Zápisníček / Srpen 2018

2.8.2018 v Aluška.org 84

Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku 🙂

Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

01.08.2018

Kamarádka měla nedávno zajímavý zážitek s mizením aut. Jela po silnici a ve zpětném zrcátku vidí, že za ní jedou hasiči a záchranka. Jela v koloně a uhýbala tedy na bok silnice společně s dalšími auty. A teď všichni čekali, až projedou… A nějak nic. Tak kouká znova do zrcátka kde jsou a oni zmizeli. Odbočit nikde nemohli. Tak se zase kolona aut srovnala že pojede dál. Najednou se v protisměru ze zatáčky vyřídila auta s právem přednosntí jízdy, ale tentokrát to byli policajti a záchranka, takže jiná skupina aut. Pravděpodobně ten den nikdo nechápal, co se stalo. Asi chyba v matrixu.

,,Brzy to vybuchne? Pod sopkou Yellowstone byl objeven styk tektonických desek

Vědci z Polytechnické univerzity státu Virginie zjistili během rozboru seizmické aktivity v národním parku Yellowstone, že přímo pod sopkou leží časovaná puma, styk tektonických desek, jejichž nepatrný posun stačí, aby vznikla řetězová reakce a aby se sopka „zaktivizovala“, píše Science Alert.

Vulkanologové mají za to, že tření tektonických desek může způsobit růst tlaku pod sopkou, uvádí Science Alert.

Když tento tlak dosáhne maxima, může začít erupce, jaká nikdy předtím v lidských dějinách nebyla.

Podobné předpoklady již také vyslovili vědci z Texaské univerzity.

Pomocí difrakční tomografie zjistili, že v tektonických deskách vznikly tisíce zlomů a že velké zemětřesení, katalyzátor sopeční aktivity, může vypuknout za několik let.“ (zdroj)

 


 

Tohle jsem dneska našla v podstatě náhodou, na téma Slovanství a ženství. Je to úryvek z knihy (celý úryvek najdete ZDE) a myslím že by vás mohl docela zajímat:

,, ….. Ale čo je dôležité – v čase slobody rodného duchovna bol rodový zákon na záchranu vdovy a jej detí a tento rodový zákon bol cirkvou zrušený, hlavne v neprospech vdovy a jej detí. Uzrejmime si, že v tej dobe sa v boji bežne ženy nezabíjali, takže žien bolo viac ako mužov a prežitie ženy s deťmi v zimných mesiacoch v slovenskom podnebí bez mužskej ruky bolo v malej polozemnici prinajmenšom náročné.

Slovanská občina teda bola celostne zladenou spoločnosťou, v ktorej nik nebol oddelený, nik nebol vydaný napospas hladu a núdzi. Dokonca aj na Rujane, ktorej slovanskí obyvatelia podľa dobových zmienok boli údajne neobyčajne zatvrdení voči kresťanstvu, všetci kresťanskí letopisci na týchto „pohanských“ Slovanoch obdivujú ich pohostinnosť, úctu k rodičom, starostlivosť o starých, chorých a chudobných, takže na ostrove neboli žobráci!

Podobne sa o slovanskej spoločnosti zmieňujú i doboví nepriateľskí – byzantskí autori pri Čiernom mori a Stredozemnom mori. Slovania pôvodného vyznania nemali žobrákov a starali sa o starých a chorých príkladnejšie ako vtedajší kresťania. Toto nebolo náhodným javom, ale vychádzalo to z pôvodného duchovna našich predkov, podľa ktorého žena nebola menejcenným tvorom.

Kým v anglosaskom jazyku je žena – woman, akoby odvodená od muža – man (a teda od man – „mužočlovek“), tak v jazyku našom žena – praslovansky tiež žena, vychádza z indoeurópskeho pomenovania gṷenā čo súvisí v tomto prajazyku so zrodením – vznikom a s duchom (porovnaj s latinským gen – vznik a s iránskym džin – duch).

Žena je teda „duchovná bytosť stvorenia“ a teda bytosť úctyhodná. To hovoria aj naše jazykovo-duchovné korene. Zaujímavý je tiež záznam arabského cestovateľa z 10. storočia, podľa ktorého u Slovanov „ak sa niekomu narodia dcéry, zbohatne, ale ak sa mu narodia synovia, schudobnie“, čo dáva do súvisu s veľkým svadobným darom. Azda viac zaujímavé je dedenie moci synovcom po strýkovi, ktorý mal na rozdiel od typického patriarchálneho spôsobu, nie menší nárok ako syn, to súvisí s dávnym matriarchálnym prvkom dedenia po praslici (nie Mojmírovým synom, ale synovcom bol Rastislav a nie Rasticovým synom, ale synovcom bol Svätopluk). A teda i keď u Slovanov bol určitý patriarchát, aj keď teda Sloveni mali určité mužské a bojovné črty, žena nebola taká podrobená ako v neskôr nastolenom náboženstve. Preto nachádzame toľko zákazov tancov a pôvodných obradov v nariadeniach cirkevných a zákonoch cirkevno-svetských, že sa ich ani nedá menovať, aby sa vám táto knižka zmestila do tašky, keď ju pôjdete ukázať priateľom“

Pohlazení po duši, ruská předělávka známého hitu v podání krásných dětiček. Slovům porozumíte určitě. 🙂

Сабиров, Сиринько, Пономаренко – „Аллилуйя“ | Голос Дети 3 2016 Поединки

https://www.youtube.com/watch?v=XXXiIrYrOOU

2.8.2018

Důležitý článek o aktuálním dění ve světě, doporučuji přečíst: https://www.matrix-2001.cz/clanek/masove-zatykani-ve-spojenych-statech-super-bohati-se-pripravuji-na-kataklyzma-zahada-map-gordona-scalliona-10477

5.8.2018

V médiích se dnes můžeme dočíst, že v roce 2020 nám stát hodlá znárodnit studny a v období sucha z nich bez nároku na odškodnění čerpat vodu pro jiné subjekty.

Takové tvrzení je značně skandální.

,,Jak zjistily Hospodářské noviny (2. 8. 2018), státní úřady získají pravomoc nařídit soukromým majitelům studen, vodních nádrží nebo rybníků, že jejich vodu bude moci používat celá obec, případně vybrané velké průmyslové podniky. Úředníkům bude umožněno vstoupit na soukromý pozemek, aby zajistili čerpání vody. Pokud majitel odmítne nařízení o zabavení majetku, jež bude v kompetenci nově zřizovaných „komisí pro sucho“, bude mu hrozit vysoká pokuta až 200 tisíc korun pro soukromníka a až půl milionu korun pro firmu. Došlo by tak k faktickému znárodnění soukromých statků bez ohledu na to, zda samotní vlastníci mají dostatek vody pro vlastní potřebu nebo dodržují zpřísněné předpisy v době sucha, omezující její plýtvání. Podle představ autorů změna začne platit od roku 2020. Soukromníci se obávají, že jim v takovém případě voda dojde, a nechápou, proč by měli sanovat dlouhodobě neřešený problém zadržování vody v krajině. Zásadně proti je Asociace soukromého zemědělství, zastupující malé farmáře a sedláky. „Náš pozemek, naše voda, pokud na její zbudování stát nepřispíval. Jako sedláci ji musíme hájit pro naše potřeby,“ říká předseda asociace Josef Stehlík.“

celá zpráva je zde: http://forum24.cz/dalsi-zasah-statu-do-soukromi-chce-zabavovat-studny-pro-potreby-obce/

Jenomže stránky e-agri.cz (ministerstvo zemědělství) tuto zprávu dementuje:

Majitelům studní jejich vodu stát odebírat nebude

3.8.2018

,,V reakci na zcela zkreslené informace v médiích o jakémsi znárodňování studní je nutné všechny tyto zprávy důrazně odmítnout. Návrh novely tzv. vodního zákona, který připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, v žádném případě s podobnými postupy a přístupy nepočítá.

Pracovní znění navrhuje vytvoření komisí v jednotlivých krajích, které mohou vyhlašovat „stav nedostatku vody“ a uplatnit určitá omezení pro například užívání vody, zejména pro zalévání, napouštění bazénů a mytí vozidel – tedy užívání, které nemůže významně ovlivňovat kvalitu života obyvatel. Majitelé soukromých studní mohou být omezeni maximálně ve využívání pitné vody pro účely zalévání, napouštění bazénů apod.

Nicméně každý bude povinen poskytnout informace, které mohou mít vliv na zvládání nedostatku vody – např. technické kapacity vodohospodářských zařízení. Vstup vodoprávního orgánu nebo zástupců komise pro sucho na soukromý pozemek je umožněn až po vyhlášení nedostatku vody, a to zejména kvůli kontrole dodržování zmíněných omezujících opatření. Možnost pokuty se, samozřejmě, váže na nedodržení nařízených opatření, mezi které určitě nepatří neposkytnutí vody ze soukromých zdrojů jiným subjektům.

Václav Tampír

vedoucí Tiskového oddělení Ministerstva zemědělství“ (zdroj)

A tak se ptám, KDE JE PRAVDA??

8.8.2018

Dneska jsem četla perfektní komentář od hanky, na který bych chtěla speciálně upozornit. Týká se čtení znamení:

„Lidé, kteří nemají jasně dánu ani jednu ani druhou polaritu, se často zmateně pohybují mezi těmito dvěma protipoly kdy chvilku jsou spíš tam a podruhé přesně naopak a celý život se donekonečna ptají, kde je pravda a jak ji mají poznat.“

Tohle je tak přesný popis a problém spousty lidí. Nechápou, že naprosto všechno co člověk dělá ho táhne buď směrem konstruktivním nebo destruktivním a že výjimky a výmluvy nefungují.

Zrovna včera jsme šli po městě s kamarádem a bavili se o jeho kolegovi. On je v jádru hodný člověk, snaží se pomáhat ostatním, bojuje proti nespravedlnosti, jenže fetuje aby si ulevil od zdravotních problémů. Můj kamarád to vidí tak, že by to nemělo mít vliv na jeho energie, protože když je člověk hodný v nitru, tak to je nejdůležitější. Já si myslím že člověk má maximálně usilovat o konstruktivitu svých energií a že návyková látka potáhne dolů člověka ať je jak chce dobrý, prostě si tím hrozně ubližuje, ať má pro to jakkoli pádný důvod.

A v ten moment jsem si všimla u chodníku dvou zaparkovaných aut vedle sebe: jedno mělo espézetku čtyři devítky a to druhé vedle čtyři šestky. Nevěřila jsem vlastním očím a byl to pro mě jasný signál: nic napůl není, buď jdeš konstruktivním směrem nebo destruktivním. Kdo chce být napůl konstruktivní a dělat kompromis, ten bude destruktivní protože žádné úlevy nejsou. Spravedlnost je v tomto naprostá.

Je to opravdu tak, znamení 999 a na to 666 je známé a opakuje se. Znamená to, že z konstruktivní cesty se schází na cestu destruktivní, tedy otáčení polarity problému, či osoby. Je to i naopak, tedy když je z 666 potom 999, problém nebo osoba se převrací do konstruktivního vývoje.

Další perfektní postřeh ohledně čtení znamení jsem četla od Zdeňka a také mě velmi potěšila jeho moudrost:

Já jsem teď na letní brigádě potkal velice milou slečnu. Velice se mi zalíbila a podle všeho jsem se i já zalíbil jí. 8-) Od doby co jsem ji poznal jsem kolem sebe často viděl tři šestky. Nebyl jsem si uplně jistý, tak jsem si udělal kávu a měl jsem tam nádhernou dlouhovlasou paní (podobnou jí) s rybářskou udicí. Nad touto „paní s udicí“ bylo velké pí.
Tak jsem se radši zklidnil a přestal si jí nějak všímat. :-?

…..Já ten obraz v kávě pochopil jako varování. Já jsem v horoskopu znamení ryb a tato slečna měla rybářskou udici. Takže varování abych se nenamotal, nenechal „chytit na udici“. Pí jsem bral jako změnu (která by logicky nastala), ale kvůli třem šestkám, které jsem pravidelně potkával, by to nebyla konstruktivní změna.

Skvělý postřeh. Rybka se symbolicky chytá na háček a symbol pí, jako přechod do jiné dimenze, značil změnu. To, doplněno dalším znamením, mluví jednoznačně. Perfektně vyčtené varování z kávy.

12.8.2018

Novinky na Alue.cz:

Extra silné energetické krystaly jsou skladem

Vážení zákazníci,

dnes v e-shopu Alue.cz přibyla nová nabídka extra silných energetických krystalů. Dva z nich jsou výjimečně vyrobené z křišťálů dovezených z Himaláje. Aktuální výběr si můžete prohlédnout zde: https://www.alue.cz/?collection=energeticke-krystaly-extra-silne

Další nabídku budu postupně doplňovat. Na zpřístupnění klasické varianty energetických krystalů ve skle se nadále pracuje. Na jejich dostupnost budete upozorněni zde, nebo prostřednictvím mateřského webu Aluška.org.

děkuji za vaši trpělivost a přízeň

….. s láskou a úsměvem Alue …. (článek zde)

Lugulské hody pro amatérské Ufology na YT

Natrefila jsem na velmi dobrý dokument o utajených setkáních s UFO a mnohé poznatky o technologii šediváků či výskytu lidí z povrchu Země. Je to velmi dlouhé, některé věci si musíte přefiltrovat, nebo poslechnout vícekrát, ale je to výborný výcuc z důležitých událostí.

Odhalenie – Mimozemské spisy 3 (11-20)

https://www.youtube.com/watch?v=aSGNuizH8Do&feature=youtu.be

15.8. 2018

Včera tak dojdu na zahrádku v kavárně a koukám, jeden volný stůl. A padly mi oči na bližší stůl plný lidí a nějak jsme na sebe chvilku čučeli, tak jsem vyslala do prostoru ,,dobrý den“… na zahrádce nikdo ani nehnul brvou a odpověděl mi celý stůl, na který jsem předtím chvíli čučela. Zcela srozumitelné ,,dobrý den“, tak si říkám fajn, slušní lidi… Po chvíli tak sedíme a za našimi zády se začalo ozývat podivné chrochtavé povídání, které znělo jakoby se němec hodně opil a snažil se přitom mluvit anglicky. Byli to holanďani 😀 Ale podle jejich českého pozdravu by to nikdo nepoznal.

Je to zajímavé, ale potkávám cizince v zapadlých vesničkách, kde by je člověk vůbec nečekal. Nedávno zase v jiném zapadlém městečku podivná skupinka, chvilku mluvili francouzsky, pak italsky a pak arabsky, jakoby byl každý odjinud.

24.8.2018

Budoucnost nebo slepá větev? Solární automobil se dobíjí sám

Slova jako ekologie, bezemisní nebo trvale udržitelný hýbou dnešním světem. A dostávají se čím dál více i do automobilového prostředí. Odpovědí na ekologický světabol může být německá novinka v podobě solárního automobilu, který se dokáže nabíjet za jízdy se slunečního svitu.

Auto s názvem Sion německého výrobce Sono Motors má být také na rozdíl od dalších solárních automobilů sériově vyráběno. Společnost v těchto dnech testuje prototyp na německých silnicích a prodej vozů plánuje zahájit v druhé polovině příštího roku. Už teď má na toto vozidlo budoucnosti údajně přes šest tisíc objednávek.

celý článek ZDE

25.8.2018

Velmi se mi líbil moudrý příspěvek, který poslala Ginze pod nedávný článek o OCD. Určitě stojí za pozornost 🙂

,,Všechny psychické nemoci mohou mít více příčin, někdy se stane, že jde i o více příčin naráz. Každopádně to znamená, že něco v našem životě je velmi v nepořádku. Viděla jsem video, kde o tom mluvila psycholožka a ta říkala, že duše na nás mluví neustále, ale potichu. Například, když máme chuť si pobrečet, zalézt si někam do kouta, relaxovat, tak to k nám mluví duše, ale jsou to opravdu jen lehké náznaky a často člověk silně zakořeněný v systému, vystresovaný z účtů, práce, rodinných problémů, tyto hlasy duše přehlíží a nebere na ně ohled. Když však člověk přestane brát ohled na hlas duše, tak se začne projevovat tělo, například silnou úzkostí s fyzickými příznaky. Je to tvrdá rána, ale má svůj význam – donutit člověka, aby se konečně zastavil a začal řešit, co je v jeho životě tak špatně, že se něco takového muselo stát. Taková nemoc není v podstatě nic zlého, ačkoliv to může někomu znít směšně, je to prostě jen vyústění špatného životního stylu a v podstatě je to velmi užitečná věc, protože může člověka posunout dál.

Dále jsem vypozorovala, že velký podíl má na tom všem stres a strach. Stres a strach v sobě máme pro situace, které jsou opravdu nebezpečné a mohou nám zachránit život. Bohužel, v tomto systému se lidé stresují, kvůli věcem, které nejsou nijak životu nebezpečné – i když jde jen o to, zkusit v životě něco jiného, co by nás i bavilo, ale ovládá nás strach. Tenhle strach ale není pro mozek moc logický a když se člověk stresuje opravdu dlouhodobě z důvodů, které vlastně nejsou nebezpečné, tak to mozek umí pěkně zblbnout a pak může vlastně spouštět různé psychické příznaky.

Samozřejmě jsou často na vině i deficity různých látek v těle, nejčastěji se píše o hořčíku, který je pro správné fungování nervové soustavy velmi důležitý a někde jsem četla, že hromada lidí s psychickými problémy ho má málo.“

Další výborný koment, aneb co se člověk běžně nedozví:

,,OCD jsem trpela, je to surny nedostatek vitaminu, mineralu a stopovych prvku +nejaky negativni program z detstvi. Zbavila jsem se toho sama, hodne silnymi davkami vitaminu A cili lososoveho oleje, ted uz nepotrebuji a problem nemam“

29.8.2018

Vláda chystá odškodnění při újmě po očkování dětí

Desítky lidí ročně by se mohly na stát obrátit v případě, že vláda prosadí návrh zákona o odškodňování dětí, kterým se stala újma po povinném očkování.

„Vycházíme z toho, že pokud stát stanoví povinné očkování v zákoně, měl by na sebe také vzít odpovědnost za případnou újmu na zdraví a poškozené odškodnit. O tomto zákoně se mluví již roky a osobně nechápu, proč nebyl doposud přijat, navíc když po něm veřejnost volá,“

celý článek zde: https://www.novinky.cz/domaci/481620-vlada-chysta-odskodneni-pri-ujme-po-ockovani-deti.html

30.8.2018

Dneska jsem slyšela zajímavé povídání o životě bez jídla. Stojí za zamyšlení: https://www.youtube.com/watch?v=_svhwHwJrIk

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-02 02:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

" ,,Brzy to vybuchne? Pod sopkou Yellowstone byl objeven styk tektonických desek " … Fakt super :D ! – Plánuju žít v USA(radši bych žila někde kde chci a zalomila to po výbuchu – nebo čemkoliv jiném. páč nevinní občani USA přijdou v případě nějakýho pr.seru na řadu první, všichni to víme – rovnou, než pak přežívat někde, kde jsem vlastně ani nikdy moc žít nechtěla) a DO HÁJE já tu chci ještě něco stihnout na tom světě! Ať se ten pitomej vulkán radši ani neopovažuje. Taky jeden z největších strašáků naší doby. Ale co, nějak by mi nevadilo(jako vadilo, přirozeně, ale míň)zemřít, kdyby to bylo v náruči toho koho miluju a s alespoň částí úkolu splněnou. Jinak nevim teda, sice si stěžuju, ale z Matrixu se mi ještě nechce(smutný, že už někde ve čtrnácti jsem věřila, že se nedožiju padesáti a do tý doby se musí tenhle systém stopro rozpadnout… No, věřím tomu pořád). Ono celkově uvidíme, co se do těch "pár let" ještě všechno semele. I když někdy už pomalu říkávám to samé co maminka: "Už v roce 1985 se začalo řikat, že bude konec světa a vidíš, furt nic!" :-D – taková větička na uklidnění. Co už… Až něco bouchne tak to holt bouchne, co s tím naděláme(smutné je, že kolektivním vědomím bychom mohli společně změnit celou tuhle planetu v něco naprosto skvělého, JENOMŽE).

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-02 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Když ten vulkán prdne, tak se neschováš už nikde. Jedině v podzemních městech.

Ikona diskutujiciho aston 2018-08-02 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je síla! Zrovna jsem na tu krásnou ruskou verzi kliknul a koukám se, kolik tam je disliků – no podívejte :D jak ruské ženy nenávidí temných šest padlých andělů:

Ikona diskutujiciho Bublifuk 2018-08-02 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To nebude mít s prdem nic společného. To bude pořádný prďácký průjem, pořádný burito doprovázené řadou prdů.

Ikona diskutujiciho Danny 2018-08-02 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem poslouchala nějakou přednášku o starých Slovanech a prý se o vdovu a její děti pak starali příbuzní toho zemřelého manžela.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-02 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Však to vím, ale USA by to zničilo rovnou a ve zbytku světa by nastalo něco podobnýho jako druhá doba ledová – takže radši to zalomit rovnou v Americe než dýl umírat někde daleko.

Ikona diskutujiciho Melisa 2018-08-03 01:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tady ta holcicka me vzdycky dostane..: ) https://www.youtube.com/watch?v=Hr8GQwFBpU0

Ikona diskutujiciho Andi 2018-08-03 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Eh? Takže prohrávají, tak to vyřeší jakýmsi výbuchem … Doufejme v další pomoc z Povrchu :-?

Ikona diskutujiciho Zdenek 2018-08-03 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Dobrá strategie. :D Ale to radši Kanada.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-03 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Mno upřímně pochybuju, že za Yellowstone někdo může. Za to si spíš můžeme sami, vytěžili jsme ze země skoro všechno co šlo a země si musí vyrobit nová ložiska, akorát že tohle bude poněkud ve větším měřítku. Asi chce dohnat deficit.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-03 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-03 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-04 00:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Že :D I když myslím, že osobně na Kanadu moc nebudu. Zhnusily my ji výměnné studentky kdysi na základce, byly to Kanaďanky a byly příšerný :-D (hlavně ať tohle žádný ochránce a zastánce lidských práv, rasové rovnosti, lgbt komunit a tak podobně nebere doslova, díky)

Ikona diskutujiciho ginze 2018-08-04 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes jsem měla tak zvláštní sen a mám pocit, že ho potřebuji někomu říct, ale spíše  někomu, kdo ho nebude brát na lehkou váhu a právě na této stránce jsou tací lidé. Měla jsem sen, že jsem se setkala se Satanem 8-O A v tom snu jsem byla v Praze, kde nebydlím. V tom snu za mnou pořád chodil úlisný týpek a otravoval a já ho poslala někam a on pak začal měnit vzhled vždy na jiného atraktivního muže a mně v tu chvíli došlo, že je to právě Satan. A on mi poté řekl, že dokáže měnit své podoby, aby zmátl lidi a ti ho pak následovali. Poté, co mi to řekl, už mi dal pokoj a odešel.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-04 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  to ti řekl velikou pravdu

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-05 00:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Huh, přesně, jak řekla Aluška. Mně o Satanovi ve snech ani nevyprávěj, za sebe doufám, že se teď dlouho neobjeví. Vždycky, když se trochu "zklidním" a přestanu "zlobit"(nevím, jak to jinak nazvat), najednou je ze snů fuč. Pche. Mimochodem pěkné uživatelské jméno, hezky mi to zní do pusy.

Ikona diskutujiciho ginze 2018-08-05 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ty jo, tobě se o něm zdálo víckrát jo? To je tedy něco.

Ikona diskutujiciho Danny 2018-08-05 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to trochu mimo téma, ale musím se s tím s někým podělit.

Ikona diskutujiciho jirik 2018-08-05 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco k vodě v české republice

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-05 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Já jsem teď na letní brigádě potkal velice milou slečnu. Velice se mi zalíbila a podle všeho jsem se i já zalíbil jí. 8-) Od doby co jsem ji poznal jsem kolem sebe často viděl tři šestky. Nebyl jsem si uplně jistý, tak jsem si udělal kávu a měl jsem tam nádhernou dlouhovlasou paní (podobnou jí) s rybářskou udicí. Nad touto "paní s udicí" bylo velké pí.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-06 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Wohou, tomu říkám symbolický nášup.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-08-07 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Co je špatného na písmenu pí?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-07 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  pí není špatné. pí je aktivovaná brána do jiné dimenze/světa

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-07 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Já ten obraz v kávě pochopil jako varování. Já jsem v horoskopu znamení ryb a tato slečna měla rybářskou udici. Takže varování abych se nenamotal, nenechal "chytit na udici". Pí jsem bral jako změnu (která by logicky nastala), ale kvůli třem šestkám, které jsem pravidelně potkával, by to nebyla konstruktivní změna.

Ikona diskutujiciho ginze 2018-08-07 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Tak to je velmi, velmi zajimavé. Já musím ještě pozorovat další sny, co se mi teď poslední dobou zdály, ony ty sny často na sebe krásně navazují, i dneska jsem měla velmi zajímavý symbolicky sen, tak mám teď asi nějaké plodné snové období 🙂 Satan může být v určité situaci i archetyp, ale je fakt, že jsou to sny, co člověka dost zneklidní.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-08 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  to je brutální 🙂 perfektně jsi to přečetl. normálně čumím.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-08 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Moc pěkné čtení, kéž bych to taky takhle uměla se svými hrnečky :D Vždycky rozumím hrnečkům ostatních, ale svým ne(pokud se tam neobjeví hodně jednoduché symboly) – většinou mi musí něco intuitivně "dokopnout" vyšší vedení. Jinak škoda, že to se slečnou takhle nevyšlo.

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-08-08 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jop! Já chci doporučit film o znameních, otevřu stránky a jop! Řeší se tu znamení! Cha, chááá :-D

Ikona diskutujiciho Alica 2018-08-08 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež som kedysi neposlúchla znamenie. Keď som sa vydávala v kostole, tak pri podpisovaní sa do knihy mi nechcelo písať pero. Ani druhé pero, ktoré mi podali nepísalo.  Moje manželstvo dopadlo katastrofálne. Ale vidím v tom aj pozitívnu stránku, že mám dve úžasné deti a posilnilo ma to.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-09 01:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: "ale je fakt, že jsou to sny, co člověka dost zneklidní." NAPROSTO.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-09 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Ježovko, na čtení radši nechoď, už to není co to bývalo.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-09 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Fajn, tohle mě odradilo po pár pochybách už úplně. Diky, aspoň ušetřím peníze. Připadá mi, že mě to napadlo taky proto, abych si pak sama sobě odpověděla předchozím komentářem, jinak bych si to asi celé takhle plně neuvědomila. Věci někdy dokážou být pěkně složitý.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-09 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Děkuju!

Ikona diskutujiciho aston 2018-08-09 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Tak to jsi mě dostala, co se stalo se čtením z palmového listu, už tam jsou nějaké čachry?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-10 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  ….. třeba byla krásná na povrchu, ale uvnitř psychouš. A než bys to zjistil, bylo by pozdě.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-10 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Mimo jiném lidí je zatím na světě dost." Oh kéž bych si to dokázala takhle říct a bylo by vyřešeno!! :D

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-08-11 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem taky dostala jedno znamení. Asi před dvěma týdny jsem seděla v autobuse a autobus zastavil u zastávky. Ke dveřím šel kluk, vystupoval a chytil se rukou tyče. A jak tu ruku natáhl a zachytil se, tak mu vylezl rukáv a měl na ruce vytetováno "nikdy to nevzdávej". :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-12 02:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: To je moc hezký :-) A pravdivý. Já dneska vzdala cvíčení moc brzo, bolely mě nohy z chůze, dala jsem jen dvacet minut… A není to dobrej pocit, snad to bude mít alespoň nějaký výsledky.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-12 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Musím se nějak uklidnit, žejo. :-D

Ikona diskutujiciho sa 2018-08-12 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:Samozřejmě, že lidí je spousta, ale jen s někým jde prožívat to co s ním potřebujeme prožít.

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2018-08-13 06:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímný hledající je jaksi samočinně provázen tím typem zkušeností, které potřebuje pro svůj vnitřní vývoj nejvíce. Tyto zkušenosti někdy mohou být v absolutním rozporu s tím, co se považuje za přirozené či nepřirozené, nebo dokonce mezi tím, co považujeme za dobré či za špatné.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-08-13 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: jasně. Ale bude mi to vrtat hlavou….. 8-O

Ikona diskutujiciho katrin 2018-08-15 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mně před nedávnem znamení uchránila před jednou osobou- po delší době jsem se setkala s kamarádem. Přijel do mého města autem (to pak bude v příběhu figurovat). Celá ta schůzka byla hrozně divná a něco mi na ní prostě nesedělo- choval se divně, atmosféra byla divná, ale moc dlouho se nezdržel, takže jsem si řekla, že to vydržím (přeci jen se jednalo o člověka, který mi byl v určité etapě života blízký). V průběhu schůzky jsem si říkala, jestli se s ním budu bavit i nadále. Nakonec jsem ho šla vyprovodit k autu, které doslova figurovalo na parkovišti- bylo černé a na něm tři šestky hned za sebou. V tu chvíli jsem měla jasno, co dál. Přesněji řečeno, že žádná další komunikace již probíhat nebude :-D

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2018-08-17 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Scázejí se zde nejstarší duše z říše nebes-144000 spravedlivých-andělů a archandělů, protože Velká Morava bude na příštích 12134 let vyvolena pro zástupce boha-Brahmy-Ofiona-Dia a podobným. -)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-17 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:  … a pak ses probudil s rukou v nočníku 🙂

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2018-08-17 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:. -)))

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-17 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]:  mysli… 144000 jsou z celého světa. logicky je to zcela nemožné, jelikož ne všechny umí česky.

Ikona diskutujiciho ginze 2018-08-17 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teď měla takový hezký zážitek 🙂 Asi před týdnem jsem narazila na internetu na nějakou soutěž, a ačkoliv se do takových věcí nikdy nezapojuji, tentokrát jsem se přihlásila, ani nevím proč :D No a nakonec jsem vyhrála a dneska přesně na můj svátek mi přišla poukázka na nákup do drogerie, tak to mám velkou radost 🙂

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2018-08-17 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:a proč myslíš logicky? Nemysli a buď tady a teď. Protože jen tento okamžik je pravdou ve světě Matrixu či snové Máji.-)

Ikona diskutujiciho Absolutnínula 2018-08-17 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:a proč by nebyli všichni právě tady v Čechách nebo Moravě v mé blízkosti?-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek