Zářivé zjevení na svatební fotografii / Doporučuji!

29.3.2015 v Čtenáři 29

Milí čtenáři, je mi ctí ukázat vám tuto fotografii, kterou mi poslala mailem čtenářka. Je na ní zachycená silně konstruktivní bytost, spojená s těhotnou nevěstou u oltáře. Podobné fotografie takto perfektně zjevených světelných bytostí jsou poměrně vzácné.

O tom, jestli bytost vstupuje do nevěsty, jestli je to duše ještě nenarozeného dítěte, nebo jestli je to anděl ochraňující nevěstu při obřadu sňatku, se můžeme už jen dohadovat.

Nicméně světlo té bytosti je opravdu úžasné.

Moc děkuji za poslání a děkujeme i za to, že se nám bytost zjevila a my se na ni můžeme podívat! 🙂

Komentář:

Ahoj Alue, chtěla bych ti poslat jednu zajímavou fotografii, je to od jedné známé, která byla na svatbě kamarádky v kostele. Nevěsta byla v jiném stavu. Ukázala mi to jakoby jen tak, ale nešel přehlédnout zvláštně seskupený útvar světla.

Muže to být samozřejmě cokoliv, možná i prach, ale nějak mně to přišlo něčím jiné. Co si o tom myslíš?

Měj se krásně a děkuju za názor

Ilona


Fotografie kompletní:

1.

2.

Detail zjevení:

Jeden ze způsobů, jak poznáte pravost podobných zjevení, jsou barvy. Energie je tady velmi hutná a jasná, takže to jde perfektně vidět. Vidíme indigovou na okrajích, v horní části je dokonce kus zlatého světla. Indigová barva je barva duchovních bytostí, zlaté světlo většinou vyzařuje energie, která něco nebo někoho chrání. V horní části jde také dobře vidět, jak se energie formuje do orbů, které mají krásně vykreslené kružnice uvnitř.

Je tam patrný pohyb. Ve spodní části je zjevení spojeno s břichem nevěsty, kde je nejhutnější. Směrem nahoru energie ubývá, takže spíše to vypadá, že energie šla zeshora, směrem do jejího těla. Kdyby vystupovala z ní, bylo by to spíše naopak. Ráda bych se tomu výroku vyhla, ale nemůžu jinak a osobně odhaduji, že se skutečně díváme na vtělující se duši. A podle síly světla to asi nebude jen tak nějaká duše.

Podrobné detaily:

3.

Tady jde krásně vidět zlatá část:

4.

Kam dál:

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho BE 2015-03-29 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ktoré je brucho nevesty ?  fakt tomu nerozumiem. – podľa Sv.grálu vstupuje duch dieťaťa do matky v polovici tehotenstva, to by bol istý zachytiteľný moment. Je to prvý pohyb v tele matky. Možno ho aj zacítila…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-03-29 13:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žeby sa duša rozhodla vteliť zrovna v kostole, na tak deštruktívnom mieste?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-03-29 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V dnešní době moc něvěřím žádým takovým fotkám. Těžko se dá vyloučit podvrh.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-29 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Jak už jsem řekla, jsou tam struktury, které v počítači namaluješ těžko a hlavně skoro NIKDO neví, jak správně vypadá energie na fotkách a kde máš hledat důkaz, že je to pravé. Už jsem viděla hodně a za toto se můžu zaručit, že podvrh není.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2015-03-29 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky věřím, že je to pravé. 🙂 A je to hodně zajímavé.

Ikona diskutujiciho annapos 2015-03-29 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu úžasné, takový krásný kaz na fotce, jsem dlouho neviděla, snad od té doby, co jsem dělala fotky tak, že jsem je koupala ve vývojce a pak v ustalovači.

Ikona diskutujiciho Jarek VanEk 2015-03-29 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vypadá to, že při focení bylo použito blesku. Tři ženy otočené směrem k nám mají více méně červené oči. Ale i tak by to byl divný světelný odraz od nějakého lesklého předmětu. Je příliš řetízkový.

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2015-03-29 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při samotném fotografování nelze takový "útvar" vytvořit. Prach/odlesky jsou naprosto vyloučeny.

Ikona diskutujiciho Ilona 2015-03-29 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,není to žádný podvrh, opravdu za to ručím,vyvofila to sestra mého přítele a ona sama tomu vubec nevěnovala pozornost,jediné co vím,že nevěsta byla skutečně asi v 5 nebo 6měsíci těhotenství,akorát na snímku teda není  vidět.

Ikona diskutujiciho Ilona 2015-03-29 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,není to žádný podvrh, opravdu za to ručím,vyvofila to sestra mého přítele a ona sama tomu vubec nevěnovala pozornost,jediné co vím,že nevěsta byla skutečně asi v 5 nebo 6měsíci těhotenství,akorát na snímku teda není  vidět.

Ikona diskutujiciho clario 2015-03-30 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Promiň Alue, ale tohle mi přijde vážně velice úsměvné. Vidíš "flek" ne fotce a hned prohlásíš, že jde o vysoce konstruktivní bytost spojenou s nevěstou. Proč? Jak jsi k tomu došla? Co tě k tomu vede? Napadlo tě vůbec, že by to tak třeba ani být nemuselo? Pokud se na fotku podíváš pořádně, tak si všimneš, že se onen útvar vyskytuje blíže foťáku než nevěstě. Podívej na všechny ty objekty, které překrývá a které jsou až za nevěstou. V tomto případě to prach nebude, ale je pořád spoustu možností a spousta malých věcí od kterých by se světlo blesku mohlo takovýmto způsobem odrazit, například nějaké vlákno. Takových fotek bych ti udělal mraky. Pokud přestaneš považovat fyzikální jevy za konspiraci a jakýkoliv odlesk za konstruktivní bytost, tak už mi to tak úsměvné připadat nebude.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-03-31 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Toto není obyčejný flek a určitě jsem nikdy u každého fleku nekřičela, že je to bytost. Lidé mi posílají fotky DENNĚ a většinou jsou to odrazy od slunce, chyby, bordýlek, nebo letící hmyz. Nerozumím kde bereš tu jistotu toto tvrdit, vždyť do mého e-mailu nevidíš a nevíš, kolik mi toho chodí a kolik toho protřídím.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2015-03-31 22:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, nepochybuji o tom, že je možné, aby to byla jakási bytost. Mám vlastní zkušenost, kdy jsem si sedl v lese na skálu, která svou špičkou směrovala na blízké město(vyhlídka mezi stromy). Málo kdo by si toho místa všiml(odbočka od turistické stezky), ale pro mě bylo něčím krásné, tak jsem si tam sedl a cítil se vnitřně fajn. Nechal jsem se mobilem vyfotit od bráchy(jen tak), který samozřejmě moc nechtěl, jak to u něj bývá :-D. Na místo hlavy a půlky fotografie směrem vzhůru jsem měl bílo! Nebylo to bílo souvislé jako na papíře, ale v některých místech výraznější a v jiných slabší a po barvách stromů lesa, města ani vidno. Intuitivně s jistotou mohu říci, že to byla bytost, která stála za mnou a nademnou (aspoň 7-8 m vysoká)-fotografie byla z dálky, takže tak :-). Začátek běloty byl stejnoměrně po celé délce fotografie vystínovaný- postupně přecházející od barevné do bílé v zakulaceném tvaru, kdy od prostředka (tedy mé hlavy, krku-byl jsem uprostřed fotografie) šla bělota postupně do boků a nahoru(asi jako spodní část tvaru srdce se špičkou). Vím to, protože jsem párkrát byl na vysokých místech v horách, kde jsem jasně cítil, že tam semnou je něco, co mě velice láká, prostě kdybych tam nepobyl tak by mě to mrzelo asi celý život. A snadno se pak na to vzpomíná!Což běžné situace ve městě a v přírodě rozhodně neumí. Bohužel mi mobil s touto fotkou vzali ve vlaku (spěchal jsem na zkoušku a nechtělo se mi pro něj vracet) :-D, už tak jsem měl zpoždění že.. :-D . Vyplatilo se, zkouška se povedla.

Ikona diskutujiciho clario 2015-03-31 23:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Tu jistotu v mém tvrzení, že to nemusí být jen nějaká bytost, ale pouhý odraz blesku od vznášejícího objektu beru jednoduše ve vědomí toho, že jisté objekty odráží světlo a pokud máš takový objekt před objektivem, udělá ti to takovouto hru světel. Není nijak obtížné podobný efekt zopakovat. Nikde netvrdím, že by to nemohla být nějaká bytost, ale přijde mi to velmi nepravděpodobné. Říkáš, že dokážeš z fotky odhadnout o co jde, ale odhadnout neznamená vědět. Přijde mi že spíš odhaduješ na základě svých předešlých odhadů než nějakého zkutečného "vědění". Na většině takových fotek co se tu dříve objevili nešlo o nic jiného než o odlesky. Pokud si před objektiv umístíš malý proužek igelitu či pár zašmodrchaných silonových vláken vyjde ti z toho obdobný úkaz. Máš pravdu nevím co přesně to je, ovšem tvé přesvědčení, že víš vše nejlíp mě zaráží.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-01 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: V tom případě se nemáš čeho bát, protože to není můj případ. Nota bene když mi do hlavy nevidíš, ani mě osobně neznáš, nemůžeš tvrdit něco takového, je to jen tvá domněnka.

Ikona diskutujiciho clario 2015-04-01 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řekl jsem, že téměř vymizeli a ne že tu nebyly vůbec ;). Konspiračních teorií se tu najde ranec, jenže ty je všechny pokládáš za neoddiskutovatelný fakt, co třeba taková dutá země, nwo, chemtrails atd. Pokud jde o ty bovisy tak jsem tu zatím neviděl jediný zdroj ze kterého čerpáš, jen hromadu čísel a dohadů. Třeba sem doopravdy dopadají nějaké až tak úžasné energie a třeba také ne. Mě je to vlastně upřímně jedno. Nikde ve světě žádné nenormální změny nepozoruji. Svět se mění a měnil vždy a vždy to bylo zásadními způsoby, tento trend pokračuje dál, tak jako vždy a tak nevidím nejmenší důvod je přisuzovat jakýmsi záhadným novým energiím, jejichž hodnoty jsou tak nesmyslně ohromné, že se nedají ani napsat na arch papíru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-01 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:,,dutá země, nwo, chemtrails" – Na tato témata jak ty říkáš, na Aluška.org články NEVYCHÁZEJÍ, ani se jimi podrobněji nezabývám. Občas se jich dotknu, maximálně řeknu svůj názor a pak odkazuju lidi jinam, kde se můžou dočíst víc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-01 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: …. ještě něco ti vadí, nebo jsme skončili? Nic proti konstruktivní kritice, ale musíš kritizovat to, co je pravda a ne si vymýšlet.

Ikona diskutujiciho clario 2015-04-02 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ono by se tady těch pár článků našlo ;), takže to s tím vymýšlením nebude až tak horké.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-02 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Odkaz na zdroj je uvedený v každém článku nahoře jako funkční proklik. A dál se opakuje v obsahu znova a znova. Není to pravda, že se nedá najít.

Ikona diskutujiciho Fialová kráva 2015-04-02 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je možné, že digitálny foťák zachytí to, čo ľudské oko nie? :D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-02 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Napsala jsem JEDEN článek o octování, KTERÉ MÁM ODZKOUŠENÉ, ŽE FUNGUJE. Čili to NENÍ konspirace.

Ikona diskutujiciho clario 2015-04-03 00:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: octování jako obrana proti něčemu co konspirací je není konspirací? :D Říkala jsi, že nenajdu ani jeden, tak žádné vykrucování, překrucování ani nic takového, prohrála jsi sázku 😛 :D.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2015-04-03 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Pokud si ověřím sama že něco skutečně funguje, není to konspirace, ale fakt. Speciálně pokud mám opakovaně stejný výsledek.

Ikona diskutujiciho Jirka 2015-04-06 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se to zdá také úsměvné a to jinak věřím v nadpřirozeno. Údajnou indigovou a zlatou dokázal můj foťák také vytvořit u nasvíceného prachu, mouchy nebo něčeho podobného.

Ikona diskutujiciho Niki Bretschneider 2015-04-07 05:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většinou na podobných fotkách vidím celkem jasně co se stalo. No ale tento kousek je zajimavý. Pohybující se zdroj silného světla. V principu by to mohl být nějaký rychle letící kousek něčeho s velkou odrazivostí, ovšem kdyby nebylo detailu 3. Podívej se na oči postavy vpravo dole. Ano, je tam odraz v oku, tzn. nemohl to být odraz, neb "to" zářilo minimálně dopředu i dozadu. Na odraz od blesku to nesedí úhlem, tedy za předpokladu že byl blesk jen poblíž foťáku, což předpokládám. A to odrazem dost dobře nejde. Zvláštní.

Ikona diskutujiciho Vanillia 2015-04-16 00:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kostely jsou nejhorší forma Avoda Zara, tzn. falešná modla. (více zde http://vanilliaspirit.blogspot.cz/2014/10/jom-kipur.html#more). Tím pádem to byl maximálně nějaký duch, kteří si ve falešných modlách libují, ale anděl by do kostela nevlezl ani omylem!

Ikona diskutujiciho Aurelila 2015-06-23 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry vecir,chtela bych vam poslat fotogragifii,a je tam zretelne zachycena poatava,,,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek