Zhmotňování vysněného domova

3.2.2010 v Bytosti 1

Pokud toužíte po novém domově, mohou vám andělé pomoci nalézt místo, které vám bude dokonale vyhovovat. Také vám odstraní z cesty všechny překážky, abyste se mohli hladce přestěhovat. Jedna z věcí, kterou mě andělé naučili, je vzdát se lidských pochybností typu: “To prostě není možné, protože to nemá logiku.” Andělé se pohybují vysoko nad lidskou logikou, tam, kde je možné všechno.

Marta a Stan, manželský pár z Virginie, objevili zázraky, které se dějí, když přestaneme pochybovat:

Po desetiletém manželství si Marta a Stan toužebně přáli vlastní dům. Marta, hluboce věřící žena, se každý večer modlila a žádala Boha a Ježíše, aby jí a jejímu manželovi pomohli najít dům, který by byl plný lásky a zároveň finančně dostupný. Jedné noci se jí zdál živý sen, v němž procházela starším, starosvětsky působícím domem-krajkové záclony, dřevěné podlahy a v horní koupelně nádherné umyvadlo se zlatými růžičkami, namalovanými na keramickém povrchu. Marta vzpomíná, že ve snu se v tomto domě cítila jako doma a hned věděla, že v něm chce bydlet. Sen byl natolik krásný a živý, že jej Marta příštího rána podrobně popsala Stanovi. Rozhodli se brát její sen jako znamení, že je na čase hledat vlastní bydlení. Kontaktovali realitního agenta a začali shánět vysněný dům. Po dvoutýdenním pátrání, při prohlídce jednoho z domů, zalapala Marta po dechu a hlasitě zašeptala Stanovi: “Myslím, že to je ten dům, o kterém se mi zdálo!” Zaplavil ji nevysvětlitelný pocit, že dům důvěrně zná, a Stanovi při té představě naskočila husí kůže. Když ti dva vstoupili do koupelny v poschodí, zahlédli detail, který tak jasně vystupoval z Martina snu: zlaté růže namalované na keramickém umyvadle. “To je ono!” vykřikli oba a požádali agenta, aby jejich jménem učinil nabídku na koupi domu. Majitel jejich nabídku okamžitě přijal a dvojice nadšeně vyplnila žádost o hypotéku. Den poté, co o ni požádali byl ale Stan propuštěn z práce. Marta nepracovala a dvojice nejprve propadla beznaději. “Jak bychom mohli dostat půjčku, když nemáme žádné příjmy?” uvažovali. Modlili se o pomoc se slovy: “Je-li to Boží vůle, pak ten dům získáme,” odevzdali celou záležitost Bohu. Během dvou dnů získal Stan práci jako obchodní zástupce, placený pouze z provizí. Manželé o tom ihned informovali svou bankovní poradkyni, která malomyslně poznamenala: “No protože Stan nemá s prodejem žádné zkušenosti, pochybuji, že vám ten úvěr schválí. Ještě jsem nezažila, aby uznali úvěr někomu, kdo nemá stabilní zdroj stálého příjmu.” Bankovní úřednice přemýšlela v lidských dimenzích a patrně si neuvědomila, jak modlitby ovlivňují takové situace, jako je koupě domu. Když Stanovi a Martě následujícího dne telefonoval, bylo v jejím hlasí znát ohromení. “To není možné. Schválili vaši hypotéku!” Manželé se radostně objali a zanedlouho se stěhovali do svého domu s umyvadlem zdobeným zlatými růžemi.

Takže si pamatujte- pokud požádáte o pomoc, zázračným způsobem se vám jí dostane!

Další Andělé – ZDE

Z knihy Léčení s anděly od Doreen Virtue Ph.D.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Marie Z Mníšku 2010-04-09 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravíčko přeji a děkuji z hezounký zážitek na Tvch stránkách

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek