Zápisníček / Únor 2018

3.2.2018 v Aluška.org 62

Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku 🙂

Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

01.02.2018

Veverčí miminka asi letos budou zase!! 🙂 V Zápisníčku na minulý měsíc mi došly znaky, tak jsem nemohla napsat, že jsem 30. ráno vstala a na balkoně dvě veverky. Moje černá střešní spolubydla a červený veverčáček. Že je to kluk a že zadělává na miminka mi bylo hned jasné, protože nepříbuzné veverky spolu na balkoně ve stejný čas nikdy nebudou, leda by se pářily a leda by sameček běhal za samičkou. Taky mu šel vidět pinďa, takže je to jisté, opravdu se teď veverky páří. Veverčáček byl oproti té mojí přerostlé vypasené tučné obludě úplně drobounký a hubeňoučký, tak doufám že taky někdy dojde na svačinku, jídla tady mám dost. Veverčáček rozkošně stydlivě seděl na zábradlí se složenýma pacičkama a hypnotizoval meděnýma očkama naši tlustou samičku. Snědli byste ho láskou. Nebyl moc rád že je točím (ale kdo by si to nechal utéct, já chci mít něco taky na památku, netočím jenom pro lidi ale pro sebe taky. Když vzpomínám na Máju, tak si s ní pustím videjko a hned se cítím líp.), tak se různě přesouvali. Podařilo se mi veverčáčka natočit úplně zblízka a pak jsem je nechala napokoji, aby mohli udělat ty miminka, na která se těším, doufám že budou bydlet zase u mě na střeše a že mi je přijde mamina ukázat! 🙂 Jinak je to ta mladší čokoládová veverka, loňské miminko co bylo odchované na střeše tu zůstalo a teď ji prohání samečci, takže uprostřed noci se ozývají rány, jak veverky dupou na půdě a jak se tam nahánějí. Stará mamka veverka snad taky bude mít znova mladé, doufám.

Malá pikantnost na téma voleb, možná bychom se mohli inspirovat 😀

Město Cormorant v Minnesotě opětovně zvolilo psa za svého starostu.

Důvod je prostý, město je malé, čítá jen pár set obyvatel a starostu nepotřebuje, ale někoho si zvolit musí. A jelikož zákon přímo nezakazuje mít za starostu psa, zvolili zlatého retrívra, který si pozornost náležitě užívá.


K tomu by se v rámci dnešních závažných zpráv ještě dalo dodat následující:

Pamatujete na Pepu Outsidera? Je to Slovenský troll, který tvrdí že žije v Austrálii, že dělá pro ACIO, ale ve skutečnosti vysílá od Košic a nejmenuje se Peter, ale Juraj. Příjmení má jakési maďarské. Byl to důvod proč jsem já a pak i TM ukončila spolupráci s prvopodstatou, protože když jsem viděla, jak pod záštitou tohoto trolla vzniká údajný troll team, který zveřejňuje články ,,channeling s Gandalfom, channeling so Sarumanom, channelingy s dalšími dvěma postavami z počítačových her co si ani nepamatuji ale vypadají strašně VIP a duchovně…“ bylo mi jasné že žádný tým to není, že to všechno píše Juraj pod jinými jmény a když jsem apelovala na zdravý selský rozum majitele PP, bylo to házení hrachu na stěnu. Já ale na rozdíl od jiných autorů nejsem žádný anonym a beru svoji práci vážně, pokud možno seriozně a nemůžu si dovolit spolupracovat s nějakými zmetky, trolly, nebo blbci. Takže nahazuji zpátečku hned, jak od někoho začne smrdět podraz. Dost jste se mě ptali ,,co si o tom myslím“, tak tady to dodatečně máte, vyklopené narovinu.

To jsou staré věci co vím už dlouho. Ale ohledně této kauzy vyšla nová perlička, protože Juraj je zveřejněný na jakémsi videu, kde je vidět jeho obličej. Je to takový klasický plnotučný počítačový koblih. Na tadesco o tom vyšel krátký článek od Terezy a najdete tam i odkaz na inkriminované video. http://tadesco.cz/peter-insider-odhalen-video/

,,…nesmysly, dezinformace, lži a místy až groteskní báchorky jednoho muže, který sám sebe nazýval, a možná pořád nazývá, Peter Insider, údajný ředitel 12. sekce ACIO (Advanced Contact Intelligence Organization = Organizace pro kontakt s vyspělými inteligencemi). Několik rozhovorů (lépe vyjádřeno pokusů o rozhovor, poněvadž jeho slovní projev byl otřesný) jsem slyšela. Mnohdy jsem nevěděla, jestli ty své „top secret informace“ opravdu myslí vážně nebo tahá posluchače (včetně pana woodmena) za nos.

Ve videu níže (od minuty 49:54) ho můžete vidět, jak poskytuje své „top secret informace“ v nějakém bytě na Slovensku. Nemyslíte, že údajného ředitele ACIO by měli pohostit spíše v luxusním hotelu? Dokonce známe přibližné místo, odkud vysílal přes Skype své „zaručeně pravdivé“ zprávy z celého světa na jakékoliv téma. Požádala jsem už loni svého dobrého kamaráda, který má svůj kontakt v zahraniční zpravodajské službě, aby nechal dát analyzovat jeho skypové hovory. Místo, odkud vysílal a kde pravděpodobně i žije, jsou Košice nebo jejich okolí.“

Zajímavá je i diskuze pod zmíněným článkem, kde se vyjadřuje diskutující Maroš, jeho příspěvek mě velmi zaujal:

Psychopatov „mám v uchu“! Vysvetlím… V minulosti mi „prechádzali“ v jednom civilnom zamestnaní po niekoľko rokov „cez ruky“ – skôr cez bránu „firmy“, stovky až tisíce problémových ľudí, a od odhadu – čo sú zač, závisel jednak môj príjem, ale i bezpečnosť, a aj sa streľalo, aj sa bodalo. Teda – reč tela, pózy, farba hlasu, oči, pach, a – PRÍBEHY! Báchorky, báchorky, prípadne vyhrážky, sľuby. 99% vrodení psychopati – to 1% buď ich obete, alebo SIS-kári a provokatéri. Naučil som sa ľudí čítať a počúvať. To vibráto v hlase, priškrtenosť, herectvo – skrátka nuansy ich vnútra. Bolo to špinavé obdobie môjho života, ale jedinečná škola života. Teraz k veci! Toho PSYCHOPATA „Insidera“ som počul po prvý krát na Svobodnom vysílači – SVCS a myslím neskôr aj na Slobodnom vysielači SK. Hneď hneď po prvej relácii som e-mailom „vyletel“ na Pavla Hlávku – či je až taký blbec, že nevníma tie bláboly Insidera, ktorý neskutočným spôsobom – odbočím – „Kapitán“ Danko – SK poslanec za SNS má ešte ďalšiu prezývku – „generátor náhodných slov “ – pretože tento človek často nevie dať dohromady slová vyjadrujúce jednoznačnú logickú vetu – naspäť – teda že – Insider blúzni, že je to typický prejav konfabulácií psychopata, ktorý verí tomu čo hovorí, a pretože skutočne má víziu tejto svojej fantázie – z ktorej je sám nadšený – dokáže toto prežívať, a teda – PÔSOBÍ AUTENTICKY – presvedčivo! Rodený podvodník! Lenže – tú infantilnú úchylku má vo farbe hlasu! A vďaka tomu, že takéhoto človeka nevidíte, že vás nedokáže odpútavať fascinujúcimi gestami – „čarovať vám pred očami“ – dokážete túto nenormálnosť vôbec zachytiť! V tomto je rozhlas ozaj skvelý – ako analyzátor.

Pavlovi Hlávkovi som zúrivým mailom na rovinu vytkol, že nesie priamu zodpovednosť za budúce naivné obete tohto „blogera kontaktéra“, ktorého SVCS vďaka IDIOTIZMU A ZARYTEJ – Z PRESVEDČENIA! – NEPROFESIONALITE NEKOMPETENTNÉHO Pavla Hlávku, takto jeho pomocou – SVCS vlastne STVORÍ – vytvorí mu dôveryhodnosť – a „projekt Peter Insider“ – si bude žiť vlastným životom!

Reakcia Hlávku, či SVCS? Žiadna! Prečo? Pretože Hlávka síce SVCS zakladal, ale je to DRAMATURGICKÝ PABLB! – a toto napíšem ako Fantzzi chemtrailsom na oblohu – človek bez vedomostí a kompetencií, ktoré navyše aj odmieta získať – naučiť sa, či delegovať na niekoho schopnejšieho! Hlávkahlávka – je najslabší článok reťaze SVCS. U mňa je to jedným slovom – ko…

Takže – Prvopodstata prevzala Insidera tiež, na čo som prudko a hrubo reagoval voči Tomášovi, že tento psychopatický ko… sa pripája najskor „niekde od Malaciek“ – nech si dávajú pozor! Ale – Woodman, tak ako aj Hlávka – boli – a Hlávka stále je – vďační, za každú hovadinu, ktorá im umožní to ich „médium“ – „zvýnimočniť“ – navyše – Hlávka funguje – ako absolútne neproduktívny redaktor – nedotknutý poznaním – v podstate ako parazit na reláciách vyrobených inými – Jarda Chvátal, Doležal a iní…

Pozor! tento príbeh ešte neskončil! Takýto psychopati túžia niekoho úplne ovládnuť, a ja sa obávam, že obete „Insidera“ už niekde existujú…

Já jsem nikdy nedala víc než jednu minutu blábolení Pepy Outsidera a šokovalo mě, tolik se našlo lidí, kteří mu to žrali. Že vůbec někdo měl nervy, poslouchat hodiny v kuse ,,eeeeee aaaa eeee takbysomtopovedal eeeee aaaaa – a kolik tam teď máte hodin? – eeeeee aaeeee jako momenálně? eee eeeeee…“. Lidi co to nemají v hlavě v pořádku poznáte velice rychle podle hlasu, intuitivně máte tuto schopnost v sobě, ani nemusíte být nějaký odborník, nebo kriminalista.

4.2.2018

Veveřák už evidentně splnil co měl, na veveřátka je zaděláno a včera jsem ho potkala, jak snídá na balkoně. Takže už živím i potenciálního taťku 😀

Byla jsem upozorněna na zajímavý film s názvem PLANETA 51. Je to pohádka pro děti z roku 2009. Podobnost s AREA 51, nebo PLANETOU M 51 odkud je rasa Animus, je poměrně podezřelá.

Na pohádkové planetě 51 žijí zelení lidé, kteří se nejvíc bojí invaze mimozemšťanů která je bude žrát, nebo ovládat jejich myšlení. Vše tam dětem otočili přesně naopak. Na vodítku si jako svého hodného pejska vodí aliena (Vetřelec), co močí kyselinu. (https://www.csfd.cz/film/238481-planeta-51/prehled/)

12.2.2018

Přináším jeden velmi čerstvý a velmi vtipný postřeh ohledně Pepy Outsidera. Někdo na něj vyhrabal video, kde se účastní konference v angličtině. Lidi kteří mu konferenci nabídli, asi trochu překvapilo, že Pepa ve skutečnosti pořádně neumí anglicky (mluví hůř než Milouš ,,like a bablbam“), ale když už se to vysílalo, tak jim asi nezbylo nic jiného, než tu hru hrát s ním. Pepa Outsider se údajně ve videu lituje, že mu prý minulý týden ,,oni“ zabili manželku přímo před jeho očima. Přitom víme z jiného jeho videa, že tvrdil, že jeho manželka je mimozemšťanka a je údajně neohrozitelná.

No kdo ještě takové pytlíkoviny poslouchá a hlavně kdo jim věří… to mi hlava nebere. Pepa hlavně údajně žije v Austrálii, takže je zcela omluvitelné, že neovládá angličtinu. Nechápu, proč do toho šel… kor když přece truchlil za imaginární manželku, že jo. Ale jinak tam zní docela vypohodičkovaně, na to že by měl truchlit. Však to se stane každýmu docela běžně, život jde dál, že jo.

Ještě jsem jukla na stránečky jedné účastnice inkriminované konference s Outsiderem a to je také hodně silný materiál. Hlavně ten photoshop s perlou a výčet 14ti profesí, které údajně dělá, včetně Lemurijského léčitelství a Keltského šamanismu… jo a taky čte Akášu a čistí minulé životy a vůbec dělá úplně všechno.

Achjo… videjko je TU, stránečky jsou TU, pokud byste se rádi pobavili, nebo spíše pozastavili. A zábavný photoshop TU, pokud byste ocenili i malou kulturní vložku v tomto všedním dnu.

16.2.2018

Svoboda slova na internetu už se evidentně chylí ke konci. Hlavně občané nemyslete a nehledejte si zdroje nezávislých médií. My vám řekneme co je pravda a co si máte myslet. viz. článek: Cenzura? Centrum.cz blokuje e-maily s odkazy na dezinformační weby

,,Freemailové služby vydavatelství Economia podle webu Aeronet.cz blokují e-maily, ve kterých se nacházejí odkazy na „alternativní“ média. Cenzura by měla být zavedena na schránky @centrum.cz, @atlas.cz i @volny.cz. Podle Aeronetu blokování začalo 15. prosince 2017 a trvá dodnes. Má prý souvislost s prezidentskými volbami, neboť majitel Economie Zdeněk Bakala podporoval Drahoše, na něhož ona „alternativní hlásala skutečnou pravdu“.“

Doporučuji přečíst celý článek, kde najdete podrobnosti. Centrum.cz mělo vždycky maily na dvě věci. Na ho, a na prd. Jestli se vás problém týká a hledáte mail kde vás nikdo nebude sledovat ani vám filtrovat poštu, zkuste protonmail.com

Už před nějakou dobou bylo velké halo kolem instantního nápoje MANA. Výrobce udeřil na trh se zajímavou propagací a zajímavým nápadem. ,,Nevařte, buďte líní, náš nápoj vám dá všechno, co potřebujete…“ A v propagačním videu vám to vysvětluje opičák ve skafandru. Achjo. Ideální výrobek pro naši mladou generaci, která je ráda když umí uvařit čaj, protože dělat kuchtu v kuchyni už se dneska nenosí, když má člověk tolik práce na svém ultramoderním dotykovém telefonu. Také se u pití Many nemusí přemýšlet co nakoupit, nebo jak z toho nakonec neudělat blivajs.

Kamarádku výrobek zaujal, a zastavila se podobně jako já při pročítání obsahu. MANA totiž obsahuje sojovou bílkovinu, řepkový olej, lipidy mořské řasy, synteticky vyráběné sladidlo sukralozu a je pěkně mastná. Za výrobek sestavený z levných nebo ne ideálních surovin vypláznete pěkných pár tisíc, ale přesto má nápad úspěch a prodává se dobře.

Připadá mi smutná tahle doba, která přišla. Kdy někteří lidé místo vaření raději pijí hotový nápoj s maltodextrinem a říkají tomu vývoj/pokrok. Všechno je strašně přetechnizované a uspěchané, všichni neustále nalepení na obrazovce, i když jdou do kavárny tak se neumí bavit s lidmi ale pořád musí do toho telefonu čumět. A už se ani nevaří… Protože je tu neustálý přístup k něčemu zajímavějšímu. A tak se velice rozmáhají řešení pro líné lidi. Jako dovoz krabičkové diety do domu, nebo instantní tekuté jídlo… Kdo má dneska čas na jídlo, no ne?

Když jsme u té přetechnizované doby… Mám pocit, že jsem zaspala někde v době před deseti lety, když jste byli cool, pokud jste nosili v kapse mp3/mp4. Mám starý iPod classic, už je mu 10 let a baterka je podle toho úplně vyždímaná. Všechno jede, nikdy jsem ho nehodila na zem a když se sekne, má kombinaci kláves na restart, takže ho vždycky oživím. Ale už nic nevydrží. Tak jsem se dívala, co mi Apple může po deseti letech nabídnout. Hledala jsem vlastně to samé. Ideálně kolem 100GB místa, ať si to můžu vesele zaflákat úplně vším, na písničky, filmy…. víc nepotřebuju. A hle, zjistila jsem, že už se Apple neotravuje s děláním úplně obyčejného přehrávače. Dneska mi nabídne tablet za 30 litrů, co se odemyká na otisk prstu, má kameru vepředu, vzadu, podporu pro hry, napojení na wifi a vlastně slouží i jako telefon. Tak jsem se zděsila při představě, že bych si měla dobrovolně koupit takovej krám, co mi bude skenovat otisky prstů…. A to jsem ještě žabař, před pár dny u mě byla návštěva, co má prý telefon, který se odemyká pohledem na obličej svého majitele a byl nový, takže telefon si nějaký měsíc na ten obličej zvyká a zapamatovává si ho… To nechceš… To fakt nechceš.

Vypadá to, že možná Apple dělá servis a možná mi tu baterku vymění a budu moct frčet se starouškem dál. Protože za krám na otisk prstů peníze nedám, nejsem blázen. To bych nechtěla ani zadarmo. Dívala jsem se zase u jiných firem, ale mám blbou zkušenost, že když to nemá tlačítko na tvrdý restart, tak to do dvou let zdechne tím že se to sekne a navíc má všechno strašně malou paměť.

Nechápu, proč Apple nezůstal u výroby classic, když to byl takový obrovský hit. Možná právě proto, že ten iPod je udělaný tak dobře, že si minimálně dalších deset let nic nemusíte koupit a to se v dnešní době konzumu jaksi nepodporuje. A navíc po těch deseti letech zažijete šok, protože to na co jste zvyklí, už se dáááávno nedělá. Dneska frčí otisky prstů a instantní jídlo v tetrapaku.

18.2.2018

Včera dopoledne jsem vydala nové video o Zlatušce, které si diváci v podstatě vydupali 😀 A za cca 24 hodin to posbíralo skoro 7 tisíc shlédnutí. Takže veškeré moje vlogy, Alutalky a veverky se můžou jít zakopat, morčata prostě jedou nejvíc. Na titulní stránku webu video házet nebudu, protože tady vše již bylo popsáno a v podstatě je to jenom opakování událostí z listopadu – prosince 2017.

Co se přihodilo Zlatušce?

https://www.youtube.com/watch?v=vwwqVZIJ6Mw&t=12s

Kdybyste náhodou někdy chtěli propadnout davovému šílenství kolem zázračné černé korejské masky na uhráky Pilaten, tak to prosím nedělejte. Dneska jsem to zkusila, jednak to vůbec nic dobrého neudělalo, akorát mi to vytrhalo všechny chloupky na obličeji, mám totálně podrážděnou pleť a pěkně to pálí. Hodím to už rovnou do koše, protože nejsem sadista. Achjo :-/ Krám jeden levnej. Mám dobré zkušenosti se slupovačkou od Avonu, Rioru, ale tohle Pilaten je fakt špatný.

20.2.2018

Zázračná maska Pilaten je nejenom na nic, nejenom že mi podráždila obličej, ale ještě jsem se z ní osypala. Fakt dobrej kup toto. 😀 😀 😀

Předevčírem bylo u nás o půlnoci -9,5 a včera -7,5 stupňů. A to mě všichni strašili jak bude -30. Říkala jsem že jestli bude někde -30, tak maximálně místy na horách a ne u nás na malém kopečku, že to je zase nějaká konspirační teorie. O 30 kiláků dál už hlásili -12. Kolik jste měli vy? 🙂

21.2.2018

Dneska jsem četla stručný a dost zajímavý článek ohledně aktuálních mrazů v Evropě na Tadesco. Existuje teorie, podle které jde o řízený proces a za tím vším je něco jiného, říkají tomu ,,úklid Evropy“. Zajímavé zajímavé… kdo umí ten umí, kdo neumí ten čumí, tak nezbývá než čumět a počkat si, co se vyplní a do jaké míry.

http://tadesco.cz/evropu-zasahnou-krute-mrazy-tim-souvisi-vojaci-bilych-uniformach-haarp-trump-ma-svuj-plan/

Včera jsem si k práci pustila film Den nezávislosti. Je to o invazi parazitické mimozemské rasy. Zaujalo mě, že už v roce 1996 byla lidstvu je velmi úspěšném filmu ukázaná rasa Animus, neboť popisem a způsobem chování opravdu odpovídá. Ve filmu je doslova řečeno, že jde o parazitickou rasu, která létá z planety na planetu, když vyčerpá zdejší zdroje, přestěhuje se. Tyto bytosti nepřicházejí v míru a nemají zájem na spolupráci s lidstvem, chtějí jednoduše planetu zemi a její zdroje. Už tam ale nebylo řečeno, co této rase umožní planetu Zemi najít. O tom bylo v již mnohokrát doporučeném seriálu Jemen a také v dekodování filmu MIB 3. Také je tam ukázaná pravda o Area 51… a jinak je ve filmu řada hodně vtipných gagů. Ještě jsem si všimla, že v roce 2016 vyšlo nějaké pokračování, tak si na něj možná taky udělám čas, třeba tam něco bude.

Vítej na Zemi (Den nezávislosti)

https://www.youtube.com/watch?v=8_l2T0vvQoI

22.2.2018

Už několik let máme oblíbenou kavárnu, kam rádi chodíme. Kvalitní doma dělané pochoutky, dobrá jemná káva a samé příjemné usměvavé mladé slečny. Žádné nakysnuté brambory, co by vám pomalu nadávaly za to, že jim tam jdete udělat kšeft, tam nezaměstnávají. (když se na mě obsluha tváří hnusně, tak mi to pokazí náladu a už se nikdy nevrátím) Personály kavárem se přirozeně postupem času pomalu mění a tak se stalo, že jsem potkala svou oblíbenou slečnu z kavárny za pultíkem zverimexu. Prý už tam nepracuje. Byli jsme strašně zvědaví, proč.

Řekla, že přestože jako obsluha kavárny v rámci své práce vždycky zákazníkům vyhoví, vždycky je milá a s úsměvem, lidé se chovají naprosto strašně, neuctivě, pomalu by si s ní utřeli boty kdyby mohli, mávají bankovkami, já jsem někdo, já mám prachy a ty seš nic… Prý ji zákazníci tak vysávali, že to prostě nedávala a musela odejít… Hm… to je prostě práce s lidma a lidi bývají strašně protivní, to tak je. Buď si necháte narůst hroší kůži, nebo vás odupou. A to jsem si myslela, že zrovna do naší oblíbené kavárny chodí lidi, co jsou v pohodě. Evidentně ne.

Zajímavější je ten příběh ale dál. Říkala, že si za všechny peníze co měla, koupila koníčka, původně hříbátko. Dneska už vyrostl a ještě má pejska. A prý je to její největší radost v životě, koupě nelituje a koník je její všechno.

Protože zvíře ji nepodrazí, nesoudí, nepodvede, neokrade, neponíží. Na rozdíl od lidí, kteří ji ve všem zklamali, u zvířete má jistotu nepodmíněné lásky, bez přetvářky a bez naschválů.

Myslím si, že slečna dokonale vystihla, proč někteří lidé radši bydlí sami a mají pět koček, nebo pět morčat, nebo pět psů, nebo mají za barákem koníky a radši po nich s radostí kydají bobky, než aby se stýkali s lidmi.

Připomíná mi to ještě zážitek s jednou kočičí lady z Brna, co chová velmi drahé, velmi krásné a velmi hodné plemeno huňatých kočiček. Má jich prakticky plný byt, v podstatě ona bydlí s kočkama, ne kočky s ní. Byli jsme u ní dlouho a měli jsme hrozný problém odejít, protože to byl kočičkový ráj, pořád jsme ňuchňali koťátka a nikomu se nechtělo odejít. Narovinu nám řekla, že sice vychovala tři děti, ale kdyby mohla vrátit čas, tak se na to vykašle a chová jenom kočky. Protože ty jsou na rozdíl od lidí milující a bezelstné. – Dodneška nevím, jestli je to konstatování veselé, nebo smutné, každopádně odzbrojujícně upřímné.

24.2.2018

Na exopolitice se objevil tento článek na téma Pepy Outsidera. Který je výstižný a určitě stojí za přečtení: http://www.exopolitika.cz/uvnitr-ceho-je-peter-insider/4321

Paní Pomekáčová která článek napsala se táže po zpětné reakci, ale exopolitika je placený web a bez registrace nemůžete komentovat. Tohle je trochu blbý, když se nějaký článek dá volně, ale nemůžete tam normálně poslat koment, když nejste z jejich party. Chápu že tam nejsou zvědaví na nějaké ichtylosaury, tak tam mohli dát aspoň moderovanou.

Nicméně paní Pomekáčová se dobře dovtípila, že Juraj používá ve svých fiktivních příbězích názvy postav a organizací z počítačových her. Dá se tedy předpokládat, že v Košicích bydlí pravděpodobně u maminky a paří jednu gamesku za druhou, protože by na to jinak neměl čas, kdyby chodil do práce. Aby z toho nakonec byl tak vygumovaný, že si z těch blbin postaví vlastní fiktivní příběh. A útočí s ním na československé duchovno, protože blbci co se toho chytnou, se vždycky nějak najdou. Že používá fiktivní postavy, jsem si všimla hned na začátku vývoje jeho stránek, kde probíhaly channelingy s počítačovou hrou z Watch Dogs (taky tu hru neznám, musela jsem si to najít) a bílým a temným čarodějem z Pána prstenů.

Pokud někdo uvěří autorovi, který očividně píše channelingy s postavami z počítačových her, tak asi není moc v pořádku.

Byl mi doporučen animovaný rodinný film ,,Mimi šéf“.

https://www.csfd.cz/film/378899-mimi-sef/videa/

Že by v něm mohly být zajímavé věci…. Mno. Pohádka je o tom, že miminka pochází z organizace Baby corp. a na zem vyšlou svého mimi agenta, aby bojoval proti firmě, která chce lidem prodat to nejmilejší štěňátko, aby už pak nechtěli mimísky z Baby corpu. A také že lásky je na světě omezené množství a že mimísci o ni musí s pejsky bojovat.

Mám z toho filmu smíšené pocity. Obecně se tvrdí že porodnost klesá, ale kolem mě má bambilion známých miminka a stejně tak má bambilion lidí pejsánky. A omezené množství lásky platí pouze pro lásku opičí, podmíněnou. Nepodmíněná omezená není. A pokud někdo chce dítě, tak si ho pořídí a to jestli má psa, na to žádný vliv nemá. A když někdo dítě nechce, tak si ho prostě nepořídí a to nemá žádný vliv na to, že naopak může mít rád zvířata.

Občas slyším takové blbosti že dnešní mladí si radši pořídí psy než dítě, ale realita je taková, že dítě nemají, protože ho nechtějí, nebo zatím nechtějí a ten pes vůbec za nic nemůže. Tento film danou hloupou myšlenku podporuje. Jasně, je to jenom pohádka, nemusíme ji brát vážně, ale když je to postavené na evidentních nesmyslech, prostě si to neužiju.

Spíše se mi ten film víc nelíbil než líbil a spíš mi připadá víc debilní než chytrý. Na začátku je rozkošná scénka jak jedou miminka na pásu, vizuálně je to hezky udělané, ale spíš jsem se při tom pohledu zděsila, protože mi to připomnělo pěstování lidí v Matrixových líhních. Dávám tomu pomyslný palec dolů.

Je tu mezi vámi někdo, kdo se mi v uplynulých dvou týdnech snažil poslat mail a vrátilo se mu to zpátky s chybovou hláškou? Zatím mám jeden případ. Maily mi denně chodí, takže jsem si sama ničeho divného nevšimla. Potřebovala bych vědět, jestli je ten problém plošný, nebo jde pouze o jednoho konkrétního člověka, kterému to nejde. Pokud ten problém máte, nahlaste mi to třeba sem a jinak můžete alternativně použít adresu [email protected]

25.2.2018

Včera jsem narazila na metodu EFT a tak mě to zaujalo, že jsem za jeden den sjela bambilion článků a videí na toto téma. Včera i předevčírem to bylo pro mě hodně pracovně náročné, šla jsem do postele přetažená s těžkou hlavou jak pátrací balon a cítila jsem neklid z toho všeho, co ještě musím stihnout udělat. Tak jsem si EFT na sobě cvičně zkusila a hle, ono mi to hned zabralo. Stačilo jenom jemňoučce poklepávat na tělo a říct si že to nechávám plavat… Jsem z toho docela nadšená, tak bych sem ráda o EFT nandala nějaké články a videoukázky. Je to parádní relaxační technika.

Dneska jsem poprvé v životě vařila svíčkovou. Recept už mám dlouho, ale vždycky když mě napadlo že bych do toho šla, tak jsem byla shnilá, anebo jsem většinou neměla všechny nutné suroviny. Svíčka je strašně lehká, postupem podobná hovězímu vývaru nebo guláši – naházíte to do hrnce, necháte pár hodin a na konci to jenom doděláte, což zabere cca půl hoďky a je to. Většinou mi chyběl zázvor, nebo petržel…. tentokrát jsem opravdu cíleně koupila suroviny na svíčkovou, abych včera večer na poslední chvíli zjistila, že nemám v mrazáku žádnou knedlu. ahahá! 😀 Tentokát jsem se tím nenechala odradit.

Tak jsem vyhrábla basmati rýži a když už to mám bez lepku, dohustila jsem to rýžovou moukou. Ale vůbec jsem to ani hustit nemusela. V obavě aby to nebyl řídký grc, jsem tam nahuškala zeleninu po okraj velkého hrnce a po mixování mi v tom stála lžíce 😀 Takže jsem to doředila, aby vůbec mělo smysl cpát tam mlíko s troškou rýžové mouky, aby to mělo tu správnou barvu a chuť. Taky jsem to vyvařila s velkým kusem zázvoru, půlku jsem vytahala ven aby to nebylo moc, pak jsem zjistila, že ten zázvor je totální blaho a vytažené kousky jsem ještě nakonec znova strouhala zpátky do hrnce. Příště je tam všechny nechám.

Nakonec to moje čarování dopadlo tak, že jsem skončila s velkým hrncem po okraj plným exkluzivní husté svíčkové, která je tak dobrá, že bych se v ní mohla koupat. Nechápu, proč jsem s tím receptem tak dlouho čekala, začnu ji dělat pravidelně.

V Kamenici nad Lipou byla 31.ledna odhalena obrovská množírna psů. Bydleli v přepravkách plných výkalů. Obyvatelé Kamenice si celé roky stěžovali na smrad který se z domu line. Majitelka z toho pokaždé vyvázla s tím, že kontrola do domu nesmí, na dvorek přišla ukázat jen pár psů a do domu je nevpustila. Až díky poslední kontrole, když ukázala psy kteří byli zjevně ve velmi špatném zdravotním stavu, byl pádný důvod k domovní prohlídce, který předtím údajně k dispozici nebyl.

Radnice o tom ví už 13 let, ale přišlo se na to až teď a prohlídky proběhly pouze 3. To vypovídá o benevolenci a nezájmu. Klíčoví lidé se vymlouvají, že neměli v ruce dostatečně pádný důkaz, na základě kterého by se mohla udělat domácí prohlídka.

Doufám, že ta bestie Jiřina Švecová, co nechá 200 psů hnít ve vlastních výkalech, dostane adekvátní trest a ne zase nějakou pitomou pořádkovou pokutu do tisícovky, jak minule.

Celou reportáž můžete vidět zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10117034229-168-hodin/218452801100211/obsah/599874-212-psu

Případ má nadějný konec. 212 psů si rozebraly různé příslušné organizace, které pejsky snad rozdají, až je vyléčí. Údajně je o ně zájem. 10 pejsků si vzala soukromá dobrovolnice se jménem Evelína, co vypadá jak z pohádky. Připadá mi vtipné, jak jsou milovníci zvířat podle zevnějšku snadno rozpoznatelní. Vždycky když jsou nějaké záběry lidí, co mají chovné stanice, záchranné stanice, útulky, co dělají terapie se zvířaty, terapie pro zvířata, nebo žijí blízce se zvířaty, bývají to vlasatí neodbarvení, od oka ,,naturál lidé“, jednoduše oblečení, často se ani nemalují. Jak se někdo nějak hodně motá kolem zvířat, je pomalu 900% pravděpodobnost, že bude vypadat jako víla Amálka.

Jsou tiší, mají poškrábané rohovky a chybí jim zuby, popisuje stav psů z množírny chovatelka

Další podrobnosti o rozmístění psů zde: http://www.psimagazin.cz/news/358/15/Odhaleni-mnozirny-na-Vysocine/d,Simplex_Detail

Odhalení množírny v obci Kamenice

https://www.youtube.com/watch?v=qwqvntgHcNM

Co z toho plyne? Pokud máte v sousedství extra smradlavý barák, existuje možnost, že je tam takováto podobná množka. A nemělo by se to přehlížet.

Čekáte na mail ode mne a nic??

Není to jisté, ale asi blbne mail @aluska.org. Reálně je to tak, že mi chodí tolik zpráv, že sotva stíhám a teď poslední tři dny postupně míň, až dneska skoro nic. Pokud jste mi v uplynulých 2-3 týdnech poslali nějakou zprávu, čekáte na odpověď a nepřišla vám, dejte mi vědět. Protože schránku mám kompletně celou obslouženou, všechny zprávy vyřízené, i dnešní. Takže pokud vám doteď odpověď nepřišla, tak tu zprávu asi fakt nemám a bude nutné ji poslat znova přes alternativní adresu [email protected] než se problém vyřeší, nebo než přijdeme na to o co jde, nebo kde to je.

Pokud jdete měli v uplynulých dnech jiný problém poslat mi mail, postěžujte si v diskuzi, potřebuju to vědět.

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-03 01:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Budem hnusná – ale on vyzerá ako nejaké "nedochúdče". :-D  Ako sa dostanem ku posluchu jeho hlasu ?

Ikona diskutujiciho Vojta 2018-02-03 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Již ve starém Římě to dotáhl jeden kůň až na senátora. Proč by to nemohl dotáhnout pes až na starostu. Třeba v jeho případě platí:"Naučte svého psa chodit do práce. Třeba ji bude vykonávat lépe než Vy.". :-)

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-02-03 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,znáš pana Zelenku,co také spolupracuje s SVCS?Zajímalo by mě,jaký máš názor na společné meditace na podporu egregoru Slovanství?Děkuji!

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-02-03 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem původně čekala, jak vznikly ty jeho stránky, že to bude něco úplně ale úplně jiného než jak se z toho nakonec vyklubalo. Hlasový projev je děsný – ale neřešila jsem to. Postupem času se z PP staly nekontaktní stránky, kam JW jen něco dá, aby tam jako něco viselo. To je můj dojem. Chvíli jsem poslouchala občas i střípky, ale jak tam pořád řešili přestup do 5D, kdo tam přejde a nepřejde, jestli přejde babička, maso, alkohol, nemocný a já nevím kdo a co ještě, tak mě to přestalo zajímat. Dalo by se říci, že to z mé strany postupně vyšumělo a dneska to v podstatně nesleduji. Já na dost webů jen tak nakouknu, zda mě tam něco zaujme nebo nezaujme. Dneska jsem pravidelný předplatitel akorát matrixu jardy chvátala. Jinak je dobře, že jste to zveřejnili aspoň si spousta lidí udělá (někdo dřív někdo později) obrázek o tom "insiderovi". :-)

Ikona diskutujiciho stenly919 2018-02-03 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mě to blábolení insidera nikdy moc nebralo, ale spíše je zajímavý to, jak jednou zavolla do studia svobodného vysílače J. Chvátal, zrovna,  když byl Insider v přímém přenosu, začal s ním diskutovat a tak ho zkompromitoval, že insider začal dokonce sprostě nadávat. Škoda, že už nevím, který konkrétní pořad to byl, ale třeba se někdo najde, kdo ho sem postne, stálo to za poslech. Divím se, že to dosud nikdo nezmínil.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-03 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

týjo, všimli jste si co někdo v diskuzi ve zmíněném zdroji vyhrabal? hele: http://www.gematrix.org/?word=pavel+hlavka

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-02-03 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mára 2018-02-03 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zneužití zpravodajské služby se trestá dle zákona. Být Tebou radši tu větu smažu.

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-03 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Našla som, počula… hmm, poznala som jedného Juraja, od Malaciek – obe dve "indície" sú spomenuté na stránke. Ale výzor a hlas mi nesedí. Ešte si pamätám, že človek ktorý video umiestnil na youtube si hovorí Gosudarjon, a už dlhšie "lákal" ľudí na ten jeho projekt. Děs..

Ikona diskutujiciho Mára 2018-02-04 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když jsme u toho, Vetřelec je podle Tebe reálný stvoření?

Ikona diskutujiciho Pavel 2018-02-07 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Zajímalo by me jaký mate názor na p. Chvátala?

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-10 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Mág -stará duša, veľa vie, ale to hlavné nedosiahol, skončiť s mágiou a otočiť sa k Bohu.

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-02-13 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: A jaký názor máš/máte na pana Zelenku ze Svobodného vysílače?Teď bývá i na portálu Příznaky transformace a přijde mně super!

Ikona diskutujiciho Verča H. 2018-02-13 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, můžu se prosím zeptat? Nevím, kam se obrátit. Kde mohu zjistit výklad čísel mého jména, která mi spočítal web gematrix? Vyšlo mi (pro mě) zajímavé číslo 1110. Děkuji za případný komentář 🙂

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-13 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Pana Zelenku som sledovala dávnejšie, rok som nič nepočúvala, nečítala, na SV nechodím. Jeho hodnotím ako starú dušu, ktorá hodne vie, je distingvovaný v odovzdávaní informácií, dobre sa mi absorbuje. Opäť oprášim … :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-13 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Žádný výklad není, je na tobě jak výsledná čísla pojmeš.

Ikona diskutujiciho Verča H. 2018-02-13 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Děkuji 🙂 ..už jsem koukla na nějaké numerologické výklady čísel, a nasla jsem i symboliku čísel od Doreen Virtue (ačkoliv její práci nesleduji) a ten její výklad mě zaujal.

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-02-14 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Děkuji za odpověď, mám stejný názor a ještě bych dodala-je velmi pokorný!

Ikona diskutujiciho Malina 2018-02-16 23:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tu instantní Manu sem zrovna všude zaregistrovala poslední dobou reklamy,hned jak někdo vidí tu opici co to propaguje,to přece musí každýmu být jasný už od pohledu..

Ikona diskutujiciho Čajová Víla 2018-02-17 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, ani nevíš, jak jsem ráda, že čtu o MANĚ "nebeské" zrovna u Tebe! Před časem mi to ukázal známý stylem, že jako někdo, kdo nestíhá snídat bude jednak ultra nasnídaný, druhak ultra zdravý a v neposlední řadě zhubne (je trochu při těle). Sice jsem se to snažila neodsoudit hned na první dobrou, vzhledem k tomu, že to třeba někomu pomůže (třeba na cestách v dalekých zemích, kde si raději vypijete manu než byste vyplivli hromadu peněz za restauraci a tu hromadu peněz dáte do zážitku). To si asi dovedu docela představit.

Ikona diskutujiciho Tara 2018-02-17 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s názorem na Manu úplně nesouhlasím. Složení opravdu není nejkvalitnější, ale pokud by bylo, koupím si ji hned. Sama si každý týden vařím krabičky na nadcházející týden a ano, po určitý čas si to člověk vychutnává, ale stojí to opravdu velké množství času, který by mohl být investován úplně jinde a kvalitněji. Takže bych takovýto nápad úplně nezatracovala. (Navíc, dá se používat i pro běžně fungující a pracující osoby, ale pokud člověk patří do vytížené kategorie a dělá to, co ho baví, akorát prostě nemá tolik času, kolik by chtěl, není takový produkt špatný nápad – pokud by bylo lepší složení.)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-17 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Nápad opravdu není teoreticky špatný… ale složení je v poměru k ceně neuvěřitelné, prý to chutná jak sušený mlíko a perfektně to sedí na tuhle digitální uspěchanou dobu.

Ikona diskutujiciho Čajová Víla 2018-02-17 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Jako by jsi mi mluvila z duše. Souhlasím sice s Tarou, že pokud je někdo s časem na tom opravdu bídně, pořád je dobré alespoň něco málo výživného byť umělého..než nedat tělu nic. Ale pouze jako nouzovka. Pravidelně nevím nevím..  

Ikona diskutujiciho fred 2018-02-17 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mana podle Wikipedie:

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-02-18 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se někdo dnes cítí tak zoufale bez energie? To já jen, jestli jsem jediná, nebo jestli je nás opět víc… Cítím se, jakoby někdo přijel s cisternou a odcucl mi většinu energie, přitom jsem včera nic významného nedělala – ale kdyby to šlo, proležím celý dnešek jako po maratonu.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-02-19 02:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Malá zajímavost ohledně gematrixu… Mám už delší dobu podezření na jednoho z našich novějších kocourů, že je to duše našeho milovaného zesnulého kocourka Mikeše. Tak mi z ničeho nic přišla na mysl myšlenka "a co zkusit porovnat jejich jména v gematrixu, třeba budou mít shodu" – a taky že jo! Jméno nového kocourka je Max a když jsem ta jména porovnala, měla shodu v klasické gematrii i v té jednoduché. Tohle nebude náhoda, teď už jsem si dost jistá. Takže toto je pro všechny, kteří o gematrii kdy pochybovali :-D Mně osobně v ní už vyšlo dost věcí trefně.

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-02-20 08:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na černé tečky a vyčištění pleti doporučuji Franzouzský zelený jíl. Prodává ho spousta značek (kupuji od Saloos). ten by měl být přírodní, plet nedráždit a přitom být účinný! ;-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-02-20 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U nás to asi ani nekleslo do mínusu.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-20 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  hernajs a já nemám sáňky! 🙁

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-02-20 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme nula stupňů. A když je v noci mínus pět, je to zázrak. Ale dneska on osmi hodin ráno sněžilo a přestalo až po jedné hodině.

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-20 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Táto zima na strednom Slovensku taká milučká  - najkrajšie je keď sneží a je cca 3-4 nad nulou. Skutočne prvýkrát mínus som videla predvčerom ráno, po šiestej,  len mínus 5. A čo je zaujímavé, vidím že skoro vždy sneží od juhu..

Ikona diskutujiciho aneta 2018-02-20 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta maska to je prakticky jen lepidlo (obyč) a černý uhlí :D přestě takovou jsem si vyrobila z herkulese a tabletek uhlí :D takze chápu, že citlivky se osypou

Ikona diskutujiciho hanka 2018-02-21 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: sáňky jsou základ! 🙂 já se na zimu těším, i když je únor.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-02-21 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Masku Pilaten jsem taky měla. Sice jsem se neosypala, ale žádný pozitivní efekt to taky nemělo. Asi jsem si toho dala na obličej málo, protože se nestalo vůbec nic, ani se to pořádně nenalepilo. U nás bylo poslední 3 dny 12 pod nulou. A ještě k Maně. Ochutnala jsem ji, moc dobré to není, ale člověka zasytí. Ale ten nápad hodnotím kladně. Naprostá většina lidí se takhle nestravuje pořád, což ani není žádoucí, a neznamená to, že by nevařili. Podle mě je to super alternativa, pokud se spěcháte a nestíháte se najíst nebo cestujete a potřebujete něco malého a skladného, z čeho vydržíte celý den nebo je vám blbě a nic pevného v sobě neudržíte. Ale jí se to nárazově v případě nouze a rozhodně ne pořád.

Ikona diskutujiciho Jenny 2018-02-21 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě maska pilaten dorazila dneska, tak jsem zvědavá až dojedu večer domů a hned jí vyzkoušim.Objednala jsem si jí a vzápětí asi den na to jsem si tu u tebe přečetla nedoporučení :D ale nevadí :-D Objednala jsem tam i ten černý prášek na bělení zubů a na zkoušku kolagenové masky, které nestály tolik..tak jsem zvědavá jaký to všechno bude mít efekt :-) jinak film Den nezávislosti má i pokračování, jmenuje se to Nový útok a mě to bavilo, spousta lidí řeklo že jim to přišlo jako kravina, ale mě to prostě bavilo..až na ty katastrofický scény ničení naší planety obrovitánskou mimozemskou mateřskou lodí, z podobných scén je mi vždycky divně..

Ikona diskutujiciho Mára 2018-02-21 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posledně jsi psala že ufoni z dne nezávislosti 2 jsou hmyzáci.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-21 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  hmyzáci? já jsem dvojku vůbec neviděla, to bych si musela pamatovat. nepleteš si to s něčím jiným?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-21 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: … nepleteš si to s MIB 1?

Ikona diskutujiciho Mára 2018-02-21 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Nene, mám za to že jsi psala že ve dvojce jsou hmyzáci. Čímž i v jedničce by měly být hmyzáci, je to jedna a ta samá rasa. Já zas neviděl MIB 1 :D To máš jedno, asi se pletu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-02-21 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmyzáci sú v district 9

Ikona diskutujiciho martin martin 2018-02-22 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, viděla si film Nádherné bytosti? Je tam mnoho symboliky.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-22 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  no jasně tak to už jsme doma, vždyť je to převzatý článek.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-02-22 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano anooo, řeším to samé (22.2.), co s lidma když jsou protivní? Jak žít, jak to udělat když se musím stýkat s lidma co nejsou nic moc. Většinou jsou na první pohled fajn, ale pak se ukáže že pomlouvají, jsou moc kritičtí, stěžovači nebo vás naoko mají rádi ale je to jenom proto že jim z toho plyne nějaká výhoda. Ne že já bych byla ideál, ale právě tyto vlastnosti ze svého života soustavně odklízím a lidi co si je pěstují mě unavují a nudí. A co teď když jsou to kolegové, dobří schopní a mnohdy špičkoví. Nechávám si narůst hroší kůži, snažím se o to být 100% profesionál, jedu si to svoje a pracuju na svých schopnostech, nechávám je ať si zůstanou jací chtějí, nekomentuju, jen úsměv a do osobní roviny nepouštím. A mimo práci trávím co nejvíc času sama nebo v přírodě nebo s nejbližšími. Zvířata jsou jako společníci opravdu nej, to musím potvrdit 🙂

Ikona diskutujiciho martin martin 2018-02-22 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já si zrovna dneska zamlouvam ruskou modrou :-P

Ikona diskutujiciho Klára 2018-02-22 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s tím na 100% souhlasím. Taky mam radši zvířata jak lidi…přesně vystihla proč :-D

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-02-24 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tenhle článek v exopolitice jsem narazila už dřív. Teď ale nevím to jistě, jestli dřív nebyl přístupný pouze registrovaným uživatelům a pak byl odblokovaný, tak jsem si ho tenkrát přečetla. Nic mě v něm nepřekvapilo, on se už od začátku zmiňoval o tom, že v PC hrách (a nejen tam) jsou zakomponovány nějaké skryté věci. Sice ve střípkách asi 81 tvrdí, že to není on ve filmu o šedé rase, ale jeho tvrzení není věrohodné. Na veřejnost nechce, aby rozptýlil pochybnosti. Kdysi se myslím na SVCS zmiňoval, že ti co o něm vědí, co dělá (myslel asi obyčejné lidi), tak že neznají jeho tvář a ti co nevědí co dělá, tak ho znají osobně. Tím myslel asi nějaké  známé. No :-) závěry nechť si udělá každý sám. Je to celé divné a vzbuzuje to spoustu otázek. Jedni ho vychvalují a druzí mu nemůžou přijít na jméno. Nic mezi tím neexistuje a on taky těmto spekulacím moc nepomáhá. Ale třeba mu to je jedno, a velmi dobře se těmito úvahami nad jeho osobou baví. Akorát by mě taky zajímalo jestli se s ním Jirka Woodman zná osobně.

Ikona diskutujiciho BED 2018-02-24 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera som ten článok na exo čítala. – Odkiaľ sa nabralo meno Juraj ?  A vôbec nechápem spojenie Woodsman a P.Insider. Prečo títo dvaja ? Majú niečo spoločné? Na orgo-net.blogspote bol pred asi 5timi rokmi tag Plejáďania a infá dodával Juraj K.

Ikona diskutujiciho aston 2018-02-24 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Babička má taky zvláštní pohled na to, že my mladí chceme zvířata místo dětí (přesně jak píšeš – třeba jen dočasně). Prý se zvířata nedají s lidma srovnat, že přednější je rodina a lidi, co tohle nechápou, jsou zdegenerovaní. No jasně.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-24 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:  To jsi nečetla příspěvek z 1.2, kde je vysvětlení jména Pepy Outsidera, z toho je ten Juraj… tak doporučuji dočíst.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-02-24 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, proč se pořád řeší, že si z vás Juraj chce dělat srandu a trollit vás. Kždému, kdo má základní povědomí o těch postavách to dojde a skutečnost, že takovému zastydlému pubertálnímu zvířátku někdo věří, je začátek konce.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek