Zážitek / Nač se bránit něčemu, co má přijít a stát se reálnou součástí života / napsala: Butterfly-nymph

4.4.2010 v Čtenáři 11

Nač se bránit něčemu, co má přijít a stát se reálnou součástí života

Milá Alue a milý čtenáři, je toho hodně co bych Vám chtěla povykládat a co se mi přihodilo v mém dosud né příliš dlouhém leč obsáhlém životě. Dlouho jsem bloudila a dá se říct, že bloudím stále a když už je to opravdu k nevydržení, vždy narazím na nějakého perfektního človíčka, který mi ukáže cestu a řekne něco, co mě posune dál.

Například jednou, když mi bylo smutno, tak jsem si do bytu natáhla tolik duší, že se tam nedalo hýbat ani dýchat! Nejhorší na tom bylo to, že jsem brala všechno a všechny. Na první pohled prázdný byt se stal mou noční můrou a skládkou pro duše. Dlouhou dobu se mnou bydleli dobré duše, které mi dělali společnost. Po krátkém čase mi to nestačilo a podvědomě jsem brala všechny (dobré, ukřivděné, zlé, pomstychtivé, nedůvěřivé, vyžírající energii) a když jsem se známé zeptala, co se se mnou děje a co že mi je stále tak zle a ona se napojila na můj byt tak vykřikla: “Proboha kde to bydlíš?” Na poněkud jednoduchou otázku pro mě v ten okamžik nepochopitelnou jsem odpověděla: “v bytě” (2 + 1, skromně vybaveném). A ona pokračovala: “ale s kým?” A já: “sama”.

Moje hodná známá Marcelka se jen usmála a řekla: “vyčistíme tvůj byt, máš tam duší… ani se nedivím, jak ti je.” V tuto chvíli už jsem věděla odkud vítr vane a že si za to můžu jen já sama.

Od toho osudného dne, jsem tam já a v poslední době se byt nějak začíná plnit nádhernou energií.

linka

Další příspěvky čtenářů najdete ZDE

836acbec5d_46868334_v1

Další Víly – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho septik 2010-04-04 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jak si může člověk (ať už podvědomě nebo ne) natahat duše do bytu, a jak se proti tomu bránit. Prosím autorku článku o pokračování, nebo aby to někdo zdatný napsal do komentů. Díky ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-04 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Mnoho lidí otevírá kanály ve svém mozku, přes které na sebe tahá různé entity. Krom kanálů v mozku to také bývá neschopnost energetické ochrany a podvědomá snaha vzít na sebe všechny problémy světa tak, že z lidí stáhne breberky na sebe.

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-04-04 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, trochu divný článok a názov som akosi vôbec nepochopila, podľa mňa sa k článku nehodí.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-04 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Daja 2010-04-04 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela krátky, ale jinak dobrý…

Ikona diskutujiciho Daja 2010-04-04 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: já možná chápu ten nadpis, ale nevysvětlilabych to někomu 🙂

Ikona diskutujiciho JanaJ 2010-04-04 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áno, viem, že názov zadala autorka a jej som adresovala i to ,,začudovanie sa" ;o)

Ikona diskutujiciho Astriel 2010-04-04 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Aluško, vím, že to tu někde na svém blogu asi píšeš…ale..Jak dostat ty entity ne ze sebe, ale z druhého člověka? Znám přesně ten případ…Hodný člověk, ale těch breberek a nalepených duší – mohou za to roky smutku a trápení a ani teď, když už má důvod, se nedovede radovat. Mrzí mě to, ráda bych mu pomohla, je to mně velmi blízká bytost, ale nemůžu mu jen tak říct, že má na sobě nalepené entity a ať se honem rychle kouká vyčistit…Vím, že je to jeho svobodná vůle, ale já se nemohu dál koukat, jak se užírá, když by se mohl tolik radovat..

Ikona diskutujiciho Martin Havran 2010-04-04 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyčistit byt lze čímkoliv. Zeptejte se své intuice, velice přesně Vám napoví, co je pro Vás dobré. Třeba borová šiška, kámen ze dna řeky, orgon, křišťál, nebo kytka. Je to ve Vaší hlavě. Myslíte na duchy, dostanete je. Chcete jim pomáhat, přijdou ti, kteří Vaši pomoc potřebují. Myslete a věřte, že Vás ta která věc a nebo rituál před duchy ochrání a ono to bude fungovat. Neberte odpovědnost na sebe. Vždycky si řekněte, je plnoletý a má volební právo a tak je to na něm. Vaše energie zůstane Vám. Vy rozhodujete.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-05 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Prví musí dotyčný změnit své myšlení k dobrému. Až změní své myšlení, změní se jeho energie. A až pochopí určité věci, breberek se zbaví on sám. – Ty nemůžeš za něho dělat jeho práci. – To je jeho úkol, ne tvůj.

Ikona diskutujiciho Astriel 2010-04-05 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Děkuju moc :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek