Zápisníček / Říjen 2017

1.10.2017 v Aluška.org 64

01.10.2017

Dobrá zpráva ohledně CERNu, který měl být 23.9.2017 ,,otevřen pro satanské síly“ jak napsala trefně jedna ze zdejších čtenářek, je následující:

K započetí pokusu 23.9. skutečně došlo, ale několik vteřin před hlavní invokací byl CERN vyřazen z provozu lidmi z povrchu. Jednoduše to odstřelili za minutu dvanáct.

Všichni jsme se divili a čekali jaká bude konečná zpráva, když se 23. relativně ,,jakoby nic nedělo“ a toto k nám došlo o několik dnů později.

Výsledek je takový, že tento problém je na dalších několik let výborně vyřešen.

Před pár dny jsem vydala článek, který se snaží odpovědět na otázku ,,Co se sakra v září dělo“: Co na nás vysílali v období 16.-25.9.2017??

Ukázka z toho článku vyšla i na tadesco, kde se také rozvinula poměrně zajímavá diskuze. Pokud by vám to náhodou uteklo, znova zde přikládám dvě vyjádření lékařů:


,,Alu, něco se děje. Jsem lékařem na záchrance v Libereckém kraji a statisticky stoupl v posledním týdnu počet akutních psychiatrických kolizí, a to prokazatelně v celém kraji, tedy to bude i v celé ČR. Je hodně respiračních potíží, bez teplot. Protože jsem i chirurg, z ambulance mám vysledováno, že lidé jsou nepozorní a je vysoký počet úrazů a dopravních nehod, pro toto období poněkud netypické. Slzení mám já osobně celé léto, a nejsem alergik, šum v uších je velmi citelný a poslední týden si připadám, jako Bedřich Smetana, protože slyším doslova vodopád. Domnívám se, že je to důsledek vysoké aktivity chemtrails přes léto až do současnosti, navíc si myslím, že urychlovač v Cernu jede na plné pecky, a když k tomu přidáme výkyvy magnetického pole, vysokou seismickou aktivitu napříč celou planetou a hurikány v Karibiku, vypadá to, že někdo nás chce co nejrychleji zlikvidovat.“

,,Zdravím Karle, jsem také lékařem v Praze. To co popisuješ naprosto souhlasí. U nás je to ještě horší. Všichni mají problémy s plícemi a mnoho lidí umírá na plicní embolky. Dříve tomu tak nebylo. Také s některými kolegy jsme se shodli na tom, že nás má zájem někdo pomalu a potichu zlikvidovat. Přesně jak to popisuješ. Z pochopitelných důvodů raději neuvádím jméno.“

(oba originální komenty jsou odtud.)

Vyjádření lékařů jsou velice hodnotná, protože doktor nebo jakýkoliv jiný aktivní zdravotník, ke kterému přijdou případy které to neustojí doma, je ideální žaba na prameni, která má to nejlepší srovnání.

Pro ty z vás co nevyluštili octovací tajenku z minulého měsíce, zde dodatečně najdete její řešení:

….. nemáte zač 🙂

5.10.2017

Dneska jsem zkusila mírně zvětšit písmo v článcích. Domnívám se, že by se nám to mohlo lépe číst, bez nutnosti přibližování stránky, nebo v horším případě čučením do monitoru zblízka. I taková malá změna je nezvyk, ale myslím že to byl dobrý nápad. Také jsem dala pryč zbytečné odrážky v menu, které ubíraly místo pro názvy, které se mi občas nepodařilo udělat dost krátké, aby vyšly na jeden řádek. Teď se mi to zdá přehlednější, když jsou všechny názvy rubrik vypsané do jednoho řádku. Asi to tak už nechám.

Dneska jsem četla děsivý článek, který originálně pochází z webu davinciprague.cz. Autor tam podrobně popisuje, jak se zúčastnil setkání, kde se civilisti cíleně cvičí v tom, jak umlčet nepohodlné názory, zejména ty na internetu. Má to být boj proti nenávisti lidí odlišné barvy pleti, nebo jiného náboženství. To, co jsem se tam dočetla, je alarmující. Lidé, kteří údajně bojují za dobrou věc, mají z hlavě kraví lejno a nejsou schopní si vyslechnout rozumné vysvětlení, proč může být něco jinak. Když nejsou přednášející schopni rozumného argumentu, ucpávají autorovi pusu natvrdo a jsou na něj sprostí. Vypravil se do jámy lvové… Článek je dlouhý, velice podrobný a opravdu důležitý, doporučuji k přečtení, pokud chcete vědět co se na normální lidi chystá za svinstvo… Vracíme se do doby, o které jsem si vždy myslela, že jsem ráda že ji nezažiju, že mě minula. Budeme se znovu navzájem udávat. Bratr bratru bude vrážet kudlu do zad, místo abychom drželi spolu. Kdysi dávno hrdí Slované dnes sami sebe cvičí k sebedestrukci a kopání za cizí tým… Je mi z toho špatně. https://www.davinciprague.cz/clanky/hate-speech-aneb-jak-umlcet-hlas-internetu/

Neuvěříte, co jsem dneska dělala 🙂 Byla jsem v chovatelské stanici pětihvězdičkových Ragdollů s PP a hodinu a půl jsem tam ňuchňala velké kočičky a jejich úžasná koťátka. Ragdoll je milý, důvěřivý, společenský, neškrábe, nekouše a jeho koťátko vypadá jako cukrová vata s modrýma očima. Byl to nadpozemský zážitek… Ale nebudu si kupovat ragdoll číču, i když mě absolutně nadchly. Moje morčátka mi zcela stačí 🙂

Moc zajímavý článek: Deti LGBT rodičov vyrástli – Teraz odhaľujú chorú realitu…

Keď homosexuáli a lesbičky začali vychovávať deti, či už vďaka adopcii alebo darcom spermií, objavila sa aj opodstatnená závažná otázka, ako tento typ výchovy ovplyvní deti, keď dospejú. 24-ročná žena, ktorá vyrastala s dvoma „mamami,“ opisuje túto desivú realitu.

Millie Fontana, mladá žena z Austrálie, sa odvážne podelila so svojim príbehom so stovkami poslucháčov počas stretnutia Australian Christian Lobby v roku 2015. Jej 13 minútová reč ukazuje odvrátenú stranu života dieťaťa počatého darcom spermií a potvrdzuje devastujúcu pravdu.

„Vedela som, že milujem oboch rodičov, ale nedokázala som prejaviť to, čo mi vo vnútri chýbalo,“ uvádza Fontana pripúšťajúc, že si dobre uvedomovala, že túžila po otcovi, aj keď to ešte nedokázala vysloviť. Dokonca jej chýbalo pravé porozumenie toho, čo otec naozaj znamená.

„Keď som začala chodiť do školy, pozorovala som iné deti a začala som si uvedomovať puto lásky, ktoré ich spájalo s otcom. Zistila som, že mi chýba niečo naozaj výnimočné.“

O pár rokov neskôr sa začala svojich „mám“ pýtať na to, kde má otca. A klamstvá sa začali.

„Počas rokov navštevovania školy mi klamali, že otca nemám, alebo niekedy hovorili, že nevedia, kto to je,“ dodáva.

Fontana povedala, že ideológia, ktorú jej „matky“ na ňu natlačili, nebola fér: Nútiť dieťa k akceptovaniu niečoho, čo nebola pravda iba preto, že ony si vybrali použitie darovaných spermií.

„Keď si vybrali iba časť mojej identity, ktorú sa rozhodli mi odhaliť, zobrali mi niečo dôležité. Iné deti sa dokázali pozrieť do zrkadla a zosúladiť chýbajúce časti a povedať, ´Milujem svoju mamu a svojho otca,´ ale ja som nemohla.

Fontana priznala, že príbehy ako ten jej ľudia často nepočujú, pretože “ nikto nechce počúvať o odvrátenej strane dúhy. O tej strane, o ktorej sa nehovorí, pretože ukazuje, že tieto deti nevyrastajú šťastné a sú zmätené z toho, aká má byť vlastne štruktúra rodiny.“

Až keď sa konečne stretla so svojim otcom vo veku 11 rokov, mladá žena konečne zaplnila chýbajúce miesto, ktoré cítila od narodenia. Jej príbeh je len jedným z mnohých, ktoré určite vyplávajú na povrch. Ako sa ukazuje, dáva silné svedectvo, že ľudská podstata sa nedá potlačiť politickou korektnosťou.

„My (deti vychovávané pármi rovnakého pohlavia) chceme svojich otcov a mamy,“ uviedla. „Nerozumiem, prečo spoločnosť tak násilne popiera taký prirodzený koncept, ktorý je prijatý v každej inej rodinnej štruktúre.“

Silné svedectvo Millie Fontana v angličtine si môžete pozrieť tu:

celý článek a video najdete tady: http://www.hlavnespravy.sk/deti-lgbt-rodicov-vyrastli-teraz-odhaluju-choru-realitu/1154536

Je to zkušenost, která potvrzuje fakt, že dítěti nestačí pouze matka. Otec je naprosto plnohodnotný a nepodstradatelný pro zdravý vývoj dítěte. Dokonce i děti, které nepoznaly svého energetického otce dle mechanismu telegonie, někdy vyřeší své duševní problémy a problémy s chováním, po setkání se skutečným otcem. Něco se v nich vnitřně spojí a ony se energeticky opět zharmonizují, uklidní. Zajímavé je, že i energetický otec své dítě podle telegonie nadvědomě pozná, přestože na úrovni vědomí nemusí vědět, proč ho tyto děti přišly s maminkou navštívit.

Představa, že dítěti stačí pouze biologická matka a vše ostatní se dá zamést pod koberec, je absurdní a proti přírodě.

9.10.2017

Včera se mi stalo něco úžasného 😀 Jak se dalo očekávat, na podzim mi opět začalo šramotit pod střechou, takže vím, že už tam zase bydlí veverka. A na jaře snad bude zase vyvádět miminko jako loni 🙂 Včera jsem slyšela nějaké podivné zvuky, tak jsem vykoukla z okna, abych měla výhled na vchod… Mám pod střechou ve dřevě vykutanou díru od Žluvy, přes kterou dovnitř leze veverka…. A veverce koukal čumáček z vchodu, ve vzduchu těsně u ní se třepotala sýkorka a šlo vidět o co tam jde. Sýkorka by tam asi taky ráda bydlela, protože kdo zabere tu díru, ten má přístup po celé střeše a na celou zimu tam má prakticky zadarmo vytopené celé obrovské patro, kde je bezpečno a dobře… a navíc na okně je pořád zrní, čili by to byl ráj i pro sýkorku.

Veverka prskla, že to je její, tak to sýkorka vzdala a odletěla… Zdálky to viděl strakapoud velký, tak přiletěl, sedl na omítku a kouká nahoru na veverku, která si brání svůj vchod. (Že na ně čumím z otevřeného okna jim evidentně nevadilo.)

Nemám nic proti strakapoudovi, ale tiše jsem nadržovala veverce. Chvíli na sebe hleděli, až veverka tak napůl vylezla ven… aby jasně viděl že je to její… Strakapoud byl odvážnější než sýkorka, tak se zkusil přiblížit k veverce. A ta vyskočila z úkrytu, prskla a výhružně se proti němu rozeběhla po zdi, hlavou dolů… Strakapoud to tedy taky vzdal, odletěl a veverka si vítězoslavně zalezla zpátky do svého domku, jenom ocásek jí čouhal. 😀 Nemám to natočené, ale dobře že jsem pro kameru neběžela, jinak by mi to uteklo.

Zaujala mě zpráva, že byla objevena města chobotnic. Původně se věřilo, že chobotnice je individualistka a vyhledává členy svého rodu pouze v době páření. Aktuálně však bylo objeveno už druhé místo, kde žije chobotnice na chobotnici.

,,Místo, které chobotnice sydneyské obývají, dostalo od biologů přezdívku Octlantis – jde o narážku na údajně potopené město Atlantis.

Podobně jako mýtická Atlantida i Octlantis se nachází u mořského dna a jde teprve o druhý důkaz toho, že chobotnice jsou schopné spolupracovat a žít společně. Prvním takovým místem bylo Octopolis, které bylo objeveno před několika lety v oceánu nedaleko Sydney. Vědci se ovšem domnívali, že jde o nějakou bizarní výjimku – teprve druhý důkaz ukazuje, že to s chobotnicemi asi bude složitější, než se vědecká komunita doposud domnívala.

Spoluautorka studie, která tento objev popsala, Stephanie Chancellorová, navíc uvedla, že plošina, která „město“ tvoří, vypadá, jako by byla dále upravena, aby v ní bylo více úkrytů – což by z chobotnic dělalo zcela přirozené mořské inženýry.“

Článek o tomto fenoménu najdete zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2246404-morsti-biologove-objevili-pod-hladinou-mesto-chobotnic-meni-pohled-na-jejich

12. října 2017 má údajně minout Zemi asteroid s názvem TC4 2012.

Zde je o tom povídací video: https://www.youtube.com/watch?v=YYW4MWq7gYg

a zde přibližnější data: https://www.youtube.com/watch?v=R5E_U2CD8XY

Asteroid je velký 12-40 metrů a má minout zemi ve vzdálenosti 13 200 km… Je to příprava na potlačení případné paniky? Zlých znamení na obloze je čím dál tím více a je stále těžší nakecat něco veřejnosti, aby zůstala klidná.

Všimněte si, že v prvním videu je záběr setřelené lodi animus (vše již bylo vysvětleno v předchozích článcích a seriálu Jemen) a teď nedávno vzniknul další záběr, který vypadá prakticky stejně.

Stalo se to 4. října nad Čínou:

A Suspected Asteroid Hits China’s Yunnan

https://www.youtube.com/watch?v=KzDYf7LzD14

Další neuvěřitelné události v Číně, září tohoto roku:

– mezi mrakodrapy je levitující člověk, do kterého opakovaně udeří blesky a podivné formace mraků, jakoby nad nimi bylo UFO v disclaim módu.

https://www.youtube.com/watch?v=LHigj_-jXQA

10.10.2017

Dneska se mi zase stalo něco vtipného se zvířátky 😀 Šla jsem na poštu, nesu kabelu a za plotem kočka. A hezká, huňatá, mourovaná. Tak jsem ji začala prstíkem přes plot lechtat na pusince. Čičině se to evidentně líbilo, tak obešla plot, prolezla dírou na mou stranu a nastavila se, abych mohla pořádně ocenit jaká je hezká. Párkrát jsem ji pohladila a jen co jsem jí řekla že je ,,hezká kočička“, micinka udělala HUP a skočila mi na rameno, tak jako tam nosí čarodějnice černou kočku.

V životě se mi nestalo, že by mi skočila na rameno kočka z ulice 😀 Ani moje vlastní kočka. Žádná kočka. 😀

Začala jsem se strašně řehtat a kočka tam hezky stála dál, udělala jsem s ní dva kroky a kočka držela jako papoušek, mohla jsem s ní takhle klidně odejít na poštu. Nedaleko kouřil nějaký chlápek před bytovkou a dost na to koukal, myslím že to byl pohled k nezaplacení.

Čičmunda se nechala párkrát pohladit na rameni a pak mi přešla i na to druhé. Úplná gymnastka z cirkusu, jakoby to dělala každý den. Říkala jsem si, že tuhle živou kočičí dekoraci na sobě úplně mít nemusím, ještě by si čičmunda myslela že se mnou půjde domů (byla pěkná, dobře živená a zdravá, ta majitele určitě měla), tak jsem ji sundala – no bála jsem se že zatne dráp a roztrhne mi bundu, ale byla to hodná kočička, drápky nechala schované a nic mi nerozškrábla, ani mi světlou bundu neušpinila, na to že venku bylo bahno tak měla i čisté pacičky.

Po cestě zpátky jsem ji u plotu nenašla, ale o pár metrů dál jsem ji potkala, jak sedí před samoobsluhou u vchodu, jako by věděla, že tam mám namířeno. Hned jak mě viděla tak šla za mnou, vylezla na zídku a vypadalo to že se zase chystá hupsnout mi na rameno, ale tentokrát jsem si na ni dala bacha… Chtěla se mnou jít nakupovat, ale vysvětlila jsem jí že kočičky nakupovat nechodí, tak poslušně zůstala venku. 😀

Už jsem ji v tom místě párkrát viděla, ale tohle bylo poprvé co jsme si tak padly do oka.

13.10.2017

Během včerejška rozvinuli čtenáři poměrně dost výživnou diskuzi pod článkem o obratu Doreen Virtue k Ježíši. Myslím si, že si tyto příspěvky zaslouží speciální pozornost, proto je sem dávám pro zvýraznění, pro případ že by náhodou někomu v tom množství dat utekly. Je to rozhovor diskutujících na téma osvícenců z Indie a Darshanů:

,,Stále koukám, jak blázen.. víš, znám hodně lidí, kteří chodí na daršany ke svatým z Indie – a ti svatí jezdí i sem do Čech. A mám z toho úplně stejný pocit, jako tady… čtenáři Doreen, kteří ji měli jako idol, se teď hroutí. Stejně tak ti, co chodí na daršany jsou tak podřízení a bojí se mít svůj názor… Kdyby jejich guru selhal, nebo změnil názor, tak se jim zhroutí svět.“

,,VŠICHNI koho znám, co tam chodí jsou lidé, kteří NEUMÍ VZÍT ŽIVOT DO SVÝCH RUKOU a hledají někde zázrak. Jsou odevzdaní a plaší, neumí se bránit, zato svou víru v gurua brání jako psychopati… Jsou plní zoufalství. A je pravda, že některé „hlody“ co guru řiká, to teda… Třeba aby se zrušily masáže, manikůra, kadeřnictví a všechny služby, kde na tebe někdo šahá, že se takhle lidi energeticky špiní od sebe navzájem… Což je do určité míry pravda, ale to by si drobní podnikatelé a milovnice gelových nehtů mohli jít hodit mašli.“

,,Osobně znam mnoho lidi, co propadli darsanum, gurum, avatarum a vyhodili statisice až miliony oknem. Jako milující lidé a osvícení se rozhodně nestali. Naštěstí jsem v Indii byla několikrát jako turistka a měla jsem možnost to vše vidět a nahlednout i za oponu. Když jsem zde nekomu neco z poznání řekla, bohuzel jsem narazila. Inu poznání je, že si tim musí projít i když se vykoupou v blátě! Vše jsou to takové hry a hratky. Z Indie vim, že mnoho tamnich lidí z Osviceni, tedy honbě po něm, skoncilo v blazinci a ve vězení. A jsou to mnohdy i velké kauzy a točí se tam miliardy! O tom se vsak na Nově nehovoří.“

,,Konkrétně paní, co je zamilovaná do Matky M. jí píše neustále dopisy, ať jí pomůže (už několik let co jí znám – tak osm) a mnohokrát brečela „jakotože mi Matka nepomohla, když nějakému chlapečkovi na dálku zachránila i psa?“… Jak malý dítě – a když jsem jí řekla, že by to chtělo dospělejší přístup, tak mi řekla, že v knize matka říká: ,,buďte jako děti“ :-D… Co na to říct.?… Další holčina chodí k Svámími Visch.a říkala mi, ať jdu s ní, že jí to velmi posouvá v duchovnu, avšak pak se rozpovídala, že ten svámí je tak nádhernej chlap, že ho při každým daršanu pomalu svléká pohledem:-D :-D… Takových „hlodů“ od guru milovníků mám v archivu mraky :-D… Jinak nikomu nic neberu – jen ty lidi (co znám) jsou na mě moc dětinský a nesamostatný. Chtějí gurua, co je povede za ručičku, nebo nabacá „ty ty ty“…ale rozhodně někoho, kdo je povede životem, protože oni nemají kuráž za sebe rozhodovat.“

,,V reálu je to vlastně děs a hrůza co se děje mezi duchovníma lidma – a co jsem všechno viděla… p.s ten Svámí je vážně sympaťák… a pak tu máme také guru Raghudase – dělá zájezdy k moři k duchovní očistě – ale upřímně: když se tam tenhle opálený svalovec do půl těla nahý polévá posvátnou vodou v moři, chápu, že přítomné dámy jsou již spontánně realizované v extázi:-D“

,,Verco, dej si pozor,kdybys psala a primo jmenovala. Stoupenci by Tě mohli žalovat. Něco o tom vím… Mohla bych k tomu napsat i nekolik knih, to by padlo duchovno a ezo v Česku i na Slovensku. Bylo mi umozneno dostat se na par let za oponu a víme, kdo tahá za nitky! Jeden zdejší guru-co (si tak nechá říkat), oblbuje nejen zdejší ženy, typek něco jako guru Jára… Nemohu jmenovat, protože mně vyhrožoval, byla jsem to nahlasit na policii. Nemohu veřejně vypovidat, je v šetření. Bohužel zašel dost daleko a hodně dlouho jsem mlčela a vše snášela. Pohár však přetekl! Kéž by se to vše jednou veřejnost dozvěděla, protože páchá dál ,,dobro „… Jsou za tím velké peníze. Bohuzel je jen loutka. Pro koho pracuje je jasné mnohým lidem, co jeho školou prošli a zjistili o co jde. Pak znám další a další“

,,Moc ti děkuji za upozornění! To jsem nevěděla. A naprosto s tebou souhlasím, také jsem víděla odvrácenou stranu – a je to holé šílenství. Pokoušela jsem se o tom mluvit i na veřejných seminářích, ale duchovní lidi se toho hrozně bojej a nechtěj to řešit. Byla jsem za to napadána urážena a zesměšňována. Využila jsem tedy nabídky od Alušky a rozepsala jsem článek ezo hlodů – avšak ve skutečnosti velmi alarmujích věcí, co se dějou za zavřenými dveřmi v kacelářích guruů, terapeutů i léčitelů… Doufám, že se mi to povede napsat dobře.“

15.10.2017

,,Irsku hrozí, že ho v pondělí zasáhne pozůstatek hurikánu Ophelia s větry o rychlosti až 130 kilometrů v hodině. Informoval o tom zpravodajský server britské BBC. Ophelia je označována za nejsilnější bouři, jaká kdy byla ve východní části Atlantiku zaznamenána.“

celý článek zde: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451939-irsko-je-v-nejvyssi-pohotovosti-riti-se-na-nej-hurikan-ophelia.html

podívejte se na předpověď windy.com zde: https://www.windy.com/?46.408,-16.743,5

Ráda bych doporučila moc zajímavé povídání Duše K o rakovině. Mluví zde lidé, kteří tuto nemoc překonali a vysvětlují, proč vlastně vzniká a jak se z ní vyléčit. Je to moc zajímavé povídání a velice souhlasí i s tím, co jsem viděla, zažila nebo četla já… Je tam spousta perel: https://www.youtube.com/watch?v=EwU252F3ADA

20.10. 2017

Včera tak stojím u okýnka pošty a koukám na nadpisy časopisů, co jsou tam všelijak rozložené. A tam nadpisy typu: ,,Jak péct vánoční cukroví bez másla.“ ,,Co jiného si můžete namazat na chleba.“

A měla jsem pocit, že jsem v kocourkově, že se mi to zdá, nebo že jsem nějak mimo a blbě čtu… Přemýšlela jsem, jestli jsem se zbláznila já, nebo autoři těch časopisů. A zároveň jsem měla dojem, že se nám lidem ty časopisy prostě vysmívají do ksichtu… že se nám Matrix směje do ksichtu.

Že ke konci roku 2017, v době kdy je všeho moc, dostatek a obchody přetékají zbožím, máme nedostatek základních potravin a partně brzo na máslo budeme stát frontu, jako naši rodiče na banány, to mi připadá jako naprosté sci-fi. Evidentně i přes ty věci kterými se zabývám mám i já v sobě nějaký program, který se domnívá, že nedostatek přece v moderní době nemůže být! – Ale jak strašně moc se pleteme my mladí, realita nemůže být takové víře vzdálenější… Nedávno jsem taky koukala na nějaké aktuální noviny a tam nadpis: ,,Vánoce se letos pěkně prodraží.“ Koukám dál a tam stojí: ,,Je málo másla, cukru a vajíček, všechno bude dražší asi o 20%“.

Tak nevím, jestli spím, nebo jestli si z nás fakt už dělají dobrý den. Nevěřím tomu, že to není celé ve skutečnosti uměle vykonstruovaný naschvál.

23.10.2017

– Doporučuji k přečtení dvě zajímavé aktuální zprávy:

První je článek tomáše marného, který se týká dne kdy se uskutečnily volby v ČR. TM ten den cestoval do zahraničí a zažil velmi zajímavý časový skok. Zvláštní je, že skok v čase zaznamenalo více lidí. Domníváme se, že to souvisí s manipulováním voleb v ČR, více si můžete přečíst v daném článku tady: ,,Matrix kolabuje. Můj nepochopitelný zážitek ze včerejšího dne. A nejen můj. Co se děje s časem? Co se děje s MATRIXEM?“

Druhý článek, který byste určitě měli zkouknout, je tento. Jsou tam výsledky skutečných voleb: ,,Volby v ČR byly zmanipulovány“

– Dříve slíbený článek se symbolickým rozborem videoklipu od Miley Cyrus který jsem si vybrala, vyjde pozítří. Další rozbory mám ještě v plánu a možná jste si už všimli, že v menu je nová rubrika ,,Symbolika“, což jistě mnohé potěší.

30.10.2017

Včera začal platit zimní čas… Zatímco na letní si zvykám tak dva týdny a někdy i více, na ten zimní jsem byla ,,převyklá“ za deset hodin. 😀 achjo. Nikdo z nás to nemá rád, ale pořád jsme to nezrušili, nechápu.

Nad Sibiří byl otevřený nový portál, píše o tom čerstvý článek na tadesco, doporučuji kouknout:

,,Byla otevřena další interdimenzionální brána? Úžasná zářivá koule nechává sibiřany v úžasu

Obrovská zářící koule byla zaznamenána v pozdních večerních hodinách na různých místech po celé Sibiři v Rusku. Lidé žijící stovky kilometrů od sebe byli svědky působivého, ale poněkud děsivého fenoménu.

Úředníci později vysvětlili tajemný úkaz, ale to už spekulace a doměnky dosáhly obrovských rozměrů.

Aleksey Yakovlev zachytil snímek koule proti fantastickému pozadí severní záře ve městě Strezhevoy, v oblasti Tomsk.

Po zveřejnění velkolepých obrázků na svém profilu, na ruské sociální síti Vkontakte mu člověk vysvětlil, že objekt se objevil zhruba v 10 hodin místního času na západě, pak se „vznášel“ na východ a narůstal.

Pak to postupně mizelo, řekl fotograf a dodal, že je „v šoku“, protože to, čeho byl svědkem, bylo „trochu děsivý.“

Ruské ministerstvo obrany potvrdilo, že strategické jaderné síly Ruska prováděly ve čtvrtek vojenské cvičení. V rámci cvičení byla vypuštěna raketa Topol z kosmodromu v Plesetsku na severozápadě Ruska. Zaměřena byla na zkušební cíl Kura na Dálném východě.“ (zdroj)

Vystřelená raketa však vizuálně ABSOLUTNĚ NEODPOVÍDÁ tomu, co bylo na obloze k vidění. Žvásty o testech už nepřijme ani naprostý pablb.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=21&v=DeXgQLrE_40

Jak jste přežili včerejší fujavici? Zatímco nějakých 30 kilometrů ode mě hlásili popadané vyvrácené stromy, výpadky elektřiny a místní chaos obyvatel, já jsem asi nějak v závětří, v kotlince, protože u nás to foukalo jenom tak zlehka, vizuálně zajímavé to bylo jenom sem tam, jinak půl dne bylo sluníčko, půl dne tma jako v pytli. Žádné výpadky proudu a žádné popadané stromy. A to jsem přitom na skále, tak jsem měla obavu jestli nás to s morčoidy neodfoukne, ale obava byla zbytečná.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-10-01 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to zas nějaký rituál, kterým nám chcou něco sdělit ?

Ikona diskutujiciho Xoxo 2017-10-01 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Shit, tak tohle vidět jako malá, tak mám trauma do 15-ti. O_O

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-10-01 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Co to sakra?? :-D

Ikona diskutujiciho Sisi 2017-10-03 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :3

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-03 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  já… :-/ spánek za moc nestál a jsem unavená, ale asi je to tou tmou a zataženou oblohou

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-10-03 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Naopak, dneska se spalo krásně, i když jsem musela vstávat v 6 a nespala jsem tak dlouho, jak jsem chtěla :-)

Ikona diskutujiciho Shairin 2017-10-03 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já jsem zase na dnešní den špatně usinala. Povedlo se mi to až kolem 12 v noci po sklenici mléka. Bohužel jsem si musela vystačit se studeným…. :D Jinak taky potvrzuji únavu, bolest hlavy, přešlost…

Ikona diskutujiciho Jenny 2017-10-05 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: taky to tak poslední dobou mám :-? Do práce se musím dokopávat, nic se mi nechce, jen ležet v posteli a čilovat, nemám žádný elán.. :-| o víkendu vyspávám až do jedenácti..

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-10-06 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky tobě chodívám na 9GAG jak jsi tu stránku vůbec našla? Jestli se mohu zeptat? :))

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-06 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  tyjo ani nevim… mám dojem že někde na zahraničních webech to občas někdo zmiňoval v diskuzích a občas jsem někde viděla to logo tak jsem se tam asi šla podívat… a kupodivu tam občas člověk fakt najde i užitečné věci.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-10-06 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Díky mé angličtině rozumím a je tam fakt hodně vtipných věcí. Ale člověk musí umět trochu anglicky no. 🙂

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-10-06 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jistě, že dětem bez otce otec chybí. Stejně jako holce vychované lgtb komunitou chybí všem dětem svobodných matek, rozvedených rodičů, adoptovaným dětem a dětem v dětských domovech. Pořád si myslím, že děti v dětských domovech citově trpí víc než ty adoptované homosexuály.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-10-06 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… a já třeba nikdy žádného otce neměla, nikdy jsem nezažila ani ten mužský vzor nebo pouto s otcem(znám ho, ale vím o něm jen to špatné a stýkat se s ním nechci, je to akorát trapné). Taky mi to vždy moc chybělo a mít dvě mámy… To by mi to prostě nenahradilo. Umím si to docela představit, otce nenahradí nic. Závidím(ne ve zlém)dětem, které mají oba rodiče a spokojenou rodinu. Zdá se to jako samozřejmost, ale smutnou realitou je, že jde o skutečný dar, který si často děti neuvědomují.

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-10-06 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jojo přesně. Lepší,než děcko v děcáku je děcko u gay rodičů. Ale zase jsem proti tomu, aby si gay partneři děti dělali (např. pomocí umělého oplodnění). Když už si to dítě nemůžou udělat přirozeně,měli by jedině adoptovat.

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-10-09 06:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky včera mi to pěknou chvíli ukazovalo chyba serveru.Ještě někomu?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-10-09 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To mě taky, ale k večeru už blog.cz fungoval.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-10-09 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, ty videa z Číny…no. Síla.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-10 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  prostě mu ujela ruka, to by nikdy na net dát nemohl.

Ikona diskutujiciho Eva 2017-10-11 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, to s tou číčou je boží. Taky nám to jedna dělala, nosili jsme ji na rameni po zahradě :-D

Ikona diskutujiciho jiří 2017-10-11 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak takhle nosím doma většinu kočiček co máme doma,jen ta poslední to ještě neumí,někdy se i pěkně leknu,když na mě nečekaně hupsne,v zimě je to nejlepší límec jaký jde sehnat :-D

Ikona diskutujiciho áťa 2017-10-13 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavost: Markus Rothkranz před 4 lety oslavil padesátiny. Vůbec bych mu tolik let netipoval :O https://www.youtube.com/watch?v=pmezQgxbzEE

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-10-18 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dračí kostra nalezena v Číně. Co myslíš Aluško?

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-10-19 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, neudělala bys článek o hot spotu v srdci? Vím, že to kdysi bylo myslím na prvopodstatě a bylo to velmi zajímavé. Hlavně by mě zajímalo, jak je to s transplantací srdce.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-19 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Je o tom v knize Anděl strážný.

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-10-19 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Tak to si o ni napíšu Ježíškovi :-D

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-10-20 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadlo. Nemáte někdo náhodou seznam destruktivních hudebních skupin (amerických?) Sice to člověk asi pozná, ale třeba od Lady Gagy se mi některé písničky líbí, ale raději ji neposlouchám, někde tady jsem o ní četla něco blbého.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-10-20 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak víš co, zrušily se kvóty EU, takže bylo víc krav, víc mlíka, cena mléčných výrobků klesla, protože jich bylo moc a jinak by to nikdo nekoupil, takže ty krávy pozabíjeli a zjistili, že je nedostatek, čili je vyšší cena, protože vědí, že si to můžou dovolit. Takže teď holt musíme počkat, až se narodí a dorostou nové krávy :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-20 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Kdo odevzdá svůj hlas, odevzdává svoji moc. Volím sebe, na politiku seju.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-10-20 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem na to v poslední době myslela, na ty články a zprávy o tom, co používat místo másla. To je jako by nám říkali, ustupujte, zvykejte si na čím dál horší podmínky, ale už nikdo nevysvětlí proč se zdražuje. Místo aby se psalo o příčinách a řešení, tak si mají lidi zvykat na to že je to horší a horší. Co s tím, nejlépe domácí vajíčka a najít si někoho kdo dělá máslo a nebrat to komerční. Nebo se dá mazat sádlem, taky dobré.

Ikona diskutujiciho ginze 2017-10-20 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V návaznosti na drahé máslo jsem před pár týdny našla zajímavý článek – http://odrazy-tajemna.wz.cz/DRAHYM-MASLEM-VSE-ZACINA.html

Ikona diskutujiciho im 2017-10-20 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zde je výborně vysvětleno:

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2017-10-20 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Njn, to je realní kapitalismus.. Přemýšlím, že si pořídím slepice.. Miluji totiž smažená vajíčka a chleba s máslem.. Vajíčka relativně zadarmo, máslo za 50Kč.-()

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2017-10-20 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

28) tak v tomhle máte s tm jiný názor :-)

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-10-20 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: To máš postavený nějak naopak ne? Nechám stranou, jestli se volby manipulují nebo ne, na to máme každá jiný názor a u sčítání hlasů nebyla ani jedna z nás, takže to nemůžeme vědět jistě na 100%. Ale stejně, když volíš, můžeš si aspoň říkat, že jsi využila tu malou moc, kterou ti náš stát nechává, ale když nevolíš, vzdáváš se jí ve prospěch těch, kteří volit budou. Tvůj hlas propadne a to je skoro tak špatný, jako kdyby připadl tomu, koho chceš volit nejmíň.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-10-20 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Jeden extrém plodí druhý. Asi budu muset místo másla používat nějaké veganské pomazánky z avokáda a z cizrny.

Ikona diskutujiciho áťa 2017-10-20 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: To je zajímavý argument, možná tam nějaká symbolika odevzdávání vlastní moci skutečně může být…

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-10-21 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Já třeba nemám seznam destruktivních kapel. A proč zrovna amerických? Vždyť vždyť na nejdestruktivnější hudbu na světě považuju norskou  black metalovou kapelu Gorgoroth. Z jejich hudby leze takové zvláštní temno, které člověka  zachvacuje ještě tři dny po tom. Avšak nemá cenu to rozpitvávat.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-21 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Toto se děje celý rok, nejen o Vánocích.

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2017-10-21 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: :-) taky

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2017-10-21 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Jak péct vánoční cukroví bez másla."

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-10-21 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Kdyby si tohle řekli všichni, tak u nás máme komunismus. ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-21 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  Kdyby si tohle řekli všichni, tak neexistuje žádná politika, protože by nebyli politici.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-10-21 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Zajímalo by mě, jak by to pak vypadalo.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-22 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  Všechno by byly soukromé firmy, když bys chtěla konrétní službu dané firmy, zaplatila by sis pouze tu službu. Daně by neexistovaly, pouze platba za danou službu nebo za použití silnice kterou spravuje daná firma.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-22 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  … když by nebyl stát a jeho orgány, nebylo by se koho bát a nebylo by koho čím regulovat. Zavládla by svoboda slova a projevu. Uvolnila by se pravda, zakázané technologie na volnou energii. Lidstvo by se stalo svobodným a soběstačným, postupně by přestalo chodit do práce a přestalo by jezdit v autech. Náš svět by se uzdravil, začal by fungovat tak jak správně má a přestali by vznikat zločinci, protože jsou to potomci těch nejvíce zničených a zakomplexovaných lidí. Ve světě kde mají všichni čas na své děti a netrpí nedostatkem, se budou rodit jen duševně vyrovnaní jedinci. Přestaneme potřebovat zákony a věznice…. tak by to vypadalo.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-10-22 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: To já jsem tentokrát taky nebyla u voleb. Všimla jsem si totiž, že co jsem neměla volební právo a nevolila jsem, tak to tu bylo pořád tak nějak stejné. Ale co jsem volit začala, neustále se tu poměry zhoršovali. Tak teď jsem zůstala doma. Uvidíme. Každopádně mám z nevolení takový divný pocit. Jako bych neodevzdala domácí úkol a dostala za něj pětku a poznámku. Asi je to nějaký komplex.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-22 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Já to mám opačně. Nechodila jsem volit. Ale tyto volby jsem kupodivu měla nutkání dát někomu svůj hlas. Letos mi ty volby přišly nějaké zlomové. Nakonec jsem i přesto volit nešla. Úplně nevím, zda by to mělo smysl, přijdou mi tyto výsledky voleb trochu (spíš dost) pofidérní.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-10-22 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Zmanipulované. Beztak že.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-10-22 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

45) Cos napsala mi připadá jako pohádka.

Ikona diskutujiciho M. 2017-10-23 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Už dáš máslo za 60. Taky uvažujeme o těch slepicích v létě na chatu. :D Ještě krávu a bude i máslo :D :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek