Zážitky s mojí babičkou

4.3.2007 v Zážitky 6

Původní článek vytvořen 4. Března 2007, nově aktualizováno dne 4. dubna 2010

linka

JAK BABIČKA ZAVAŘOVALA MASO – ČERVÍCI V ÚSTECH

Moje bábi si jednoho krásného dne řekla, že zavaří maso.. ale jak ona dělá vždycky milion věcí naráz, tak ho jaksi zavařila špatně. Uskladnila jej a po čase se v zavařeném masu jaksi vyskytla muší vajíčka a ta se vylíhla do malinkých červíků… a někdy v tomto období moje babička přišla do styku s těmito sklenicemi s odpudivým obsahem. Otevřela svoji zavařeninku, ale jak to už bývá, nepodívala se, co to tam leze po povrchu, nabrala objemnou lžíci a s chutí ji strčila do pusy. A v tu chvíli ucítila, jak se obsah lžíce jaksi rozlézá po povrchu jejího jazyka. V tu chvíli strejda Marek, sedící v horní části domu u televize uslyšel podivné zvuky. BLUÉÉÉÉÉÉÉÁÁÁÁÁÁCHHH!!! Nedalo mu to, vešel do kuchyně, kde se již obsah sklenice píďalkovitými pohyby rozlézal po povrchu stolu. Šel dále po zvucích a uviděl babičku, s hlavou vraženou v záchodové míse. Tenkrát jen suše pravil: ,,Tak to bych nepřežil.”

JAK PEGINKA USMRTILA KŘEČKA – ČERVÍCI BODUJÍ PODRUHÉ
Máme doma malého obtloustlého černého pejsánka, jménem Peginka, která je tak trochu prase, jako většina našich čtyřnohých miláčků. Nejednou jsme ji přistihli vyválet se v hovně, nebo spokojeně cumlat hlavu od slepice, mrtvého hlodavce, ptáka či cosi neidentifikovatelného.
A jednoho dne se naše Peginka opět vyznamenala. Usmrtila obrovského polního křečka a hrdě jej předložila před domovní práh naší babičky. Ta nemeškala a nebohé zvíře zakopala na zahradě. Ale to by nebyla naše Peginka, aby ho chudáka zase nevyhrabala. Na zdechlinu toho dne narazila moje mamka a s odporem ji zakopala na stejném místě. Ale Pegi naběhla a – vyhrabala ho. Pak přišla řada na babičku… pak na mamku…. pak zase na babičku…. no neustále ho ty dvě zahrabálaly a Pegina vždycky došla a mohly začít znovu. A největší sranda byla, že o sobě navrájem nevěděly… ony se v tom zakopávání nevědomky střídaly a zjistily to až po týdnu, kdy jsme uspořádali rodinný oběd a bábi začala tohle téma rozebírat. Křeček nakonec po asi šestém vyhrabání skončil v popelnici rukou babičky, řádně prolezlý červíkama…

JAK BABIČKA PILA ČPAVEK aneb TU JEN TAK NĚCO NEROZHODÍ
I navrátila se jednoho dne moje babička zcela žíznivá z políčka… i otevřela láhev s podivným obsahem v domění, že to bude čaj nebo něco jiného na zahnání žízně… a po třetím mohutném loku zjistila že – jí to nějak pálí v ústech! Koukne na flašku s nápisem ,,čpavek”. Co teď? Otevřela rychle ledničku a vypila litr mléka, aby ho trochu zneutralizovala. Když nám tohle pak s humorem vyprávěla, tázali jsme se, jak jí po tom bylo… ,,Niiic… ” opáčila babička s úsměvem na rtech ,,Jen mě trochu pálil jícen”. Děda, který to slyšel z obýváku, přišel pomalým rozvážným krokem ku stolu a pravil: ,,Kdyby babka sežrala hřebíky, vyteče z ní rezatá voda.”


zamilovaná zvířátka

Další Zvířátka – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho NaresskA 2007-03-06 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omg, to máš teda správnou babču ×DDDD

Ikona diskutujiciho technosvětluška 2007-03-07 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ta největší koko*tina jakou jsem kdy čet, hoď si to!

Ikona diskutujiciho Yuri 2008-05-18 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

HAHAHAHA to zakopávání křečka je fakt masakr :-D

Ikona diskutujiciho Laigo 2008-09-14 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D máš dobrou bábi

Ikona diskutujiciho zuse 2008-12-19 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, tak teda tvoje babička je vážně klasa =D

Ikona diskutujiciho Lil 2010-01-09 02:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to moje bábi mi a bratranci sdělila, že bude žít do 110 let a tak jsme složili přísahu a začali víc chlastat a kouřit, abychom se té radosti nedožili….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek