Zápisníček / Únor 2017

1.2.2017 v Aluška.org 120

Aktualitky, zprávičky, myšlenky, dění ve světě a vedlejší obsah… vítejte v Zápisníčku 🙂

__________________________

1. února 2017

Nedávno mi přišel e-mail se zajímavým dotazem od originálního českého umělce, který se snaží tvořit konstruktivní hudbu. Což se mu očividně daří. Zatím má na youtube tři skladby. Cesty stojí za poslech, má velice dobrý text a Andělé má zase energeticky velice silný refrén, dost dobíjí. Pusťte si je pro váš krásnější den a zanechte autorovi hezký komentář 🙂

Ahoj Alue, dlouho se zabývám muzikoterapií (frekvence, ladění, mantry apod.) a snažím se tvořit písně, které by něco předaly, co v této společnosti moc není a zároveň bude posluchače harmonizovat, uzdravovat…

Posílám Ti zatím tři své písně, které jsem dal na youtube a moc rád bych tě požádal, zda by sis je mohla prosím poslechnout a sdělit mi co z nich cítíš či jak na tebe působí apod.

Ať už si je pustíš či nikoliv, děkuji za přečtení

Žij nadále s lehkostí a radostí Alue

Pillai

Cesty

https://www.youtube.com/watch?v=nRzi6eZjiec


Andělé

https://www.youtube.com/watch?v=SobRpd4J8w4

Další postřeh už není tak veselý. Následující úryvek mi poslal kamarád, kterého nepřekvapilo, že právě církevní sňatek je zařazen pod paragrafem 666. Tím nám řekli všechno podstatné.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Dnes ráno jsem dostala zprávu od organizátorů velké přednášky, která se měla konat 12.2.2017 v Brně a na kterou jsem upozorňovala i zde na webu, že se přednáška přesouvá.

Akce v Brně 12.2.2017 se přesouvá na nový termín 21.5.2017!

Velice se omlouváme, ale z důvodu nemoci musíme přednášku přesunout na nový termín 21.5.2017. Vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Druhá příjemnější zpráva je, že díky velkému zájmu budeme přidávat přednášku i s výkladem pro ČR na 28.5.2017 do Prahy. Více informací již brzy.

V případě nevyhovujícího nového termínu nám napište na [email protected] a vstupenky Vám budou vráceny v plné výši.

Na oficiálním webu www.Nadi.cz by mělo v blízké době vyjít přibližnější info.

Dneska je něco jako slavnostní den, protože jsem dosáhla konečně svojí vysněné délky do pasu. Mám dojem, že ten Haar Vital Komplex je něco jako vlasový akcelerátor. Nic mi na zrychlení růstu nefungovalo a mohla jsem se stavět na hlavu, ale čím dýl beru tyhle kapsle, tím víc mám dojem, že ty vlasy začaly pořádně frčet. Mimojiné se mi také dost zpevnily nehty a vlasy už mi prakticky vůbec nepadají, takže už nemusím dávat hennu, která mě ztmavila… Fotky, které jsou dělané jenom pár dnů až týden v odstupu teď vypadají, jakoby byly od sebe minimálně měsíc, nebo dva.

Jestli máte problémy, že vám vlasy nerostou, padají, nebo potřebujete co nejdřív odrůst poničené konce, určitě skočte do DMka, ale efekt to má až po 1-2 měsících denního užívání.

5.1.2017

Dneska mě překvapily fotografie z následující módní přehlídky. Kdybych tomu měla dát název, asi bych tomu říkala ,,Houmlesova-bunda-stájl”. http://9gag.com/gag/a7r50Bz

Podobných přehlídek je v poslední době k vidění hodně, kdy modelové chodí s účesy alá cukrová vata, nebo v tomto případě s mastňákem, co je dva týdny nemytý a nahrnutý do obličeje, aby dotyčný vypadal co nejvíc špinavě a asociálně. Toto nám má prezentovat co? – Že je cool si nemýt hlavu? A kdo ty pytle bude nosit? Co pak s tím? To se potom všechno nahází na hromadu a spálí?

Představovala bych si, že lidstvo bude postupem času pořád lepší, na vyšší úrovni a bude umět dělat věci nejenom vysoce funkční, ale i krásné… Ale tohle není ani jedno.

Jestli máte také rádi audioknihy, našla jsem další zajímavý kanál. Je tam na výběr z hromady knih, povětšinou dobrodružné, sci-fi a detektivky. Výborné při práci, nebo na relax 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCEVibAW2f1tcnEk1k0XXDzQ/featured

6.2. 2017

Tak jsem konečně ,,dočetla” audio knihu Jurský park. Pamatuji si, že jsem ho kdysi dávno viděla zfilmovaný ještě jako dítě a vůbec se mi to nelíbilo. Ani dneska nemám chuť to vidět. Zato kniha je skvělá. Extra podrobná a velice mě zaujalo, jak autor Michael Crichton dokázal s velikou inteligencí pospojovat úžasné poznatky z tolika oborů… Podle mě je to spisovatelský génius, nebo mě to okouzlilo proto, že jsem snad nikdy nečetla vědeckou fikci. Možná začnu :D. Mám ještě na výběr z dalších jeho audio, takže se dá pokračovat dál… Zajímavé je, že násilí, smrt a krev mi v knihách nevadí a nic mi nedělá, všechno si to v hlavě představuju tak mírně a nekrvavě, že mě to neděsí a ani se mi o tom v noci nezdá. (Mám takhle rozposlouchanou Hrů o trůny, ale audio není celé. To je taky samá krev, ale oproti filmům se mi knihy líbí mnohem víc. Právě proto, že ve své hlavě násilí nikdy nevidím tak, jak vypadá ve filmech.) Ale běda, jak mi to někdo pořádně surově zfilmuje. Tak to samé dílo, co mě předtím zaujalo, budu naopak nesnášet a ještě mě to začne v noci ve snech honit. To je prostě síla cizích implantovaných obrazů, na které byste sami v hlavě nepřišli, tak vám je někdo podsune a vaše podvědomí si s tím pak neumí poradit i mnoho let. Pak vás pořád ve snech honí Tyranosaurus a vy nevíte, kde jste ho nabrali… Proto se na krváky nedívám.

Taky je blbé, že autoři prvního filmu nechali přežít Hammonda a Malcolma, když přitom oba nakonec zemřeli a Lex mělo být 8 nebo tak nějak, ale ve filmu je mnohem starší. Zkrátka si chtěli udělat prostor a postavy pro další filmy, aby mohli podojit zajímavé téma. Dobrý důvod, proč raději číst knihy. Nebo poslouchat audioknihy… Protože ve filmech spousta věcí není, jsou blbě a navíc tam teče fakt krev, zatímco vy ji v představách nevidíte, vy tam máte jenom kouzelnou zemičku ze žužu, kde nikdo neumírá, ale odletí na růžovém obláčku 😀

9.2. 2017

Mám pro vás dobrou zprávu. Včera se mi konečně v knihovnách podařilo vyšmátrat knihu o fyziognomice, o kterou jste si tolik psali. Mám z ní vypsanou velkou knihu skript, ale ty se mi přepisovat nechtělo, protože jsou dost stručná. I když by vás to i tak asi zaujalo, mám to krásně bohatě vybarvované 😀

Každopádně knihu z roku 1996 se mi podařilo vyhledat na googlu, že je stále dostupných posledních pár kousků v několika antikvariátech za nula nula prdlačky a dokonce je tam nějaká stránka, kde se to snad dá koupit online. Pokud jste nadšenci a chcete originál, tak jenom pro vás věrné, co čtete zápisníčky, to dám dřív. Kniha se jmenuje Jak číst obličeje, autor je Rodney Davies a ta stránka, kde to vypadá, že se to ještě dá koupit, je tahle, ale nemám odzkoušeno, že funguje, taky to mohou být stará data… Nutno vyzkoušet, případně zahledat jinde, nebo zkusit navštívit osobně nějaký antikvariát: http://muj-antikvariat.cz/kniha/jak-cist-obliceje-davies-rodney-1996

Také jsem vyhledala kontakt na tehdejší nakladatelství. Bohužel už dávno ukončilo svoji činnost a majiteli je dnes 66 let podle wiki, na netu samozřejmě nemá nikde kontakt a dva maily, které se mi podařilo k tomuto nakladatelství najít, jsou oba nefunkční a vrací se zpátky. Takže firma už dávno nefunguje a kontakty nejsou v provozu. Chápu samozřejmě, že ta šance byla malá, ale za pokus mi to stálo, pokusit se alespoň zjistit, jestli někdo někde udržuje práva na knihu, ale koneckonců už uplynulo čtvrt století, takže bude snad v pořádku, když tu knížečku oživím na svém webu.

Zatím mám jednoduchý plán, dělat pomaličku skeny po stránce, abyste to měli pěkně i s obrázky, občas k tomu třeba připsat nějakou zkušenost, nebo přidat obrázek, kde je ten rys ukázaný na nějaké fotce, zkrátka když bude co říct, tak bych obsah trošku doplnila a jinak by se z toho mohl udělat pěkný vzdělávací seriál. Knížečka je malá A5 a má jenom 155 stránek, takže kdyby se vždycky dalo do jednoho článku 5-10 stran + moje dodatky (podle toho jak vyjde obsah a kolik tam bude nahuštěno textu), tak by to mohlo být nějakých 20-25 dílů o fyziognomice, ze kterých byste si mohli postupně dělat vlastní skripta a pak se to učit. Z knihy se totiž učí blbě, ale když si to heslovitě vypíšete a vykreslíte do svého sešitu, tak je to výborný studijní materiál… Ještě nevím, kdy přesně ten seriál začnu. Teď mám rozdělanou tu sérii ,,co nechápu na lidech” a ještě ji pořád dopisuju, tak možná někdy příští měsíc bychom tu fyziognomiku mohli začít dělat.

Dneska jsem dostala doporučení na tento článek pana Vondrušky:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Totalni-vymyvani-mozku-Po-precteni-tohoto-textu-mozna-lepe-pochopite-jak-se-to-dnes-dela-451636

Když jsem ho otevřela, totálně mě pleskla mezi oči anketa v článku:

No… taková hezká milá optimistická anketa na dnešní ráno. Fakt super.

10.2. 2017

Mám další dobrou zprávu. Server blog.cz konečně opustil správce ,,Standa”, který (jak jsem se dočetla) nepil krev jenom mně, ale mnoha dalším lidem, ke kterým se choval nespravedlivě, povýšeně, arogantně a cenzorsky. Ten, který propagoval na titulce článek, který mě pomlouvá, že cenzuruju komenty, dělal úplně to samé. A dokonce lidi vyhazoval z AK, když na něj napsali kritický článek… Díky konstruktivní síle Vesmíru nahradila Krála Klacka nějaká nová redaktorka, jmenuje se Bára a to je asi vše, co o ní zatím víme.

Ale už první den kdy dostala funkci, POPRVÉ za historii dala na titulku do propagovaných článků jeden alternativní, který vysvětloval, že si malé děti nevymýšlí duchy. Prakticky to samé, co jsem před lety napsala já, to stejné téma. Říkám si aha, super, konečně skončil materialistický monopol, máme tady někoho, kdo nebude protlačovat jenom materialismus, sexuální úchylky, pedofily atd., ale bude dávat na titulku i opravdu zajímavý obsah i na jiná témata.

Jaké milé překvapení, dnes poprvé za funkce nové správkyně má Aluška.org na titulce propagovaný článek:

Je to k nevíře, ale 11 let starý blog, který je 1. nejnavštěvovanější a nejčtenější na serveru, nikdy na titulce nebyl, protože mě prostě Standa neměl rád.

Je také docela možné, že nová administrátorka na rozdíl od Standy nebude podporovat a přehlížet kyberšikanu, která je zakázaná přímo v pravidlech používání serveru a tak se možná konečně pohnou i jiné záležitosti, které doteď nebyly řešitelné, nebo jedině za přítomnosti policie, jelikož Standa byl naopak rád, když se po mně někdo vozil, taky to sám nejednou udělal.

Tohle je po delší době změna, která mi opravdu udělala radost. Konečně bude správce dělat spřízněná rozumná duše a ne nějaký anonymní exot.

Dneska mě pobavil Pewdiepie. Nikdy jsem ho neměla moc ráda, ale v mezičase nějak dospěl a začal občas dělat i povídací videa, kde sdílí své názory a zkušenosti. Tak se jdu sem tam podívat co zrovna provádí. Nově si obarvil toho svého blonďáčka na platinově bílé vlasy, takže v podstatě minimální rozdíl (taky mu to sluší, krásně to zvýrazňuje jeho modré oči) a celý svět se teď může zbláznit, titulky v novinách, reakční videa… Všichni co ho sledují, to strašně řeší, dokonce mu za to i nadávají. Smála jsem se tak, že jsem málem spadla ze židle, při představě, že mně se vlastně nedávno stalo totéž, až na to, že mě neznají desítky milionů lidí. Ale očividně ty samé věci fungují pořád stejně jak v malém tak velkém měřítku. Jak v makrokosmu, tak v mikrokosmu. 😀 https://www.youtube.com/watch?v=CmvBfELf6TM

Chudák borec… nezávidím mu to. 😀 Já bych si na truc tu platinu dala na modro nebo růžovo, aby se měli fandové echt čemu divit a echt o čem psát. Však je to pár cenťáků, to mu stejně za chvilku odroste.

11.2.2017

Návod na Master Cleanse očistu organismu, který jsem nedávno dávala ve zkrácené verzi, mě natolik zaujal, že jsem se začala pídit, pak jsem našla část černé kopie knihy s návodem a černá kopie byla také velice zajímavá, tak jsem tu knihu sehnala a objednala. I s poštovným jenom 230kč, dost dobrý kup 🙂 Knížečka je malá, ale pěkná a praktická. A čím dýl nad tím spekuluji, tím jsem si jistější, že do toho půjdu. Otázka je jenom kdy přesně… Asi až se trochu oteplí, protože jak člověk v zimě nejí, tak mrzne a už teď mám doma studený odchov i když topím. Každá návštěva se u mě třepe a já už to ani nevnímám 😀 Resp. chodím v chlupatým županu zabalená jak medvěd, tak je mi to jedno.

15.2. 2017

Aktuálně vycházející série zamýšlejících se článků očividně vzbuzuje emoce. (,,How to offend people in 2017″, na to jsem asi samozvaný expert) Na jednu stranu je fajn, kolik lidí to vidí stejně jako já, kolik lidí má rozum a chovají se zodpovědně, kolik lidí přemýšlí nad důsledky svých činů a nenapodobují ostatní jenom proto, že to dělá většina, tak oni musí taky…. Na druhou stranu už jsem si přečetla pár pěkných nadávek na moji osobu, ale žádná z těch nadávek nebyla odůvodněná a podložená nějakým argumentem, nebo faktem… Prostě jsem někomu šlápka na kuří oko.

A co by se dalo čekat jiného, když si alkáč přečte že nesouhlasíte s tím aby byl někdo alkáč, co jiného vám může napsat, než že jste nemytý orgán…

Celkem nechápu, jak já můžu být orgán za to, že si dovolím napsat názorový článek na věci, u kterých je naprosto jasné předem, jaký na to budu mít pohled. Očekávali byste snad ode mě, abych kouřila, chlastala, fetovala, žrala 50 koblihů k večeři a snažila se někomu vnutit, že to je normální, zdravé a v pořádku? – Pochopitelně že to v žádném případě není v pořádku a nemůžu to schvalovat. Nic jiného ode mě nikdo očekávat nemohl. – Pozor, Aluška.org hlásá morálku, zdrženlivost a odstup od návykových látek, jaké to překvapení, no kdo by to čekal! Vy byste to čekali? Já teda fakt ne! 🙂

A zatím čtenáři nevědí, že to hlavní teprve přijde. Drogy byly jenom taková rozcvička, já si kopnu do mnohem zajímavějších témat, ale nebudu spoilerovat… Jestli vám moje morálka a naivita leze na nervy, tak ten čtvrtý díl raději vůbec nečtěte. 🙂

Včera mě zaujal tento gif. Pravděpodobně to bylo natočené na letišti, je to záběr z živého vysílání. U stolečku stojí blonďatá paní s mikádem, rozhlíží se kolem, před ní projde jiná tmavovlasá paní a jak projde, blondýnka už tam není. http://9gag.com/gag/axVGLjY

Jsou dvě možnosti, jak to vysvětlit. Buď cestovala v čase a skutečně vidíme něco nadpřirozeného, nebo ta blondýnka nezmizela, ale jen šla stejným směrem jako tmavovlasá paní, ta zaclání ve výhledu, na blondýnku není vidět, takže to vypadá, že zmizela. Prostě souhra pohybu v čase… Ale i tak je to hodně zajímavá náhoda 🙂

Dneska dopoledne mi došly nové vizitky. V rámci reorganizace a úprav designu na všech mých webových projektech, jsem pochopitelně chtěla i nové vizitky, ale byl to trošku restík, tak jsem se ke grafickému návrhu dostala až v únoru. Mezitím ty staré dochází, takže pár jich ještě rozešlu a pak přejdu na tyto nové. Mají mnohem lepší energii, než ty původní. Fakt z nich mám radost, i jak krásně barevně vyšly 🙂

17.2.2017

Včera u nás bylo tak nádherně! I předevčírem. Celý den sluníčko, skoro jsem nemusela topit, jak pěkně hřálo. Včera venku teplota nad 10 stupňů. Krásně se mi venku tahalo dřevo a přikrývaly nové palety, až jsem si říkala, že to snad už pomalu ani nestopím. A byl to krásný den, plný energie, hodně jsem toho stihla… No a dneska 😀 Dneska sluníčko není, venku zima a hustě padá namrzlý sníh. A veškerá moje energie i nálada šla okamžitě ze včerejších 1000% na polovinu. Asi jsem se narodila na blbém místě, mě měli vypustit někde u rovníku, tam bych byla spokojená. 😀

Včera mě pobavil tenhle spam. Je to pozvánka k tomu, abyste se stali Iluminátem. 😀 To už je fakt moc. Dokonce i s telefonem. 😀 Ale na ten spam co sledal dárce ledvin to pořád nemá. Ten mě asi pobavil víc… Já ale vůbec nechápu, proč tohle nějaký bot rozesílá, jestli je to vtip, nebo… Vysvětlí mi to někdo?

Další milé překvapení. Za kralování nové správkyně Báry, je Aluška.org poprvé v historii doporučeným blogem dne. Cítím se potěšeně a oceněně. 🙂

21.2.2017

Jistě víte, že nedávno ve Francii explodovala další atomová elektrárna. Nabulíkovali nám, že to byl jenom větrák a že nešlo o vážnou závadu, tudíž nedošlo ani k úniku radioaktivity. ALE TO ŘÍKALI VŽDY, ŘÍKALI NÁM TO U ČERNOBYLU, ŘÍKALI TO PŘI FUKUSHIMĚ A ŘÍKAJÍ TO I TEĎ A NIKDY TO NENÍ PRAVDA. Bylo mi hned jasné, že k nám brzy doletí radioaktivní mrak a už je to tady.

Hovinky.cz hlásí mírně zvýšenou radiaci… Někde jsem zašantročila dozimetr, potřebovala bych si ty hodnoty ověřit. Nevěřím tomu, že jsou ty hodnoty tak nízké. Nebo jsou nízké, protože schválně počkali, až přes nás projde ten nejhustější mrak, abychom pak naměřili málo a nepolekali se.

https://www.novinky.cz/domaci/429958-cast-evropy-vcetne-ceska-hlasi-radioaktivni-jod-131-v-ovzdusi-zdroj-je-nejasny.html

Výbuch ve Flamanville byl 9.2. v 10:00, radiaktivní mrak už tu máme cca dva týdny (takže čas víceméně sedí), ale nikdo se neobtěžoval nám to říct dřív. Až když jsme všichni nadýchaní a je dávno pozdě, se obtěžují upustit nějakou zmíňku…

Tak se nezapomeňte proběhnout venku a zhluboka dýchat, protože ÚDAJNĚ nám vůbec nic nehrozí a hodnoty jsou nízké :-/ Jak smutné. Je úplně jedno, jaký je rok. Jsme nepoučitelní, opakujeme pořád ty samé chyby dokolečka.

Ta exploze byla masivní, žádný jeden větrák!

https://www.youtube.com/watch?v=fndzM4d0V3U

ZDE: www.hrotovice.cz/assets/File.ashx?id_org=4846&id_dokumenty=69659

Je ke stažení ,,PŘÍRUČKA PRO OCHRANU OBYVATEL PŘI RADIAČNÍ HAVÁRII JADERNÉ ELEKTRÁRNY DUKOVANY”

Od strany č. 4 jsou pokyny, jak se chránit před radioaktivním zářením. Doporučuji nastudovat, i když je otázka, jestli už není pozdě a jestli jsme tu hlavní dávku už dávno nedostali. Protože zatracená média se dva týdny neobtěžovala nám to říct!

Dneska mě oslovil tento nádherně vtipný dialog mezi kostely. Takový jste fakt ještě neviděli (pouze anglicky): http://9gag.com/gag/aM8wALM Presbyteriáni musí být zábavní na párty…

22.2. 2017

Existuje ještě druhá verze vysvětlující radioaktivní mrak nad Evropou. Možná nefouká z Francie, ale skutečně z východu, jak psala média. Celý článek s podrobnostmi si můžete přečíst zde: http://tadesco.cz/nepresne-informace-ruznych-zdroju-radioaktivite-tomu-skutecne-k-uniku-radioaktivity-evrope-doslo-pri-kontrole-tesnosti-plynovodu-kvuli-moznemu-poskozeni-zemetresenimi-norsku-italii/

24.2. 2017

Nedávno u nás byl výpadek proudu na celý den… A musím uznat, že by mi možná nemusela jet elektrika častěji. Když nejede voda, tak jsem fakt v háji, ale bez elektřiny je to celkem fajn, i když nezvyk. Sice jsem nemohla pracovat na webu, nejel vysavač a voda na čaj se vařila postaru v rendlíku, ale byl to příjemný den, který jsem zasvětila zejména dělání pořádku. Stihla jsem kopu práce. Tak jsem vytřídila kuchyň, skříň, vyklidila svíčky, přenesla skleničky do vitrínky a udělala si tak místo na nové nádobí, které si chci dokoupit… No a došla řada taky na fusekle a jiné drobné prádlo, které jsem si chtěla přeskládat už dlouho. Vytřídila jsem celou náruč věcí, které už jsou staré a dokonce jsem tam našla úplně, ale úplně úplně scvrklé bavlněné ponožky, které jsem nosívala ještě na základce. 😀 Z velikosti 38-42 byla poloviční… Jak pro mimino. Taková ponožková seschlá hrozinka. Vůbec nechápu, jak se tyhle ponožky mohly zachovat až do téhle doby, myslela jsem, že je už dávno nemám. Byl to divný pocit, najednou je vyhodit, ale když zmizely, ulevilo se mi.

Mám velké staré fusakle ještě po mamce. Kdysi mi je půjčila na spaní, když mi byla zima a nějak jsem jí je už nikdy nevrátila… Dneska je z nich totální hadr, protože než jsem si koupila nové spací ponožky s ovečkou, tak jsem je donedávna používala. Žlutou barvu si drží, ale gumy už jsou rozpadlé, sem tam díra. Těm musí být alespoň 15 let. Chtěla jsem je taky vyhodit, ale nešlo to.

Na vyhazování nepotřebných starých krámů jsem expert, vždycky se mi strašně uleví, když je vyhodím a uvolní se nový prostor. Ale zjistila jsem, že ty ponožky z doby kromaňonské představují vzpomínku, udělalo se mi blbě a prostě to nešlo. Tak jsem je schovala mezi věci na památku. Jsem zvědavá, jak dlouho ty ponožky budu sušit, asi čím dýl je budu mít, tím spíš je sušit budu. No, to už se někdy stává 🙂 Ještě mám po mamce mikinu a čím je starší, tím víc mě mrzí, že jsem ji používala jako pracovní a jsou na ní fleky, co už nejdou vyprat. Protože se taky absolutně nedá vyhodit. Vlastně je moje oblíbená. – Sakra. Čím dýl tu není, tím je těch pár věcí co po ní mám, cennějších. Myslela jsem si, že to bude naopak.

Ještě se moje stránky ani nevytlačily z doporučených blogů na den a už mám na titulce další článek ze své série….. Báru sice neznám, ale už je to moje oblíbená nová správkyně. Cítím se oceněně 🙂 Trochu mě překvapuje, že článek který vzbudil živou diskuzi, a dostala jsem na něj hromady velice zajímavých pěkných názorů, má nakonec tak nízké hodnocení. Článek, který lidi probere, dovede k zamyšlení, rozpoutá živou debatu a postrčí lidi k vyjádření názoru, považuji vždy za úspěšný. Splnil účel. Něco lidem dal. Podnět. Myšlenku. Vzruch… Ale stejně má dvě hvězdičky. Asi jsem s tou morálkou hromadu lidí naštvala, než se vypisovat, bylo jednodušší mi dát dislike. To mu však nebrání se vyplácnout na titulce… Koneckonců, já v prvním díle varovala, že to může být pro některé dosti ofenzivní série, že se moje upřímnost nemusí všem líbit. Koneckonců ty názory jsou nepopulární a dost antimainstream, takže se nemám ani čemu divit.

Už týden si říkám ,,Jooo. Zase začnu pravidelně cvičit.” Včera jsem to odstartovala. Po zralé úvaze jsem došla k tomu, že je ten správný čas. Topná sezona ustupuje, hlavní nápor balíků ustupuje, knihu jsem dodělala, vydala, nejsou vedra, nic mi nebrání. Je ideální doba to obnovit.

Říká si ,,Jo nebudu se přeceňovat, nezačnu kde jsem skončila, dám si pěkně dvojku z 30 Day Shred…” Hm, docela jsem to nedávala, asi 3x jsem se málem pozvracela, takže dneska jsem poslušně nasadila jedničku. Sice jsem ji celou odcvičila, ale bolí mě z toho koleno a chytám křeč do nohy. Bohužel, ty samé problémy jsem měla i předtím. Křeč povolí, jak si noha zvykne na zátěž, ale koleno je průšvih, musím některé cviky opět změnit, abych si ještě neublížila. Údajně je bolest kolen běžný problém u cvičení s Jillian, ale nevím jak to napravit, aby mě to nezlobilo a abych tomu nemusela ustupovat… A teď mě bolí úplně všecho, asi hodinu jsem skoro nemohla vstát 😀 A to ještě budu nosit dřevo a měnit piliny morčičákům. Takže to zítra vidím na pauzu… Půl roku necvičení je prostě dost poznat, nějakou dobu budu nabíhat zpátky na původní fyzičku. Doufám, že budou stačit 2-3 týdny. Zůstala mi svalová hmota, nepřibrala jsem tuk, zůstala mi síla, ruce mám naopak ještě silnější, ale stejně nevydržím a neudýchám co předtím… Kardio je moje slabina, na které musím víc pracovat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-02-01 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je naprosto skvělý hudebník!!! Hned mu jdu napsat komentář!

Ikona diskutujiciho Dexter 2017-02-01 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hehe, církevní sňatek pod paragrafem 666 je spíš dobrá vtipná náhoda, než nějakej účel. Lidi, neblázněte, ti kdo sestavují zákony nějakou esoteriku opravdu neřeší 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-01 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Náhody neexistují, všechno ma světě má svůj účel a důvod.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-02-01 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To není esoterika, to je symbolika.

Ikona diskutujiciho meruňka 2017-02-01 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Církevní sňatek má čistě pomyslnou výhodu. Mluví se tam o přípravě,která kdyby byla opravdická, tak by k něčemu byla. Jenomže, ta je v praxi stejně zanedbaná a vede ji člověk, který až tak některé věci nechápe a jaksi mám dojem, že by se do toho až tak nemělo matlat to náboženství, spíš nějaký čas na sladění názorů, domluvu,jestli třeba neříkají totéž jinými slovy,nebo v čem kdo může ustoupit do kompromisu a s čím se musí holt nějak srovnat,nebo doladit. To je určitě potřeba. Nebo aby se oba stáhli do friend zone.Všechno má svůj čas, je to v lidech.

Ikona diskutujiciho Jan 2017-02-01 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Dobrý den, říká se, že obecně lidé nejlépe a nejaktivněji "plácají" čemu nerozumí.

Ikona diskutujiciho meruňka 2017-02-01 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to jste Jane nevěděl? Že rozveden není totéž, co zneplatněn?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-02-01 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Andělé je tak nádherná písnička ❤ Neskutečně dobrý zpěvák ?

Ikona diskutujiciho Monísek 2017-02-01 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….Když mě osloví něaká písnička,kterou&nbsp;&nbsp;(šak známe :D)omílám dokolečka dokola.. Přijde klasicky otázka.Um,zajímalo by mne,kolikrát jsem to slyšela!Mno,skutečne tu mám před sebou diář..na stránce nadepsáno CESTA ,ANDELÉ a jak debil delám čárky.Již jich je dost a nejspíš bude ješte víc :)PŘEKRÁSNÉ <3 Děkujem :-)&nbsp;&nbsp;PS.tet jsem dostala chut vzít si do ruky knížku Anděl Strážný ,ty energie jsou dosti podobné _)

Ikona diskutujiciho Irča 2017-02-01 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvoje vlasy jsou fakt pěkný!

Ikona diskutujiciho Luz 2017-02-01 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:&nbsp;&nbsp;Pokud hlavne okolo katolickych snatku (a pripadne rozvodu) je dost byrokracie, ale v jinych cirkvich to tak nebyva.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-02-01 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten člověk má opravdu pěkný hlas. Své fanoušky si to určitě najde. Píseň Andělé má hezkou melodii. A Cesty taky.

Ikona diskutujiciho Menni 2017-02-01 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta církev, to je teda síla :-D, jinak hudba je skvělá, je hezké, že někdo chce dneska tvořit konstruktivní hudbu. Zrovna dneska jsem si v rámci studia musela poslechnout Obětem Hirošimy od K. Pendereckeho a nic destruktivnějšího jsem nikdy neslyšela. Špatně je mi toho doteť.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-01 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:&nbsp;&nbsp;Hm… to si pamatuju. Jak nám jako malým šušňům tata vykládal, že sice jsou už rok rozvedení, ale ne před bohem, že církevní sňatek se nějak musí podat a schválit až ve Vatikánu nebo co a že pokud je s jiným chlapem, tak je mu před bohem nevěrná.. No ježiši ani jsem z toho neměla rozum, ale pamatuju si to dodneška, jak jsme my lidi někdy strašně ujetí. :D :D :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-01 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:&nbsp;&nbsp;Tak si sprav chuť tímhle, Obětem tsunami 2011.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-01 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Církev nic jiného než pokrytectví ani není. – Poslouchej boha a bude tě mít rád, jinak tě nebude mít rád. Věř v boha a půjdeš do nebe, protože to je jenom pro tyhle lidi co jsou dost posh a choděj do kostela. 🙂

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2017-02-02 01:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: A z&nbsp;&nbsp;bližšieho okolia viem, že stačí zaplatiť a velice rýchlo vám "zneplatnia" sňatek :D Další znám sa snažil rozviesť bez penazí a viem že čakal 8 rokov určite, potom už som s ním nebola tak v kontakte. Teraz už viem, že je "zneplatnení" ale ani neviem, či nakoniec radšej nezaplatil…. :D naozaj nechápem ako môže niekto takéto veci riešiť.

Ikona diskutujiciho Helene 2017-02-02 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty brďo, tobě to pěkně roste! A vlasy máš krásný, lesklý a hedvábný. Já dávám hnědou hennu, ale čím dál tím víc se mi líbí svoje vlastní barva, vypadám v tom taková mlaďoučká a mám sebe sama víc ráda. Možná přestanu hennovat, taky mi přestává vyhovovat to ztmavování.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-02-02 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta hudba je moc pěkná :). Cesty by se mi víc líbily bez zpěvu, kdyby to byla jen ta melodie, ale Andělé jsou fakt krásní a líbí se mi i ten text. Nějak mě ta písnička vrací do dětství, ani nevím proč :). Vlasy ti rostou dobře, já na ty vitaminy z dm taky už dlouho nedám dopustit. Akorát teď jsem byla nějakou dobu vegan a ačkoliv mi i normálně vlasy rostou dost rychle (4 cm za měsíc) tak za dobu, co jsem byla na veganské stravě se mi růst vlasů extrémně zpomalil, ačkoliv mi veganská strava jinak vyhovovala a dost mi pomohla zbavit se všelijakých vnitřních problémů. Začala jsem zase jíst víc normálně, ale hlídám si to abych jedla pořád zdravě, koupila jsem si zase ty vitamíny a začala je do sebe ládovat a růst vlasů se zase znormalizoval tak snad už to bude dobré :). A k těm církevním sňatkům – v tom jsem dost mimo, já se o církevní věci vůbec nestarám, takže předpokládám, že naše svatba s přítelem jednou proběhne stylem že budeme sedět na zmrzlině a řekneme si: "Hele pojďme se vzít." "Hele tak jooo." a bude to domluvené :D.

Ikona diskutujiciho S 2017-02-02 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, viem, že toto nie je dotazník ani nič podobné, ale kamarát mi poslal toto video https://youtu.be/G2xXu8_2Exo a príde mi, že by som ti ho rada poslala :D je možné, že naozaj nejde o fake? V tomto konkrétnom prípade, je mi jasné, že mimozemšťania sú

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-02-02 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem si konečně v DM koupila ten Haar vital, tak hurá do něj. V lékárně měli i ten Donna Hair, ale s tím ještě počkám, cena je fakt jinde. Jsem moc zvědavá. Kdo ví, třeba budu mít už v létě vlasy taky do pasu! No kéž by 🙂 Jinak děkuji za odkaz na písničky – hezký text a moc příjemný hlas.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-02 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Se zájmem jsem si to poslechla. Bytost vypadá reálně, alespoň tedy podoba odpovídá. Něco sedí, ale něco z toho nesedí. Nukleární válka jako naše dogma sedí. Že není smrt, sedí. Jediná realita je příroda, to sedí perfektně… Ale mimozemšťan nemůže být přirozený výsledek evoluce, jedině že by to byl uměle klonovaný hydrid, šedivák u kterého byla použita naše DNA (tyhle pokusy se dělají už dlouho, takže křížence lze připustit). Mutant po jaderné válce by byla opice, takže radiaktivita je vyloučená. Takže opět buď lže, nebo neřekl celou pravdu. Zadruhé, nemůže být z daleké budoucnosti tak jak ji chápeme, protože po 6. matrixu, pokud skončí jadernými zbraněmi, už nebude svět, kde by tyhle hnusné zrůdy existovaly. Buď zase lže, nebo neřekl celou pravdu.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-03 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve mě teď hrklo jak prase. Pořádně jsem různýma programama projel můj androiďáckej mobil a normálně ten telefon si pamatuje několik let starý fotky, který jsou už dávno smazaný. Fuj je mi z toho blbě. To se nehodí, přecházím zpět k Nokii 3310. Ble, tohle mě definitivně přesvědčilo o tom že mobily jsou odposlouchávací zařízení a že to co už zde několik let píše Alue a tm není radikální technoparanoja, ale real shit 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-03 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:&nbsp;&nbsp;A jak jsi to zjistil? Jak se to tam dá naťukat?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-02-03 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Niesu to len miniatúry obrázkov thumbnails, ktoré bežne ostávajú v smartfóne alebo aj počítači pri použití napr. XnView? Tie thumbnails si proste treba občas vyčistiť. Na Androide to čistí Clean Master alebo niektoré ďalšie čistiace programy ako All in one toolbox, GO speed, Apus booster ( tam je treba zaškrtnút tú položku dole Clean more-gallery thumb.) a podobne.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-03 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Stačí Ti total commander, nastavit aby se zobrazovaly skryté složky. Případně jinej pokročilej souborovej manager.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-02-03 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: To máš jako na počítači. I léta smazaný věci jsou najít a klidně i znovu obnovit. Stačí vědět jak. Mě se to jednou&nbsp;&nbsp;omylem podařilo. Škoda, že si už nepamatuju postup.

Ikona diskutujiciho :) 2017-02-03 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeee ty pisnicky jsou nadherny, ten jeho hlas O:-) jinak Alue nezhubla jsi? jak jsi dala ruce k tomu pasu vypadas jak proutek, takovej vosi pas :-D

Ikona diskutujiciho Irča 2017-02-03 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Jo taky jsem měla chytrej telefon, ale když se mi v létě rozbil displej, tak jsem se na to vykašlala a začala jsem používat mojí starou nokii 1600 kterou mám už od 9ti let a mám se mnohem líp, neřeším hovadiny typu instagram, snapchat a nejsem na tom 24/7.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-03 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: bylo to ve složkách něcoboost, a taky ve složkách cash. Fotky který jsem v minulosti posílal přes whatsapp a následně smazal jak konverzaci, tak fotku z galerie, tam normálně byla. Žádná miniatura. Vím že podobně se chová i messenger, ale ten jsem nikdy nepoužíval. Na čištění používám ccleaner, ale asi budu muset stáhnout něco víc agresivního. Google disk, ani nic jinýho od gugla kromě map nepoužívám. Ten whatsapp si sám zálohuje někam konverzace i když je nastavenej aby to nedělal, nevím kam.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-03 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejhorší je že třeba operátor má komplet seznam na jaký číslo a kdy voláš. Ani se s tím netají, normálně je to k dispozici v tvém účtu – t-mobile. Mám za to že v případě datového tarifu jsou tam i vidět navštívené stránky. Podobně je to zřejmě i s poskytovately internetu. To aby člověk na net nelezl jinak než přes Tor. Sranda je i monitorování pohybu, přihlásíš se na účet googlu pod stejným účtem jaký máš ve svým mobilu a vidíš kde jsi byl v jaký čas. Sice to jde jakoby vypnout, ale já pochybuju že se to reálně vypne..

Ikona diskutujiciho Irča 2017-02-04 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Já fb teda zatím mám a nejsem schopná ho zatím zrušit, ikdyž bych ráda :D

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-04 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: U mě to bylo tím že bejvalá si našla jednoho odpornýho člověka s kterým teď chodí, a ta stránka prostě není dost velká pro nás tři :D takže pokud se chceš zbavit fejsu, totálně se na nekoho naštvi :D

Ikona diskutujiciho Irča 2017-02-04 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Hm, to klidně můžu, ale bejvalé přítele mám zablokované, takže na ně nenarážím nijak a fb mám taky kvůli škole – usnadňuje mi to práci. :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-02-05 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta módní přehlídka je opravdu unikátní. Že je to hnusné, to je bez debat. Zajímavá je diskuse pod článkem, kde kdosi píše, že přehlídky jsou pro to, aby návrháři ukázali, co dovedou, a ne aby to někdo nosil :-). Svět se zbláznil. Není to hezké, není to užitečné, nedá se to nosit. Tak je to asi umění, kterému si dovolím nerozumět a dovolím si pohoršovat se nad tím, že je za to někdo dobře placen. Asi si udělám živnost a budu navrhovat auta. Co na tom, že o tom nic nevím – není přece potřeba, aby to jezdilo :-). Míru zdar! :-)

Ikona diskutujiciho Barča 2017-02-06 04:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak dneska většina přehlídek je jen o to, aby lidi ukázali svou kreativitu (často velmi zvláštní, ale stále se to řadí jako umělecký druh). Prostě něco ukázat a není cílem, aby to lidi nosili.

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2017-02-06 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za nazev produktu na vlasy :). Vlasy už do pasu mam, ani jsem si toho pořádne nevšimla. Zase mám ale špatný konečky, tak kdyztak povyrostou a zkrátím to :). Ma někdo typ na dobrý šampon? Já mam ráda kosmetiku lush, ale je to drahy. Nejradši používám takovéto mýdlo ruzovo-bile ve tvaru spirály. To si kousek nadrobím pod horkou vodou do vany a už nemusím ani používat šampon a potom jsem mela vlasy v nejlepším stavu :). Navíc, když se vám to dostane do očí,tak to nestipe – nic :).

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-02-06 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Pozor, takhle&nbsp;&nbsp;funguje jakýkoliv digitální úložný&nbsp;&nbsp;prostor, je to tou pamětí a ne mobilem, máš to v PC, kamerách, diktafonech… Když dáš soubory "do koše" nebo je normálně "vymažeš", tak systém je pouze odejme z registrů souborů, odebere index. Proto existují programy na skutečné promazání disku, je to zdlouhavý proces, kdy se přepíší odindexovaná data (které tam stále jsou) samými nulami nebo náhodnými kódy, aby tam nezbyla právě ani ta neindexovaná (nepřesně řečeno "smazaná") data.

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-02-06 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Mi se zdá, že na to, aby to nebyla jen virtuálně počítačově renderované video, má ten šedivák příliš plynulé pohyby- všimněte si, jak mrkne očima a také způsob jeho artikulace; žádné autentické drobnější pohyby, které vytvoří skutečný tvor, tam&nbsp;&nbsp;nemůžu najít. Ale jestli je to pravda a je to&nbsp;&nbsp;z roku 1964 tím nechci hned popřít, bylo by fajn, kdybychom se mi lidi už "ke konci&nbsp;&nbsp;věků" dozvídali tu pravdu :D

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2017-02-07 00:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Ano, to nie je nič špiónske, ako píše Raja tie smartfóny už sú počítače. A je to len normálna vlastnosť pamäte. Pamäť funguje tak, že keď niečo vymažeš, tak sa to v skutočnosti nevymaže, ale chlívek pamäte sa označí ako volný – že sa jeho obsah môže prepísať. Často sa stáva, že ak nezaplníš úplne celú pamäť, tak sa nemusi roky prepísať. Takže tá fotka tam stále fyzicky datovo existuje, alebo len jej časť. Časť sa mohla už prepísať.

Ikona diskutujiciho Downloady-thesims2 2017-02-07 03:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš krásně dlouhé vlasy….:)

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-07 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoukni Jurský svět, ten je hodně dobrej, ale budou Tě v noci honit Raptoři :D

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-02-07 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: přestali mi prodávat můj oblíbený přírodní šampon a nemohla jsem už sehnat žádný za rozumnou cenu, co by mi pasoval. Až teď jsem našla dva nejvíc dokonalé! Mnohem lepší i než ten původní co jsem měla. Jsou oba dětské a jeden je od značky Hipp a druhý myslím Babylove nebo tak nějak. Ani jeden neobsahuje sulfáty, silikony, žádné srajdy, obsahují přírodní výtažky a nemají ani parabeny, což šampony Lush mají (a ten Lush má dokonce i sulfáty). Ty dětské míň pění ale vlasy mi umyjou úplně krásně a jsou za dobrou cenu :). Ale dětské šampony jiných značek obsahují sulfáty a tunu další chemie, že radši než dát na hlavu Johnson&Johnson a podobné, tak to už bych si ty vlasy radši umývala jenom čistou vodou, nechápu jak tohle můžou cpát do kosmetiky pro děti… Ale ten Hipp i Babylove doporučuju moooc! To složení je fakt krásné :).

Ikona diskutujiciho Kristina 2017-02-09 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fyziognomika mě zajímá, budeš moc hodná když z toho uděláš další seriál:) Zkoušela jsem odkaz a knihy sice vypadají dostupné ale přidat do košíku nejdou. Nicméně jsem našla stránku kde to vypadá, že je ještě jedna skladem. Sice opotřebovaná ale kdyby měl někdo zájem tak tady: https://antikvariat-5d.cz/kniha-jak-cist-obliceje-davies-r-2667604.aspx

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-02-09 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Juhů, patřím mezi 12% :D. Děti chci mít až po třicítce, až na to zkrátka budu připravený, když mě na to škola nebyla schopna připravit.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-09 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sigile, běžte prosím obtěžovat někam jinam. Pamatuji si vás podle vašich předešlých příspěvků a nemám o další vyjadřování k mému obsahu z vaší strany absolutně žádný zájem. Nečtu, automaticky mažu a nezajímá mě to. Místo nadávek byste se mohl třeba za své předešlé chování omluvit, ale spíš bych byla raději, kdybyste mě nechal napokoji.

Ikona diskutujiciho S 2017-02-09 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi sa tesim na serial o fyziognomike!! Akurat tento vikend som bola v knihkupectvach a narazila na jednu knihu s touto temou. Hned si mi napadla ty, ze sa o to zaujimas a rozmyslala som, ci nespravis nejaky clanok tykajuci sa fyziognomiky. Nuz, vesmir pracuje vzdy a vsade 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-02-09 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na seriál o fyziognomice se moc těším, už jsem plánovala, že se to někdy v blízké době naučím, takhle je to úplně skvělá zpráva :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-09 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[51]:&nbsp;&nbsp;Znám… ta holka jenom ví, jak má zaujmout lidi. Čím větší hovadina, tím víc blbců se na to přijde podívat. Jednoduchý marketing.

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-02-09 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Joooo! Fyziognomika!!! Skvělé! Těším se! To je taaak boží! :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek