10.2015 v Aluška.org 39

….. Aktualitky, zprávičky, myšlenky, zážitky a vše, co se okolo mne mihne zajímavého ….

19.10. 2015

….. Doneslo se ke mně prostřednictví Osudu.cz, že o prvopodstatě.com se už píše jako o ultrapravicovém proruském webu a byl mu věnovaný jakýsi krátký zaujatý článek na neznámém nedůležitém webíku, který napsal ještě nedůležitější a neznámý blogger, co má zřejmě dojem, že ho něčí názor zajímá (To máš za tu ,,postavičku”.. a jinak díky za reklamu). Také by mě zajímalo, ze kterého zapadlého konce internetu Jirka vyšťourává podobné věci, kdopak mu je asi poslal? 🙂

Onen zábavný článek najdete TADY. Osud.cz se k tomu vyjadřuje následujícím způsobem:

,,Autor Ondřej Fér spojuje Prvopodstatu jak vidno s některými ruskými weby a také A.B. Bartošem, českým krajně pravicovým politikem a známým “antisemitou”, což je v porovnání s prý krajně levicovou esoteričkou 🙂 Aluškou poměrně vydařená taškařice.

To však zřejmě českým a slovenským čtenářům nic nebrání v tom, aby “politické zpravodajství” hojně navštěvovali, návštěvnost webu je kolem 20 tisíc návštěv denně, tedy zhruba 8-10x větší, než aktuální návštěvnost OSUDu. Jen si nejsem úplně jist, zda o podobné čtenáře úplně stojím…, jejich běsnění sleduji na sociálních sítích. Web Prvopodstata.com původně sloužil zejména k textům o Duté Zemi, po odchodu z naší redakce náš přispěvatel vystupující na internetu již mnoho let pod anonymním nickem to máš marný zakotvil právě tam a denně se věnuje editaci článků zejména se zabývajících odporem proti imigrantům. Škoda, lidem měl co dát v mnoha oblastech, ale do politiky je velmi snadné sklouznout, ale téměř nemožné z ní vylézt…”

Obsah prvopodstaty většinou tvoří převzaté články z tuzemského a zahraničního tisku a spíš než politikou se zabývá jednoduše aktuálním děním. Teď jsou to uprchlíci, za rok to bude zase něco jiného. Jeho vysoká návštěvnost je dána zkrátka tím, že prvopodstata dává lidem vše radioaktivní co chtějí vědět, ale většina médií jim to nechce, nebo nemůže poskytnout z mnoha důvodů. A její návštěvnost očividně lidi dráždí, to je tak vždy, úspěch se neodpouští. Znám to. Podobné články jistě budou vznikat dál, ale tentokrát na důležitějších místech. Když jsem mohla být v novinách já, počítám že prvopodstatě to taky dlouho trvat nebude. I když, kdo ví…? Přesto je to fenomén, který bude přitahovat pozornost.

Z Jirkova komentáře mám tak trošku dojem, jakoby mu bylo líto, že oněch 20 tisíc čtenářů není u něj (už tam bylo i 30), což by bylo i pochopitelné… Není totiž logické říkat že web má extrémně vysokou návštěvnost, že by takové publikum asi spíš nechtěl a hned za tím použít slovo ,,škoda” na adresu tomáše marného. Návštěvnost prvopodstaty je důkaz toho, že všichni ještě úplně slepí nejsou a chtějí vědět co se na světě děje. Pokud má Jirka dojem že prvopodstatu čtou jiní lidé než jeho nebo mě, tak je na omylu. Lidé jsou to pořád stejní, akorát že prvopodstata obrací obsah vidlema, má dobrý systém propagace a tím stahuje ještě mnohem šiřší publikum.

….. Kazma to zabil?

Taky jste před časem postřehli jakousi vlnu článků ,,Kazma ukradl slávu světové megastar” doprovázených jednou fotkou falešné ,,Katy Perry”? Taky jste to nečetli, protože bulvár, protože hnis? – Já také ne… Až jsem byla upozorněna na ,,vysvětlení” a dokumentaci celé této akce. Pusťte si následující video: https://www.stream.cz/onemanshow/10007731-kazma-ukradl-slavu-svetove-megastar

Hlavně na začátku to vypadá jako nezáživná volovina, ale když trochu vydržíte, začne se celý děj zamotávat a vám postupně dojde, jak je to celé geniální… nebo šílené. Podle vkusu. Na konci to člověka přivede k celé řadě otázek a vlastně ani neví, jestli je dobře nebo špatně, že to proběhlo zrovna takhle. Ale ať je to jak chce, jedno musíte uznat: Kazma moc dobře ví, jak se prodat.

A když už jsem u Katy Perry: Je to jedna z mála superhvězd, které mi tak nějak nevadí. Třeba Lady Gaga je podle mého naprosto odporná, ruku bych si s ní nepodala. Podobným způsobem se cítím znechucená veškerou tvorbou, kterou za poslední dva roky vyslizne Miley Cyrus, která ukazuje citronky a mušli na potkání (že já se ale umím vyhnout impertinencím!). Možná Miley v budoucnu věnuji článek… sentimentální článek. Protože dneska už je to jenom odstrašující reklama na drogy.

Oproti tomu jsem viděla řadu videí, kde Katy Perry velmi mírně přistupuje k docela šíleným fanouškům, co jí na koncertech lezou na pódium a její hudba má často vtip. Navíc podle obličeje jde poznat, že není úplně vygumovaná a vyfetovaná jako jmenovaný zbytek a má nadhled. Je to popík, neposlouchám to, ale uznejte, z těchto tří jmenovaných, Katy Perry bych ruku podala. A vsadím se, že Kazmův vtípek vzala s humorem, jako všechno ostatní….

https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8

18. 10.2015

Včera jsem měla odvahu, tak jsem si konečně udělala hennový zábal co už odkládám asi sto let a protože to byl první zábal po delší době, tak jsem si vytáhla celkem dost vlasů. Ve spojení s podzimním pravidelným vlasopádem a blbým šamponem Yalia co ho zhoršil už jsem měla dost prořídlých konečků, tak jsem si ustřihla asi 6-7 centimetrů. Snad to dá vlasům další impulz aby nepadaly a hezky rostly i přes zimu. Teď už jenom zbývá dodržet interval a navrstvit si pořádně znova cassii, v létě se mi vymyla na koupališti. – Dodá vlasům trochu hrubosti a objem, protože je obalí. A to přesně jemným vlasům dělá dobře.

Nemám radost za tak velký zástřih, ale kdybych měla střihnout všechno co se mi nelíbí že je řídké, tak mám mikádo k ramenům – čili to jsem ještě celkem dost opatrná při tom stříhání a snažím se zachránit alespoň něco, ať nechodím na krátko, já bych to nerozdýchala…. Zbavit se řídkých částí je můj cíl, délku budu pěstovat až potom. To nejhnusnější už mám ale naštěstí ostříhané, teď už je to procházka rajskou zahradou oprovi stavu třeba před rokem.

16.10. 2015

Ewa Farna má nový videoklip, kde bere s humorem své nemodelkovské proporce a klidně kroutí zadkem před kamerou. Umí si ze sebe udělat srandu a být u toho sexy. Podle mě dobrý kousek a to ji vůbec neposlouchám ani nesleduji 🙂

Mně se ten klip líbí a co vám? 🙂 Myslím že to je ideální ukázka zdravého sebevědomí. Speciálně je to krásné u mladé holky, kterou pořád média probírají kde má jaký špek a v jakých šatech zrovna vypadá jak velryba a kdy zase naopak zhubla… Jiné holky zblbnou a přestanou jíst a to na ně ani nemusí útočit média… Co je lepší?

https://youtu.be/86BwaKfAslA

15.10. 2015

Děkuji čtenářce za poslání, tohle je mazec. Pan Erben má ale odvahu říct to takhle veřejně. Jsem zvědavá, co na to poví bílá mafie!

Primář Erben: Farmaceutické firmy a lékaři vás vodí za nos, civilizačním chorobám se dá předejít

Lékaři nemají zájem na tom, pomáhat lidem k lepšímu zdraví, tvrdí lékař Karel Erben. Farmaceutické firmy podle něj brání prosazení léčby civilizačních chorob, jasné důkazy pro to ale nemá. Léky prý jenom potlačují příznaky.

http://video.aktualne.cz/dvtv/doktor-erben-farmaceuticke-firmy-a-lekari-vas-vodi-za-nos-ci/r~045e0bd4732711e58c710025900fea04/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2

13.10. 2015

… Včera jsme udělali hromadu práce na novém webu. Rozjeli jsme tam účty a už funguje i chat. Je toho ještě dost co poladit, ale zatím to přesně odpovídá tomu co jsem chtěla a co potřebujeme. Na novém webu budeme mít opět něco, co vám jinde nenabídnou. Solidní základnu lidí stejné krevní skupiny a budete mít nástroje, jak se v případě potřeby navzájem poznat a podporovat, alespoň virtuálně.

Zaznamenala jsem tady názor, že ,,účty ne-e” a že chcete moderované diskuze. Jinak že prý diskuze klesne… Inu, než jsem dala moderované diskuze, měla jsem asi 3-5ti násobek diskuzních příspěvků, než před moderováním. Takže já už jsem to zažila. Buď to bude podobné, nebo se to naopak zlepší… zkrátka jakákoliv pojistka nebo krok navíc lenochy odradí od snahy, to tak je… a jestli je to moderování nebo přihlášení, to už je pak fakt jedno.

A odklikávat leta Xkrát denně čtenářům diskuze… no škoda že si to nemůžete zkusit, abyste věděli jaké to je. S účtem budete mít odsouhlasené podmínky používání, kdo bude vulgární se omezí (nebo vyhodí) a nevím proč by ti slušní měli doplácet na pár škodičů a nechat se kvůli nim omezovat.

… Dneska mě totálně rozsekal cigán Rom z mostu, který vás naučí sebeobranu. Má to jenom jednu minutu, ale je to sakra výživné: https://www.youtube.com/watch?v=ndNfvJYI1yQ

,,Se účte ód mistra… pocem! – bum, prásk, headshot – *nesrozumitelné kvílení*”

Ještě jsem našla i pokračování, pozvánka na diskotéku.. je tam strašně sprostý a pak předstírá že umí hrát na klávesy. Pustí demo a hraje si na DJe… mazec 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=FmVuBO-WRmE

– No a kdyby se někdo ptal proč to sem dávám: Jestli se tady rozmůžou uprchlíci, budeme s láskou a úctou vzpomínat na tyhle lidi, jací byli hodní, chytří a mírumilovní.

12.10. 2015

Doporučuji následující krátký dokument o způsobech ovládání lidstva. Je to velmi pěkně a jednoduše shrnuto.

V závěru mě překvapilo sdělení, že lidé mají dvojí typ myšlení: Kaleidoskopické (v mysli je chaos a každý nový poznatek ten chaos ještě zhorší, nebo rozkope to, co si člověk pracně trochu složil) a mozaikový (každý nový poznatek doplňuje celkový obraz a dává mu větší smysl a hloubku).

Na světě je pochopitelně podporován a chtěn kaleidoskopický obraz světa, aby lidé byli zmatení, neuměli si spojit A a B dohromady a tím pádem nemohli nic dělat se svým osudem, nebo osudem své země, nedejbože planety… Narážím na problém kaleidoskopického myšlení denně, problém totiž je, že i když někteří lidé roky a roky jdou po správné cestě, tak pokud mají kaleidoskopické myšlení, vidím, že si z těch dat za celé ty roky víceméně nic nevzali, resp. možná na týden a za chvilku už to neví a neumí použít, jakoby myšlenka byla úplně vytržena z kontextu, plula ve vzduchoprázdnu a nezapadla do obrazu, protože žádný celistvý obraz neexistuje.

Celkem by mě zajímalo, kdo a kdy určuje u většiny lidí kaleidoskopické vnímání světa a jestli to má co dělat s IQ? Vždyť je tolik vysokoškoláků, co přitom mají tento problém také.

https://youtu.be/WEINJQ6wd0Q

7. října 2015

Anabáze s CNTV má dobrý konec.

Dneska jsem otevřela dopis čtenářky, která mě upozornila, že v CNTV se čte moje reakce, konkrétně v nejnovějším videu z 6. října. (asi 3.-10.minuta)

Upřímně jsem v to už nedoufala, že by se přečetl celý můj dopis v dalším díle, protože mám špatné zkušenosti s časopisem Týden (co na mě zaútočil a poplival mi mámu), Spirit (který dlouhodobě vykrádá můj obsah a nereaguje na moje výzvy ať alespoň udává ZDROJ který opisuje) nebo s časopisem Enigma, který z celého odstavce použil jednu větu, uvedl mi špatně jméno, nazval mě bloggerkou – no prosím, ale moje profese se jmenuje jinak – a na moji reakci se nikdo neobtěžoval odpovědět.

Říkala jsem si tedy, že bude fajn, když mi někdo napíše alespoň soukromě do mailu jednu větu typu ,,Pardon za nepřesnosti”…

CNTV ale mile překvapila, pan Ortek mi dal prostor a upřímně mě to po ránu potěšilo.

Mimochodem ta samá paní která původně kritizovala můj údajně benevolentní přístup k uprchlíkům mě na toto video upozornila a měla potřebu ještě vysvětlit, jak se věci mají. Protože jsem já dostala prostor na CNTV, dám prostor i já, aby to nevypadalo, že se mě někdo pokouší špinit, věci jsou totiž trochu jinak, než jak se původně zdály:

Milá Alue,
nejdříve srdečně zdravím a ráda bych se vyjádřila k Tvému dopisu, který byl přečten dne 6.10. na CNTV.
Čekala jsem na tuto Tvoji reakci více jak týden – na dálku jsem cítila, že k přečtení tohoto dopisu došlo už velmi
pozdě – tento email jsem Petrovi napsala koncem června tohoto roku, kdy okolnosti byly zcela jiné a já se nacházela
v situaci, kdy jsem měla potřebu udělat něco a nějak reagovat na to, co se dělo v tomto období a přiznám se, že mne
hodně rozčilovalo, že spousta lidí jakoby nevnímá.
Protože mám velmi ráda Tvoje stránky, tak jsem byla v té době zklamaná, protože jakýkoliv názor kohokoliv mi velmi pomáhal a hlavně od lidí, co jsou zaměřeni, jako např. Ty.
Kritický email jsem přímo Tobě nenapsala z toho důvodu, že jsem při červnových návštěvách Tvého blogu získala pocit,
že se tímto nechceš zabývat a tak nemá cenu Tě s tím obtěžovat a bude lepší se těšit z toho, že Tvůj blog je alespoň pro mne příjemný oddech od toho všeho marastu kolem.
Ale potřeba se z toho vypsat se jaksi neztratila a reagovala jsem tak, že jsem svoje pocity vypsala člověku, u kterého jsem cítila a viděla, že je na stejné vlně.
Od června se událo mnoho nejen kolem mne, ale i zřejmě kolem Tebe a DNES mohu říci, že nemám potřebu se jakkoliv
k Tvému postoji vyjadřovat, protože během tohoto období jsi dala dost zpráv, jak to vidíš a moje maličkost se také
uklidnila a naučila se žít s tím, že jsou věci kolem uprchlíků, tak jak jsou.
A navíc už jsem tento email pustila z hlavy, protože to byla pro mne již dávná minulost.
Mám pádný důvod se rozčilovat a kriticky vyjadřovat k tématu migrantů – už před více jak 20-ti lety mi bylo sděleno, že muslimové na něco čekají a také že si počkají i kdyby to mělo trvat 20 let.
A tak jsem si řekla, že si tedy také těch 20 let počkám a bohužel dnes vidím, na co to vlastně jakoby čekali. A to není jediná zpráva, která jakoby zvláštně ke mně přišla z neznáma. Takovýchto jakoby podivně sdělených zpráv někdy
až předpovědí jsem dostala během svého života více než jen tuto jednu.
Takže znovu opakuji – TENTO EMAIL BYL PŘEČTEN PŘÍLIŠ POZDĚ a totéž platí i u druhého mnou kritizovaného webu
– tam také už v této době reagují jinak a také mi to velmi pomáhá – já nevím vše, musím také získat informace sama aktivně a to i přes to, že mi občas shůry je sděleno něco málo dopředu.
Co se týče palmových listů, tak jen toto – nevyvolaly ve mně důvěru – nemám ráda manipulátory a tady pocitově si myslím, že je možné hezkým chováním i zkušené lidi zblbnout, aniž by si čehokoliv všimli a tak z nich vytáhnout informace dobrovolně (…a shůry mi navíc nic kolem tohoto neřekli, takže je to na mém uvážení, jak budu reagovat!-).
ALE to neznamená, že se v tomto případě nemýlím, TAKŽE velmi přeji všem, co si prošli palmovými listy, ať se jim dobře daří a velmi si přeji ať palmové listy nejsou podvod, protože podvodů je na tomto světě víc než dost.
Ale prosím o dovolení mít také v některé věci nedůvěru, třeba mi Čas i Vesmír ukáže, jestli jsem na omylu anebo to jen není moje cesta – bohužel občas se mi moje netrpělivost a potřeba řešit věci rychle nevyplatí, ale alespoň se mám co učit a děkuji za to.
Toto moje emailové vyjádření také přeposílám Petrovi do CNTV a dovoluji si mu napsat: “Petře, prosím, čti emaily, které jsou aktuální a ne už čtvrt roku staré, protože věci se dějí překotně. Na Tvoji omluvu – chápu, že asi jsi měl toho hodně, jsi na to sám a tak jsi to četl až v září. Nezlobím se ani na Tebe Petře, ani na Alue, že ostře reagovala – je to pro mne také pochopitelné a navíc v tomto případě jsem dopředu věděla, že Alue to tak nenechá a bude reagovat.” A je vůbec fajn, že když někoho kritizuji, že se ozve a věci za sebe osvětlí – velmi si toho vážím a mám o to více jasno!
Na závěr chci poděkovat za práci Vás obou a nejen Vás – mým přáním je, ať čím dál více lidí procitá a prokoukne tu mlhu nepravostí a přestane se bát čehokoliv. A i když bych si přála, aby to bylo teď hned u všech, tak se holt kousnu do rtu a dám prostor ostatním se probudit v tom svém čase, který si vyberou oni – vždyť ani já nejsem dokonalá.
S přáním hezkých dnů všem lidem
Judita z Břeclavi.

Děkuji i za tento vysvětlující dopis 🙂

5. října 2015

….. Dneska jsem dělala dokumentaci vlasorůstu. A vypadá to každý měsíc líp 🙂

….. Takto dopadl slibovaný dort. Myslela jsem si že na zítřek něco ještě zbyde, ale ,,silná čtyřka” v čele se mnou a dvěma statnými chlapy ho hned sežrala! :O

….. PETICE proti zákonu “Adopce dětí pro homosexuály”.

My, občané České republiky svým podpisem stvrzujeme, že žádáme zákonodárce této země, aby odmítli připravovanou novelu zákona o registrovaném partnerství, která by umožnila registrovaným párům osvojit si dítě svého protějšku, pokud je v rodném listu dítěte uveden pouze jeden rodič, případně pokud jeho druhý rodič o dítě nepečuje a dá souhlas s osvojením dítěte. Jsme přesvědčeni, že odůvodnění přijetí novely není založeno na pravdě.

Touto peticí zaujímáme odmítavý postoj proti LGBT homosexuální lobby, která má za cíl postupnými kroky změnit definici manželství, odstranit v rámci genderové ideologie pojem “otec” a “matka” a usiluje o propagaci obscénních a exhibicionistických pochodů PRIDE (tzv. pochody “hrdosti”).

– PODEPIŠTE ZDE!!! –

….. Na moje nejnovější video dokonce reagoval někdo z Argentiny a napsal mi opravdu moc pěkné komentáře.

Překvapilo mě, co píše:

ositotovi

unfortunately,i dont’ understand a single word that you r saying,but how i enjoy seeing your beautiful humanity and the expressions of your angel face!!!.I love u !.

AlueButterfly

+ositotovi Thank you! 🙂 I’m Czech and this video is about horrible e-mail from a man who stalked me one year ago. Now I don’t know, if this problem is back or not. And in this video I warn my fans against him. Subtitles ale for me not possible because of lenght of video.

ositotovi

+AlueButterfly I,m from Argentina.Don,t worry about subtitles,i’m just satisfied knowing that you keep on working on your videos,and satisfied too for having the pleasure of looking at you with moving and sound 😉 some things don’t need no language.I have Been suscribed to you channel for two good reasons: for the music you share time ago, and of course for your Other planet beauty 🙂 .Only if you have time and feel good,tell me a little of the contents of your videos.I have seen videos that you seems to talk funny things,and doing funny faces ;). God be with you always and protect you each day in Every way you take and every choice you make!.Greetings from Argentina!

Zkrátka někdo, kdo mě poznal od oka a jinak o mě nemohl vědět vůbec nic. Prostě pecka, po které hned máte krásnější ráno a určitě i celý zbytek dne. Tak mi to načechralo dneska peříčka. 🙂

4. října 2015

….. Konečně jsem se po dlouhé době utrhla a splácala dohromady ten svůj super tvarohovo-ovocný dort. Ale tentokrát jsem ho vylepšila. Koupila jsem do něho úžasné borůvky z Peru, co jsou obrovské.. Fakt OBROVSKÉ a moooc dobré. Snažila jsem se je všechny nesníst aby fakt mohly jít do dortu, ale na tomto je super, že se nepeče, takže vitamíny se neznehodnotí 🙂 Ještě jsem ho po obvodu obskládala brusinkami v čokoládě, zalila úžasnou vysokoprocentní vrstvou čokolády a ještě jsem na něho z těch brusinek udělala srdíčko…. No už se moc moc moc těším, až si ho zítra s přáteli zakrojíme. Tenhle bude úplně pecka. Otevřu k tomu flašku a můžeme si hrát na narozeniny číslo 2! 🙂

Ještě jsem měla i maliny, ale s těma už jsem nevydržela, tak jsem pokrájela banán a zasypala ho těma malinama… A dneska jsem za barákem našla malý keříček lesních ostružinek, tak jsem ho rovnou ojedla. V poslední době mám pocit, že nedělám nic jiného, než že se cpu. Asi na mě leze podzim jako na kočky, které na podzim více žerou, aby přibraly a měly tukovou vrstvu na izolaci chladu v zimě.. Nekecám, můj kocour opravdu v chladných měsících žere asi o 1/3 více. I přikrmuju venkovního Divočáka většími porcemi.

….. Tohle mi dneska přišlo mailem. Musím opatrně, tak se k tomu nijak vyjadřovat nebudu, protože za šíření pravdy blog.cz nedávno vypnul prvopodstatu a já musím ještě chvilku vydržet, než se můj nový web dokončí (taky mi tím zacpávají hubu, nemyslete si). Neumíte si představit, jak jsem se potila, kdy jsme v rychlosti ještě ten samý den všechno stěhovali jinam. Uf.

Ruku vám nepodám, jste žena

https://www.youtube.com/watch?t=2&v=mQC9EyIP30Q

….. Kamarád na mě trošku zapomněl s fotkami z letního výletu, tak je teď poslal dodatečně. Je hezké se na ně podívat trošku s odstupem. A jedna z posledních se fakt povedla. Když jsme opouštěli Mladý hrad, šla jsem pozadu protože jsem se tam trošku zdržela a jak jsem šla za nimi, tak na mě zavolali, že mám super světlo, že ve foťáku vypadám jenom jako silueta. Tak jsem udělala pózu, oni to cvakli a vzniklo skoro umělecké dílo… Skoro to vypadá, jak kdybych tam cvičila salsu 😀

3. října 2015

….. Dneska jsem dostala od čtenářky následující e-mail:

,,Ahoj Alue,

přeposílám odkaz na zajímavé video o Islámu. Česká televize ho vysílala v roce 2005, ale nyní už není nějakou dobu k dispozici. Předpokládám, že by v dnešní situaci mohlo občany přinejmenším znepokojit. Obsahuje spoustu cenných faktů, a protože u nás informovanost v tomto ohledu poněkud chybí a přímo se nás to dotýká, myslím si, že rozhodně stojí za zhlédnutí. Našla jsem ho na fcb, kam ho jeden pán opakovaně přidává a lze pustit, i pokud nejsi zaregistrovaná.

Odkaz zde: https://www.facebook.com/franta.hartmann/videos/1026051107439173/?pnref=story

Odkaz na vymazané video na stránkách ČT: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1092583393-infiltrace/405235100011019-ja-muslim/

Hezký den, A.”

Zajímavý je komentář pod videem na zmíněném odkazu:

,,Tento příspěvek jste smazali, takže ho sem budu dávat denně. Poprvé jsem ho sem dal 6. srpna, stejně jako na svůj timeline. Není tam. Proč dnes nevídáme tyto pořady? Je česká televize podplacená, obrácená, nebo pod nátlakem Bruselu? Popsali byste dnes toto video jako xenofobní, islámofobní nebo dokonce rasistické?
Lidé už dlouho vidí, jak se nám pořád snažíte v některých věcech lhát, nebo nám neříkat celou pravdu. Je to VÁŠ text, vaše slova, a vaše zodpovědnost! Vyzývám vás, jako občan z lidu, abyste se k tomuto postavili čelem a vyjádřili se!”

Mimochodem zmíněné video je opravdu zajímavé. Česká televize zorganizovala plán, kdy se jeden ze štábu infiltroval v Praze do České mešity. Dokument je pak v podstatě sesbíraný z toho, co zachytil na skrytou kameru. Takže pouhá fakta.

Video má však dnes skoro 220 000 zhlédnutí, jde tedy vidět, že pan Hartmann ví co dělá. Lidé zkrátka chtějí vidět realitu.

1.10.2015

….. Před pár dny tak sedím na gauči a vidím koutkem oka něco malého (asi 20cm) průhledného, jak se mihlo kolem dracény, a pak proběhlo otevřenými posuvnými dveřmi pryč z místnosti. Chvilku tam koukám a říkám si co to asi bylo, byla to jenom chvilička.

Říkala jsem si že to asi bude nějaký můj domácí trpaslík a nechala to být. – Tihle malí trpaslíci jsou všude kde se nastěhuju. Jdou za energií, květinami a teď když mám další zvířata, tak je to přitahuje ještě víc. Občas je do svého domu zvu, tak jsem ráda když se mi občas zjeví.

Asi o 20 minut později jsem se se svou návštěvou dala do čtení staré knihy Proroctví Sibylino a kolovali jsme ve třech ofocené papíry. Jeden z nás si lehl na koberec, natočený směrem ke dveřím.

A po chvilce povídá: ,,Je! Teď jsem tady viděl skřítka. Byl tady, pak proběhl těmi dveřmi a utíkal strašně rychle nahoru po schodech!” (nahoru po schodech bydlí morčata, asi se na ně šel podívat a pozdravit je)

A já se musela smát, že se mi to nezdálo 😀 Možná se s ním ještě zkusím seznámit a zjistit něco bližšího.

….. V poslední době je problém se serverem blog.cz. Nefunguje, v jednom kuse vypadává, neustále mě odhlašuje, je problém odeslat komentář do diskuze, musím ho posílat 3x a mezitím se znova přihlásit. Když aktualizuji zápisníček nebo Bovis okénko, aktualizace se načte na web až třeba za půl dne. Občas je výpadek kompletní s bílou smrtí, občas se stránka načte jenom na půl a pak hodí chybu systému. Jako vždy se administrátoři nijak k problémům nevyjadřují a já se nemůžu dočkat, až doděláme nový web a bude klid.

….. Poslední dobou mám smůlu na komentáře (kromě Transformačního okénka, tam je božský klid a mír). Nedávno jsem třeba psala o psovi mé kamarádky, co si ho před lety pořídila a že ten pes, i když se o něho starala výborně, když dospěl tak začal být postupně strašně agresivní na jiné psy. Prostě někdy je špatná povaha daná a dobrá výchova hodné holky ji nespravila…

A nějaká ženská došla a začala mi nadávat, že jsme ho nechali utratit a jaká jsem svině co nemá ráda zvířata (přitom to ani nebyl můj pes a byla jsem navíc děcko, kdyby ho utratili, tak já s tím neudělám přece vůbec nic!!).

Víte, podle mě to ukazuje o chorobném smýšlení ne mém, ale JEJÍM, protože toho psa nikdo samozřejmě utratit nedal a ani by mě to nikdy nenapadlo, kdyby to nenapadlo tuhle babu…

Nebo nedávný dotaz, ,,Na co se píšou transformační okénka, když se nic neděje?” – achjo.

Nebo dotaz, proč mám náušnice nebo atlantský prstýnek, když kov na těle vadí… Prostě lidi si přečtou nepozorně článek, zapamatují si ho špatně a pak se mě ptají na nesmysly.

Nebo nějaký úchyl, co mi psal pod video, že jsem nadržená, ale mám moc velké ego a nechci si to díky otmu přiznat a začal mi dělat sondu do mozku. Prostě člověk bez smyslu pro humor, zato s pěkně slizkým myšlením. Když k tomu přidáte kvalitní duch-*ovno, vznikne z toho mazec rovný tripu na houbičkách… Doufám, že to je jenom nějaká vlna, že to přejde samo.

….. Česká nezávislá televize, kde nedávno vyšlo v podstatě něco jako pomluva, se k mému dopisu nijak nevyjádřila. Očekávala bych alespoň, že pan Ortek, když už se s tím někdo píše a pracně mu to strčí pod video, řekně alespoň ,,Sorry já nevěděl jak to je, tak tohle je jiná…” nebo že by třeba mohl moje vyjádření taky zařadit mezi dopisy, aby uvedl věci na pravou míru a nevypadalo to, že je mu jedno, když někoho omylem pomluví. Myslím že v tom určitě nebyl zlý úmysl, ale když už se utnu, tak to alespoň nějak napravím, no ne?… Ale nic, žádná iniciativa. Podle mě je to škoda, měla jsem o CNTV vyšší mínění.

Navíc pod jeho videem byly celkem asi 3 komentáře a majitel kanálu ty další dva smazal a nechal tam jenom ten můj. TAKŽE HO 100% ČETL.

….. Chcete někdo slevu?

OTTO shop slaví 15 let od svého založení a přišel mi od nich dopis (já tam totiž jednou za čas vzala něco na sebe), ve kterém jsem našla poukaz -20% sleva na dámskou módu. Já ale od OTTO nic brát teď nebudu, protože nic nepotřebuji a taky už tam nějakou tu dobu nenakupuji kvůli zbytečně vysokým cenám za hyper super značkové věci… občas se tam ale našla nějaká perla, nepopírám 🙂

Pokud byste některá měla zájem, byla by škoda ten poukaz nechat propadnout. Může se využít jenom jednou (kdo dřív přijde ten dřív mele), platí do 4.10… Při objednávce vepíšete do políčka ,,kód výhody” kód: 77561 a dostanete slevu 20%. – Tak to některá projeďte za mě, já budu jenom ráda.

Měla jsem ještě hromadu dalších slevových poukazů, různě 5-20% dolů na dobré obchody, třeba knížky Dobrovský, nebo Nord Blanc, ale všechno to propadlo v září, nejpozději 30.9 :-/ Využila jsem jenom jeden na nákup krmiva pro zvířectvo a to bylo jenom blbých 5% a ty největší perly jsem nejenom nevyužila, ale nenapadlo mě to alespoň opsat pro ostatní. Tak smůla… Až mi zase dojde nějaká slevová knížka v balíku, tak nelením a rovnou sem nasázím co nepoužiju.

….. Dneska mě pobavil tento super článek s fotkami koček zlodějek: http://www.jenpromuze.cz/galerie/21738-fotogalerie-22-dukazu-ze-kocky-jsou-nejvetsi-zlodeji-sveta#main

… A ještě musíte vidět tohle 😀

Parrot talking, laughing and playing peekaboo

https://www.youtube.com/watch?v=MNEIByUh_zw

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-03 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mně sice nikdo negativní komentáře nikam nepíše, ale všimla jsem si, že jak probíhá transformace, tak se někteří lidé sice posouvají nahoru, ale jiní jdou zase dolů. Že jsou někteří agresivnější, celkově protivnější, rozmrzelejší, chovají se stejně nestabilně, jako citliví lidé během úplňku. Myslím si, že se ukazuje, kdo je schopný "energetický přenos" (nebo jak to nazvat) ustát a kdo ne… Já bych to vůbec neřešila, někteří lidi mi přijdou jak vyšinutí a s tím stejně nikdo nic nenadělá.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-10-04 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám jen malý dotaz, za jak dlouho momentálně (přibližně) odpovídáš na mail, když ti někdo napíše?

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-04 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Fellien, vidíš správne. Tí jedni pôjdu ešte viac dole, a tí druhí ešte viac hore. Každý mal a myslím, že to stále trvá, možnosť sa zaradiť.  Vraví sa tomu "delenie zrna a pliev". – Pamätáte na film Amelie z Montmartru ? ja som sa vtedy rozhodla :-)))

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-04 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: 1-2 týdny. To je pořád stejné.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2015-10-04 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3 BE – to by mě tedy zajímalo, dokdy trvá možnost zařazení? DÍky :).

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-05 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To je na Tebe. Ja nehrám na dokedy…to hrajú tí čo strašia.

Ikona diskutujiciho A.L. 2015-10-05 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, opravdu nechápu, proč bych měla podepisovat homofobní petici. Můžeš nějak vysvětlit svůj odmítavý postoj? o.O

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-05 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Důvody se dočteš v odkazu, je tam toho docela dost. Zdravý rozum není homofobie.

Ikona diskutujiciho A.L. 2015-10-05 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Je mi líto, nenašla jsem jediný podnětný a logický důvod, proč podepsat petici.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-05 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ano, zkušenosti mám a ještě více velmi peprných svědectví lidí, kteří s nimi také měli co dočinění. Jeden dokonce zkušebně chodíval do gay baru aby zjistil co to je za lidi… 🙂 Normální je mezi nimi výjimka asi jako mezi hnědočechy.

Ikona diskutujiciho lili 2015-10-06 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue máš krásne vlasy a pekná torta 🙂

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-06 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Asi mám tedy štěstí na výjimky. S jedním "hnědočechem" jsem už poměrně dlouho a sice mě někdy dost točí, ale asi tak jako každý jiný chlap jinou ženskou. Moji dva kamarádi jsou gayové a jsou to ti nejslušnější a nejmilejší chlapi, které znám. A ačkoliv to bude vypadat asi blbě, mají víc předností než já sama a k dětem mají výborný vztah a dokáží se o ně starat, jako málokterý rodič i ze "zdravé" rodiny. Nehledě na fakt, že homosexualita je věc poměrně přirozená, u zvířat se to vidí snad u všech a poměrně běžně. A taky je dokázané, že každá žena má větší či menší bisexuální sklony, to že si to některé nechtějí přiznat, je věc druhá. Takže vlastně žádná žena není tímto zdravá a vhodná k tomu, vychovávat potomka, a určitě by jí měl být odebrán, stejně jako psím "tatínkům" jejich štěňata, protože si kdysi "vrzli" se psem. Alue, nezlob se, tohle není nic proti tobě, ale myslím si, že je tvůj názor poměrně zkreslený. Samozřejmě znám i gaye, kteří jsou totální kreténi, co se pořád jen předvádí a čekají, že jim všechno spadne do klína jen tak a zbytečně vyvolávají jen rozepře a hádky, aby na sebe upozornili. Samozřejmě znám i "hnědočechy", co se přiživují na naší ekonomice jako pijavice a jsou líní jak vši a chodí s nožem v kapse po městě. A pokud to mám přirovnat, množství "špatných" gayů a "špatných" cikánů ku dobrým gayům a dobrým cikánům je naprosto stejné, jako poměr "špatných" normálních lidí (vrahové, násilníci, závisláci, potížisti…) a dobrých normálních lidí. Nevím, proč by měl být někdo odsuzovaný a považovaný za špatného jen proto, že má jinou sexuální orientaci? Mně se zase nelíbí mladé holky, co většinu času pročumí z okna a pomlouvají kdo má co na sobě, využívají svoje chlapi a dělají si srandu z toho, že jim každý den nosí snídaní do postele, ale že je to vlastně strašný hňup, protože jim místo sypaného čaje dělá pytlíkový – podle mě by se děti měly zakazovat hlavně takovýmto lidem, takovýto lidé by se neměli rozmnožovat vůbec. Soudit někoho podle jeho fyzických vlastností v jakémkoliv směru mi připadá povrchní a nefér. Důležité je přece hlavně to co má člověk uvnitř a jakou má duši, ne jestli to dělá někomu do zadku nebo jinam…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-06 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Já tedy určitě žádné bisexuální sklony nemám.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-06 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  Jo, a postižení lidé mají taky poruchu, tak proč je nezabít? Tak to totiž normálně v těle chodí, že pokud má plod matky nějakou poruchu, tělo matky ho zničí a plod odejde s následnou menstruací, proto matka ani nepozná, že byla pár dnů matkou, k takovýmto potratům dochází v 70 % případů. Takže tak je to správně a bylo by správně napravit poruchu narozeného postiženého dítěte tak, že ho vlastně zabijeme tak, jak by to za normální funkce udělalo tělo jeho matky. Jenže tak to bohužel nefunguje. Žijeme v civilizované společnosti, když už se dítě narodí, ať je jaké chce, děláme pro něj maximum. A pokud vím, homosexuálové mají sexuální poruchu, ne mentální, moc dobře vnímají věci kolem sebe a ztrpčovat jim život tím, že je budeme posuzovat podle homosexuality, nikoli podle lidskosti, už to popírá, že bychom byli lidmi, ale spíše to poukazuje, jak jsi poznamenala, že se nás systém snaží zdegenerovat a zblbnout. Bohužel se obávám, že lidé, kteří se homosexuálů zastávají nejsou ti, na kterých by systém pracoval. Tohle je totiž naprosto základní schopnost, se kterou se rodí každý přirozený a zdravý člověk. A říká se jí soucit a porozumění.

Ikona diskutujiciho Z. 2015-10-06 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mi nedá, abych se k tomuto tématu nevyjádřila. Souhlasím úplně s A.L. že "To, jak se článek snaží udělat z homosexuálů úchyly, kteří ukazují zadky na veřejnosti, kupují a zneužívají děti a jsou promiskuitní, je dokonalý hnůj." a Fallien. Přijde mi, Alue, že tvůj postoj je plný předsudků. Od někoho, kdo píše takový blog jako ty, bych to nečekala. Když by se tě to téma týkalo nějak osobněji, možná bys změnila názor…

Ikona diskutujiciho Kamil 2015-10-07 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Souhlasím.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-07 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: To co jsi napsala je pitomost. Jednak o zabíjení tady nikdo nemluví resp. já se o tom nebavím a ani by mě to nenapadlo, navíc kdyby to fungovalo jak píšeš, tak by se postižení lidé nerodili. Taky nikdo neříká že homosexuálové nejsou lidi. Já ale říkám, že není důvod, proč by někdo měl mít nějaké výhody a pochody, protože má poruchu. Je to záměr systému, který z nás chce udělat dekadentní bytosti bez smyslu pro to co je přirozené a správné.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-07 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Mám pocit že jsi tak úplně neporozuměla tomu co píšu. Mě vadí masová propagace homosexuality a pochody. Pokud se toho neúčastníš, nemáš důvod brát si to osobně.

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-07 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja považujem homosexualitu za prechodný stupeň vo vývoji duše, kým si nespomenie že vyšla z bezpohlavnosti.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-07 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Ano, o tom vystavování přesně mluvím, to je to co mi vadí, že se tím ještě ti lidé skoro chlubí.

Ikona diskutujiciho lady Lianna Ellusive 2015-10-07 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je možná dobře, že jsi tak dlouho o uprchlících na blogu nic nepsala, protože Prvopodstatu skrz to "odstřelili". Ono je typické, že lidé dřív jednají a až pak myslí, ale že to tak dělají i v televizi? S těmi novináři je to horší, než jsem "doufala" :-) .

Ikona diskutujiciho Z. 2015-10-07 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Jako chápu, že ti vadí masová propagace a pochody… to mě taky. Ale ta petice je, pokud vím, proti zákonu, který se týká něčeho úplně jiného.

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-07 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Pokud bych mohl k tomuhle tématu, podle mě jestli se duše dostane do určeného pohlaví, je tam zřejmě z důvodu, aby zpracovala právě ty energie pohlaví, ve kterém je. Jinak toto téma je jasně zneužito k rozkladům společnosti a někdo to evidentně zneužívá…

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-07 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Dvou samicím ani dvoum samcům se nikdy mládě nenarodí. Když už to dva chtějí dělat naopak, klidně, ale ať do toho nezatahují dalšího člověka, který si to nevybral a který za to nemůže.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-08 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: To není pitomost, tak to skutečně je. To, že se narodí postižené dítě je jen výsledekm poruchy jednoho z řídících mechanismů v těle matky při vývoji plodu. Dokonce je i prokázané, že tuto vadu dostane matka potenciálního dítěte od své matky, tj. babičky dítěte, ačkoliv matka dítěte postižená není, babička jí tuto vadu předá a tělo matky pak není schopno sestavit plod normálně. A sice tu nikdo o zabíjení nemluví, ale je to úplně stejné přirovnání, jen dohnané do extrému. A ať si má pochody kdo chce, tohle se mě naprosto netýká a myslím si, že by nějaké pochody neměli normálního člověka vůbec vyvádět z míry. Jsou i pochody za rakovinu, za právě postižených, za práva týraných zvířat, za práva žen… A upřímně je mi to úplně jedno, pokud ti to připadá nefér, tak si taky můžeš uspořádat pochod například na téma svoboda psaného slova na blozích. To mi bude taky jedno, kdo bude chít se zapojit, zapojí se, kdo ne, ten se nezapojí. Nevím co se na těch pochodech děje a je mi to jedno proto, že mě ty homosexuální pochody vůbec nezajímají a tak to taky je, že se nějakýma pochodama většinou nic nedokáže, protože to má většina společnosti zkrátka u zadku. Já ctím tradice až příliš, ale zároveň neodsuzuju homosexuály, nijak je neurážím, protože to je každého věc. Nikdy člověk neví, jestli se mu nenarodí dítě s nějakou sexuální poruchou, jestli to třeba nebude homosexuál nebo něco jiného. A vlastnímu dítěti bych do toho taky nekecala, zkrátka jaký si to uděláš, takový to máš, společnost na to může mít názor jaký chce, ale otevřeně tady homosexualitu kritizovat takovým způsobem a psát nějaké petice není fér, protože není fér rozhodovat za někoho něco tak důležitého, jako jestli mít dítě nebo ne. To si má každý rozhodnout sám, jestli na to má a nebo ne.

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-10-08 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Homosexualita je sice každého věc, nikdo za to toho člověka neodsuzuje ani se mu nevysmívá. Ten člověk za to nemůže, ale rozhodně by se to nemělo považovat za něco normálního a přirozeného.

Ikona diskutujiciho Shanti 2015-10-08 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podepisovat petici proti tomu, aby homosexuálové neměli děti z toho důvodu, že se mi nelíbí jejich exhibicionismus, tak to je přeci trochu o něčem jiném ne? Co třeba sepsat petici proti pochodu homosexuálů? Na toto jsem nechtěla reagovat, ale pokud opravdu vnímáme svět z hlediska jednoty, tak přeci nemůžeme tvrdit něco takového. A o tom jestli homosexuálové mají mít děti přeci nemůžeme rozhodovat my. Jak si můžeme dovolit rozhodovat za jinou lidskou bytost? Jak si můžeme dovolit rozhodovat za děti v kojeneckých ústavech a možná jim i odepřít láskyplnou rodinu, která sice nebude mít model máma, táta, dítě…ale budou tam dva partneři, kteří dají dítěti spoustu bezpodmínečné lásky a radosti. Něco, co v dětských domovech a kojeneckých ústavech nejspíš jen tak nenajdou.Co když je homosexualita jen odezvou na přelidněnou planetu, aby se druh již dále nemnožil takovým tempem? Co když to příroda má takto skvěle pojištěné? Proč by se homosexuální partneři nemohli ujmout dítěte, které skončilo v dětském domově nebo kojeňáku? Co když je to tak, aby se planeta vyrovnala s přelidněním a tyto lidé zachránili jiné lidské bytosti před ústavní péčí, které dle mého nikdy nedá lidské bytosti tolik citu, jako společenství lidí, kteří dítě milují a věnují mu pozornost.Podepisovat takovou petici mi přijde, jako odepřít lásku lidským bytostem, které ji tak moc potřebují. Třeba se mýlím, ale jediné, co vím, je, že lásku potřebujeme všichni! Ať už bude model rodiny bude jakýkoli!

Ikona diskutujiciho Jiskra 2015-10-08 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem se původně zdržet komentáře na téma homosexualita a adopce, ale nedá mi to. Jsem lesba a mám k tomu rozhodně co říct, zvlášť po přečtení té petice. To, co jsem se dočetla po prostudování odkazů, mě šokovalo, vždy jsem brala povolení adopce jako prospěšnou věc, která může zamezit problémům, např. po úmrtí rodiče dítěte, který je zapsán v rodném listě. Nemyslím si, že by se dítěti líbilo, že ve výsledku přijde o obě osoby, které ho měly rády a na které bylo dítě zvyklé. Nyní jsem znejistěla, zneužívání dětí by se rozhodně mělo eliminovat, ale kladu si otázku, zda jsou děti skutečně zneužívány ve větší míře homosexuály, než heterosexuály. Z mého úhlu pohledu je to nesmysl, až na svou náklonnost k ženám (pro jistotu podotýkám, že k ženám ve své věkové kategorii!) žádnou úchylkou netrpím. Žádný latex, žádné násilí, skupinový sex etc. Dlouho jsem se se svou orientací nemohla vyrovnat, chtěla jsem se vyléčit, ale nic, co by nezavánělo náboženstvím, jsem na internetu nenašla, tak z toho sešlo. S opačným pohlavím mi to skutečně nefunguje, stálo mě to mnoho sil, nic, beze změny. Smířila jsem se s tím, našla si přítelkyni, pověděla to rodině, nyní jsem spokojená, smířená.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-08 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ajaj, ale je tu slničkárov. Argumentovať štýlom, že homosexuáli sú milý a slušný takže sú určité v poriadku, je dosť hlúpe. On aj ten pedofil je milý ujo. Aj ten kňaz čo obcuje s miništrantom, je dobrý a slušný človek. Spomeniem len prípad keď jeden chlapec chodieval do inej rodiny strážiť menšieho chlapca keď rodičia neboli doma, zdal sa slušný a až po čase sa přišlo na to, že toho chlapca zneužíval. Problém homosexuálov je v tom, že je medzi nimi dosť úchylov a skrytých pedofilov. A tie deti keď vyrastú budú určite nadšené z toho že majú rodičov homosexuálov.

Ikona diskutujiciho A.L. 2015-10-09 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Mám docela odůvodnělý dojem, že pokud ho rodiče vychovají s láskou, úctou a zaslouží si jeho respekt, bude mu úplně jedno, jestli jsou homosexuálové nebo ne.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-09 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Souhlasím s tebou, znám dvě holky, sestry, co mají dva tatínky – homosexuály. A tvrdí, že jsou spokojené tak jak jsou, že když vidí jak se někteří rodiče chovají ke svým dětem, tak je jim z toho strašně smutno, že jim se třeba někdy ve škole smáli, že mají dva tatínky, ale jim přímo to nikdy nevadilo, protože je prostě moc hezky a dobře vychovali a jsou vděčné za to, že jsou takové, jaké jsou. Neznám je nějak moc dobře, ale troufám si tvrdit, že jsou spokojené. A holky mají normálně kluka, takže si nemyslím, že by homosexuální výchova zanechala nějaké stopy.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-10 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Riziko je hlavne pri mužoch, gayoch a bisexuáloch, medzi nimi je dosť úchylov a skrytých pedofilov.  S petíciou súhlasím i keď ju nepodpíšem lebo ja nikdy žiadne petície nepodpisujem a aj tak nemôžem lebo je pre čechov. Úchyl neúchyl, prednosť by sa mala dávať tradičnej rodine. Ale zas je asi menšie zlo dať dieťa homosexuálom než do nejakého domova alebo niekam kde ho nechcú.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-10-12 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to mě ohromilo (v dobrém smyslu) a zároveň obrovsky potěšilo, že sem

Ikona diskutujiciho Paskalina 2015-10-13 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad krátký dokument o způsobech ovládání lidstva- Aluško, dkuji, konečně jsem našla chvíli času a pustila si to krátké video v moc pěkné ruštině (už jsem slyšela i různě zkomolená "nářečí" a tato ruština je učebnicová) a nádherným mužským hlasem přečtené- a našla jsem se v mozaice. VŠ mám, dokonce medicínu, ale pořád "hledám" a Tvá cesta je velice zajímavá, jak už jsem psala- jsi snad moje hodně mladší kopie ;-)) s mnohem širšími možnostmi rozmachu danými dobou :-)

Ikona diskutujiciho Raja 2015-10-13 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško 🙂 Moc prosím o radu, chci si nechat udělat výklad z palmových listů. Tady v tomhle článku http://www.doplnek.com/content/konec-zahady-knihoven-palmovych-listu

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-14 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: V Indii jsou i podvodné knihovny, jezdit na vlastní pěst se nemá, protože snadno naletíš podvodníkům. Pokud jdeš ke Gejzovým, tak tam jsou knihovny ověřené.

Ikona diskutujiciho Raja 2015-10-14 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Promiň Aluško, mám ještě jeden dotaz O:). Četla jsem hodně o strukturované vodě…našla jsem proto v mém okolí dost studánek. Ta nejvhodnější má ale bohužel v blízkosti velký kamený kříž (http://www.turistika.cz/mista/studanka-u-svateho-jana)…je to asi špatné že? 🙁 nepít…

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-17 01:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nojo, Evička má boky jako skříň :-D, ja by som si kúsok od nej štípla. Vždy sa naštvem keď pred letom idú reklamy ako schudnúť do plaviek. Čo keby raz aj napísali ako pribrať do plaviek, ha ?

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-19 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasne, Katty Perry je najlepšia. tiež tie dve bábiky nechcem vidieť… Túto pesničku mám rada, klip som videla pvý raz, vtipný.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek