Zápisníček / Únor 2016

2.2.2016 v Aluška.org 36

….. Aktualitky, zprávičky, myšlenky, zážitky a vše, co se okolo mne mihne zajímavého ….

1. února 2016

Předevčírem na procházce padaly z nebe takové malé kuličky, které vypadaly jako polystyrén. Problém je že ani netály, ale v teple mizely a nic po nich nezůstalo… Jedy se tím pádem vypařily do vzduchu a lidé to dýchali. Dávejte si pozor na podobné jevy, hlavně aby vám to nespadlo do oka. Pěkně to i svědí.

V návaznosti na nedávný článek o očkování proti HPV mi bylo doporučeno následující video: https://www.youtube.com/watch?v=cbGj8-fZh3c

Poznatky jsou takové, že poškozené dívky nemají nikde oficiální zastání, systém na to víceméně kašle a varování lékařů zametá pod koberec. Nejvíce ohroženy vážnými následky po očkování jsou dívky, které hodně sportují, protože to mění metabolismus a ty mají poté velmi špatné reakce na vakcínu… Znova připomínám, že herpes virus který napadá děložní čípek lze řešit homeopaticky v kombinaci například s MMS a koloidním stříbrem a navíc vakcína snižuje pouze dočasně určité typy viru, před zbytkem však nechrání a dlouhodobě nechrání před ničím! Navíc tento druh herpetického viru je aktuálně obsažen ve směsi chemtrails, doporučuji tedy preventivní přeléčení každému.

A teď na trošku ,,veselejší” strunku, aneb co mě v nedávné době dostalo do kolen:

Na 9Gag si lidé všimli, že dvoueurovka má v místě Norsko/Švédsko/Finsko místo skutečného tvaru kontinentu tvar, který vypadá jako penis. Náhoda? – No jistě, tomu snad sami nevěříte… Zde krásně vidíte, jak se vám tato měna (a vlastně celá ÉÚ) směje každý den do ksichtu, když s těmi penisy platíte.


Je to verze která vyšla dřív (1999), na novější verzi (2007) už penis není. Ale i tak… pokochejte se dle libosti:

Jak jsme na tom s novým webem? – Právě nahazujeme server, který vypadá takto: (aneb investigativní fotoreportáž přímo z centrály… nebo spíše z místa činu.)

😀 !!

2. února 2016

Dneska jsem toho stihla kopec, ale hlavně běhat kolem úklidu :-/ to je šílené, člověk udělá jenom kus podlah, vymění morčíkům pilinky a už je večer a na netu nestihl nic. :-/ – No, ale dopoledne jsem ještě u čaje stihla nastříhat třetí video o morčatech a to je teda celkem sranda. Myslím že je to škoda že má tenhle seriál na moje poměry tak nízkou sledovanost, diváci vůbec neví o co přicházejí… O třetím dílu to bude platit tuplem 😀 A ještě tam bude morčopřehlídka.

Mimochodem, taky vám morčíci prdí na cuketu? Já myslela jak budou šťastní a oni se mi nad tím ofrňují, snědí to až když není nic jiného. 😀 Pořád to ale nemá na fiasko s celerem, nebo červenou řepou. To byl absolutní propadák.

Aby bylo jasno, já bulvár nečtu. Ale včera jsem zahlídla nadpis, tak jsem si přečetla: Modelku obtěžovali muži fotkami svého přirození. Takhle se jim pomstila!

Víte, co mě na tom překvapuje? Prostě ženská je nestyda, vystrkuje na internet úplně všechno a pak se strááášně diví, že jí chodí podobné fotky, dělá z toho problém a přeposílá je manželkám ,,provinilců”. Tak já bych měla účinnou radu: Nechceš aby ti chodily oplzlé fotky? TAK SE PŘESTAŇ OPLZLE FOTIT NA INTERNET. – Beztak nadělá, aby měla reklamu.

A proč to říkám: Pánové, mohli byste někteří jít vypisovat svoje oplzlosti nějaké nahaté chuděře co o to stojí a ne mně? Vypadám snad jako že o to stojím? Já se snad vystavuju nahatá, nebo kde berete tu drzost? – Dneska jsem jenom za dopoledne četla už dva úchylné komentáře, jeden byl pod článkem o cervarixu a druhý pod tímto. Přitom já na tu kuriozitu s dvoueurem nepřišla, i jsem řekla kde jsem to našla a hned se tady na mě ukazuje prstem. (Někteří vůbec nemají smysl pro humor. Buď si stěžují že dělám moc vážné články, nebo když udělám srandu, tak zase je to problém.) Běžte to psát holkám co mají v hlavě seno a vystavují nárazníky na internetu, jeden takový exemplář tady máte nahoře v odkaze, běžte se jí fotit na ten její insta, beztak na to čeká celá žhavá a necpěte to sem. Já mám smysl pro humor, snesu kde co, ale z tohoto je mi trapně.

Včerejší článek o astrálním setkání s člověkem z povrchu měl mezi čtenáři nebývalý úspěch. Celkem si ho rozkliklo 1.244 osob. Děkuji! 🙂

Včera jsem byla v Brně na takovém pidi koncertíku v pidi kavárničce a i jsem něco nafotila. Je tam i celkem originální výstava fotek, a to po celý únor. – Chci v nejbližší době udělat nějaký krátký článeček s podrobnostmi, myslím že kdo jste z Brna, tak vás to bude zajímat.

Víte, jak si poradí slečna v domácnosti, když chce otevřít ovocný šampus se šroubovacím víčkem, víčko seklé, drží jak přikované a mužský zrovna není po ruce aby zasáhl a zachránil situaci? – Otevře tajný šuplík v kuchyni, vytáhle rudý hasák větší než slečna samotná a vezme víčko hasákem… No, a už se pije. Já spravim a vyřešim úplně všechno. Jsem novodobý Mac Gyver 😀 V mé domácnosti najdete celou řadu nebezpečných věciček a k některým jsem přišla jak slepý k houslím, třeba ten hasák vůbec nevim čí je, ale teď mi konečně k něčemu byl… jenom nevím proč ho mám v kuchyni.

4. února 2016

Musím se smát, když jsem si přečetla následující komentář pod mým druhým dílem seriálu Péče o morče:

,,Dala jsem na Tvou radu, Aluško a dneska přinesla domů morčičí kamarádku, aby naše drahá nebyla sama. A hle! Z naší Denisy se vyklubal Denis! A je to v pr.., protože ta nová je tak strašně miloučká a hezkoučká, že už ji pryč prostě nedám. Tak teď mám dvě morčata a každé ve vlastním kutlochu 🙁 Mohou být prosím dva samci spolu? Neublíží si? To jsem tedy fakt nezvládla..”

Přátelé, než budete následovat mé rady, ujistěte se že FAKT víte jakého pohlaví je vaše morče, protože ona je to docela podstatná věc! 😀

No každopádně jsem na jejím blogu našla i moc hezkou písničku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=_6bC-ROSDQc

5.2.2015

Tento týden v neděli bude v ČR probíhat speciální sezení manželů Gejzových, kde se na přednášce bude vykládat osud České republiky na příštích pět let – přímo z indické knihovny palmových listů, pochopitelně.. Jsme domluveni, že by měl vzniknout filmový záznam, takže výsledky z tohoto sezení vám nabídnu, hned jak to bude hotové.

Dneska mě potěšil tento dovětek v mailu:

,,Předem ti děkuji za odpověď a také chci poděkovat za tvůj úžasný blog, který mě doprovází v podstatě od mého dětství a vždy mi odpověděl na otázky na které mi nikdo jiný odpovědět nedokázal 🙂

Nikol”

Cho cho… no koho by to nepotěšilo.

A taky jsem dneska otevřela ještě tohle:

Jako další bych chtěla upozornit na tuto varovnou zprávu. Jak víte, před nedávnem Aluška.org vydala článek kde byly vysvětleny manipulace s českou veřejností a náš prezident Miloš Zeman je velkým trnem v oku, protože nežere u koryta a neskáče jak se po něm chce. Proto mě vůbec nepřekvapilo, když jsem si přečetla následující:

,,Dnes dostala česká mediální sekce příslib 200 milionů korun jako zálohu na zajištění umělé “nenávisti” obyvatel proti ČSSD.
Budete svědky rozsáhlé kampaně proti prezidentu Zemanovi a ČSSD. Chystá se očerňování prezidenta Zemana a umělý “skandál” jeho dcery !!!
Vše je smyšlené a je to dílem kolektivu vedení zpravodajství TV Nova, které má přislíben velký balík peněz, ty však nemají putovat do TV Nova přímo, ale prostřednictvím “objednané reklamy” jistých holandských společností a českých společností, které mají vždy něco společného. ODS a TOP 09 pokud ztratí moc ovládat zemi a uplatňovat čím dál větší vliv společností PPF Group N.V. a CME Media Enterprises B.V. v České republice, budou mít těžký život a nemají jako strany šanci na přežití – celé vedení totiž bude postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných činů.
Celé vedení TV Nova je nyní pod dohledem jistých zahraničních agentur a pohyby peněz na jejich účtech a cestování konkrétních zainteresovaných osob jsou předmětem stálého monitorování.
Mimo jiné připravila ODS a TOP 09 český stát od roku 2006 o 880 miliard korun a valná většina členů ODS ve vysokých funkcích je šetřena policií pro důvodná podezření z mnoha majetkových trestných činů mimořádně velkého rozsahu !!!
Mělo by být rozesláno mezi co nejvíc lidí … Nejde o sympatie k tomu či onomu, ale o pravdu a vyšší princip mravní …realitu zprávy si můžeme ověřit až časem ……nezapomeňme!

JUDR. Brabec”

Mája měla včera parádní říji, rumbovala a kroutila zadkem ostošest… Dneska má říji Vanilka.

Ta rumbuje trošku méně, ale hlavně se nechce nechat odchytit a pochovat. Je jak z divokých vajec 🙁 bambula chlupatá. Snad ji to brzy přejde a zítra už si ji pomuchlám.

A jako bonus něco pro zpestření dnešního dne 😀 … zajímalo by mě, kde je to focené.

Dodatek: Takže je to vyfocená lavička v Londýně. Děkuji Frede za dohledání 🙂

9.2.2016

Mám velké starosti o Německo a pochopitelně i o naši budoucnost. Situace tam není vůbec dobrá. Nechci to cpát na titulku, ale měli byste vědět následující:

Telefonní rozhovor který se uskutečnil včera ve večerních hodinách a trval asi hodinu, mě doslova šokoval. Telefonoval mně jeden velice dobrý známý z Německa, který pracuje u policie na dost vysokém postu. Divil jsem se, že hovořil zcela otevřeně a už nic netajil. Nabádal jsem ho kvůli odposlechu. Asi je mu už také všechno jedno. Dle jeho slov se situace v Německu vyhrocuje každným dnem a je na hraně břitvy…. Co bude dál, sám neví, protože pravomoci jim byly z velké části na zásahy odebrány. Nedělají skoro nic, kde by mohli ochránit vlastní obyvatele. No vlastně dělají, přihlížejí, toť vše….

Vyprávěl mi, že kolínký theátr na Silvestra se denně opakuje skoro ve všech městech, nebylo to jenom ten den, ale od té doby a dokonce i předtím je to každý den s přibývající razancí. Vykradené byty, rozbitá okna a vykradená auta už skoro neřeší, nebo maximálně zapíší a nic dále s tím nedělají.

Byli nalezeni i silně pigmentovaní lidé, kteří byli zabiti, nic se nevyšetřuje. Kdo čin spáchal by stejně nedohledali. Všechno se tají, retušuje a překrucuje. Prý kdyby věděl, jaká situace v Německu nastane, dávno by se vystěhoval z Evropy jinam. Jak řekl kamkoliv jinam, jenom ne v EU.

Zmínil se o lidech, kteří žádají policii, aby jim zachránili třeba 4 leté dítě, které sedí v autě se třemi silně pigmentovanými jedinci. Přijede policie, a raději poradí matce aby “mírumilovné uprchlíky”, “přece naše bratry a sestry” dovezla tam kam žádají s dodatkem, že policie pojede za jejím autem a dá na ni pozor.

Řekl jsem mu, ,,no to snad nemyslíš vážně?”

Odpověděl, že těchto případů před nákupními centry je denně mnoho, přepadávají a obírají lidi.

Pokračoval: matka v tomto případě zavolala otce, který s několika kamarády přijel ve třech autech s kovovými tyčemi. Mírumilovní uprchlíci nechtěli otevřít auto a proto otec rozbil sklo vlastního auta, vytahali je ven a zmlátili kovovými tyčemi. Policie raději ihned odjela a dělala že nic nevidí. Všichni byli převezeni potom do nemocnice.

Podobných případů, přepadení a obírání starých lidí si už ani nevšímají, nemají kapacity.

Kriminalita stoupla o několik 1000% a není v moci policie tohle dál řešit. Dle posledních jeho slov na dotaz jak to vidí dále se vyjádřil: vede to do KATASTROFY. Tohle nedá už nikdo v Německu dohromady. Museli bychom je už jedině “střílet”.

Řekl toho daleko více, ale nemohu se zde hodinově rozepisovat, asi by to nikdo nečetl.

Proto uvedu jenom příklady z tisku, kde se začíná o tom psát bez servítků. Podívejte se jak dopadají denně, skoro ve všech městech, děti a mladé dívky které se dostaly do pařátů silně pigmentované rasy. Silvestrovská noc v Kolíně se odehrává každý den po celém Německu. Vznikají nové a nové NO GO ZONY.

Když se podíváte jak děti nebo dívky dopadnou, tak takhle se nechovají ani zvířata. Nejen znásilněy, ale zbity, pořezány a někdy i na hranici života a smrti.

Pro všechny, kteří chtějí zase vidět nějaké důkazy, stačí se podívat na níže uvedené články:

Děkujeme Merkelová! Děkujeme Zeleným! Děkujeme CDU! Děkujeme SPD! Děkujeme odborům! Děkujeme médiím!

Tyto děti a ženy byly MUSLIMY znásilněny. – Vy jste to umožnili!

http://michael-mannheimer.net/2016/02/07/berliner-sozialarbeiter-was-in-koeln-passierte-geschieht-hier-jeden-tag/

http://www.huffingtonpost.de/2016/01/11/fluechtlinge-fordern-strengere-gesetze_n_8954008.html?utm_hp_ref=fluechtlinge

http://www.huffingtonpost.de/2016/01/12/-munchen–in-einem-munchner-hallenbad-soll-mindestens-ein-madchen-vo_n_8959466.html

zdroj: http://www.prvopodstata.com/2016/02/09/httpmichael-mannheimer-net20160207berliner-sozialarbeiter-was-in-koeln-passierte-geschieht-hier-jeden-tag/

10.2.2016

Včera jsem měla zajímavý rozhovor.

Kamarád mě pozval na Slovensko k němu na chatu, že projít se, pogrilovat, přespat, odpočinout si a ať přijedeme celá grupa. Milé pozvání, ale pak se to neslo zhruba v tomto duchu:

Odpověděla jsem mu, že grupa asi přijede, ale možná beze mě, protože mám 5 zvířat, o které se starám, tak nemůžu nikde zůstat dlouho.

Nechápal. – Cože? Kvůli zvířatům?

Já když jedu někam daleko, tak jedině na otočku, protože nenechám svoje zvířátka hladová.

Ale však něco vydrží. Musí.

Kočky ano, ty se dají krmit jednou denně, dokonce to i některá odborná literatura doporučuje, ale morčátka se o hladu nechat nesmí, ta se krmí třikrát denně.

A tak jim dáš ráno víc, ať mají a oni vydrží.

Když jim dám víc, tak se přejí a na zbytek toho času zase nebudou mít nic a budou ohladu. A to neexistuje.

A však.. kvůli zvířatům přece… No tak já myslel že si odpočinout, pogrilovat, však můžeš, ne?

Nemůžu, nechci nechat svoje morčátka o hladu.

Tak přece nebudeš pořád doma kvůli zvířatům.

Já jsem si je ale pořídila s vědomím toho, že to tak bude. A nemohla bych nikam odjet s vědomím toho, že by o ně nebylo postarané.

Nechápal 🙂 – Čučel 😀

….. Nestalo se mi to poprvé. Lidi mají občas problém pochopit, že je pro mě moje zvíře důležitější, než někam jezdit. A že to pro mě ani není přítěž, protože já ve skutečnosti nikde jinde než doma spát nechci. Protože nikde jinde než doma neusnu. A protože si nikde na návštěvě ani neodpočinu, já si nejlíp odpočinu u sebe doma, nebo venku za kopcem v lesíku. Odpočívám ve známém prostředí, ne v cizím prostředí. – Já jsem doma v pohodě a v klidu, to je asi tak moc nepochopitelné… A navíc, nejšťastnější jsem právě u domečku s morčátky, klidně si k nim lehnu na zem a hodinu se rozplývám, nebo je hezky postupně chovám a muchlám… Zkrátka to ,,omezení” že nemůžu jít někam do dža, pro mě není omezení, mně to vyhovuje.

Kdykoliv někam jedu i jenom na pár hodin, už už se těším na svoje morčátka, až si je poňuňám a nakrmím. Jsem bez nich jako bez nohy. Vždycky po cestě z němčiny jsem se ve vlaku úplně třepala na to, až se s nima znovu přivítám. – Protože jsou to moji vymodlení vymazlení andílci, na které jsem se šest let těšila! Co je na tom tak hrozně moc nepochopitelného, že mají přednost? Vždyť my si přejeme i dobré ráno a dobrou noc 😀

A divná jsem ještě víc: Už nechci chodit do restaurací na jídlo, protože mi to tam moc nechutná a většinou se bojím co mi do toho dali. Už jsem i zvracela… Chutná mi moje jídlo, a těším se na svoje domácí jídlo, které si udělám akorát pro své potřeby. Tak na co platit někde tři stovky za předražený talíř, když si to doma udělám za zlomek ceny a budu nejspokojenější? – Taky to nikdo nechápe… Ale když otevřete lístek ,,bezmasá jídla” a tak je jeden salát s kuřecím, nebo na výběr ze tří druhů sýru – smažák, smažený hermelín a naložený hermelín a to jsou všechna ,,bezmasá jídla”, taky by se vám to nelíbilo. – Přitom je na světě tolik chutných a výborných receptů, to fakt nic jinýho než sejra nebo salát s kuřetem neznají? A kuře jako není maso krucipr*el?

A přestávám pít. Už mi to nechutná, sleduju to posledních pár měsíců celkem hodně. Skoro až nechuť… asi rozdám flašky a bude ze mě něco jako abstinent.

Mimochodem, včera mi poprvé v životě olizovala Vanilka ruku! 🙂 A pár hodin na to mi ji olízla i Zlatuška, když jsem jim přinesla večeři… Tak už mě milují a olizují všechny holky, nejenom Mája 🙂

Posledních pár dnů byla Vanilka divná, kvičela, zdrhala a nechtěla se pomuchlat. A mně to bylo fakt líto, ale nenutila jsem ji. Tak jsem o to víc tahala Zlatušku, která naopak víc přilnula a začala být v náručí spokojená. A pak jsem na Vanilku vyzrála. Vždycky když jsem došla a koukaly na mě chlupaté čumáčky, tak jsem první chrochtala nad Zlatuškou a hladila ji… Zlatuška nikdy nezdrhne, zvedá hlavičku, bručí a nechá se… A Vanilka došla, kulila očima a čučela čumákem půl centimetru od Zlatušky a sledovala jak ji hladím a chválím.

Ze začátku zdrhla, když jsem Vanilku pak chtěla pohladit taky, ale za pár dnů už Vanilka neutíkala a hladit se nechala (nechá se po čumáčku a slastně zavírá očička) a teď se naopak ráda nechá pochovat, i pobrukuje, rozplácne se a ještě mi olizovala ruku. – Já myslím, že na Zlatušku začala trochu žárlit, že si nakonec uvědomila jak je se mnou dobře. Proto ta změna… Cho cho. 🙂

A to jsem ji první pomuchlala, pak dala na zem a že ať se projde po pracovně, ona to má moc ráda a vždycky lítá jak splašená… a ona mi seděla v dlaních, nešla nikam a koukala mi do očí… Tak jsem si ji vzala zpátky do klína, pochválila jsem ji jaká je roztomilá že je radši se mnou a ona začala brumlat a lízat mi ruku… No a tohle zvířátko mám nechat ohladu a jet radši na Slovensko na opíkačku? – No před mojí Vanilkou blednou všechny výlety světa. To je vám tak úžasný tvor, takové koncentrované štěstí a radost zabalené do chlupů.

14.2.2016

Nesmějte se mi, ale… Jak bylo teď v únoru minulý týden teploučko (kolem 5 stupňů cca), tak jsem začala sportovat, protože mi to zimní sezení doma už úplně lezlo na mozek. V létě jsem byla denně na koupališti, takže celý den aktivní a to jsem byla spokojený človíček, ještě teď mi zůstalo opálení… A pak bum, zima a pohyb nikde.

A taky jsem potřebovala nakopnout unavený organismus. Po tom půlroce nespavosti se ještě pořád nějak spravuju, strašně se mi zpomalil metabolismus, ještě víc než předtím a říkala jsem si že na tu únavu a spalování by to bylo fajn. – Tak jsem šla do sebe. (Dokonce jsem si i začala psát do kalorických tabulek příjem potravy a vody abych zjistila co mi chybí – zjistila jsem že málo jím (tak svačinkuju s banánem) a že mi chybí přesně to co potřebuju do sebe dostat přes luštěniny, tak mám nakoupené tři druhy fazolí a snažím se.)

Takže jsem se namotivovala, nakopla do zadku a šla ho hezky natřepávat. Bavilo mě to. Opravdu bavilo. Běžela jsem i když byly 4 stupně a sněhová přeháňka. Fakt jsem z toho měla radost, šla jsem i šestý den kdy jsem byla unavená ze supermarketu a nejradši bych zalezla s čajem. Dělala jsem sice víc přestávek na chůzi, ale stejně jsem nakonec i unavená uběhla víc než předešlý běh… Protože se běhá obden, tak den mezi tím jsem si naordinovala úklid domu, tahání dřeva, nebo cvičení, nebo kombinace. Prostě aby tělo bylo denně v pohybu, aby se metabolismus zase nakopnul. Takže nonstop akce, nonstop energie a opravdu jsem se hned cítila líp! – Jak se tělo nakoplo, tak už jelo samo a já se na ty běhy a cviky už těšila předem.

Snažila jsem se to úplně nepřehánět a jako rozkydlý začátečník jsem byla akční třeba jenom 35-40minut. Nešla jsem nadoraz, ale sedmý den mě přesto skolilo nachlazení jako řemen 😀 – Takže jsem to asi přehnala. Prostě tělíčko zvyklé poslední dva měsíce jenom chodit zababušené kilometřík a zpátky když je potřeba něco vyřídit, to jaksi nevydrželo. Nadýchalo se chemtrailů, řeklo NIET a odpadlo. Takže jsem od úterka princezna bydlící v hradu z kapesníků, kolem hradu je kapesníkový příkop a ten je plný kapesníků. (Za jeden den jsem vyfrkala celou krabici) Od včerejška se zdám lepší, ale sedlo to jako vždycky na plíce, takže radost největší. Není to úplně zápal, ale tahám to až z paty. Asi venku přece jenom ještě nebylo dost teplo na moje řádění, to víte, když lítáte, tak vám zima není. A já si ještě dělala po výkonu vlažné sprchy – ne studené, vlažné… A stejně jsem se nachladila.

Takže v pátek samozřejmě balíky nikdo nezabalil ani neposlal. Práce stojí, jede na rezervy. Jsem ráda že mi alespoň návštěva donesla na chodbu dřevo abych nemrzla a zbytek prostě nějak nic.

Jsem naštvaná že jsem si uhnala nachlazení. Jsem naštvaná že nemůžu pořádně pracovat. A jsem naštvaná že nemůžu teď běhat, protože bych fakt šla, mě to začalo strašně bavit. Mám u baráku parádní rovinku co má od řeky 550metrů k další obci. Takže 15 minut tam jdu, se mezitím zahřeju a můžu valit. Je tam hlína a štěrk, měkký povrch, paráda. Už mi přišla i sportovní podprda na běh, ale ještě jsem ji nemohla vyzkoušet, když jsem nachcípaná…

Překonala jsem i plochou nohu. Levou mám horší, jak začne od bolesti trnout (trne celá noha od kolene dolů jakoby šla do křeče, ale v křeči neskončí, protože jsem ještě nacuclá hořčíkem :3) tak se zastavím, dobelhám domů a nechám to, ale i si říkám, že naopak tím sportem by se mohla zlepšit a trochu srovnat, že by se tam mohly zpevnit a posílit ty povolené vazy, takže se nevzdávám. Pravá noha je trochu lepší, je sice taky plochá ale trošinku nějakou klenbu má, to se mi srovnalo po detoxikaci. A i když je z většiny taky plochá, tak mě vůbec nebolí tolik jak levá, prostě takový malý rozdíl a jde to tak strašně moc poznat při pohybu… Cvičení na plochou nohu mi nepomohlo, ortopedické boty a vložky už VŮBEC, tak to zkusím tímto, třeba je to cesta… Mám platfus po otci a on taky sportoval. Sice neběhal ale posiloval, ale co… Jde to. Běžeckou obuv nutně ještě kupovat nebudu, to spíš později, asi na jaře, když vydržím… nebo až roztrhám staré tenisky. Asi pojedu do Brna, nechám si udělat diagnozu došlapu a koupím něco epes. Chci vydržet. Baví mě to a doufám že mě to bavit nepřestane.

Jo a – doma se mi vysmáli když jsem řekla že mám radost že zaběhnu celou tu rovinku v kuse 550 metrů. – Já si ale myslím že to je naopak výborné, pro úplný začátek platfusáka co nikdy neběhal… No tak co, mám zdravotní limit, zastaví mě bolesti, tak se mi smějte. hahaha… Místo aby mě pochválili že jsem zvedla prdel z křesla, tak se smějou :-/ já jim ještě všem ukážu, všechny je pak vyzvu a předběhnu. Záprdky jedny.

Pak se vždycky projdu zpátky, rozchodím to a jedu odznova… A přes mapy si počítám kolik jsem dala, abych viděla jak se obden zlepšuju. Protože se vlastně zatím jenom rozjíždím a rozlepuju plíce, takže na každý výběh byl velký rozdíl v metrech i v čase. To se neběhá s jazykem na vestě, ale pomalu, takže důležitější je čas než metry. – Naposledy jsem naběhala 1415m po odečtu chození – No náhodou já si nemyslím že se mi má kdo co smát, já jsem na sebe hrdá, mám z toho radost a nenechám si své nadšení pokazit.

Největší radost jsem měla třetí běh, to už se mi rozlepily plíce a doběhla jsem bez zastávky k tyči k začátku druhé obce těch 550 metrů a bylo to jako vyhrát desetiboj, úplná euforie 😀

Jo a taky… říkám si že běh není úplně špatný skill pro tuto dobu, až sem přijdou muslimáci, tak jim uteču. Zatím mi to přijde lepší než koupit kvér a chodit na střelnici.

V rámci regenerace organismu jsem si naordinovala jaterní očisty, dneska mám teprve druhý den diety, což je zatím jenom o pití moštu. Koupila jsem si Bohemia 5l, jablečný mošt mi moc chutná 🙂 Na dietu plánuju dělat hlavně ty fazolky a hrášek na kašičku, protože mi chybí vláknina a bílkoviny. Mám i mungo na klíčení, to mi vždycky chutnalo, těším se… Řekla jsem si že ty jaterky udělám min. 3x, aby to mělo smysl. (Dělala bych jich víc, klidně i 5x, ale myslím že to už psychicky nedám)

Pro mě to není vůbec lehké rozhodnutí. Dieta ještě jde, to jenom pohubnu a piju mošt co mi chutná a hlavně můžu čajíky… a je mi zima, protože v dietě nejsou tuky. Ale to vylučování je naprosto úděsné, já vybliju úplně všechno. I sůl i olej. A pak tu sůl musím pít třeba celkem 6x a ne 4x jako ostatní, protože co se vyblije, se musí nahradit a nalít tam znova… A klistýry, protože samotná sůl nestačí… no prostě trpím jako zvíře. Ale cítím že je to už opravdu potřeba, nedělala jsem několik let – nemohla jsem se rozhoupat kvůli předchozím zkušenostem – ale teď se hecnu a dám to. Dělám to koneckonců jenom pro sebe… Sice si tím opět naruším trénink protože játra musí odpočívat, ale co, to doženu pak.

Morčátka si našla novou zábavu. Jak mám takové 3 dřevěné tunýlky, tak nějaké morčátko ty tunýlky začalo stavět. Prostě to neleží jako tunýlek, ale stojí to a dělá to jenom dřevěný oblouček. Vždycky dojdu a položím to a pak když třeba půlhodiny nejsem v místnosti, jsou všechny obloučky postavené. Ještě jsem morčátka nepřistihla při činu tak nevím které to dělá, ale tipuju že Vanilka, to je takový mafioso.

Ale nevím proč to dělají. Buď je to hra, nebo tam ty obloučky už nechtějí, protože zpomalují pohyb a chtějí tam víc pobíhat? Těžko říct, zrovna Vanilka ty obloučky podbíhá úplně krásně. Možná je dám pryč, ale nevím nevím, Májinka pod nimi občas ráda spinká.

Dneska jsem četla velice pěknou recenzi na obě moje knihy, na kterou mě čtenářka upozornila. Tak mám radost 🙂

http://cinnamon-belle.blog.cz/1601/recenze-svitani-svet-za-oponou-alue-k-loskotova

Komentáře

Ikona diskutujiciho Rava 2016-02-02 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou dvoueurovkou – já taky nevěřím, že je to náhoda. Norsko prostě jen není v EU, a když si otevřeš atlas a odmyslíš si Norsko, tak to ´tam nahoře´ opravdu vypadá takhle. Kdyby Norsko vstoupilo, byla by mapa i na dvoueurovce zase slušná, ale nejspíš jim tenhle důvod ke vstupu nestačí.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-02-02 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta elektrodová baterie z brambor propojenýma drátkama je opravdu nádhera! 🙂 To se jednou může hodit, až vypadne elektrika 🙂

Ikona diskutujiciho Myšák 2016-02-02 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně ty země dohromady na té první eurovce přišly jako veverka :D

Ikona diskutujiciho Milan 2016-02-02 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško i počasí má své dny, u vás padá polystyren u nás uz pučí kočičky, přitom mají ještě minimálně měsíc spinkat…

Ikona diskutujiciho AsNum 2016-02-02 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nerad bych byl poslem hoaxu ale mám divné tušení o městečku

Ikona diskutujiciho Fred 2016-02-02 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D Takže při otevření nového webu se bude podávat speciální bramboračka :D

Ikona diskutujiciho Jarda 2016-02-02 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, já jsem zase v mapě vždycky viděl tohle: https://ctrlv.cz/d8ob

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-02-02 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jeee tesim sa na treti diel o čumáčkoch 🙂 moj ma cuketu rad, druheho mam kratko tak som este nestihla skusit. Celer a cervena repa :D podobne. Akoze, to bolo: co mi to sem davas, to je horsie jak moje hovienka :D. Ale zato maju radi řapíkatý celer. A citrusove nic nemaju radi.

Ikona diskutujiciho michaela kratka 2016-02-03 06:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zápisníček/únor 2015 ??? Chyba v matrixu?

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-02-03 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teďka jsem viděla On top of the world od Imagine dragons.  Pusťte si videoklip a budete se tlemit jak Já :D. Proste o tom, že přistání na měsíci je lez a ještě je tam spousta illuminatskych symbolů.  Každopádně jak je to zpracovany….. já fakt nemůžu má to jen 4 minuty tak se na to doporučuji :DDDDDDDDD Proste tolik illuminatskych symbolů, takže je jasný, že nám tím něco říkaj… 🙂

Ikona diskutujiciho Jarda 2016-02-03 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Druhý muž na měsíci byl zednář. Nebo alespoň to tvrdí zednáři. Ale já bych tomu věřil… v americe byl zednář skoro každý druhý(myšleno v nadsázce)… v době letů na měsíc jich tam podle oficiální statistiky bylo cca 4 miliony: http://www.msana.com/msastats.asp Jestli to byl taky illuminát, těžko říct. Oficiálně illumináti neexistují. Nicméně používají stejné symboly jako zednáři. Resp. illuminátům jsou připisovány symboly, které používají zednáři.

Ikona diskutujiciho :) 2016-02-03 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak Italie zase vypada jako bota, tak nevim proc by neco jinyho nemohlo vypadat klidne jako prirozeni…

Ikona diskutujiciho Aneta 2016-02-04 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko chtelo by to zase clanek o kuriozitkach ? clanek o nejdivnejsi schuzce jsem cetla nekolikrat a nad takovyma uchylarnama se clovek nejvic pobavi ?

Ikona diskutujiciho veselávčelka 2016-02-05 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně prezidenta Zemana, jak jsem četla tu zprávu, tak mám pocit, že už je stará. Protože velké očernování už tady bylo, včetně pornoskandálu jeho dcery.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-05 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  To je možné, nevím jak dlouho to koluje… nebo chystají novinku :D

Ikona diskutujiciho Fred 2016-02-05 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K obrázku "In memory of…":

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-02-09 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že teď už jsou ti, kteří tvrdili, jak jsou uprchlíci skvělí a jak jsme zlí, že je tu nechceme, konečně zticha. Pochybuju, že by je tu někdo chtěl. Já je tu nechci od samého začátku, ale někteří lidi v mém okolí se tvářili, že by jim tu nevadili…mně by tu tedy rozhodně vadili.

Ikona diskutujiciho R... 2016-02-10 07:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho BE 2016-02-10 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kto čítal Večné zákony-Posolstvo Grálu od Oskara Bernharda, iste si spomenie, na to, že on popisuje ako nemecký národ-duch mal svoju úlohu, mal priniesť osvietenstvo, /viď mnoho velikánov/ ale pokašlal to práve 2sv. vojnou. Urobil veľa zla, a teraz musí urobiť veľa dobra.

Ikona diskutujiciho Stínovlas 2016-02-10 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-10 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Dobrá rada pro tebe: Běž si trošku zaběhat, jeden kiláček stačí. Pak si udělej studenou sprchu, vydrbej se froté ručníkem a před spaním si hezky ohřej mlíčko… a uvidíš jak se ti udělá dobře a jak ti žlučník přestane trousit žluč po internetu.

Ikona diskutujiciho R... 2016-02-11 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho R... 2016-02-11 06:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho BE 2016-02-11 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: omg, tvl, :D

Ikona diskutujiciho Vénya Luna 2016-02-11 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho ginze 2016-02-11 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hehe, to jsi mě potěšila s tím, jak píšeš, že jsi nerada dlouho mimo domov…já to mám stejně, u kamarádky jsem spala asi 3x a pokaždé jsem se tam v noci cítila nepříjemně a nemohla jsem usnout. Pak si ještě člověk vyslechne, jaká je strašná citlivka atd. Jak říkáš ty, nejlépe si odpočinu doma a v přírodě. Co nechápu nejvíc, je to, jak to zvládají moje kamarádky, co jsou na VŠ na kolejích – mít spolubydlícího, společné sprchy a záchody pro jedno patro, papírové zdi, kde je všechno slyšet…já bych se tam asi zbláznila :D

Ikona diskutujiciho Myšák 2016-02-11 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsi navrhnout, že je vezmeš s sebou ;-)

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-02-11 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Nevím,  jestli by se při tak dlouhé cestě nezbláznili :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-11 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Chudáčci malincí, nemám klec na přepravu, dvoumetrovku do auta nedám, ale hlavně ten stres a tu dlouhou cestu nevím jestli by při zdravém rozumu přežili :-/ morčátka jsou baculatá, ale taky nepřežijí všechno… To bych jim neudělala, i pro mě je víc jak 2 hodiny v autě mučení, žaludek se chce podívat z okna na cestu atd. :-/

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-02-12 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až budeš udávat ty lahve, jsem klidně ochoten se obětovat. :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-02-13 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  :D :D :D :D

Ikona diskutujiciho . 2016-02-14 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkus barefoot boty.

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-02-14 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně, taky jsem díky chození na prochazky s Tinkou pořadně nabila energií.  Dneska u babičky, takže si s sebou vemu Badíka a hurá na Milenka!  :D

Ikona diskutujiciho Lucie 2016-02-14 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě mrzí, že jsi nachlazená.. Mě vždy na jakékoli nachlazení i zánět zabere lichořeřišnice (používám tinkturu), už roky jsem díky tomu nebrala antibiotika :-) A pokud se přidá kašel, je výborná africká pelargonie. Dají se koupit kapky pod názvem Kaloba… Jinak co se týká cvičení, tak jsem si v poslední době nesmírně oblíbila desetiminutové cvičení pro štíhlý pas od Tiffany Rothe, např. https://www.youtube.com/watch?v=6VVnBxAGrto Do tak krátkého cvičení se vždycky dokopu a hlavně to funguje a navíc je to i zábava :-) Má i další desetiminutovky, dají se kombinovat podle toho, na co má člověk náladu. Doporučuji :-) Mám za sebou nejrůznější cvičení v tělocvičně s hromadou ženských, ale tohle mi vyhovuje daleko víc :-)

Ikona diskutujiciho Tara 2016-02-14 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky chodím běhat!! :D  Tento týden jsem teda nebyla, protože buď sněžilo, nebo byl vichr a to bych se hned nachladila (snažím se to hlídat), ale jinak taky no. 🙂 Vždy to mám tam a zpět přes pět kilometrů, ale já jsem chodívala běhat i v létě. Člověk si pročistí hlavu, protáhne se a hlavně je víc energie. 🙂 (Akorát ty chemtraily, to je děs!)

Ikona diskutujiciho Lilio 2016-02-15 00:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len taký detail, ,,bezmäsité jedlá" oficiálne môžu obsahovať mäso :D ale nesmie byť jeho hlavnou súčasťou….preto by sa malo v jedálnych lístkoch dávať zvlášť bezmäsité a vegetariánske x)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek