Zápisníček / Říjen 2018

2.10.2018 v Aluška.org 69

Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku 🙂

Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

_____

 

02.10.2018

Na AlueButterfly vyšlo nové videjko s morčátky. Tentokrát odpočinkový sestřih roztomilých scének:

Veselé krmení nenažraných morčátek

https://www.youtube.com/watch?v=UlQZWL8q-pg&t=49s

V e-shopu Alue.cz jsou nové silné křišťály z Brazílie. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=brazilske-kristaly


03.10.2018

Na naléhání fanoušků jsem si založila Instagram.. aby se mě přestali ptát, jestli ho mám. Třeba by na něj šel nahodit nějaký automat, co by odebíral moje články nebo tak něco. Po jeho založení jsem zjistila, že se nedá ovládat z počítače, ale musíte mít aplikaci v telefonu a všechno na něj musíte dávat jenom z telefonu… což je pro mě naprostá zbytečnost, jelikož mobil s sebou vůbec netahám a už vůbec by mě nenapadlo, fotit si každý prd když jsem někde venku, připadá mi to pošahané. Tak jsem ten účet prostě nechala prázdný, moje jméno tam je, už mi ho nikdo nevezme a používat ho prostě nebudu. Tečka.

Po půl roce jsem se na něho kontrolně vrátila a zjistila jsem, že je tam přepsané jméno, mail, heslo… prostě mi ho za mé nepřítomnosti šlohl nějaký rusák. 😀 Na co mu je prázdný účet ženské z Česka, to opravdu nechápu, asi to byl nějaký plošný hack. Dostat zpátky svoje heslo byl problém na hodinu… a i přesto že tam nic nemám a už několik měsíců to měl pod palcem nějaký rusák [email protected], tak tam je 128 sledujících…. nechápu. 😀

Po této zkušenosti bych na instáč nic nedávala, když vidím jaké má bezpečnostní díry a jak je snadné ukrást účet a pak si ho zase ukrást zpátky. Instagram je naprosté dno.

08.12.2018

Přišla mi do mailu zpráva ohledně zdravotního dopadu levných jogurtů s modifikovaným škrobem na lidské zdraví. Zpráva je dost alarmující a přestože je poměrně stará a možná ji většina z vás už četla, tak pro zopakování vkládám. Jezte kvalitní základní potraviny, ne náhražky a než kupovat levnou hnusnou náhražku, tak raději nekoupit nic a pít čistou vodu.

Příběh jedné bývalé milovnice jogurtů:

„Díky jogurtům, které jsem konzumovala ve větší míře mám opakované trombozy.

Zjistili to teď nedavno. Byla jsem na kontrole v Dačicích, tu sraženinu mi posílali až do Prahy do nukleární laboratoře a tam zjistili bakterii Corinebacterium, která se používá k zrání v jogurtech. V žíle nemá co dělat, zkrátka tyto nekvalitní jogurty, jako jsou Danone, Florián apod. – víceméně umělé, organizmus nevstřebá a tím způsobí ucpávání cév. Bohužel to zjistili u 27 lidí z 90, což je 30% a já jsem, bohužel, mezi nimi. Ostatní procenta tvoří např. nehýbání se – tzv. cestovatelská tromboza, různé záněty atd.

Poslední roky přibyl značný počet tromboz v celé republice. Zatím se tím nikdo nezabýval než Dr. Čepl v Dačicích, ke kterému jezdím. Má tam cévní centrum pro Jižní Čechy a Vysočinu, moderní ultrazvuky, které nemají ani v Pelhřimově. Jezdí tam i z Jihlavy.

O těch jogurtech už bylo psáno i v některém časopise nějakým docentem z Prahy a ten tam psal také o možném ucpávání cév z mléčných výrobků. Já teď 14 dní nejím jogurty, tavené sýry, mléko, které mám teď zakázané. Můžu ze sýrů jen tvrdé, z jogurtů ty drahé ve skleničce – naše České. Cítím se lépe a snad už budu mít konečně pokoj. Všechna vyšetření mám dobrá, krev také, aspoň vím, že jsem zdravá a nemusím brát žádný Warfarin. Povrchové cévy mám sice špatné, ale hluboké dobré. I tak se mohla sraženina utrhnout a způsobit embolii, proto to vysátí sraženiny. Jsem ráda, že se zjistilo, od čeho to je, a od té doby ani na jogurty chuť nemám.“

Radka Chalupová, 2012

 

„ZDRAVÉ“ JOGURTY

Evropské středisko pro potravinovou bezpečnost provedlo rozsáhlou výzkumnou studii na téměř 1.000 vzorcích jogurtů vyráběných různými mlékárenskými společnostmi, aby zjistilo, jestli jsou tolik oblíbené jogurty zdravé, jak tvrdí reklama. Výsledky výzkumu se ukázaly být zklamáním: jogurty nemají na lidské tělo zázračný terapeutický efekt, ani nezlepšují imunitní systém!!!

Podle výzkumu nemají jogurty žádný pozitivní vliv na chemické procesy v lidském zažívacím systému. Vlastně jsou jogurtové nápoje zcela neprospěšné – tělo nerevitalizují, jak tvrdí reklamní slogany jejich výrobců – uvedl Medpulse.

Mnoho společností vyrábějících jogurty stále působí na potenciální zákazníky starými slogany, tvrdícími, že jejich produkty mají vysoce pozitivní vliv na zažívací systém a tělo jako celek.

Zkrátka jogurt není nic jiného, než atrapa. Navíc některé jogurty, stejně jako další typy mlékárenských produktů, mohou být pro lidské zdraví nebezpečné. Mnoho jogurtů dostupných dnes ve všech obchodech na světě nemá s produktem vymyšleným před několika tisíci let na území moderního Bulharska nic společného.

Stále věříte mýtům o probiotických bakteriích, které zlepšují imunitní systém a zažívací trakt? Pokud ano, jste oblbováni.

 

V Moskvě došlo k mnoha případům, kdy lidé vedoucí zdravý způsob života byli nakonec hospitalizováni. Mnozí z těchto pacientů byli diagnostikováni s pankreatolýzou. Po dotazu na jejich jídelníček řekli, že konzumovali jogurtové nápoje Danone, jako Actimel a další. Pankreatolýza je velmi nebezpečná nemoc, která ničí slinivku.

Na tomto faktu není nic překvapivého. Actimel, jako mnoho dalších produktů Danone, obsahuje E1442 – geneticky modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo. Geneticky modifikované typy škrobů mají velké molekuly. Chemici, kteří takové látky vyrábí, říkají, že je nemožné předpovědět, jak se budou tato molekulární monstra chovat v lidském těle.

Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách. Vědci stále neví, jestli se tyto škroby během trávícího procesu rozkládají, a jak. Faktem je, že moderní medicína nyní musí pouze umožnit předpokládat, že takové škroby útočí na slinivku lidské bytosti.

Lidské tělo očividně neví, jaký druh enzymů má vyrábět, aby rozštěpilo tak monstrózně velké molekuly.

Co se týká zázračných probiotických bakterií v moderních jogurtech, bylo zjištěno, že takové bakterie mohou v lidském žaludku vydržet pouze několik minut. Proto nemohou mít na zažívací trakt léčebný vliv. Člověk by měl mít také na paměti fakt, že kultivované mléčné produkty, které byly uskladněny měsíce nebo déle, nemohou přinést vůbec nic dobrého.

Když takové jogurty kupujete, jen vyhazujete své peníze a ničíte si své zdraví.

Další zajímavé doporučení, které mi dorazilo do e-mailu, je tentokrát na knihu. V češtině existuje kniha o elektromagnetickém ovládání lidí. Má jen 144 stran a je levná. Pokud se o tématiku zajímáte, možná by se vám mohla líbit. Dá se koupit tady: https://www.librum.cz/kniha/deformace-emoci-myslenek-a-chteni/

DEFORMACE EMOCÍ, MYŠLENEK A CHTĚNÍ

Vědecký výzkum už pokročil natolik, že můžeme být ve většině ohledů nadálku řízeni, aniž bychom něco tušili. Planeta se proměnila v psychickou věznici střeženou elektromagnetickými vlnami, z níž nelze uprchnout. Největší úspěchy při ovládnutí vědomí a kontroly lidské mysli dosáhla americká a ruská věda, o čemž snáší důkazy světoznámý americký specialista. Čtenáře nepochybně šokují detailní informace o tzv. šetrných zbraňových elektromagnetických systémech, které už byly použity například ve válkách proti Iráku. Probouzely v iráckých vojácích paniku, strach, demoralizaci a úzkost a dokonce je zahnaly na útěk. Autor předkládá nezpochybnitelné důkazy o tom, že lze nadálku měnit tělesný a duševní stav obyvatel jakéhokoli státu, aniž by se to dalo zpětně odhalit. Prostřednictvím elektromagnetického vlnění lze radikálně proměňovat veřejné mínění, navozovat duševní nemoci (např. paranoiditu), zuřivost, beznaděj, odhodlání nebo sebevražedné nutkání. Na druhé straně lze elektromagnetickými vlnami léčit duševní nemoci, probouzet optimismus, odstraňovat deprese, pronikavě zvýšit schopnost učení, posílit paměť, rozšířit úrověň pozornosti. Během krátké doby lze rovněž navodit naprostou rovnováhu mezi mozkovými hemisférami, což například buddhisté dokáží až po desetiletích intenzivního duchovního výcviku. Existují přístroje i četné laboratoře na vyjmenovaných místech, které se obdobnými zásahy zabývají.

Zaujal mě článek s názvem: ,,Co se stane, pokud si na internetu vytvoříte profil 13leté dívky?“ To co se v něm píše, mohu potvrdit. V době kdy jsem byla tohoto věku, byl na sociální síti každý a chatování bylo strašně in. Tato fóra byla už tehdy plná pedofilů, ale dneska to bude ještě o hodně horší. To, co se v článku píše je realita a opravdu chodí nabídky ,,řekni kde bydlíš, za hodinu jsem tam“.

 

,,Experiment s profilem 13leté slečny na fóru

Na nejmenovaném fóru jsem si zřídila účet. Účet 13leté slečny. Bez popisu, dat či fotek. Jednoduchý, „holý“ profil. Už během prvních hodin (podotýkám, neměla jsem aktivní stav) mě začali kontaktovat muži, kteří chtěli komunikovat. Téměř 95 % z nich si však nechtělo jen běžně psát. Chtěli více.

Tyto „zájemce“ bych zařadila do skupin:

1. skupinou byli muži, kteří se chtěli „kamarádit“ s 13letou dívkou, neustále se snažili mámit fotografie, případně si chtěli skypovat.

2. skupinu tvořili muži, kteří se neštítili dávat sexuální návrhy, kteří se chtěli s 13letou dívkou reálně setkat. Nepřekážel jim nízký věk (byli ochotni vycestovat několik kilometrů i během bílého dne a přijít do hodiny či dvou).

3. skupinou byli ti, kteří šli na 13letou dívku postupně. Komunikaci nejdříve vedly do kamarádské roviny, snažili se pomáhat, radit a po pocitu, že získali důvěru slečny, se přece jen ukázal jejich zvrácený úmysl.

 

Profil je zřízen přesně 2 týdny. Za 2 týdny bez jakékoliv snahy 13letého děvčete, po jejím neustálém upozorňování na věk došlo ke vzniku takových konverzací (někdy to můžu nazvat monologů ze strany mužů), které vedly k jasné manipulaci a k jasnému a jedinému cíli. Absurdní je, že po vytvoření profilu ve věku 24 let byl zájem ze strany podezřelých téměř nulový.

 

Co experiment přinesl?

Můj cílený průzkum ukázal, že nejvíce kontaktovanou skupinou jsou dívky ve věku 10-14 let. Podle informací od policie se často jedná o psychicky nemocné lidi nebo jde o celé zločinecké skupiny, které jsou na fórech sehrané, jdou na jistotu a vzájemně spolupracují nejen v podávání si informací o dívkách, ale také v jejich společném kontaktováni. Zde hrají hru, kdo „dokáže vymámit více“.“

Celý článek si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/magazin/article/co-se-stane-pokud-si-na-internetu-vytvo-xpnafj/

10.10.2018

Viděla jsem zajímavé video o podvodné firmě, která má stánky v supermarketech a vnucuje vám levné polské parfémy za pakatel. Lžou vám o tom že máte štěstí na akci, slevu, že platíte třetinu původní ceny a cpou vám to do ruky, abyste měli problém říct, že to nechcete. Když nemáte peníze, pomalu vás k tomu bankomatu přinesou a doprovodí. Parfémy asi mají nákupní hodnotu tak stovku, protože jsou schopní vám ho v případě nouze vnutit i za dvě stovky. Zajímavá je jak zkušenost slečny která na to natrefila omylem když hledala brigádu, tak i související diskuze:

https://www.youtube.com/watch?v=lq3SGXlo3Ko

Dneska mě pobavil následující úryvek, vtipná historka týkající se menstruačních kalíšků. Tentokrát z mužského úhlu pohledu:

,,Máme kalíšek, váš muž vás v jeho používání podporuje, ale je tu jedno takové úskalí (dnes už snad legendární úryvek ze stránek ekolist.cz aneb Pozor na mužův oblíbený hrnec:

„Naše přítelkyně jsou s používáním menstruačních kalíšků spokojené. Rády spolu o věcech kolem menstruace hovoří a šíří tak povědomí o kalíšcích mezi další ženy. Až potud je to mužům buřt.
 Jenže menstruační kalíšek se před periodou a po ní musí vyvařit. Asi už tušíte.
 Aleš načapal svou přítelkyni, jak svůj menstruační kalíšek vyváří v jeho speciálním hrnci na párky!
 „Ale vždyť já ho pak umyju. Navíc se to vyváří, takže je to úplně čistý,“ tvrdila přítelkyně Alešovi. Jenže pohled na kastrol, v kterém klokotal menstruační kalíšek jeho přítelkyně, nevratně poznamenal jeho vztah ke kastrolu. Už nikdy si v něm párky neohřál. 
Rada Aleše ženám, které si chtějí koupit menstruační kalíšek: kupte si na jeho vyvařování vlastní kastrol.“



celý článek najdete tady: http://kalisek.cz/muzi-a-menstruace

Také jsem se dočetla, že existuje kniha ,,Návod na ženy“, což by měl být manuál pro muže, aby se lépe vyznali ve své partnerce. Četl jste ji někdo? Titul mi připadá zajímavý.

13.10.2018

NOVINKY V E-SHOPU ALUE.CZ

Vážení zákazníci,

dnes se rozšířila nabídka o další tvary středně silných energetických krystalů. Najdete je v kategorii: Energetické krystaly – středně silné, atypický tvar ZDE. Tato nabídka bude ještě průběžně doplněna o další druhy, které jsou zatím ve výrobě. Atypické tvary jsou z polodrahokamů na základu křemene (křišťál, ametyst, růženín, citrín) a opět jde o výrobu po jednom kuse.

Včera přibyly v nabídce další přírodní křišťály z Brazílie. Jde o speciální výběr špičkových kousků určených k opravě lidského organismu a energií. Nabídku si můžete prohlédnout zde: Brazilské křišťály

Další novinky a rozšíření nabídky by měly vyjít v příběhu příštího týdne. (zdroj)

V E-shopu je také nově obnovená kategorie Bleší trh. Aktuálně je tam vystaveno něco málo z mého šatníku, co jsem z různých důvodů přestala, nebo už nemohla nosit. Pravděpodobně ještě pár kousků přidám. Oblečení si můžete prohlédnout ZDE

15.10.2018

DALŠÍ NOVINKY V E-SHOPU ALUE.CZ

Vážení zákazníci,

Nabídka e-shopu se dnes rozšířila o následující položky:

V kolekci Příslušenství k Energetickým krystalům je nově na výběr náhradní voskovaná šňůrka bílá a světle růžová. Také přibyl zlatý saténový pytlíček.

A to nejlepší: Nové šlupny. Pokud už máte Energetický krystal dlouho a kovové očko ztratilo barvu, můžete ho nyní snadno vyměnit za novou nablýskanou šlupnu za pár vteřin a krystal bude opět jako nový. Šlupny jsou odzkoušené a přesně pasují na modely Gaia, Soulmate a Hope. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-prislusenstvi

Vznikla také nová kolekce Šperky, kde jsou nyní krásné náhrdelníky z křišťálu, růženínu, nebo ametystu. https://www.alue.cz/?collection=sperky

(zdroj)

19.10.2018

Znáte Týnku Třešničkovou? Je to holčina, která točí na youtube o módě a dopracovala se k poměrně dost velké sledovanosti. Byla kolem ní řada kauz a kontroverze, jako řasy z norka, propagace kožešin, silikonové implantáty, uniklé fotky atd. Z toho je asi jasné, že jsem ji nesledovala, protože to je pro mě úplně cizí vesmír. Ale kauzy, co ve větším obletí éter, obvykle nějak zachytím.

Dva týdny zpátky vyšly najevo strašné zprávy. Týna odjela do Istanbulu, navštívila vyhlášenou restauraci a nějaký vůl, který nezvládl ohnivou show u pultu omylem zapálil šest hostů, kteří seděli přímo u něj. (Dalo se to snad čekat, když lil hořlavinu z velkého kanystru na už podpálený pult!) Byla mezi nimi i Týnka a její přítel. Z fotky jejího přítele jak je celý ofáškovaný i v obličeji úplně mrazí. Týna je na tom prý ještě hůř, má popálených 35% těla od pasu nahoru a má zasažený i obličej!

Už tři týdny od ní nevyšly zprávy a leží v Istanbulu v nemocnici…. Tak si říkám, jaký je osud paradoxní zlá mrcha, kdy krásnou dvacetiletou holku, co na sobě každý den dře a zakládá si velice na svém vzhledu, takto drsně postihne.

Neumím si představit, jak strašně ji to musí bolet, údajně má popáleniny druhého až třetího stupně. Jestli máte slabý žaludek, raději negooglete, jak vypadá třetí stupeň. Je mi z toho hrozně úzko. Údajně další hosté situaci víc zhoršili, když se to snažili špatně hasit.

Situaci ještě více vyostřují hnusné hyeny, které píšou pod zprávy o jejím zranění naprosto šílené a nenávistné komentáře. Že těm závistivcům nesklapne huba ani ve chvíli, kdy člověk leží v nemocnici s těžkými popáleninami, to opravdu nechápu. Že někomu odlišný pohled na život tak zatemní mozek, že není schopný soucítit s člověkem ani v takové těžké chvíli.

V Istanbulu prý doktoři říkají, že se to zahojí a že po nějaké době nemusí být poznat popálení, ale všechno jsou jen spekulace. Pokud se to Týnka nerozhodne ukázat, tak je všechno jen teorie.

Zpráva o popálení v TV Nova

https://www.youtube.com/watch?v=uG6lHKyAnRY

20.10.2018

Agresivní reklama, která roluje a cpe se na začátky článků, je poslední kapka a bloggeři hodlají z platformy hromadně odejít. Admini nezajistili ani hladký provoz základních funkcí, jediné co je očividně zajímá, je rejžovat na našem obsahu. Co se týče mého přesunu na jiný hosting, tak nevyšel ani desátý, ani jedenáctý pokus. Všichni vždycky všechno slíbí a pak se na to jednoduše vykašlou. Aktuálně jsem oslovila firmu, bude to můj dvanáctý pokus. Včera jsem jim poslala podklady pro tvorbu nového webu. Dělala jsem to včera celý den a velmi doufám, že na po dvanácté už to konečně vyjde. Kdybych neměla takovou extrémní smůlu na lidi, byla jsem přestěhovaná už mnoho let zpátky.

Je otázka, jestli ty agresivní bannery vypnou, poté co všichni z blog.cz odejdou. Očividně jsou dost blbí na to, aby to tam nechali. Reklama ok, vydělává peníze, ale pokud je neestetická a agresivní, je to velmi špatně. Aluška.org je číslo jedna v návštěvnosti na serveru, až odejdu i já, tak jim nepomůže ani agresivní reklama přes celou obrazovku.

Zajímavá přednáška o plodnosti a trendech v této oblasti:

Je tam několik důležitých bodů, například o rakovinotvorné povaze syntetického estrogenu a nadměrném užívání HA v Čechách, což jinde ve světě nemá obdoby.

Česká neplodnost

https://www.youtube.com/watch?v=Qa5nQjgzMIk

Velmi zajímavý ,,kouzelnický výkon“ na úrovni legendárního Davida Copperfielda předvedl účastník Tomer Dubai v televizní show Israel má talent:

Je asi jasné, že to nejsou klasické kouzelnické triky. Odkud má tyto schopnosti? … To je otázka. Tomer soutěž údajně vyhrál a není divu.

https://www.youtube.com/watch?v=DXxtLIb0iF8&t=260s

Je s námi konec? – dokument

National Geographic přináší strhující dokument v režii Fishera Stevense. Ústřední postavou snímku je herec a posel míru při OSN Leonardo DiCaprio, který odkrývá alarmující svědectví o současných problémech spojených s klimatickými změnami a hledá řešení, jak předejít fatálním dopadům na náš budoucí život. V pořadu jsou rozhovory s předními osobnostmi jakými jsou Barack Obama nebo Elon Musk a další. (zdroj)

Dokument je zde online: https://www.mojevideo.sk/video/28c02/je_s_nami_konec_(novy_dok_leonardo_di_caprio).html

28.10.2018

ODE DNEŠKA PLATÍ ZIMNÍ ČAS, UPRAVTE SI HODINY!

Velmi moudrý a trefný komentář poslala ve čtvrtek hanka do diskuze pod článek o křestech. Docela mě mimochodem překvapilo, jakou měl odezvu a jak moc lidí rozčílil, když přitom o prokletí křtu píšu celé roky a nesleduji, že by se nad tím někdo až takto rozčiloval. Jednak je to zvláštní a druhak nechápu, proč si někteří lidé nedají jedno s druhým dohromady. Článek obsahuje zejména argumenty, odůvodňuje, vysvětluje principy a systémy, které však nikdo z odpůrců nedokázal zpochybnit ani vyvrátit, místo toho se psalo, že je článek plný nenávisti.

,,Křesťanská víra má jeden základní nedostatek a to je přesvědčení že člověk tak jak je od přirozenosti není dobrý, je špatný a jeho přirozenost je špatná, ženské tělo ze kterého vzešel je nečisté. I tento jeden rys nezapadá do konceptu protože je-li „Bůh“ dobrý, jak by mohl stvořit člověka který je od přirozenosti špatný a navíc nekompletní – když ke svému řádnému duchovnímu životu potřebuje křest. Tohle přesvědčení je hluboce v lidech zakořeněné, a nejen ve křesťanech, že žijí trpitelské životy, staví se do pozice oběti protože kdo netrpí jako by nežil. Tím pádem si lidi nevěří a věší se na autority. Křesťanství pro mě osobně není ani tak víra jako spíš ideologie. Prostě systém programů který vštípíte lidem abyste je mohli ovládat. Nejproblematičtější jsou programy trpitelství, sebeobětování, zakazování si být šťastný (co by tomu lidi řekli, přece hříšník musí být nešťastný) a upínání se na autoritu – nedůvěřování vlastnímu úsudku a v důsledku toho neschopnost se samostatně rozhodovat. Kořeny to má ve křesťanství ale toto všechno jsou programy které ovládají většinu lidí u nás, bez ohledu na jejich náboženskou víru. Vemte si co nás učí v školách: to samé. Akorát náboženství to lidem podsune líp protože to očkuje spolu se strachem a vinou. Je to hrozně hluboko v lidech uložené, proto i když někdo začne o víře pochybovat, se málokdy úplně vymaní, jelikož ty programy tam drží ten strach často až na nevědomé úrovni. Takže člověk třeba nebude chodit do kostela, nebude nosit křížek, nebude věřit v boha ale bude se v životě dál rozhodovat na základě programu trpitelství. Tolik asi k té mentální stránce křesťanství. Na energetické rovině je to taky zrůdnost, hlavně nechápu jak to že nikdy nikomu nepřijde divné že ty děti při křtu tak hrozně křičí. Pamatuju si na křest mého bratrance, normálně jsem o něj měla strach protože ječel jako by ho chtěli zabít. Ale lidi jsou holt už otupělí a myslí si že řvoucí dítě je normální.“

Byla jsem upozorněna na zajímavý článek, který vyšel nedávno na tadesco. Je to o rozhovoru Martina Kubeše, který prohlásil, že Česko má směšně malé kvóty a že by tady chtěl co nejvíc migrantů.

Článek najdete zde: https://tadesco.cz/patnactilety-politicky-komentator-martin-kubes-prohlasil-islam-neni-pro-nasi-zemi-zadny-problem-kvoty-eu-jsou-az-smesne-male/

Moderátorovi z něho tekly nervy a docela Martina stíral ,,ještě že tam nejste!“, protože šlo vidět, že Martin problematiku nechápe, ale protože je slavný jako ,,náctiletý politik“, asi žije v domnění, že snědl šalamounovo h šalamounův klobouk.

Článek obsahuje jednak kritiku tohoto projevu a druhak menší fyziognomický rozbor jeho obličeje, takže pokud vás zajímá fyziognomika, článek si přečtěte, něco z něj jistě pochytíte. K vyjádření samotnému není moc co psát, o tom už bylo řečeno mnoho.

Mimochodem jsem viděla někdy loni nebo předloni přesně s tímto týpkem rozhovor v DVTV, bylo to nahrané na youtube (proč to smazali?? nejde to dohledat) a tam řekl, že do politiky rozhodně jít nechce, že je jen iniciativní občan, ne politik, že do tohoto se míchat nechce a měl tehdy celkem rozumné názory. A teď najednou úplně zmagořil a ještě říká, že kdyby ve vysoké politice byl, tak by je nám sem nacpal hned. Woho, to ti teda moc dlouho tvoje názory nevydržely, chlapče. V pubertě je normální že se člověk hodně mění a mění i názory, jednak je stále dost ovlivnitelný zvnějšku, druhak stále dozrává mozek a formuje se osobnost, ale tím spíš je potřeba ,,patnáctiletého politika“ brát s velkou rezervou. Jednak si ještě nezahojil ani hormonální akné a druhak ve svém nízkém věku o životě ví málo. Není to hejt, ale suché konstatování faktu. Taky mi bylo ,,náct“ jako všem, každý z nás ví jak to chodí a umí si představit, na co je brzy a na co je pozdě ve kterém věku.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho kalia 2018-10-03 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsem zajímavý seriál (kdo máte rádi seriály, kdo ne, tak to nejdůležitější jsem asi napsala do popisu níže):

Ikona diskutujiciho hanka 2018-10-03 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: opravdu je to tak, že duše vytváří svojí rezonancí naše lidské vlastnosti? Znamená to taky, že pokud tady na zemi rozvíjíme svoji osobnost, učíme se sebeovládání a nové dovednosti, že tím posilujeme spojení s naší duší?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-03 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně toho instagramu si můžeš když tak stáhnout gramblr, je to aplikace ze které jde přidávat fotky z pc na insta:) nebo tohle – https://www.youtube.com/watch?v=xmPhwHDM0xs – či tohle – https://www.youtube.com/watch?v=3g-yTisDiSc – video :-)

Ikona diskutujiciho kalia 2018-10-04 01:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: já si myslím, že jo (ve svém komentáři jsi to vystihla)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-04 04:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

TEĎ! Teď akorát. Právě teď mi došlo, proč kreslíme jako malé děti na sluníčko usměvavý obličej, především lidský usměvavý obličej. No proč asi!!:) A dělají to skoro všechny děti, alespoň co já znám. Kdo kdy kreslil mračící se sluníčko? Skoro nikdo. A prý, že na něj nemám koukat! ha!

Ikona diskutujiciho Andrea V. 2018-10-04 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, existuje aplikace Gramblr. Ta umí nahrávat fotky na Instagram i z počítače a nepotřebuješ mobil.

Ikona diskutujiciho romča 2018-10-04 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Veríš mi že po tvojom komentári som si to uvedomila aj ja až TERAZ?? Určite na tom niečo bude!! :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-04 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: přesně, taky si říkám. zajímavé, jak to člověk jako malý dělá automaticky :D a pak ti začnou rodiče cpát "tak, už jsi veliká, už tam ten obličej nekresli"… a další hezká věc v háji!:D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-05 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  To jo, teď jsem si vzpomněla, že i samy děcka se mezi sebou domestikují, kdo od určitého věku ještě kreslil sluníčka s úsměvem a hlavně do rožku, tak byl za děcko co neumí kreslit.

Ikona diskutujiciho romča 2018-10-06 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-06 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno, když už jsme u těch sluníček.

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-10-07 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Záchvat smiechu :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-08 03:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho jirik 2018-10-08 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm jogurtům. Nedávno jsem si dal *starý >dobrý< český jogurt* čučoriedkový – už na začátku mě chuť připomínala chemii špatně nevymytých lahví; sice jsem ho snědl, ale s názorem ze slunce, seno – velebnosti jdu blejt…

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-10-08 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejlepší jogurt je domácí, dá se vyrobit za 2 minuty. Vezme se kvalitní zakysaná smetana a přidá se něco na ochucení, zamíchá a je to. 🙂 Já tam dávám marmeládu a mám skvělej domácí ovocný jogurt. easy.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-09 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Áááá přesně! :D  :D Já dávám buť ghítelu(nebo nutellu podle toho co je doma)nebo granko/kakao a sladidlo – nebo ovoce a vločky(případně musli). ňamka a lepší než koupený. A! doporučuju si do zakysané smetany zamíchat sladké pečené musli, dát to na noc do ledničky(případně do toho třeba zapíchnout nějakou tu sušenku, polít čokoládou nebo co člověku chutná)a vrazit to na noc do ledničky. Musli změkne a sakra, to je fakt dobrý. A kdo nemá kalorie na to takhle prasečit, prostě vezměte bílý jogurt(BIO z lidlu je nejlepší, teda pro mě)místo smetany :D náhodou zakysaná smetana s něčím se i na sníženém příjmu dá ke snídani, když si nedáte nic dalšího. To říkám jako člověk, který teď až do Vánoc musí jíst pouhých 5200 – 5300 kj :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-10 00:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a to s těmi pedofily na soc. sítích – naprostá pravda. V USA je to problém ještě větší, dost se to tam řeší. děsivý. Představa, že by někdo takhle psal mému dítěti… echt hnus, měla bych strach(protože vím, jaká jsem byla já ve třinácti. hloupoučké důvěřivé pubertální náctileté kůzlátko, které by nějaké fotky/teď nemyslím nahé/určo dalo. páč "to přeci bude sranda, ne?"). a vtipný taky je, že to často nejsou "praví peďáci" ale prostě jen uchýlný mužský, hovada.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-10 01:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Tohle chci… jo, jo, to, to je ono, to mi chybí, to je můj sen, nic víc já nechci. za tímhle chci jít. já to cítím. co bych mohla asi tak jiného dělat než tohle? nic jiného nevím!"

Ikona diskutujiciho hanka 2018-10-10 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak u těch kalíšků jsem se fakt nasmála:)) já mám malinký smaltovaný hrníček s kočičkama, a ten je speciálně jenom na kalíšek…doma se ho nikdo ani netkne :o)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-10 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Kalíšek už je stejně umytej i před čištěním v hrnci. A když dáš do hrnce krvavý flák masa, pak se to uvaří a pak to umyješ, tak toho se nikdo neštítí, přitom to vyjde nastejno. Taky v něm byla nějaká krev.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2018-10-10 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, Návod na ženy – asi si to přidám do svého seznamu plánované četby :D….

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2018-10-10 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem, na tvé doporučení jsem přes prázdniny přelouskal anglickou verzi knihy "Co dělat, aby se do vás každý zamil♥val" a je to absolutní špica! Teď ji čtu znova a dělám si občas výpisky :'D

Ikona diskutujiciho Kiki 2018-10-11 06:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Návod na ženy jsou vlastně převyprávěné poznatky z knížky Cyklická žena tak, aby chlapi pochopili, co se to s jejich ženami během měsíce děje.

Ikona diskutujiciho Iva 2018-10-11 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,

Ikona diskutujiciho Jiskra 2018-10-12 07:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty holky s parfémy jsou opravdu otravné, naštěstí se mi vždy podaří je rychle minout bez úhony :D Podlehnou jim i mladí lidé, má známá (30let) od nich koupila dva flakony také, prý nejprve odolávala, říkala že tolik peněz ani u sebe nemá a že se nevoní, ale ony že nevadí, že mají platební terminál a že ty vůně může použít jako dárek. No a to nečekala, tak zaplatila a pak z toho byla celý den smutná. Dostala účtenku, tak jsem za ní zavolala na číslo z razítka a paní tedy říkala že na to nárok nemáme, ale ať pošlu parfémy s dokladem na jejich adresu s průvodním dopisem a peníze vrátí. A za týden ty peníze opravdu dorazily! Mile mě to překvapilo, trochu (ale opravdu jen trochu) si u mě zlepšili reputaci.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-12 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Určitě jste na to nárok měli, jde o podvodný prodej a kdyby vám nevyhověli, vždycky se na ně dá poslat ČOIka, že ti vnutí zboží a pak neuznají reklamaci. Pokud si něco koupíš, neotevřeš to, nepoužiješ to a nepoškodíš to, tak s originální fakturou v původním obalu to můžeš vrátit, alespoň do těch dvou týdnů určitě.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-10-12 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Tak když už sdílíme hudbu, tak se přidám! :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-14 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: No prosím, to je ale krásná hudba a krásné hlasy. Moc ráda u klasické hudby vařím, je to potrava pro duši(za jejíž pomoci pak vzniká potrava pro tělo :D ).

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-14 01:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a! tohle ještě sdílet musím(já prostě musím)

Ikona diskutujiciho hanka 2018-10-14 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-14 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Andi 2018-10-14 21:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nááádherné ty velké křišťály teďkom nově cos tam dala 🙂 I ten atypický tvar krystalů je fajn, třeba to citrínové srdíčko ♥

Ikona diskutujiciho Jiskra 2018-10-16 06:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavá věcička – znáte to někdo?

Ikona diskutujiciho hanka 2018-10-16 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: znám a používám, zkušenosti výborné. Působí to i na lidi co neví že to v místnosti je nebo tomu nevěří – jsou klidnější.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-10-16 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: mám ho doma a jsem s ním spokojená (na celé video jsem se nedívala)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-17 00:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No hele, to je pěkný :D Nikdy o tom s nimi nemluvím, ale mí andělé ví, že se stále ještě snažím dohubnout posledních pár kilo(spíš takové to že se chcete vrátit na původní váhu než že byste byli nějak tlustí) a starým způsobem už mi to poslední dobou moc nešlo. Navedli mě na něco co funguje a velmi se to podobá mému způsobu stravování který jsem měla dřív, takže mi to i připadá poměrně přirozené! díky! :D pořád jsem ve stádiu, kdy jsem nadšená z těchhle "malých zázraků". Jako když mi můj anděl poslal vzkaz přes jednu paní, která dělá automatické psaní a já zcela "náhodou" narazila na její nabídku, že napíše komukoliv zdarma jen v ten jeden den. A vtipné na tom je, že jsem ho pár dní předtím prosila, aby mi dal odpověď přes někoho. Nejlepší je, jak andělé nikdy vyloženě neřeknou např. "jdi doprava"(čekala jsem tehdy naivně, že mi odpoví doslovně a řeknou vyloženě třeba ano nebo ne, ale takhle oni nefungují, vždycky respektují vaši svobodnou volbu rozhodnutí a nechávají vám ji) – oni řeknou, ať se řídíme tím, co cítíme, jen tak jako naťuknout, ale přesně vědí co říct. geniální bytosti. co bych bez nich dělala fakt nevím, s někým se potřebuju bavit o všem, co cítím. navíc mě možná i pro své dobro sem tam zachrání před spadnutím do nějaké té bryndy, jsem holt furt trochu tele.

Ikona diskutujiciho anet 2018-10-17 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALU, koukej na ty oci to je sila https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Viktorie_(britská_královna)

Ikona diskutujiciho ginze 2018-10-19 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jdu na sdílení hudby pozdě, ale přesto vám sem dám dvě písničky, které se mi v poslední době velmi zalíbily :-D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-19 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Tiež som sa pri pohľade na ten prvý obrázok trochu zlakol ale je to skreslením toho obrázku, keď som ho rozklikol už mi to tak hrozné nepripadá

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-19 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak si říkám, jaký je osud paradoxní zlá mrcha, kdy krásnou dvacetiletou holku, co na sobě každý den dře a zakládá si velice na svém vzhledu, takto drsně postihne. – Dosť podobný osud mala aj žena neviem meno, bol o něj film To som ja. Tiež si dosť zakladala na kráse a bola poliata kyselinou, na konci toho filmu bola tá žena ukázaná a docela sa z toho dostala i keď samozrejme to už nebolo ako predtým.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-10-19 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týnku jsem neznala, ale ta zpráva mě zasáhla, to je fakt neuvěřitelné, jaká je pravděpodobnost že by se člověku stala taková nehoda v restauraci? To už by bylo pravděpodobnější že se jí pokusí ublížit nějaký stalker než tohle. Nova se jako vždy snaží z toho získat maximum a ptá se maminky jak se cítí, no super tohle lidi chtějí, senzaci a emoce. Ale maminka je hrozně silná a dcera určitě taky. Držím jí palce.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-19 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uh, Týně nějak extra nefandím, ale žádné popálení bych jí samozřejmě nepřála(sem tam od ní ale zhlédnu módní policii např. na Grammy, to se musím přiznat, umí to pěkně komentovat). Jako… ani někomu, koho z nějakých osobních důvodů nemám ráda, přeci nepřeju něco tak hnusnýho. Holt když je člověk vidět, nejsou to jen příjemný komentáře a samý benefity no, nese to s sebou i velký mínusy.

Ikona diskutujiciho Andi 2018-10-20 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsem to video s tou instagram modelkou, byla to nehoda, ten asistent toho kuchaře to neudělal schválně. Prostě udělal chybu v show …

Ikona diskutujiciho ginze 2018-10-20 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týnuš znám, viděla jsem pár jejích videí, ale to, co točí, pro mě není příliš zajímavé. Zprávy o jejím popálení jsem zaznamenala a o to víc jsem zaznamenala ty nenávistné komentáři, které jí přáli co nejvíc bolesti a někdy i dokonce smrt. Z některých komentářů bylo vidět, jakou má pisatel radost, že hezká holka má popálený obličej. Přijde mi to od těch lidí nechutné. Popáleniny přece moc bolí a mít je na 35% těla musí být strašné a bolestivé. Nepřála bych to nikomu. Dobře, lidé jí často nemají rádi právě kvůli těm kožešinám a řasám, ale co si budeme povídat, kolik lidí třeba jde do drogerky a koupí si kosmetiku testovanou na zvířatech a ani je nenapadne koupit netestovanou atd…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-20 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:  Týna opravdu nikomu nic neudělala. Nešíří nenávist, nikoho nešikanuje… všechny aféry které kolem ní byly, vznikly proto že byla hloupá a udělala nějakou chybu, něco si nezjistila, nezajímala se, neuvědomila si, nebyla opatrná. A pak neuměla vzniklý problém vykličkovat, takže jí to lidi obili o hlavu. Ale to je prostě věc, která k autorství patří, kdo nikdy nešlápl vedle, neudělal chybu a nebyl díky tomu omylem kontroverzní, ať první hodí šutrem.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-20 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Je jedno aké je storočie, umelé prsia vždy boli a budú hnus a zbytočnosť. Umelé prsia nikomu nevyhovujú, len oblbovák tejto doby – TOTO musíš mať, inak nie si IN! Mimochodom, doba už trochu pokročila a i celebrity sa "silikónov" zbavujú. Takisto tie kožušiny, mäso jesť musíme s tým asi nedokážeme moc spraviť ale zabíjať zvieratá kvôli kožušinám nemusíme – toto už do 21.storočia nepatrí.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-20 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:  Mně se to taky nelíbí. Silikonové prso beru jako formu léčby, třeba když měla žena rakovinu, nebo když má nulky – tedy čudlík a plochou kůži bez žlázy. To ano, protože je to věc spíš terapeutická a jde o to aby žena vypadala a cítila se normálně… jinak tomu nefandím.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-10-20 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Co jsem se odstěhoval do Prahy za studiem tak si taky všímám ohromné nenávisti mezi lidmi. U nás doma na malinké vesnici na Moravě sotva pár stovek lidi nebo v sousedním městečku, kde je ani né 5 tisíc lidí jsem si toho nikdy nevšiml. Jenom pomluv, ale tak i důchodci se musí nějak "zabavit". :-D Pomluvy se dají přehlédnout. Docela mě to děsí. V dnešní době aby se člověk bál být úspěšný a spokojený. 🙂 Zajímalo by mne, jestli je to tak všude, jestli i v zahraničí jsou lidi tak zlomyslní. Možná abych po studiích uvažoval nad stěhováním. :-?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-21 01:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: … Mimochodem některé ženy mají opravdu – promiňte mi ten výraz – i ošklivý tvar prsou a silikony to umí spravit(což by ale, si myslím, dokázala i "normální plastika" a ne nutně vražení kusu silikonu). Já jen říkám, že respektuju, když si někdo nechá upravovat jeho fyzické tělo – ne, že by každá s malými měla být nešťastná a letět si udělat umělá. Mně se třeba menší prsa líbí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek