Ženy v sobě mají obrovskou sílu, kterou si neuvědomují

17.8.2018 v Žena 23

Tuto sílu většina žen nepoužívá, a jen malé procento žen používá malou část této síly. Vzpomeňte si na příběhy, jak kvůli ženám začínaly války, rytíři zabíjeli v duelech jeden druhého kvůli ruce a srdci ženy. Ty ženy byly určitě jedinečné, jasně si uvědomovaly svou sílu a moudře ji používaly.

 

 

Pokud žena nepoužívá svou ženskost, tak začíná používat mužství. A samozřejmě okamžitě prohrává, protože ona není muž. Jediný způsob pro ženu, jak získat své (například pozornost nepřístupného muže, zachování lásky v rodině, atd.), je být Ženou! Chovat se jako žena.

 


 

Co znamená ,,chovat se žensky?“

To znamená používat celé spektrum své krásy, krásy vnější i vnitřní. Neměla by to být figurka v krásném obalu, ani zamračená s krásným vnitřním světem. Ve všem je nutná harmonie.

 

Ženy se bojí být jasnými, bojí se vyjádřit samy sebe. Oblékají si tmavé šaty, šedé šátky a doufají, že si jich muži všimnou. Ale pro muže je důležité vidět krásu, vidět vedle sebe slunce, které svítí.

 

To znamená, být naplněnou a šťastnou. Ukazatel naplněnosti je ničím nepodmíněný úsměv.

 

Podívejte se nyní na sebe, usmíváte se, nebo sedíte zamračená jako šedý mrak? Pokud se mračíte, pak je třeba zvýšit zásoby ženské energie, odložit všechny povinnosti, odtrhnout se od čtení a jít se radovat příjemnými zážitky. Drahé ženy, muži milují vaše úsměvy. Kvůli nim jsou připraveni na velké skutky a hrdinské činy. Jsou ochotni být pro vás vznešení, štědří, odvážní, pokud s nimi budete mluvit s upřímným úsměvem a něžností v hlase.

 

 

To znamená, být hravou a energickou. Ženy si často myslí, že muže, a to zejména v pokročilém věku, přitahují mladé dívky. Ale tam hraje hlavní roli jiný důvod. Muže přitahují ženy, v nichž je energie. Pokud máte 50 let, jste plná energie a hravosti, muž od vás nikdy neodejde. Muž potřebuje cítit vaši energii, neboť žena je pro muže jako voda, která hasí jeho žízeň. Celé tajemství lásky je v harmonii mezi energetickým, duchovním potenciálem ženy a muže.

 

Být Ženou znamená vlastnit vysoký duchovní evoluční potenciál. Pokud je žena krásná a plná energie, ale úroveň duchovního potenciálu je nízká, muž se bude s vámi setkávat, spát s vámi, ale ženit se mu s vámi nebude chtít. Pokud se i ožení, většinou se brzy začne ohlížet po jiných ženách.

 

Žena by měla rozpoznat svou božskost a procítit ji. Měla by se zabývat svým rozvojem a vnášet lásku na všechny roviny existence. Potřebuje pochopit předurčení ženy, to znamená, projevit ženské vlastnosti, které se nejlépe projeví a realizují v rodině, jako žena a matka.

 

 

Na jakou duchovní úroveň se žena rozvine před setkáním s mužem, u takového muže z podobné úrovně zapálí oheň lásky, čili vznikne zharmonizování vzájemných energií. Tato vzájemná harmonie může trvat nekonečně dlouho, nebo může být pouze na krátký čas, to už záleží na obou, jak budou udržovat synergii mezi oběma úrovněmi.

 

Žena na vysoké duchovní úrovni nikdy nepustí k sobě muže na prvních setkáních. Dá mu jasně najevo, že neseriózní vztahy ji nezajímají. To znamená, že její čistota, její ženskost, její láska jsou předurčeny pouze pro jednoho, toho nejlepšího muže.

 

Žen na vysoké duchovní úrovni je dnes málo, většina jsou ženy, kterým ženské hodnoty mnoho neříkají. Často se chovají jako muži, věčně nespokojené nebo utrápené, dokonce s cigaretou v ústech, nebo konzumující alkohol.

 

Co s takovými ženami? Žádný normální muž si nebude chtít s takovou ženou založit rodinu. Možná ji několikrát použije, ale žít s ní trvale nebude. Žena, která si ničí svůj genetický potenciál, to znamená buňky vajíček, které nosí od narození v děloze, toxiny z cigaret, alkoholu, hormonální antikoncepcí, atd., je zodpovědná za všechny defekty a zdravotní omezení svých budoucích dětí a vnoučat. S takovou ženou si normální a myslící muž nikdy nebude chtít založit rodinu.

 

Muže přitahuje ženská moudrost, ženskost, něžnost, inspirace, láska, hravost, krása, čistota. Takovou ženu pro sebe duchovně vyspělí muži hledají a pokud ji najdou, chrání si ji jako oko v hlavě, protože taková žena je jako drahokam, skutečný poklad mezi miliardou padělků.

 

Drahé ženy, jaký muž bude s vámi nebo už je, jaká rodina vás čeká, závisí na tom, nakolik jste Žena. Buďte ženské, rozvíjejte se, chraňte v sobě harmonii a tehdy štěstí, radost, láska budou vašimi věčnými společníky.

 

 

 

zdroj: Z materiálů „Slovanský Ženský Spas“

přeložil a převzato z: https://www.biosferaklub.info/zeny-vlastnia-kolosalnu-silu-no-neuvedomuju-si-ju/

překlad do CZ: Alue, www.aluška.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-17 01:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za pěkný článek :-)

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-17 02:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak až někdo budete mít tu čest potkat takovou vzácnost…tak dejte vědět. :D

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2018-08-17 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já nevím, ale proč by mě mělo zajímat, co chtějí muži? Člověk by měl být hlavně spokojený sám se sebou, ne? A jestli holka spí s každým na potkání a vykouří denně 20 krabiček cigaret, tak ač to třeba neschvaluju, jestli je takhle spokojená, tak bych jí to nebrala. A takové ty řeči o "předurčení" ženy fakt nemám ráda, ne každý chce mít děti a ne každá žena se hodí na to být matkou.

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-08-17 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásne napísané :-)

Ikona diskutujiciho Iveta T. 2018-08-17 12:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc moc, moudrá Aluško, děkuji za tento naprosto dokonalý článek !! :-)

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2018-08-17 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimavý článek, sama se ztotožňuji s tím, že nevedu neseriozní vztahy, natož abych s někým začala chodit po pěti dnech, jak je dneska běžně normální. Celkem mě tento článek potěšil

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-17 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Člověk co si neváží svého těla a vyhulí 20 krabiček nemůže být šťastný… proto tak hulí a má nízké standardy. Spokojený by to nikdy neměl zapotřebí.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-17 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Řekla bych, že tohle je hodně o harmonii rovnováze, jestli chápete, co tím chci říct…

Ikona diskutujiciho romča 2018-08-17 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež moc nemusím tie reči o predurčení ženy.. Necítim sa byť menej ženou keď deti nechcem..

Ikona diskutujiciho Andi 2018-08-17 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jooo ? :D

Ikona diskutujiciho @ 2018-08-17 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: 20 krabiček denně vykouřit,to je teda výkon hodný zapsání do Gines.knihy rekordů!

Ikona diskutujiciho myší královna 2018-08-17 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Na jakou duchovní úroveň se žena rozvine před setkáním s mužem, u takového muže z podobné úrovně zapálí oheň lásky, čili vznikne zharmonizování vzájemných energií."

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-17 23:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Taky pravda. :D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-17 23:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Je docela zajímavé zhodnotit výchovu co jsme dostali od rodičů. Chápu, že mi rodiče předali to co měli a dali mi to nejlepší co mohli nabídnout, ale prostě je to skoro celé špatně. Vždycky nad tim přemýšlím když mi osobnost funguje tak jak nechci. Otec v minulosti agresor, postupem času se zklidnil a teď už je to v cajku, jaktakš. A já to v sobě mám, všímám si. Ale nechci, mě se to jednak nelíbí být agresivní, a stejně se tím nic nevyřeší.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-18 02:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Se zamiluješ a "pořádnej chlap" je najednou z každýho 8-)

Ikona diskutujiciho Alicia 2018-08-18 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Podprůměrný muž takovou vzácnost nepozná, ani kdyby se s ní čelně střetl…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-18 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  je to tak… podprůměrný na ni ani nevěří, tak jak by ji poznal.

Ikona diskutujiciho sa 2018-08-18 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak takhle jednoduše to bohužel nefunguje. Takhle by to mohlo fungovat, kdyby byla žena "jedna jediná na světě", myslím tím, kdyby do jejího života další ženy nemohly zasahovat. A taky kdyby prostředí, ve kterém se vyvýjí si mohla vytvořit sama podle svých představ.  Ženská síla je v lásce a kráse, kromě jiného. A taky v určité sounáležitosti s ostatními, což znamená, že síla se násobí s více silami, které působí. Ostatní ženy totiž mají také své "síly", ty ženské síly. Když se nespoutaná ženská síla spojí a důvodem je závist a zloba…

Ikona diskutujiciho Verča 2018-08-18 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: musím s tvým komentem souhlasit. Veškeré historické – či lidově historické věci a nauky o ženské moci a síle co jsem kdy četla jsou založeny ve výsledku na soutěživosti žen o přízeň mužů a především – vizáži.

Ikona diskutujiciho :) 2018-08-19 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Parádní článek, souhlas

Ikona diskutujiciho ala 2018-08-21 12:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pekný, ale jednostranný článok. v praxi to takto nefunguje 🙂 som krásna, nepijem, nefajčím, nesúložím na prvom rande… aj napriek tomu musím siahať hlboko, aby som v tomto svete vôbec niekoho zaujala, pretože muži považujú takú ženu väčšinou za nudnú. Jednoducho potrebujú skôr vzrušenie ako pokoj, mier a harmóniu. To im len pekná vizáž a vyrovnaná povaha nezabezpečí. A tí, ktorí túžia po jemnosti a kráse a vedia si ju vážiť, sú väčšinou sami podpriemerní – alebo som v nich sama nevedela nájsť ich potenciál? – Možno preto, že ho nenašli oni samotní (?) Tak ale život sa mení, ide svojím tempom a nie je všetkým dňom koniec.

Ikona diskutujiciho Andi 2018-08-22 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: ženy které běhaly s vlky, podle mě, není úplně dobré čtivo a věřit tomu co se tam píše taky nedoporučuji. Přeceňuje se stejně tak jako hovory s Bohem.

Ikona diskutujiciho Léňa 2018-09-16 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nesouhlasím hned v prvním odstavci s tvrzením, že ženy pro něž se muži vzájemně zabíjeli "moudře svou energii  používaly".

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek