Záznam klinického testu MMS provedeného mezinárodním červeným křížem.

13.9.2013 v Zdravověda 10

fcb profil Jana Bergmanna

Přátelé, dnešní poznámka vychází z přepisu soukromé korespondence.

Nejhorší nemoc lidstva, malárie, která zabila víc lidí než všechny války dohromady, byla konečně přemožena. Toto vítězství uznal jako skutečné 16. prosince 2012 i Červený kříž. Stalo se to v Africe, v zemi zvané Uganda, v oblasti Luuka.

Testy prováděli Mezinárodní Červený kříž, Ugandský Červený kříž, místní zdravotnické úřady, ugandské laboratoře a místní vědci. V průběhu celé čtyřdenní akce docházelo ke kompletnímu vědeckému testování. Byli zde lékaři, kteří kontrolovali a podepisovali krevní testy, testovací sady na malárii a oficiální technici, kteří u jednotlivých pacientů ověřovali pod mikroskopem počty parazitů, způsobujících malárii. Technici denně oficiálně identifikovali parazity způsobující malárii. Přítomny byly zdravotní sestry, které pomáhaly lékařům, a testů se účastnili také video technici, pozorovatelé a další.Klaas Proesmans, přední představitel Červeného kříže a výkonný předseda Water Reference Center, mi řekl, že ho zajímalo, jestli je něco pravdy na tvrzení Jima Humbla, že MMS (oxid chloričitý) údajně zlikvidoval malárii a napomohl vyléčení jejích obětí. Nakonec se rozhodl osobně financovat řádný klinický experiment nikoli na laboratorních myších, ale přímo v džungli na skutečných obětech malárie.

Klaas Proesmans přijel do Mexika na náš seminář, kde učíme jak používat oxid chloričitý k léčbě nemocí. Sem do Mexika přijel asi dva měsíce před samotným klinickým testem. Test probíhal v Ugandě od 11. do 16. prosince 2012. Tenkrát mi řekl, že si nemyslel, že oxid chloričitý může léčit nemoci, ale že se domníval, že je jeho práce dokázat jedno nebo druhé. V době testu již MMS vyléčilo hodně nemocí, ale nemoc, o kterou byl nyní zájem, byla malárie.

Ve 154 případech dostali pacienti s malárií MMS, což je samozřejmě oxid chloričitý. Ve všech 154 případech se pacienti zbavili malárie do 24 hodin a jen v 11 případech byla potřeba druhá dávka.

Vše se zaznamenávalo na DVD i na dokumentech, které podepisovali technici a lékaři. Nemohlo dojít k žádné chybě. Bylo vyléčeno sto padesát čtyři pacientů s malárií. Máme originální DVD, kopie DVD, kopie podpisů nebo i originály podpisů a kopie všech dokladů. Vše je nahráno na YouTube.

Chtěl bych upozornit, že Klaas pozval Leo Koehofa jako MMS konzultanta a pozorovatele. V jednu chvíli došlo k zádrhelu a díky tomu, že se Leovi podařilo poukázat na chybu, ta mohla být odstraněna a experiment pokračoval dál podle plánu. Leo je již přes pět let jednou z klíčových osob v používání MMS k léčbě nejrůznějších onemocnění v Africe. Zasadil se o to, že se celý projekt natočil na DVD a dával pozor také na to, aby byly všechny nahrávky v bezpečí v průběhu experimentu i po jeho skončení.


Objevily se určité obavy z vedlejších účinků MMS, ale vzhledem k tomu, že se oxid chloričitý používá po celém světě k ošetřování zeleniny a k čištění vody v tisících městských čističek, existuje mnoho testů, které dokazují bezpečnost jeho požívání. Miliony lidí požívají oxid chloričitý již téměř sto let. A do dnešní doby ho použilo více než 10 milionů lidí k překonání nemocí. Za patnáct let od doby, kdy jsem oxid chloričitý poprvé použil k léčbě nemocí u lidí, nebyly zaznamenány smrt nebo trvalé poškození ani u jediného člověka.


Některé další podrobnosti: Nemohu dostatečně vynachválit Klase Proesmanse za to, jak osobně převzal zodpovědnost za lidstvo. To, že osobně financoval tento klinický test léčby malárie, je opravdu úžasné. Jestliže budou získané informace využity, znamenalo by to, že Klaas napomohl budoucí záchraně tisíců, ne-li milionů životů. Oběti malárie, děti i dospělí, kteří dnes umírají, nemají o nic menší hodnotu než ostatní lidé. Kdo ví, jeden z nich třeba jednou zachrání lidstvo. My můžeme zachránit je, tak proč to neudělat?


Malárie je největší příčinou chudoby v Africe. Těch milionů nemocných lidí je potřeba k práci na poli. Bez malárie by chudoba téměř neexistovala. Představte si, že by v USA bylo 80 milionů lidí nemocných malárií. Brzy by se stejná chudoba rozmohla i v Americe. Musíme tyto životy zachránit.


Ale abychom je mohli zachránit, potřebujeme vaši pomoc: Musíme tuto informaci dostat do světa. Jestli jste ještě nikdy nepomáhali, pak tentokrát lidstvo potřebuje vaši pomoc. Lidé se o tomto vývoji musí dozvědět. To, co vy osobně uděláte, bude mít v tomto případě přímý vliv na záchranu životů; nikoli teoreticky, ale prakticky. Proto je důležité, abychom dostali tuto informaci mezi přátele, do časopisů, novin, do televize a do rádia, na internet a k vládním úředníkům, ke starostům, hejtmanům a premiérům zemí, protože na tom závisí tisíce lidských životů.


Každý den zemře na malárii více než 3 000 dětí. Věda znovu a znovu dokázala, že je schopna zvládnout jakýkoli problém, který je jí předložen. Představa, že musíme nechat naše děti umírat, protože na zemi je příliš mnoho lidí, je odporná, ale jsou lidé, kteří to navrhují. Vím, že jsou lékaři, kteří by strávili testováním MMS celé roky, zatímco by děti i dospělí umírali na malárii, ale zeptejte se těch, co onemocněli, jestli by radši zemřeli, nebo trpěli nějakým mírným vedlejším účinkem, který se ještě neprojevil. A uvidíte, že zjistíte, že umřít se nikomu nechce. Takže vzhledem k tomu, že to již 15 let testuji, půjdeme do toho a zachráníme ty 3 000 dětí, které umírají každý den, nebo budeme další rok testovat, zatímco přes milion lidí zemře na malárii?

Odpověď na tuto otázku znáte. Musíme zachránit všechny, které můžeme, právě teď.Ale ta opravdová otázka zní: CO UDĚLÁ ČERVENÝ KŘÍŽ?

Nechci se k tomu teď nijak moc vyjadřovat, protože chci Červenému kříži dopřát čas, aby udělal „správnou věc“. Požádám vás znovu, ale trochu konkrétněji.


Prosím, prosím, pošlete tento dopis co nejvíce lidem. Je to jeden z těch případů, kdy můžete opravdu něco změnit. Je jedno, kdo jste, nebo kde jste, jestliže pošlete tento dopis přátelům a známým, existuje asi 99% šance, že v Africe nebo jinde zachráníte alespoň jeden život. Ty životy mohou být zachráněny, bude to alespoň jeden člověk, který již nebude muset trpět. A je veliká naděje, že jich bude zachráněno mnohem více. A možná, ale jenom možná, se zrovna váš dopis dostane k tomu správnému člověku a způsobí, že budou zachráněny miliony životů.


Prosím, pochopte, že se právě teď zabýváme lidskými životy. Tento dopis se zabývá lidskými životy. Co teď uděláte, ovlivní, kolik lidí bude žít a kolik jich zemře. A mám tím na mysli právě vás. Jistěže vím, že kromě vás to čtou ještě tisíce dalších, ale přesto bude mít to, co uděláte, jednoznačný účinek. Nežebrám o pár dolarů nebo hrst desetníků. Žádám vás o něčí život, což vás bude stát jen trochu času.


LIDÉ Z ČERVENÉHO KŘÍŽE ZNAJÍ ŘEŠENÍ NA ZÁCHRANU TĚCHTO ŽIVOTŮ JIŽ PĚT MĚSÍCŮ A OD DOBY, KDY TEST PROBĚHL, NEZACHRÁNILI POMOCÍ MMS ANI JEDINÝ ŽIVOT.


Pokud se to dozví dostatek lidí, jejich hlas již bude natolik silný, že bude třeba něco udělat, a určitě se najdou i lidé, kteří budou sami chtít pomoct. Jestli jste zatím nikdy nikam neposlali žádný humanitární dopis, jestli jste ještě nikdy nedali žebrákovi pěťák ani nepomohli stařence přes ulici a nikdy v budoucnosti nic podobného neuděláte, pak právě teď nastala ta chvíle, udělat tu jednu jedinou správnou věc. Udělejte něco. Rozešlete tento dopis tolika lidem, kolika je to jen možné. To je jediné, o co vás prosím: rozešlete tento dopis, prosím.


James V. Humble


Odkaz na Youtube video (CZ titulky), kde je možné shlédnout první zdokumentovanou a úspěšnou léčbu malárie pomocí MMS (Master Mineral Solution) v africké Ugandě. Od 12.12.2012 se realizovaly v Ugandě, v okrese Luuka, pod dohledem Červeného kříže klinické testy účinku MMS (ClO2) na malárii. Je to historický okamžik, kdy celosvětově uznávaná organizace Červený kříž, našla odvahu účastnit se regulérních testů na léčbu malárie pomocí MMS. O přípravku MMS, se dlouhodobě především ve vědecké a lékařské obci mluvilo, jako o „nesmyslu a podvodu“.


Konečně řešení malárie: MMS

http://www.youtube.com/watch?v=6w9eRFdYKvY&feature=youtu.be


Pozn. Alue:

Dr. Andreas Kalcker (vědec) byl na Ibize zatčen za to, že ,,o MMS mluvil“. – Pokud se vám to zdá jako špatný vtip, pokračujte zde na jeho výpověď: Dr. Andreas Kalcker – popis zatčení na Ibize … Vítejte v kocourkově.

Systém podstupuje praktické kroky k potírání MMS. Proč? Protože Funguje, je Levné, všude Dostupné a vedlejší účinek není ,,smrt“ jako u spousty farmaceutických chemických léků, ale tak maximálně průjem, nebo nevolnost. To snese úplně každý jako cenu za své vyléčení.

Je to něco, co jednou může vzít práci doktorům a peníze farmacii. O to tady přece nikdo nestojí!

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nasgol 2013-09-13 06:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já beru doktorům práci už řádku let 😛

Ikona diskutujiciho Vika 2013-09-13 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Monika 2013-09-13 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj Nigerijský přítel mi tvrdil, že zjistil až ve světě, že se tvrdí, že malárie zabila spoustu černochů. On mi řekl, že malárie je u nich v nierii docela běžná nemoc, kterou sám prodělal a nezná narosto nikoho ze svého okolí, kdo by na ni zemřel. Běžně tam roste strom a všichni vědí, že kůra toho stromu je z malárie vyléčí. Jedná se asi o látku chinin v kůře. Opravdu nedokázal pochopit, že by to mohla být pravda a třeba jinde v Africe skutečně na malárii umírají.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-13 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: ano, je to výslovná výzva všem.

Ikona diskutujiciho BP 2013-09-13 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Preposilam uz 2 roky clanky o ockovani, juvenilni justici, MMS ….. tak 15 osobam.Kolik myslite, ze z nich reaguje a ma zajem o tyto temata zajem, pokud nejsou odvysilani televizi ? Pouze 1-2. Zasadne pozitivne muj zivot ovlivnili weby aluska a jajsem a pokud se zacnu nekdy mezi jinyma zminovat o obsahu techto webu dostavam nalepku DIVNA.

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-09-13 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo kde se dají koupit původní Švédské kapky od Maria Treben,prý je jejich prodej v tzv.EU zakázaný na podnět farmaceutických koncernů(co pomáhá lidem musí zřejmě zmizet…)Pokud by někdo věděl kde sehnat dejte prosím vědět.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-09-14 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: V normální lékárně koupíš malou flašku za stovku, větší za dvě. – Lékárenské jsou sladší než originál, mají lepší chuť a stejný účinek.

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-09-14 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Ahoj Alue,díky za radu.Ještě jsem švédské kapky neměl a je o nich na netu hodně zajímavých diskusí.Tak zkusím tyhle co píšeš a uvidím.Někteří lidé si je prý dělají i doma,ale takhle daleko ještě nejsem:-)

Ikona diskutujiciho Patrik 2013-09-30 07:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, oprav si prosím úvodní odstavec "fotograf Ota Nepilý obdržel detailní rozpis výsledků klinických testů při použití přípravku s názvem MMS (Master Mineral Solution) při léčbě Malárie v africké Ugandě, a to přímo od objevitele této metody léčení p. Jima Humble."

Ikona diskutujiciho Asteracea 2014-03-16 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A mimochodem osoba jménem Teal Scott je dokonce VELMI nebezpečná.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek