Zápisníček / Září 2018

1.9.2018 v Aluška.org 46

Aktuální dění ze světa, i z mého života. Vítejte v Zápisníčku 🙂

Příspěvky jsou řazeny sestupně, pro nejnovější data scrollujte dolů.

 

 

01.09.2018

Náhodou jsem narazila na moc zajímavý film podle skutečné události, Mozek v plamenech. Je o ženě, která trpí zánětem mozku, ale projevuje se to jako závažná psychiatrická porucha. Celý film vypadá jako blázen, až se nakonec podaří najít skutečnou diagnozu. Film říká, že mnoho lidí, kteří ve skutečnosti trpí zánětem, je nesprávně diagnostikováno, protože se to špatně určuje. Jestli máte chuť na drama pro zamyšlení, film najdete zde:

Mozek v plamenech

https://www.youtube.com/watch?v=S0F1gPysVp4

 

Máte brazilský nebo jiný přírodní křišťál? Zde je malý tip, jak s ním zacházet

Křišťály jsou částečně programovatelné, je možné je oslovit a říct jim, co od nich potřebujeme, aby se energie zaměřila určitým směrem. Křišťály oplývají zvláštním druhem univerzální inteligence, která reaguje na naše myšlenky.

Nedávno se mi stalo, že jsem se na velmi krátkou chvilku potkala s člověkem, který není úplně normální a i když rozhovor trval asi 30 vteřin a pak jsem rázně vyklidila pole, udělalo se mi divně a večer jsem nemohla usnout. Měla jsem neklidné myšlení, celé to setkání mě znepokojilo a najednou mě přepadla nepříjemná představa, u které mě úplně překvapilo kde se bere, protože ani trochu neseděla do mého myšlenkového konceptu. Říkala jsem si, jak mě může taková věc napadnout, když je v naprostém rozporu s mou povahou a tím jak věci vidím? Uvědomila jsem si, že to opravdu nemůže být moje, protože takové problémy nikdy nemívám. Tak jsem vzala svůj oblíbený křišťál a poprosila jsem ho, aby mě zbavil destruktivních myšlenek. Přitiskla jsem si jeho plochu na čelo. Okamžitě to odešlo a hned jsem usnula. Ráno po problému nebyly žádné památky, opět úplně čisté myšlení.

Podobně můžete křišťál požádat, aby vás zbavil strachu, aby vám pomohl spát, nebo aby vás něco přestalo bolet. Čím je silnější, tím lépe energii zaměří žádaným směrem.

 


 

11.9.2018

Vypadá to, že admin začíná trochu jet.. víceméně… nechci nic zakřiknout, ale možná to teď pojede. ehem. *ťuk *tuk.

 

12.9.2018

Mno, přátelé, včera se mi podařilo dostat do adminu jednou a pak zase vypadl. Než se to znova rozbije, v rychlosti dávám na srozuměnou, že webu Aluška.org zasadily dost velkou ránu fatální technické problémy. Jelikož web nešel, nebylo možné vyvěsit zde žádné upozornění.

Celý popis problému najdete vypsaný v e-shopu Alue.cz, kde mám záložku Novinky.

HLAVNÍ WEB ALUŠKA.ORG MÁ VÁŽNÉ TECHNICKÉ PROBLÉMY

Na Alue.cz je možné, v případě že něco zde OPĚT nepojede, alternativně dávat různé upozornění a článečky. Protože to běží na jiném serveru, zcela nezávislé na zdejším dinosaurovi. Novinky na Alue.cz jsou sice původně určené pro upozornění na novinky v nabídce daného e-shopu, ale samozřejmě se tam dá nouzově vypsat cokoliv, co nebude možné uložit zde. Kdyby se to tedy znova úplně rozkopalo a měli jste pocit že se tu nic neděje, nebo se děje jakýsi pofidérní binec, koukněte kdyžtak do NOVINEK, kde byste našli důležité upozornění. Jinak to kouskuji i po FB a YT, ale na Alue.cz je možné to mít pěkně pohromadě. Už jsem si říkala, že tam obnovím Zápisníček a budu dávat všechny aktualitky a upozornění do Alue.cz, ale jak byste to našli, když jsem vám to tady nemohla napsat.

 

16.9.2018

Kráva apokalypsy. V Izraeli začalo religiózní šílenství – narodila se rudá kráva

Lidé se bojí biblické předpovědi o konci světa poté, co se po 2000 letech narodila první „rudá kráva“. O tom informuje The Sun. Temple Institut v Jerusalémě oznámil narození krávy na YouTubu, kde prohlásil, že kráva projde „pečlivým vyšetřením“, aby bylo odhaleno, zdali je opravdu všude červená. I v židovském, i v křesťanském učení je červená kráva klíčová – předpovídá příchod konce světa.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mOMH2qY6RCY

 

Nedávno jsem viděla moc příjemný český film, jmenuje se Bezva ženská na krku. Bohužel mi v té době vypadl admin, a mezitím ho smázli z youtube. Takže jsem ho sem nemohla dát, ale zkuste si ho najít. https://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/prehled/

 

18.9.2018

Nový díl A DOST se tentokrát zabývá Doundupem, což je velice potřebné. Bohužel i u nás na vesnici je spousta blbů, co si tím klidně oblévají cestičky a zídky, aby jim to nezarůstalo trávou, bylinkami a ,,plevelem“. Úplně zbytečně otravují zdejší prostředí, jenom protože jsou líní přemýšlet. Když to zabije všechno kromě ROUND UP READY GMO rostlin, tak je jasné, co to bude dělat v lidském a jiném živém organismu!!!

Online A DOST najdete zde: https://www.stream.cz/adost/10027664-utajeny-jed-kolem-nas-a-jake-ma-nasledky-znetvorene-deti?rss&dop-ab-variant=4&seq-no=1

 

Znáte Futuramu? V díle 06×03 s názvem Krutá Aplikace jsou zparodované velmi zajímavé věci o dnešní digitální době. Futuramu snadno najdete online, tak si díl pusťte. To budete koukat.

 

20.9.2018

Máte někdo tip na dobré thermo legíny? Koupit thermo mikinu jako první vrstvu nebyl problém, protože od pasu nahoru akorát sedím do klasické konfekce. Ale s kalhotami už je to horší. Postupně jsem objednávala dvoje a ani jedny mi nevyhovovaly. Ty první mě nakrkly v tom, že sice byly z fajn materiálu, ale přes půlku stehen se táhl nepružný lem. Kdo to vymyslel, užít pružné legíny s nepružným lemem? Takže jsem se o něj samozřejmě zarazila a dál jsem je na sebe ani nedotáhla a jely zpátky. I kdybych se do toho nacpala, tak ten lem v půlce stehna by mě štval, i kdyby byl pružný. A to jsem se těšila, že budu mít fajný ladící set. Zůstala mi z něj jenom mikina…. podruhé jsem koupila teď nedávno leginy od Litexu, které mě první moc potěšily že jsem do nich nacpala všechny svoje tvary jakoby byly šité akorát na moji postavu, i kryly ledviny, ale zdály se mi málo elastické na to že měly být sportovní/cyklo a po chvilce mě začaly škrábat švy, takže jely zpátky prodejci. Jako dát 700 za první vrstvu, co škrábe? Nope.

Potřebovala bych hodně elastické leginy, thermo, ideálně do minusu (bavlnu ne, těch mám dost), co jsou vysoké a kryjí ledviny. A ušité tak, aby mě neškrabal ani netáhl šev. – Asi jsem moc náročná nebo co.

Jestli o něčem takovém víte, pošlete mi prosím reklamu.

 

Zajímavý dokument o přetížení a stresu z neustálého života online, který stojí za zhlédnutí. Nosit všude mobil v kapse, být pořád k zastižení a pocit že je nutné neustále kontrolovat všechny sociální sítě a na e-maily odpovídat okamžitě, vyvolává u lidí nepřiměřený stres, přetížení a pocity vyhoření.

Přetížený mozek

https://www.youtube.com/watch?v=ILdjgxWm5bo

 

25.9.2018

Dnes přišel velmi trefný komentář, který vysvětluje, jak je to s tou škodlivostí wifin, pod aktuální článek o transhumanismu, který stojí za pozornost. Připomínám ale, že článků na toto téma, které ukazují co wifina dělá s člověkem, existuje spousta kdo se zajímá, ten se to snadno dozví!

 

,,Pokud si teda technik, tak bys měl vědět, že zásadní rozdíl mezi wifi a pozemními vysílači rádia a televize je v kmitočtech na kterých ta zařízení chodí. Wifiny a mobily chodí záměrně ve frekvencích které kolidují s frekvencemi hypotalamu a frekvencemi jednotlivých orgánů v těle. Hned zítra si to můžeš ověřit, zaběhni do obchodu se semeny. Kup tam řeřichu (dobře a rychle klíčí, přírůstky jdou vidět ihned) vem dva podšálky, na ně dva papírové ubrousky, trochu vody, proveď výsev, přetáhnout potr. fólií a nebo šup do mikrotéňáku. Jeden podšálek k wifi druhý do jiné místnosti a uvidíš ty rozdíly. Letos mi kolega povídídá „čeče, mám truhlík kytek v kuchyni a truhlík v obýváku, vše stejné podmínky a v obýváku to neroste. Dojel sem se na to mrknout a v obýváku na parapetu trůnila wifina. Vrátil sem se dom pro síťový kabel a propojil notes na psacím stole, vypnul wifi a nechal běžet lanku. Bylo po záhadě. Technikem sem teda nějakých dvaatřicet let, jesi je to tím? [6] Kdepak, je to o způsobu šření a přijímání signálu. Když se chce vysílat a přijímat pidivýkon, třeba na druhé straně Země, používá se teslova vlna, nikoli hertzova vlna. Takto lze poslouchat i vypnutý mobil bez baterie jen díky piezokrystalu v oscilátoru vysílače mobilu, když znám jeho kmitočet, což pro ně není problém. Šíření signálu probíhá po zemské ose a ne jak u hertzovy vlny odrazem od ionosféry a to tam perem výkon až padá listí ze stromů, no jako pitomci. Mimochodem první bezdrátový vysílač nevynalezl marconi, ale tesla. Moc se těším až bude všechno jak má být a nebudeme dělat takovéto voloviny.“

 

 

Velmi zajímavý komentář dnes přistál pod nedávný článek na téma gynekologie:

 

,,V predošlom príspevku som naznačil, že ide o tému, ktorá má širšie súvislosti. Lekári – gynekologovia tlačia cez média správy o nutnosti gyn.prehliadok z titulu prevencie.Dokonca to došlo tak ďaleko že sa obdobne ako u zubárov stane gyn.prehliadka povinnou zo zákona. Takýto zákon sa pripravuje, dokonca neviem či už ho v EÚ aj neschválili…Inak poisťovňa odmietne preplácať napr.operáciu… Podobný problém je s vakcináciou detí a žien i keď vieme že očkovanie proti chrípke nič negarantuje. Podobne je to s očkovaním proti rakovine krčka maternice. Vakcína údajne stojí okolo 500 eur… Medicína je veľký biznis. Gynekológ v súkr.praxi má hrubý príjem cez 5 – 7 000 eur… Podľa ich ročných daňových priznaní. Ale späť k vyšetreniam. Odber vzorku štetinkami nástroja poškodzuje povrch sliznice, dokonca dochádza k zakrvácaniu. V prostredí pošvy je pre lekára neznáme prostredie,každé narušenie sliznice je isté riziko vniknutia baktérii do krvi. Z praxe vieme že vírus môže infikovať a napadať pľúca a iné orgány a môže spôsobiť paradoxne aj rakovinu krčka maternice. Čítal som o tom rôzne štúdia. Nie som lekár, ale viem, že až by to tak naozaj bolo, tak lekár je ten čo môže poškodiť zdrav.stav práve vyšetrením. Ťažko sa to následne nejako dokazuje keď medicína sa správa podľa hesla vrana vrane oko nevykole. Navyše diagnóza sa neprejaví hneď. Trvá to aj pol roka či rok a to je pomaly ďalší termín na preventívku. Čo nepokašľali teraz môže pri následnej kontrole… Podľa informácii ako rakovina rýchlo recidivuje ani ich kontroly raz za 2 roky či rok nestačia…O kvalite vyšetrení viem aj z praxe… Medicína neviem žiadnym diagnostickým spôsobom na 100% určiť rakovinu prsníka. Jeden uznávaný profesor mi povedal – kým neotvorím neverím žiadnemu prístroju! Mamografia a opakovaná takisto môže spustiť rakovinu. Je to však individuálne. Obdobne ako je individuálne zloženie bilogigie v pošve, keď klesá kyslosť riziko sa stupňuje. Hlavne po 50 ke… Keď čítam že rakovinu krčka dostali inak verné ženy ktoré pravidelne chodia na prehliadku nabáda to práve k tomu, že to mohli schytať paradoxne práve tam, nešetrným výterom. O cudnosti a pocitu manžela v čakárni keď je manželka na vyšetrení o 9 hod a vyjde o 14.30 z ambulancie nabudúce… Nič si nepamätá, ponukli jej možnosť narkózy aby sa nehanbila/nestidila/…Na Slovensku sa o tejto téme hovorí málo… Žiaľ…“

 

 

 

 

 

 

 

 

…..

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-01 03:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně jsou křišťály od začátku hrozně sympatické. Někdo je nemá rád od pohledu(už jsem v komentářích na jiných webech četla skoro až pohoršené komentáře ohledně tvých krystalů, jako kdyby snad ti lidé zvraceli už jen při pohledu na to, pche), to taky myslím něco vypovídá. Já se těším, až to konečně půjde a nějaký si pořídím, do té doby je můžu pořád jen nadšeně okukovat :D

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-09-01 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla jsem se zeptat k tomu křišťálu, mám ho od tebe a občas ho používám na usínání. Je potřeba ho i poté pokaždé vyčistit? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Marcella 2018-09-04 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to již dva měsíce co jsem si zde našla extra silný křišťál a jsem  moc spokojená.  Když jsem ho poprvé držela, hned jsem cítila jeho silně úžasnou energii. V ten den jsem byla po noční, takže jsem si ho dala na krk a tak usnula. Ale po probuzení mě bolela hlava. Zřejmě to bylo tím, že jsem měla v sobě hodně destruktivní energie. Já to  ale nevzdala. Nosila jsem ho na krku stále,jen cca týden před spaním jsem ho sundala.

Ikona diskutujiciho Marcella 2018-09-04 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se , psala jsem o křišťálu. Mám extra silný krystal vrtaný s dírkou na nošení na krk. ;-)

Ikona diskutujiciho Gray 2018-09-04 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Taky ho na noc nesundávám. Naštěstí to na mě "vedlejší" účinky nemělo. Akorát se rozpálil když jsem ho prvně držela v ruce.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-08 03:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Děkuji za zkušenost. Těším se na svůj budoucí křišťál jen o to víc :D

Ikona diskutujiciho Paskalina 2018-09-08 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: na mně zase krystal často praská, nejspíš proto, že asi víc pracuje, když jsem zaměstnaná ve zdravotnictví…naskáče na mě v práci asi kdeco.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-09-10 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: křišťál i krystal na krk taky moc doporučuju…měla jsem to podobné s mamkou. Jednou jsem jí půjčila svůj klasický krystal na krk a za hodinu se jí udělalo zle, nechtěla ho nosit. A za rok si o něj sama řekla, koupila jsem si energ.krystal extra a klasik nechala mamce. Teďka ho ani nesundává:) takže posun. Třeba to chce čas.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-11 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Pokud se bavíme o velkém přírodním brazilském křišťálu do ruky, tak by se měl čistit i preventivně, třeba po pár dnech, pokud se používal každý večer i když ti nebylo zle.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-11 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  děkuji, pevně věřím že tentokrát nebudu zklamaná a že to opravdu dotáhneme do konce.

Ikona diskutujiciho Jura 2018-09-12 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,trochu z jiného soudku, před nedávnem tu byl odkaz na jedno video kytaristy Ewana Dobsna – Time 2, docela jsem si ho oblíbil a dnes jsem náhodou narazil na další dva, pokud má někdo zájem, může kouknout:

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-14 03:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.youtube.com/watch?v=lwnoSeiAFSY – z toho klipu nemůžu, text stejně tak. Stejně jako další od ní("time is up" doslova mluví o monarch programování), zajímavé.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-09-16 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ještě jsem našla tohle video:https://www.youtube.com/watch?v=gg2pS9KN28U

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-17 00:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Děkuji!! Jsi zlatá.

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-09-17 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Nie, nie si :-) Ale je to asi kvalitou videa a svetlom.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-09-17 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten film vypadá dobře, asi si ho brzy chlrzajekn :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-19 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: a heleme, už je smazaný :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-19 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  rychle a vražedně….

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-19 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: :-D jojo.

Ikona diskutujiciho Danny 2018-09-19 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, teď jsem viděla dobré video o chytrých telefonech. Nejlepší je začátek, kde se říká, že lidi jako Gatesovi nenechávají svým děckám mobily. Ví moc dobře proč. (ale u "obyčejných" lidí jako jsme my je žádoucí, abysme na tom byli závislí a čuměli na obrazovku celý den) ;-)

Ikona diskutujiciho im 2018-09-19 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-20 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  A madam sonja, místo aby to rovnou smázla, tak ještě byla drzá, dožadovala se podkladu že je to opravdu moje (jako odkdy to mám u sebe) a vyhrožovala že si to stejně ukradne odjinud, neschopná pochopit, že zdroj jsem já a když to ukradne odjinud, pořád je to kradené ode mě. Pipina jedna. Absolutně nemá žádnou úctu k lidem, co se s něčím piplají a sdílí svoje know-how, neměla základní slušnost uvést autora, přivlastňuje si cizí práci a ještě na mě dělá huby… :-? a má pocit že je duchovní a ještě mi připomíná jak slouží lidem.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-20 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: supr. Ještě tak, kdyby web Aluška.org povoloval kopírování bez optání – je jedno, jestli tam uvedli zdroj. Měli se zeptat Alue.

Ikona diskutujiciho im 2018-09-20 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Však to tak bylo myšleno, původně tam žádný zdroj uveden nebyl. Tvářilo  se to jako originál od sonji.

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-09-20 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Eh…Alue, nechci být za prudiče… ale poradna je teď odložena kvůli všem zmatkům s webem? Posílala jsem před časem mail a jsem teď v napětí… 8-O  (ale taky si říkám, že jsem třeba potřebovala poradit s krávovinou..)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-20 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: " a má pocit že je duchovní a ještě mi připomíná jak slouží lidem." mhmmm klasika.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-21 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tim "koncem sveta" (je to jeden z vykladu v nektrych nabozenskych skupinach) se to ma tak, ze klicovou soucasti je obnova jeruzalemskeho chramu a obetovani v nem (a prave k tomu ma byt urcena ta krava), coz se oboji jevi jako velmi nepravdepodobne, ze by mohlo nastat v nejblizsich desitkach let. Ruda krava sama o sobe nic neznamena (a krom toho je lide ucelove slechti).

Ikona diskutujiciho Jana 2018-09-21 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda ještě na termo legíny nenarazila. Buď legíny nebo termo kalhoty "podvlíkací" my tomu říkáme 🙂 A ty jsou teda hřejivé, nebavlněné, ale zase na holém těle pak způsobují to, že elektrizuješ. Já měla hodně takového funkčního oblečení – kromě gatí a trik i podprsenku a kalhotky. Nosit jsem to přestala, protože mi to na holém těle přestalo vyhovovat, ten umělý materiál. Raději 1. vrstvu bavlnu a až druhou funkční.Já třeba ráda nakupuju tady https://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/spodni-pradlo/bodyheat-ladies-long-sleeve-azure/id=1613303, ale koukám, že co se týče termogatí, mají to hodně přebrané, tak leda hodit dotaz 🙂

Ikona diskutujiciho im 2018-09-21 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z facebooku:

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-22 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  Dobrý no, načórovat obsah, nenáležitě si ho nárokovat, být drzá  a nakonec se ještě urazit a dělat chudáka, aby mě ostatní politovali že nedodržuji základní pravidla slušnosti na internetu… To jsou ti ,,duchovní lidi"

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-09-22 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde pořídit fajn termolegíny úplně dobře nevím, ale obecně kvalitní a ne předražení sportovní oblečení se mi zamlouvá kupovat tady:

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-09-22 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem si vlastně vzpomněla, kde se dá koupit kvalitní termooblečení!

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-22 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za reklamy… zatím to vypadá, že sehnat gatě bude hroznej problém :D Buď to není thermo, nebo to má ty debilní kousavé švy.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-22 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: :-|  :-|  :-|

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-09-24 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám termoleginy z Lidlu a jsem spokojená.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-09-25 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, to jsou obzvlášť výživné komentáře – o teslově vlně slyším prvně a teď mi docvakává, že když používal ty svoje věže, musel používat nějaký jiný systém vlnění, když dosahoval šíření elektromagnetických impulzů na takové vzdálenosti. O piezokrystalu mám chuť si něco zjistit.

Ikona diskutujiciho chleba 2018-09-25 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: piezokrystal neni zadna novinka. je to krystal, kterej produkuje el. napeti pri deformaci. videt ho muzes napriklad namontovanej v zapalovacich na outdoorovejch varicich nebo na plynovejch sporacich, kde ti hodi jiskru a nemusis porad tahat sirky nebo zapalovac. nebo je treba i v takovejch tech zapalovacich na sporaky, at nechodime daleko ;).

Ikona diskutujiciho fluttershine 2018-09-25 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší k narozeninám! :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-27 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: a jo, 25.9 ! ???

Ikona diskutujiciho kalia 2018-09-27 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: není zač, já jsem si nevšimla, že jsi o "time is up" psala, ale před chvilkou jsem našla další písničku (i s rozborem):

Ikona diskutujiciho misa 2018-10-01 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, ploché švy má na oblečení český podnik litex.cz. mají zimní kolekci, vyplatí se objednat více velikostí na výběr a poté nepotřebné vrátit.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-01 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:  díky 🙂 nakonec jsem vybrala dvoje hodně zlevněný na sportisimo.cz a naprostá spokojenost. Došly v načatým obalu, asi ležáky a sednou mi jak hrnec na pr. :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-02 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: fajn, že jsi našla :-) já takhle zimní bundu radši sháním 3 měsíce dopředu, protože vím co to je sehnat takovou, která mi fakt sedne a zároveň se i líbí.

Ikona diskutujiciho J. 2018-10-12 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: asi nebude nahodou, ze pani byla v insolvenci. Vetsinou se jim deje vibracne podobne, co delaji jinym.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek